Wegwijzer voor handel en i Algemeen Schoon ma akbedrij f C. H. Sprenkels Den Haag Telefoon 070-11.23.34 Brouwer's schoonmaakbedrijf Voor het dagelijks onderhoud van kantoren en gebouwen Glazen wassen Tienwoningenweg 8, (bij de Asselsestraat) Telefoon 05760—53334 Apeldoorn Top Foods Elburg n.v. Holland alle soorten gedroogde groenten grootverpakking en consumenten verpakking Elburg Postbus 22 Telefoon 05250-1242. Telex 42192. west-europese w.t.h. telexrollen fabriek H.T.S.'er electro- techniek TROUW/KWARTET ZATERDAG 24 JUNI 1972 Tltt/ULh Kantoor: .Slicherstraat 1212a. Laat nu tevens door ons vernieuAven tegen scherp concurrerende tarieven W ij hebben nog kapaciteit vrij voor het schoonhouden van kantoren, gebouwen, scholen, kerken en theaters. c (volledige kwaliteitsgarantie) Aanbiedingen en monsters worden u op aanvraag gratis toegezonden. Lijnbaansgracht 46 Telefoon ((20—24.03.41 Amsterdam Het kan niet anders dan UW VOORDEEL zijn, ook bij ons offerte aan te vragen voor uw telexrollen, waarvan wij niet minder dan 200 verschillende soorten fabriceren. Door onze grote omzet garanderen wij u lage prijzen. Wij vervaardigen telexrollen van: houtvrij Avit h.m.s. papier zowel in enkelvoud als meervoud tot zevenvoud toe. Meervoudige rollen met prima eenmalig carbonpapier. houtvrij, gekleurd papier tot in zevenvoud met earbondoorschoten, wit - rose - blauw - groen - geel - maisgeel - oranje. houtvrij luchtpostpapier zowel wit als gekleurd (porto besparend) 4 kleuren. ZAvart hectografisch carbonpapier zowel met als zonder extra kopie, geschikt voor 50 lot 600 afdrukken autoscript-papier (het beste carbonloze papier dat aan de markt is) tot in dertienvoud, 6 kleuren gecarboniseerd papier eveneens tot in dertienvoud, 4 kleuren stencil (geschikt voor 1000 afdrukken) lichtdrukpapier (perkament) N.R.C. papier eveneens carbonloos. tot in dertienvoud. 4 kleuren ponsbanden in diverse breedten en lengten zowel in wit als gekleurd perkament pin f eedsets voor telexapparatuur, tot in dertienvoud zonder carbon. Zevenvoud met carbon. Alle papiersoorten. Wij zijn de enige fabriek in Nederland, die uitsluitend materiaal maakt voor uw telexapparatuur. Vraagt inlichtingen, u zult er geen spijt van hebben. Kampweg 70 Doorn telefoon 03430-2295-2000 raagt voor liaar afdeling automatiseringsprojecten een De werkzaamheden zullen omvatten: liet voorbereiden en ontwerpen van nieuwe projecten. Het maken van begrotingen. het coördineren van de verrichte werkzaamheden en het onderhouden van de contacten met de betreffende opdrachtgevers. Leeftijd omstreeks 35 jaar. Het is de bedoeling dat de betreffende perso na gebleken geschiktheid als chef van bovengenoemde afdeling wordt aangesteld. Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan de directie van bovengenoemde N.V.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16