59 «8 3; 60 0 w 0 39 1?» L» 3?5 3?5 1; 1*9 speciale- aanbieding S^AH vakantiereizen 1562.- Tartaar 68 69 4.25 22* FAMILIEBERICHTEN Cfl Loempia's 15» Macédoine deLégumes Italiaanse Pescarawijn /Cpntemv maai/ .dc/looC 24 Viltstiften 4 Cahiers 10 Bic ballpoints 4 rollen Cellotape Dubbel kladbloc Hollandse I Oh Zoute maatjesharing pinda's krat 24 flesjes a 0.30 liter Cornedbeef i.18 5Mergpijpjes Champignon soep Ch Slaolie Varkenslever Heel kuiken C(1 Macaroni 100 grams Choc, repen Braziliaanse perssinaas appelen Jonge worteltjes Sperziebonen Sallandse achterham VREUGDE VAN HET WILDSPOOR TROUW /KWARTET DONDERDAG 3 AUGUSTUS 1972 Vervuld van dankbaarheid hopen wij op 16 augustus a.s. met onze kinderen en kleinkinderen onze 45-jarige echtvereniging te herdenken A. Plugge G. Plugge-Westerduijn 's-Gravenhage, augustus 1972, Boekweitkamp 188. Receptie woensdag 16 augustus a.s. van 17.0019.00 uur in de ''BataafVerheulweg 2, Den Haag. „Hoe zalig is hel volk dat naar Uw klanken hoort Zij zullen wandelen in het licht van het Goddelijk aanschijn voort". Na een kortstondige ziekte is heden vredig in zijn Heer ontslapen, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Schoonvader en Opa Dirk Hogeweg echtgenoot van Trijntje Ras, eerder weduwnaar van Magdalen a van der Kooij, in de leeftijd van 74 jaar. Uit aller naam: T. HOGEWEG-Ras Pijnacker, 1 augustus 1972, W. van Windenstraat 8. Geen bloemen. De rouwdienst, welke zal worden voorgegaan door Ds. A. C. Hofland, zal gehouden worden in „De Rank", Kerkweg, op vrijdag 4 augustus om 2 uur, waarna de begrafenis vanuit de kerk zal plaats vinden op de Alg. Begraafplaats „Koningshof" om 2.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na af loop van de begrafenis in de katechisatiekamer bij de begraafplaats. Gij zult mij leiden door Uw raad, O God, mijn heil, mijn toeverlaat, en mij, hiertoe door U bereid, opnemen in Uw heerlijkheid. Psalm 73 berijmd. Voor ons toch nog onverwacht heeft God tot Zich genomen onze zeer geliefde, zorgzame Man, Vader en Grootvader Marinus Ottevanger Bedienaar des Goddelijken Woords. In de ouderdom van 75 jaar. Zolang hij kon heeft hij trouw vervuld zijn op dracht: „Troost, troost mijn volk, zal ulieder God zeggen: spreekt naar het hart van Jeruzalem, en roept haar toe dat haar strijd vervuld is..." (Jesaja 40). Uit aller naam: N. A. J. Ottevanger-Rijsdijk. Oegstgeest, 1 augustus 1972. Irislaan 253. (Geen bezoek - Geen bloemen) De rouwdienst zal D.V. worden gehouden zater dag 5 augustus a.s. in de aula van de algemene begraafplaats „Rhijnhof" te Leiden, aanvang 11.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaats vinden. Na de begrafenis gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden heeft de Heere nog onverwacht uit ons midden weggenomen, in de hope des eeuwigen levens, onze geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Berendina Ligtenberg op de leeftijd van 76 jaar. J. Ligtenberg D. Ligtenberg-Ligtenberg G. J. ten Bolscher en verdere familie. Rijssen, 2 augustus 1972 Vennekesgaarden 63 a. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 7 augus tus 's middags om 2.30 uur op de algemene begraafplaats „Het Lentfert" te Rijssen. Zij die de overledene de laatste eer willen be wijzen worden uitgenodigd aanwezig te zijn bij de rouwdienst, welke om 1 uur zal worden ge houden in een der lokalen van de Noorderkerk. Op woensdag 2 augustus nam God tot Zich Zijn moegestreden kind, mijn lieve man, onze zorg zame vader en grootvader Jan van der Weide echtgenoot van Andrea Frederika Huising op de leeftijd van 66 jaar. Gorssel, 2 augustus 1972. Noorse weg 1. Gorssel: A. F. van der Weide-Huising Kampen: G. Diender-van der Weide G. Diender Andrea, Nico, Marcel F. A. van der Weide M. Ackerman K. van der Weide D. van der Weide-Stormink Rotterdam: O. van der Weide 11. van der Weide-Pranger Esther Vader is opgebaard in de aula van de Algemene Begraafplaats te Gorssel. De teraardebestelling zal plaatshebben zaterdag 5 augustus a.S. om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Gorssel. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen. Rotterdam: Eefde: Hellevoetsluis: Enige en algemene kennisgeving 'Ik ben de opstanding en het leven' Joh. 1125. Op 74-jarige leeftijd is na een langdurig en ge duldig gedragen lijden in haar Heer en Heiland ontslapen onze innig geliefde zuster, schoon zuster en tante Tallinn Tonkens Haarlem: E. Bruins-Tonkens Waddinxveen: D. Tonkens-Rollema Wassenaar: H. J. Tonkens M. J. A. Tonkens-Prick van Wely Overveen: A. G. Bruins Oveneen. 1 augustus 1972. Oianje Nassaulaan 45. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis St. Joannes de Deo, Maerten van Heemskerkstraat 2 te Haarlem. Bezoek aldaar des middags van 3-4 uur en des avonds van 7-8 uur. De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 5 augus tus a.s. in de Opstandingskerk aan de Ramplaan te Oveneen om 11 uur, waarna de begrafenis zal plaats hebben om 12 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Uit de diepvries pak 2 stuks gemengde groenten voor salades en hors d'oeuvres Bonduelle blik 425 g Zoete magnum 1.5 liter in etui gedecoreerd met vlinder 60 blz. met gratis notitieblokje in etui a 10 meter 12 mm breed 200 vel per stuk verpakt per stuk CttPib vacuum verpakt 100 gram 95 albert heijn 240 gram 98 albert heijn blik voor 1 liter soep groenmerk fles 1 liter Geldig t/m zaterdag 5 aug 500 gram 5.55 500 gram ch albert heijn snelkokend pak 500 gram 59 albert heijn melk, puur of extra bitter 2 stuks Geldig t/m zaterdag 5 aug vol sap- 2 kilo 1» geschrapt 500gram kwaliteits klasse I 500gram Uit onze afd. delicatessen t/m zaterdag 5 augustus 2 weken vol pension Bil lg9 Tij© Goudstrand Hotel Moskwa bij vertrek t/m 4 september van f695.- voor - m wiu boeken of meer werenBEL 020 - 250801^241973 Inclusief luchthavenbelastingen en alle verzekering nycii IJO 2weken vol pension TlinCSÏë NabSlil Hotel Pyramides WfM ET bij vertrek t/m 3 september J f 895." voor 't Is de Heer. uiens alvermogen 'i groot heelal heeft voortgebracht; die genadig uit de hoge ziet. wie op Zijn bijstand wacht, en aan elk. die Hem verbeidt, trouwe houdt in eeuwigheid. God nam onverwacht tot Zich mijn lieve Man en onze lieve Vader en Opa Jentje Meijer op de leeftijd van 64 jaar. G. Meijer-de Jong Willy en Fokke Gercia. Renske en Nienke Afke Douwo cn Sara Trudy Wim Kees Kollum, 1 augustus 1972, Eskesstraat 48. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 4 augustus 1972. De rouwdienst vangt aan om 2 (X) uur in de Geref. Kerk te Kollum Gelegen heid te condoleren in de kerk vanaf 1.30 uur. Na een zeer gelukkig gezinsleven is tot onze diepe droefheid nog onverwacht door de Here in zijn Heerlijkheid opgenomen mijn innig geliefde en zorgzame man, onze lieve vader en opa Jan Willem Dragt Hij mocht. 74 jaar worden. Tel uw zegeningen. J. C. Dragt-de Bruijn kinderen en kleinkinderen Eindhoven, 1 augustus 1972. Oldambtstraat 3. Op vrijdag 4 augustus 1972 om 14.00 uur zal in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Oude Torenstraat een kerkdienst worden gehou den. Tijdens de dienst vindt de begrafenis plaats. De overledene is opgebaard in het Mortuarium, Amundsenlaan 2; bezoektijd donderdag 3 augus tus van 18.00 tot 19.00 uur. Thuis liever geen be zoek. Gelegenheid tot condoleren na de dienst in het nabij gelegen Mortuarium. Heden ontvingen wij bericht uit Brussel van het plotse ling overlijden van onze ge liefde Broer, Zwager en Oom. do heer P. Heemskerk in de leeftijd van 57 jaar. Fam Heemskerk Hyacintcnstnaat 12, Rijnsburg. Maandag 31 juli. Voor de vele blijken van deel neming die wij mochten ontvan gen bij het overlijden van onze lieve Zoon en Broer. Zwager en Willem Albertus Berwald betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam-. F. A. Berwald Rotterdam, augustus 1972, Jeruzalemstraat 48 b. Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling: verdwijnt. schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte, snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Sperti Preparation It zalf en zetpillen. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdrogen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H. Met Sperti Preparation H. ver- ZOMER K EU NI N G -WACIENINGE

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 14