"Het politiewerk is net een^ spannende film' Vergeet het mi de politie Familieberichten ~tü medewerker(ster) zekerheid voor jezelf en andereni 009 het telefoonnumme voor telegrammen nü ook voor Amerikér DRINGENDE OPROEP COÖRDINEREND HOOFDVERPLEEGKUNDIGE TROUW/KWARTET WOENSD AG 23 AUGUSTUS 1972 Maniix Johan Wessel E. R. W. van BoetzeUer R. J. vaa Boetzelaer- Hoedemaker Amsterdam, 21 augustus 1972. Amttelkade 4 III. Tijd.: V U.-Ziekenhuis. Jelmer Melnl Blom Coevorden. 20 aug. r. Heutszsingel 110. Dankbaar en blij ontvangen Hillina Maria (Marjolein) D. Eerdmans J. M. Eerdmans-Wolleswlnkel Jaap Peter Joost Cornelis Ketting Claziena Ketting- Parlevliet de dag te herdenken dat zij 40 Jaar getrouwd zijn. Rijnsburg: C. L. Noort-Ketting D. Noort Katwijk: F. J. Ketting J. Ketting-Van Duivenvoorde Piet KetUng C. Ketting en I. Kromhout en kleinkinderen. Katwijk aan Zee. augustus 1972. Mecrburgkade 124. Op vrijdag 25 augustus a ho pen. D.V.. onze geliefde Ouders en Grootouders P. Schutte en J. M. Schutte-Polhuis te gedenken, dat zij 40 Jaar ge leden ln het huwelijk traden. Overeenkomstig hun wens zal dit heuglijk feit, met gepaste dankbaarheid Jegens de Here, ln intieme kring gevierd worden. Kinderen en kleinkinderen. 's-Gnavenhage, augustus 1972. Valkenboslaan 205. HET ACADEMISCH ZIEKENHUIS DER VRIJE UNIVERSITEIT TE AMSTERDAM is een groot en modern ziekenhuis waar ca. 700 patiënten kunnen worden behandeld en verpleegd. Het heeft een personeelsbestand van ruim 1500 medewerkers en 400 leerling-verpleegkundigen. Het ziekenhuis heeft een personeelsdienst die 23 medewerkers omvat. Bij het bureau Arbeidsvoorwaarden en Personeelszorg van de personeelsdienst is op korte termijn plaats voor een die de volgende taken zal krijgen de behandeling van zaken met betrekking tot de toepassing van arbeidsvoorwaarden de zorg voor informatie aan leiding en medewerkers over personele zaken. Een belangrijk middel daarvoor is het personeelsblad waaraan de betrokken medewerker(ster) een grote bijdrage zal leveren periodiek onderzoek naar werk- en rusttijden alsmede het geven van adviezen over dienst roosters c.q. het geven van medewerking bij het samenstellen en wijzigen daarvan de behandeling van aanvragen om tegemoet komingen en vergoedingen het geven van voorlichting op huisvestingsgebied en het behandelen van huisvestingszaken. Onze belangstelling gaat uit naar gegadigden van omstreeks 25 jaar die een middelbare of daarmede gelijk te stellen schoolopleiding hebben genoten; kennis van en ervaring in personeelswerk hebben ofwel bezig zijn met een opleiding op personeelsgebied goede contacten kunnen onderhouden met functionarissen op verschillende niveaus; over goede redactionele vaardigheden beschikken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie - onder vermelding van nr. 106 - met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring te richten aan de Personeelsdienst van het ziekenhuis, de Boelelaan 1117, postbus 7057 te Amsterdam. Heden overleed nog onverwacht, onze lieve Zuster en Tante, mevrouw G. van Bree weduwe van A. van Seventer in de ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam: L. van Bree. Dordrecht, 20 augustus 1972. Huize "Johanna", Groenmarkt 21. Correspondentie-adres: M. H. Trompweg 247. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Ziekenhuis "Refaja", v. d. Steenhoven- pledn 1. Bezoek aldaar van 45 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden vrijdag 25 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats aan de Nassauweg om 10 uur. Vertrek van het Ziekenhuis "Refaja" omstreeks 9.45 uur. Psalm 84 (ber.) Heden ontsliep in zijn Heer en Heiland Zijn moegestreden kind, onze lieve zorgzame Man, Vader, Groot-, Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Sijmen Kanis in de ouderdom van 84 jaar. Barendrecht: A. Kanis-Koedood A. Kanis P. Kanis-Koedood H. van der Heiden-Kanis C. van der Heiden E. Nuis-Kanis G. Nuis J. Kanis S. Kanis-den Boer H. Kanis R. Kanis-de Haan kleinkinderen en achterkleinkinderen Barendrecht, 22 augustus 1972. Donge 11. Vader ligt opgebaard in de aula van de begraaf plaats te Barendrecht, Scheldestraat. Rouwbezoek aldaar: donderdagavond van 19.3020.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 25 augus tus plm. 15.00 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula, welke aanvangt te 14.15 uur. Apeldoorn: Barendrecht: Wentel uw weg op de Here en vertrouw op Hem, en Hij zal het maken. Psalm 37 vers 5. Onze lieve en zorgzame Man, Vader en Opa Jacob Vreugdenhil echtgenoot van Maria Boekestijn is in de eeuwige rust ingegaan. Hij mocht 69 jaar worden. Maar de ootmoedigen beërven het land en verlustigen zich in grote vrede. Psalm 37 vers 1L M. Vreugdenhil-Boekestijn M. Vreugdenhil J. Vreugdenhil-Cats Mieke Hetty Maassluis, 21 augustus 1972. Richard Hollaan 41. Bezoekuur: donderdag van 19.30 tot 21.00 uur Richard Hollaan 41. De teraardebestelling zal plaatsvinden op vrijdag 25 augustus 1972, op de Algemene Begraafplaats te Maassluis. Vertrek van het sterfhuis te 14.00 uur. Tot onze diepe droefenis is na een kortstondig ziekbed van ons heengegaan onze trouwe, zorg zame Man, Vader en Grootvader Willem Barend ten Harmsen van der Beek apotheker op de leeftijd van 62 jaar. Amsterdam: G. ten Harmsen v. d. Beek- Bouwman Grubbenvorst: Trui, Jan Liesbeth, Caroline, Sigrid Hoogland: Hein, Nettie Pirn, Arjen, Mariken Amsterdam: Stella, Rob Robberton Amsterdam: Nardje, Jan Jeannette, Daniël Vlaardingen: Maria, Ernst Sybil a Amsterdam-Nieuwendam, 22 augustus 1972 Nieuwendammerdijk 307. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag 25 augustus a.s. op de begraafplaats 'Westerveld' te Velsen, na aankomst van de trein 15.26 uur, halte 'Westerveld'. Vertrek vanaf de Nieuwendammerdijk 307 14.00 uur. Verzoeke geen toespraken. te Ps. 150 Met grote droefheid geven wij u kennis, dat van ons is heengegaan op 18 augustus onze lieve, zorgzame Man, Vader, Schoonvader en Groot vader Gijsbertus den Broeder op de leeftijd van 65 jaar. Soest: Z. den Broeder-Grijn Baarn: Caracas: Amsterdam: Spijkenisse: Hoevelaken: Ruud en Marja Dick en Jeanette Hans en Marion Elly en Sietse Loes en Erwin en kleinkinderen. Als je denkt dat een politieman een soort James of een andere superheld van de film is, dan zitje er goed naast. Want bij de politie wordt gewoon gewei hard ook. Daar moet je het verkeer in goede banen leiden of-minder prettig-een ernstig gewonde eei hulp verlenen. Weinig romantisch nietwaar? Maar toch heeft de politieman een boeiend beroep denk maar eens aan de surveillance, de verkeerspolitiei de recherche met hun technische diensten en andere afdelingen. In de praktijk blijkt dat de politieman een goed betaalde praktische vent is, die met twee benen op de grond staat... in het hart van de samenleving. Wil je meer weten? In principe kan elke gezonde jonge man of vrouw tussen de 17 en 28 jaar, die over een voortgezette opleiillST beschikt bij de politie komen.Tussen de 21 en 28 jaar orl< hoef je geen diploma's te tonen, maar je moet wel beschikken overeen goede algemene ontwikkeling. De 1-jarige opleiding vindt plaats op een van de zes gemeentelijke politiescholen. Voor de gemeenten Den Haag en Rotterdam geschiedt de opleiding niet iiE internaatsverband. v~ Tijdens de opleiding ligt het salaris zo tussen de 60 iras en 950 gulden per maand. De AOW-premie wordt niet n. ingehouden. Er is een goede ziektekostenregeling en krijgt 7% vakantietoeslag. Je kunt bij je sollicitatie de voorkeur voor een bepaalde gemeente aangeven. Heb je belangstelling...vul dan de onderstaande l coupon in en stuur deze aan: de heer JJ.van derZwaï ,aai Hoofdafdeling Politie, Ministerie van Binnenlandse Zaken, Den Haag. fceli de b VA Ik heb belangstelling voor het politievak Naam: Straat: - I Plaats: Leeftijd: I Opleiding: j O Stuur mij uw uitgebreide brochure j O Stuur mij tevens een sollicitatieformulier I Aankruisen wat verlangd wordt 4C-291: Te koop: 2 LUIDSPREKER BOXEN (B en O) met Ce- lestron speakers. Nieuwprijs per box ƒ588,F. L. van Ackooy, IJsbaanpad steiger 2, Woonark Anco, Amster dam (NZ). Soest, 22 augustus 1972 Veenbesstraat 214 De begrafenis heeft heden in familiekring te Soest plaatsgevonden. Na een korte ernstige ziekte nam God tot Zich mijn lieve Man, onze Broer, Zwager en Oom Izak van der Voorde echtgenoot van M. van der Voorde-Zeilstra op de leeftijd van 68 jaar. Rotterdam, 21 augustus 1972. Abeelweg 202. Uit aller naam: M. van der Voorde-Zeilstra. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Mathenesserlaan 470. Bezoek: woensdag- en don derdagavond van 8 tot 8.30 uur. Aan huis liever geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 25 augustus om 12.30 uur in de Meidoornkerk a. d. Meidoornsingel 50, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden ongeveer 1.30 uur op de algemene begraafplaats Crooswijk. Na de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in de kapel. Heden nam de Here tot Zich. onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder. Zuster. Schoonzuster en Tante Maria Elisabeth Keyz In Christus ontslapen onze lieve Broer en Zwager Izak van der Voorde echtgenoot van M. van der Voorde-Zeilstra op de leeftijd van 68 jaar. Rotterdam, 21 augustus 1972. C. van Renssen-Van der Voorde A. van der Voorde H. de Vries-Van der Voorde N. de Vries zer wed. van Izaak van der Lely ln de leeftijd van 83 jaar. "De Heer is mijn Herder". Psalm 23 la. Uit aller naam: Arie van der Lely Katwijk aan Zee, 19 aug. '72. Ziekenhuis "Overduin". Nachtegaallaan 5. Correspondentie-adres: Ambachtsweg 22, Wateringen De begrafenis vindt plaats D.V. woensdag 23 augustus a.s., om 14.15 uur op de Algemene Begraafplaats te Wateringen. De rouwdienst wordt gehou den in de Ned. Herv. Kerk en vangt aan 13.30 uur, de dienst wordt geleid door Ds. K. A. Abelsma, Nederlands Hervormd predikant te Wate ringen. Gelegenheid tot condoleren op maandag 21 augustus a.s. tussen 19.30 en 21.00 uur in zaal n van de Ned. Hen- Kerk en na afloop van de be grafenis in gebouw "De Win gerd", Kerfclaan 22 te Wate ringen. Op zondag, 20 augustus J.l., riep de Here plotseling tot Zich, mijn Innig geliefde Echtgenoot Paulus van der Meulen geboren 31 oktober 1909 2 Kor. 5 1; 2 Kor. 12 9a. Ding 3. N. "Vijversburg", Norg. - Meulen- Hellendoorn. Geen bloemen. De Rouwdienst wordt don derdag 24 aug. gehouden in de Ned. Hen. Kerk te Norg. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. half drie. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht om half twee in de kerk aanwezig te zijn. Gelegenheid voor condoleren na de begrafenis, ln het Dorpshuls te Norg. Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT De telefoonnummers 0015 en 0019, die tot worden gebruikt voor het aanbieden van telegr naar Amerika, vervallen met ingang van vrijt augustus 1972. IX Wie wil een invalide echtpaar helpen aan 5000,— Aflossing pef maand 160,of 170, Telefoon 070-232539. Maria Verhoef weduwe van Cornelis de Wit op de leeftijd van 81 Jaar. Sasscnheim: G. de Wit Katwijk aan Zee: H. do Wit J. H. de Wit- Nieuwenhuizen Canada. Beachvllle: J de Wit J. M. de Wlt- Nieuwenhulzen Heden nam de Here tol Zich onze lieve Man, Vader en Opa Willem Boiten echtgenoot van A. G. Sotthewes in de ouderdom van 72 jaar. A. G. Boiten-Sotthewes kinderen en kleinkinderen Op zaterdag 26 augustus wordt D.V. om 12.30 uur een rouwdienst gehouden ln de zaal van de Morgensterkerk te Zoetermeer. waarna om 13.30 uur de teraardebestel ling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Van deze datum af zal voor het telefonisch aanbied telegrammen voor alle bestemmingen, ook Amerika, het telefoonnummer 009 gelden. Indien na 25 augustus de oude nummers v gedraaid, verwijst een automatische beantw naar 009. luw IC Ov gei Mo De Protestants Christelijke Stichting voor verplegii van bejaarden en langdurig zieken vraagt voor h verpleegtehuis „DE POORT" een in algemene dienst die als directe medewerk(st)er van de verpleegkund directrice zal worden aangesteld. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de land lijke normen. Woonruimte is eventueel aanwezig. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de pleegkundig directrice - Zr. M. van Andel die u teve tussen 9.00-11.00 uur graag telefonisch alle gewent inlichtingen verstrekt. Verpleegtehuis „DE POORT", Hugo de Grootkade 2 Amsterdam. Tel.: 020-16 05 55.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14