eoeo Dokter Mary Verghese 'Disney on Parade' is een pompeuze show 'Wijze mannen' beslissen conflict over haven-CAO Atelier afgebrand 6 L 8 3 12 1 Winkelmeisje had overval verzonnen Bijna 15.000 verzoeken om wijzipinsi NV in BV Jhr mr. Van Nispen tot Pannerden overleden Van Berkel's Patent ontkent fusieplannen TKOl'vr KW \RTET MA WD\C 31 Jl I.I 1972 Rinncnland'Rndin-fv T4 K MARY PERKINS IfifeClLf S4SCPFOJ dkt AM «UfcüOlé LONDEN Een scène uit de show Disney on Parade: op een toneel van dertig bij zestig meter staat een twintigtal paren, gekleed in volumineuze rocoookostuums. Een prins en zijn bruid (de voormalige Cinderella, die in tegenstelling tot haar stiefzusters zo bescheiden was en daarom een prins tot man kreeg) dalen statig een brede trap af. Het licht in de zaal gaat uit en dan gebeurt het wonder: de jur ken en pakken van de dames en heren gaan aan. Het licht erin al thans. INDE GOL'DE GAPER 4oor »V ti UB HULST p»Mtje« van W. O VAN UK HUUST Jr. 192 Hij' De Maarschalk'Ze ziet hem in haar verbeelding zo scherp, alsof hij vóór haar stond in de kamer Hij' De kleine man met het grote hoofd en de felle zwarte, stekende ogen, die nooit rustig waren. En haar weerzin tegen hem groeit Hij! Ze wantrouwt hem. En al kan ze hem niets verwijten, ze heeft toch een afkeer van hem Hij!Hij wil. dat zij zijn vrouw worden zal; en dat zij samen hier zuUen wonen gaan. zoals ze eens woonde hier met haar vader. Hij heeft haar schatten beloofd, en hoge eer en heerlijkheidBah'.Ze griezelt als ze dóéraan denkt. Ze schudt fel 't hoofd, ze wil dat angstig denken van zich schudden. En is nu die weerzin tegen de Maar schalk geboren in haar hart omdat hij de plaats ingenomen heeft van haar vader? Heeft ze die afkeer voelen groeien, omdat hij haar tot zijn vrouw maken wil. Neen! Neen!'t Is toch om iets anders nog. dat ze zelf niet goed begrijpt, 't Is, of een stille stem haar zegt. dat hij, hij de schuld, de oorzaak is van 't grote leed, dat gekomen isZe is in de hoge zetel naast de tafel neergezonken, óp van verdriet. KARELTJE KNET"«?R EN DE BLAUWGERUITE KIEL Miss Universe 1972 Tot de schoonste van deze aarde voor het jaar 1972 is uitgeroepen de Austra lische Kerry Wells. Tijdens de finale van de Miss Universe-verklezlngen, die afgelopen zaterdag op Puorto Rico plaats vond, werd zij tot schoonheids koningin gekroond door Marisol Mala- ret. die in 1970 dezelfde eer ten deel viel. Van een verslaggever ROTTERDAM De scheepvaartvere nigingen Noord en Zuid (werkgevers in de havens van Amsterdam en Rot terdam) zijn akkoord gegaan met het voorstel van de havenvakbonden om een 'commissie van wijze mannen' te laten beoordelen of de economische situatie bij de havenbedrijven wel of geen reële loonstijging van twee pro cent per 1 juli jongstleden toelaat. De bonden deden dat voorstel twee weken geleden tijdens onderhandelin gen met de werkgevers over een tus sentijdse aanpassing van de CAO. Het conflict over de CAO voor de haven arbeiders is overigens niet van de baan. De werkgevers blijven voorals nog van mening dat er geen ruimte is voor een reële loonstijging van twee procent per 1 juli. De havenvakbon den vinden dat. gezien de gunstige vvinstontwikkeJing het vorig jaar bij tal .van havenbedrijven, daar wel ruimte voor is. BREDA Het confectie-ateller voor kinderkleding te Made is zaterdagmid dag uitgebrand. Alle machinerieën en de inventaris gingen verloren. Het bedrijf, waar honderd meisjes werken, is voorlopig buiten bedrijf. De pro- duktie kan voor een deel worden voortgezet in een ander atelier van Optima. 12-214 Ouwe Murk keek de Jamme rende dwerg argwanend aan. 'Jij ver telt een hele boel barre on boze zaken, makkert.' gromde hij nors. 'Maar Jij verzuimt één dingt! Jij vindt het allemaalt erg Jammert, dat een haai je meestert heeft opgeslokt, maar Jij zegt er niet bij. dat jullie mijn beroofd hebben en dat hot maar weinig had gescheeld of ik was met het toppic van de rotsens mee boem- p.it-s de lui-ht ingegaan' Het hel.- /aak- ïe had mijn bijna het levent Bokost! Weet Jc dat?' 'Ik weet het.' snikte Asmar "Zu- Je dan niet hoevcl ver driet ik daarover heb?' 'As je verdriet hebt. vertelt mijn dan maar 'es gauw waar meneer Verholen en de jongeheer Knettert zijn.' vroeg Murk. 'En w aar is Foppc Helinst >ck?' 'Ddie zijn verdronken in de on dergelopen grotten bekende As- mar fluisterend. 'De professor had ze met touwen vastgebonden en dus kon den ze niet zwemmen toen le over stroming kwam Ouwe Murk stond perplex en Dieks Drabbelkoek zei: Ik heb goed geluisterd en de zaak is me nu duidelijk. Er is hier een afschuwelijke misdaad begaan. Het is een geval van vrijheidsbero ving, subsidiair, doodslag, subsidiair poging tot doodslag, subsidiair roof en poging tot roof. subsidiair dood door schuld of grove nalatigheid. Daar zitten wel een paar lekkere rechtszaakjes in. Héél ernstig dus. Jammer genoeg is professor Nosco de dans ontsprongen. Maar gelukkig kun nen we die kicine schelm hier nog levenslang geven en dat zullen v.e zeker niet laten! Vooruit, kom mee!' Dieks bond de dwerg stevig vast en voerde hem af naar het gevang. Toen bleef Ouwe Murk eenzaam ach ter op het strand en hij keek de vertrekkenden getroffen na. 'Daar gaat Asmar, de enige overlevende van het gouddrama mompelde hij. 'Ar me smidje Verholen, arme Kareltje, arme Foppc Doch toen besloot de oude zeeman nog éénmaal de Do- demansrotsen te beklimmen. 'Ze dra gen hun naam met ere.' mompelde hij toen hij moeizaam opklauterde tegen de rotsen, die zwaar van de ontplof fing geleden hadden. "Ik wil toch 'cs even gaan zient, uf daar werkelijk grotten bennen, die nou vol water staan FERDNAND Invulpuzzel 1 2 3 1 S 2 3 4 S (0 6 Hor.: I. Vert. 1 rede 2. 2. aandoening; 3 3. verhaal; 4 4. pas; 5. 5. metaal soort; 6. 6. Assistant Engineer (afk.); 7 7 oorkonde 8. 12. brandkraan; 9. 11 biljarlstok; 10 10 artikel van een wet; 11. 9. wig; 12. 8. in veiligheid brengen. Oplossing .an vrijdag Hor: 1. figuratie; 2. Ida-iama-nl; 3. lel- lab-ski; 4. Aegir-toom; 5. tram-ratel; 6. eenmaal-fa; 7. Let-Ems-Ira; 8. iso- geer-ar; 9. Etten-lans. Vert: 1. filate lie; 2. idee-Reest; 3. galgant-OT; 4. uil- imme-ge; 5. raar-ramen; 6. ambt-aas-el; 7 tas-Ot-llra; 8 ink-oef-Ran; 9. elim- laars. door O. C. Wilson 'U hebt iet® nodic om uw horizon te verwijden", zei hij met een grijns, 'en dit zal vast helpen' En dat deed het De muren openden zich on wonderbare vergezichten doemden op De hoge witte bergtop leek een glimp van de hemel Zuster Effie Wallace, even inventief als praktisch had aan een stang bo ven Mary's hoofd een spiegel beves tigd waarin rij niet slechts haar ei gen gezicht k»n rien, maar eveneens het etenabUd dat nwn op haar borst plaatste, zodat ze zelf kon eten In de spiegel waa nog meer te rien. de grote boom huiten voor het raam. een bou- gamvllle-struikjc, raderend"- mensen op weg naar de lenrozeric Soms kreeg ze dokter Brand In het vizier, als die naar zijn werk ging Dan moest ze zich mhouden om niet in tranen uit te barsten. Niet altijd lukte haar dat M P zag. toen ze eens de kamer binnensloop terwijl Mary met het gelaat naar beneden lag. hoe haar schouder-, ver dacht schokten F.n geluidloos trok ze zich terug om daarna een opvallender entree te kunnen maken 'Ben jij daar. M P nep Mary op een montere toon die niets van haar droefheid verried Ik herken je stap. Net een wilde stier" Het viel MP niet gemakkelijk op dc/ellde luchthartige toon no Mary s opmerking in te gaan Op de grond ontwaarde 'ij sporen van haar huilen Bijna schuldbewust over haar eigen .eluk begon ze: wat onhandig: "Mijn huwelijk Ik lacht dat je graag iets meer van de plannen rou willen vernemen" '"ieri ja»e' er' rei Mary Maar hli t- sehap w-as zo echt dat M P loskwam 'Verte' eens iets! Ik ben vreselijk nieuwsgierig' Met gekruiste benen zette M P rich 00 d. vloer, binnen Mary's bl'kveld Hmr o?en waren levendig en blij De bruiloft zo-i hier. in Vellore 01 aishebben in te maand mei Mi's moeder en zuster» kwamen uit Kerala over en al kon Mary dan niet als getuige optreden, zij moest toch bij een gedeelte van *»et feest aanwezig rijn' De trouwjapon was geheel wit. me' gouddraad bestikt M P kon ge woon niet langer wachten om die aan Mary te tonen En herinnerde Mary ich nog wel hoe bang rij was geweest dat die ïonge dokter Bhaktavizyam een spelletje met haar spoelde en nu waren ze bijna getrouwd! Mary lachte vrolijk, even opgewonden en verheugd over het geluk van haar vriendin als wanneer het het hare betrof Hoe deed het haar deugd dat M P die de baan in Madras destijds had gekregen, er ummer achter geko men was hoe graag zij. Mary, daar voor in aanmerking was gekomen en lioe cinstig het hun vriendschap op 'e proef had gesteld Wat was dat aebter- n onbelangrijk' 'Pc- maar op. dat je de kerk niet net zo binnenstruikelt als je het hier deed', spotte Marv 'Die dokter van jou kon dan nog vel eens van gedach ten veranderen'. Marv leerde ook anderen aan hun tred herkennen. De cadans van hun stap. lichtvoetig >f zwaar, slepend of vlug. varieerde al even sterk als hun karakter Grace liep snel. Annamma Verghese met regelmatige stap. Helen North even vastberaden als de manier waarop rij met ïaar patiënten om ging De gang van dokter Brand was jeugdig en energiek, of hij doelbe wust op pad was en ternauwernood gedulr* had Er waren voetstappen waarbij Mary's bloed sneller ging stromen. Het ritme er' -m was niot s"1' .n«t maar had wel iets ongeduldigs. Het was of er 'ets in die stap zich ertegen verzette aan de aarde gekluisterd te zijn. of de voeten iets van vleugels hadden. In gedachten hoorde Mary ze nog gaan, lang nadat dokter Ida. nu bijna vijl- eniachtig jaar, naar haar geliefde Hill Top was gevlucht om aan de grote warmte te ontkomen. Voor Mary was die mogelijkheid er niet. De marteling van de hitte was even constant on onontkoombaar als de schorre roep van de vogels die dit seizoen aankondigden. Luid en luider snerpte hun kreet en sloeg een onon derbroken roffel op het trommelvlies. Al hoger steeg het kwik tot 38. 40 42 graden! De beperkte ruimte van de kamer werd benauwend, het gips een oven, waarin haar lichaam lag te stoven Het wassen haalde weinig uit. want het water was al lauw voor het haar aanraakte De luchtververser bo ven het bad bracht evenmin koelte. De natgehouden verandagordijnen dampten, waardoor de vochtigheid van de atmosfeer aüeen nog maar toenam. Daar laf ze in haar bed. haar hele lichaam ademde warmte, maar alleen boven het middel transpireerde zij. 'Wordt vervolgd» Iedere medespeler heeft namelijk het schakelaartje in rok of jas aangeknipt, en daardoor gaan de vele tientallen lampjes die op de kleding zijn beves tigd. branden. De prins en Cinderella zijn inmiddels naar een gouden kooi gewandeld waarin zij. temidden van al die leven de lichtslingers, elkander zielsgeluk kig aankijken. In de muziek klinken de jubelstemmen van de sopranen boven alles uit. Nog een paar secon den en het sprookje is voorbij, de lichtjes op de jurken en pakken gaan weer uit, het zaallicht gaat aan. MOOIE STUNT Het zijn geen eenvoudige middelen waarvan de makers vaji Disney on Pa rade zich hebben bediend om de toe schouwers te vermaken. Kosten noch moeite zijn gespaard om een uitvoe ring voor te schotelen die de mooiste, grootste en knapste moet zijn van alle shows tot nu toe. In Amerika trekken de voorstellingen al twee jaar volle zalen. Londen heeft in de Wembley Empire Pool de Euro pese première van Disney on Parade beleefd. Na Engeland is Nederland aan de beurt: in september komt de show in de Ahoy'-hal te Rotterdam, daarna in de Groningse Martinihal. HEERENVEEN Het 20-jarige win kelmeisje Geertje G. bekend geworden door een "heldenrol' bij een overval op een kunstnijverheidszaak in het centrum van Heerenveen, heeft de overval verzonnen. Dit is bij een reconstructie duidelijk geworden. Zij heeft zelf de ravage aangericht en het geld 450 gulden weggenomen. Het meisje zegt nu, dat zij het geld door het toilet heeft weggespoeld. Het hoofd van de recherche in Hee renveen weigerde zaterdag inlichtingen te geven over het motief van de verkoopster. 'Het is een kind uit een goed bekend staand gezin en het is zo al erg genoeg', aldus deze politieman. Het meisje afkomstig uit het bij Heerenveen liggende plaatsje Hasker- dijke vertelde woensdagmiddag, dat een overvaller voorzien van baard, snor en bril met een revolver was binnengekomen en de inhoud van de kassa opeiste. Uit woede over de geringe buit zou hij enkele dure vazen waarde ruim 200 gulden hebben stukgegooid. Zij zou de man hebben weerhouden de kluis-te kraken door te zeggen, dat de sleutel niet voorhanden was. De vrouw van een rechercheur uit Heerenveen, die als vakantiehulp in de zaak werkt, was de eerste, die het verhaal hoorde. Tijdens de 'overval' was ze even afwezig om een bood schap te doen. Spoedig na het gebeur de ontstond de eerste twijfel aan het verslag van Geertje J. met als gevolg een reconstructie door de politie, waarna ze door de mand viel. DEN HAAG Bij het ministerie van justitie in Den Haag zijn tussen 28 juni 1971 en 1 juli 1972 in totaal 14.535 verzoeken ingediend voor om zetting van een naamloze in een be sloten vennootschap met beperkte aan sprakelijkheid. De nieuwe vennoot- schapswet is op 30 juni 1972 in wer king getreden. Er werden in dezelfde periode voor de oprichting van nieu we besloten vennootschappen 6.278 verzoeken ontvangen en 4.933 verkla ringen afgegeven. DEN HAAG Op 58-jarige leeftijd is jhr. mr. A. J. M. van Nispen tot Pannerden. secretaris-generaal van het ministerie van algemene zaken te Den Haag. overleden. Mr. Van Nispen tot Pannerden bekleedde deze functie se dert 1 juli 1962 Vanaf 1 januari 1946 was hij verbon den aan het kabinet van de minister president. eerst als secretaris en juri disch adviseur. In 1956 werd hij be noemd tot raadsadviseur, belast met staatsrechtelijke, staatkundige en be stuurlijke aangelegenheden. Geduren de zijn gehele loopbaan bij het kabi- npt van de minister-president heeft hij veel scheppend werk verricht, waarbij zowel aan zijn juridische als ann zijn staatkundige kennis hoge ei sen werdén gesteld. LEIDSCHENDAM 'Er is geen spra ke van dat Van Berkel's Patent fusie plannen heeft, noch hebben wij in de laatste maanden contacten gehad, die aanleiding zouden kunnen geven voor speculaties daarover.' Aldus drs. G. H. van der Starre, financieel directeur vn Van Berkcl. Het bestuur van het bedrijf achtte het nodig eigener bewe ging de geruchten over een fusie uit de wereld te helpen. Aanleiding voor de reeds enige weken durende geruchten is de opmerkelijke koersstijging voor Van Berkel op de beurs. De heer Van der Starre heeft het sterke vermoeden dat de vraag van Engelse beleggers hier de oorzaak van is. Zoals bekend, is er de laatste maanden in het algemeen veel belang stelling van Engelse zijde voor Neder landse aandelen. Alle bekende figuren uit de strips van Walt Disney komen in levende lijve het toneel op: Donald Duck. Mickey Mouse. Goofy, de Drie Bigge tjes. de Grote Wolf. Dumbo met zijn circus, en niet te vergeten Mowgli en de dieren uit Jungleboek. Disney on Parade is een voor Europe se begrippen af en toe verbijsterende show, waarvoor slechts superlatieven passen. Een eenvoudig dansje is er niet bij. alles moet onverbiddelijk in 't groot. In Alice in Wonderland bij voorbeeld komen levensgrote lopende speelkaarten op het toneel, en dansen vlinders in adembenemende kostuums op een manier die aan artistiek ven- delzwaaien doet denken. Of dat alles nog niet genoeg is, halen boven in de nok enkele artiesten tussen de bedrij ven door koorddansstunts (zonder net) uit. Wie met de levende figuren uit de Donald Duck-boekjes wil kennisma ken, kan zich in september gaan ver gapen aan een Amerikaans spektakel stuk. waarvoor Europese ogen en oren soms tekortschieten. Cornel Wijker (22) uit IJmuiden speelt Alice in Wonderland, een van de hoofdrollen uit de show. 'Achterstand' TV vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal KRO 19.05 Sessie: Popensembles 19.30 De Partners NOS 20.00 Journaal KRO 20.21 De familie Ashton 21.10 Documentairefilm over de Londense wijk Soho 22.00 Dean Martin Show NOS 22.45 Journaal 22.50 W K. Wielrennen te Marseille NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal AVRO 19.05 De Gouverneur en J.J. 19.30 Sebastien en de Mary Morgane NOS 20.00 Journaal Men zegt wel eens, dat wij Amerika in veel opzichten navolgen, maar met een achterstand van ongeveer tien jaar. Ik hoop op een uilzondering voor wat betreft de merkwaardige manier waarop Amerikanen het geloof op de televisie brengen als" een aan lokkelijk en goed verkoopbaar artikel. De vermenging van zoetsappige show elementen en spelen op emoties, doet naïef aan. Voor het opwekken tot geestelijk leven moeten wij maar een andere methode bedenken, dan de reclame voor tandpasta's en wasmid delen. Fascinerende opnamen bevat de film van de Duitser Materna, gemaakt op zijn reis naar papoea's die nog in het stenen tijdperk leven. Toch kreeg ik het gevoel, dat dit voor de koppen snellers niet de eerste ontmoeting met blanken was, toen de camera draaide. Maar boeiend was het wel. Van de ontmoeting tussen dr. Sicco Mansholt en Ambroise Roux. vice- voorzitter i-an het Franse werkgevers verbond. had ik meer vuurwerk ver wacht. Het gesprek over de al dan niet vermeende gevaren van economi sche groei, bewoog zich weliswaar op hoog niveau, maar het werd geen debat. Vooral de Fransman zat er bij met een lakoniek gezicht, alsof hij wilde zeggen: 'Je zwamt maar een eind weg. ik denk er toch anders over'. Het door de AVRO vrijdag- en zondag- Radio vandaag HILVERSUM I HC!P':tJ 00 Nws- 7 02 Het levende woord. (.08 Te Deum laudamus: gewijde muz 7 30 Nws. 7.41 Hier en Nu 7 54 <S> Preludium: klass muz. 8 30 Nws. 8.41 fS) Podium v.d. vrouw. 9.10 (S) Omroep Ork. en solist: mod mui 10.15 Theolog. kron. 10.30 Nws. 10.33 S) Vd. zieken. 11.30 Hier en Nu. 11.32 (S) Achttiende eeuwse muz. voor blazers. 11.55 Med 12.00 Los-Vast: gevar. progr (1221 Voor boer en tuirider: 12.26 Med. t.b.v. land- 12 30 Nws: 12.41-12.50 Hier en Nu). 13 30 (S) Opera-aria's. 14 05 Over en weer: Inf. proer. over het nieuwe schoolrarji- ?'n 14 30 'S) Mod kamermuz 15 00 Gereform. middagdst 15.30 Nws 15 33 12 ,'i .P™*1"' voor oudere luisteraars. 16 30 v.d kinderen 16.45 (S> Lichte gramm - muz. 17.00 (S) Melsjeakoor met Instrumen taal sextet. Overheldsvoorl 17.20 Suriname i0"™"1- Jpr#ker: dr. E. Th Waaldijk NCRV: 17.30 Nws. 17.32 Hlfr en Nu. 18.00 IS) Vokale verrassingen 18.30 Nws 1? 41 Toelichting bij het nws. 13 47 Band stand: The National Band of New Zealand 19-0. EO: 19.00 iS> WIJ hebben een woord v.d. wereld, muz.. inf en ber mei om 19.05 Reformatie en Reveil: 19 25 Klankbord en 19 40 Uit het levende Woord. NCRV: 20.00 'S> Radio Filh Ork mod muz. 20 20 (S> 25 Jaar Belgisch-Nederlands Cultureel Accoord Twee Symfonieorkesten v.d. BRT: Acht Ne derlandse koren en solisten: Curre Lieder. Schonberg 22.20 Avondoverdenking 22 30 Nws. 22.40 Literama: radlokron. over boeken, HILVERSUM II VARA 7.00 Nws 7.11 Ochtendgymn. 7.20 <S> Spitsuur A'dam. (7.25-7.30 V.d. voorpag.) VPRO: 7.54 Deze dag VARA: 8.00 Nws. 8.11 Akt. 8.23 S) Spitsuur A'dam verv.) NOS: 9.00 Uitgebreide rep 9 35 Wateret. 9 40 Wat heeft dat kind?: pedagog. rubr. 10.00 S) Muz uit de Middeleeuwen en Renaissance. 10.10 (S) Repertorium: klass. en mod. muz. avond uitgezonden televisiespel He1 proces Mariotti zullen veel kijken met spanning hebben gevolgd. Tot in de kleinste details was deze dramati sering van een ware gebeurtenis door Bavaria verzorgd. Minder geloofwaar dig bleek het product van Anglia Television in het NOS-programma. Voor Het Keerpunt waren wel allerlei dramatische toestanden bij elkaar ge sleept, maar de spelers bleken niet in staat de zaak aannemelijk te maken. De amateuristische aankleding sugge reerde bovendien geen moment dal verhaal in Zuid-Vietnam speelde. In de onderhoudende film San Francis co International, hoofdmoot van hei zaterdagavondprogramma van dt NCRV, traden verscheidene bekende televisiefiguren op. De dikker gewor den Fernell Roberts (Adam in Bonan za) kon zichzelf zijn, Nancy Malone (uit Een lange hete zomer) had he laas een onbetekenend rolletje en Ch Gulager (sheriff in The Virginian speelde met een ironische ondertoon Wie Duitsland weet op te vangen kan vrijdag kijken naar een gelijkna mige film met een, op een enkeh uitzondering na, geheel andere bezel ting. Folly foot muntte deze keer uit dooi gevoelige en humoristische scenetjei Wel een scherp contrast met de bf zonken sfeer in de Nieuwe Kerk vos Middelburg, waar Zeeuwse koren me overgave geestelijke liederen zongen. 11.00 Nws. 11.03 Spiegel van België: muz. c nws van onze zuiderburen. 11 30 Intern sn rtrum: klass. muz 12.10 Den Haag dei weck. VPRO: 12.15 VPRO-Maandag: klass. ei mod. muz., Inf. over muz. en verkeersvoorl AVRO: 14.50 Radiojournaal. 14.55 WekellJk verkeersprogr. 15.00 Brabant Journaal. 15.2 (S) Muz. - muz.: echowerken uit de muz.Hts ratuur. 15 00 Nws. 15.03 fS) Mlkadooi spelen kinderprogr. 17.00 S) O: Jeugdprogr 17.5 Med. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.25 II verbind u door praatje. 18.30 S) Vo kaal ensemble: lichte muz. NVSH: 19.1 Sekstant: radiomagazine v.d. NVSH. RVU 19.20 Massarecreatie en haar problemen Spreker J.J v.d. Poel. NOS 20.00 Nwi 20.05 (S) Weer es wat anders: minder bekend buitenl. reoertolrc. 21.00 (S) Hobbj scoop: een populair progr. over electronics 21.30 Gamma van alpha en beta: een progr over recente vorderingen ln de wetens 22.00 S) Metros Music. 22.55 Med. Nws. AVRO: 23.10 Radiojournaal. NOS: 23.11 Lichte gramm muz. 23.45 W.K. Wielrennen oj de baan (e Marseille. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III KRO: 7.00 Nws. 7 03 KRO-op-drie: discjoc keyshow. (8.00. 9.00. 10.00 en 11.00 Nws. 12 00 Nws. 12 3 Van twaalf tot twee )t om 13.0 Nws en 13 0 TROS: 14.00 Nws. 14.0 TROS-Pop-Intern (15.00 Nws.) 16.00 Nws 15 03-18.00 De Hugo van Gelderen Show Incl. de nationale tlp-vljftlen. Nws.) BELGIK 324 m NED. 12 00 Nws. med. en SOS-ber 12 08 Landb kron. 12.15 Gevar. muz. 12.50 Buitenl. persfr verz 13 00 Nws, weerber en toneelagend» 13.20 BRT-produklies 13.55 Beursber. 14 18 Nws. 14 03 Gevar. muz. 15 00 Nws. 15.02 Lichte muz 15.00 Nws en beursber. 16.10 Conc. 17 00 Nws en med 17.10 Amusem mul uit de jaren 40. 17.55 Weegschaal. is.oo Nws, 18.05 Ultz v.d soldaten. 19.4 Paardesportuitsl. 18 45 Sportmagazlne. 18.51 Taalwenken 18.57 Lichte ork muz. 19.00 Nw» cn act. Aansl. Licht muz.progr. (19.41 Keurig engels). 19 45 Openbaar kunstbezit 20 00 Kamermuz 20.30 Oratorlummuz. 21.4" Kamermuz 22 00 Nws 22.10 Concertanti muz. 23.00 romantische kamermuz. 23.40-23-4! Nws. AVRO 20.21 De Versierders 21.10 Peyton Place 22.00 AVRO's Televizier- Magazine NOS 22.50 Journaal DUITSLAND I 10 00 Nws 10 05 Rep. 10 30 Act. en mul 11 15 Gerechhgkeit fiir Dettllnger. doe. tt spel 12 40 Intern, persoverz 12 50-13.20 We reldsplegel 16.15 Nws. 15 20 Natuurfilm 17 03 V.d. kinderen 17 55-18 00 Nws. «Ree progr.: NDR13 00 Relsedst Schwal be. 18 30 Aci IS.45 Zandmann. 18.55 Sport journaal 19 26 Julia 19 59 Progr.oven WDR: 18 00 Ree. nws 18.10 Progr oven Aansl Julia IS 40 Nws en act 19.15 V.d kleuters 19 25 Pater Brown 20.00 Journal! cn weerber. 20.15 Act 21.00 Muzikale show 21 45 Doe progr 22 ?0 Journaal, comm. e» weerber. 22 30 Pero und Jovo. 0.05 Jour naai. DUITSLAND II 17.30 Nws en weerber. 17.35 Muzikall show. 18 05 Act. en muz. 18 35 Tekenfilm. 19 1» Nannv und der Professor. 19 43 Nws. act. weerber. 20 15 Populair wetensch. prop Aansl Nws 21 00 Der Slegcr, Araeril speelfilm. 22.55 Nws. weerber. en comm. DUITSLAND III WDR 19.00 Zandmann 19 05 Progr. voor Itall aanse werkn 19.15 Prisma v h. westen. 19 4» Ree nws 19 53 Comm 20 00 Journaal e* weerber. 20 15 Die Legende vom heilig* Trinker. BELGIË FRANS 18.05 Nws. 18.10 V.d kleutex. 18.25 Spt»- progr v.d. Jeugd. 18 55 V.H. kleuters. 19 4» R K.-ultz. 19.30 Sport 19 45 Journaal. 20 1» La feullle d'erable. feulll. 21.15 TV-portr«4 ten van een auto en een stad. 21.35 Marie Chantal contra Docteur Kha. film van Clafr de Chabrol. 23 20 Journaal.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 4