eoeo Dokter Mary Verghese dagpecept Achteruitgang leefklimaat in Amsterdam TROUW/KWARTET WOENSDAG 5 JULI 1972 Binnenland /Radfo-tv T4 K6 MARY PERKINS MOMMA ALLICHT 15 mRlL FS?G AARD16. ZO /WRPI0, PAT IK ZOO - WEMSEN DAT ZE M M DOCFfTa? V/AS. 'NDE GOUDE GAPER door »V G. VAN DE HULST; plaatje» van W. G VAN DE HULST Jr. 170. Hij kijkt zeker naar de open plek van de Gaper naar dat Sat in de gevel. Ja. erg netjes staat dat niet Maar wat zal dat dien man deren? enen tóch! Kijk nou! Wat vreemd is dat! Hij fronst zijn wenkbrauwen. Hij bijt op z'n lip. 't Lijkt net, of hij iets ergs ziet; 't lijkt net. of hij ergens van schriktZiet ze 't goed? Wordt z'n grote, rode hoofd een beet je wit. Ook al van de schrik?Gek is dat! Waarom? Anne-Marie begrijpt er geen sikkepit van. neen! Juffer Ursel op de stoep heeft het te kwaad. Even denkt ze: 'O. zal ik durven? Zal ik zomaar opeens naar de Maarschalk toe stappen en zeggen, dat de mooie Goude Gaper in de winkel staat onder een zijden doek, omdat hij gisteren scheef hing; maar dat ik hem graag even op de stoep zetten zal. als zijne hoogheid een ogenblikje wachten wil. Zal ik durven? Och, 't is al te laat. Zijne hoogheid is voorbijgestapt. Jammer, jammer toch- 1Hoe kón dat nu zo ongelukkig treffen! Maar maar ze heeft mis schien met al haar keurigheid tóch wel een goede beurt gemaakt. De Maarschalk zal haar misschien toch wel onthouden. KARELTJE KNETT<TR EN DE BLAUWGERUITE KIEL Venray in 'Spel zonder grenzen' Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De zeskampploeg uit Venray, die in het afgelopen seizoen nationaal kampioen is geworden van het NCRV-televisieprogramma Zes kamp. zal vanavond deelnemen aan het internationale televisiespel 'Spel zonder grenzen'. Tien jongens en acht meisjes uit het Noordlimburgse Venray moeten hun krachten meten met ploegen uit Bel gië, West-Duitsland, Engeland, Frank rijk, Italië en Zwitserland in het Noorditaliaanse plaatsje Passariano. Uit onderzoeken naar kijkdichtheid is gebleken, dat naar schatting tachtig miljoen televisiekijkers in Europa met grote spanning dit internationale televisiegebeuren volgen. Laborintus 2 van Berio in kleur Van onze radio- en tv-redactie AMSTERDAM De eigentijdse ope ra Laborintus 2 van de Italiaanse componist Luciano Berio, het parade paardje van het Holland Festival, wordt vanavond in kleur uitgezonden. De opnamen voor de uitzending zijn vorige week maandag gemaakt üi het Amsterdamse theater Carré. Laborintus 2 dateert uit 1965 toen Berio de opdracht van de Franse televisie kreeg een opera te schrijven ter gelegenheid van de zevenhonderd ste geboortedag van Dante. Het werk wordt onder directie van de compo nist uitgevoerd. Medewerkenden zijn het Londens symfonie-orkest en Cathy Berberian. Vlaanderen geeft regenprogramma's Van onze radio- en tv-redactie ANTWERPEN De Vlaamse televi sie, BRT, zal zich tijdens de maanden juli en augustus geheel aanpassen aan het slechte zomerweer. Regent het in het land, dan wordt in de middag van zo'n natte dag een speciaal regenprogramma uitgezonden, 's Morgens wordt beslist of oen extra middagje kijkgenot verwacht kan wor den. Dat wordt dan bekendgemaakt in de radionieuwsuitzendingen. Onderwegkerk HILVERSUM Vanavond om 22.20 uur op Nederland II heeft kenmerk drie onderwerpen; de onderwegkerk, toeristische kerkdiensten langs de gro te weten. Verder een gesprek met Jan Lugtigheid, Jan Ruyter en Jan Bon- sen over het marxistische model van Septuagint en ten slotte een gesprek met Tilburgse huisartsen, die in een pastor in dienst genomen hebben. 12-192 Smldje Verholen kon van dol le drift bijna geen 'voord me*r uit brengen 'Gemene schurk scha vuit', brulde hij. 'Weet jij wel wat er gebeurt ais je de zoldering uit deze grotten laat ploffen1" 'Natuurlijk', grijnsde professor Nosco vals. 'Dat weet ik hieel goed. Ik heb voldoende kennis van de natuurwetenschappen om in te zien. dat dan de lucht ontsnappen kan. Als gevolg daarvan komt dan natuurlijk de zee binnen Het zou wel gek zijn als het anders was. Ja ja. dat zal een mooi gezicht worden, want er staat nogal wat druk op. Ik kan met het cl helemaal voor stellen. jonge. Jonge, wat zal dat bruisen en schuimen! Daarom houd FERDNAND ik ook mijn duikerpak aan. voel je wel?' 'Maar dat is moord!' gilde de smid, dol van machteloze woede. 'Wil Jij ons als ratten laten verdrinken"' 'Jullie kunnen toch helemaal niet verdrinken", lachte de professor sar castisch. "Jullie kunnen toch ook on der water ademhalen? Ik heb toch zeker zelf gezien, dat jullie zomaar zonder duikerpakken de zee inspron gen? Waar maak je je dan druk over? Over het goud misschien? Vergeet het dan maar rustig, want dat is voor mij!' 'Wat ben jij ontstellend ge meen'" beet de smid zijn tegenstander toe. "Maar het zal je niet mee zitten, boef! Straks komt Ouwe Murk ook hier om ons te helpen met het bergen van het goud en die.'En die ligt boven in de kelder van het voor malige koerhuis'. gichelde de profes sor. 'We hebben hem netjes in dikke touwtjes gewikkeld Hahaha! Als die arme kerel nou pech heeft dan gaat-ie straks van je boem-pats mee omhoog de lucht in, nog sneller dan een straaljager! Nou ja. wat geeft het. hij is al zo oud! 'St De smid zweeg verbluft en keek de misdadiger ont hutst aan. 'Steel dat goud dan maar...' zei hij tenslotte schor. 'Maar laat niet nodeloos slachtoffers vallen. Nosco! Ik smeek je. doe dat niet!' En terwijl smidje Verholen zo smeek te liep Lothar de helderziende in zijn vermomming als piraat langs het strand van de Dodemansbaai. Uit de woorden van de eerste rij moeten de woorden van de tweede rij worden gevormd. 1. koemestvocht vergevorderd in tijd, 2. sprakeloos ongegist druive- sap, 3. klap pas, 4. nobel smart, 5. getroffen viskorf, 6. gepelde gerst voederbak, 7. insektenetend zoogdier ongevuld. De beginletters van de eerste rij vor men de naam van een groente. Oplossing van gisteren: Hor.: 1 selectief, 2- ader-er-die, 3. sela-nee-sd, 4. sleets-mee, 5. akker-ster, fi. flens-para. 7. rare-palet, 8. ank-veto- li, 9. strategie. Vertikaal: 1. sassafras, 2. edel-klant, 3. lel-eker-kr, 4, era-een-eva, 5. cent-rs- pet. 6. tres-spa-te, 7. idem-tal-Og, 8. eis-eer-Eli, 9. federatie. door D. C. Wilson 54 Ofschoon elke hobbel in de weg zijn hele lichaam kraakte deed hij geen moeite de bewegingen van de wagen op te vangen. Hij wist dat hij rich niet meer kon bewegen, al hing zijn leven er vanaf. De bus reed de poort binnen van het ziekenhuisterrein en vervolgens reed hij naar de ingang van de polikliniek. Nog voor de gewonden eruit gedragen konden worden had het nieuw» zich al naar alle richtingen verspreid. In gangen, op veranda's, in wachtkamers en op bureaus zei men tegen elkaar: 'Een afschuwelijk ngeluk! Heb Je het al gehoord? De stationcar is over de kop geslagen allemaal artaen zaten erin!' Het was maar gelukkig dat, al ston den de colleges .nil, het ziekenhuis geen vakantie Weid! Dr Jacob Chandy. de chef-neurochlrurg. was dan ook aanwezig Hij nam de leiding op zich en liet alle slachtoffers, dege nen die op het oog niets mankeerden Inbegrepen, met de meeste spoed op onderzoektafels leggen. 'U neemt deze. en u die, en u die daar. Kortaf verstrekte hij aanwij zingen aan zijn assistenten. Snel gingen ze de rij langs, stelden vragen, onderzochte, diagnostieerden en bepaalden wat er gedaan diende te worden. Zo nu en dan lieten ze een patiënt rechtstreeks naar de operatie kamer rijden. 'Wat is er met jou aan de hand?' vroeg een van de doktoren aan John son. een studiegenoot van hem Wervelkolomfractuur.' antwoordde deze kalm. 'maar geen motorische of sensorische verlammingsverschijnse len. wel een longbloeding.' 'Wel, wel!' zei de ander verbaasd, 'oor die eens! Die heeft zijn artsen bul nog niet eens, en stelt toch even zijn eigen diagnose!' Wat ogelovig zag hij zij collega aan. 'Hoorde ik zojuist niet dat je meegeholpen hebt bij het naar boven dragen van de gewonden? Zoiets doe je niet met een gebroken ruggegraat, m'n beste!' 'Nee?' vroeg Johnson zwakjes. 'Blijf maar rustig liggen, we komen je nog wel bekijken. Als je het mij vraagt: er zijn anderen die dringender aandacht behoeven.' Johnson lag stil. Hij kon trouwens moeilijk anders. Even later bleek zijn diagnose juist geweest te zijn. Hij had de elfde borstwervel gebroken en nog wat kleinere fracturen aan drie ande re opgelopen, waarbij dan nog een longbeschadiging kwam. Grace Koshi bevond zich in de biblio theek toen zij uiten opgewonden stemmen hoorde. Zij liep naar het balkon en zag allerlei mensen druk heen en weer rennen, en ze hoorde ze roepen. En van alle kanten kwamen opeens auto's, die de wes insloegen naar het ziekenhuis. Tenslotte kon ze uit de kreten en de flarden van gesprekken die ze opving opmaken wat er aan de hand was. Mary! was haar voorgevoel. Zij nam de eerste bus de beste die bij het ziekenhuis stopte. Hij zat reeds vol studenten. Het leek wel of ze niet door de drukke, bochtige straten heenkwamen; tergend langzaam leg den ze de paar ulometer af Bij het hospitaal aangekomen rende Grace de polikliniek binnen en baande zich een weg door de menigte. De oude polikliniek was altijd al zeer druk. maar nog nooit had Grace een toestand meegemaakt als vandaag. Nog nimmer tevoren had ze er zoveel doktoren bijeen gezien. Zelfs dokter Ida was aanwezig. Zij ging van pa tiënt naar patiënt, drukte ze de hand, sprak een enkel woord ter bemoedi ging, en streek onopvallend wat haar weg of veegde wat geronnen bloed af, het betreurend dat ze niet meer kon doen. 'O, kon ik maar helpen!' verzuchtte ze, zich nauwelijks bewust dat de aanraking van haar hand en het ang stige medeleven dat op haar gelaat te lezen viel op dit moment vn haast evenveel waarde waren als geneesmid delen of verband. Toen Grace eindelijk de patiënt vond die ze zocht, stond ze als aan de grond genageld. 'Mary!' fluisterde zij. Doch ofschoon Mary's hoofd rusteloos heen en weer bewoog, gaf zij geen teken van herkenning. Ze was nog altijd buiten bewustzijn. Grace staar de ontzet naar de gapende wond in Mary's rechterwang, en naar het bloeddoorweekte haar. 'Zal ze nogIn paniek informeerde ze bij de doktoren die haar vriendin behan delden Een van hen was dokter Ma- thai, Mary's zwager, die niet lang tevoren de medische staf van Vellore was komen versterken. Hij diende bloed- en glutinetransfusies toe. 'We weten het nog niet,' was zijn antwoord. 'Ik heb de familie al laten waarschuwen.' (Wordt vervolgd) ItOPYWGWT STUDIO AVAN Voor liefhebbers Opera-liefhebbers en zij zifn tal rijk zullen de NCRV erkentelijk zijn voor het uitzenden van als film gemonteerde Russische productie van Alexander Borodins opera Prins Igor. Regisseur Roman Tikhomirow kon zich, realistischer dan op een podium of in een studio mogelijk is, uitleven in massa-scènes op natuurlijke locaties. Zij vormen de levendigste delen van de film-versie, die alle kenmerken ver toont van de bredeRussische sjteel- trant. Voorzover ik de opera heb gevolgd (want McCoud, een van mijn favorie te acteurs, wilde ik niet missen) was te genieten van boeiend stemmenmatert- aal. Dat deze stemmen niet toebehoor den aan de acteurs en actrices (een vaak toegepast systeem) kon als een zwak punt in de voorstelling worden aangemerkt. Dikwijls viel óp, vooral bij de inzetten, dat de 'play-back' niet klopte. De regisseur heeft zich niet ge houden aan de oorspronkelijke volg orde van de tafrelen. Het tweede deel van de eerste akte, ivaarin de vorstin haar losbandige broer ter verantwoording roept, werd nu in de tweede akte ingelast, kenne lijk om de handeling te verlevendi gen. e De makers van Folly foot weten het ni veau van deze plezierig ontspannende Een verkrot pand in de hoofdstad moet over de steeg heen met een balkenconstructie gesteund worden. HILVERSUM Vervuilt Amsterdam, neemt de criminaliteit toe, gaat de charme van de stad verloren in een beton-jungle? Dit zijn vragen, die worden gesteld in de radio-collage 'Close-Up Amsterdam 1972' die werd samengesteld door Bob Uschi. Uschi heeft in 1969 de Prix Italia gewonnen. Ook dit jaar wordt zijn programma Confrontatie met Auschwitz naar het radio- en tv-concours gezonden. Een team verslaggevers, bestaande uit Bob Spaak, Ronnie Potsdammer, Ed Peereboom en Peter van den Akker heeft het voorbereidend werk gedaan. Aan ras-echte Mokummers, maar ook aan wethouders, inspecteurs van poli tie en doktoren hebben ze vragen gesteld over de leefbaarheid van de stad. De kinderarts Ph. H. Fiedeldij Dop en de arts W. de Bruin gaan in op de mogelijkheden, die het kind heeft en mist in een stad als Amsterdam. Lau rens ten Ca te en Wim lbo geven hun mening op de culturele situatie. Som bere geluiden zijn te horen uit de mond van hotelhouder Bouwes en van politiemannen. Verder zijn de stem men te horen van Meyer Sluyser, Willeke Alberti, Lou Lap en Heintje Davids. 'Clos-Up Amsterdam 1972' duurt ze ventig minuten en wordt vanmiddag door de NOS uitgezonden via Hilver sum 1 om 15.33 uur. serie goed te handhaven. Tan ja Koen slaagde er ook dinsdag in, na het paar- j denverhaal de belangstelling voor het dier nog even vast te houden. Deze keer kreeg zij van dierenarts Snelder heel wat tips los voor het verzorgen van jonge honden. Het ging echter in zo'n snel tempo, dat het aanbeveling J verdiend de kijker-luistenraar meer tijd te gunnen om de waardevolle in structies beter te verwerken. Van Zomaar 'n zomeravond heb ik niet j veel kunnen zien, maar wat ik er van meepikte, was verbluffend. Zelden zag ik bij tap-dansers zoveel variaties en straf-ritme uitoefenen als door de twee Clark Brothers. Achter het Nieuws re ageerde snel en zeer attent op de dei-j ning van de behandeling die minister De Brauws collegegeldprobleem in de Eerste Kamer veroorzaakte. Wel lieten de VARA-medewerkers iets te duidelijk merken dat zij zaten te popelen om een eventuele crisis als eerste te kun nen melden. Maar ja, volstrekte objec- tiviteit bestaat slechts als ideaal. Je mag er wel naar streven. Interessant waren de beelden van de Rijksdagbrand in 1933 en het felle twistgesprek in de rechtzaal tussen ge daagde Dimitroff en de toemalige pre mier van Pruisen, Herman Göring. Het brallend gesprek van de laatste was on- uitstaanbaar Pruisisch. T.Ht NCRV-radio zendt orgelconcours in Haarlem uit Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Morgenavond zendt de NCRV-radio een groot gedeelte van het internationale orgelimprovisatie concours uit, dat in Haarlem wordt gehouden. Jan Jongepier, cantor-pia nist van de grote kerk te Purmerend. was winnaar van dit concours in de jaren 1970 en 1971. Hij gaat nu probe ren de wisselprijs definitief in han den te krijgen. Hij moet het daarvoor opnemen tegen Rainer Böhmer uit Krautheim, Hans Eugen Frischknecht uit Bern en Daniel Roth uit Parijs. De jury bestaat uit Albert de Klerk, Anton Heiller en Guy Bovet. De op namen die de NCRV in de St. Bavo- kerk te Haarlem maakt worden uitge zonden tussen 21.20 en 22.20 uur. Indien dit enigszins mogelijk is zal de uitslag aan het eind van de avond bekend worden gemaakt. Andere festi viteiten in het kader van het orgel concours zal de NCRV 'inblikken' om later uit te zenden. Radio vandaag HILVERSUM I TROS: 7 00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zos «Soos): lichte platen, rep. cn ber. (7.30 Nws; 7.41 Act: 8.30 Nws; 8.41 Act.). 10.00 Sphinx: progr vd. vrouw. (10 30 Nws). 11.55 Med KROo 12.00 (S) Van twaalf tot twee: KRO's pauzeprogr. (12.26 Med. t.b.v. land- en tulnb.; 12 30 Nws; 12.41 Echo: 13.00 Raden maar). NOS: 14.10 Van ta-ta tot totale taal: rubr. over het leven In de taal. 14.20 (S) Aspecten van de kamennuz.: mod. orgelmuz 15.15 Onder de groene linde: oude liedjes. 15.30 Nws. '15.33 Close-up - Amsterdam 1B72: doe. progr. NCRV: 16.45 Kon met het bock. literaire Jeugduitz. 17.00 (S) NCRV-Vocaal Ensemble: mod. koorwerken. Overheidsvoorl 17.20 Tekst en uiUeg? .een driewekelijkse rubr. van het min. van onderwijs en weten schappen. Cees van Maasdam is op bezoek in het streekcentr. te TUburg. NCRV: 17.30 Nws 17.32 Hier en Nu. 18.00 (S) Aperitief: licht muz.progr. 18.30 Nws. 18.41 Veel gevraagde gewijde muz. 19.00 De kerk vandaag - nws en comm. P.P.: Ultz. van de N M P. NOS: 19.20 Openbaar Kunstbezit 19.30 (S) Lichte gramm. muz. 20.00 (S) Holi. Festival 1972: mag. met rep., interv. en inf., met om 20.15 Conc.gebouw, ork.: klass. en mod muz. Bond zonder Naam 22 25 Met elkaar meer mans. NOS: 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 iS) Horizon: hedendaagse muz. 23.55-24.00 - Nws. HILVERSUM II VARA 7.00 Nws 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag woensdag!: muz. en inf. (Plm. 7.25 Van de voorpagina). VPRO: 7.54 Deze dag VARA: 8 00 Nws. 8.11 Act. 8.23 (S) Dag TV vandaag Barbecuesaus 2 eetl. boter teentje knoflook 2 sjalotjes 1 the), tabasco 2 eetl. selderij kleine groene paprika blikje tomatenpuree 3 tomaten 2 eetl. worcestersaus 2 eetl. bruine suiker 1 eetl. mosterd 3 eetl. azijn theel. kruidnagel 1 theel. zout beetje citroensap Ook al stroomt de regen bij bakken neer: tóch dit recept van een pittige barbecuesaus uitknippen en bewaren, want er komt vast een dag dat u op het balcon of in de tuin een vuurtje kunt stoken waarboven vlees wordt geroosterd. Schrik niet van de enorme lijst ingrediënten, want het "alt best mee. Smelt de boter in een pan, hak de uitjes en pers het teentje knoflook. Meng dit alles door elkaar en laat het zachtjes fruiten. Dan alle andere in grediënten toevoegen en de paprika moet u natuurlijk fijn hakken en de tomaten fijnsnijden. Laat het mengsel ongeveer een half uur sudderen. NEDERLAND I NCRV 17.00 Kinderprogramma NOS 18.45 Brigadier Dog NOS 18.55 19.05 19.50 20.00 SOC 20.20 NOS 20.25 21.40 22.25 Journaal Van gewest tot gewest Tips v.h. Nationaal Bureau voor Toerisme Journaal Uitz. Stichting Socutera Three hours to kill Holland Festival 1972: hoogtepunten uit het thans plaatsvindende Holland Festival - Laborintus II Journaal NEDERLAND II NOS 18.25 Tour de France 18.45 Brigadier Dog 18.55 Journaal NCRV 19.05 Eddy Ready Go NOS 20.00 Journaal NCRV 20.21 Doek Green 21.05 Spel zonder grenzen IKOR RKK 22.30 Kenmerk HIRO 22.45 HIRO-magazine woensdag (verv.). iPlm. 8 35 Van alle mark ten thuis). 9.00 (S) Radioweekblad: gevar. progr «9.15 Koning Klant; 9.35 Waterst.: 10.45 V.d. kinderen; 11.00 Nws). 12.00 (S) Licht ork. met zangsol. 12.25 Openlucht cond. door dc A'damse Politiekapel. 13.00 Nws. 1311 Act. 13.25 Muz. van gisteren. 14 00 (S) Speelruimte: een hedendaags progr. vol jeugdherinn. (18.00 Nws). 17.00 SGeef me de vijf: verzoekpl.progr. 17.55 Med 18.00 Nws. 18.11 Act. 18.20 (S) Klink, Klaar - zonder nonsens. 19.30 <S) VARA- Dansork. met sol. 20.00 Nws. 20.05 Muslcal- fragm 20 35 IS) Ko en de toto: hoorspel. 21.15 <S) Popsmuk: licht piatenprogr. 21.45 «Si Akkoord: licht muz.progr. 22.30 (NOS): De Ronde van Frankrijk 22.35 Klein Radio- koor: oude en mod. koorliederen. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.10 Act. 23.20 (S) Radio Jazz Mag. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM III AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Steevast. <8.00 Nws: 8 02 Radiojournaal). 9.00 Nws. 9.03 De Negen- uurshow. 10.00 Nws. 10.03 Arbeidsvitami nen. (11.00 Nws). 12.00 Nws. 12.03 Radiojour- naai. 12.06 Zet 'm op: licht piatenprogr. NOS: 13.00 Nws. 13.03-18.00 Radio Tour de France: popmuz afgewisseld met directe1 rep. van de Ronde van Frankrijk. (14.00, 15.00. 16 00 en 17.00 Nws). BELGIE 324 m (Nederlands) 12.00 Nws, med. en SOS-ber. 12.08 Lichte muz. 12.50 Bultenl. persoverz. 13.00 Nws. weerber. en toneelagenda. 13.20 Muz. en sportrep. (13.55 Beursber.: 14.00 en 15.00 Nws; 16.00 Nws en beursber.; 17.00 Nws en med 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 v. d. soldaten. 18.15 Lekcn- moraal cn -fllosfle. 18.45 Sportmag. 18.55 Taalwenken. 18.57 Lichte muz. 19.00 Nws en act. Aansl fllmmuz. (19.40 Keurig Engels). 20.00 Kamcrmuz. 20.30 Kamermuz. (22.00 Nws). 23.00 Klass.muz. 23.40-23.45 Nws. NOS 23.05 Journaal TELEAC 23.10 Filosofie- (herh. les 15) DUITSLAND 1 10.00 Nws. 10.05 Journaal van gisteravond. 10 30 Sport. 11.15 Die Umschau 12.05 Au» der Christllchten Welt. 12.20 Fllmrep. 12.50 Intern, persoverz. 13.00-13.20 Journaal. 14.5 Journaal. 15.00 Rep. intern, sprlngkampioen- schappen, paardesport. 17.55 Nws. (Reg. progr.: NDR: 18.00 Kultursplegel- Mag. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nordschau-Mag. 19.26 Tlmo. 19.59 Progr. overz WDR: 18.00 Nws uit Noordrijn-Westfa- len. 18.10 Kinderprogr. 18.15 SebasUan (1). 18.40 Hier und Heute. 19.20 Sebastian «2) 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Act. 21 05 Eurovsle: spel zonder grenzen. 22 30 Jour naal, comm. en weerber. 22.50 Tour de France. DUITSLAND II 17.00 V. d. kinderen. 17.20 Klndergymn. 17.30 Nws en weerber. 17.35 V.d. kinde ren. 18.05 Muz. en act. 18.35 Von Cowboys, Sheriffs und Bandlten. 19.10 Alpha Alpha. 19.45 Nws. act. en weerber. 20.15 Act., en Nws. 21.00 Nocturno, TV-fllm. 22.40 Nws, weerber. en comm. DUITSLAND III WDR 19 00 Zandmannetje. 19.05 Ihre Heimat, unsere Heimat, een progr. voor spaans# werknemers. 19 15 Handel en verkeer. 19.45 Nws uit Noordrljn-Westfalen. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weerber. 20.15 Fllmportret van Henri Matisse. 21.00 Tagesmag. act 21.30 Film in 2 dien over Goethe. BELGIE fFrans) 15.55 Eurovisie: Tour de Franco. 18 40 Nws. 16.45 Feu vert, Jeugsprogr. 18.25 Nwe boeken en platen. 18.55 V.d. kleuters. 19.00 Quelle familie! 19 30 Omnium, sportprogr. 19.43 Journaal. 20.15 Cent fllles a maner, vakantlefeull. 21.05 Eurovlsue: Spel zonder grenzen In Italle. 22.20 Sciencea et livres. 22.30 Journaal. BELGIE (Nederlands) 15 55-16 40 Eurovisie: Tour de France. 18.15 Fabeltjeekrant. 18.20 Jevanjong. Jcugdpr. 19.24 Politieke Tribune: De Volks unie 19.39 Weerber. 19.45 Journaal, sport. 20.15 Med. centrum, dokterserie. 21.05 Euro visie: Spel zonder grenzen In Italië. 22.26 Nws, en rep. van de Tour de France. I

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6