eoeo lokter Mary Verghese Werkgroep gevormd tegen 'bureaucratie' in hervormde kerk NCRV zegt niet beïnvloed te zijn door opkomst EO um*: mmM r Euwe analyseert telefonisch verder Sweet Sixteen opgeheven Opwinding F/KWARTET DONDERDAG 31 AUGUSTUS 1972 BINNENLAND/RADIO EN TV T4/K11 RV PERKINS ber Die beiden duikelen over elkan- heen; vliegen overeind; als r o- slaan hun vuisten; ze hijgen in elle greep van hun worstelen opeens wordt de meijer achter- aslagen, hij stuikelt over een wortel, stort bijna tegen de - dar is hoogst gevaarlijk, het is of juist dat ook al zijn le over de laffe onbegrepen aan val samenwringt en zijn kracht nog feller, nog geweldiger maakt. Hij blijft op de been, als een stier met vierkante schoften, zijn grote hoofd vooruit, stort hij zich tegen zijn onbe kende vijand op Dat is het plotselinge einde Die vij and, verrast, kan zo'n geweldige schok niet weerstaan. Hij stort achterover, ploft met een doffe smak tegen de grond. Nog even probeert hij weer op te vliegenTe laat!De knoesti ge knie van de meijer op zijn borst drukt hem meedogenloos in het zand. En hij krijgt een pak slaag, als hij zijn ganse leven niet heeft gehad. Half versuft, kreunend van pijn, blijft hij liggen. De meijer, hijgend van moeheid, laat hem liggen. Hij heeft haast. ELTJES GROTE AVONTUUR Vat er aan de achtersteven hing, zou de smid gauw weten, want eling begonnen de steeltjes uit water op te stijgen. Er volgde een stalen toren en toen zelfs een trvormige romp 'Een onder- oot!' mompelde de smid. 'Wat zou van me willen?' Ook dat werd duidelijk, want een deurtje ging en er trad een man te voor- n, die gekleed was in het smette- wit van de marine. 'Hai, fisher- begroette die de smid. 'Jai bent eenzjerus terrain, maatje! Héél arlijk! Wai zain een gehaime oe- ig aan het doen, weet je!' 'Ik ir niks van', antwoordde de smid. 'Als je het zag. was het niet gehaim meer', merkte de officier op. 'Bovendien zou ik je er dan van verdenken, dat je een spaai was. een spion.' 'Wat moet ikdan doen?' wilde de smid weten. 'Snel maken dat je uit ons gehaime terrain wegkomt en niks tegen de Roesen zeggen', antwoordde de officier. 'Wad- zig dus je koers naar NWW en vaar zo zes mailen door. Waizig vervolgens weer je koers naar Z.O.O. en vaar zo ook zes mailen door. Ga vervolgens weer op je oude route liggen. Op die manier blaif je boiten ons oefenge- bied. We zain namelijk bezig met de operatie Kamferbal. Dat raag niemand weten, vat je. Héél gehaim!' 'Ik zal gauw maken, dat ik wegkom, admi raal', zei de smid. 'Goed zo', zei de officier. 'We leggen hier namelijk mainen, weet j». Dat mag ook nie mand weten. Hoogst gehaim! Nou, als je déér bovenop vaart, dan zeégen ze ploef.maar de onnozele schipper vertelt er niks meer van na! Ahoi! Goeie vaart!' Toen verdween de offi cier weer in zijn duikboot en deze duikboot verdyveen weer onder water. 'Ik zal maar verstandig zijn', mom pelde de smid en hij wijzigde zijn koers. Snel sneed de scherpe boeg van zijr. scheepje door het water. RDNAND v..*--.. HILVERSUM De NCRV ontkent, dat bij het samenstellen van de programma's voor radio en televisie voor het komend seizoen reke ning is gehouden met de komst van de E.O. Volgens drs. M. Geerink Bakker, lid van de directie, bestaat bij de luiste raars, maar ook met name bij de jongere medewerkers de behoefte tot accentuering van de eigen identiteit. Verschillende wensen op het gebied van godsdienstige programma's zijn ingewilligd. Aan de klachten, die al jaren binnen komen over het vroege uitzenden van de dagopening om zeven uur 's morgens is tegemoetgekomen door een tweede om even voor half negen te houden. De rubriek 'kerk vandaag' vaart wel bij het nieuwe schema. Om de veertien dagen staan 35 minuten extra ter beschikking om de talrijke ontwikkelingen van tie ker ken te kunnen bijbenen. Op godsdienstig gebied staan dan nog op het lijstje middagpauzediensten, die vanuit een bedrijf of kerk worden gehouden en directer van karakter zijn dan de vroegere middagdiensten. Het NCRV-radio programma voor het komende seizoen bevat verschillende nieuwe elementen, behalve de reeds genoemde. Daartoe behoren korte Hier en Nu-bulletins, op de maandag en donderdag wanneer de NCRV uit zendt (via Hilversum 2), een live totaal programma op maandagmorgen, het gevarieerde programma Studio-6 en Filter, een maatschappijkritisch jongerenprogramma. Omdat men ervan uitgaat, dat de radio het medium bij uitstek is om het nieuws op de voet te volgen wil Hier en Nu op dagen van uitzending om het uur kort inhaken op het laat ste nieuws. De langere actualiteiten rubrieken worden gehandhaafd. In oktober zal begonnen worden aan 'ncrv-maandagmorgen', een blokpro- gramma, waarin onderwerpen, die in de rubriek 'podium voor de vrouw', de Hoogtezondominee en 'in 't zilver* aan de orde kwamen worden geïnte greerd. Plein publiek heet de nieuwe rubriek. 'Podium voor de vrouw' en de Hoogtezondominee, waarvoor nog niemand is gevonden, zullen hun zendtijd op donderdag houden. De naam 'in 't zilver' verdwijnt helemaal, hoewel elementen van het programma in NCRV-maandagmorgen en de 'Hoogtezondominee' worden opgeno men. De uitzendruimte Studio-6 heeft zijn naam verleend aan de ontspannende programma's, die op maandag- en don derdagmiddag worden gebracht Het is een gevarieerd magazine over film, cabaret, platen en toeristische tips. Johan Bodegraven, die als hoofd van de afdeling gevarieerde radioprogram ma's achter de schermen werkt, komt rubriek 'help eens een handje' in voor de radio terug met de eigen studio 6 op maandagmiddag. UTRECHT Omdat FIDE-voorzitter prof. dr. Max Eeuwe naar Reykjavik is gereisd om het slot van de wed strijden tussen Spasski en Fischer bij te wonen, zal de Teleac vervolgcursus schaken in een enigszins andere vorm worden gepresenteerd. De analyses zullen evenals in de vorige cursussen van dr. Euwe zijn, maar hij zal ze aan zijn 'partner' W. J. MUhring' via de telefoon vanuit Reykjavik 'aangeven'. De cursus zal worden besloten met interviews van schaakprominenten, die op IJsland zijn en met gefilmde impressies van de wedstrijden om het wereldkampioenschap. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Het meisjeskoor Sweet Sixteen bestaat niet meer. Diri gent Lex Karsemeijer heeft besloten tot opheffing, omdat er te weinig radiozendtijd is overgebleven. In plaats van 24 uitzendingen per jaar waren er nu nog maar tien mogelijk. Karsemeijer, die hoofd is van de afde ling lichte muziek van de NCRV, vond het daarom niet langer verant woord het koor, dat een belangrijke post op het budget betekent, te hand haven. Twee motieven, die daarbij nog een rol spelen zijn, dat de jeugd liever naar popmuziek luistert en dat hij er zich met zijn zestig jaren te oud voor vindt Er was nog wel belangstelling voor UTRECHT Een uit ongeveer vijftig leden bestaande werkgroep 'Om de kerk' heeft de hervormde predikanten, de diakenen voor het werelddiakonaat en 17.000 geïnteresseerde kerkleden een pamflet gestuurd waarin zij stelling neemt tegen de volgens haar door bu reaucratie ontstane wanorde in de Nederlandse hervormde kerk. In het pamflet vraagt de werkgroep kerkeraden en kerkvoogdijen on der meer, ernstig te overwegen of het nog wel verantwoord is, de bijdragen voor. de instandhouding van het gebureaucratiseerde kerkelijke apparaat naar Den Haag óver te maken. Een van de aanleidingen tot de ver spreiding van het pamflet wordt ge noemd de gang van zaken rond het 'inkaderen' van de sectie internationa le hulpverlening in de generale diako- nale raad. Het synodebesluit daartoe Vanillekwark 250 gr. magere kwark \'z 1. melk pudding 1 pakje vanillepoeder 30 gr. suiker 2 perziken Meng de puddingpoeder aan met wat van de melk. Dan de overige melk toevoegen en al roerende een dunne vla koken. Roer die kwark met de sui ker en een scheutje melk schuimig en roer er dan de afgekoelde vanillevla voorzichtig doorheen. Doe de vanille kwark in dessertbakjes en garneer de kwark met schijfjes perzik. Menutlp: Duitse biefstuk, paprikasala de, gebakken aardappeltjes, vanille kwark. heeft geleid tot het vertrek van zes leden van (je sectie en een ontslagaan vraag van d drie functionarissen van het werelddiakonaat. 'Vol verdriet en verontrusting zien wij hoe onze kerk dreigt vast te lopen', aldus de ondertekenaars, 'de generale synode is in opspraak, om haar heen verdikt zich de bureaucra tie en de afstand tussen synode en plaatselijke gemeente is onmetelijk groot geworden'. Naar aanleiding van een stencil van de generale diakonale raad waarin staat dat contact is opge nomen met de afgetreden functiona rissen om de overdracht en afwikke ling zo goed en harmonisch mogelijk te regelen, vraagt de werkgroep zich af, 'hoe zaken harmonisch kunnen worden afgewikkeld als functionaris sen vrijwel terstond de toegang tot hun werkruimte wordt ontzegd'. Vol gens de werkgroep hebben enkele dia- konieën hun geld teruggevraagd en gekregen, terwijl andere hun geld vasthouden en vele hervormden hun bijdrage voorlopig bevroren hebben. Tot de ondertekenaars van het pam flet behoren dr. E. J. Bekker te Utrecht, dr. J. J. Buskes te Amster dam, prof. dr. J. de Graaf te De Bilt, prof. dr. J. M. Hasselaar te Utrecht, dr. A. Th. van Leeuwen te Nijmegen, ir. E. Voet te Bloemendaal en dr. J. van der Werf te Utrecht. TV vandaag or D. C. Wilson idt -102— lam maar zeker verwierf zij de nis en kunde die nodig was, wilde in staat zijn te zijner tijd de alidatie-afdeling in Vellore te lei- i. Ze stelde zich op de hoogte van taken en methodieken van de staf- 'n met wie zij zou samenwerken: fysiotherapeut, die met de patiën- oefende, hun spieren staalde, ze :n leerde en al die handgrepen die het dagelijks leven vereist zijn; de eidstherapeut, die de patiënten dvaardigheid bijbracht en ze weer rbereidde op het opnemen van i oude beroep, of ze hielp zich te scholen; de maatschappelijk wer- die de schakel vormde tussen de tént en zijn familie en hen hielp financiële ondersteuning of een juli verhuisde Mary naar het insti- t zelf. Dit impliceerde dat zij zich meer aanpaste, daar de badkamer- te smal was om haar rolstoel lr te laten. 1 geeft niet.' was Mary's sussende woord op bezorgde opmerkingen. ver dan anderen overlast te bezor- maakte ze gebruik van de ge- enschappelijke badkamer. Ze redde i wel! srvan wilde men echter niet hoien. deur werd met sponning en al 'ijderen en de breedte vergroot, waarna men een gordijn aanbracht. Nu blonk haar nieuwe woning hele maal uit door comfort! Ze bezat air- conditionining en kon gebruik maken van een douche om zich na gedane arbeid te wassen en te verfrissen. Mary's zelfstandigheid nam nog toe. Zij schafte zich een koelkastje aan, dat zij later ook wilde meenemen naar huis, en een kookplaat, waarop ze het e?n en ander kon bereiden als ze geen zin had gebruik te maken van de cafetaria. Zelfs maakte ze er eens een heerlijk scherp kerriegerecht op klaar, dat beter smaakte dan wat zij in het Indiase restaurant in de 34e straat kreeg voorgeschoteld. Hoewel Jennie, de wat spraakzame en moederlijk-aangelegde werkvrouw, met plezier boodschappen voor haar deed, vroeg Mary opmerkelijk weinig assistentie. Zelf waste cn streek ze. waarbij ze haar bureau als strijkplank benutte. De nieuwe sari's uit kunstve zel die ze tegenwoordig droeg drong- den snel en behoefden nauwelijks te worden gestreken. Haar prachtige zuidindiase zijden sari's droeg zij al leen bij zeer bijzondere gelegenheden, met trots en zonder sieraden. Sed»rt haar ongeluk had ze geen enkel sie raad meer gedragen. En van tijd tot tijd vervaagde Ameri ka voor haar en schoof het beeld van haar vaderland ervoor als ze de mi crofoon nam en het vage gonzen en brommen van het verkeer van de wereldstad plaats maakte voor het suizen van de wind in de palmboom- toppen, of wanneer iemand uit Vello re tijd uittrok voor een bezoekje aan nummer 400, East 34th Street. Dr. Carol Jameson belde Mary op toen zij op doorreis in New York verbleef, op weg naar Engeland na haar pensionering. Zij kwam onder de indruk van de zekerheid en evenwich tigheid waarmee haar vroegere leer ling zich bewoog. Ze spraken met elkaar in de tuin van het instituut Terwijl ze daar in de zonovergoten omsloten ruimte van gedachten wis selden kwam een jcnge Amerikaanse dokter in allerijl op Mary af. 'Neemt u me niet kwalijk, dokter Verghese,' zei hij beleefd tegen Mary, die die dag hoofd van dienst was. 'Mijn trein vertrekt over tien minu ten en degene die mij moet aflossen is nog niet aanwezig. £ou ik vast mogen gaan en u viagen mij zolang te vervangen?' 'Natuurlijk,' antwoordde Mary, 'ga maar gerust!' Ze is ver gekomen sedert dat onge'uk op de weg naar Gudiyattam, dacht dokter Jameson. Per rolstoel, wel te verstaan, meer nog dan per vliegtuig! Mary overwoog voor welke problemen van praktische aard zij na terugkeer naar Vellore zou komen te staan en ze voorzag dat het nodig zou blijken dat zij zelf auto reed. Zij meldde zich aan bij een rijschool die vooral aan gehandicapten lesgaf en daartoe be schikte over auto's met handbediening. 'U wilt zeker liever wat aan de bui tenkant van de stad beginnen?' vroeg haar rij-instructeur bij de eerste les. 'Dat is de eerste keren wat gemakke lijker.' 'Neen,' zei Mary gedecideerd. 'Dar kost teveel tijd. Daar zij geen inwoonster was van New York kon ze ook geen aanspraak maken op de vergoedingen van de revalidaliedienst van die staat. Zij moest dus de kosten zelf dragen en wilde dan ook haar lessen ten volle benutten. De instructeur keek haar perplex aan. Toen begon hij te grinniken. Prima! Maar ik hoop wel dat het u bekend is hoe het verkeer hier in New York is.' Dat bemerkte zij. spoedig genoeg. Hij nam haar mee naar de binnenstad, bracht haar onderweg een paar hand grepen bij en liet toen het stuur aan haar over. Dat stuur werd met de rechterhand bediend. De andere han delingen, remmen, gasgeven en derge lijke werden verricht met de linker hand. Het was een zenuwslopend uur. Mary was het altijd al moeilijk gevallen zich op meer dan één ding tegelijk te concentreren, en nu moest ze aan alles tegelijk denken: schakelen, gas geven, richtingaanwijzer uitdoen, bij- remmen, naar links en naar rechts draaien.Als ze op het overige ver keer lette vergat ze het gaspedaal, en omgekeerd. Haar armen gingen pijn doen van het gespannen opvolgen van de opdrachten die haar eigen waarne ming haar gaf en van de aanwijzingen van de man naast haar. Een peesope ratie, dacht ze, was hierbij vergeleken kinderspel. (Wordt vervolgd) 2 3 4 5 6 7 8 9 2 J 4 S 6 7 8 9 ZONDER ZWART 1. klaaglied; 2. melkklier - plaats in Gelderland - voorzetsel; 3. provincie van Nederland - buitenhaven; 4. een weinig - muzieknoot - voorkomen; 5. munt - zwaardvis -muzieknoot; 6 in loco (afk.) - familielid - droogoven; 7. boom - engels bier - atmosfeer abso luut (afk.); 8. gast - grondsoort - rondhout; 9. stremsel - verharde huid - deel van de bijbel. Verticaal 1. gerechtelijk; 2. Ierland - keur; 3. kier - opperste rand van een dak - af nemend getij; 4. jongensnaam - tij ding; 5. ondergrondse spoorweg -sier plant; 6. denkbeeld - wezenlijk; 7. tijdperk - een der Cycladen - Rijkste lefoon (afk.); 8. muzieknoot - vorde ring - afval van graan; 9. ambtsrust met pensioen. Oplossing vorige puzzel 1. g; 2. olm; 3. kraam; 4. dadel; f>. parasol; 6. keker; 7. lakei; 8. lei; 9. r. GLADAKKER NEDERLAND I NOS 9.54 O.S. München 1972, met* 9.54 Atletiek en roeien; 10.45 Zwemmen, roeien en atletiek; 12.15 Atletiek en roeien: 13.00 Zwemmen; 14.30 Hockey; 14.55 Atletiek; 17.25 Zwemmen NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19.10 Wat een familie 19.35 Het Rijk der ijsberen, dokumentaire film NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 The Protectors 20.50 Studiozomer: amusementsprogramma 21.50 De dief van Washington NOS 22.40 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal 19.05 Mensenkinderen: Franse bijdrage: De reizen van mademoiselle Lapie VPRO 19.30 Betty Boop 19.37 Popeye 19.44 Jazz-orkest NOS 20.00 Journaal VPRO 20.21 El/ gel Exterminador, speelfilm van Luis Bunuel het bekende koor, maar niet meer in die mate van vroeger. De luisteraars hadden meestal de leeftijd van bene den veertien of boven dertig jaar geen zestienjarigen dus. Het koor tel de 31 meisjes. De achttienjarigèn kun nen echter overstappen naar Pro Mu- sica en de anderen moeten een paar jaartjes wachten. Pro Musica staat ook onder leiding van Lex Karsemeij er en zal in het komende seizoen veel voor radio en tv te beluisteren zijn. Tot besluit van twintig jaar Sweet Sixtieai is er op 9 en 10 september een reünie op het kampeercentrum Ruig- henrode te Lochem. Dat gebeurt ieder jaar en veel oudleden vinden daar steeds de weg naartoe. Naar de meeste sporten die deze dagen in het kader van de Olympische Spelen over het scherm gaan, zit je ondanks alles toch te kijken met dezelfde soort interesse als waarme je in de rubriek 'Internationaal Agrarisch Nieuws' wordt gedemonstreerd hoe snel je in de Noord-Oost-Polder gewassen kunt oogsten- als je maar genoeg machines hebt. Het vermoeiende is daarbij, dat de NOS-verslaggevers om tien uur 's avonds nog steeds dezelfde opwin ding ten toon spreiden als om tien uur 's ochtends Klaas Boot over een Sow jet-turnster: 'Wat zit daar een le ven in!'). In die omstandigheid was het een verademing de PvdA-fractieleider hoofdschuddend in het Olympisch dorp aan te treffen. Hij liet Ard Schenk we ten dat hij er het geld niet voor over zou hebben. Die vraag is ook in deze krant uitvoerig aan de orde geweest, maar in op hèt scherm volledig onder gegaan in de feestelijkheden rond de Radio vandaag HILVERSUM I NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 Te Deum Laudamus: geestelijke liede ren. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 (S) Preludium: klass.muz. 8.30 Nws. 8.41 (S) Podium v.d. vrouw. 9.10 (S) Klass. orkest- muz. 10.00 Schoolradio. 10.30 Nws. 10 33 (S) V.d. zieken. 11.05 (S) Inspraak: verzoek- progr. van mod. en seml-klass.muz. (11.30 Hier en Nu.) 11.55 Med. 12.00 Los-Vast: gevar. progr. (12.28 Med. t.b.v. land en tulnb.; 12.30 Nws; 12.41 Hier en Nu.) 13.10 Middag Pauzedst. 13.30 Zingen met Cecilia: volksmuz. 13.45 Con Amore: een serie van 9 poezle progr.'s over liefde. 14.05 Schoolradi- o 14.25 (S) Klass. en mod. kamermuz. 15.00 Geref. mlddagdst. 15.30 Nws. 15.33 Lichte orgelklanken. 15.45 (S) Licht ensemble met sol. 16.00 (S) Poptater: Jeugdprogr. 17.00 (S) Elpee Pop In stereo. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 Strlckly Country Style: country and westernrubr. 18 24 Op de man af. praatje. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpanorama. 18.50 (S) Tijd vrij voor muz. In vrije tijd: koorzang. 19.20 (S) Muz. van Het Leger des Hells. 19.35 (S) Metropole Ork. met zangsol. 20.00 (S) Draaischijf: Ucht platenprogr, afgewis seld door rep. 01. Spelen. 21.50 (S) Kerkor- gelconc klass.muz. 22 20 Avondoverdenking. NOS: 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag. records die sneuvelden. De Spelen zijn een machinerie, die in de huiskamer haar eigen leven is gaan leiden en door niets meer te stuiten is, zo lijkt het. De serie 'Recht of Onrecht', handelend over gerechtelijke dwalingen in Duits land, boeit me minder dan andere re constructies die de Oosterburen leve ren. Keer op keer sta je verbaasd van de blunders die tijdens het eerste pro ces zijn gemaakt, zodat je eigenlijk lie ver dat proces had willen zien in plaats van het tweede proces, waarin die blunders worden aangetoond en waar in een verdachte alsnog icordt vrijge sproken. In de aflevering van gisteren leek het me bovendien interessanter mee rte weten te komen van de vruch teloze pogingen van de veroordeelde zijn onschuld aangetoond te krijgen, dan van het aantonen zelf. Meer dan een ontroerend staaltje van een goede leerhouding werkgever-werknemer was de uitzending nauwelijks. A. I. NCRV: 22.50 Konfllkt of harmonie, disc, over toekomst Ned. Bedrijfsleven. 23 10 (S) Late Dale: licht platenprogr. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (Si Dag met een gaatje (8.00 Nws; 8.11 Journaal.) 8.50 Morgenwijding. 9.00 Topper» van toen 9.35 Waterst. 9.40 Schoolradio. 10.00 V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. <11.00 Nws.) 11.30 (S) Rondom twaalf: progr. v d. vrouw. (11.55 Beursber.) 12.30 Mod. platteland. 12.35 (S) Sportrevue. 13 00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 (S) Gitaarspel. Daarna: Mono: Intern. Belaardconcours 1972 te Hilversum. 14.00 (S) Tombola: Ned. arties ten zingen en spelen voor u. 15.00 (S) V.d. zieken. 16.00 Nws. 16.03 (S) Aspecten: kun- strubr. 17 00 (S) Mobiel: een beweeklijk Med8) V°°r boweegl'iko mensen. (17.55 (18.00 Nws; 18.11 Radiojournaal.) 19.00 (S) Amateurs musiceren: Harmonie Ork. 19.25 De gesproken brief. IKOR: 19.30 Kleur: vragen rondom schrift en samenl. AVRO: 20.00 Nws. 20 05 (S) Radlophllharmonisch Ork. en sol.: klass. en mod. muz. 21.55 <S) Svnthese: voordracht en muz. 22.25 Parners in Eur.: disc.progr. 22.55 Med. 23 00 Nws. 23.10 Radiojournaal. 23.20 (S) Licht Instrumentaal kwintet met zangsol. 23 35 (NOS) 01. Jour- naai. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III TROS: 7.00 Nws. 7.02 Take from seven till nine. (8.00 Nws.) 9.00 Nws. 9.03 Robbie Dal» on radio. NOS: 10.00 Nws. 10.03-19 00 Radio- - lympls: rep. 01. Spelen, afgewisseld door lichte muz. (Op de hele uren: Nws.) NOS 21.40 O.S. München 1972, met: 21.40 Samenvatting met hoogte punten v.d. dag en avond 21.55 Journaal 22.00 Wiélrennen en jud 23.00 Samenvatting me*: waterpolo, worstelen, schieten, schermen, boksen, hockey, paardesport, volleybal, zeilen en voetbal DUITSLAND I 9.45 Nws. 9.50 01. Spelen. 12.30 Samenvat- I1? 5Ire.ct0 sportrep. 13.30 Journaal. 13 40 OI. Spelen. 17.55 Nws, 18.00 01. Spelen. 20.00 Journaal en wear- ber. 20.15 Sportnws, Interviews, en comm. Aansl.: 01. Spelen. 00.30 Journaal. DUITSLAND II 15.30 Kort nws. 15.35 Studentenkoor. 16.05 Doe. progr. 16.35 Aus Forschung und Tech- nik, wetenschappelijke TV-serle. 17.05 Kin- derprogr. 17.30 Nws en weerber. 17.35 Ge- var. progr. met show en sport. 18.35 Meln Bruder, Der Herr Doktor Ber- l2*10 8111 Cosby. TV-serie. 19.45 Act. 20.15 Gevar. progr 21 45 Econ. Kron. 22.30 Nws. weerber. en comm. 22.45-23.40 Nummer Sechs, TV-serle. DUITSLAND III 3.20, 9.30, 11.00, 17.00 en 17.30 Schooltel». visie. 18.30 Studleprogr. 19.00 Zandmannetje. 19 05 Progr. voor Turkse werknemer». 19 15 Hlerzulande-Heutzutage. 19.45 Reg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Poolse TV-progr'»: 20.15 Doc. film. 20 40 Doc. muz film. 21 20 Dekameron 40, TV- film. 21.50 Fllmrep. 22.20 Doc. film. 23.00 Die Kutsche. klucht. 23.30 Amusem.muz. BELCH; (Nederlands) 9 55 Eurovisie: 01. Spelen. 18.45 De Fabeltjeskrant. 18.50 Tlenerklin- ken 19.20 Toeristische tip». 19.25 Eurovisie: 01. Spelen 19.45 Journaal. 20.10 Cultureel nws. 20.15 De laatste der Mohikanen. 21.00 Fllmrubr. 21.40 Progr. overz. 21.50 Nws. 22.00-00.30 Eurovisie: 01. Spelen. BELGIË (Frans) 9.55 Eurovisie: 01. Spelen. 18.25 Jeugsultz. 18.55 V.d. kleuters. 19.00 Madame et son fantome. 19.25 Eurovisie: 01. Spelen. 19.45 Journaal. 20.10 Spelprogr. 20 20 Les Jeux _de_ J'amour et de la guerre.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11