eoeo Dokter Mary Verghese Nederland helpt Duitse televisie bij Olympische Spelen Kinderboeken 'Waauw' weer op de tv TROUW KWARTET \R1JD\G 28 JULI 1972 MARY PERKINS p* MX rvro u er 13 He V/5 OöéG u£ 07' VCOR c* £V£uwbH&& ?6l HU j Binnenland Itadio-tv T4 K et wii^KOPpesatawMeib VA»/ 0W£ CAl\FtfeilP^Cj4€ LAAJb- CO/A-' MAAP'TLIJICT ALUF Van onze radio- en tv redactie HILVERSUM Tijdens de Olympische Spelen zal het derde Duitse televisienet op vrijdag 1 september een avondvullend programma uit zenden, dat geheel uit Nederlandse programma's bestaat. MOMMA JA, MAAR WAT" VERSTAAT 0 HAAR 0Nt>£R. 6AATUME WEER DE LES LEZEN OF KUN' WE EINDELIJK EENS, EEN 60ED GESPREK -REBBEN? IK ZALUE EERST WEER EENS GOED DE W/AARHEID ZEGGEN EN. DAN KUNNEN WE I DAARNA ALTIJD NOG OVER PRATEN. INDE GOL'DE GAPER -w v*n he hulst: pum» m w. t, >an oe hulst Jr. 190. En de meyer, die 't liefst de vreemde snoeshaan maar zo gauw mo gelijk weer bulten 't kasteelhek had willen brengen, 't zij zó. dat zijn meesteres niets had gemerkt van "t geval, hij móét nu wel uitlc" "even, moet wel vertellen wat er geb"'""d is In 't bos. maar wat nog r -maal erger Is. hij moet nu óók wèi W van 't voorbij trekken van de Maar schalk van de keizer met zijn leger- stoet Hij doet het; onwillig, kort, kregelig. Och hij had het zijn meesteres zo graag gespaard. De Maarschalk? Hij ziet hoe ze even. al is 't hijna onmerkbaar, schrikt, hoe haar ogen verstarren, haar lippen zich opeen klemmen. Een kort ogenlik maar. dan zegt ze toch met rustige stem; 'Zorg goed voor de man. Laat het hem aan niets ontbreken!' En langzaam weer, het hoofd in na denken gebogen, schrijdt ze verder, gaat ze het kasteel binnen. In haar kamer met de hoge ramen, die ver uitzicht geven over 't wijde land. valt ze neer in een hoek van de vensternis'Vader!' snikt ze. 'O, mijn arme, arme vader! KARELTJE KNE1"^ EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-212 De raadselachtige prins begaf zich naar een controlepaneel en zette een schakelaar om. 'Voor het eerst, dat wc de turbulator gebruiken.' zei hij lachend, zich wendend tot zijn adjudant. *Dle professor zal opkijken als hij bemerkt, waar hij terechtgeko men is.' De adjudant had inmid dels weer plaatsgenomen bij het raam en zei: 'De turbulator werkt feilloos. Het is werkelijk wonderlijk om te beaeffen, waartoe een Inventieve geest komen kan 'Die geest kan ona behoud zijn', zei de prins en zelf wierp FERDNAND hij nu ook een blik op wat buiten geschiedde. Dat was heel wat. want in de zijwand van de onderzeeër had zich een klapdeur geopend die -it- kwam op een soort bordes. Een zui gende loeiende werveling kwam uit die klapdeur tevoorschijn en zocht zijn weg naar de versufte professor Nosco toe. Het uiteinde van deze kunstmatige draaikolk nam de geleer de op en zoog hem pijlsnel naar de onderzeeër toe. waar hij In de klap deur verdween En van dat mo ment af verdwijnt Noseo volkomen uit onze gezichtskring. Als hij einde lijk weer eens in het beeld komt, dan zijn er heel wat "reemde en ongelofe lijke dingen gebeurd. Maar goed. Nos co was dus spoorloos verdwenen en de raadselachtige onderzeeër nam hem mee naar vreemde oorden. Het vaartuig kwam wat naar boven en voer weg. Het hele lichaam, de hele romp, bevond zich onder het opper vlak op een klein stukje van de rugvin na. En dat stukje werd gezien op het strand bij de Dodemansbaai Het programma ziet er als volgt uit Eerst is er de VPRO-documentaire 'Rudi Schokker huilt niet meer", daar na de laatste Dorusshow van de VA RA: 'Er zit een vogelnestje in mijn kop', vervolgens het televisiespel van de AVRO 'Alles is altijd anders' en tenslotte uit de NOS-kunstserie 'Ei gentijds'. 'Fata Banana'. Willy Dobbe. omroepster van de NOS. zal dit gastprogramma presenteren. De programma-onderdelen zijn geko zen uit 24 Nederlandse produkties op het gebied van amusement, drama en documentaires, die werden ingezonden. De Westduitse televisie WDR heeft de omroep van verschillende deelne mende landen verzocht dergelijke bij dragen te leveren, omdat men zoveel mankracht voor de Oylmpische Spelen moet inzetten, dat men mensen, maar ook faciliteiten te kort komt Tele- Olympia is de verzamelnaam, waarin veel van het 'landseigene' zal worden vertoond van de deelnemende landen. Als dank voor de medewerking zal de Westduitse televisie Duitse program ma's ter beschikking stellen aan de Nederlandse televisie. De NOS, die daar gebruik van zal maken, moet nog een keus doen uit het toegezonden materiaal. Overigens is het aanbieden van een avondje Nederlandse televisie niet de enige bijdrage, die ons land verleent aan de Duitse televisie tijdens de Olympische Spelen. Op verzoek zal ook een kleurentrein worden uitgeleend, die Neurenberg als standplaats zal krijgen. Neuren berg is een van de steden, waar de voorronden van het voetbaltoernooi worden gespeeld. De met vier came ra's uitgeruste 'trein' bestaat uit een regiewagen en een techniekwagen en een volledige bemanning. Dat houdt in dat er een ploeg van achttien man Horizontaal: 1. versiering van het hoofdmotief. 2. meisjesnaam-genees- middel-namelijk (afk.). 3. deel van het oor-werkplaats (afk.)-sneeuw- sehaats. 4. Myth, figuur-teugel. 5. ver voermiddel-houten klepper. 6. eens- muzieknoot, 7. Europeaan-badplaats in Duitsland-godin van de toorn 8. ge- lijk-schuin toelopende strook-slede. 9. plaats in N.Br.-wapen. Verticaal: 1. postzegelkennis. 2. denk beeld-rivier op de grens van Drente en Overijssel. 3. plant met genees krachtige wortel-deel van de bijbel. 4. nachtvogel-honingbij-pers. voornaamw. 5. vreemd-schatten. 6. betrekking-lok- spijs-oude lengtemaat. 7. stapel-jon gensnaam-vreemde munt. 8. opening van een fuik-uitroep-Myth. figuur. 9. rustplaats-schoeisel. 2 3 4 5 6 OPLOSSING VORIGE PUZZEL: Hor.: 1. sententie, 10. ree. 11. node, 12. os, 14. gek, 16. nel, 17. ets. 19. nor. 21.ed. 22. reek, 24. lap. 26. Lier, 28. tak, 31. neep, 33. nop, 35. ar, 37. leed, 39. Ee, 40. air, 42. Peel. 44. roes. 45. klap. Vert: 2. er. 3. neg. 4. teen, 5. nn. 6. ton. 7. idee, 8. Eelde, 9. boer, 13. stel, 15. kol, 18. sein, 20. rat, 23. keel, 25. Pan, 27. reep. 29. koe, 30. paar, 32. peek, 34. pet, 36. rio, 38. del, 41. re. 43. la. door D. C. Wilson Ook nu liet haar familie haar niet in de steek. George kwam haar in gezel schap van haar twee oudste zusters en Georges oudste dochter Liela halen. De gezamenlijke 'relnreis viel Mary minder zwaar dan zij had gevreesd. Haar huidige hulp. Sarawati. was on derweg al even handig als in het ziekenhuis. Afgezien v.in de pijnlijke en spanningsvolle ogenblikken dat ze van de auto in de trein en uit de trein weer in een auto moest worden gedragen, was de inspanning niet al te groot Ze reisden naar 'e woning van Geor ge in Cochin, on daar kwamen haar ouders heen. Het -.'eerzlen van Appan was ontroerend, hoewel zij beiden niet wildon laten blijken wat een schok het veranderde uiterlijk van de ander was Appan was oud geworden en zichtbaar verzwakt De wetenschap dat de zorg over haar hieraan ten dele debet was verminderde Mary's droefheid niet. Geen van beiden hadden ze echter do neiging hun kommer op anderen over te dragen. Mary had heel goed door dat Appan niet erg gelukkig was met haar apecialLsatie in lepro. het er in feite zelfs niet tens mee was. ma»r hij verzette zich niet. De keuze W3s aan haar. en hij respecteerde die. 'Maar denk erom', zei hij vertrouwe lijk tegen haar, 'dat alles wat ik bezit tot je beschikking staat'. Pas veel later kw»m Mary er achter dat hij de bedragen die hij ten koste had gelegd aan haar verpleging en herstel apart had geboekt. Dat wil niet zeggen dat de anderen haar deze uitgaven hadden benijd! Maar Appan wenste zelfs de kans op spanning tussen zijn kinderen uit te sluiten. Veertien dagen bracht Mary in Co chin door. Ze beleefde plezier aan het gezelschap van haar neefjes en nicht jes. en speciaal aan de kleine Shiela. haar petekind Ze bewonderde de één Jaar oude tweeling van Babi. Kochu- man en Mol. met wie Babi op bezoek kwam uit Alleppey. waar hij als inge nieur was gestationeerd. Tot Marv's blijdschap was Thankam- m.i volledig veranderd. De humeurig heid en bitterheid waarmee ze steeds over haar kwalen tobde was verkeerd in een levendige belangstelling voor het wel en wee van de mensen ln haar omgeving Met Amma had ze een comité gesticht voor sociaal werk in Kerala Via de Y W.C.A. in Emaku lam had rij kans gezien melkpoeder en andere voedingsmiddelen ter be schikking te krijgen, van de Church World Service Amma was voorzitster. Thankamma leidde de organisatie die het voedsel distribueerde. Mary kwam dit alles voor als een beantwoording van haar gebeden. Teen ze dit even wel aan Amma zei schudde die be droefd het hoofd. 'Ayoh! Wat jammer dat gebeden niet wat vaker worden verhoord' Als dat het geval was liep jij al weer Mary gaf geen commentaar. Enkele kennissen van haar waren overtuigde aanhangers van gebedsgenezing. Ze hadden voor haar gebedsbijeenkom sten gehouden, en zelf was ze heilig overtuigd van Gods macht en de kracht van het gebed. Maar zij was ook wetenschappelijk gevormd, ze had een medische opleiding gehad. Uit ervaring wist ze dat God genezings wonderen doet, in overeenstemming met zijn wetten on regels, en door middel van de kennis en bekwaam heid van mensen. En ze twijfelde er geen ogenblik aan dat zich soms gebedsgenezingen -oordeden in geval len die alle bekende wetten, alle ken nis en kunde te boven schenen te gaan. Ze was evenwel te bescheiden om een dergelijke uitzonderlijke gunst voor zichzelf te vergen. Haar vrienden mochten om een wonder bidden zijzelf waagde dat niet. Op de een of andere mysterieuze wijze kon het immers blijken, dat zij God het beste kon dienen op déze manier? Liever vroeg ze om een hechter geloof en om leiding bij het zoeken naar de weg waarlangs zij het best dienstbaar kon worden. Daarmee was niet gezegd dat zij altijd zo deemoedig was geweest. In het begin had rij in haar gebed veel gevraagd, met vertwijfelde vasthou dendheid. en anderen hiertoe ook aan gezet. Zij had zelfs aan een Angli caans geestelijke jeschreven. aan bis schop Pakenham Walsh, jarenlang verbonden aan de Jacobitische ashram gemeente, in de buurt van Coimbato- re. een man die wijd en rijd bekend stond om zijn vaste geloof in de genezende kracht van het gebed. 'Ik zit erover in', had rij hem bekend, 'dat ik mijn familie lichamelijk en financieel zo tot last ben. De kwestie is niet dat ik zo met mezelf bezig ben. hoewel ik er uiteraard erg verlangend naar ben iets nuttigs te doen. Bidt u alstublieft voor me'. Zijn antwoord getuigde van medele ven en begrip, maar was teleurstel lend tevens. Vanzelfsprekend zou hij voor haar bidden. Hij kon haar echter slechts één ding toezeggen. Indien God haar niet zou genezen, zou Hij haar in elk geval kracht en moed schenken. Hij kon haar handicap tot een grote zegen doen worden. Bij haar terugkeer naar Vellore, in maart, hoorde Mary tot haar verras sing dat bisschop Walsh juist als patiënt in het ziekenhuis was opgeno men. Binnen enkele dagen kwam hij haar met een bezoek vereren. De bisschop liep reeds tegen de negentig. Zijn aanwezigheid alleen al was wel dadig. 'Wilt u gezalfd worden?' vroeg hij plechtig. (Wordt vervolgd) meegaat: regisseur, beeld. geluids- onderhoudstechnici, cameramannen, opnameleider, chaufeurs enz. Hoewel de NOS nog een kleurenre- portagetrein achter de hand heeft, zal het uitlenen van een van de twee treinen de Nederlandse televisie wat beperkingen opleggen. Franse debat met Mansholt nu ook op Nederlandse tv Van onze radio- tvredactie HILVERSUM De NOS-televisie zal zondag 30 juli in een extra uitzending van 'Panoramiek' een discussie uitzen den tussen dr. Sicco Mansholt, voor zitter van de Europese commissie van de EEG, en A. Roux, vice-voorzitter van het Franse verbond van werkge vers. Onderwerp van de discussie is: 'Moet men bevreesd zijn voor econo mische groei'. De discussie, die een uur duurt, werd eerder door de Fran se televisie uitgezonden. De Neder landse cineast Louis van Gasteren maakte, ter toelichting van het stand punt van Mansholt een film, die ook in Panoramiek te zien zal zijn. De uitzending begint om 21.25 uur op Nederland 2. Haye Thomas voor NCRV in Engeland Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De NCRV heeft per 1 september de journalist Haye Tho mas als correspondent in Engeland in dienst genomen voor zowel radio- als televisiewerk. Daarmee heeft deze omroep haar twee de vaste buitenlandse correspondent aangetrokken, want in de Verenigde Staten is NCRV-man Nico van Vliet gestationeerd. Al enige tijd leverde Thomas, die in de dagbladjournalistiek is begonnen, op free-lance basis voor NCRV's actua liteitenrubriek Hier en Nu bijdragen. De NCRV heeft tot deze aanstelling be sloten omdat Engeland veel nieuws op levert, zoals de jongste stakingen. Tho mas' werk strekt zich ook uit tot de onlusten in Noord-Ierland. -=5 - Grapefruit-kabeljauw 4 kabeljauwfilets 1 grapefruit 2 eieren gehakte peterselie zout peper bloem, olie 50 gr. boter 1 dl. koffieroom. Wrijf de kabeljauw in met bloem die is vermengd met wat zout en peper. Bak ze in hete olie aan beide kanten mooi bruin. Smelt de boter en roer er de koffieroom door. Voeg het sap van een halve grapefruit toe, de fijngehak te hardgekookte eieren en zout en peper naar smaak. Saus beslist niet laten koken. Snijd de partjes van de overgebleven grapefruit los en be strooi ze met gehakte peterselie. De vis op een schaal leggen en de partjes er omheen garneren. Doe de saus in een kom. Menutip: Schildpadsoep, Grapefruit- kabeljauw, worteltjes, aardappelpuree, bananenyoghurt. allet boek van Dietje Jansen' van de hand van de bekende auteur Anne de Vries is nu bij G. F. Callenbach te Nijkerk in één band verschenen. Vele (oud)-leerlingen van protestants-chris telijke basisscholen zullen het onge twijfeld al gelezen hebben, want het kwam eerder in drie delen als school boek uit bij Dijkstra's Uitgeverij in Zeist. In 45 hoofdstukjes worden de belevenissen van Dietje Jansen ver teld, terwijl Tiny van Asselt de vele Illustraties verzorgde. Het boekje kun nen we kleinere schooljeugd van har te aanbevelen. Het kost 12.50 en telt 124 blz. Een merkwaardig verhaal schreef Jo- han Fabricius voor wat oudere meis jes en jongens onder de titel Hanne- kes bruiloft'. Noordenwind als heraut en Nachtvorst als hofnar van Keizer Winter zoeken voor hem een bruid. Zij ontmoeten Hanneke op een feestje waar ze was om Freek de schaapher der op te sporen. Daar huwelijkten Nachtvorst en Noordenwind Hanneke met toestemming van haar ouders uit aan de keizer. Nog tijdens de bruiloft in het Bevroren Bos wordt ze ziek. Keizer Winter die aan haar bed ver toeft, moet vluchten voor de lente. Op dat moment vindt Hanneke haar schaapsherder. Het boekje kost 12.90, een fors bedrag voor de hon derd pagina's waarin dit verhaal wordt verteld. De geslaagde tekenin gen zijn eveneens van de schrijver. Het boek is uitgegeven bij Leopold in Den Haag. Bijna vier jaar geleden zond de KRO de laatste 'Waauw' uit. Het pro gramma had het vijf jaar volgehouden. Vanavond een eenmalige re vival van deze gedanste hitparade, net als toen weer onder leiding van choreograaf Douglas Squires, die er speciaal voor uit Engeland kwam. Op de foto: Douglas Squires met enkele van zijn dansers in de gouwe ouwe 'Waauw'-tijd. Attractie Als de VPRO-reportage van Netty Ro- senfeld en Charles Leeuwenkamp een goede dwarsdoorsnede is van de reali teit in het Amsterdamse Vondelpark, zijn de daar bivakkerenden voor de 'buitenwacht' een toeristische attractie geworden. Zoiets van 'zonderlingen be kijken', misschien in de hoop tevens een boel ongerechtigheden te zien. Dat lijkt me een ongezonde belangstelling. Het uitwisselen van meningen over het moderne jeugdtoerisme kan licht ontaarden in zwart-wit redeneringen. Ons denken wordt nu eenmaal voor een belangrijk deel bepaald door het so ciale klimaat waarin men zichzelf pret tig voelt. Alles wat daarvan veel ver schilt, is min of meer verdacht. Zo kon een van de ondervraagde dames tot de vreemde uitspraak komen, dat al dat goedkope reizen en trekken maar vervlakking in de hand werkt. Intussen is de Vondelparkaffaire een heerlijke kluif voor lieden die met geen andere reden een probleem te lijf schijnen te gaan dan daarmee een re den te hebben met anderen over iets te kunnen bakeleien. Het bedreigd voe len van de eigen belangen speelt even eens een belangrijke rol. Voor een ar geloze buitenstaander wordt het echter zo wel bijzonder moeilijk om tussen al die 'bomen' het echte bos nog te ont dekken. Joop van Tijn vergaarde wel veel te genstrijdige ideeën en strevingen. Er werd inderdaad ook iets gezegd over andere behoeften van jongeren, maar ik heb weinig gehoord over de aller wegen reeds zichtbare wenteling van de tijden. En niets over de onontkoom baar daaruit voortvloeiende mentali teitsveranderingen. Maar wie getracht heeft, de voor de camera verschijnende jongeren objectief te peilen, zal waar schijnlijk de indruk hebben gekregen, dat vele jongeren scherper dan de voorgaande generatie zich die verande ringen beumst zijn. De Tros wist maar weinig fantasie op te brengen om het programma van Gilbert O'Sullivan een beetje origineel te 'zetten'. Ook scheen niemand het no dig te vinden, het steriele effect ran de play-back enigszins te verlevendi gen met bijvoorbeeld spontaan reage rend publiek. Een betere beurt maakte de omroe) van meneer Landrë met het verlonk, van de imposante en met sterke karak terspelers bezette Western The Bis Country. Avontuur, romantiek en wil de emoties gepresenteerd als vakwerl van de bovenste plank. Ook bij de VPRO ging de sfeer var. het Wilde Westen over de buis. In dc tweede aflevering van West werdei interessante historische bijzonderhedn verhaald. Soms vond ik het jammet dat de illustratie te vaak was geput i/ii westerns, die het tijdgebeuren veelal vertekend weergeven. T. H Radio vandaag HILVERSUM I KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Badinerle: klass. muz. (7.30 Nws: 7.41 Echo.) 8.10 Hoera Vakantie.': Jeugdultz 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.41 Moeders wil Is wet. 9.45 Dood doet leven: serie gesprek ken over leven, dood en toekomst 10 00 (S) Aubade: klass.muz. 11.00 V.d. zieken. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gevar progr (12.22 Wij van het land: 12.20 Med. t b v. land- en tuinb.: 12.30 Nws: 12.41 Echo: 13.03 Raden maar.) 14.00 Weet u wat psychisch is. hoorspel. 14.30 Holiday - Inter lokaal: muz. vakantieprogr. (15.30 Nws; 16 00 Vraaggesprek.) 17.00 Zonder grenzen: rubr. over missie en zending. 17.10 (S) Metropole Ok. met zangsol. 17.25 V.d. kinderen. 17.30 Nws. 17.32 Echo 18.00 Vakantietoeslag: licht progr. 18.30 Nws. 18.41 Echo. 18.50 Gramm.muz 18 58 Marktber. 19 00 (S) Eigen fabrikaat: lichte muz. 19.55 Kanjer Koning KompeUtlc. 20.00 In antwoord op uw schrijven: vcrzoekpl. progr. 22.00 Korte Arabesken: voorlees- progr. 22.25 Overweging. NOS: 22.30 Nws. 22.40 (S) Lichte gramm.muz. KRO: 22.50 (S) Zomergoal: sportprogr. met veel muz. 23.55- 24.00 Nws. HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. ï.ii Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een gaatje. (8.00 Nws: 8.11 Radiojournaal: 8.30 Dc groenteman) 9 00 Roemeense muz. 9.35 Waterst. 9.40 (S) Speel- muz.: Spel en zang uit Vlaanderen ten tijde van Rubens en Breughel. 10.00 V.d. kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. (11.00 Nws.) 11.30 (S) Vingervlug: lichte muz. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de wereld: een progr. over ontwikkelingswerk. 12.30 Overhelds- voorl.ultz v.d. landbouw 12.40 (S) De TT vandaag NEDERLAND I NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal EO 19.05 De Herder, film voor kinderen 19.20 Nader Bekeken 19.35 Combo met zang soliste: spirituals 19.50 Tenslotte 20.00 Journaal KRO 20.21 Brandpunt 21.20 Gouwe Ouwe Wauw 22.10 Bonanza, TV-film 23.00 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal AVRO 19.05 Sportpanorama 20.00 Journaal 20.21 Sportpanorama 21.30 Het proces Mariotte, TV-film (dl.l) 23.00 Journaal Brass Band. 12.50 Recht en slecht, praatjs 13.00 Nws. 13.11 Act. 13.25 Toerlsmo: toeristi sche Inf. uit binnen- en buitenland. 13.55 (S) Promenade Matinee: licht orkest. 14 25 Spie gel van Duitsland: lnf. en muz uit dt Bondsrepubliek. EO: 14.55 Shofar: maande lljks mag. van Israel. 15.25 Ruimte: radio- mag. met gewijde muz. en een korte over denking. VPRO: 16.00 VPRO-VriJdag: licht muz rep interv.. comm.. ber. en telcf reacties. (16.00 Nws; 17.55 Med.) '18.00 en 20.00 Nws.) NOS: 20 20 (S) Mui uit de Barok. VARA: 21.00 (S) Aldeburgh Festival: Mezzo-sopraan, klavecimbel pian» en cello: oude en klass. liederen. 21.50 (S! Piano en slagwerk: mod. muz. 22.30 (S) Hot later op de avond: licht muz.progr. 23 01 Nws. 23.10 Act. 23.20 (S) Radiokoor met sol.: klass. gewijde muz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III NCRV: 7 00 Nws. 7.02 Zing. zing. zing: lichte vocale muz. (8.00 Nws.) NOS: 9.01 Nws. 9 03 Licht platenprogr met o.a. Eur» pees Popparlement. 10.00 Nws. 10.03 Dt F.ddy Becker Show 11 oo Nws. 11.03 JM Vincent van Engelen Show. VPRO: 12.01 Nws. 12 03 The Joe Blow Show. 13 00 Nws 13.03 De Felix Meurders Show. 14.00 Nwi 14 03 De Herman Stok Show 16.00 Nws 16.03-18.00 De daverende dertig. <17.01 Nws.) BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws. med en SOS-ber. 12.08 LichL orkestmuz. 12.15 Kleinkunstkron. 12.50 Bul- tenl. persoverz. 13.00 Nws. weerber. e) toneelagenda. 13.20 Lichte muz. 13 55 Beurs ber 14 00 Nws. 14 03 Lichte muz. 15 00 Nws 15.03 Lichte muz. 16.00 Nws en beursber 16.10 Operette- en musicalmuz. 17.00 Nws et med. 17.10 Amusem.muz 17.55 Weeg schaal 18.00 Nws. 18 05 V.d. soldaten. 18.43 Paar- •desportuitsl. 18 45 Sport. 19.55 Taalwenkea 18.57 Lichte orkestmuz. 19.00 Nws en act Aansl lichte muz. 19 40 Keurig Engels 19,45 Boekbespreking. 20.00 Klavecimbelree 20.30 Mod en kiass.muz. (22 00 Nws.) 23." Klass en mod. muz. 23 40-23.45 Nws. DUITSLAND I 10 00 Nws. 10.05 Journaal van gisteravond 10.30 Peter Schlemthls wundersame Geschicb te. TV-fllm. 12.30 Essbares Krlstall. I 12.50 Intern, persoverz. 13.00-13.20 Journ: 15.50 Nv* 15 55 Der olympische Meineid film. 16 40 Maxlfant und Mlnefant. kleuters* rle. 17 10 Ankartls vla Kapstadt: Forschunf lm ewigen Els 17.25 Broepen met toekomst 17.55 Nws. 'Reg progr NDR: 18.00 Sportjournaal 18.30 Act. 13.45 Zandmannetje. 18.55 Nord- schau-Mag. 19.26 Die Schongrubers. 19.5» Schongrubers. 18.40 Hier und Heute 19.13 Progr overz. WDR: 18.00 Reg. nws. 18 10 DM V.d. kleuters. 19 25 Alarm: Der AffenkiifigJ 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Cultureel mag. 21.00 Rep. uit Bonn. 21.25 Der 7 Sehinn 21.30 FBI: Gefahrliche Partnerschaft detective film. 22.15 Journaal en weerber 22 30 Stress zu drltt. speelfilm. 0.05 Jour naai. DUITSLAND II 16.15 Bczaubernde Jeannle. 16.40 De Ne* York Times, Retscwettcr. Sport. 18.05 Act. en muz. 18.35 Film met Laura en Hardy. 19 10 Rep. van bultenl. corr. 19-43 Nws. act. en weerber. 20.15 Doppelspiel I» Parts - getulgenversl. over het gevaarlijk» leven van Mathtlde Carre. Aansl.: kort nws 21.45 Muslk als Beruf. verslag. 22.15 Dag boek uit de R.K. kerk. 22.30 Nws. weerber en comm. 22.45 Reisewetter. 22.50-23.40 Act uit de filmwereld. BELGIE (Nederlands) 18.55 Fabeltjeskrant. 19 00 Luceat: Kath- godsdienstige ultz. 19.30 Progr. overz. voof de volgende week. 19.40 Weerber. 19 44 Med 19.45 Nws. 20.10 Panorama. 20.55 Abott e« Costello ln het Vreemdelingenlegioen, fll» 22.15 Nws. 22.20-23.10 Doe. 5. rep. over d» intern, kunsttentoonstelling ln Kassei. j

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6