unstige wending in Rijnoverleg Alleen om 'Artis' weg bij het onderwijs gemeente )eft geen uor te slikken 'Begin van een oplossing' voor problemen van zout en warmte Ovatie voor president Nixon Weer kritiek uit Rome op Brabantse godsdienstcursus Textiel Unie krijgt uitstel van betaling :rval op ro-bank Toekomstige directeur was op geen enkel ander aanbod ingegaan nipe premier naar Japan Het weer F/KWARTET ZATERDAG 3 JUNI 1972 Binnenland T3/K5 Willem Breedveld LAAG Het merkwaardige en nu macabere zwarte pietenspel van oeverstaten met als inzet de terug van de vervuiling van de Rijn ieze week in Parijs een gunstige ig genomen. De internationale Rijn- ssie, een ambtelijk overlegorgaan Rijnoeverstaten, bereikte een be- een oplossing voor het zoutpro- werd unaniem de beginselafspraak ge- »m de Rijn te behoeden voor het gevaar rmische verontreiniging die een ramp- wnvang kan aannemen wanneer nieuw zen kernenergiecentrales 'het water van onbelemmerd als koelwater gebruiken zorgen voor een niet denkbeeldige hitting van deze rivier (gedeeltelijke) oplossing van het zout- m is voorlopig een streep gezet onder •nlange gehakketak over de vraag of, en waar, Frankrijk het afvalzout van de len in de Elzas (ruim zes miljoen ton r) zou moeten opslaan Vooral in dit erdeel heeft Frankrijk altijd op mees- wijze de zwarte piet uit handen weten m, zeer tot ongerief van ons land, dat fgelopen jaren telkens en thans perma- zoutwaarde van de Rijn boven de tare grens van 300 milligram per liter ;ein. De tuinders in het Westland on der - daarvan aantoonbare schade en het iter is beduidend in kwaliteit achteruit- erste conferentie van de internationale unissie stond centraal of de Franse ïem hun zout moesten opslaan. Een lie door dit land telkens hardnekkig ïtkend Duitsland zou net zoveel zout in lozen, en waarom zou ons land er g voor moeten boeten, luidde ongeveer nering. en ontwikkelde zich in de loop der jaren de argumentatie dat het Duitse zout moeilijker 'grijpbaar' is omdat vele honderden industrieën voor lozingen verantwoordelijk zijn. Bovendien verkeert het zout bij deze lozingen in een vloeibare toestand Metingen toonden bovendien aan dat het zout van de Franse kalimijnen voor ongeveer 35 procent verantwoordelijk is voor de totale zoutbelasting van de Rijn. Waarom dan niet beginnen het Op die conferentie (vorig jaar in Bazel) is nooit helemaal duidelijk geworden, waarom Frankrijk het zout niet wilde opslaan in direc te omgeving van de mijnen. Het voerde hier voor aan dat het grondwater zou worden aangetast en de zoutbergen bovendien het land schap zouden ontsieren. Technisch was toen echter al aangetoond dat dit gevaar te voorko men was: de bodem was toen echter al afge- probleem op te lossen waar dat mogelijk is? Onder de klem van deze argumentatie veran derde Frankrijk van taktiek. Het toonde zich bereid het zout op te slaan, mits de andere landen zouden bijdragen in de bosten. In dit stadium toonde Nederland zich bereid 46 pro cent van de kosten (vijf miljoen gulden) voor zijn tekening te nemen. Verder werd afgespro- ke dat Frankrijk en Du/«land ieder 23 pro cent zouden betalen en Luxtrwbwrg en Zwitser land de rest. Zaak liep vast Maar ook in dit stadium kon geen akkoord worden bereikt met Frankrijk. De zaak liep nu vast op de vraag waar het zout zou moeten worden opgeslagen. Frankrijk wil'de dit doen op het Rijneilandje Fessenheim, maar hiervoor voelde Duitsland n'iets. Dit land bon op redelij ke wijze aantonen dat met name de drinkwa tervoorziening van Fessenheim gevaar zou lo pen. De zoutbergen zouden bovendien een belemmering vormen voor de aanvliegroute van een Duits vliegveld. dicht en de zoutbergen kunnen gedeeltelijk met betonnen schuttingen omringd worden in verband met het gevaar voor verstuiving. Een ander verweer van Frankrijk was dat de mij nen particulier eigendom zijn. De gronden voor de opslag zouden via dure en tijdrovende onteigeningsprocedures verkregen moeten wor den. Geen belang Overigens moet de onwil van Frankrijk niet uit deze zakelijke gegevens verklaard worden. Frankrijk heeft gewoon geen enkel belang bij de zoutopslag. In de eerste plaats zijn de kalimijnen over tien jaar toch uitgeput, zodat het probleem dan vanzelf opgelost zal zijn, maar bovendien is de Elzas politiek gezien een uiterst labiel gebied. Een regeling voor de zoutopslag kan gemakkelijk tot een verheviging van de toch al niet re gerings gezind e mentali teit in deze streek leiden. En dat is het laatste wat de Franse regering voor Nederland over heeft, temeer waar in Frankrijk ons probleem van het drinkwater niet zo gek veel indruk maakt. Water drink je niet uit de kraan maar uit een fles, is hun opvatting. Conferentie De ministersconferentie die half juli in ons land wordt gehouden over de toestand van de Rijn moet er dus wel de oorzaak van zijn geweest dat Frankrijk deze week overstag is gegaan. Dit blijkt ook wel uit het verzoek van Frankrijk om de ministersconferentie uit te stellen tot genoemde datum. Het land wilde eerst de resultaten afwachten van de conferen tie van de internationale Rijncommissie. Frank rijk wilde voorkomen, naar algemeen wordt aangenomen, op hoog niveau als boosdoener te worden aangemerkt. Bovendien verbetert het aldus zijn onderhandelingspositie in andere zaken. De unanieme afspraak om de thermische ver ontreiniging van de Rijn tegen te gaan hing ook al weer van Frankrijk af. Nederland Duitsland en Zwitserland waren het er al lang over eens dat nieuw te bouwen kerncentrales in tijden dat dit nodig is, bijvoorbeeld wan neer de afvoer van de Rijn laag is, over moeten kunnen schakelen op luchtboeldng of gewoon de produktie moeten stoppen. De uiter ste consequentie, namelijk helemaal geen koel water van de Rijn gebruiken heeft geen van de landen willen aanvaarden. Frankrijk, dat op het ogenblik een kernenergiecentrale bouwt op het Rijneilandje Fessenheim, heeft zich tot nu toe echter afzijdig gehouden. Compromis De afspraak die nu uit de bus is gerold draagt het karakter van een compromis. Frankrijk heeft namelijk de warmtelimiet aanvaard dat de centrale op Fessenheim het Rijnwater ge middeld met niet meer dan één graad mag verwarming. Wel zegde Frankrijk toe de moge lijkheden van luchtkoeling te onderzoeken voor de tweede eenheid van de centrale en een eventuele verdere uitbreiding in de toekomst Een pover resultaat, wanneer men bedenkt dat er langs de gehele Rijn rond de dertig centrales zijn gepland. In het Amerikaanse Huis van Afgevaardigden heeft president Nixon een staande ovatie gekregen van de afgevaardigden en senatoren toen hij onmid dellijk na terugkeer uit Oost-Europa een rede hield, waarin hij ondermeer opmerkte, dat het SALT-akkoord een garantie is dat in de toekomst geen macht ter aarde sterker zal zijn dan de Verenigde Staten. elijke regeling drinkwater op komst ze parlementsredactie q^AAG In de naaste toekomst zal het niet meer voorkomen Len kleine gemeenten door de grote gemeenten gefluorideerd ejater wordt opgedrongen. Minister Stuyt (volksgezondheid) is Jajk van plan bij de Tweede Kamer een wetsontwerp in te dienen i deze toestand een eind te maken. en van het initiatief van de f- is, dat hij grote waarde jan de uitspraken van de geko- -ategenwoordiging van de bevol- :inister Stuyt deelt dit mee in d op vragen van de heer om (D '66). Het lid van de Kamer had de minister erop dat de mening bij grote an de bevolking is, dat alleen eikt kan worden via (harde) 'an buitenparlementaire groe- personen, die slechts op zich- aangewezen. Stuyt denkt nu aan een democratische regeling met op de drinkwaterfluoridering. jn optreden als minister heeft geen toestemming gegeven "lioridering. ^jSEM rïlbleem van de fluoridering het ogenblik in Den Haag .leving. De verwachting is, dat pjrderheid van de Haagse raad maand voor fluor in het Jal uitspreken. Raden van tal 'upeenten, die het water van ag betrekken, zijn echter dik- °n principiële en ethische re- tegen. De verwachting is, dat ^beslissing in Den Haag reke- aj'ordt gehouden met de afwij- fie tuinbouwgemeenten in istland en ten noorden van im. leenteraden in de omgeving ïsterdam zijn in het recente in het geheel niet gehoord fluoridering van het drinkwa- besluit werd reeds in 1965 provinciale staten van Noord genomen. Gezien de ontwik- de laatste tijd zijn Gedepu- itaten "an Noord-Holland van kwestie van de fluoridering n de Staten voor te leggen, van een goedkeurings- oiaxg, die voor december 1968 is verleend, acht de minister goed mogelijk. Dat al het geval zijn wan neer er onvoldoende sprake is van algemene belangen. ROME (ANP-AFP) Pater Jean Ga- lot heeft in het invloedrijke Italiaanse jezuietenblad 'Civilta Cattolica' met kracht stelling genomen tegen de nieuwe, voor een deel van West-Bra bant bestemde catechetische cursus van de vereniging voor middelbare scholen in Brabant'Ons Middelbaar Onderwijs' die is goedgekeurd door mgr J. Bluyaaen, bisschop van 's Hertogenbosch en mgr H. Ernst, bis schop van Breda. Pater Galot schrijft dat in deze nieu we godsdienstcursus onder meer ge steld wordt dat de evangeliën maar weinig historische feiten bevatten, daar Jezus zichzelf nooit God heeft genoemd, dat de verrijzenis van Christus een legende is als men haar letterlijk opvat, dat het dogma van de drievuldigheid pas na Christus is ont staan, dat geen enkele kerk kan zeg gen dat zij de ware kerk van Christus is, dat de dogma's waaronder die van de pauselijke onfeilbaarheid, perio diek moeten worden herzien en dat de protestanten samen met de rooms- katholieken de eucharistie moeten vieren. Men kan niet zeggen dat het hier om nieuwe opvattingen gaat, aldus Pater Galot. Maar wat wel nieuw is, is dat zij in een r.k.-godsdienstcursus wor den gepropageerd. Zowel mgr Ernst als mgr Bluyssen zijn in november vorig jaar door paus Paulus in audiëntie ontvangen in ver band met deze nieuwe catechetische cursus. Van een verslaggever ALMELO De Almelose rechtbank heeft gistermiddag de Koninklijke Ne derlandse Textiel-Unie te Enschede voorlopig uitstel van betaling ver leend. Als bewindvoerder is aangewe zen mr. E. P. M. Domsdorf uit Olden- zaal, als rechter-commissaris mr, C. J. van Zorge te Almelo. Blijkens het request van de KNTU aan de rechtbank te Almelo voorziet het concern met de betaling zowel van haar eigen opeisbare schulden als de schulden van de twaalf NV's die in het concern zijn opgenomen niet te (ADVERTENTIE) De Christelijke Blindenbibliotheek wil u graag iets vragen: Hoe denkt u over christelijke lectuurvoorziening? Vindt u dat het ohristen-ïijn en de visie die nen heeft op de leotuur Tan onze tijd» ieta net elkaar te naken hebben? Wij vinden van wel, en daarom werken wij voor de instandhouding en uit breiding van een christelijke blindenbibliotheek» Afzonderlijke ohristelijke organisatie voor een bepaald doel is eohter in onze dagen geen vanzelfsprekende zaak neer» Tooh zijn wij van nening dat in ons land nog duizenden aohter onz etreven staan» Vandaar dat wij u graag de vraag willen voorleggen! wilt u ons steunen in ons etreven een eigen ohristelijke blindenbibliotheek in stand te houden? V kunt dat doen op drieerlei manier» 1» door ons adressen te versohaffen van personen uxz uw omgeving Ole van onze bibliotheek gebruik zouden kunnen naken, naar dit nog niet doen. Wij denken hierbij niet alleen aan blinden enslechtzienden, naar ook aan anderen die, om welke reden dan ook, niet op de normale nanier kunnen lezen» Bij voorbeeldt epastioi, reuna— en B»a»—patiVnten, chronisohe zieken, langdurig bedlegerigen, e.d. En vooral ook de bejaarden die niet meer op de gebruikelijke aanier een boek of krant kunnen lezen» Een moderne blindenbibliotheek als de onze kan door middel van het gesproken boek al deze groepen mensen van leotuur voorzien. 2. door ons een briefkaartje of een brief te schrijven, waarin u one laat weten ons streven moreel of daadwerkelijk te willen steunen. Bat kan b.v. door een simpel zinnetje alat "Ga zo voort", oft "Gelukkig dat da CBB er is", of» "Wat kan ik voor u doen?", of wat u maar wenst te schrijven. 3. door ons materieel te steunen. Bit kan door storting van een bijdrage op onze giro 19.69.00. Onze leotuur in aangepaste vorm is zeer kost baar. Baarom hebben wij permanent behoefte aan bijdragen uit partiouliere bron. In 1972 bestaat de Christelijke Blindenbibliotheek al 60 jaar» Wij vieren geen grootscheeps feest, omdat wij menen dat de ons toevertrouwde gelden in de eerste plaats moeten worden beeteed voor ons primair# doelt de produktie van aangepaste leotuur (hetzij in brailleschrift, hetsij in gesproken vorm op geluidsband of cassette) ten behoeve van de gehandioapte naaste» Baarom is de mooiste felioitatie die u ons ter gelegenheid van ons diamanten jubileum kunt bereiden, sla u in enigerlei vorm ons uw steun en medewerking wilt verlenen» Vereniging Christelijke Blindenbibliotheek Putterweg 140 Ermelo Telefoon 03417-1014 Giro 19.69.00 IDAM Twee Duits spreken- aen van ongeveer 25 jaar heb- *^]rij.dagmorgen rondom half een gewapende overval ge- gjop het filiaal van de Amro- de Scheldestraat in Amster- j zijn met circa 6000,ver in een blauwe Austin-seven kenteken 6386 FM. De man zonnebrillen droegen, be- 'gi het personeel ieder met een Ij De Austin-seven bleek te zijn e.r is bij de overval niet jin, zo zei de politie. De uit- ;n in de onmiddellijke nabij- n het filiaal in de Rivieren- Amsterdam werden afgezet. (UPI) De Britse premier Heath heeft een uitnodiging L voor een staatsbezoek aan ir )e datum van dit bezoek is tu 6t vastgesteld. Aangenomen nat Heath eind september naar ►nil gaan. Het wordt het eerste rtsoek van een Britse premier an. Van een onzer verslaggevers WAGENINGEN 'Ik had het onderwijs voor geen enkele andere aanbieding verla ten'. Dat zegt dr. B. M. Lensink, rector van de rijksscholengemeenschap in Wagenin- gen, die op 1 oktober volgend jaar dr. E. F. Jacobi (na een inwerkperiode van negen maanden) zal opvolgen als directeur van Artis. Dr. Lensink (hij is evenals zijn vrouw bioloog en zijn zoons zijn actieve leden van de Nederlandse Jeugdbond voor Natuurstudie): 'Ik ga met veel enthousiasme naar Artis toe, en mijn gezin heeft er ook echt zin in'. Toen dr. Jacobi hem polste, heeft hij niet lang getalmd met solicite- ren. Wat dr. Lensink vooral aan trekt bij Artis, dat is de com binatie van educatieve- en na tuurbeschermingsaspecten. Zijn levensgang tot nu toe maakt dat ook wel duidelijk. De actie 'Artis moet blijven', die ondermeer resulteerde in de Mini-Zoo, (volgende week open) was hem aan het hart gebakken. Hij meent dat de dierentuinen in allerlei op zicht een zeer belangrijke functie vervullen. Dat in het overstappen naar Artis ook enig risico zit ('het ambtena ren-bestaan biedt meer zeker heid') ontveinst hij zich niet, maar dat moet je vindt hij durven nemen. Toen dr. Lensink aan de rijks universiteit te Leiden biolo gie ging studeren, koos hij zoölogie als hoofdvak en plantkunde als bijvak. Na zijn doctoraal examen ging hij met zijn vrouw vrijwel op de dag van de stormramp in 1953 naar het biologisch station 'Weevers Duin' te Oostvoorne. Hij zou daar leiding geven aan mensen, die geïnteres seerd waren in de biologie van Voorne. Tevens maakte hij er studie van de versprei ding van enige sprinkhanen- soorten in de duinen van Voorne, en op dat onderwerp is hij in 1963 bij prof. dr. D. J. Kuenen gepromoveerd. Eén van zijn stellingen, speci aal ook interessant met het oog op zijn verdre carrière, luidde: 'Aan de drang van de mens de natuur op te zoeken, wordt gehoor gegeven door te trachten hem recreatiegelegen heid ter beschikking te stel len. Daarbij richt zich het be grip recreatie teveel op het stelsel van ontspanningsforma- lisme. Daartegenover zou men meer de nadruk moeten leg gen op het organiseren van recreatie, die er op gericht is de mens met de natuur als zodanig in contact te brengen'. IJsselmeer Na de sprinkhanen kwamen de veldmuizen en ratten bin nen zijn vizier. Hij werd we tenschappelijk ambtenaar bij de Rijksdienst IJsselmeerpol- ders te Kampen. Globaal geno men, bestond zijn taak daarin, dat hij zich moest houden op schadelijke organismen. Het punt is dat je de schade weet M. Lensink: dieren belangrijk te beperken zonder drastisch onder de diren huis te hou den. Dat lukte aardig want Ooste lijk Flevoland bleef vrij van een miljoenen verslindende muizenplaag, zoals de Noord oostpolder die had gekend. Hiervan was de oorzaak niet helemaal duidelijk. Dr. Len sink vindt de Noordoostpolder en Oostelijk Flevoland ook niet helemaal vergelijkbaar. In de Noordoostpolder had het werk door de oorlog ge ruime tijd stilgelegen, en dat was in Oostelijke Flevoland niet het geval. De functie bevredigde hem niet helemaal. 'Ik vond me sociaal te weinig bij het leven betrokken, daarom ging ik naar het onderwijs. Ik ben negen jaar leraar biologie ge weest in Brielle, daarna werd ik rector aan de rijksscholen gemeenschap in Wageningen. Contacten met jonge mensen, daarvan houd ik. Biologie is een vak, dat je aan jonge mensen kwijt kunt'. 'Eigen bekoring' Het bevalt de heer Lensink (al tien jaar lid van de CRM- staatscommissie voor natuur bescherming en opvoeding) kunnen voortgaan. Er is een geconso lideerde staat van baten en schulden van de KNTU en de twaalf vennoot schappen overgelegd, die in totaal 90 miljoen gulden beloopt, waaronder een rekening-courantkrediet van di verse banken van circa 25 miljoen gulden en een zogenaamd standby- krediet van de Nederlandse Investe ringsbank van rond 17 miljoen gul den. De rechtbank heeft 20 december 1972 aangewezen als de dag waarop de schuldeisers zich kunnen beraden over het definitief verlenen van sursé ance. KAMERVRAGEN Intussen hebben gisteren de Kamerle den Weijers, Van Zeil en Pegenburg (allen KVP) de ministers Langman (economische zaken) en Boersma (so ciale zaken) gevraagd welke vooruit zichten er nog bestaan voor de KNTU, nu dit concern in moeilijkhe den verkeert. Gevraagd wordt wat de regering be sloten heeft rondom het reconstructie plan van de KNTU en welke overwe gingen daarbij hebben gegolden. Ook willen de Kamerleden weten van de gevolgen van een en ander zijn voor de werkgelegenheid in het rayon En schede. Als die werkgelegenheid zich ongunstig laat aanzien, zullen de be windslieden moeten meedelen, wat hun beleidsvoornemens voor dit ge bied zijn. Winderig Van onze weerkundige medewerker Een zwakke rug van hogedruk heeft Nederland gisteren een groot deel van de dag bediend met gunstig weer. Er vielen ook enkele lokale buien. Daags tevoren had het onder een koude put op de Veluwe en in Lim burg veel langduriger geregend en ook af en toe geonweerd. In Apel doorn werd 14 millimeter afgetapt. Een zware bui leverde in Ter Apel dertig millimeter neerslag op. Dit weekend strekt een diepe depres sie bij Schotland (980 millibarhaar grijpvingers uit naar ons land. Daar door hebben we een winderig weert ype met ook op zondag wat regen of enkele buien, geflankeerd door opkla ringen in een koele westelijke tot zuidwestelijke stroming. Mei was te nat en te somber en daarbij gemiddeld aan de koude kant. De Bilt berekende een gemiddelde etmaaltemperatuur van 11.8 graden Celsius tegen 12.4 normaal. Over de afgelopen 250 jaar (vanaf 1721) wa ren 40 pet van alle meimaanden kou der en 60 procent ivarmer dan die van 1972. De gemiddelde dagelijkse maximumtemperatuur (overdag) was met 15.9 graad Celsius bijna twee graden onder normaal. De gemiddelde dagelijkse minimumtemperatuur ('s nachts) met 7.7 ruim een halve graad boven normaal. De zon was in mei bepaald niet in vorm met in De Bilt maar 174 schijnu- ren tegen 211 normaal. Landelijk be zien viel er ruim 80 millimeter neers lag tegen 49 normaal. Het onweerde op 19 dagen ergens in het land tegen op 14 dagen normaal. De lente van 1972 was aan de natte en de sombere kant. De gemiddelde etmaaltempera tuur is met 8.6 graden Celsius precies normaal geweest. goed op zijn school met meer dan 1000 leerlingen. Waarom dan naar Artis? Hij heeft zich wel eens afge vraagd: houd je dit tempo tot je 65-ste vol? Bij het onder wijs is een status quo ondenk baar: leven is ontwikkeling. De Mammoetweg was nodig, maar geeft nog een aantal pro blemen. Is dit de reden om die toch wel opmerkelijke ommezwaai te maken? Dat is het niet. Hij doet het omdat hij dierentuinen (jam mer dat de particulieren het financieel ook zo moeilijk heb ben) belangrijk vindt. En dat geldt met name Artis,- dat midden in de stad ligt en daardoor een eigen bekoring heeft Het vervult en enorme functie: vorig jaar nog weer ruim een miljoen bezoekers. Het lijkt dr. Lensink zinvol via dit medium de ontmoeting tussen mensen en dieren te bevorderen. Veel belangstel ling heeft hij ook voor de pogingen om de verschillende soorten dieren op grond van studie in grotere ruim ten bijeen te brengen en het aantal kooien te verminderen. W eerrapporten van gisteravond 7 uur; maxi mum-temperaturen van gisteren en neerslag tussen 's morgens 's avonds 7 uur Amsterdam zw. bew. 17; 0; De bilt zw bew 17-0: Deelen 1. bew. 17-0: Ecldc h. bew. 17-0; Eindhoven 1. bew 18-0; Den Helder h. bew 15-0; Luchth. R'dam. L. bew 17-0; Twente h. bew 18-0; Vllsslngen 1. bew 18-0; zd Limburg onbew 17-0; Aberdeen regen 11-1; Athene onbew 25-0; Barcelona h. bew 22-0; Berlijn regenbul 19 0.1; Bordeaux h bew 22 0.1, Brussel onbew 18-0; Frankfort l. bew 17-1, Geneve 1 bew 17-9; Helsinki geh bew 16-0; Insbruch z wbew 14-2; Kopenhagen h bew 15-0; Lissabon onbew 20-0; Locarno onbew 21-2: Londen h bew 18-0; Luxemburg 1 bew 18-0; Madrid L bew 31-0; Malaga onbew 23-0; Mallorca onbew 23-0; Mallorca onbew 23-0; Munchen zw bew 10-4; Nice 1. bew 21-0; Oslo 1 bew 17 0.2; Parijs I bew 19-0; Rome 1 bew 22-0; Spilt zw bew 25-0; Stockholm regenbul 14 0 1; Wenen geh bow 18-0; Zurich onbew 13-2; Casa Blanca Istanboel zw bew 23-0.1; Las Palmas onbew 24-0. Hoog water, 4 Juni: Vllsslngen le getij 6.41. 2c getij 18.59: Haringvliet 8.10—20.38: Rotter dam 9 25—21.32: Schcvenlngcn 7.32—20.01: IJmulden 8.21—20.50; Den Helder 11.53; Har- ltngen 2.05—14.26; Delfzijl 4.23—18.26. Hoog water, 5 |unl: Vllsslngen 7.3920.00; Haringvliet 9.05—21.35: Rotterdam 10.21— 22.31; Seheventnscn 8.3021.03; IJmulden 9.19—21.52: Delfzijl 3.1017.23: Hallngen 2.50 —15.16: Den Helder 0 00—12.44.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 5