FAMILIEBERICHTEN MEDEWERKSTER TROUW/KWARTET VRIJDAG 15 SEPTEMBER 1972 -HU Onze Ouders en Grootouders A. J. H. Wattcz en N. J. Wattez-Alblas zijn dankbaar te mogen melden dat zij op 5 oktober 40 jaar getrouwd zijn. Wilt u hen ook gelukwensen, dan zullen zij u graag ontvangen op zaterdag 23 septem ber van 15.30 uur17.00 uur in het Paviljoen West- broekpark, Kapelweg 35, Scheveningen. Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenhage, september 1972 Paulus Buysstraat 12 1922 1972 Wij hebben de ccr U mede te delen, dat onze lieve ouders en grootouders C. van Leeuwen H. an Leeuwen- Lacourt op 27 september de dag zullen herdenken dat zij 50 Jaar ge leden ln het huwelijk zijn ge treden. Ter gelegenheid hiervan zal op 23 september een receptie wor den gehouden van 1S.0U19.30 uur in het Leonardushuls. Haag weg 15, Lelden. Dat zij lang gespaard mogen blijven is de wens van hun dankbare kinderen en klein kinderen: Leiden: K. Buis-van Leeuwen F. Buis C. J. Slerag-van Leeuwen J. A. Slerag P. van Leeuwen N. van Leeuwen-Distelveld C. Steenbergen-van Leeuwen A. H. Steenbergen Australië: R. den Hollander van Leeuwen J. A. den Hollander Leiden: J. Cho-'dron-van Leeuwen i. Chdiüron M. C. Koolen-van Leeuwen Rh. Kooien Duitsland: I. Koekebakker-van Leeuwen 3. Koekebakker Heemskerk: L. Smit-van Leeuwen H. Smit Katwijk: J. Plug-van Leeuwen P. M. Plug en kleinkinderen Omdat het ons onmogelijk is om allen persoonlijk te bedanken, willen wij u langs deze weg dank zeggen voor de vele blijken van belang stelling, die wij bij ons 40- jarig huwelijksfeest moch ten ondervinden. P. LEEFLANG W. LEEFLANG- Buitenhuis. Op 12 september overleed onze Moeder. Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Maria Helena Ankersmit-Wolf f in de ouderdom van 90 Jaar. Liever geen bezoek. Vervolg van de familieberichten op pagina 17 In Jezus ontslapen mijn lieve man, onze zorg zame vader, grootvader en beminde broer Gilles Karei Krijger echtgenoot van Johanna Maria Los eerder weduwnaar van Pietertje Scheurwater op de leeftijd van 75 jaar. „Mijn ziel leve en love U" Psalm 119 175 Zwijndrecht: Dordrecht: Uitgeest: Delfgauw: Woudenberg: Zaltboromel: Zwijndrecht: J. M. Krijger-Los C. W. Krijger F. W. Krijger-Kramer W. Krijger J. Krijger-Wisse B. G. K. Krijger M. S. Krijger-van der Eijk A. Krijger M. W. Reede L. D. Krijger J. Krijger-van Geenhuizen en kleinkinderen J. D. Lindhout-Krijger Zwijndrecht, 13 september 1972. Lindelaan 46. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 15 sep tember van 20.0022.00 uur aan huis en na afloop van de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen - Geen toespraken De rouwdienst wordt gehouden op maandag 18 september a.s. om 14.00 uur in de Bethelkerk, Rotterdamseweg 71, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Ik heb de vaste grond gevonden, Waarin mijn anker eeuwig hecht; Gez. 37 vers 1. Heden nam de Here tot Zich, na een langdurig doch zeer geduldig gedragen lijden, mijn innig geliefde man en onze vader, groot- en over grootvader Cornells de Jager in de ouderdom van bijna 76 jaar Katwijk: A. G. de Jager-Koelewijn Amsterdam: C. de Jager P. de Jager-Vennings W. de Jager E. A. Walraven-de Jager W. Walraven G. Dynes-de Jager W. R. Dynes Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 13 september 1972. Boslaan 161. Geen bezoek Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden maandag 18 september 1972, des voormiddags 10.45 uur in de zaal van de Vredeskerk, Voorstraat 35, waar na de teraardebestelling zal plaatsvinden om streeks 11.30 uur op de nieuwe begraafplaats 'Duinrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Vredeskerk, Voor straat 35 te Katwijk aan Zee. 's-Hertogenbosch: Kelowna (Can.): Winfield (Can.): Psalm 138 3 (onberijmd) Met verslagenheid geven wij kennis van het over lijden van onze zwager en oom Gilles Karei Krijger Zijn vriendschap is voor ons een blijvende her innering. C. G. Los P. Los-de Ruiter G. C. Los-van den Berg L. van den Berg J. Los-Klootwijk M. B. Vogel-Los J. H. S. Vogel Neven en nichten Zwijndrecht, 13 september 1972. D'eenvoudige wil God steeds gadeslaan Heden behaagde het de Here plotseling uit ons midden weg te nemen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Grootmoeder Cornelia Bouwman echtgenote van Jan van Egmond in de ouderdom van ruim 72 jaar. Rijnsburg: Frankrijk: J. van Egmond M. J. van Delft-van Egmond T. van Delft Rijnsburg: J. Glasbergen-van Egmond J. Glasbergen Oegstgeest: F. van Egmond L. H. van Egmond- van den Ende Rijnsburg: D. van Egmond A. van Egmond-Komen M. A. C. Hogewoning- van Egmond P. Hogewoning en kleinkinderen Rijnsburg, 14 september 1972. Abdijlaan 53. Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdag- en zater dagavond na 8 uur. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 18 september a.s. des nam. om 2.45 uur op de be graafplaats van de Ned. Herv. kerk te Rijnsburg, voorafgegaan door een rouwdienst in de Ned. Herv. kerk, welke aanvangt om 2 uur. Heden overleed na een korstondige ziekte in het Van Iterson Ziekenhuis te Gouda in de gezegende leeftijd van 94 jaar, mevrouw de weduwe Jansje Elisabeth Maria van Yoorthuysen-van Griethuizen Mevrouw H. M. A. van Voorthuysen-Bayer Zevenhuizen, 13 september 1972. „De Zevenster", Leliestraat 3. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „De Zevenster". De teraardebestelling zal plaatsvinden zaterdag 16 september a.s. om 10.15 uur v.m. op de be graafplaats „Nieuw Eykenduynen" te 's-Graven hage. Vertrek van „De Zevenster" om plm. 9.15 uur. Gij zijt verlost, God heeft u welgedaan. Psalm 116:4 Heden behaagde het de Heere geheel onver wacht tot Zich te nemen mijn geliefde Man, onze lieve en zorgzame Vader, Behuwdvader en Opa, onze Broer, Zwager en Oom Teun is Jochein Kuyt echtgenoot van Leuntje Plugge op de leeftijd van bijna 71 jaar. Uit aller naam: L. Kuyt-Plugge Scheveningen, 13 september 1972. Koppelstokstraat 163. De overledene is opgebaard in de rouwkamer 'Atropos', Van Boetzelaerlaan 292. Bezoek aldaar: zaterdag- en zondagmiddag van 1—2 uur. Gelegenheid tot condoleren in de rouwkamer vrijdagavond van 78 uur. Op maanlag 18 september om 12 uur zal een rouwdienst worden gehouden in het wijkgebouw 'Thabor', Van Boetzelaerlaan 286 (hoek Van Boi- sotstraat), waarna de teraardebestelling zal plaatshebben om 1 uur op de Algemene Begraaf plaats, Kerkhoflaan. In plaats van kaarten Heden behaagde het do Hero na een langdurige ziekte uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgzame Man, Vader, B"ehuwd- en Groot- Pieter Kuijt in de ouderdom van 80 jaar. Katwijk: A. Kuijt-Klok Llsse: L. Terhorst-Kuijt P. Terhorst Katwijk: C. Kuijt C. Kuijt-Van Hooven J. Kuijt C. Kuijt-Stikkelorum J. Kuijt P. Kuijt M. Kuijt-Krljgsman A. Kuijt L. Kuijt-Remmelzwaal A. Kuijt A. Kuijt-Nijgh B. Kuijt B. E. Kuijt-Ouwehand P. A. Kuijt M. Kuijt-Meljvogel Kleinkinderen De Waal Malefljtstraat 107. Rouwbezoek des nam. van van 35 en 79 uur. De begrafenis zal plaatsvin den zaterdag 16 september a.s circa 2 uur op de nieuwe begraafplaats Duin- rust te Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 16 septem ber a.s. des nam. 1.15 uur in het Kerkelijk Centrum aan de Voorstraat te Katwijk aan Zee. Heden nam de Here tot Zich, onze lieve vader, behuwd-, groot- en overgrootvader Willem Jolian Berkliuizen weduwnaar van Jannetje van Egmond in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam: W. J. Berkhulzen Jr. Voorschoten. 13 september i972. Huize „Adegeest", Bachlaan 21. Correspondentie-adres: Erasmusstraa» 7. De overledene lt opgebaard ln de rouwkamer van „Ade geest". De rouwdienst ls bepaald op zaterdag 16 september a.s. om 12.30 uur ln de aula van de begraafplaats „Rosen- burgh" te Voorschoten, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. Voor uw deelneming, betoond na het overlijden van onze vader, behuwdvader, grootvader en oom Teun is Smaal betuigen wij onze oprechte dank. Familie Smaal Hiermede vervullen wij de droeve plicht kenm te geven van het onverwacht overlijden van o: gepensioneerde collega de heer C. G. Smit Als mens en collega zal hij bij ons altijd in dail bare herinnering blijven. Personeel Nederlandse Rotogravure Maatschappij Leiden. 13 september 1972. Met bijzonder leedwezen geven wij kennis v het zeer onverwacht overlijden van de heer C. G. Smit gepensioneerd chef van de afdeling Vellent kerij van onze onderneming. De direktie Nederlandse Rotogravure Maatschappij j Leiden, 13 september 1972. Voor de talrijke blijken van medeleven en belang?, ondervonden bij het plotseling heengaan van mijn Man en Broer, onze beste Zwager, Oom en Neef Louis Paul Dee regei grot betuigen wij onze welgemeende dank. Leiden: A. M. Dee-Olj istö Alkmaar: M. M. Vos-Dei en verdere faj Leiden, september 1972. Huize „Groenhoven", Witte Rozenstraat 21. Nederlandse Christelijke Radio Vereniging is een plaats vrij voor een accurate op het Bureau Programmaleiding. Wij vragen een medewerkster van protestants-christelijke levensovertuiging met Ulo/Mavo opleiding, die vlot met de schrijfmachine overweg kan en liefst kantoorervaring bezit. Salaris- en pensioenregeling alsmede vergoeding van reis- en/of pensionkosten overeenkomstig de CAO voor de omroep. Schriftelijke sollicitaties aan: NCRV (Radio), Schuttersweg 8, Hilversum. plaa da |bi ring «F dat Üjk.' vert har krijl brei Pen der elijl aan tkkir al t voor Lampe heropent in Leiden en geeft een mantelmode-feest. 520-680 frö fa frtgekl naren

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8