jezelf LEIDINGGEVEND VERPLEEGKUNDIGE FAMILIEBERICHTEN assistent- redacteur docent(e) ZON EN SCHILD te Amersfoort hoofd therapiebureau/ organisatorisch coördinator N.V. ICU, Informatie en Communicatie Unie HEERENVEEN DOCENT (E) ZON EN SCHILD te Amersfoort TROUW/KWARTET MAANDAG 12 JUNI 1972 GEBOREN: Dirk Peter D. Ti el om an Hetokonszand, 10 Juni 1973 Clara s Pa*l 8 Alfcmene kennisgeving Psalm 103 8 (berijmd) Heden behaagde het de Here door een droevig ongeval uil ons midden weg te nemen mijn innig geliefde Man en mijn zorgzame Papa Gerardus Marinus van Beelen op de leeftijd van 25 Jaar. Katwijk aan Zee. 11 Juni 1972 Zuidsenaat 127 De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 15 Juni des nam 2.15 uur ln het Herv Kerkelijk Centrum. Voor straat 74 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 3 uur op de Nieuwe Begraaf plaats ..Dulnrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee Heden behaagde het de Here door een droevig ongeval uil ons midden weg te nemen onze geliefde Schoonzoon. Zwager en Oom Gerardus Marinus van Beelen op de leeftijd van 2! Jaai. L. Krijgsman W. P. Krljgsman- v. d Holst M. Aandewlel-Krijgsman W Aandewlel B Krijgsman D. Krijgsman- den Hdllander W. P. H. Schouten- Krijgsman G. H. Schouten A. Krijgsman A. J. Krljgsman- Schlppers T. Vooljs-Krljgsman P. Vooljs lasen en Tineke A. v. d. Pias-Krijgsman A. v d. Plas nevon cn nichten Katwijk aan Zee. 11 Juni 1972 Nog treurende over het ver lies van onze geliefde Vader, behaagde het de Hero door een droevig ongeval uit ons raidden weg te nemen onze geliefd# Broer. Zwager en Gerardus Marinus van Beelen echtgenoot van Petronella Krijgsman op de leeftijd van 35 Jaar. Voorschoten. J M. v. d. Ltndcn- van Beelen P. v. d Undcn D. van Beelen R. van Beelen-Llnthorn Katwijk. A. Ouwehand-van Beelen H. Ouwchand J J. van Roon-van Beelen N van Roon J. van Beelen M. van Beclen-van Duyn B. van Beelen J. van Beelen-v. d Plas K. H. van Beelen G. van Beelen-Koot G. M. van Duyn-van Beelen M. van Duyn Nleuwveen. J. H. Jansen-van Beelen W. W. Jansen neven cn nichten Katwijk aan Zee. 11 Juni 1972 Hot heeft God behaagd op Zijn tijd, maar voor ons ge heel onverwacht van ons weg Ie nemen, onze geliefde Broer en Zwager Cornelis Pieter Koekkoek oud-hoofd van de Chr Nationale School te Willemstad (N.-B.) Barcndrecht, P. C. Berkman J. Berkman-van der Maas Stadskanaal. D. H. Lugtcnborg-Koekkoek Nleuw-Veimep. H. B. Koekkoek H. Koekkoek-Wegman Rotterdam. J. Batenburg-Koekkoek C. Batenburg Naaldwijk. B. Koekkoek A. M. Koekkoek van Bekkum Bussum. 9 Juni 1972 Zeer onverwacht nam God he den tot Zich. Zijn kind. onze geliefde Zoon. Broer, Zwager cn Oom Douwe de Vries In de leeftijd van 40 Jaar. Ermelo, 10 Juni 1972. Leuven umseweg IC. Opende (Gr.), R. do Vries J. de Vrles-Bolt Grootegaat, B. Faber-do Vries R. Fabor D de Vries Surhulsterveen. H. TJoelker-de Vrieo W. TJoelker Drachten. B de Vries M de Vnes-Colnga Drachten. F Icdema-de Vries SJ loderaa neven en nichten Nicht Dieuwke Timme op de leeftijd van 65 Jaarr. „Maar ook' nu. zie mijn Ge tuige Is ln den Hemel, mijn Pleitbezorger ln den hoge". Namens de familie: P. Baard. Tcxelhof 32. Haarlem 17. De rouwdienst za] plaatsvin den op woensdag 14 Juni a s. om 1.00 uur n.m. ln het lo kaal bij de Gor. kerk ie Makkum, waarna do begrafe nis op de bijzondere begraaf plaats te Idsegahulzen. De Heer is mijn Herder Psalm 23 onberijmd Voor ons volkomen onverwacht riep onze Hemelse Vader tot Zich Zijn kind, mijn innig geliefde Man en onze lieve, zorgzame, onvergetelijke Vader en Opa Cornelis Pieter Koekkoek echtgenoot van Adriana Pietcmella Dane, weduwnaar van Johanna Adriana Simonetta van Vugt op de leeftijd van bijna 66 jaar. Bussum: A. P. Koekkoek-Dane Oldenzaal: K. A. Koekkoek H. Koekkoek-Harsmölle Cees Pieter, Rianne, Simone Driebergen: L. F. A. Meindersma- Koekkoek J Meindersma Em6t Wigger, Geerte, Daniël Rotterdam: Den Helder: Joh. Koekkoek A. C. Koekkoek G. L. Koekkoek-Bakker Anne, Johan, Eunice Bussum, 9 juni 1972 Merelhof 37 De begrafenis zal plaatsvinden D.V. woensdag 14 juni a.6. te Willemstad (N.-B voorafgegaan door een rouwdienst om 14.00 uur in de Gerefor meerde Kerk aan de Voorstraat, die zal worden geleid door de weleerwaarde heer Ds. L. van der Veer te Oosterwolde. Gelegenheid tot condoleren: te Bussum: op dinsdagavond 13 juni a.s. van 7-8 uur in de rouwkamer van Gebr. De Jager, Brink laan 132, te Willemstad: na afloop van de begrafenis in het Vrenigmgsgebouw achter do Gereformeerde kerk. Geen bloemen Enige en algemene kennisgeving Heden behaagde het de Heerc na een zorgzaam leven in de verpleeginrichting „De Kreek" te 's-Gravenzande uit ons midden weg te nemen, onze lieve Moeder. Behuwdmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Arendje Storm weduwe van Abram van Vianen in de gezegende ouderdom van 94 jaar. „Vrees niet, geloof alleenlijk" Namens de familie: A. van Vianen Kerklaan 224 Rijswijk (Z.H.) Terheijde aan/Zee. 9 juni 1972 Bejaardentehuis „Duinhof", Arie Tukstraat 2 Geen bezoek Gelegenheid tot eondoleantie na afloop van de begrafenisplechtigheid in huize „Duinhof". De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 13 juni a s des namiddags 1.30 uur in het Bejaarden tehuis „Dumhof'. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Ned. Herv. Be graafplaats te Terheijde aan/Zee. Psalm 147 1 berijmd Heden overleed ln de hope des eeuwigen levens, nog onverwacht, na een kortstondige ziekte, mijn geliefde Man, onze üeve en zorgzame Vader, Be huwd-, Groot- en Overgrootvader, Broeder, Zwa ger en Oom Pieter de Jong echtgenoot van Belia Pronk op de leeftijd van 78 Jaar. Uit aller naam: B. de Jong-Pronk Scheveningen, 10 juni 1972 Menmnckstraat 129. Condoleancebezoek van 2-4 en van 7-9 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op de Al gemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Ver trek van huis om 12.30 uur. Heden nam God tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Arie Pieter Mulder op de leeftijd van 60 jaar Uit aller naam: G. Mulder-Goedhart 's-Gravenhage, 8 juni 1972. Vrederustlaan 32. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het Leyenburg Ziekenhuis. Gelegenheid tot bezoek maandagavond van 57 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 13 juni a.s. op de begraafplaats „Westduin" (Ockenburgh- straat 27, Loosduinen). Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 uur; aan komst in de aula om ongeveer 11.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de aula. Met grote verslagenheid geven wij hierbij ken nis van het toch nog onverwacht overlijden van onze oprichter en oudste directeur, de heer Pieter Klomp die gedurende 40 jaar zijn beste krachten aan onze Vennootschap heeft gewijd. Dankbaar zullen wij de herinnering levend hou den aan de man die door zijn stimulerend en thousiasme en zijn gave menselijkheid onze ja renlange samenwerking tot een voorrecht heeft gemaakt. De crematie heeft heden in stilte plaatsgevon den. Commissarissen, Directie, en Medewerkers, Klomp Si Bosman's Drukkerijen N.V. Rotterdam, 10 juni 1972. Eens breekt des levens zilveren koord dan zing ik hier op aard niet meer maar o de vreugd, als 'k door die poort het huis betreed van mijnen Heer Heden is voor ons onverwacht mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Groot- en Overgroot moeder Cornelia van Gemeren-Lucas opgenomen in het huis des Vaders. Zij mocht bijna 85 jaar worden. L. H. van Gemeren C. van Gemeren A. van Gemeren-Haze T. C. van Gemeren C. F. van der Wal- van Gemeren F. van der Wal F. Kranendonk-van Gemeren J. Kranendonk klein- en achterkleinkinderen Rotterdam. 9 juni 1972 Zegenstraat 54 a Geen bloemen Geen bezoek aan huis Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestraat 10 te Rotterdam-Zuid, maandag van 20.30 tot 21.00 uur, dinsdag van 19.30 tot 20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 14 juni a.s. op de begraafplaats Charlois van de Herv. Gem. Rotterdam-Z., Charloise Lagedijk 680 te Rotterdam-Z. De dienst in de aula begint om 12.00 uur. Vertrek van Zegenstraat 54 a om 11.30 uur. Hoewel het leven hem hier nog tegenlachte, werd hij door God zelve waardig gekeurd om tot het eeuwige leven in te gaan op een leeftijd van 25 jaar, onze zeer gewaardeerde Vriend en Architect H. S. Heijs Zijn vriendelijke persoonlijkheid zal nog lang bij ons voortleven. Familie K. Klompien Familie G. Woltjer Ten Post Heden nam de Here tot Zich na een langdurige ziekte ln Zijn Heerlijkheid onze geliefde Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Jacoba van Groningen weduwe van G. Schalk in de ouderdom van 90 Jaar. Openbaring 21 :5a „En Hij die op de troon gezeten is zeide: zie Ik maak alle dingen nieuw" Lethbridge (Canada): Nieuw-Vennep: Lisse: Nieuw-Vennep: Nieuw-Vennep: Krommenie: P. Schalk G. Schalk-Vreeken J. Schalk T. Schalk-de Koker C. J. Kuyper-Scbalk Jac. Kuyper G. Schalk M. G. Schalk-Verhoeven J. Zwart-Schalk H. Zwart N. Zwart-Schalk H. Zwart klein- en achterkleinkinderen Nieuw-Vennep, 10 Juni 1972 Correspondentie-adres: H Zwart Esdoornstraat 26 Krommenie De overledene is opgebaard in (te aula van Huize Westerkim, Zaaierstraat 1, Nieuw-Vennep. Rouwbezoek aldaar op dinsdag 13 juni a.s. van 7.30-8.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op woensdag 14 juni in de Rank, Prevmaireweg 14. des n.m. om 2 uur, waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuw- Vennep. PNj «- 'x. m^m twi Het weekend helemaal ^■■■1 I voor jezelf houden. Even de sleur doorbreken; kleren aan die lekker zitten. Niet dat haasten van door de week. Overal de tijd voor nemen. Tot jezelf komen met een échte zware Van Nelle van de weduwe ZON EN SCHILD TE AMERSFOORT ZON EN SCHILD TE AMERSFOORT# BOSCH KEUNING N.V BAARN Voor onze afdeling populair-wetenschappelijke uitgaven zoeken wij een Wij denken hierbij aan een actieve en accurate jongeman (2130 jaar) die in het bezit is van het diploma Gymnasium of HAVO. Sollicitanten met enige ervaring in het uitgeversvak genieten de voorkeur. Gezien de voortdurende groei van onze uitgeverijen kan deze functie goede perspectieven bieden. Brieven met uitvoerige gegevens aan de directie. Postbus 1 te Baarn. HERHAALDE OPROEP WEGENS TELEURSTELLING Groningen Prot. Chr. Kweekschool v. Kleuterleidsters Hora Siccamasingel 312. Tel. 050 - 251085 Gevraagd zo mogelijk per 1 aug. a.s. BIOLOGIE voor 8 h 12 uur. Vereist: le gr. bevoegdheid of gevorderde studie hiervoor. Soil, te richten aan en inl. te vragen bij de direk- teur K. Wassenaar, Goudsbloemweg 41, Eelde- Paterswolde. Tel. 05907 - 2809. Ned. Hervormd psychiatrisch centrum „Zon en Schildis een psychia trisch centrum, waar ca. 830 pa tiënten begeleid en verzorgd wor den. Voor de begeleiding draagt o.a. zorg het 70-tal medewerkers van de afdeling aktiverende therapie- en, waarin de verschillende the rapiesectoren zijn ondergebracht. Voor de organisatorische en administratieve begeleiding van de afdeling zoeken wij kontakt met kandidaten voor de funktie Deze medewerker zal binnen het beleidsteam van de afdeling een initiërende en aktiverende rol moeten vervullen ten aan zien van genoemde aspecten en mede-leiding dienen te kun nen geven aan het herstructureringsproces van de afdeling. Tot zijn taak zal konkreet o.m. behoren: het onderhouden van kontakten met o.a. verplegings dienst, economische dienst en afdeling personeelszaken het intern personeelsbeheer het verrichten van organisatorische werkzaamheden het mede-opzetten en bewaken van de begroting van de afdeling. Kandidaten, die menen vanuit hun opleiding (HBO-niveau) en en-a ring aan deze funktie inhoud te kunnen geven, wordt ver zocht hun sollicitaties te richten aan het hoofd personeels zaken van Zon en Schild, Utrechtseweg 266 tc Amersfoort. CK 0< 20N EN SCHILD TE AMERSFOORT ZON EN SCHILD TE AMERSFOORT V" Onder verwijzing naar het Bericht d.d. 15 mei 1972 deelt ondergetekende mede, dat een zodanig aanti gewone aandelen N.V. ICU, Informatie en Communicatie Unie vóór woensdag 7 juni 1972 3 uur n.m. t« verwisseling in gewone aandelen Wolters-Noordhoff N.V. (te zijner tijd genaamd N.V. ICU, Informatie e Communicatie Unie en statutair gevestigd te Zwolle) is aangeboden, dat ondergetekende hee besloten het aanbod gestand te doen. In verband hiermede zal, nadat de noodzakelijke statutenwijzigingen van kracht geworden zijn, me ingang van een nader bekend te maken datum de gelegenheid opengesteld worden tot verwisseling de voorwaarden van het Bericht d.d. 15 mei 1972 over te gaan. Tevens wordt medegedeeld dat tot en met 15 september 1972 nog gelegenheid wordt gegeven gewonj aandelen N.V. ICU, Informatie en Communicatie Unie op de voorwaarden als vermeld in vorengenoemj Bericht ter verwisseling aan te bieden ten kantore van Amsterdam-Rotterdam Bank N.V., Algemenf Bank Nederland N.V., Nederlandsche Mlddenstandsbank N.V. en Alphensche Bank N.V. te i sterdam, Rotterdam, 's-Gravenhage, Groningen en Alpheri a/d Rijn, voor zover aldaar gevestigd. Groningen, 12 juni 1972. WOLTERS-NOORDHOFF N.l Nassau College, chr. school voor atheneum en havo. Het bestuur van onze school za) gaarne met in gang van 1 augustus 1972 benoemen een Aardrijkskunde 4 6 uur Biologie 10 12 uur Handelswetenschappen 19 uur Economie 11 uur Combinatie van beide laatste vakken is mogelijk. Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het christelijk onderwijs uit overtuiging willen die nen. Sollicitaties te richten aan de rector, Drs. G. J. Struyk, Binnenweg 2a te Heerenveen. Voor eengezinswoning kan op korte termijn wor den gezorgd. Do. A. C. D. van dan Booch Het Or\ze tèdervaqdÉAg Hoe we het Onze Veder moeten bidden In deze tijd els we het nog kunnen. Dit moedige boek leert creetief te reegeren op de huidige noden ven mens en mensheid. Een roep om Gods barm hartigheid en zijn heilige orde op aarde. IN DE HORIZON-REEKS gebonden ƒ6.- Vartoijgbaar In do bookhondel Het Ned. Herv. psychiatrisch centrum vraagt voor het paviljoen Larikshof (herenafdeling) een Het bezit van het getuigschrift stafopleiding of de be reidheid deze opleiding te volgen is voor deze funktie vereist, evenals het B-diploma. Het A-diploma strekt tot aanbeveling. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpleegkundig adj.-directrice, zr. M. A. Karsemeijer, telefoon 03490 - 1 60 43. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 12