Jrc welzijns- en vormingswerk 1 Huize Carolina directeur vormingslei d sters Interkerkelijk Maatschappelijk Centrum een maatschappelijk werker Franeker - Harlingen - Friesland - Franeker - Harlingen - Friesland. gediplomeerde werker [OUW/KWARTET ZATERDAG 10 JUNI 1972 TK2» In protestants tehuis voor werkende/studerende jon- us komt de functie vrij van Capaciteit van het huis: 30-32 jongens. Indien gewenst is interne woonruimte beschikbaar Salaris te bepalen volgens rapport Haeck. Men moet bereid zijn zich eventueel aan een psychologische test te onderwerpen. Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht door de secretaris van het bestuur p.a. Celebesstraat 121, Den Haag. Binnen de staf van de vormingsinstituten voor werkende jeugd te Nijverdal en Rijssen worden gevraagd enkele enthousiaste (vervanging binnen het bestaande team en uitbreiding) Vereiste opleiding: Sociale Academie Pedagogische Academie (3e leerkring) Jeugdleidersopleiding met voortgezette opleiding in een van de expressievakken (Middeloo) vervolgcursus Jelburg of Kopse Hof Akte N12, N19, N20 met pedagogisch getuigschrift Interesse in sport en kreatieve vaardigheden is gewenst. Salaris volgens landelijke richtlijnen (minimum 1124,maximum 2044, Sollicitaties te richten aan de secretaresse van de Stichting Vorming Bedrijfsjeugd te Nijverdal, mejuffrouw W. G. Smit, van Speyckstraat 6 te Nijverdal Inlichtingen verstrekt de directeur van het Vormingscentrum de heer D. H. Vos Telefoon 054863839 of 2555 (huis) De stichting 'de Vijfheerenlanden' inzake hervormde en gereformeerde maatschappelijke dienstverlening en gezinszorg, gevestigd te Leerdam, thans definitief aangewezen als A-instelling, roept sollicitanten op voor de funktie van: a. dirokteur Hiervoor zijn de volgende kapaciteiten nodig: Kennis en ervaring ten aanzien van beleidsvoorbereidende werkzaamheden. Ervaring ten aanzien van het geven van leiding aan een organisatie. Kontraktuele eigenschappen t.a.v. alle medewerkers binnen de organisatie en t.a.v. overheid en andere instanties op het terrein van de maatschappelijke dienstverlening. Opleiding: liefst voortgezette opleiding, hogere beroepsopleiding. (voorkeur personeelsbeleid). b. staffunktionaris Hiervoor zijn de volgende kapaciteiten nodig: Ervaring op het gebied van de gezinsverzorging. Goede kontaktuele en leidinggevende eigenschappen. Tot haar/zijn taak behoort o.m. het mede voorbereiden en uitvoeren van beleids beslissingen en bevorderen van de deskundigheid van de in dienst zijnde krachten. Opleiding: diploma Sociale Akademie of HSh zo mogelijk VO (groepswerk) of opleiding staffunktionaris, anders bereidheid één der laatstgenoemde opleidingen te gaan volgen. c. tweo maatschappelijk werkers/sters voor de sektor algemeen maatschappelijk werk. In het bezit van diplotna Sociale Akademie, of dit jaar afstuderende. Bereidheid de instelling mede op- en uit te bouwen. d. een niet maatschappelijk werk opgeleide kracht, eventueel op parttime basis. In verband met de huishoud- en opvoedkundige aspecten in de gezinsverzorging gaan de gedachten uit naar een bezitster van écn der akten N XII. N XIX of N XX. e. een leidster voor de bejaardenzorg, ter aanvulling van het bestaande team. Nodig zijn: Mavo-opleiding of een daarmede gelijkwaardig diploma. Bereidheid om de cursus MS A te Botterdam of te Utrecht tp gaan volgen. Werkbegeleiding verzekerd. Supervisie mogelijk. Voor alle funkties salariëring volgens Rijksregeling. Volledige medewerking ten aanzien van huisvesting. Inlichtingen te verkrijgen bij de provinciale adviseurs p/a de lierv. stichting voor diaconaal maatschappelijk wetk in Z.II., Tuitilaan 18, Schiedam, telefoon 010-264500. Schriftelijke sollicitaties aan de wnd. secr. van de stichting, Dorpsstraat 47, Schoonrewoerd, telefoon 03451-516. (Reeds eerder ontvangen sollicitaties |.l>» - De stichting te Nijkerk vraagt: voor het algemeen maatschappelijk werk gevraagd wordt: een adequate opleiding (diploma sociale academie of een daarmee gelijkgestelde opleiding) zo mogelijk enige ervaring een Prot. Clir. levensbeschouwing geboden wordt: een salaris volgens rijksregeling goede secundaire arbeidsvoorwaarden een zelfstandige werkkring met ruimte voor eigen initiatieven desgewenst bemiddeling bij het verkrijgen van huisvesting. Inlichtingen omtrent de werksituatie kunnen worden verkregen bij de voorzitter van de sektie maatschappelijk werk, de heer H. Verwey (telefoon 03494-1945). Samen met de prot. clir. instellingen voor maatschappelijk werk te Harderwijk, Ermclo en Putten is de stichting gestart met fusie-besprekingen. Voornoemde instellingen trachten te komen tot het formeren van één regionale instelling voor algpmeen m.w., gezins- en bejaardenverzorging. Sollicitaties te richten aan de sekretaris van voornoemde stichting, Postbus 61 te Nijkerk. In de streek Harlingen en Franeker met ongeveer 40.000 inwoners is de afgelopen vijf jaar een goed stuk maatschappelijk werk opgebouwd, waarvan het accent op de psycho-sociale behandeling lag. Momenteel werken de besturen aan een algemene fusie, die per 1 januari a.s. zal worden geëffektueerd; deze schaalvergroting maakt deel uit van een provinciale ontwikkeling tot een evenwichtige uitbouw van de maatschappelijke dienstverlening. De huidige werker heeft per 1 september a.s. een funktie aanvaard bij het l.m.-buro om zich te gaan specialiseren. Beperkt door de personeelsstop kan noc maar worden gevraagd; ter ondersteuning wordt werkbegeleiding in een aantal eigentijdse vormen aangeboden door de Projektgroep Maatschappelijke Dienstverlening Friesland, die tevens de provinciale ontwikkeling in de maatschappelijke dienstverlening begeleidt. j De benoeming zal na overleg met de fusie-kommissie plaatsvinden; we streven ernaar om in de derde week van juni gezamenlijk tot de benoeming te kunnen besluiten. De coam-regeling is van toepassing. Sollicitaties worden ingewacht bij de heer AE. Bouma. Heiligeweg 6, Harlingen en inlichtingen worden verstrekt door mevrouw B. Bearda, lid van de projektgroep, Harlingerstraat 15 te Leeuwarden, telefoon 05100-39075; de huidige werker, de heer J. Dekker is met vakantie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 29