welzijns- en vormingswerk directrice Het Ned. Herv. Bejaardencentrum "Eltheto" te Rijssen (75 bedden) a- bejaarden verzorgster c.q. zieken- verzorgster a- bejaarden helpster (min. leeftijd 18 jaar) Mej. M. Aalbers Karei Doormanstraat 36 Rijssen Tel. 05480 3165 Het Y.M.C.A.-Hostel Amsterdam 1-9-1972 jong echtpaar zelfstandige jonge vrouw Bescheiden woonruimte is in gebouw aanwezig. Inwoning gewenst. Y.M.C.A.-Hostel Bloemgracht 79 Amsterdam Telefoon: 020-233303 te Rotterdam a) een sociaal psycholoog b) een kultureel werker Stichting Clubhuizen 'De Jeugdhaven' Meent 114 Rotterdam een verpleegster a. een derde praktij kleidster b. een stafdocente TK15 Stichting Gereformeerde Bejaardentehuizen Goes ïet bestuur van bovengenoemde stichting vraagt voor haar pensiontehuis "Schild en Hof" (58 bedden) regens pensionering van de tegenwoordige ce Jevraagd wordt een representatieve kracht I met goede contactuele eigenschappen, organisatorisch inzicht en bekendheid met de bejaardenzorg. [let diploma verpleegkundige A is vereist. Positief christelijke beginselen. alariëring geschiedt volgens de richtlijnen ran de Ned. federatie voor bejaardenzorg. roehe huisvestingsmogelijkheid aanwezig Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie-procedure. k oes is het geografisch centrum van Zeeland biedt naast uitermate snelle verbindingen met de randstad Holland uitstekende recreatieve mogelijkheden in de vorm van strand, water en bos in de directe omgeving. Belangstellenden worden uitgenodigd ïvd hun sollicitaties binnen veertien dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan de secretaris, de heer J. de ^eus, Vogelzangsweg 82, Goes. vraagt zo spoedig mogelijk Salaris volgens de richtlijnen van de L.S.B. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de directrice zoekt met ingang van voor haar internationale jeugdliotel of bereid en in staat om de zakelijke leiding op zich te nemen en de huishouding mede te verzorgen. Kennis van de moderne talen en positieve instelling t.o.v. jonge mensen noodzakelijk. Zij die zich aangesproken voelen door deze veelzijdige en verantwoordelijke werkkring worden verzocht hun sollicitatie met vermelding van opleiding en vorige werkkring te richten aan de secretaris van de Beheerscommissie De Stichting Clubhuizen 'De Jeugdhaven' zoekt de volgende staffunktionarissen voor haar sociaal-culturele werk in de oude stadswijken waar de Stichting totaal ca. 90 beroepsmedewerkers heeft, ter verdieping van haar werkzaamheid mei kennis van het kullureel werkterrein. Zijn voornaamste taak zal zijn de teams in de diverse wijken te begeleiden bij het verkennen van het werkobjekt, bepalen van werkdoelen, kiezen van methoden en evalueren van verricht werk. Zowel kennis op akademisch niveau als ervaring zijn voor deze funktionaris nood zakelijk. vooral georiënteerd op opbouwwerk (bij voorkeur bekend met 'bijzondere situa ties'). Als staffunktionaris moet hij zich bezig houden met de relatie van het club huiswerk (OBS-projekten) tot de andere welzijnsvoorzieningen, vooral op stedelijk niveau, als ook met concrete samenwer- kingsprojekten in de wijken. Ervaring in (bijzonder) opbouwwerk en kennis op academisch niveau zijn ge wenst. Van sollicitanten wordt verwacht, dat zij achter het christelijk uitgangspunt van onze stichting kunnen staan. Informaties bij resp. sollicitaties aan: Het Nederlands Hervormd Be j aardencentrum "VOOR ANKER" te Huizen N.-H. vraagt Sollicitaties te richten aan de directrice mevr. S. H. van der Vonn-Bos, Lage Laarderweg 4 te Huizen Telefoon 02152—1153 Hervormde Stichting voor opleiding van Gezinsverzorgsters - Dordrecht Wij kunnen de staf van onze opleiding uit breiden en zoeken nu: die zo spoedig mogelijk samen met de aanwe zige praktijkleidsters mee wil werken aan de vorming en praktijkbegelciding van onze leer lingen. die enkele uren per week les kan geven, maar een groot deel van haar/zijn tijd zal besteden aan aktiviteiten ten behoeve van de vorming en begeleiding van onze leerlingen binnen het internaat. Wij verwachten zelfstandigheid en teamgeest. Prot. Chr. levensopvatting. Voor A. Diploma Sociale Akademie. Voor B. Ervaring opgedaan in het werken met groepen en een opleiding in de agogische sektor of kultureel werk v.o. groepswerk. Wij bieden salaris volgens rijksregeling. Opneming in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Betaling premie A.O.W. voor rekening van de werkgever. 'Schoolvakanties" en indien gewenst een flatje met eigen ingang naast het internaat. Schriftelijke 6olicitaties met zo uitvoerig mo gelijke gegevens kunt u richten aan de secre taris van het bestuur, de heer C. J. van Bee- len, Orionstraat 4, Dordrecht. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de directrice, mej. M. v. d. Kaag, telef. 01850—40378.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 15