odorexdry b tijdelijk van 425 voor slechts 3.25 Kemt hairspray met Kemt hairshampoo samen vanD?- vo or Ét 75 Z/ anti-transpiratie spray i WOLTERINi SHAMPOO Ik heb weer overal plezier in- Sanatogen Familieberichten Plaats een pijltje fTROUW/KWARTET WOENSDAG 6 SEPTEMBER 1972 Enige kennisgeving GETROUWD: A. Adema C. Scheedler-Renkema Op 27 augustus 1972 is on verwacht overleden onze lieve broer en zwager Mr. Jan Julius Hospers A. J. Middendorp-llospers H. J. Middendorp Zeist. 4 september 1972 Woudenbergseweg 20. Psalm 67 2 (onberijmd) Op 17 september 1972 hopen onze geliefde ouders Russchenberg en \T. Russcbenberg-van Rijn te herdenken dat zij 25 jaar geleden getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen: Gert jan en Anneke Janneke Walter Marjan Lelystad (Gld.), september 1972. Strand 78. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 15 september 1972 van 17.3018.30 uur in hotel „Riche", Boulevard 73, Katwijk aan Zee. Na een lang en moedig ge dragen lijden nam God tot Zich onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Jannetje Barnhoorn Namens do families Barnhoorn en Baalbergen: J. P. Barnhoorn. Noordwijk, 3 september 1972. Met dankbaarheid delen wij u mede dat onze geliefde Ouders H. de Jong A. de Jong-van Bostelen op D.V. zaterdag 16 september hun 40-jarige huwelijks dag hopen te gedenken. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven is de wens van Piet en Tiny Teun Pim en Tine en Kleinkinderen. Koudekerk a/d Rijn, 4 september 1972, Van Poelgeestlaan 9. Heden heeft de Heere tot Zich geroepen, voor ons nog geheel onverwacht, mijn geliefde man en onze zorgzame vader, behuwd-, groot- en over grootvader, broer, zwager en oom Adolpk Marius Louis Oeblers in de leeftijd van 74 jaar. Wed. J. H. M. Oehlers-Wiebers (Ned.): Fam. E. G. Oehlers-Ponson (Ned.): Fam. A. R. Wijshijer-Oehlers (Cur.): Fam. E. L. Oehlers-Sillé (Cur.): Fam. E. R. Oehlers (Cur.): Fam. E. Nijdam-Oehlers (Cur.): Fam. A. M. Oehlers-Chirino (Cur.): Fam. H. O. Oehlers-Sprock klein- en achterkleinkinderen Papendrecht, 2 september 1972. Vrijheer van Eslaan 85. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Gemeenteziekenhuis te Dordrecht. Bezoek aldaar n.m. 14.0015.00 uur. De uitvaartdienst is bepaald op a.s. woensdag v.m. 11.00 uur in de R.K.-Kerk Onbevlekte Ontvangenis van Maria, Seringenstraat te Papen drecht. waarna de begrafenis op de R.K. be graafplaats aan de Adm. de Ruyterweg zal plaatsvinden. Gezang 83. Vaste Rots van mijn behoud, als de zonde mij benauwt, laat mij steunen op Uw trouw laat mij rusten in Uw schauw, waar het bloed, door U gestort, mij de bron des levens wordt. In volle vrede ontslapen mijn lieve Man, onze lieve, zorgzame Vader en Opa Johannis Verscbuure in de leeftijd van 77 jaar. Dordrecht: J. Verschuure-Baan A. Verschuure Hilversum: A. Verschuure J Verschuure-van Dalen Den Dolder: M. van den Heuvel- Verschuure J. B. H. van den Heuvel Krimpen a/d IJssel: A. Buurman-Verschuure W. J. Buurman J. Verschuure H. M. A. Verschuure-Knevel New-Zealand: E. Gouman-Verschuure F. Gouman en kleinkinderen. Dordrecht. 4 september 1972 Breitnerstraat 32 De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het gemeenteziekenhuis, Bankastraat 57. Condoléancebezoek aldaar donderdag 7 septem ber a.s. van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 8 sep tember a.s. om 14 uur op de Algemene Begraaf plaats, vanuit de aula. Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. Tjitske Kuipers 15 december 1891 3 september 1972 Groningen: Mejuffrouw I. Kuipers Heerenveen: Mevrouw W. C. Rinsma- Ivuipers en verdere familie Oosterbeek, Schelmseweg 24. De rouwdienst wordt gehouden in de £>ude Kerk aan de Benedendorpsweg te Oosterbeek op woensdag 6 september a.s., aanvangende om 15.00 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de nieuwe algemene begraafplaats (noord) aan de Limburg Stirumweg te Ooster beek, om 16.00 uur. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid tot condoleren in Hotel „Dreijeroord" aan de Graaf van Rechterenweg te Oosterbeek. Volkomen onverwacht en in de kracht van zijn leven werd op 3 september uit zijn gezin en uit ons bureau weggenomen Mr. F. Goudsinit Wij verliezen in hem een uitstekend collega voor wie nog belangrijke taken en verantwoordelijk heden leken te zijn weggelegd. Ons medeleven gaat uit naar zijn gezin en zijn ouders. Medewerkers en bestuur van het raad gevend bureau Ir. B. W. Berenschot N.V. Utrecht, 4 september 1972. Psalm 23 (onberijmd) Heden nam de HEERE tot Zich. na een langdurige ziekte mijn innig geliefde dan. onze zorgzame Vader. Behuwd- c-n Grootvader. Broeder. Behuwdbroeder en )om. do heer Johannes Marijnus Pellikaan in de ouderdom van 74 jaren. De begrafenis heeft plaats ;ehad dinsdag 5 september i>p de Algemene Bcgraaf- Dlaats. Heden behaagde het de Heere onverwacht uit onze kring weg te nemen, ons getrouw en zeer gewaardeerd medelid, de Heer T. Slagbi oom op de leeftijd van 70 jaar. Zijn liefde en trouw, die hij zovele jaren heeft betoond bij het onderzoeken van Gods Woord zij ons een blijvende herinnering. Bestuur en leden der Herv. Mannenvereniging op G.G. ..Schrift en Belijdenis" Dordrecht. 2 september 1972. De ideale combinatie: Eerst wassen met Kemt Hairshampoo - met regenwater effect - waardoor het haar snel schoon en goed handel baar wordt. Daarna Kemt Hairspray, houdt het kapsel vol maakt in model tot het einde van een lange dag. HAIR Gelovend in het zoenoffer van onze Heer, heeft God tot Zich genomen onze lieve Man, Vader en Grootvader Willem Makkes van der Deijl in de leeftijd van 68 jaar. In dankbaarheid denken we aan alles wat hij voor ons heeft betekend. 'Wie in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen'. E. C. Makkes van der Deijl-Reitsma A. J. Oosten-Makkes van der Deijl J. Oosten J. A. Reinders-Makkes van der Deijl J. H. Reinders C. E. Overwijk-Makkes van der Deijl K. Overwijk J. M. Pilon-Makkes van der Deijl H. R. Pilon en Kleinkinderen Buitenpost, 4 september 1972 Mejontsmastraat 17 De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 8 sep tember a.s. om 10.30 uur in de aula van de Prot. chr. Begrafenis Ver. in Leeuwarden, Jelseme- straat 43, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats in Leeuwarden. Gelegenheid tot condoleren in de aula van de be grafenis. Buitenpost. Winsum (Gr.), Vledder, Dokkum, Lelystad, Geheel onverwacht ging op 4 september van ons heen onze geliefde broer, zwager en oom Willem Makkes van der Deyl in de ouderdom van 68 jaar. Zalig zijn d'ontslapen vromen voor ons te vroeg aan d'aard ontnomen maar die door God te goeder uur aan het einde van hun dagen het Vaderhuis zijn ingedragen als rijpe schoven in de schuur Gezang 114, vers 2a (Geref. Bundel) Leeuwarden: M. E. Vijver-Makkes van der Deyl J. W. Vijver Groningen: G. Makkes van der Deyl-Ybma kinderen en kleinkinderen Na een leven van veel moeite nam God tot Zich onze Zuster, Behuwdzuster en Tante, Mejuffrouw Beatrix Dorrepaal op de leeftijd van 69 jaar. Ermelo: A. Dorrepaal G. M. Dorrepaal-de Bruyn Rotterdam: Ir. C. J. G. Dorrepaal J. C. Dorrepaal-Wagenaar A. Wille-Dorrepaal H. Wille nichten en neven II. J. de Kort (exec, test.) Koudekerk a/d Rijn: Hilversum, 4 september 1972 Correspondentie-adres: H. J. de Kort Statenhof, Bachstraat 744 Leiden Geen bezoek. De bijzetting in het familiegraf zal vanuit „Het Voorhof" plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Koudekerk aan de Rijn op donderdag 7 september. Aankomst aula 2.30 uur. Na afloop van de begrafenis gelegenheid tot con doleren in „Het Voorhof" Hoogewaard 1 a naast de Begraafplaats te Koudekerk aan de Rijn. Plotseling, op maandag 4 september, is onze lieve Opa Makkes Winsum (Gr.): Vledder: Dokkum: Lelystad: 'Of wij nu leven of sterven, wij zijn van de Here'. Henk en David Henriëtte en Gertjan Beppie, Luuk Jan en Nienke Liesje, Jan Hiddo en Wim In volle zekerheid des geloofs mocht in Jezus ontslapen, onze lieve Vader en Opa Jan Jacob tie Gelder weduwnaar van M. C. van Dijk op de leeftijd van 64 jaar. Bramalea (Can.): Pijnacker: Warminster (Can.): Leidschendam: Leeuwarden: 's-Gravenhage: Bestuur, directie en docenten van de Chr. Scho lengemeenschap 'De Ruyterstraat' geven met ontroering kennis van het overlijden van haar oud-lerares mej. Tbeodora Maria Willemsen Vele jaren heeft zij met liefde onze leerlingen les gegeven. Namens allen: J. Peels. s-Gravenhage, 2 september 1972 en dat is heerlijk, als je wekenlang zo lusteloos en nerveus bent geweest. Wel gezond, maar toch steeds prikkelbaar en tobberig. Zelfs mijn beste vrien din kreeg er genoeg van. „Zeurtoch niet zo. -zei ze- Neem liever Sanatogen. Dat is een zuiver produkt met de eiwitten en vitaminen die een mens nodig heeft". Wat 'n geluk dat ik haar raad heb opgevolgd! Ik voel me fantastisch en iedereen zegt dat ik er veel jonger uitzie. Sanatogen is er ook voor u. Om u weer fit te maken en te houden. Ga dus vandaag nog naar een apotheek of drogist en koop een kuurverpak- king Sanatogen. Het is fijn om weer overal plezier in te hebben. L natuurlijke eiwitten m en vitaminen voor I nieuwe levenskracht. SLF" Jltgi n. E ogel «gel esid :e ja ledig koe inleid lé pei Jrseni m zal m en idige kijkt ordv V..< onau k anti- t\e ^nspir^1 spray Odorex dry voorkomt overdadige transpiratie. Even in de oksel spuiten en u blijft de hele dag heerlijk droog en fris. Maak er nu voordelig kennis mee. ordv itact fjaai 50.01 port E. van Rijs-de Gelder A. van Rijs S. E. Stein-de Gelder W. Stein A. C. Westenbrink- de Gelder C. Westenbrink J. P. H. Arkenbout- de Gelder G. C. A. Arkenbout M. M. Keijzer-de Gelder B. Keijzer J A. de Gelder V. W. de Gelder G. de Gelder-Bos en kleinkinderen. 's-Gravenhage, 4 september 1972 Klimopstraat 140 Correspondentie-adres: Tilanussingel 41, Pijnacker. Geen bezoek Liever geen bloemen Geen toespraken. De Dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 7 september om 12.45 uur in de Opstandingskerk, Daal en Bergselaan 50, waaiN na de crematie in stilte zal plaatsvinden. Na de kerkdienst gelegenheid tot condoleren. Direktie en personeel van Wavin B.V. te Harden- berg geven met leedwezen kennis van het over lijden van haar medewerker Jan Willem Knol De gedachtenis aan zijn persoon en zijn werk zal in hoge ere blijven. Direktie en personeel Hardenberg, 2 september 1972. Naar zijn Heer en Heiland in het Vaderhuis Johannes Reumerman 72 jaar Zal ik U daar wederzien - Waar dat ik ga of dat ik ga mijn ziel, die zingt halleluja. Mijn Heiland leeft, nu is de dood een ingang tot het Leven. En wij zullen door Zijn kracht Hem gelijken, eeuwig Leven. Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij Uw paden recht maken. Spreuken 3 6 KEA TEUNIS JOKE RENELLA JAN JAAP Rijnsaterwoude, 5 september 1972 Herenweg 165 De dienst zal D.V. plaatsvinden in de Ned. Herv. kerk te Rijnsaterwoude, zaterdag 9 september a.s. om 1.30 uur mm. waarna de teraardebestelling zal volgen op de algemene begraafplaats aldaar. Wij importaarden uit Duitsland Kreis-Step donzen dekbedden - gevuld met een, superieure kwaliteit 100% zuiver dons. Dit is voor u de kans om vooreen aantrekkelijke prijs kennis te maken met deze nieuwe, luxueuze manier van slapen. Ze zijn licht, heerlijk warm en gemakkelijk op te maken. De dons- dichte tijk is er In de kleuren goud, bleuw, groen, rote en naturel. Woltering, van oudsher de 'bedden specialist', kan deze donzen dek bedden leveren voor nog geen f 10O.-. In naturel 1-persoons 140x200 cm 2-pera.l 80 x 200 cm 1135.- nts-jumesux 200 x 200 cm 1175. 99 Nederlands grootste speciaalzaak voor complets wofunglnrfchti Dam, Nieuwtndjjk. Damrak Amrerdam. TeL 23M44 (S Ijnee). V ELKE DONDERDAG KOOPAVOND. tel rol |end< |mdei tedt aid.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16