TrTTT' - ende vrouw koos zich een garderobe... Familieberichten TROUW/KWARTET DINSDAG 29 AUGUSTUS 1972 T14 A u coltrui 3Ó,m£0% J 'Pantalon van cavalry twill met extra brede omslag.H-^r dubbeldekker (shirt met truitjeshirt met overslag vestje 32, J 24.'en 28- pantalon met gaucho inzet 3U.m ribless pantalon J(/.- ^>or Tief moment dat ze zich jong voelde en speels. 'Demode om de mode.... \oor het moment dat ze eigentijds wilde zijn en toch eigen.... oor het moment dat ze heimwee had naar 't klassieke maar up-to date wilde blijven oor al die momenten kan elke vrouw zich een garderobe kiezen DJ ziet hetbij C &A en iedereen mag profiteren van de koopavond jf nog niet soms...? is toch voordeliger Gode dankbaar berichten wij U, dat onze ouders en grootouders W. A. Prud'liomme van Reine J. J. Prud'komme van Reine-Verdoold op 1 september a.s. 40 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun trouwtekst was Psalm 84 6 Welzalig de mensen wier sterkte in U is, in wier hart de gebaande wegen zijn. Stolwijk: Hanny en Geert Joke Corine Annelies Axel: Ria en Johan Ineke Wim Arjan Bennekom: Tine en Guust Inge Jaap Karin Emmeloord: Bert en Irma Arianne Jacoline Rotterdam, augustus 1972 - Dr. J. J. P. Oudsingel 46. We hopen deze dag in familiekring feestelijk door te brengen. Met grote dankbaarheid hopen wij D.V. donderdag 7 september a.s. met onze kinderen en kleinkinderen te gedenken dat wij 50 jaar getrouwd zijn. A. Rome ij n T. W. Romeijn-van Aken Alkmaar, Kooimeerlaan 5. Gelegenheid tot feliciteren op zaterdag 9 september van 17 uur tot 18.30 uur in Motel, Arcadialaan 2 te Alkmaar. Heden nam de Heer tot Zich onze zo bijzonder geliefde Tante Helena Jacoba Petronella van Voorst Vader op de leeftijd van bijna 93 jaar. Eefde: P. J. F. van Voorst Vader C. H. E. M. van Voorst Vader-van Dedem Abbotsford (B. C.): K. F. P. van Voorst Vader M. J. van Voorst Vader-Berg Eindhoven: P. J. A. van Voorst Vader G. H. van Voorst Vader-Haitsma Muiier Breda: R. C. A. van Voorst Vader G. G. van Voorst Vader-van der Pijl Middelburg: C. M. van Voorst Vader A. van Voorst Vader-Stork Haarlem: W. L. van Voorst Vader P. W. van Voorst Vader-van Esch Amersfoort, 27 augustus 1972 Rusthuis „Nijenstede" De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 31 augustus te 11 uur op de begraafplaats aan de Soesterweg te Amersfoort. Enige en algemene kennisgeving. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze geliefde Vader, Schoonvader en Grootvader Hendricus Cornells van Ballegooijen in de ouderdom van 83 jaar. Sliedrecht: J. van Ballegooij en-Bakker Haarlem: Mr. C. van Ballegooijen G. M. van Ballegooij en- Rijkhart Castricum: P. van Ballegooijen L. van Ballegooij en-Prins Bathmen: H. C. van Ballegooijen J. van Ballegooij en- van Woerkom Rotterdam: Drs. A. van Ballegooijen D. K. van Ballegooij en-Bons Purmerend: E. van Ballegooijen P. van Ballegooijen-Greeve Loosduinen: A. van Ballegooijen Sliedrecht: J. van Ballegooijen A. van Ballegooij en-Lanser en kleinkinderen Sliedrecht, 27 augustus 1972. Rivierdijk 617. Liever geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 30 augus tus 's avonds van 79 uur in de woning en na afloop van de begrafenis in de aula op de be graafplaats of in de woning. De begrafenis zal plaatshebben D.V. donderdag 31 augustus a.s. om 15.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Sliedrecht. In vast vertrouwen op de genade van haar Hei land ontsliep mijn geliefde Vrouw, onze zorgzame Moeder, Behuwdmoeder en Oma Cornelia Heiner-de Gooijer op de leeftijd van 79 jaar. N. Heiner C. Heiner M. D. Valkenier-Heiner C. J. J. Valkenier Marijke Cockie Nico Hoek van Holland, 27 augustus 1972. De Cordesstraat 74. Gelegenheid tot condoleren woensdag 30 augus tus van 19.3021.00 uur in het lokaal van de Gereformeerde Kerk en na afloop van de begra fenis in de aula van de algemene begraafplaats te Hoek van Holland. Geen bloemen. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 31 augustus om 13.45 uur in de Gereformeerde Kerk, Mahustraat 170, door ds. F. C. M. Roodenburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Hoek van Holland. Heden is na een kortstondige ziekte de eeuwige rust ingegaan onze lieve Zuster Cornelia de Gooijer echtgenote van N. Heiner. Gorinchem: A. J. de Gooijer Dordrecht: J. van de Gressen Gorinchem: J. de Gooijer J. G. de Gooijer-Hey Dordrecht, 26 augustus 1972 Heden ontvingen wij het droevige bericht, dat in de nacht van 25 op 26 augustus na een langdurige ziekte in Australië is overleden onze Broer, Zwager en Oom Nicolaas Cornelis Rooimans echtgenoot van E. Boon in de leeftijd van 63 jaar. Het adres in Australië is: 2 Flettstreet, Wingham, N.S.W., postcode 2429, Australië. Poortugaal, 26 augustus 1972. Fam. Rooimans Met verslagenheid geven wij kennis dat de Heer plotseling uit ons midden heeft weggenomen mijn innig geliefde zorgzame man, schoonzoon, broer, zwager en oom Nicolaas Moerman echtgenoot van Maria Jobje van der Schoor op de leeftijd van 63 jaar „Neem Heer mijn beide handen en leid uw kind" Uit aller naam: M. J. Moerman van der Schoor Den Haag. 26 augustus 1972. Schaarsbergenstraat 112. Gelegenheid tot condoleren op dinsdag 29 augus tus 1972 in de consistorie van de Geref. kerk te Wateringen van 18.0019.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. op woensdag 30 augustus 1972 in de Geref. kerk, Pieter v. d. Piasstraat 3 te Wateringen door de Weleerwaarde heer Ds. W. H. Wigboldus, aan vang 13.30 uur, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Alg. Begraaf plaats te Wateringen. Geheel onverwacht ontsliep zacht en kalm, na een arbeidzaam leven, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd-en Grootvader, Broer en Oom Cornelis Roebeling weduwnaar van Trijntje Witvliet, eerder weduwnaar van Jannetje van Rossum, op de leeftijd van 90 jaar. Uit aller naam: C. J. Roebeling 's Gravenhage, 27 augustus 1972 Pahudstraat 81 De teraardebestelling is bepaald op woensdag 30 augustus a.s. om 14.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf het woonhuis om 14 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be graafplaats in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Bestuur en medewerkenden van het Juliana Zie kenhuis te Amsterdam, geven met leedwezen kennis van het overlijden van Zr. H. Teekman oud hoofdverpleegkundige Zij heeft in 32 dienstjaren door de hoge kwali teit van haar werk een stempel gedrukt op de verplegenden die met haar werkten en zo zijn velen haar dank verschuldigd. Mr. C. C. Th. van Andel, voorzitter Dr. W. Dijk, geneesheer-directeur Tot onze grote droefheid werd na een liefde volle verpleging in het Verpleeghuis 'Solglyth' te Leiden van ons weggenomen onze lieve zorgzame Vrouw, Moeder en Grootmoeder Pietertje de Kooter-van Dijk op de leeftijd van 70 jaar. Hazerswoude: P. de Kooter Boskoop: C. de Kooter J. P. de Kooter-Steenpoorte Nelly en Trudi Hazerswoude: G. de Kooter P. de Kooter A. W. M. de Kooter-Steenpoorte Peter en Erna Geen bloemep. Hazerswoude, 28 augustus 1972. Rijndijk 159. Gelegenheid tot condoleren woensdag 30 augus tus des avonds van 19.3020.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben vrij dag 1 september op de algemene begraafplaats te Koudekerk aan de Rijn. Aankomst aula 13.30 uur. Heden behaagde het de Heere plotseling uit ons midden weg te nemen ten huize van zijn dochter, mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Willem Karman echtgenoot van Jannetje Suzanna Slager op de leeftijd van 71 jaar. Leiden: J. S. Karman-Slager Leiden: J. C. Karman Leiden: C. J. Karman J. Karman-van Tongeren Keesje Heléne Bergambacht: J. C. Casteleijn-Karman H. D. Casteleijn Nelleke Jeanette Baarn: C. J. Goyert-Karman A. D. Goyert Dicky en Suzanne Leiden, 27 augustus 1972. Const. Huygen slaan 53. Gelegenheid tot condoleren dinsdag en woensdag. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben op donderdag 31 augustus a.s. te 2 uur n.m. op de Algemene Begraafplaats Rhijnhof te Leiden. Geen bloemen Uit Canada bereikte ons de droeve mededeling, dat de Heere onverwachts tot zich genomen heeft, mijn geliefde zoon, onze geliefde broer, zwager en oom Geert van Wieren echtgenoot van Henderika Huisman Hij mocht 52 jaar worden. Trooste de Heere zijn bedroefde vrouw en kin deren. Namens de familie: Van Wieren Correspondentie-adres: Vogelwike 28, Emmen. 26 augustus 1972. Enige en algemene kennisgeving Vredig is ontslapen onze lieve zorgzame moeder oma en tante Grietje Blankenvoort weduwe van Jacob Hallewas eerder weduwe van Johannes Jacobus Brokken in de leeftijd van 90 jaar. Amsterdam: AL J. Brokken B. Brokken-Weessii Australië: J. Brokken F. Brokken-Iviers Kleinkinderen en verdere familie Amsterdam, 26 augustus 1972. Huize „Amstelhof", Amstel 51. Correspondentie-adres: Spuistraat 95 I. Thuis geen bezoek Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdagavoni van 78 uur in een der rouwkamers Zandpad 3A (Stadhouderskade, naast het Vondelpark). De teraardebestelling zal plaatshebben woensdaj 30 augustus tegen 11 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek vanuit de rouwkamer omstreeks 10.30 uu G m Met droefheid geven tv ij U kennis van hel overlijden van onze geliefde moeder en oma Bastiana Cornelia van Nes op de leeftijd van 69 Jaar. Tijdens haar leven heeft zij veel strijd en moeite gekend en in haar langdurige ziekte en pijn heeft zij steeds de kracht mogen ontvangen van Hem die haar thans tot Zich genomen heeft. Dubbeldam: L. M. de Jong-de Vogel B de Jong Astrid en Mirjam Do Lier M. L. Keyzer-de Vogel D. A. Keyzer Marianne en Henk Aart. Piet. Anja en Dicky Dordrecht: A. C. P. de Vogel C. de Vogel-in t Veld Peter en Arjan Dordrecht. 26 augustus 1972. Correspondentie-adres: Berkenlaan 8, Dubbeldam. Gelegenheid tot condoleren in het Verpleegtehuis ,,Crab- behoff". Groen van Prlnste- rerweg 38. woensdagavond van 78 uur. De begrafenis zal plaatsvin den donderdag 31 augustus a.s. op de Algemene Begraaf plaats te Dubbeldam Vertrek vanaf Berkenlaan 8 te 11 15 uur. Dirk Hellenberg op de leeftijd van 63 ji Elltse. Dick. Jan-Bart. Willem en Linda vd. I Anja en Lenny Roelofs Marga Hellenberg Katwijk aan Zee. 27 augustus 1972. De Here heeft van onze de weggenomen i geroepen mijn innig ge de Man mijn Schoon» onze Zwager en Oom Isidor Hoclibergt in de ouderdom van 73 Ji .Ik wil. dat. waair Ik be Gok hij bij mil !s om Mijn Heerlijkheid te aanschouwen." Uit aller naam: Zeist: J. Hochbcrger- van der Zeist. 23 augustus 1972 Valckcnboschlaan 44 De overledene is opgebi in de rouwkamer J" straat 1 te Zeist. Bezoc daair woensdag 30 aug a.s. van 19.00-20 00 uur. begrafenis zal plaatshel te Zeist op de Algeroenn graafplaats. donderdag augustus a s Voorafgal zal om 12.00 uur een ri dienst gehouden worden de aula van de begt plaats. Vertrek van de re kamer om 11.45 uur. Bij deze betuigen wij u onze oprechte dank vool medeleven ons betoond tijdens de ziekte en na het lijden van onze geliefde Man. Vader, Groot- en 1 grootvader Nicolaas Snatersen Namens de familie: A. Snatersen-Verbree Koudekerk a/d Rijn, augustus 1972. Hoogewaard 18.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10