welzijns- en vormingswerk Stichting maatschappelijke dienstverlening Noord- Gror>ir)oen a. leidinggevend 2 maatschappelijk werkers a. een bejaardenverzorgster b. een kookster/ hoofd van de keuken a. een half-time soosbegeleider 2 maatschappelijk werkers b. een half-time kutureelwerker leidster gezinsverzorging adviseur (rnnl. of vrouwelijk) voor het bejaardenwerk J •v* '/KWARTET ZATERDAG 10 JUNI 1972 .T *i TK31 1 vraagt zo spoedig mogelijk t.b.v. het Algemeen Maatschappelijk Werk: De Stichting werkt in een regio van ca. 55.000 inwoners tussen Eemskaven - Lauwerszee - stad Groningen. 'ot de taak van de gevraagde funktionaris behoort o.m.: in samenwerking met het team mw.ers bezinning op inhoud en funktioneren a.m.w. methodische begeleiding mw.ers stimulering en koördinatie van de werkzaamheden. Gedacht wordt aan een maatschappelijk werker met voortgezette of daarmee te vergelijken opleiding en(of) ervaring. Vereist: diploma S.A. of H.S.A. Geboden wordt: salariëring volgens rijksregeling goede pensioenvoorziening auto-onkostenvergoeding goede huisvestingsmogelijkheden werken in teamverband. dlicitaties te zenden aan het centraal kantoor te Warffum, A. G. Bellstraat 3. (Telefoon 05950-2650). Bejaardentehuis "Seringenpark" Aalsmeer Voor het gemeentelijk bejaardentehuis "Seringenpark" (opnamecapaciteit 50 bedden) wordt gevraagd: De onder a genoemde functionaris zal o.a. worden belast met de verzorging van de meer hulpbehoevende bejaarden. Salaris afhankelijk van lecltijd, ervaring en bekwaamheid voor: a. tot 1.162,per maand; b. tot 1.201,per maand. Vakantietoelage 6Vè%. Premie AOW/AWW voor rekening van de gemeente. Inlichtingen worden verstrekt door de directrice van het tehuis (telefoon 0297726451). Sollicitaties binnen 10 dagen na verschijning van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders. Scholierencentrum Protestants Christelijke 't Spinnehok Stichting voor Sociale Het scholierencentrum 't Spinnehok Arheid voor de stad Utrecht, in het dat gefinancierd wordt door het min. van CRM, de gemeente Utrecht en de Gereformeerde kerk van Utrecht-Oost en voornamelijk bezocht wordt Land van Altena (A. Instelling) door scholieren van 15-18 jaar, heeft ingaande 1 augustus a.s. 2 vakatures voor: Pompstraat 1 Werkendam vooral werkzaam in het Wij hebben voor onze afdeling maatschappelijk werk vacatures voor sociëteits-gedeelte van het centrum (mnl. of vrl.) en voor onze afdeling die vanuit de belangstelling voor de persoon gezinsverzorging een vacature voor wil meewerken aan strukturele veranderingen. Tot het werk van funktionaris a. behoort o.a. het begeleiden van personen, kontakt leggen met soosbezoekere en zorgdragen voor recreatieve en creatieve programma's. Vereisten voor de vacature maatschappelijk werker: het bezit van diploma sociale academie dan wel opleiding H.S.A. studerend voor urgentie opleiding sociale academie, dan wel bezig met studie H.S.A. in het bezit van rijbewijs B.E. Wij denken aan een mannelijke kracht, met bij voorkeur een opleiding MIKOJEL en enige ervaring in soortgelijk werk. Vereisten voor de vacature Leidster Gezinsverzorging: Tot liet werk van funktionaris B. behoort o.a. het leggen van interne en externe kontakten, begeleiden van groepen en het organiseren van informatie- en liulpverleningsaktiviteiten. dezelfde vereisten als boven doch zij die bezig zijn met de studie M.S.A. dan wel een specifieke leidersopleiding hebben gevolgd kunnen eveneens solliciteren. Sollicitanten dienen bij voorkeur een protestantse levensovertuiging te zijn toegedaan. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zullen in overleg worden vastgesteld. Mogelijkheid van werkbegeleiding (intern) en supervisie (extern) is aanwezig Wij denken aan een man of vrouw met bij voorkeur een opleiding soc. academie (c.w.). Het werk vereist het wonen in het werkgebied der Stichting, zodat de huisvesting geregeld zal worden. Het Land van Altena ligt direct ten zuiden van Gorinchem met een gemiddelde afstand tot Breda, Utrecht en Rotterdam van circa 35 km. Reakties z.s.m. te richten aan: E. de Vries (voorz. projektraad) Rooseveltlaan 640 Inlichtingen bij de directeur der Stichting, de heer D. \an Rossum. Telefoon 01835—2000. Utrecht voor informatie telefoon 030-61 35 99 Ti Schriftelijke sollicitaties t.a.v. de heer H. van Donkelaar, secretaris, Laantje la, Werkendam. T2 De Nederlands Hervormde Stichting voor Maatschappelijk Werk in Noord-Holland roept sollicitanten op voor de funktie van Van deze funktionaris wordt verwacht: 1. het bevorderen van een juiste men taliteit t.-a.v de oudere mens door l middel van gesprekken met allerlei t organen en groepen als b.v. diako- nieën, vrouwenverenigingen, Her-1 vormde Vrouwendiensten, direk- ties bejaardentehuizen, sektor be- jaardenhulp, gezinsverzorging etc.;t het plegen van overleg over nieuweJ beleidsontwikkelingen in het be-r jaardenwerk; 3. het advies uitbrengen aan personen en instanties over leemten in het voorzieningenpakket. Er is in deze funktie ruimschoots gelegenheid om eigen initiatieven te ontwikkelen. Het werk dient verricht te worden in samen werking met de funktionarissen van de an dere provinciale samenwerkingsorganen. In eerste aanleg richt zich het werk op die genen, die in het verband van de Hervormde Kerk leven. De aan te stellen funktionaris dient daar gaarne zijn uitgangspunt te nemen. De gedachten gaan uit naar sollicitanten van academisch niveau of hogere beroeps opleiding. Het werkterrein omvat de provincie Noord- Holland, behalve Amsterdam. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zijn volgens landelijke regeling. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij de direk - tcur van <Ip stichting, tel 1**513. Sollicitaties worden gaarne ingewacht door het bestuur van de stichting, Kennemerpark 33 te Alkmaar. CP2

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 31