Inkatoen onderdewol. fysiotherapeut (e| LAND VANJAHWE de Bijenkorf TELEFONISTE/RECEPTIONISTE Gebr. Broere N.Y. VERPLEEGTEHUIS LEYTHENR0DE' ie Leiderdorp TROUW/KWARTET DINSDAG 22 AUGUSTUS 1972 FAMILIEBERICHTEN De Heere nam plotseling tot Zich mijn zorgzame Man. onze lieve Vader en Groot rader Willem Admiraal In de ouderdom van 73 Jaar. Gorlnchem: J. Admiraal-S weep Bussum: G. Spronk-Admiraal N. Spronk Eindhoven: H. Bresser-Admiraal E. Bresser en kleinkinderen. Gorlnchem, 21 augustus '72 Barbierstraat 160. De begrafenis is vastgesteld op vrijdag 25 augustus om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Gorinchem. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis ln de aula op de begraaf plaats. De Heere nam plotseling tot Zich onze lieve Broer, Zwa ger en Oom Willem Admiraal ln de ouderdom van 73 jaar. Znkbulzen: G. v. d. Koeien-Admiraal Amsterdam: D. Admiraal Z. Admlraal-Bloemendaal Drachten: A. Admiraal neven en nichten. Gorinchem. 21 augustus '72 Heden nam God tot Zich onze innig geliefde Zuster en Behuwdzuster Aartje Cornelia Tjepkema- Dooyeweerd ;e ouder .ar. Amsterdam, 20 augustus '72. H. M. Vollenhoven- Dooyeweerd D. H. Th. Vollenhoven H. Dooycweerd Bussum: M. Chr. Kraayenhagen- Dooyeweerd Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid na een korte ongesteldheid uit ons midden weg mijn geliefde Vrouw en onze geliefde Schoonzuster en Tante Jannigje Anna Ooms-Rosmolen ln de leeftijd van 72 jaar. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op dinsdag 22 augustus, vertrek vanuit het sterfhuis 2 45 uur n.m. Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen na een langdurig, geduldig gedragen lij den onze innig geliefde Moeder, Behuwdmoeder en Oma Klazina van der Bijl geboren Kik op de leeftijd van ruim 57 jaar. Noordgouwe: D. v. d. Wekken-v. d. Bijl H. v. d. Wekken Brouwershaven: T. v. d. Wekken-v. d. Bijl L. v. d. Wekken J. A. v. d. Bijl H. M. v. d. Bijl-Krabbe Middelburg: M. C. v. d. Bijl en kleinkinderen. Aan huis liever geen bezoek. Geen bloemen. Brouwershaven, 20 augustus 1972. Heernisweg 3. Gelegenheid tot condoleren, na afloop van de be grafenis, welke zal plaatsvinden donderdag 24 augustus a.s. te 14.30 uur, op de begraafplaa's te Brouwershaven. Condoleantie-adres: Ned. Herv. Jeugdgebouw, Nieuwstad 13 te Brouwershaven. Heden overleed tot onze grote droefheid, onze lieve Moeder, Behuwdmoeder en Grootmoeder Josina van der Hammen- Van der Spuij weduwe van Cornells van der Hammen in de ouderdom van 79 jaar. Wassenaar: E. C. Venemans-van der Hammen P. J. Venemans L. van der Hammen T. van der Hammen-Hogerhcide Bussum: T. van der Hammen A. van der Hammen-Malo en kleinkinderen. Wassenaar, 18 augustus 1972 Hugo de Grootstraat 51 Geen bloemen. - Geen toespraken. De teraardebestelling zal plaats hebben woens dag 23 augustus a.s. om 14.30 uur in het familie graf op de N.H. Begraafplaats, Plein te Wasse naar. Tevoren wordt in het Sophiekehuis een rouw dienst gehouden, aanvang 14 uur. Heden nam de Here tot Zich onze beste Zwager Corstiaan Korte weg echtgenoot van D. J. Lanser op de leeftijd van 79 jaar. Sliedrecht: D. de Rouwe J. de Rouwe-Lanser P. Lanser-Blokland E. van den Herik-Lanser A. Lanser A. Lanser-Bons Den Haag: B. J. van der Wiel G. van der Wiel-Lanser Sliedrecht, 18 augustus 1972. Heden overleed, na een kortstondige ziekte, onze lieve Oom, Zwager en beste Vriend Teunis Jaski weduwnaar van G. Fenenga in de leeftijd van bijna 90 jaar, na een welbesteed leven. Uit aller naam: E. M. Jaski-Pijnaker Rotterdam, 21 augustus 1972. Boezemsingel 185 b. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Voorschoterlaan 51 te Rotterdam. Gelegenheid tot condoleance en rouwbezoek: dinsdag van 19.3020.00 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden donderdag 24 augustus a.s. op de algemene begraafplaats te Schiermonnikoog; vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de Ned. Hervormde Kerk. welke aanvangt om 14.00 uur. Mijn ziel bezwijkt van sterk verlangen; Mijn hart roept uit tot God, die leeft En aan mijn ziel het leven geeft. Tot onze droefheid overleed heden, zacht en kalm, onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Anna Balkema weduwe van Frederik Wilhelm van Helden in de ouderdom van 82 jaar. Namens de familie: J. H. Pot Wolfheze, 19 augustus 1972. Wolfhezerweg 28. De overledene is opgebaard in de aula van het Psychiatrisch Ziekenhuis te Wolfheze. Bezoek van 19.30—20.00 uur. Geen gelegenheid voor bezoek aan huis De rouwdienst wordt gehouden op woensdag 23 augustus om 14 uur in de Gereformeerde Kerk, Lawijckerhof te Wolfheze, gevolgd door de be grafenis vanaf de aula op de begraafplats van het Ziekenhuis. Gij hebt mijn omzwerven geteldleg mijne tranen in Uwe flesch: zijn zij niet in Uw register" Psalm 56 vers 9 (onber.) Heden behaagde hel de Hee re geheel onverwachts uit ons midden weg te nemen onze innig geliefde Moeder. Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Leuntje van der Plas Plas G. v. d. Plas W. v. d. Plas-v. W. v. d. Plas J. NIJgh-v. d. Plas A Nijgh D. v. d. Plas A. v. d. Plas-v. d. Plas J. C. v. d. Plas C. v. d. Plas-v. Beelen kleinkinderen en achterkleinkind Katwijk aan Zee. 20 aug. '72 De Waal, Malefljtstraat 108 Rouwbezoek: des nam. van 35 en 79 uur. Geen bloemen. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 24 augus tus 1972. des namiddags 1 45 uur in het Jeugdhuis. Voor straat 72. waarna de teraar debestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op dc nieuwe begraafplaats "Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Heden geheel onverwacht heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Johannes Westerduin in de ouderdom van 78 jaar De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 23 augustus op de begraafplaats Oud Elk en Duinen, vooraf gegaan door een rouwdienst in de aula op de begraaf plaats, aanvang 13 uur. Na dien gelegenheid tol condo leren in de aula. Frivool in bed. Kort nachthemd met speelse kapmouwtjes 23.95. Grappige kontrast-pyjama ia Lang nachthemd met marine- engauloiseblauw, Blote benen in bed. lort liquette nachthemd met streepjes in dc mouw 23.95. Wollen dekens hebben heel wat ingebouwde pluspunten. Dat weten we zo langzamerhand wel. Toch garanderen ze nog geen verkwikkende nachtrust. Dat hangt er ook nog 's vanaf, waarmee u onder die dekens stapt. Verstandige oplossingen: 1. Met niks. 2. In katoen. Want uw huid en katoen ademen allebei. Ventileren allebei. Kortom twee manieren om klamme en benauwde nachten te vermijden. Aan u de keus. Als u voor katoen kiest, is 't goed om even bij de Bijenkorf langs te komen. Want we hebben net een serie nieuwe nachtkreaties in buis. De ene 'n tikkeltje naïef, een andere wat geraffineerder en sommige ronduit frivool. Maar in elk model mag u gezien worden, ook als u niet onder de wol ligt. Afd. Nachtmode. Heden is na een langdurig ziekbed van ons heen gegaan onze lieve Vrouw, Moeder en Groot moeder Cornelia Maria Petronella Verkuyl-van Zeben op de leeftijd van 60 jaar. De liefde is niet blijde over ongerechtigheid, maar zij is blijde met de waarheid 1 Cor. 13 6 Wij wandelen in Geloof, niet in aanschouwen 2 Cor. 5 7 Zeist; J. A. H. Verkuyl Paramaribo; A. Verkuyl G. Verkuyl-Saimbang Soetjipto Soeriani Zeist: M. C. Waagmeester-Verkuyl N. C. D. Waagmeester Dobersdorf: W. H. Hess-Verkuyl J. C. Hess Zeist: M. W. Verkuyl Zeist, 20 augustus 1972. Broederplein 9. De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 24 augustus vanuit het kerkgebouw van de Evangelische Broedergemeente op het Zuster plein te Zeist. Aanvang van de dienst om 16.00 uur. Gelegenheid tot condoleantie na afloop van de teraardebestelling in de kleine zaal. Hebreeën 410. Want wie tot Zijn rust is ingegaan, is ook zelf tot rust gekomen van zijn werken. Na een welbesteed en zeer werkzaam leven is heden rustig ingeslapen, onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoeder Jacoba Steketee weduwe van Pieter Suurmond Geboren 27 mei 1883. Overleden 20 augustus 1972. Australië: W. N. van Klaveren-Suurmond J. R. van Klaveren John Rotterdam: J. M. Fibbe-Suurmond A. J. Fibbe Utrech': M. J. de Jong-Suurmond Piet en Greet Martijn Minke en Ko Christdaan Arjen Chris. Rotterdam, 20 augustus 1972. Huize "Waelestein", Schulpplein 50. Correspondentie-adres: A. J. Fibbe, 's Landswerf 282, Rotterdam. Moeder is opgebaard in de rouwkamer van Huize "Waelestein" (ingang Schulpplein 46). Rouwbe zoek en gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7 uur tot 7.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 24 augustus op de Ned. Herv. begraafplaats "Charlois", Charloisse Lagedijk 680 plm. 11.45 u. Vertrek vanaf de rouwkamer tc 11.30 uur. Heden behaagde het God Zich te nemen mijn geliefde vrouw, onze moeder, behuwd-, groot- en overgrootmoeder, zuster, behuwdzuster en tante Elizabeth Berwald geboren de Ruiter in de ouderdom van 81 jaar. Uit aller naam: F. A. Berwald Rotterdam, 20 augustus 1972. Meerdervoortstraat 35. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Ikazia ziekenhuis, Rotterdam. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 7.30 tot 8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden woensdagmiddag 23 augustus a.s. op de zuider begraafplaats, Slinge 50, Rotterdam. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats. Aanvang 1.45 uur. Vertrek vanaf het woonhuis Meerdervoortstraat 35 te 1.15 uur. Dankbaar voor alles wat wij in en van haar ont vingen, geven wij bedroefd kennis van het over lijden van onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Metje de Bie weduwe van Pieter Rozendaal op de leeftijd van 83 jaar. Dè Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Psalm 23. Zwijndrecht: P. Rozendaal-Van Dalen Breda: J. Rozendaal R. Rozendaal-Den Hartog Zwijndrecht: W. Rozendaal J. M. Rozendaal-Mol E. Hamer-Rozendaal J. Hamer P. Rozendaal A. C. Rozendaal-De Geus E. L. Rozendaal-Bezemer M. Gijssel klein- en achterkleinkinderen Zwijndrecht, 19 augustus 1972. Koninginneweg 124 ben. Correspondentie-adres: J. Hamer, Rotterdamseweg 86. Gelegenheid tot condoleren dinsdagavond 22 augustus van 7.30 tot 8.30 u. Koninginneweg 124. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 23 augustus a.s. om 3 uur op de algemene begraaf plaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. Waaraan vooraf zal gaan een dienist in de Ko- ningskerk aan de Burg. Jansenlaan 1 om 2 uur. London (Canada): Heden nam de Here geheel onverwacht tot Zich, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Dirk van den Nieuwendijk in de ouderdom van 85 jaar. Katwijk: D. van den Nieuwendijk- Van Hemsbergen Voorschoten: M. van Venetië- Van den Nieuwendijk H. J. van Venetië I. W. Durieux- Van den Nieuwendijk A. C. Hoos- Van den Nieuwendijk R. Hoos Noordwijk: S. van den Nieuwendijk J. van den Nieuwendijk- De Ruyter klein- en' achterkleinkinderen Noordwijk aan Zee, 20 augustus 1972. "Groot Hoogwaak". Correspondentie-adres: Prins Bernhardstraat 17. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van "Groot Hoogwaak". Gelegenheid tot condoleren: dinsdagavond 22 augustus van 7.30 tot 9.00 uur in de aula van "Groot Hoogwaak". De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 23 augustus a.s. op de algemene begraafplaats te Noordwijk. Vertrek van "Groot Hoogwaak" om 15.00 uur. Met droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze chef Afdeling Speciale Verkopen de hoogwelgeboren heer J. E. C. H. Baron Lewe van Aduard in de leeftijd van 57 jaar. In hem verliezen wij een trouw en gewaardeerd medewerker en een prettige collega. De crematie zal plaatsvinden in het Crematorium te Dieren, op woensdag 23 augustus om 14.35 u. Reault Nederland N.V., directie en medewerkers, Amsterdam, Wibautstraat 224. 21 augustus 1972. Dankbetuiging. Uw medeleven in gebeden, woorden en handdrukken bij het plotselinge overlijden van mijn Man zijn mij tot grote steun geweest. A. de Lange-Molendijk. Johan de Meesterstraat 29 b, Rotterdam. Heden heefi de Here na een geduldig gedragen lijden uil ons midden weggenomen Mevrouw Maria Verhoef Uit aller naam: Fani. de Wit. Valkenburg (Z H Katwijkerweg 13 De begrafenis zal plaatsheb ben a.s. donderdag 24 augus tus des namiddags 4 uur op de begraafplaats van de Geref Kerk aan de Sandt- laan te Rijnsburg, voorafge gaan door een rouwdienst in de aula op de begraafplaats welke aanvangt om 3.30 uur Vertrek van Katwijkerweg 13 om 3.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de zaal van de Immanuel Kerk aan de Kerkstraat te Rijnsburg. Op ons kantoor aan de Wieldrechtseweg 50, alhier, hebben wij per 1 oktober a.s. plaats voor een met goede omgangsvormen en algemene ontwikkeling, alsmede spreekvaardigheid in Engels en Duits. Ervaring ook in internationaal telefoonverkeer strekt tot aanbeveling. Gegadigden zullen wij gaarne nader inlichten over onze gunstige salarisregeling en secundaire voorwaarden, zoals: 7 pet. vakantietoeslag 10 pet. gratificatie min. 18 werkdagen vakantie. Sollicitaties kunt u richten aan onze personeelsafdeling, Wieldrechtseweg 50, Dordrecht (tel. 40144, toestel 150, na kantoortijd 62591). Geheel onverwachts is overleden een van onze trouwe Medewerkers Leon Witteveen Zijn vriendschap, trouw en plichtsbesef zullen dankbaar in onze herinnering blijven voortleven. Dordrecht, 18 augustus 1972. Directie en personeel Ames Autobedrijven. MPRESSIES U'l HEI ano van de bijbel door Okke Jager LAND VAN JAHWE un ooak met schitterende kleurenfoto's van Israsi U zm da piMtaan waar zich allerlei bijbelse gebeurtenissen hebben at- n de tekst van Okke Jager gaat de bijbel erbij open. Verwijzingen naar de bijbeiee historie en waardevolle kanttekeningen worden •rgewisMio door boeiende meditatieve beschouwingen O oor net sa man spa- van woord en beeld een boek van bijzonder ■•rakter in zijn fraaie uitvoering een vorstelijk geschenk Sêfkri/gboor m ae bobKhona* t 25.90 ëEN BOEK VAN ZOMER KEUNING WAGENINGEN n In ons gloednieuwe verpleegtehuis is op de modern ingerichte afdeling FYSIOTHERAPIE plaats voor een jonge fulltime Naast de chronische patiënten, die zowel in groepen als individueel behandeld worden, biedt ons huis ook plaats aan 'doorgangs patiënten', patiënten waarvoor ons huis fungeert als tussenstation tussen ziekenhuis en huis, van elke leeftijd, speciaal hier voor revalidatie, waardoor de fysiotherapeut met veel facetten van zijn vak te maken krijgt. Ook gymnastiek en orthopaedisch zwemmen zullen in de nabije toekomst een punt op het rooster zijn. Voor telefonische inlichtingen kunt U zich wenden tot de heer F. F. v. d. Putten, fysiotherapeut, telefoon 01710-49841, toestel 137. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan del geneesheer-directeur, Dr. H. Bakema, p/a Hoogmadeseweg 55, Leiderdorp. Op woensdag 23 augustus a.s. is de firma For) cate, Schoolstraat 1, Treubstraat 10, Voorschot de gehele dag gesloten wegens het overlijj van de heer D. van den Nieuwendijk die 60 jaar geleden de grondlegger was voor a zaak. De Firmanten: A. G. S. van Beek, S. van den Nieuwendijk. I H. W. DAMES Hotel Lemelerl PRACHT OMGEV1 PANORAMA'S. PAR' RECEPTIES, DIN! NATUURRESERVAl Telefoon 05723-J

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14