Een roman-verpleegster kun je in het Holy-ziekenhuis niet worden. Maar wel een hele goeie.... FAMILIEBERICHTEN Leerling-verpleegsters Kom eens praten ziekenhuis vlaardingen BOERHAAVE-ZIEKENHUIS HARDERWIJK VERPLEEGKUNDIGE „GrootSchuy lenburg" Apeldoorn leerling-verpleegster of leerling-verpleger RANDERODE RANDERODE TROUW/KWARTET DINSDAG 6 JUNI 1972 E DANKBETUIGING Hierbij wil ik het schildersbedrijf, de Fa. Boon, en de collega's hartelijk bedanken voor de belangstelling en de cadeaus die ik gekregen heb bij mijn afscheid op 65-Jarig® leeftijd. Fam. v.d. Zee Voor de warme belangstelling ondervonden op ons 45- jarig huwelijksfeest brengen wij u on» oprechte dank. J. E. Goedhardt Dorpsstraat 8A, Kouderkerk a/ Rijn. M. A. Goedhart v.d. Berg „Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren hand!" Voor ons nog onverwacht in Jezus ontslapen, onze lieve moeder en oma, schoonzuster en tante Adriana Cornelia Pieternella van Spronsen-Dooren weduwe van Leendert Johannes van Spronsen in de ouderdom van 84 jaar Oud Turnhout R. van Spronsen (België)F. van Spronsen-van Dongen Gelselaar: M. C. J. Mensink- van Spronsen J. G. Mensink 's-Gravenhage: M. van Spronsen H. van Spronsen-Hoogeveen L. J. van Spronsen M. van Spronsen- van Willenswaard kleinkinderen en verdere familie. 's-Gravenhage, 4 juni 1972. Columbusstraat 126. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden donderdag 8 juni om 13.00 uur in de aula van 'Nieuw Eykenduynen', Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage, waarna de begrafenis zal plaats hebben. Voorzien van het H. Sacrament der Zieken over leed toch nog vrij onverwacht mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Adrianus Grimbergen Drager van de Zilveren Eremedaille van de Orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 63 jaar. Rijnsburg: J. C. Grimbergen-Lange Rijnsburg: H. J. Grimbergen M. L. A. Grimbergen-Kortekaas Valkenburg: W. M. Grimbergen C. T. Grimbergen-Beijersbergen Noordwijk: J. E. M. Kortekaas-Grimbergen H J. J. Kortekaas en kleinkinderen Rijnsburg, 4 juni 1972. Dubbele Bui 'RÉH Dubbele Buurt 11a. De overledene is opgebaard in het Mortuarium van „De Wilbert", Overrijn 7 te Katwijk aan de Rijn. Bezoek aldaar: maandag van 19.30—20.00 uur. Dinsdag gebedsoefening in de Parochiekerk van St Jan de Doper te Katwijk aan de Rijn, om 19 30 uur. Wij vieren de H. Eucharistie voor zijn ziclerust woensdag 7 juni om 10.00 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis plaatsvindt op het Parochiekerkhof te Katwijk aan de Rijn. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in het patronaatsgebouw naast de kerk. Hoe liefelijk zijn Uwe woningen, o Heere der heirscharen, mijn Koning en mijn God! Psalm 84 2 en 4b Op Zijn tijd heeft de Heere, voor ons geheel onverwacht, tot Zich genomen, mijn zeer geliefde Man. onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Wouter Boogaard in de ouderdom van 70 jaar. Wij danken God, voor hetgeen Hij ons in hem gegeven heeft. Rotterdam: M. J Boogaard-Lugtigheid M. J. Bosch-Boogaard A. J. Bosch Jantje en Marijke Hilversum: A. G. Boogaard J. F. Boogaard-Krul Kirsten en Mariska Rotterdam, 3 juni 1972. Berkendaal 147. Corr.-adres: A. J. Bosch, Lange Hilleweg 109. Bloemen sturen zal niet in de geest van de overledene zijn. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van het Claraziekenhuis, Olympiaweg 340. Bezoek aldaar dinsdag en woensdag van 20.00 tot 20.30 uur. De begrafenis in het familiegraf zal plaatshebben donderdag 8 juni as. op de Begraafplaats der Hervormde Gemeente van Rotterdam Charlois, Charloise Lagedijk 680. Vertrek vanaf de kerk- zaal der Chr. Geref. Kerk, Coloniastraat 25 om 14.15 uur. aankomst in de kapel om 14.45 uur. Geheel onverwacht nam de Heere in Zijn ondoor grondelijke wijsheid van ons weg mijn lieve Man en onze lieve Papa Simon Jan Louwrcns de Jong oud 33 jaar. Assen, 3 juni 1972 Heemskerkstraat 10 J. P. de Jong-Smit Ellen Gert Simon De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 8 juni op de Begraafplaats „de Boskamp", aan komst 14.00 uur. Vooraf za) er een samenkomst worden gehouden in de Chr. Geref. Kerk, Kanaal straat 39 te Assen om 13.00 uur. De overledene is opgebaard in het Mortuarium van het Wilhelmina Ziekenhuis. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag 6 juni van 19 00—19.30 uur, ingang Ooeterhoutstraat 9 „Mijn genade is U genoeg'' ln zijn Heer en Heiland ontslapen mijn innig lieve Man, oroe zorgvolle Vader en Opa Hendrik Rokus Bardelmeijer in de ouderdom van 79 jaar. Apeldoorn: H. N. Bardelmeijer-Kooij A. N. Bardelmeijer Alphen a/d Rijn: P. F. Verduijn- Bardelmeijer A. Verduijn Leen en Nel, Henk, Jaap B. M. Verduijn- Bardelmeijer C. Verduijn Elly en Tjalle en Leo Koudekerk a/d Rijn: H. G. Bardelmeijer C. A. Bardelmeijer-Burger Henk, Carla, IJsbrand Apeldoorn: A. N. Bardelmeijer R. Bardelmeijer-Ensing Anneke, Helma, Erik, Wilko, Thea Apeldoorn, 3 juni 1972. (Randerode, Looi a an 4850). De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 7 juni om 15 uur op de Algemene Begraafplaats (Heidehof) te Uchelen. Vooraf zal er een rouw dienst worden gehouden in de aula van boven vermelde begraafplaats, welke geleid zal worden door Ds. G. A. Westerveld. Gelegenheid tot condoleantie na afloop van de plechtigheid. Door een droevig ongeval heeft de Here plotse ling van ons weggenomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Antkonie Johannes Reedijk in de ouderdom van 60 jaar. Psalm 39 vers 10. Ik ben verstomd, ik doe mijn mond niet open, want Gij zelf hebt het gedaan. Schiedam: L. Reedijk-Schulp Capelle a. d. IJssel: N. W. de Jong-Reedijk J. T. de Jong Spijkenisse: B. G. Reedijk H. Reedijk-Volbeda Schiedam: M. C. G. Nagtegaal-Reedijk A. Nagtegaal Hannover: J. A. J. Reedijk C. Reedijk-Wharey Parijs: W. M. C. Reedijk Amsterdam: A. Reedijk Schiedam. A. J. Reedijk Schiedam: J. M. Reedijk en kleinkinderen Schiedam, 4 juni 1972. Burgemeester Knappertlaan 259 b. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren: in de rouwkamer van de Dr. Nolet Stichting, Juliana van Stolbergstraat, woensdagavond van 7.308.30 uur. Na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis is bepaald op donderdag 8 juni op de Algemene Begraafplaats. Spieringshoeklaan. Aankomst in de kapel te 3.00 uur. Prediker 3 vers 11a Op 1 juni is onverwacht in St Hubert te België overleden onze lieve Man en Vader Pieter Jelte Egbertus Hovingh op de leeftijd van 55 jaar. Utrecht: M. Hovingh-Mooibroek Bleskensgraaf: G. A. F. I. Klapwijk-Hovingh S. Klapwijk Utrecht, 5 juni 1972. Johan Wagenaarkade 45. Corr.-adres: Kerkstraat 2, Bleskensgraaf. De teraardebestelling heeft heden in stilte plaatsgehad. God nam tot Zich onze zwager Pieter Jelte Egbertus Hovingh Utrecht. 1 juni 1972. Soest: J. Mooibroek A. Mooibroek-Oosterhof Kampen: B. Mooibroek A. Mooibroek-Bulthuis Groningen: T. Mooibroek E. Mooibroek-Swiers Cothen: H. Mooibroek C. M. Mooibroek- Kurpershoek Groningen: H. J. Mooibroek J. Mooibroek-Smits neven en nichten Op 1 juni is onverw acht in Sint Hubert te België overleden onze collega en chef P. J. E. Hovingh arts op de leeftijd van 55 jaar. Hoofd van de afdeling bedrijfsgeneeskunde N.V. Nederlandse Spoorwegen. Gedurende vele jaren was hij de stimulerende kracht bij ons werk. Bedrijfsartsen en personeel. Utrecht. 5 juni 1972. GEBOREN. 1 juni: Rosemarie De heer en mevrouw J. ea fiere ren J. van O e veren-san den Akker Tijd.: VU-Zlekenhuls, A'dam. Valerïaanstr. 11. Krommenie De heer en mevrouw Schijf felen-Miedcma Alfard berichten u zeer ver heuffd de feboorte van hun dochter en zusje Digna Agnes Hillegonda Langs deze wegen betuigen wij onze hartelijke dank aan allen die onze geliefde Vrouw en Moeder L. Driebergen-van Tuyl in haar hoge ouderdom bezochten en na haar overlijden de laatste eer bewezen en blijken van meeleven toonden In het bijzonder Ds. Huisman, Dr. v. d. Laan. Dr. v. d Water en de beide wijkzusters die haar hebben bijge staan in het bijzonder de laatste 3 weken van haar lijden Fam. K. Driebergen Rijnsburg 6 juni. „Zalig hij, die ln dit leven Jacob's God ter hulpe heeft Psalm 144 3 (O.B.) Zondagmorgen heeft de Here thuis gehaald ome lieve Moe der. Grootmoeder en Over grootmoeder Maria Verweij weduwe van Enge) ran 't Hof ln de ouderdom van 90 jaar. Vijfhuizen: A. van 'l Hol Haarlem: H van 't Hof-Schutte Vijfhuizen: s. van 't Hof-Poldervaart Johan Elly. Gerrit en Michel Willem Vijfhuizen. 4 juni 1972. Groeneweg 20. Geen bezoek - Geen hlocmen De begrafenis zal D.V. plaats hebben donderdag 8 juni a s. 2 uur op de Nieuwe Alge mene Begraafplaats aan de Vijfhuixerweg te Hoofddorp. Vertrek van Groeneweg 20 circa 1.40 uur Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de koffiekamer op de begraafplaats. ENIGE KENNISGEVING Op 31 mei 1972 is in haar Heer en Heiland ontslapen onze geliefde, zorgzame Moe der. Behuwd-, Groot en Overgrootmoeder Geertje de Jonge De begrafenis heeft heden ln de familiekring plaatsgevon den op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Valke- veensclaan te Naarden. Or HELMUT THIELtCKf D« hoohJwearboctor «•R hot christelijk geloot •Nesngazst aan de hand van ds Apostolisch* Galoo4o> belijden!» f 18.90 Vorioijgtoaar In ds boekhandel ZOMER i KEUNINO WAGENINGEN Dat kun jij worden. Een „eerste klas" verpleegster in het Holy-ziekenhuis. Maar geen roman-verpleegster. Want die bestaan niet. Waarom is het nu beter om verpleegster te worden in het Holy-ziekenhuis? Bijvoorbeeld omdat in dit ziekenhuis iedereen elkaar nog kent. Je bent geen nummer. Omdat je daar een uitstekende verpleegstersopleiding krijgt. En hiervoor vragen wij nog Meisjes die echt een hele goeie verpleegster willen worden. Ze moeten minstens 17 jaar en 7 maanden oud zijn. Als vooropleiding stellen we tenminste een MAVO- of een inas-diploma. De leerling-verpleegsters van Holy zijn intern. Hebben een eigen fraaie zit-slaapkamer. Werken vijf dagen. Tijdens de opleiding is het aanvangs salaris f 365,- schoon. En natuurlijk is verder alles voor rekening van het ziekenhuis. Zoals kost, inwoning, ver zorgingvan de was en geneeskundige behandeling. Jongens die een hele goeie verpleger willen worden, moeten ook maar komen praten met het Holy-ziekenhuis. Holysingel 3 Vlaardingen Tel. 010-34 56 66. Kijken. En luisteren. Want we vertellen je ook dat de aanschaf van dienstkleding vergoed wordt. Dat je een goede reiskostenvergoeding krijgt. Datje een vakantie toeslag krijgt van 6j£%. En voor onregelmatige diensten krijg je ook een toeslag. Wanneer jij je diploma van verpleegster op zak hebt, verdien je f 973,- bruto per maand. A.O.W. is voor onze rekening. Jij, die een hele goeie verpleegster wilt worden.geeft zich snel op voor de verpleegstersopleiding van het Holy-ziekenhuis. Die begint op 1 september 1972. Je kunt solliciteren of eerst om een persoonlijk gesprek vragen bij de adjunct- directrice, Zuster A. Baan. Op de OPERATIEKAMER van het ontstaat binnenkort een vakature voor die de O.K.-opleiding wenst te volgen of deze al (bijna) gevolgd heeft. Sollicitatiebrieven kunnen worden gericht aan de verpleegkundig adj.-direkteur van bovenge noemd ziekenhuis. (Tel. 03410 - 3344). (CHR. INRICHTING VOOR GEESTESZWAKKEN) ...heet u welkom als Centraal gelegen in het land - als een wijk van Apeldoorn - ligt "Groot-Schuylenburg" te wachten op enthousiaste jongeren die zich willen inzetten voor hun geestelijk gehandicapte medemens. Wij zoeken JONGE MENSEN die minstens 16J jaar oud zijn en in het bezit zijn van het MULO MAVO- of INAS-diploma. Zij kunnen na een 1 maand durende introductiecursus geplaatst worden als leerling van de 3-jarige opleiding voor het Z-diploma (Zwakzinnigenzorg). Ook kunnen MEISJES die niet in het be2it zijn van één der bovengenoemde diploma's, doch wel minstens 2 jaar vervolg onderwijs (bijv. huishoudschool) hebben genoten, na een 1 maand durende introductiecursus geplaatst .worden als leerling van de 2-jarige opleiding voor het Z.A.-diploma (Zwakzinnigen zorg-Assistente). Aan deze JONGE MENSEN kan worden geboden: een boeiende en dankbare werkkring te midden van onze verpleegden; salaris en sociale voorwaarden volgens landelijke regelingreiskosten 2x per maand naar en van de ouderlijke woning onder aftrek van f 2,50 per retourreis. Huisvesting intern of voor leerling-verplegers extern. Speciaal zij die in de komende maanden het MAVO-, INAS- diploma of een getuigschrift van de huishoudschool hopen te behalen worden verzocht NU te solliciteren. Sollicitaties kunt u richten aan de geneesheer-directeur ven de Inrichting, Zutphensestraat 106, Apeldoorn. De direktie van de Stichting Interconfessioneel Verpleegtehuis? LOOLAAN 48-50, APELDOORN stelt meisjes, die tenminste 17 jaar oud zijn, in de ge legenheid om te worden opgeleid tot ZIE KEXVERZORGSTER De kursus vangt aan 15 augustus 1972. Vereisten: Bij voorkeur in het bezit van M.A.V.O.-3, I.N.A.S.- ofi O.V.B.-diploma. Tijdens de vooropleiding, die S weken duurt, ontvangen d«ï leerlingen boven huisvesting, voeding en bewassing een zakgelq* van 75,per maand. Daarna volgt salariëring volgens de geldende normen: le jaar! leerling bruto 690,80'per maand en 14% onregelmatigheid" toeslag. De eerste aanschaf van dienstkleding komt voor rekening vai. het tehuis. Wil je hierover meer weten, dan zal de direktrice hierovei gaarne met je van gedachten wisselen. Telefoon: 05760-1288& toestel 10. De Stichting Interconfessioneel Verpleegtehuis LOOLAAN 48 50, APELDOORN roept sollicitanten op voor de funktie van le VERPLEGENDE Randerode is een verpleegtehuis voor langdurig som. ill tisch zieken met een kapaciteit van 145 bedden. Plannen tot nieuwbouw van een veel groter komple (360 bedden), gedeeltelijk voor langdurig zieken, gi: deeltelijk voor psychisch gestoorde bejaarden, zijn vergevorderde staat van voorbereiding. Sollicitaties te richten aan de direktrice van voornoemd ve pleegtehuis. Inlichtingen: tel. 05760-12888, toestel 10.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10