Poppentheater uit Rusland start tournee Donja Saskia en haar prins A Prijs der critici uitgereikt aan Paul Steenbergen festijn der dalilia's en vaste planten OPGEVEN VAN FAMILIEBERICHTEN EN ANDERE ADVERTENTIES GEDURENDE DE AVONDUREN mm TROUW/KWARTET DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1972 MARY PERKINS BINNENLAM)/RADIO-TV T4/DRH6 Tf Grootste 'poppenkast' van de wereld LOWIETJE IN DE GOUDE GAPER door W. G. VAM DE HULST, plaatjes van W. G. VAN DE HULST Jr. 225. Tinus, beleefd zijn oude hoedje in de hand, heel bescheiden, heel eerbiedig staat in de deuropening van de grote kasteelkamer. De meijer heeft er hem gebracht, maar er wel voor gezorgd, met zijn gehavende kle ding, zijn gezwollen en bebloed ge zicht, zélf niet onder de ogen van de prinses te ko ,e Tinus heeft hij toegefluisterd. 'Geen gekakel over die vechtpartij, snap je! Ze mag er niks van weten; ze zou maar ongerust worden. Houd dus je snuit dicht!' De prinses, vriendelijk, wenkt de oude man binnen te komen en plaats te nemen op een lage gemakkelijke bank terzij van het haardvuur, dat zacht gloeiend te smeulen ligt. Zij zelf zit in haar hoge zetel bij de glanzend- gewreven tafel. De gouden kandelaar met de drie hoge kaarsen spreidt een vriendelijk licht. 'U is de kruiden man?' begint ze. 'U woont al lang in deze streek?.Hebt u mijn heer vader ook gekend?' Ah. Tinus be grijpt. Over de oude maarschalk wil ze iets horen. Jammer! Véél zal hij haar niet kunnen vertellen; maar. KARELTJ_r fE AVONTUUR EINDHOVEN Nederland krijgt, van donderdag 7 septem ber (in Eindhoven) af, een reeks voorstellingen van 's werelds grootste en beroemdste poppen theater, dat Sergei W. Obrastzow in 1931 in Moskou begon, en dat uitgroeide tot een onderneming met zo'n driehonderdvijftig me dewerkers. Daarvan zijn er hier zesendertig met 'Een buitengewoon Concert', het pro gramma dat al drie en een half dui zend keer is vertoond in tientallen landen, en onlangs nog, voor volle zalen, in Parijs en Mtlnchen. Concert is het Russische woord voor allerlei gevarieerde theatergebeurte nissen, die wij hier samenvatten on der 'variété'. Dit programma is voor het buitenland gekozen omdat er wei nig in gesproken wordt door de Russi sche conferencier, die het hier, fone tisch, in het Nederlands zal doen, met een sterk Russisch accent. Hij kondigt de artiesten aan: de coloratuur-so praan, een en al hals en boezem, de bariton, het wonderkind aan de piano, de goochelaar, de dierentemmers, de chajisonnière a la Greco, de tapdan- cers, het zigeunerkoor en de zangvere niging met zo'n zestig leden, die allen anders zijn, plus hun ijdele dirigent. Zij geven hun concert met alle eigen waan, slechte smaak, trucjes, tics en onvolkomenheden of ongelukjes, die erbij horen, en waar Obrastzow, een kostelijke, levende, satire van heeft gemaakt. Uniek Want zijn poppen leven, door allerlei technieken (soms zijn er drie mensen nodig voor een poppenbeweging), ze zijn bijna menselijk, en toch weer niet, of meer dan menselijk. En zij brengen een programma dat uniek is, want weinigen hebben met poppen zoveel bereikt als Obrastzow en zijn medewerkers. Hij begon, lang geleden, als acteur die een handpopje had om tegen te praten. En nog geeft hij, ook hier twee avonden, solo's met enkele pop jes. Maar zijn tneater groeide gewel- 14. Het is werkelijk een onbegrijpelij ke historie. Het vreemde mannetje met het alpinopetje zwom met krach tige slagen naar het strand, ging aan wal, schudde met enkele krachtige bewegingen het overtollige water van zijn lijf en zette zich toen aan de arbeid. Wat voor arbeid dan wel? Wel, hij begon het vlot aan land te trekken. Hij sleepte het zelfs zó ver het brede strand op, dat de bewustelo ze smid zelfs bij het hoogste water niet meer terug in zee kon spoelen. En toen dat gebeurd was wandelde het vreemde mannetje met het alpino petje met ferme pas weg, het bos in, dat aan de duinrand opdoemde Het feit, dat smidje Verholen nu rustig op het strand lag en niet meer werd heen en weer geslingerd door de woeste golven, deed hem tenslotte uit zijn bewusteloze toestand ontwaken. Suf en elledig richtte hij zich op, bijna onpasselijk van honger en slaap. Maar toen klaarde plotseling zijn ge zicht op. 'Hoeraaaaü!' riep hij uit, dol van vreugde. 'Ik leef nog! Gauw het touw los, jongens! En dan op zoek naar de bewoonde wereld! Oh, Oh!, wat ben ik stijf! Ik kan bijna geen vin meer verroeren! H: voel me zo stijf als een plank!' Hij rekte enige malen stevig zijn armen uit en ging toen op weg. 'Ergens in dat gindse bos moet ik een hotel kunnen vin den,' mompelde hij. 'En ook al is er geen hotel, dan is er wel een wegwij zer. Of anders zeker wel een boswach ter of een houthakker, die me de weg naar het meest nabijzijnde dorp kan wijzen FERDNAND Sneeuweieren 'i 1. melk vanille 1 eiwit 12 gr. suiker 1 eidooier 20 gr. maïzena 50 gr. suiker Breng de melk met de vanille aan de kook en laat de pan even op een zacht pitje staan. Sla het eiwit tame lijk stijf (gebruik een zo vers moge lijk ei), doe er de twaalf gram suiker bij en sla het eiwit vervolgens zo stijf mogelijk. Leg stukken schuim ter grootte van een ei in de melk en wentel ze om tot ze stevig zijn. Haal ze er uit met een schuimspaan en leg ze in een schaal. Meng de eidooier met de overige suiker en de maizena aan met wat koude melk. Giet er dan wat kokende melk op, roeren en ver volgens weer terug in de pan. Blijven roeren tot de vla weer kookt en dan van het vuur halen. Laat de vla koud worden en giet ze dan over de sneeuw- eieren. Menutip: Kerriesoep, gevulde aubergi nes, snijbonen, aardappelen, sneeuwei- eren. door P. J. Risseeuw Na zulke overwegingen gebeurde het dat de jonge Saskia tussen haar lot genoten insliep de woorden 'Vader, help me' op haar lippen en in haar hart. 'Onzin,' zei hij. 'Zeg Saskia je mag me toch wel?' Ze gaf geen antwoord, doch liet zijn hand niet los. Vader, help me. O God, waarom ben ik als vondeling op de stoep van het Weeshuis gelegd? Vóór Saskia er op verdacht was, troonde Diederik haar mee, het poort je in dat toegang gaf tot de Doolhof, een amusement dat zij alleen maar bij name kende. Het bezoeken van de Doolhof kostte geld; weeskinderen en vondelingen kwamen er dus niet. Al leen voor de toegang moest acht dui ten worden neergeteld. Wat Saskia zag was een open hof met een fontein en beelden en daarachter een gebouw met een torentje er voor e:. een uitgebouwd toneel; muzikan ten gaven daar hun laatste voorstel ling. Diederik was hier blijkbaar goed bekend. Behendig ontweek hij de bur gers en buitenlui, die zich hier ver gaapten aan kermisgedoe. Saskia hoor de jonge meisjes giechelen toen zij onverwacht door de bedriegertjes wer den natgespoten. Diederik had haar bij de hand genomen want de doolhof lag achterin de tuin. De milde zomermiddag stemde haar week en ook wel nieuwsgierig. In het Huis hadden onder de meisjes de wildste verhalen de ronde gedaan over wat er in de Doolhof te beleven viel. De gelieven die hier ronddwaal den werden door hoge hagen be schermd tegen de nieuwsgierige blik ken van bespieders, maar tussen die rozenhagen waren banken geplaatst, liet was er nog stil op dit uur. Saskia had van Machteld Volkerts toestemming gekregen om Kaatje Kolk te gaan bezoeken, de oude naai ster uit het weeshuis, maar toen ze goed en wel de hoek van de gracht om was had Diederik haar ingehaald. 'Vanmiddag ga je met mij uit,' zei hij vastbesloten en Saskia had zich nau welijks verzet. Vanavond zouden hier de vrijers en vrijsters zeker komen. Saskia herin nerde zich het verhaal van een meisje dat hier een gehele nacht had doorge bracht, maar niet alleen. De geluiden van het schetterende mu ziekgezelschap verflauwden. Wat was het hier geheimzinnig. Stevig om klemde ze Diederiks hand. Bij een miniatuurfonteintje stonden een paar sinjeuren die probeerden hun vrij sters nat te spuiten. Saskia stond er geboeid naar te kijken, aangestoken door hun vrolijkheid. Toen ze zich omkeerde was Diederik verdwenen. Eén van de sinjeuren, die geen meisje bij zich had, kwam aanstonds op haar toegelopen. 'Ben je verdwaald, lief kind? Ik zal je helpen.' 'Dat is niet nodig, sinjeur, ik wacht wel.' 'O, maar dat is hier gewoonte,' zei de jongen. Hij droeg zijn flaphoed zwie rig en was rijk gekleed. 'Kijk daar is het labyrint. Daar moeten we in.' 'Ik kan het wel alleen af.' verweerde zich Saskia. Waarom haa Diederik haar aan deze heerschappen overgela ten? Ze bedwong een snel opkomend wantrouwen. Neen, zo was Diederik niet. Ze verhaastte haar stap en keek links en rechts, doch raakte al gauw de richting kwijt op de tergend op el kaar gelijkende paden. Zou ze roepen? Achter zich hoorde ze onophoudelijk het zachte lachen van haar achtervol gers. Het was een gemene streek van Diederik. Ze vocht tegen de opkomen de tranen. Was het alleen maar plaag zucht, die bij de doolhof hoorde of wilde hij haar dp de een of andere manier beproeven? Dat hij zich ten koste van haar ver maakte beviel haar niet. Dat kan een sinjeur zich veroorloven tegenover een arm meisje, dacht ze kwaad. Toen ze voor de zoveelste maal een doodlo pende weg was opgelopen en stilstond om naar de stand van de zon te kijken schrok ze van twee warme handen, die van achteren over haar ogen gelegd werden. Ze wist dat het Diederiks handen waren. Ze dorst zich niet te verroeren zolang hij zich niet door zijn stem verried. Eerst toen ze zijn warme lippen in haar hals voelde keerde ze zich bruusk om. Diederik zag de angst en kwaadheid in haar ogen fonkelen. Zo had hij haar nog niet eerder gezien. Ze was verrukkelijk. Haar boosheid verdween toen hij haar lippen zocht. dig uit. 's Middags worden er, in Mos kou, kindervoorstellingen gegeven, 's Avonds zijn er de programma's voor volwassenen. En die dan voornamelijk satires zijn, met toch een lyrische ondergrond. Want Obrastzow, eenenzeventig nu en, zoals wij in Klein Bellevue kon den vaststellen, nog en boeiende ver teller, die alles van zijn poppen weet en begrijpt, zoekt het met zijn voor stellingen voor volwassenen toch iro nisch in het. geparodieerde, realisme. Omdat poppen, als zij ernstig gaan doen, toch te romantisch verzeilen in een soort mystiek. Als hij over zijn poppen spreekt, alsof het zijn kinde ren zijn, heeft hij het over Chaplin, Heine. Shakespeare, desnoods nog, maar Tsjechew of Tolstoi kunnen zij niet maken. Omdat zij maar menselijk zijn aan de buitenkant, in hun hou dingen en bewegingen. En daarmee dan toch bepaalde emoties overbren gen, want dat wil de kunst. Emoties Zonder emoties geen kunst, zegt hij, en neutrale emoties bestaan niet. Ze zijn goed of slecht, en iets moeten de kunstenaars, de poppen, toch over brengen. Daarom zijn de poppen van zijn theater vooral ironisch. Ze maken mensen aan het lachen met alles wat zo typisch lachwekkend menselijk is. Het 'concert' dat zij hier komen bren gen, is dan ook een bijzonder humo ristisch concert. Dat is bij te wonen In Eindhoven (7, Groningen 8, Alme lo (10), Breda (14), Venlo (15), Til burg (16), Enschede (18), Schevenin- gen 19, Arnhem (21, Stadskanaal 22, Utrecht (23), terwijl Obrastzow alleen optreedt in Leiden (16) en Amsterdam (23). Dat alle grote ste den in deze toernee niet werden opge nomen komt doordat de afspraken te laat zijn gemaakt en de theaters niet meer vrij waren. DEN HAAG De Kring van Neder landse Theater-critici heeft, met een grote meerderheid van stemmen, de jaarlijkse prijs van de kritiek toege kend aan Paul Steenbergen. Niet, zo als de voorzitter van dit jaar Hans van den Bergh, in zijn toespraak zei, aoor Paul Steenbergens hoge kwalitei ten ais acteur, regisseur, niet omdat hij zichzelf in bijna vijftig jaar had opgewrkt naar de top, maar omdat hij als leider van de Haagse Comedie beleidvol, zonder de verbondenheid met zijn publiek te verbreken, de vernieuwingen had doorgevoerd en de leiding heeft overgedragen aan de, daartoe zorgvuldig geschoolde, jonge ren,. zodat de Haagse Comedie ver nieuwd en vernieuwend voort kan gaan. De prijs van de critici is namelijk altijd bestemd voor hem. haar of hen, die iets belangrijks verrichten voor de ontwikkeling van het toneel. Paul Steenbergen, bewogen blij met de er kenning, zei dat hij zijn werk nooit had kunnen verrichten zonder mede werking, vriendschap en liefde van de mensen om hem heen. Electronisch concert ADVERTENTIE Soberder De NOS zal de rest van de Olympi sche Spelen in een versoberde vorm gaan weergeven, zo was gisteren te vernemen. Van meeviering van het olympisch feest zal geen sprake meer zijn, maar wel zal de journalistieke taak van de NOS voortduren zolang de spelen aan de gang zijn, zo zei programmacommissaris Rengelink het gisteravond ongeveer. Eerlijk gezegd denk ik niet dat veel kijkers zich zullen bekreunen om het wegvallen van de uitzendingen overdag: de sa menvattingen die 's avonds worden ge geven zijn handzamer en bevatten bovendien het merendeel van de eigen NOS-inbreng. Daarbij ben ik diep genoeg overtuigd van de verdorven aard der mensen om met vrij grote zekerheid te kunnen voorspellen dat de kijkcijfers van dié samenvattingen na de moordaanslag niet noemenswaardig zullen dalen. Ook niet nu AVRO's televizier had laten uitzoeken dat 67,4 procent van een stel ondervraagde Nederlanders vond dat de spelen hadden moeten worden stopgezet en dat 72,4 procent vond dat het Nederlands Olympisch Comité de ploeg had moeten terug trekken. Het forum van hoofdredac teuren en commissaris Rengelink, dat met verschillende nuanceringen en motiveringen unaniem vond dat de spelen hadden moeten worden ge staakt, was als je het wel beschouwd nogal incompleet. Men wekte eniger mate de indruk te worden voot stwwd door plichtsbesef: men zou Miinchen blijven, zij het met tegen In dat verband zou het logisch geweest indien er een oproep zou gericht aan kijkers en lezers om grip op te brengen voor de moei situatie waarin de media thans ve 11111 ren en dat het weergeven van voortgaande olympische gebeur:e sen nog niet wil zeggen dat de IiMnsi of kijker er ook kennis van n nemen. Helaas hoor ik het een ho redacteur of een commissaris nog zeggen, zeker niet in verband sport. is? i spet MSO In Televizier zagen we hoe Hendriks van het Palestina-comii nig moeilijk werd gemaakt. Het Van Westerloo op het eind niet noeg dat hij de woorden 'uolsl afwees'; hij wilde het werkwoord oordelen' horen. Ondanks de a] zing van Hendriks stelde Van Meff-V ren vast dat de Israëli's fatsoen li 3 h zijn dan de terroristen, omdat ze represaille geen Palestijnse gevat nen geëxecuteerd hebben. Het v pas goed ingewikkeld toen Hend ë|j en Hiltermann het op een bept raël; punt met elkaar eens bleken te Naar aanleiding van het gebeure: |n(je Miinchen bleek nog geen gedach do( wisseling over de Palestijnse km |r(je mogelijk te zijn, dat nvas wel duide k. 0u eed t l Radio vandaag neem minstens één snipperdag NCKV: 7.08 Te E Nws. 7.41 Hier en klass. muz. 8.30 Nws. 8.31 (S) Podium v.d. vrouw. 9.10 (S) Londens Symfonie Ork. en sol.: klass.muz. 10.00 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 (S) Voor de zieken. 11.05 (S) Inspraak: verzoekprogr. van mod. en klass.muz. (11.30 Hier en Nu.) 11.55 Med. 12.00 Los-Vast: gevar. progr. 12.10 Kunst- en vliegwerk. 12.28 Med. t.b.v. land- en tulnb.: 12.30 Nws: 12.41 Hier en Nu: 13.00 De tafel van drie.) 13.30 Zingen met Cecilia: volksmuz. 13.45 Con Amore: een serie van 9 poezleprogr.'s over liefde. 14.05 Schoolradio. 14.25 (S) Klass. en mod. kamermuz. 15.00 Herv. mld- dagdst. 15.30 Nws. 15.33 Lichte orgelklanken. 15.45 (S) Vocaal ensemble met Instrumentale begeleiding. 16.00 (S) Poptater: Jeugdprogr. 17.00 (S) Elpee pop in stereo. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 uur Strictly Country Stlle: Coun try and western rubr. 18.24 Op de man af, praatje. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpanora ma. 18.50 (S) Tijd vrij voor muz. in vrije tijd: Fluitenserable met klass. en mod. muz. 19.20 (S) Muz. van het Leger des Hells. 19.35 (S) Draaischijf: licht platenprogr. 21.20 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 Franchil 1 «•en goede of kwade zaag voor het mid D en kleinbedrijf?, lezing. 23.10 (S) Late D Jen licht platenprogr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn, (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws; Radiojournaal.) 8.50 Morgenwijding. Toppers van toen. 9.35 Waterst. 9.40 Sc radio. 10.00 (S) V.d. kleuters. 10.10 Arb i. vitaminen. (11.00 Nws.) 11.30 (S) Rot!U twaalf: progr. v.d. vrouw. (11.55 Beurs liter 12.30 (S) Wekelijkse sportrevue. 13.00 13.11 Radiojournaal. 13.30 (S) Piano klass.muz. 14.00 (S) Tombola: Ned. arti ar 1 zingen en spelen voor u. 15.00 Palet: p v.d. zieken. 16.00 Nws. 16.03 (S) Asp« .00 kunstprogr. 17.00 (S> Mobiel: een bewi progr. voor beweeglijke mensen. Med.) rki|0R: .00 de muz. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. (18.00 Nws; 18.11 Radiojournaal: 18.20 n de K.V.P.) 19.00 (S) Ballroomork. zangsol. 19.25 De gesproken brief. 19.30 Kleur: vragen rondom schrift menl. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 (S) Capr, opera in een bedrijf van Richard SU door het Symphonleorkest van de Be ting Omroep en sol. 22.30 (S) Dichter bij n r."T.. >f Licht instrumentaal kwartet met zar ad n 23.35 NOS: 01. Journaal. 23.55-24.00 Nw« ndel HILVERSUM III nnpr NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Take from seve "uei nine. (8.00 Nws.) 9.00 Nws. 9.03 Robbi» ner, on Radio. NOS: 10.00 Nws. 10.03-19.00 B fiere lympia: rep. van de 01. Zomerspelen, wlsseld door lichte muz. (Op de hele I Nws.) TV vandaag 'Vergeef me, lieveer is niets heer lijker dan elkaar te zoeken en weer te vinden Antwoord kreeg Diederik niet. 'Toe dan vleide hij. Saskia hijgde, doch gaf hem plotseling zijn kussen voluit terug. Hij troonde haar mee naar een in het groen verscholen bankje, waar hij alles kuste wat hij maar bloot zag. Haar lippen, haar wangen, haar neusje, haar oortjes, haar bedonsde halsje, waar haar hals doek hem plaagde 'Ho ho sinjeu'rNiet alles tegelijk.' Vastbesloten stond Saskia op. 'Wat een keurig meisje ben jij, Sackia'. 'Jij bent ze zeker wel anders gewend.' De woorden ontschoten Saskia ze had er direct spijt van. 'Als je dat weten wilt, Saskiaja. Maar van jou hpu ik. Van die ande ren niet.' 'Meen je dat. Diederik?' vroeg ze, opeens ernstig. 'Of ik het meen? Geloof je me, als ik je beloof met je te trouwen?' 'Trouwen is houen, Diederik. En een trouwbelofte Hij sloot haar mond met een kus. 'Wij praten er nog over. Je wilt me niet vertrouwen. Waarom niet? Te mooi om waar te zijn?' 'Ja, voor mij wel, Diederik,' gaf Sas kia toe. 'Dat moet je kunnen begrij pen.' (Wordt vervolgd) t/ml oktober Amsterdam! lOnOOG Amslelhal 8 t/m 10 september openingsdag - vrijdag v.a. 12.30 uur verdere dagen 9.30-22.30 uur de be3te kwekers ter wereld exposeren In parken en kassen onder andere in het ^mstelpark hét dahliarama, in het Beatrixpark de bloemenkrans der vaste planten. trein/entree NS-slatlon» NEDERLAND I NOS 8.54 O S. Miinchen 1972: 8.54 Kanovarenen Atletiek 11.35 NOS NOT: Schooltelevisie 14.00 Boksen, Volleybal en Hockey 15.55 Atletiek NOS 19.05 Journaal 19.15 O.S. Mtlnchen 1972: Atletiek VPRO 19.30 De Zigeunerprinses, speelfilm met Laurel en Hardy NOS 20.00 Journaal VPRO 20.21 De Zigeunerprinses, vervolg speelfilm 21.00 West: doc. film over Amerika (V) 21.35 Van wie is dit huis?: dok. progr. over de woningtoestand in Nederland NOS 22.30 Journaal NEDERLAND U NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero, tekenfilm 19.10 Zorro 19.35 in het voetspoor van De Inbreker, doe. over de problemen ron 1 de Nederlandse speelfilm NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 Gregory Peck Cyclus: 5. The Bravados NOS 22.00 O.S. Miinchen 1972 Voetbal en handbal, alsmede samenvatting met: Worstelen, Volleybal, Basketball. Schermen en Boogschieten 23.15 Journaal m d den ir w abis ti aël. n li usie sitie H)(l 1 ibbei lef v Stijn* «gele edi DUITSLAND I 16.15 Nws. 18.20 In Jenem Sommer, 16.45 Eln franzoslsches Dorf, film. 17.05 kinderen. 17.55 Nws. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Filmrep. Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nords ;"cn Mag. 19.26 Verfahren clngestellt, TV kri-ip 19.59 Progr. overz. WDR: 18.00 N« Noordrijn-Westfalen. 18.10 Seld Ihr alle kinderenprogr. 18.15 Madchen in den ken, TV-serie. 18.40 Journaal. 19.20 los der Zeit, TV-fllm.) 20.00 Journaal en ber. 20-15 Die Erbschaft. TV-film. 22# solist die graue Farbe lieben, doc. V 'CüSt speelfilm. DUITSLAND II 8.45 Kort Nws. VolRende nws ultz. 13.30, 17.55. 21.30 En aan het einde de ultz. 8.50 Rep. 01. Spelen. 13" Studio: interviews en comm. 14.00 e Rep. 01. Spelen. 19.15 01.-Studio: interviews en comm. fan ,4 Nws. act. en weerber. 20.15 Ol.-St interviews en comm. Aansl.: rep. 01. SP ie» 23.00 Samenvatting van de dag. Van< uMSl ek z )e 0 sch ïven 'Jpeek :en chijn oerii pctei n de Elke WERKDAG (behalve 's zaterdags) bestaat er 's avond-1? acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van fan 'UI berichten, die nog de volgende ochtend moeten worden gepli Pelen' o onl Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZOND AVOND is dit mogelijk, maar dan van 6 tot 8.30 uur. Eventueel kunnen elke WERKDAG (behalve 'szaterdags) durende de avonduren tot 8 uur ook andere advertenties het re geven worden. Deze advertenties kunnen echter niet in onsgenieti van de volgende dag worden geplaatst. Na bovenstaande tijdstippen kunnen geen advertenties worden opgegeven. irop< an oor c loor nnd.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 8