Congres laat kansen voor een houtsnijdend hasj-debat liggen CBM wil kabinet van confessionelen en PvdA POKON ^Fïeiel L0DENFREY Engels botst met meerderheid Kamer Drie bankrovers na wilde achtervolging in arrest NIEUW VAN Binnen twee weken valt besluit over Limburgs Dagblad 'Toepassing blijft achter' KLM-toestel met twee klapbanden op Schiphol terug Prinses Margriet naar Holland in VS 5 blad- glans Hotel arrangementen Geen koppelverkoop Emmen-Ter Apel, vindt de PvdA Conflict over strafbepalingen in bijstandswet Het weer ROUW/KWARTET DONDERDAG 7 SEPTEMBER 1972 BINNENLAND T3/K5 discussie iverd matte vertoning AMSTERDAM De grote discussie over marihuana en hasj, gistermiddag in tie H n i il op een matte vertoning. Wat een van de hoogtepunten van liet internationale drug-congres had kunnen zijn, werd een beleefde uitwisseling van opvattingen, met zelden een uitschietertje. En de gelegenheid was er toch echt naar. Achter de tafel waren voor het eerst verenigd de voorzitters van de staatscommissies die nu in vijf landen officiële adviezen over het cannabis- vraagstuk hebben uitgebracht. De ver schillen tussen die adviezen zouden «Heen al stof voor een dag praten opleveren. Het opmerkelijk vrijzinnige rapport- Shafer (Amerika) wil de strafbaar- beid van het privé-beait en gebruik van hennepprodukten opheffen en al leen de handel blijven bestrijden. Het rapport-Marriot (Australië) wil de ge bruiker die voor het eerst gevat wordt met een voorwaardelijke veroor deling laten gaan (maar dan moet hij ook verder wel van het spul afblijven) Soepeler Het rapport-Baan (Nederland) wil het gebruik als misdrijf zien blijven aangemerkt (waarna de verantwoorde lijke minister als zijn mening geeft dat het toch beter soepeler kan wor den geregeld). En het rapport-Wayne (Engeland) stelt voor de maximum gevangenisstraf voor gebruik te verla gen tot vier maanden. Wat het Britse larlement vorig jaar een schandalig dee bleek te vinden, zodat alles bij let oude bleef. (Sir Edward Wayne daarover gisteren: 'De afgevaardigden hadden öf het rapport niet gelezen, óf het bewijsmateriaal niet begrepen), jRuimschoots stof voor discussie dus. En dat lieten de vijf heren ook Le tqvan de Canadese commissie was er zorgvuldig na. Zij waren het aal met elkaar eens dat het elks iling was, het gebruik van canna bis te ontmoedigen. ]In het halve uur dat voor vragen •bleef, kwamen er nog wel moedi- pogingen uit de zaal. 'Maar wat len we nou dóén om te bereiken |dat er niet nóg vijftig jaar een onzin- beleid wordt gevoerd', vroeg 'e tnd. (In 1923 werd het verdrag iloten dat zoveel misverstanden ;e en in stand hield door cannabis onder zelfde bestrij cLiingsb epalingen te iWngen als opium en narcotica). Nou, dit soort congressen bij- roorbeeld', zei Le Dain, 'helpt erg G goed om het juiste perspectief te Di ontwikkelen en de toepassing van ver- njJworven wijsheid te bevorderen. Wij 3 f^als bestuurders zijn bijzonder t Dl dankbaar voor de adviezen van de "limhier verzamelde eminente deskundi- it gen'. "Daar ben ik het helemaal mee eens', «i Wayne. 'En verder moet u beden ken, dat het publiek over deze zaken erg verdeeld denkt. Oudere mensen iomberheid over kans op sociaal contract lien 1 hebben het niet 70 op liberalisering van het standpunt over cannabis'. Nuttig? Of dit soort congressen nu werkelijk zo nuttig is, vragen andere mensen zich ernstig af. Directeur dr. T. Jongsma van de psychiatrische kliniek van de universiteit Groningen, gevraagd naar zijn algemene indruk van het congres: "Wij hebben veel meer antwoorden op drug-problemen dan we gezien de politieke en maatschappelijke situatie kunnen toepassen'. Waarom dan toch een week lang congresseren om voorname lijk wéér nieuwe antwoorden te for muleren, in plaats van te werken aan mogelijkheden om de al beschikbare kennis toe te passen? 'Misschien komt het wel omdat rustig onderzoek doen een stuk makkelijker is dan werken aan maatschappelijke verandering. Je verzeilt inderdaad eenvoudig in de situatie waarin de moeite die je aan zo'n congres besteedt, niet meer In verhouding staat tot het nut dat de patiënten ervan hebben'. Over die maatschappe lijke factoren kwam in de grote dis cussie gistermiddag uit de zaal ook nog een vraagje: 'U hebt het voortdu rend over wettelijke maatregelen om het gebruik tegen te gaan. Maar heb ben onderwijssystemen, achterbuurten en rassenproblemen ook niet iets met druggebruik te maken? Hebt u op dat terrein ook adviezen gegeven?' Niet geholpen Dr J. van Londen, die de commissie- Baan vertegenwoordigde: 'Wij hebben die problemen in ons rapport ge noemd' Goeverneur Shafer: 'Een van onze centrale stellingen is juist dat een te groot vertrouwen in de straf wet ais middel o<m het probleem op te lossen, duidelijk niet geholpen heeft'. Tenslotte nog een ander onderwerp van gisteren, .de voordracht van dr. Morris Chafetz, directeur van het (A- merikaanseNationaal instituut voor alkoholmisbruik en alkoholisme. 'Wij' zijn diep bezorgd over doden door heroïnegebruik, en terecht, maar vol gens voorzichtige schattingen hangen dertig tot veertig maal zoveel sterfge vallen met alkohol samen. En hoeveel mensen zijn déSr bezorgd over?' Nog een opmerkelijke uitspraak van Chafetz: 'Mijn jarenlange werk in het alkoholisme heeft mij ervan overtugd dat de enige manier om mensen te veranderen die verslaafd zijn aan al kohol of andere drugs Is: hun versla ving om te schakelen, ze een minder gevaarlijk vervangingsmiddel te ge ven. Dat doen we wanneer we heroï* neverslaafden omschakelen op metha don. Er is namelijk helemaal niets verkeerd aan verslaving, het hangt er helemaal vanaf waaxéón. Hebt u ooit geluisterd naar een ex-alkoholicus die zijn gewoonte doorbrak met hulp van de Anonieme Alkoholisten? Hij is even verslaafd aan de AA als destijds aan de fles. Hetzelfde geldt voor oud patiënten die er met psychiatrische behandeling afkwamen. Zij zijn verslaafd aan de psychiater. Mensen zijn verslaafd aan hun baan, hun huwelijkspartner, hun golfclub. Ver slaving is een vies woord geworden, maar we zijn allemaal verslaafd'. Con clusie: als artsen zijn wij verplicht de aloholpatiënt een gezonder en verant woorder houvast te bieden om aan verslaafd te raken. SCHIPHOL Met 205 passagiers aan boord is een DC-8 van de KLM gister avond teruggekeerd naar Schiphol. Gezagvoerder J. Spijkerman nad kort na het opstijgen een klapband gecon stateerd aan het rechterlandingsgestel. Later bleek dat er twee banden ge sprongen waren. Het toestel, dat vertrokken was met bestemming Montreal, loosde voordat het een overigens normale landing maakte zo goed als alle brandstof boven de Noordzee. De passagiers ver trokken later op de avond met een ander toestel. HOLLAND (Michigan) Prins Mar griet en Pi eter van Vollenhoven bren gen zaterdag een bezoek aan het stad je Holland in de Amerikaanse staat Michigan. Het bezoek houdt verband met het 125-jarig bestaan van het stad je, dat door Nederlandse emmigranten is gesticht. ADVERTENTIE De vluchtauto, een gestolen Fiat, gedeukt na de aanrijding, en vol kogelgaten. Rechts op de foto een politieman in burger met een karabijn. De politic was voor deze gelegenheid met karabijnen uitgerust doch heeft ze niet gebruikt; zij heeft alleen met pistolen geschoten. Gewonden bij schietpartij in Amsterdam AMSTERDAM Vier Italianen, bijgestaan door twee Italiaanse vrou wen, hebben gistermorgen een mislukte overval gepleegd op de AMRO-bank aan het Valeriusplein in Amsterdam-Zuid. Na een wilde achtervolging door de stad. waarbij over en weer tientallen schoten werden gelost, kon de politie drie van de vier mannen inrekenen. De laatste is nog voortvluchtig. De twee vrouwen werden later aange houden In de auto van de Italianen vond de politie de buit terug: ongeveer 40.000 gulden aan Nederlands en buitenlands geld. De politie zegt te doen te heb ben met 'zware tot zeer zware jon gens, die werken in georganiseerd verband. Zij zijn zwaar bewapend, banen zich al schietend een weg en leggen zich voornamelijk toe op over vallen op banken en geldtransporten'. Door preventief speurwerk, verricht in samenwerking met de Italiaanse politie, had de Amsterdamse recher che aanwijzingen dat de bende in Amsterdam was, zij had de banken gewaarschuwd. Toen de overvallers inet hun buit in een auto stapten, na al twee kogels te hebben afgevuurd op een bankem ployé die de vier mannen volgde, greep de recherche in. Terwijl er vanuit het achterportier geschoten werd, verdween de auto met angst wekkende vaart in het verkeer. Ver scheidene politie-auto's zetten de ach tervolging in. Op het Haarlemmermeercircuit werd een poging gedaan de bankrovers klem te rijden, maar dat mislukte doordat salvo's uit een stengun op de politie werden afgevuurd. Na een le vensgevaarlijke achtervolging door Amsterdam-Zuid maakte een aanrij ding op het Valeriusplein een einde aan de vlucht. Twee van de Italianen waren gewond door schoten van de politie. Zij wer den gearresteerd. De twee anderen vluchtten, maar één kon gepakt wor den In de tuinen achter de Koningin neweg; de andere was gisteren nog voortvluchtig. Volgens hoofdinspec teur Hoek zouden zeker enige politie mannen zijn gedood of gewond als het machinepistool waarmee de Italia- nen schoten uiteindelijk niet had ge ketst. In de Sportstraat in Zuid vond de politie de twee vrouwen, die rustig zaten te wachten achter het stuur van een Alfa Romeo en een BMW. De politie nam een stengun, een machi nepistool eri een geluiddemper van een nog in omloop zijnd pistool in beslag. Bij een onderzoek in Italiaan se pensions werden acht Italianen %"oor ondervraging aangehouden; een handgranaat en pistool werden in be slag genomen. De gearresteerde Italianen zijn de 29- jarige F. de C. (die in Italië nog een straf van 6 jaar moet uitzitten wegens moord op een politieman), de 25- jarige R. di B. en de 31-jarige M. C. en de vrouw van de nog voortvluchti ge, de 32-jarige A. W. en de andere vrouw R.M. (30). HEERLEN Op korte termijn, dat wil zeggen binnen veertien da gen, zal de beslissing vallen of het Limburgs Dagblad zal worden overgenomen door De Telegraaf of de N.V. Audet. Dit beeft de aan deelhoudersvergadering van het Limburgs Dagblad na ruim zeven uur vergaderen besloten. DRIEBERGEN De Christelijke Metaalbedrijfsbond meent dat de vakbeweging niet veel van de WD te verwachten heeft, vooral niet als het gaat om werkelijke hervoinungen van de maatsehappijsiruk- turen. ssli 1 ^Daarom verdient het volgens de CMB de voorkeur na de komende verkiezin gen een kabinet samen te stellen uit leden van de confessionele partijen en van de Partij van de Arbeid dat kan rekenen op een ruime meerderheid in de Tweede Kamer De voorzitter van de CMB. de heer it C. van Dijk. verklaarde dil gist.-ra kil vond in zijn openingsrede vooi de bondsvergadering Hij voegde daaraan toe, dat de PvdA hel de confessionele partijen dan wel mogelijk omei ma ken om tot sanienwe»King t<- komen en geen eisen dieni ie stellen die voor de anderen eenvoudig niel te aanvaarden zijn. SOMBER De heer Van Dijk. die zei dat dit standpunt niet mag worden uitgelegd als een stemadvies toonde zich som ber gestemd over de mogelijkheden om met dit kabinet nog tot overeen stemming te komen over een sociaal contract IV oorzaak daarvan zit z.i. voor een belaugr ik deel in het fei' dal de VVD deel uitmaakt v?ri de huidige regering 'Ik ben bevreesd dal aan het thans optredende kabinet zodanige tussen de betrokken politie ke partiien gemaakte afspraken ten grondslag liggen, dat het bijzonder moeilijk zal /iin daar als vakbeweging nog tussen te komen. De enige hoop ree die wij nog hebben is, dat de minis- sif 'ers uit de confessionele partijen vol ger di-ende ruimte hebben om nog reël leaf «verleg te plegen' Overigens meende de CMB-voorzitter dal zeker moet worden geprobeerd met dit kahmei afspraken over een sociaal contract le mak»n 'De mi nister van sociale- zaken heeft duidelijk laten bloken begrip te henben voor de verlangens van de vakbeweging, icb Daarom zou het nhegriipelijk zi.in. 0i| als de vakbeweging het nu zonder meer zou laten afweten'. liever niet Het Nederlands Katholiek Ond erne- mersverbond in het midden- en klein bedrijf is geen voorstander van een samengaan van de christelijke partij en en de Partij van de Arbeid, zo heeft voorzitter W. Perquin gister middag gezegd in een rede op het bondscongres van de Katholieke Bond van Metaal bewerk ingsbedrijven. Ei zijn bij een dergelijk samengaan twee mogelijkheden aldus de heer Perquin: 1 Dal de PvdA haar gedachten om trent de maatschappijstructuur (waar onder haar visie op de uiidernemings gewij'e pruiluktiei ten aanzien van het conjunctuurbeleid in het regeer- program opgt nomen krijgt; met als gevolg dal grole groepen, die nu nog in de christelijke partijen geloven, dan zullen zeggen 'voor óns hoeft het niet meer'. 2 Dat de PvdA vanuit haar behoefte om weer mee te regeren in heel veel opzichten een draai van 180 grauen maakt, er is dan een redelijk program mogelijk. De heer Perquin vroeg zich evenwel af wat er in dit geval met 'de al jaren opgejutte achterban van de PvdA' zou gaan gebeuren en of een 'fakkeldra- gersdag-nieuwe-stijl' dan nog lang zou kunnen uitblijven 'Welke winst heb ben we dan met z'n allen behaald in ons streven naar de zozeer gewenste stabiliteit in de politiek?', aldus de NKO'V-voorzitter. De heer Perquin wilde overigens niet a priori onder alle omstandigheden 'neen' en 'nooit' tegen een regering met de PvdA zeggen. ADVERTENTIE (volledig pension vervoer) NA 15 SEPTEMBER 1972. 3 dagen vanaf f 45,— 5 dagen vanaf f 85,— 8 dagen vanaf f 135,— r.tduktie voor 65-plusaers VW - Texel - Postbue 8 rg 02220 - 2844 Van onze parlementsredactie DEN HAAG Er zijn duidelijke aanwijzingen dat het kabinet een ge deelte van het ministerie van defensie wil verplaatsen naar Emmen. Volgens persberichten zou deze verplaatsing gekoppeld worden aan de uitvoering van de plannen om een groot militair oefenterrein aan te leggen bij Ter Apel. Het dagelijks bestuur van de PvdA vindt een dergelijke koppeling onaan vaardbaar 'De spreiding van rijks diensten en de situering van militaire oefenterreinen zijn twee volstrekt ver schillende zaken' De PvdA is voor stander van een krachtig beleid voor de spreiding van rijksdiensten tenein de de druk op de Haagse agglomeratie te verlichten en om het noorden en Zuid-Limburg een krachtige impuls te geven. Dit dient te gebeuren in overleg met alle betrokkenen, zoals de gemeenten Den Haag en de vakbonden. Een ver plaatsing naar Emmen van rijksdien sten, bijvoorbeeld een deel van het ministerie van defensie, vindt de PvdA in principe juist. Omdat de mogelijkheid van een even tuele patstelling niet is uitgesloten, is besloten tot een reglementaire strijd tussen de beide bieders. Dit sluit tevens de mogelijkheid van een haas- je-over-bieden van de beide gegadig den uit. Unaniem was het uitgangspunt van de aandeelhoudersvergadering dat degene die de meeste stemmen krijgt van een bepaald bod tevens de rest van de aandelen zal verkrijgen. Audet zal vrijdag of anders maandag met een nieuw bod omen, nadat gisteren oo De Telegraaf had aange kondigd met een nieuw bod te ko men. De commissie Welschen deelde gisteravond mee dat er binnenkort een gemeenschappelijk bericht van in schrijving van beide partijen zal ko men, waarop de aandeelhouders dan schriftelijk kunnen reageren. Hiermee komen alle vorige uitge brachte biedingen van zowel de NV Audet als De Telegraaf te vervallen. Accountant B. Muller uit Amsterdam zal in samenwerking met de commis sie van onderzoek van de aandeelhou ders de zaak verder afhandelen. De NVJ gaf gisteravond een verklaring, die ook ondersteund werd door de redactiecommissie van het Limburgs Dagblad, uit dat de keuze van Audet de enig juiste en de meest gewenste mogelijkheid van een voortzetting van het Limburgs Dagblad is. Drs. J. van Neerven, oud-directeur hoofdredacteur van het Limburgs Dagblad, heeft gisteren een kort ge ding voor de president van de Maas trichtse rechtbankpresident verloren. Drs. Van Neerven wilde dat de recht- banpresident de aandeelhoudersver gadering zou verbieden de overdracht van de aandelen goed te keurenals niet eerst de jaarstukken over 1972 waren behandeld. (ADVERTENTIE) LET OP VOOR MODE Verkoopadressen worden verstrekt door H. Tel. 710261 Geeft een prachtige natuurlijke glans aan de bladeren van uw planten. Pokon-kwaliteitl Verkrijgbaar bij uw bloemisten zaadhandel. BENDIEN -NAAKDEN - HOLLAND Septemberzomer Van onze weerkundige medewerker Dat een hoge barometerstand 'an sich' nog geen garantie vormt voor weer van hoge kwaliteit hebben we in de laatste weten van augustus en de eerste septemberdagen prachtig kun nen zien. Zolang zich een krachtig hogedrukgebied boven de Atlantische Oceaan bevond, bleef het in ons land weliswaar droog, maar een kille wind hield de temperatuur aan de koele kant van de 20 gratiën. Toen echter in de afgelopen dagen het maximum verzwakte en de barometers ook in ons land in dalende lijn gingen, ver beterde het weer juist zienderogen. Gisteren was het in een groot deel van ons land een stralende en warme dag met Eindhoven 's middags op 23 graden. Vooral het wegvallen van de wind werd als een grote vooruitgang gevoeld, 's Middags kon men heel wat huismoedertjes zien zonnen: een privi lege dal de natuur alleen op dagen met een zomerse sfeer verleent. De weerkaart toont aan dat een uitloper van hogedruk (met veel lagere baro meterstanden dan in een volwassen hogedrukgebied) zich nu vlakbij en ten dele juist over ons land uitstrekt. Een dergelijk luchtdruksysteem is dus onder bepaalde omstandigheden te verkiezen boven veel sterkere maxima die op enige afstand en op een voor ons ongunstige plaats liggen. De luchtdruk varieerde gistermiddag van 1016 millibar aan de west- en noord kust tot 1014 millibar in Eindhoven, waarbij de luchtdruk in het noorden wat sneller daalde dan in het zuiden: geen wonder dat de wind zich erg veranderlijk en grillig gedroeg. Zowel ten noorden als ten zuiden van het hogedruksysteem bevinden zich de pressies en dat is eigenlijk maar goed ook, omdat de hogedrukgordel daar door gedwongen is op zijn plaats te blijven en wij lang kunnen profiteren van het mooie weer. Er is een redelij ke kans dat het vandaag, althans een groot deel van de dag, nog droog en vrij warm weer 2al zijn. Daarna neemt de bestendigheid wel af in verband met het dichterbijkomen van een oceaanfront uit het noordwesten. Op de Britse eilanden eindigt momen teel een periode van 29 dagen waarin verscheidene plaatsen geen drup pel regen kregen. Een depressie ten oosten van de Farör veroorzaakte een kou-inval met noordelijke winden en..sneeuwbuien in dat gebied. De meer zuidelijk gelegen depressie deed in Spanje, Frankrijk en ook in Zuid- Duitsland de onweersactiviteit gister middag flink opleven. Gisteravond om zeven uur meldde zelfs Reims in Noord-Frankrijk onweer. Er vielen flinke hoeveelheden regen: in Poitiers elf millimeter, Montpellier 33, Valen cia 37 millimeter, Sewlla meldde 12 millimeter. In Tunis waait momenteel de Scirocco bij middagtemperaturen van 42 graden celsius. Het betreft hier een stoffig-hete woestijnwind die in Noord-Afrika soms Föhn-effecten heeft. DIT WERELDMERK J. J. Hogestijn, Amsterdam. aanhoudend zonnig ANP/K NU 112.00 7-B ■y)*/ -4 >- ZONNIG OPKt ARINGEN UIST «ca REGEN HAGEL ONWEER BEWOLKING MAX. TEMP. MIN. TEMP. WINDRICHTING DEN HAAG Minister Engels van CRM heeft gisteren het amendement van de KVP, ARP en CHU ernstig ontraden, waarin de in de Bijstandswet voorgestelde strafbepalingen weer worden geschrapt. Het amendement was ingediend door me vrouw M. H. M. F. Gardeniers-Berendsen KVP). Behalve de confessionele partijen is ook de PvdA er fel op tegen om sa net i pi m de bijstandswet te doen opnemen, zodat minister Engel* de meerderheid \an de Tweede Kamer tegenover zich heeft. De strafbepalingen zijn bij no ta van wijzigingen op verzoek van de VVD en DS'70 in dc voorstellen tot wijziging van de bijstandswet opgenomen. Het amendement van de con fessionele partijen en de meerderheid die ervoor be staat, maken het onmogelijk, dat aan de wens van de VVD en DS'70 wordt voldaan Mevrouw Gardeniers had ge steld, dat de strafbepalingen de drempelvrees voor degenen die aarzelend een beroep op de bijstandswet doen nog zal verhogen Maar minister En gels beloogde, dat dit eerst bewezen moest worden. De woordvoerster van de confessionele partijen noemde de verhalen over het misbruik van de bijstandswet overdre ven. Er wordt lichtvaardig ge grepen naar een middel, dat aan de wet vreemd is, en waarvan hel effect niet vast staat Moester Engels reageer de met dc opmerking, dat dc Mevrouw M. H. M. F. Gar deniers-Be rendsen omvang van het misbruik niet belangrijk is. Hij vond. dat de 'strafbepalingen' in de wet moeten. Ook de heer Egas van de PvdA keerde zich tegen de sancties in de bijstandswet. De PvdA is trouwens tegen de gehele wet, omdat de uitvoe ring ervan door de wijzigin gen worden gecentraliseerd. Ook had hij kritiek op het toezicht op de uitvoering van de wet door de centrale over heid. Hij achtte dit in strijd met de individuele hulp, die op grond van de bijstandswet moet worden verleend en was bang, dat de armen en ver trapten dc dupe zouden wor den van de voorgestelde wijzi gingen. De uitbreiding van het centra listische dirigisme noemde de heer Egas volstrekt in strijd met de toenemende behoefte aan decentralisatie, aan parti cipatie. aan herstel van het calvinistisch beginsel van soe vereiniteit in eigen kring. Het leek het kamerlid van de PvdA onmogelijk dal een ARP zoveel dirigisme zou kunnen slikken in een tijd. waarin haar beginsel weer zo wordt gewaardeerd. Weerrapporten van gisteravond 7 uur. maxi mum temperaturen van gisteren en neerslag 7 tot 19.00 uur. Amsterdam, onbew.. 21. 0; Dc Bill, onbew., 22. 0; Deelen, onbew., 22. 0; Eelde. onbew.. 21, 0; Eindhoven, onbew., 24. 0; Den Helder, onbew IS. 0: Luchth R'dam. onbew.. 21. 0: Twente, onbew.. 21. 0; Vlissingen, onbew., 21. 0; Zd Limburg. onbew.. 23. 0; Aberdeen. z« bew 17. 0 Athene, licht bew.. 28. 0: Barcelona, geh. bew.. 23. 0: Berlijn, onbew., 22. 0: Bordeaux, half bew 25. 0; Brussel, onbew 22. 0: Frankfort, licht bew., 24. 0: Genève. zw. bew.. 24. 0: Helsinki, onbew.. 17. 0 Innsbrück. licht bew.. 22. 0: Kopenhagen, licht bew.. 17. 0; Lissabon, licht bew.. 23. 3 Locarno, geh bew.. 21. 0.3; Londen, on bew.. 21. 0; Luxemburg, onbew.. 24. 0: Ma drid. regenbui. 19. 10: Malaga, zw. bew., 19. 0: Mallorca. zw. bew.. 27. 0; MUnchen. half bew.. 23. 0 3: Nice, half bew., 24. 0; Oslo. zw. bew.. 21. 0: Parijs, licht bew.. 25. 0. Rome. licht bew.. 20. 0: Spilt, half bew.. 23. 0: Stockholm, onbew.. 20. 0: Wenen, on bew 25. 0: ZOrlch. half bew 24. 0: Casa Blanca. licht bew., 24. C: Istanboc), onbew.. 24. 0: Las Palmas, half bew 22. 0: Tel Avlv. zw bew.. 29. 0; Tunis, onweer. 02, 0 1

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 5