VRIJE UNIVERSITEIT hoofd huishoudelijke dienst FAMILIEBERICHTEN STAF-SEKRETARESSE prinses jw1* irene -^Sm ziekenhuis almelo MEDISCH MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER ïïïi stafmedewerker personeelszaken tevens hoofd van de afdeling algemene zaken CHEF KOK bejaardenverzorgsters TROUW/KWARTET ZATERDAG 10 JUNI 1972 Betty Waayenberg en Henk Frummel Veenendul. Panhuis 8. KerkewIJlc 17. L3 Juni 1921 15 Juni 1871 JHulm 83 10 (oude berijming) Mei dank aan de Heere delen wij u mede. dat ome lieve Ouder: en Grootouders D. van Henten G. van Henten- Swankhuizen Loosdrechl. Oud-Looedr.dljk (3 Gelegenheid tal feliciteren uit sluitend op woensdag 14 Juni van half 5 tot 6 uur n m. in de Schutse. Nieuw-Looidrechtsedljk 148. Nleuw-Looedrecht 1047 2ó Juni 1072 H. C. Edinga en C. Edinga-v. d. Berg WIJ geven geen feest en wensen geen geschenken, maar zullen uit dank. mede met uw sympa thie. gaarne iets doen voor ge handicapte kinderen 10S2 SOU Deo Gloria 1072 D V 13 Junj 1072 hopen onze geliefde Ouders en Grootouder: G. van Kooten T. van Kooten- de Groot de dag te herdenken dat rij 50 Jaar geleden door de band van hot huwelijk zijn verbonden. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen, te Amsterdam en Hengelo Receptie: 15 Juni van half 5 tol half 7 in gebouw ..De Rank". Soesterbergsrstraat 13 ta Soest. Paul Doornbos Jeannette Postma te trouwen. Om 14 45 uur Inzegening van ons huwelijk In de Ned. Herv. Kerk te Oldehove door de Weleerw Heer Ds. C. M. Verapuy. Geref predikant. Receptie van 20.00 tot 21.30 uur in Motel Westerbroek te Water hulzen, gem. Hoogezand. Wüdervank. J Kammin trakade 18 Oldehove. Englumstraat 29 Op vrijdag 16 juni a.s. hopen wij met onze Oudera P. van der Knaap en T. van der Knaap-Weeda de dag te herdenken dat zij 25 jaar getrouwd zijn. Marry, Wim en Marian Kees en Anneke Wim Rotterdam, Bloklandstraat 176b. Gelegenheid tot feliciteren van 20.00 tot 22.00 uur in Restaurant De Plas. Straatwweg 107, Rotterdam. Na een kortstondige ziekte werd van ons wegge nomen mijn geliefde Man. onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jacob van der Heeden op de leeftijd van 64 jaar. Mede namens verdere familie: Krimpen a d. Llssel: Canada: Krimpen a d. IJssel: Californië: Krimpen a.d. IJssel: Capelle a.d. IJssel: M. van der Heeden-de Groot W. van der Schenk- van der Heeden J. C. van der Schenk W. van der Heeden A. Mladenich- van der Heeden W. R. Mladenich M. Griffioen-van der Heeden J. W. Griffioen D. van der Heeden N. C. van der Heeden- de Jong A. Verschoor van der Heeden R. F. Verschoor en kleinkinderen Krimpen aan den IJssel, 7 Juni 1972. Jan van Goyenstraat 34 Geen bezoek aan huis - Geen bloemen Geen toespraken Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zater dag van 19.00 tot 19.30 uur in de rouwkamer van het Havenziekenhuis, Haringvliet 2 te Rotterdam. De begrafenis zal plaatsvinden maartdag a.s. op de algemene begraafplaats te Krimpen aan den IJssel, Usseldijk. Aankomst aan de begraafplaats circa 11.50 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in de kapel. Na een arbeidzaam leven ontsliep, geheel onver wacht. in haar Heer en Heiland onze lieve Moeder. Schoonmeoder en Oma Maaike Kraaijeveld sinds 2 juli 1943 weduwe van Pieter Mosterd op de leeftijd van 77 jaar. Psalm 89 vers 1 'k Zal eeuwig zingen van Gods goedeitierenheën. A. M. Böhre-Mosterd J. A. Böhre Adr. Oosterwij k C. M. Oosterwijk-Koppelaar B. M. Bakker-Mosterd A P. Bakker A. van Engelen-Mosterd D. van Engelen H. K. Mosterd G. L. Mosterd-van der Horst M. Baardman-Mosterd J. Baardman H. Mosterd T. Mosterd-Razema L. Mosterd A. M. Mosterd-Kmyt kleinkinderen en achterkleinkinderen Sliedrecht, 8 juni 1972. Stationsweg 161. Gelegenheid tot condoleren in het Rouwcentrum Middeldiepstraat 22 te Sliedrecht op maandag 12 Juni 's avonds van 78.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben D.V. dins dag 13 juni a.s. om half drie op de Algemene Begraafplaats te Sliedrecht. De kerkdienst hieraan voorafgaande wordt ge houden in de Geref. Kerk aan de Oranjestraat. Aanvang om half twee. Amstelveen: Boskoop: Hardinxveld- Gieseendam: Barendrecht: Sliedrecht: Hardinxveld- Giessendam: Andel (NBr.): Middelburg: God nam heden door een droevig ongeval te Spijkenisse tot Zich ons geliefd Kleinzoontje en Neefje Marco Wijnand Monster in de leeftijd van 3 jaar. Zijn diepbedroefde grootouders. C. M. Moerman A. Moerman-van Loon en verdere familie 9 juni 1972 Brec 15 a Rotterdam Op 32 Juni a.a. hopen wij mei onze Ouders en Grootouders G. v. Weerdhuizen E. v. Weerdhuizen- Woortman de das te herdenken dal zij 50 Jaar geleden zijn getrouwd. W. Weerdhuizen E. M. i. Weerdhulzen- Vlnk G. v. Weerdhuizen L. v. Weerdhulzen- Molegn&af A. Bagnay M. A. Bagnay-Wleten en kleinkinderen Gelegenheid tot feliciteren op 17 Juni a.s. tussen 13 en 17 uur in het Woestdulncemiruzn. Woest- dulnatr. 18 te Amsterdam Mede namens onze klnderon en kleinkinderen zeggen wij u hartelijk dank voor de belang stelling welke bij de herdenking van ons 80-Jarlg huwelijksjubi leum van u mochten ontvangen M. W. Wiersema H. G. Wlersema-Groenveld Bedum. Juni 1972. Schoolstraat 49 Pieter Koomans Jarenlang heeft hij de kerk gediend als koster van de Rehobothkerk. Troowc de Here zijn vrouW en kindaren in dit verlies. De Algemene Kerkeraad van de Gereformeerde Kerk van Dlemen/Water- graaf smeer/Bijlmer drs. C. P. T. Rijper, praeses F. Velders. scriba Watergraafsmeer. 8 Juni 1972 DE RAAD voor GEREFORMEERDE SOCIALE ARBEID vraagt voor spoedige indiensttreding een Haar werk zal vooral bestaan uit: het in overleg met staffunktionarissen voor bereiden en uitwerken van kommissievergade- ringen het notuleren van vergaderingen het zelfstandig uitvoeren van sekretariaats- werkzaamheden van meer algemene aard. Wij zoeken een akkurate kracht van middelbaar niveau. Gunstige arbeidsvoorwaarden worden geboden. Sollicitaties aan de direktie G.S.A., Cornelis Hout manstraat 19 te Utrecht, waar ook nadere in lichtingen kunnen worden verkregen. (Tel.: 030- 711214; evt. 's avonds 03407-2410). Zeen onverwacht is In zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve e-n zorgzame Man. Vader en Grootvader Lambertus Zwiers Zalig de doden die ln de Her* sterven Openbaringen 14 13 Groningen. 8 Juni 1972. Huize ..Pairlmonlum'*. Beukenlaan 38. T. Zwlera-Kwant H. L. Zwiers G. Zwlers-Meealers Amsterdam: J W. Zwier» G. Zwiers-van Boven Velp: Groningen: K. 1 Zwiers en kleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaats hebben maandag 12 Juni des namiddags te 14.00 uur op de Begraafplaats Selwerderhol te Groningen. Vooral zal een rouwdienst worden gehouden ln huize ..Patrimonium". aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tol condoleren na de begrafenis in de fami- Mekamer van huize ..Pairl monlum". Tot onze diepe droefheid werd uit onze familiekring weggenomen onze beste Zwa ger. de heer J. H. Goebertus Delden: M Bergmeljer-Roozs W Bergmcljer Arnhem: J Burger-Rooze A. C. Burger Ouderkerk: B Plret-Rooze J Firet Spijkenisse: P Rooze C. Rooze-van Steenis Het PRINSES IRENE ZIEKENHUIS TE ALMELO vroogl op korte termijn een Tol zijn/hoor look behoor! o.m.i het voorbereiden von hel ontslag voor patiënten die niel in hun eigen milieu kunnen terugkeren; het werken in team-verband op de afdeling psychiatrie; hel onderhouden van kontakt mei instellingen voor maotschoppelijk werk en sociale dienstverlening. Kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma Sociole Akodemie, Urgentie-Opleiding of H.S.A. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de direklrlce of bii de chef personee/sxolen von hel ziekenhuis, tel. 054P0 - 15761. Schriftelijke sollicitaties kunnen gericht worden aan de chef personeelszaken, Boerhaavelaon 1, Almelo. Door uitbreiding van werkzaamheden, gepaard gaande met een herverdeling van taken, zal de functie ontstaan van Deze functionaris - die rechtstreeks ressorteert onder het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken - zal speciaal worden belast met juridische en algemene personeelsaangelegenheden, zowel voor bereidend als uitvoerend, terwijl hij eveneens zal worden betrokken bij het verrichten van speciale opdrachten, het voorbereiden van nieuwe activiteiten en het doen van onderzoek. Van kandidaten wordt verwacht: Een juridische opleiding en/of grote kennis van en ervaring in de behandeling van rechtspositionele aangelegenheden. Algemene kennis van overheidspersoneels zaken. Een ruime contactvaardigheid. Goede mondelinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid. W N.V. PARKHOTEL -RESTAURANT GEVESTIGD TE AMSTEBDAM Jaarlijkse Algemene Vergadering van Aandeelhouders op maandag 28 Juni 1972 te 10.30 uur des voormiddags in een der zalen van hot Parkhotel. Ten kantore van da vennoot schap alsmede bij Oyens Van Eeghen N V.. Keizersgracht 279 te Amsterdam, liggen van heden al tot afloop der vergadering de agenda en het jaarverslag over 1971, inhoudende de Jaarstukken, ter Inzage voor Iedere aandeel houder cn zijn voor deze aldaar gratis verkrijgbaar Aandeelhouders, die ln de gaderlng hun stem wensen uit tc brengen, moeten overeenkomstig art. 16 alinea 5 der statuten, hun aandelen ten minste 5 da gen voor de vergadering tegen regu deponeren bij Oyens Van Eeghen N.V. te Amsterdam. Aandeelhouders hebben toegang tot de vergadering op vertoon van hun aandelen of bovenge noemd refu. HET BESTUUR De buitengewone algemene ver gadering van aandeelhouders van de naamloze vennootschap Lesener- Amsterdam N.V. gehouden op 29 februari 1972 heeft besloten tot terugbetaling van kapitaal. Het besluit Is bedoeld ln artikel 41 c van het Wetboek van Koop handel is heden ter visie gelegd ten kantore van het Handelsre gister te Amsterdam Amsterdam. 6 Juni 1972 De Directie Heden nam de HEERE. voor ons geheel onverwacht, tot Zich onze voorzitter en vriend, ds Heer P. van Splunder Zijn Irouw en vriendschap zullen ons Jang in herlnne ring blijven. Trooate dc HEERE zijn kin deren en kleinkinderen Lelden. Juni 1972. Namen; de Ned Herv Mannenverenlglng op Het behaagde de Here, voor ons nog onverwacht, van ons weg te nemen mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Joost Hendrik Goebertus in de leeftijd van 65 jaar. Amsterdam: C. J. Goebertus-Rooze Soest: C. Goebertus J. Goebertus-Hoeksema Wijchen: P. C. Regenboog-Goebertus H. J. P. Regenboog Bussum: A. J. Dogger-Goebertus W. B. Dogger Eindhoven: M. de Jonge-Goebertus J. de Jonge Amsterdam: J. C Hentzepeter-Goebertus S. H Hentzepeter en kleinkinderen Amsterdam. 8 juni 1972 Vrijheidslaan 34 GEEN TOESPRAKEN GEEN BLOEMEN Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandag avond van 910 uur in het gebouw van de Pro testantse Coöj>eratieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 13 juni om 13.50 uur in het crematorium op „Westgaarde". Ookmecrweg 275 einde Osdorperban te Amster dam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van huis ongeveer 13 uur. Protestantse In terkerkelij ke Stichting Bejaardenzorg Hendrik Ido Ambacht In Hendrik Ido Ambacht een snel groeiende mo derne gemeente van ca. 15.000 inwoners zal begin 1973 boven genoemde Stichting haar in aanbouw zijnde verzorgingstehuis openen, dat plaats zal bieden aan 100 bejaarden. Het bestur van de Stichting zoekt nu reeds een Van deze functionaris wordt verwacht dat hij naast de Directrice in staat zal zijn het gehele keuken gebeuren te leiden en te verzorgen. De Grootkeuken opleiding wordt op prijs gesteld, doch ervaring is zeker vereist. Tevens zal hij het Bestuur in het bouwstadium moeten adviseren t.a.v. de inrichting van de keuken. Salariëring volgens de normen van de L.S.B. Sollicitaties te richten aan de heer J. Kolkman, Tromplaan 22 te Hendrik Ido Ambacht (Tel. 01858-2037, waar desgewenst ook nadere inlich tingen kunnen worden verkregen). De kerkeraad van de wijkgemeente Koningskerk der Hervormde Gemeente te Leiden geeft met diepe verslagenheid kennis van het plotselinge overlijden van zijn oud-ouderling de heer P. van Splunder Jarenlang gaf hij zich met liefde aan allerlei kerkelijke arbeid tot de Koning der Kerk hem onthief van zijn aardse taak opdat hij zou in gaan in de eeuwige vreugde. De Here sterke zijn familie in dit onverwachte, droeve verlies Leiden, 8 juni 1972. Namens de wijkkerkeraad-Koningskerk Ds. G. C. Post, praeses D. Marck, scriba. Heden is in volle vrede ontslapen onze lieve zorg zame Vader en Opa Hendrik Jacobus van der Laaken weduwnaar van Hcndrica Moraal, op de leeftijd van 84 jaar. Amsterdam: W. F. Wijmvobel D. J. Wijnnobel-van der Laaken Leiden: L. G. van der Laaken J. M. van der Laaken-Aalbersberg Velsen: A. Bos H. Bos-van der Laaken Leiderdorp: G. Mulder D. Mulder-Pluyter Geldrop: N. van der Laaken D. E. van der Laaken-Smit en kleinkinderen Leiderdorp, 9 juni 1972 Bejaardencentrum „de Dillenburg" Mau ritssingel 29 Vader is opgebaard in de rouwkamer van de „Dil lenburg", alwaar maandagavond a.s. van 8.15-9 uur gelegenheid tot rouwbezoek wordt gegeven. Op dinsdag 13 juni om 2 uur nm. zal de rouw dienst worden gehouden in de aula van „de Dillen burg". Daarna zal de begrafenis om ca. 3 uur op de begraafplaats „Rhljnhof" te Leidon plaatsvin den. LIEVER GEEN BLOEMEN Geboden wordt Een aantrekkelijke en zelfstandige werk kring met een salariëring, afhankelijk van opUiding, leeftijd en ervaring van voors hands maximaal f 2.909,- (referendaris). Bij verdere ontplooiing een promotiemoge lijkheid tot een max. salaris van 3.384,- (administrateur). Een vakantieuitkering van 7%. Een mogelijkheid tot tegemoetkoming in reis-, verblijf (pension)- en verhuiskosten, een en ander overeenkomstig de terzake geldende rijksregelingen. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Op het salaris wordt geen AOW-premie ingehouden. Een psychotechnisch onderzoek kan een onderdeel vormen van de selectieprocedure. Schriftelijke sollicitaties met uitvoerige informaties en voorzien van een recente pasfoto worden met belangstelling tegemoet gezien door het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161te Amsterdam. is 1 ft te 1 jed rooi van HERVORMDE STICHTING „DEN OOIMAN" TE DOETINCHEM reactiveYingscentrum en verpleegtehuis De functie omvat het leiding geven aan het personeel van de huishoudelijke dienst van een inrichting van 200 bedden en het toezicht hou den op de werkzaamheden. Vereisten leidinggevende ce pa cite iten en organisatie vermogen. goede contactuele eigenschappen, diploma huishoudkundige of een gelijk waardige opleiding. Ervaring in het inrichtingswezen strekt tot aan beveling. Inlichtingen worden verstrekt door de direktrice, mej. E. van Lochem, onder no. (08340) 26541. Sollicitaties te richten aan het adres: Groot Hagen 6, Doetinchem. BORGSATE PU is een prot chr. verzorgingscentrum? gelegen in de tuinstad Schiebroek, aan noordelijke rand van Rotterdam, waar 332 bejaarden hun thuis" vinden vraagt in verband met de toename van de verzorgingsbehoevendheid van de bewoners, en de daardoor gestegen vraag naar gekwa lificeerd personeel intern en extern, die, bij gebleken geschiktheid hiervoor, belast kunnen worden mei de leiding van een afdeling biedt Salarisregeling van de Stichting Landelijke j Samenwerking Bejaardentehuizenorganisaties Premievrije pensioen- of spaarregeling. Onregelmatigheidstoeslag. Goede huisvesting. d Direkte verbinding met de stations C.S^^Jk en Noord 11 BORGSATE MJ Sollicitaties met opgave varl referenties worden ingewacht door de directrice, zr. H Dekkers, Meidoornsingel 181. Rotterdam-12. telefoon 010-18.03.20. Met droefheid geven wij kennis van het plotse ling overlijden van onze mede-broeder A. P. Mulder Wij gedenken met grote dankbaarheid de trouwe en prettige wijze waarop hij in het werk der barm hartigheid en in de wijkkerkeraad zijn krachten inzette in de dienst van de Koning der Kerk. Wij bidden Mevrouw en de kinderen de troost van onze Heer en Heiland toe. Namens het College van diakenen en de Wijkkerkeraad III van de Gereformeerde Kerk te 's Gravenhage-Escamp: G. L. van Egmond, secretaris diakonie 11 de Heet. scriba wijkkerkeraad III Het hartelijk medeleven, dat wij mochten ondervinden, na het overlijden van mijn lieve Man, onze Broer cn Zwager Petrus Johannes Verhoef heeft ons diep getroffen. Wij betuigen hiervoor onze oprechte dank. G. Verhoef-Timmerman en familie Berkel cn Rodenrijs, mei 1972 Raadhuislaan 40 Voor de vele blijken van belangstelling, zowel schriftelijk aLs persoonlijk, en voor de vele bloemen en geschenken in welke vorm dan ook, die wij bij ons 25-jarig huwe lijksfeest mochten ontvangen, zeggen wij u mede namen* onze kinderen hartelijk dank. Wilnis, juni 1972 T. DE JONG A. DE JONG-Lam

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18