NAAIMACHINES 225. LEWENSTEIN Financieel een beetje piano aan -4l FAMILIEBERICHTEN TIJDELIJK ZIG-ZAG v.a van den burg ASS. UITVOERDERS BV Meelfabriek 'De Sleutels' EEN DIRECTIE-SECRETARESSE BV Meelfabriek 'De Sleutels' eemeroord groepsleid(st)er of verplegende administratief medewerker Gemeente 's-Gravenhage - ADMINISTRATIEF MEDEWERKER - TROUW/KWARTET VRIJDAG II AUGUSTUS 1972 Op vrijdag 18 augustus a.s. hopen onze ouders en groot oudera G. 'D. van de Geer M. P. van de Geer-van de Geer de dag te gedenken waarop zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. v Den Haag. augustus 1972. Irisstraat 115. Receptie: op 18 augustus van 17.00-18.30 uur in het hotel Ambassador, Sophialaan, hoek Zeestraat. „In uw hoede zijn wij weigeborgen". Heden nam God tot Zich onze lieve Zuster en Schoonzuster Philippina Henrica Jansson op de leeftijd van 62 jaar. Nijmegen: J. H. Jansson 's-Gravenhage: H. Ph. Jansson A. Jansson-Meelissen 's-Gravenhage. 9 augustus 1972. Corr.-adres: Heliotrooplaan 184. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Rode Kruis Ziekenhuis. Bezoek aldaar vrij dag van 1617 uur, ingang Rode Kruislaan 55. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 12 augustus om 11.30 uur in de aula van „Westduin", Ockenburghstraat 27 te 's Gravenhage-Loosduinen, waarna de begrafenis zal plaatshebben. Heden nam de Heere tot Zich mijn lieve Broer, onze beste Oom en Neef Hinderik Jan Brouwer op de leeftijd van 87 jaar. E. J. Brouwer Neven en nichten. Rotterdam, 10 augustus 1972. „Mathenesse Bogert" Franselaan 110. Gelegenheid tot condoleren in de aula van „Mathenesse Bogert" zaterdag van 3.00 tot 3.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 14 augustus om 2.00 uur in bovengenoemde aula, waarna de teraardebestelling om 3.00 uur op de Zuider Begraafplaats zal plaatshebben. Met verslagenheid geven wij kennis van het overlijden van het lid onzer commissie, de heer J. Vijfvinkel Hij werd 53 jaar. Vele jaren lang heeft hij met inspanning van al zijn krachten en vanuit de verbondenheid met zijn Heer de zaken die hem in onze commissie waren toevertrouwd op uitnemende wijze be hartigd. Wij zullen'zijn arbeid in dankbare herinnering houden. De Commissie van Beheer van de Gereformeerde Kerk van Schiedam. Schiedam, 9 augustus 1972. Heden overleed zacht en kalm te Burgh/Haam- stede onze innig geliefde moeder en oma Fettje Kamstra-Velding weduwe van Rients Kamstra in de ouderdom van 83 jaar. „De liefde vergaat nimmermeer" 1 Cor. 13 vers 8 Rotterdam: 11. Kamstra J. A. Kamstra.van den Sleenhoven Seattle Wash. H. G. Kamstra U.S.A.: G. Kamstra-Mechtel Schiedam: S. Kamstra A. C. Kamstra-Glasz Rotterdam: J. Kamstra P. Kamstra-Aridjis Montreux: R. Sauter-Kamstra J. B. C. Sauter Rotterdam: D. R. Kamstra M. Kamstra-van der Kley Rotterdam: J. N. van Tussenbroek-Kamstra G. van Tussenbroek en kleinkinderen Rotterdam, 9 augustus 1972. 's-Lands Werf 64. Onze moeder is opgebaard in de rouwkamer aan de Voorschoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek aldaar: vrijdagavond van 7-7.30 uur. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden zaterdag 12 augustus op de begraafplaats van de Ned. Herv. Gem. „Oud-Kralingen" a/d Kralingse- weg 334. na aankomst in de kapel om 1 uur. Ver trek vanaf het woonhuis ongeveer 12.30 uur. Diep bedroefd geven wij kennis van het plotse ling overlijden van onze lieve mevrouw F. Kamstra-Velding Wij zullen haar altijd in dankbaarheid gedenken. B. Bandell N. van der Ven-Vervoorn A. Hijmans-Keijzer „Ik vrees geen kwaad, want Gij zijt aan mijn zijde". Te Voorschoten overleed onze lieve, dappere schoondochter, schoonzuster en tante Gina Noorlag op de leeftijd van 42 jaar. Echtgenote van S. Pilkes, moeder van Martin en Steffen. Wageningen: Oosterbeek: Alblasserdam: J. Pilkes K. Pilkes-van der Spelt P. Pilkes G. E. Pilkes-Berg Jan en Trudy F. Pilkes M. Pilkes-Klapwijk Sjoeke en Nicol Wageningen. 8 augustus 1972. Gen. Foulkesweg 313. In vervulling is gegaan het verlangen om bij Jezus te zijn van Clasina van der Houwen geboren Van der Kruk, in de gezegende ouderdom van 80 jaar. Psalm 43 berijmd Haar man en kinderen: N. L. van der Houwen A. G. Boers-van der Houwen A. Boers L. van der Houwen D. M. van der Houwen-Bos Cl. van der Sar-van der Houwen Br. van der Sar C. van der Houwen F. J. van der Houwen-van der Wijden E. W. C. van der Wei-van der Houwen N. van der Wel P. Leerdam.van der Houwen J. P. Leerdam N. L. van der Houwen M. H. van der Houwen-van der Schaft Klein- en achterkleinkinderen. 's-Gravensande, 10 augustus 1972. Naaldwij kseweg 107. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 11 augustus aan huis en na afloop van de begrafenis in het ver.gebouw „de Kiem", Kon. Wilhelminastraat, hoek Kon. Julianaweg, 's-Gravensande. De rouwdienst wordt gehouden op zaterdag 12 augustus a.s. om 14.00 uur in de Geref. Zuider- kerk. Naald wij kseweg 123, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravensande. De naam des Heren zij geprezen! Hij. die getrouw is en nabij, heeft mijn gebed niet afgewezen, de Heer is goed geweest voor mjj. Na een moedig gedragen lij den heelt de Heen-e tot Zich genomen onze lieve Moeder en Grootmoeder Maartje Kruyswijk Gorlnchem: G. van Atten-Dam G. van Atten Everdien Martian Rolf Job en Josje Amsterdam: E. G. Dam Amstelveen: J R. Dam A. 7. Knook Gorlnchem S augustus 1972. Bejaardencentrum ..De Bannchof". Voermanstraat 141 Corr.adres: Fam. Van Atten. Arkelse Onderweg 1. Gorlnchem. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van S$.30 uur in ..De Bannehof" De begrafenis zal piaats vin den zaterdag 12 augustus des voormiddags 11 30 uur op dt Alg. Begraafplaats van Kam pen te IJsselmuiden. Vctrek vanaf Jan van Arkel- straat 25 te Kampen om 11 uur. Geen bloemen. Geheel onverwacht nam de Heere lot Zich mijn innig ge liefde Man. onze zorgzame Vader en Opa. Broer, Zwager en Oom, Andreas Hendrikus Stronkhorst op de leeftijd \an 59 jaar. E. Stronkhorst van Zwanenbergh Anita en Paul Hans Peter en Jet Irecntjc cn verdere familie. Liever aan huls cecn bezoek. Do overledene is opgebaard in het rouwcentrum. van Die- menstraat 167. Bezoek van 17 tot 19 uur. zaterdag en zon dag van 13 tol 14 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maandag 14 augustus om 14.30 uur op de Begraafplaats Westduin aan da Ockenburghstraat te Loos duinen. Tot onze grote droefheid is na een langdurig, geduldig gedragen lijden, rustig van ons heengegaan onze lieve, zorgzame en onvergetelijke Moeder en Oma Jacoba Aiting^Siere Martin, Cobie. Ben en Jacqueline Sane Tom Leiden. 9 augustus 1972. Coornhertstraat 25. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31, Lelden. Bezoek zaterdag van 11— 11.30 uur en zondag van 5.30—6 uur. De rouwdienst is bepaald op maandag 14 augustus a s. om 1 uur in de Aula van de be graafplaats ..Rhljnhof" te Leiden, waarna de begrafenis zal plaats vinden. Heden overleed in volle vrede na een langdurig, ge duldig gedragen lijden onze lieve Zuster, Schoonzuster on Tarete Jacoba Alting-Siere in de leeftijd van 57 Jaar. Leiden: A. C. Kuyl P Favier-Slere E. A. Favier J. Slerc A C. Slcre-Wlellnga H. v. d Leeden-Siere C. v. d Leeden P Slere C. Slere-Bink Laren (N.H.): A. Zwart-Siere w Zwart Nichten en neven Leiden. 9 augustus 1972. Algemene kennisgeving Veilig in Jezus armen Heden behaagde het de Here, geheel onverwachts uit ons midden weg t^e nemen, ons zeer geliefd Dochtertje en Zusje Bea Zwaan R. Zwaan J. Zwaan-v. d. Plas Arina Jolande Katwijk aan Zee. 9 augustus 1972 Hoorneslaan 279 De rouwdienst zal gehouden worden maandag 14 aug. 1972, des nam. 115 uur in de zaal van de Trioinfalorkerk. Piet Heinlaan V. waarna de ieraardebesloUir.g zal plaats vinden omstreeks 2.00 uur op de nieuwe oegraa'piaats aan de Parklain ie Katwijk aan Zee. Daar boven juicht een grote schaar, van kinderen voor Gods Iroon. Heden behaagde het de Here, geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen ons ge liefd Kleinkind en Nichtje Boa Zwaan Rijnsburg, J Zwaan B. Zwaan-Zijlstra P. Zwaan J. Zwaan-Guijt Katwijk. TJ. Sinon-Zwaan E. G. Sinon A. Krijgsman-Zwaan W. Krijgsman Rijnsburg. J. Zwaan N. Zwaan-Plokker Katwijk. B. Paap-Zwaan Jac. Paap Rijnsburg. D. J. Zwaan M. Zwaan-v. Esmond Katwijk. L. Ch. v. Dijk-Zwaan C. v. Dijk G. Haasbroek-Zwaan M. Haasbroek Rijnsburg. SJ. Zwaan YV. Zwaan N. Zwaan J v. Egmond Joh. Zwaan R Zwaan J. Zwaan Rijnsburg. 9 augusus 1972 Heden behaagde het de Here, geheel onverwacht uit ons midden weg te nemen, ons geliefd Kleinkind en Nichtje Bea Zwaan T. v. d. Plas A. v. d. Plas-de Jong C. v d Plas-v. d. Plas IJ. v. d. Plas Areen Arlo A. A. Guijt-v. d Plas C. Guijt De Heer is recht in al zijn weg en werk. Ps. 143 vers 6 (bei.) Heden werden wij plotseling opgeschrikt door het over lijden van ons geliefd Ach terkleinkind Bea Zwaan op de Jeugdige leeftijd van Oegstgeest. R. Zijlstra G. Zijlstra-Tuln Woensdag, 9 augustus 1972. Bea op do leeftijd van 6 jaar. Gertje - Jan Bea - Elsje Corina - Koosje Jantje Keesje Marcel 9 augustus 1972 Met grote verslagenheid na men wij kennis van het over lijden van Bea Zwaan op de leeftijd van 6 jaar. Alle merken voorradig: o.a. Elna, Husqvarna, Singer, Pfaff, Bernina, Lewenstein, Gritzner, Necchi, Naumann enz. NAAIMACHINEHANDEL DEN HAAG Spuistraat 38 Telefoon 070-11 08 30 Alleen en uitsluitend verkrijgbaar bij: Dat kan. U kunt kiezen uit: Kontant kopen - huurkoop - huren met recht van koop. Wat u het beste uitkomt. Een kleine Kemble baby-piano of een Bechstein concertvleugel. En over de Van den Burg-service kunnen we kort zijn: die is al 85 jaar goed. piano- en orqelhandel piano- en orgelhandel arnhemsestraat 8 amersfoort tel. 03490-13877 Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam- heien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H ver middel: Sperti Preparation H zalf en zetpillen. Voor div. bouwwerken in de omgeving van Rotterdam vragen wij Hun taak zal bestaan uit het leiding geven aan een onderdeel van liet werk onder de directe leiding van de uitvoerder. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: Burg. Hazenberglaan 403 ROTTERDAM tel.19-10 44 CHR. TECHNISCHE SCHOOL Nieuwe Dam laan 762 SCHIEDAM Tel. 010-704021 Gevraagd per 1 augustus 1972 of zo spoedig mogelijk daarna LERAAR A.V.O. voor een volledig lesrooster. Aanstelling in V.B. is mogelijk. Aan onze school is tevens een afdeling I.T.O. verbonden. Positief christelijke levensopvatting. Sollicitaties te richten aan de heer E. Westerveld, secretaris, Mgr. Nolenslaan 227, Schiedam. Bedorven maag en diarree kosten u vakantiedagen He: gebeur: zo vaak. Vooral op vakantie. Andere leef-. dr:nk- en eetgewoonten. En plotseling overkom: het u. Bedorven maag. Diarree. Een r.are maag- en darmstoornls heeft u-in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINE: witte aangename tabletter.. Met 6 snelwerkende middelen. Brengt uw maag tot rus:. Zuivert de ineeYvanden Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt prettig in en helpt direkt. He: mag in geen reis apotheek ontbreken. Neem zo'n buisje mee. ENTOSORBINE zuivert maag en ingewanden c. tr ERICH MÖLLER Handboek voor de dieetkeuken o*w»rtci door W t l <f Vieu Hei boek da> ede- die mei hei bereiden van e»-. dieet te maken neer vollef wegwijs maeki Door ee». overvloed van goede recet»*4n s men tn staat van dag (O' dag smakelijke maaltijden op dienen. Precies naar het door de dokter voorgeschreven dieet en vol vanatiel Mot calorieëntebei •n vele zwart/wit en kleurenfoto's gebonden f29.60 Varkfigbaor n de boekhand Ooor lid te worden van de christelijke vakbeweging zich aan te sluiten bij: Ambtenaren bewijzen onmisbare diensten aan de samenleving. Juist zij en/aren vaak In hun dagelijks werk hoeveel onrecht ér nog bestaat. Juist zij ontmoeten telkens weer toestanden en verhou dingen die mensonwaardig zijn en niet stroken met da bijbelse boodschap van naastenliefde en gerechtigheid. Juist zij kunnen belangrijk bijdra gen aan da verbetering van de maatschappij. Niet alleen achter hun bureau of loket. Ook in hun vrije tijd. POSTBUS 2475 - UTRECHT behoort tot de belangrijkste graanverwerkende industrieën van West-Europa. Wij vragen per 1 oktober a.s. Sollicitaties met informatie over opleiding, praktijk en leeftijd te richten aan de afdeling personeelszaken, postbus 142. Oosterkerkstraat 18 - Leiden - Telefoon 01710-24141 nederlands hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten eemeroord |Groeneveld 26, Baant, telefoon02150-52741 vraagt jongens en meisjes (minimum leeftijd 16 jaar) die als een opleiding willen volgen. Opleidingseisen voor de twee-jarige opleiding „zwakzinnigenzorg- assistenten": drie jaren voortgezet onderwijs zoals bijv. VGLO, Huishoudschool plus kinderverzorging, etc., drie-jarige opleiding „zwakzinnigenzorg": MULO, MAVO-4, INAS of daarmee gelijkwaardige opleiding. Door de 2- of 3-jarige theoretische en praktische op leiding leert men met groepen van 8, voornamelijk geestelijk gehandicapten, een goede ontwikkeling en begeleiding uit te voeren. Het federatieve Z- en ZA-diploma biedt voor de toe komst vele mogelijkheden. Interne huisvesting. Na 1 jaar opleiding in „Eemeroord" is overplaatsing naor „Hernesseroord" te Middelharnis desgewenst mogelijk. In verband met de te verwachten uitbreiding zijn er ook mogelijkheden voor gediplomeerde Z-, B-, pf A-VERPLEGENDEN Vraag schriftelijk inlichtingen bij de geneesheer-direc teur van „Eemeroord" of kom op onze informatiedag maandag 14 augustus of op zaterdag 19 augustus om 10.00 uur. Vanaf 9.30 uur staat onze bus bij het station Hilversum uitgang „over het spoor". Op de afdeling ECONOMISCHE ZAKEN DER GEMEENTESECRETARIE is in de sector Toerisme en Bijzondere projecten/ evenementen plaats voor een voor het assisteren bij de coördinatie en de bestuurlijk- administratieve voorbereiding van diverse taken en pro jecten. Bij de realisatie van deze projecten worden o.m. externe contacten onderhouden met diverse belangengroepen. Voor deze functie zijn noodzakelijk: middelbare schoolopleiding: goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid; goede contactuele eigenschappen. Studie voor of het bezit van het diploma GA I strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot ongeveer 40 jaar. Het salaris is afhankelijk van bekwaamheid en ervaring en ligt tussen 936,en 1.637,— per maand. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. F. Vuijk van de afdeling Economische Zaken der Ge meentesecretarie, telefoon 070-62.41.21, toestel 500. U kunt Uw sollicitatie richten aan de Directeur Bureau Personeelsvoorziening, Burgemeester de Monchyplein 10, Den Haag (s.v.p. binnen 14 dagen, de naam van dit blad en No. W 221 vermelden). Op het secretariaat van de Generale Financiële Raad van de Nederlandse Hervormde Kerk is plaats voor een ter assistentie van twee staffunctionarissen op de afdeling financiën en algemene zaken. Naast het bezit van het praktijkdlploma boekhouden en studie voor M.B.A. of S.P.D. wondt van deze medewerker een ruime belangstelling verwacht voor financiële en organisatorische aspecten van kerkelijke arbeid. Leeftijd 20 - 25 jaar Salariëring volgens de schaal van de Raad voor de Kerkelijke Medewerkers. Sollicitaties te richten aan de Generale Financiële Raad, Laan Copes van Cattenburch 69, Den Haag. Telefonisch zijn inlichtingen te verkrijgen bij de heren Hamelink en Van der Giessen, tel. 070-11 75 42.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16