hij zit z'n eigen gezondheid in de weg goed voor hart en bloedvaten Peek &Cloppenburg f boekhouder DIACONESSENHUIS- REFAJA MEANDER COLLEGE ZWOLLE AMANUENSIS CQ 90 duiver wollen Voor de afdeling administratie van ons zeer moderne ziekenhuis, dat een capaciteit heeft van 460 bedden, zoeken wij contact met een enthousiaste die in staat is zelfstandig de boek houding te voeren en de geautomatiseerde loonadministratie te coördineren. Naast een goede praktische ervaring is een opleiding op M.B.A.-niveau vereist. Bekendheid met automatisering is gewenst. Behalve gunstige secundaire arbeids voorwaarden bieden wij een salaris dat in overeenstemming zal zijn met de belangrijkheid van de functie. Inlichtingen omtrent de aard van de werkzaamheden worden gaarne verstrekt door het hoofd van de administratieve dienst. Belangstellenden worden verzocht te schrijven aan de algemeen directeur, onder vermelding van de letters AJK in de linker bovenhoek van de enveloppe. Van derSteenhovenplein 1 - Postbus444 DORDRECHT Tel 01850-45555 TROUW/KWARTET VRIJDAG 29 SEPTEMBER 1972 Chr. Scholengemeenschap A.V.O. Pieter Steynstraat 14 Voor de afdelingen biologie, natuur- en schei kunde kan worden aangesteld een schoolervaring dringend gewenst salaris volgens Rijksregeling Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Sollicitaties bij de rector drs. G. Veenhoven, Pieter Steynstraat 14. Zwolle (tel. school 33904. huis 15193). De gezondheid van hart en bloedvaten komt steeds meer in het gedrang door de manier waarop wij in deze tijd leven. Te weinig be weging, teveel roken, te ge spannen werken en vooral... verkeerd eten. Allemaal slecht voor de gezondheid van hart en bloedvaten. Waarom zouden we daar niet wat aan doen Beginnen met verstandig eten! Dat betekent dat we het ge bruik van verzadigd vet in de voeding moeten verminderen. En dit vet zoveel mogelijk moeten ver vangen door meervoudig onver zadigde vetzuren van het type (cis-cis) linolzuur. Die verlagen de hoeveelheid cholesterol (een vetachtige stof) in het bloed. Daar gaat het om. Want een lager cholesterol-gehalte is goed voor de conditie van hart en bloedvaten. Becel margarine bevat maar liefst 60-65% meervoudig onverzadigde vetzuren. Dat is veel. Voldoende om hart en bloedvaten te helpen in goede conditie te blijven. Becel is dus een bijzondere mar garine. En niet alleen wat gezond heid betreft. Want Becel heeft een voortreffelijke smaak en is verrassend goed smeerbaar. Begin er jong mee! Het is van belang op jeugdige leeftijd al met Becel te beginnen. Dan zijn uw bloedvaten nog in goede conditie. Becel helpt mee ze langer zo te houden. Vraag de Becel folder, Postbus 37, Rotterdam. 60-65meervoudig onverzadigde vetzuren. ton-sur-ton sport-pull met col en zadelschouder in beige, RAF, bric en marine. CA Engelse import- pullover, lam bs- wool, met ronde hals of col, div. kleuren. OQ Effen rib-pullover Mj% met ronde hals Qf col, in écru, rood, marine, bruin en flannel, in de machine te wassen. 12f Effen acryl col-pull. Bijpassende gestreepte 1 m% tanktop. 90 Shetland wollen m\3% pull met ronde hals, col of V-hals, zeven effen kleuren. 'Ti 90 Moderne acryl pull in diverse contrastkleuren, met col. CA Zuivere lambswool cardigan met V-hals en 2 zakken in o.a. grijs en camel. Zuiver wollen pull met jacquard voorpand en col montant in groen, bruin, zwart en marine. 90 Angora pull met MM% kontrastboorden in geel zwart, écru/bruin, bruin/rood en grijs/rood. 10 90 Racing-style pull Ivan acryl, in diverse moderne strepen en vlakken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 22