your sixth sense verbeter uw toekomst FAMILIEBERICHTEN HET Kinder Goochel boek TROUW/KWARTET DINSDAG 19 SEPTEMBER 1972 Steffelien J. Bulkema J. Bulkema-Oudhol Dleuwke 18 «eptember. Molenvaart 423. Anna Paulowna. J. C. v. d. Mey L. T. v. d. Mey-Neut de dag te herdenken dat zij voor 25 Jaar In het huwelijk traden. Namens de kinderen en kleinkinderen. Sassenhelm, september 1972. Vrouwenpolderstraat 19. BIJ voorbaat hartelijke dank: A. Hazenoot, Westerstraat 5, Sassenhelm. De Chr. Middelbare Tech nische School te Groningen geeft met bewogenheid ken nis van het overlijden van Hans Arnold Groningen, 15 september '72. Vandaag hoorden wij, niet geheel onverwacht, dat de Here uit ons midden heeft weggenomen onze medeleer ling Hans Arnold HIJ was een goede vriend en een sympathieke klasgenoot. Klas E 2c. Chr. M.T.S. - Groningen. Groningen, 18 september '72. Bote Folkertsraa op de leeftijd van 43 Jaar. Flen Folkertsma-Kllphuls Marianne Anton Anneloes Een samenkomst zal worden gehouden op vrijdag 22 sep tember a.s. om 11 uur tn de aula van het Willem Lode- wijk Gymnasium, Verzet strijderslaan 220, Groningen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het Selwer- derhof om ca. 12 uur. Na afloop van de begrafenis ls er gelegenheid om te con doleren ln de aula van de begraafplaats. Geen toespraken Thuis liever geen bezoek Bote Folkertsma 17 september 1972. Groningen: A. M. Kllphuls-Reukema Joke M. K. Kliphuis Janny P. J. Kliphuis Bennebroek: B. Cannegleter B. A. Cannegleter- Kllphuls Hillegonda van der Yegt- Schurink op de leeftijd van bijna 71 Jaar. Goes: M. C. van dej VcSl- van der Vegt Zwolle: J. C. van Halsema- van der Vegt Neven en nichten. Huls ter Helde (Utr.), 18 september 1972. Jesaja 60 20. Na een kortstondige ziekte heeft de Heer tot Zich geno men mijn Innig geliefde Man, onze lieve Vader. Grootvader en Overgroot vader Dirk Jacobus Cornells Knoester in de ouderdom van bijna 81 Jaar. Mede namens verdere familie: J. W. Knoester-IJspelder Schevenlngen, 16 sept. 1972. Badhuisstraat 147. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 20 september te 1 uur op de Algemene Begraafplaats aan Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in de ontvangstkamer van de begraafplaats. The Lord took from us our beloved Grandfather and Grand Grandfather, D. J. C. Knoester Loverly memories. Grandchildren and Grand grandchildren 16 september 1972. "God heb lk lief- Door zijn Hemelse Vader thuis gehaald, onze lieve Man, Vader, Groot- en Over grootvader Co melis Fijan ln de ouderdom van 86 Jaar. H, FIJan-Van Hollen G. van Namen-Fijan N. van Namen klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam, 17 september '72. "De Schutse" kamer 513, Cordell Hullplaats 22. Gelegenheid tot rouwbezoek In de aula van "De Schutse" woensdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag om 1.45 uur door de weleerw. heer ds. G. Spijker ln bovenge noemde aula. De teraardebestelling zal plaatsvinden donderdag a.s. op de algemene begraaf plaats Crooswljk om 2.45 u. Vertrek vanuit de aula om 2.15 uur. Heden nam de Here tot Zich, na een moedig ge dragen lijden, onze lieve Moeder-, Behuwd- en Groot moeder Elisabeth Schoneveld-Kop weduwe van Arend Johannes Schoneveld in de ouderdom van 78 Jaar. "s-Gravenhage: A. E. Nuljens-Schoneveld B. Nuijens Wassenaar: J. Werner-Schoneveld P. J. Werner Leiden: w. den Os-Schoneveld M. den Os Jr, Uithoorn: J. Schoneveld M. Schoneveld-Helmig en kleinkinderen Leiden, 18 september 1972. Titus Brandsmalaan 1. Correspondentie-adres: Vijf Meilaan 121. De overledene ls opgebaard In het Rouwcentrura Van der Lult, Haagweg 31, Lelden. Bezoek woensdagavond van 7.007.30 uur. Thuis geen bezoek De rouwdienst ls bepaald op donderdag 21 september a.s. om 1.00 uur in de aula van de begraafplaats „Rhljnhof" te Leiden, waarna de begra fenis zal plaatsvinden. Na een lang gezegend leven heeft de Heere tot Zich genomen in zijn Heerlijkheid onze lieve Vrouw, Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Janneke Nieuwlaat-van Dorp Zij bereikte de leeftijd van 94 jaar. Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren Romeinen 14 8 A. J. Nieuwlaat S. M. Verschoor-Nieuwlaat W. Verschoor J. C. Nieuwlaat J. Nieuwlaat-Gouweloos klein- en achterkleinkinderen Delft, 18 september 1972. Huize „De Hoeksteen", Prof. Evertslaan 1. De overledene is opgebaard in Huize „De Hoek steen", alwaar gelegenheid is tot condoleren woensdagavond van 78 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in voor noemd tehuis vrijdag 22 september a.s. om 10.30 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats ten oosten van Rijksweg 13 om circa 11.30 uur. Geen bloemen Met grote dankbaarheid aan God dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, maar met diepe droefheid is heden na een kortstondige ziekte, in de volle zekerheid des geloofs van ons weggenomen, onze lieve zorgzame Moeder, Be huwd-, Groot- en Overgrootmoeder Antje Schaddé van Doorn weduwe van Willem de Mooy in de gezegende ouderdom van 82 jaar. Katwijk: M. Boonekamp-De Mooy J. P. C. Boonekamp Rijnsburg: N. Glasbergen-De Mooy H. J. Glasbergen Katwijk: A. Vooijs-De Mooy C. Vooijs W. de Mooy D. de Mooy-van Duijn I. de Mooy S. C. de Mooy-Van Beelen A. de Mooy Klein- en achterkleinkinderen. Katwijk aan Zee, 16 september 1972 Cattenstraat 21. Rouwbezoek: des nam. van 7-9 uur. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 20 sep tember 1972, des nam. 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duinrust', Parklaan te Katwijk aan Zee. Enige en algemene kennisgeving Heden nam de Here onver wacht uit ons midden tot Zich mijn Innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder, Behuwdmoeder en Oma Ida van der Griendt- Neleman op de leeftijd van 65 Jaar. "ZIJ was geborgen ln Zijn liefde en ontferming" Rhoon: B. van der Grlendt B. van der Grlendt T. M. van der Griendt- Voorbergen Krimpen a/d IJssel: I. P. van Llnschoten- Van der Grlendt H. P. van Linschoten Rhoon: P. van der Grlendt A. J. van der Grlendt-Mos Hellevoetsluis: W. van der Grlendt L. van der Griendt-Kuhnen Oud-Beijerland: M. J. van der Grlendt E. N. van der Grlendt- Troost J. A. M. van der Grlendt en kleinkinderen. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvin den woensdag 20 september a.s op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. "Oud- Krallngen" a/d Kralingse- weg 334, Rotterdam. Aankomst ln de kapel 15 u. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren ln de kapel. In het volle vertrouwen op Gods goedertierenheid ls van ons heegegaan onze lieve Schoonzuster op de leeftijd van 29 laar. Jacoba Alida Zondervan geliefde echtgenote van Jenne Joustra. Ps. 27 onber. Tollebeck (N.O.P.) 16 seot. 1972. Applngedam: J. Joustra A. Joustra-Rulter Lelystad: W. Middelbos G. Middelbos-Joustra Assen: J. Wiegman H. H. Wiegman-Joustra Appingedam: P. R. van Veen J. van Veèn-Joustra Zuidlaren: J. W. Plantlnga G. Plantinga-Joustra Hemrik: B. Joustra W. Joustra-van 't Ende Rotterdam: M. Joustra J. van Wagtendonk, verloofde Lelystad: H. Joustra M. Nentjes. verloofde Heden ls op 93-Jarige leef tijd, na een liefderijke ver zorging ln ,,De Vijverhof", van on» heengegaan onze Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder, Zuster en Tante Cornelia And e weg M. Weijers-Doornhein Ph. Visser G. J. Vlsser-Manoth Els Tanja A. 1. Visser H. M. Visser-Vrljmoet Lex en verdere familie Capelle aan den IJssel, 18 september 1972. „De Vijverhof". Correspondentie-adres Mevr. M. Weijers-Doornhein, Frans Halsstraat 9, Capelle aan den IJssel. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren woensdag van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van „De Vijver hof", Reigerlaan 251. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag a.s. ln bovengenoemde rouwkamer om 14.00 uur, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Oud-Kra- lingen", Krallngseweg 334 te Rotterdam. Your Sixth Sense id een kleine, exklusiJ I kollektie. Een kolk tie waar de hoogste eisen voor kwaliteil f perfekte afwerking aan gesteld worden De naam Your Sir H' Sense is bovendien ove ook een garantie.! een (bijna) volman mode. En omdat hijs exklusief bij C&A jfrc bent u toch voordel ka Voorzien van het Sacrament der Zieken, is na een langdurig ziekbed toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Nicolaas Laurentius Maria Jansen op de leeftijd van 59 jaar. wordt.) Briljant af gewerkt en een lust voor 't oog. In de maten 38,40 en 42 J 60.-^ j*t' Leiden, Heemstede, Leiden, Leiden, C. J. M. Jansen-Lindenhoff Loes en Hans Knook Leoniekje en Liselotje Liesbeth en Guido Vosters Josephine Herman Peter Klaas Lia Lucas Leiden, 17 september 1972 Oude Singel 20 De overledene is opgebaard in de aula van Be grafenis associatie 'Ad Sanctos', Lange Mare 69. Gebedsdienst aldaar: maandag om 20.30 uur, waarna gelegenheid tot condoleren. Avondmis in de Parochiekerk van O.L. Vrouw Onbevlekt Ontvangen (Hartebrug) aan de Haar lemmerstraat op dinsdag om 19.30 uur. Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn zielerust op woensdag 20 september a.s. om 11.00 uur in bovengenoemde parochiekerk, waarna de begra fenis plaatsvindt in het familiegraf op de be graafplaats 'Rosenburgh' te Voorschoten te ca. 12.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de aula van de begraafplaats. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze directeur, de heer N. L. M. Jansen Zijn sympathieke persoonlijkheid, vriendschap en werkkracht zullen steeds een blijvende herinne ring zijn. Leiden, 17 september 1972 Oude Singel 20 Directie en personeel Schildersbedrijf H. P. Jansen b.v. Psalm 32 (Onberijmd) Na een kortstondig lijden heeft heden de Here uit ons midden weggenomen en opgenomen in Zijn heerlijkheid onze lieve zorgzame Moeder en Oma Aantje v, Zoomeren-v. Vliet weduwe van Arie van Zoomeren in de ouderdom van 82 jaar. „Ik, ik ben het die troost" Jes. 51 12 Alphen a/d Rijn: G. v. Zoomeren A. v. Zoomeren-Borst P. v. Zoomeren Bussum: M. v. Zoomeren Bodegraven: A. v.' Zoomeren A, v. Zoomeren-de Gruijl Loosduinen: C. v. Zoomeren N; v. Zoomerert-Broek Amsterdam: W. v. Zoomeren S. G. v. Zoomeren-de Jong Bodegraven: J. Spierenburg-v. Zoomeren H. C. Spierenburg Gouda: H. v. Zoomeren G. N. v. Zoomeren-Schakel klein- en achterkleinkinderen Alphen a/d Rijn, 17 september 1972 Rembrandtlaan 4 Geen bloemen. De overledene is opgebaard in één der kamers van de Goede Herderkerk, Ten Harmsenstraat te Alphen a/d Rijn, waar woensdag 20 september a.s. gelegenheid is voor condoleantie van 7,30 uur tot 9.00 uur mm. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. donderdag 21 september op de Oosterbegraaf plaats. Aankomst aula 3.00 uur. Heden behaagde het de Here tot onze diepe droefheid uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde en zorgzame Vrouw, Moeder en Oma, Behuwdzuster en Tante 1 "Wilhelmina Helena Pauline Maria Alblas-den Boer op de leeftijd van 74 jaar. Want de Here God is een zon en schild, de Here geeft genade en ere; het goede onthoudt Hij niet aan hen die onberispelijk wandelen. Psalm 8412 's-Gravendeel: Zwijndrecht: 's-Gravendeel: J. Alblas H. Alblas M. Alblas-Baars Hans, Piet, Jan J. Alblas M. J. Alblas-Grashuis Johan en Bert C. Alblas T. Alblas-Jabaay Johan en verdere familie 's-Gravendeel, 16 september 1972. Groene Kruisstraat 11. Gelegenheid tot condoleren des avonds na 7.00 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats op woensdag 20 september a.s. Vertrek van het woonhuis des namiddags om 3:45 uur. Geen bloemen Met droefheid geven wij U kennis dat van ons is heengegaan onze lieve Vader, Opa, Broer en Oom Hendrik Hoogeboom weduwnaar van Sophia Johanna Dee| op de leeftijd van 66 jaar. C. Hoogeboom J. K. Hoogeboom-Da Hendrik Jan, Wilma er A, L. Hoogeboom N. J. Hoogeboom-Scf c Peter, Rik en Carolii aai E. M. de Witt-Hoog( lia J. J. de Witt Henri, Anita en familie Leiderdorp, 18 september 1972. Rietschans 20. 'de ent liet Hij ber Gelegenheid tot rouwbezoek woensdag gel van 7.30 uur tot 8.30 uur. al De teraardebestelling zal plaatsvinden o dag 21 september a.s. om 2.30 uur ni algemene begraafplaats aan de Hoogn te Leiderdorp. UIRX/MARECK Een origineel cadeautje Toverkunstjes die kinaeren zelf kunnen C Voor de truci is gebruik gemaakt van M middelen, zoals lucifers, een stukje draad, doek. een glas. vingerhoedjes, kaarten en Alle nummers van het repertoire bezorgai1 d. deren veel plezier op verjaarspartijtjes en gelegenheden boek met tekeningen VERKRIJGBAAR IN Dl BOEKH> mi kei W( Ika; ich

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14