Voord wijk machteloos V erfors niet te stuiten Doelpunten regen in Oude Wetering Snelle counters Quick Boys beslissend Piet de Mooy deed Ter Leede de das om Ontroerde Peter Post nam afscheid Koos van Dijk: de beste van DO TO AMVJ/RLVC promoveerde IJsselmeervogels overspeeld: 2-7 Lolkema(JAC) naar Zwart Wit 8 TROUW/KWARTET MAANDAG 29 MEI 1972 Sporl ill. 13 )ORDWIJK Waren de com- ^itiewedstrijden die Noordwijk Quick Boys dit seizoen uit- chten niets anders dan een slap treksel van een echte derby, za- [dag was er in het bekerduel isen de beide bollenstreekriva- i eindelijk weer eens sprake a een partij die op het scherp n de snede werd uitgevochten, ioots voetbal was niet te ver achten en kwam er ook niet uit, het aantal spectaculaire mo- vjnten was talrijk, de doelpun- j waren soms verrassend goed .^bovendien was daar de vriend n^vijand verrassende 31 over ling voor Quick Boys. ck Boys dolf in de competitie Ie malen met 10 het onderspit, r slaagde er nu in nadat het :en kwartier op 01 was gekomen de angst van zich af te zetten en jjanks een veldoverwicht van Vdwijk naar een verdiende en re- 13 overwinning te glij- I. Dat Quick Boys ditmaal minder st had voor Noordwijk bleek wel het feit dat de mandekking veel ider stug werd doorgevoerd dan tijds voor de competite in Kat- i. Wel waren er maar twee aan- ispitsen (Jan en Wim van der i<5), omdat Leo Pluimgraaff wegens l^voetbalactiviteiten is geschorst. Op ier schoof Koos Klinkenberg op jijde linkshalf- naar de rechtsbui- j^ilaats, maar in werkelijkheid ■•mde hij met Bert Verdoes, Ron ^neul en Bram Barnhoorn een lehte linie op het middenveld, zocht aran het begin af de aanval en dat resulteer- In een paar aardige kansen (Aad Rens van Hal en Gerard Bij de thuisclub was het ftinatiespel over het algemeen wat ..:r verzorgd en dat bleef zo nadat 'na een kwartier 01 was gewor- aaj Na een foutje van Hans Plaariër Koos Klinkenberg pas in derde ;rflntie kans voor te zetten. Wim '•Ider Plas was er razendsnel bi.i en nite de bal over de afgeblufte Con- |t Smit in het net. rdwijk behield tot de pauze het van het spel, maar het maakte voorhoede met name als Bröring aan de bal was een machteloze indrek en daaraan het indrukwekkende werk van Spaanderman en de listige pass man Gerard Duindam niets veran- i. De counters van Quick Bovs minstens zo gevaarlijk, ondanks 'chronisch gebrek aan mankracht voorhoede en ondanks het feit Jan van der Plas wat meer volko- Ibrood zoals secretaris Ouwe- het uitdrukte moet. eten. faj minuten was de tweede helft toen Quick Boys, een defensief sterk (Floor Schaap!) en zelfver- rd spelend Quick Bovs. op 02 n. Een passje van Klinkenberg n via een Noordwijk been bij Ron jeul, deze sprintte alleen op Con- Smit af en knalde met een ver raak. Daarna speelden zich ieest afgrijselijke tonelen af voor 6ste van Floor Schaap, maar dank Koos Klinkenberg tikt de bal langs de heroptredende Constant Smit. Quick Boys leidt in dit bekerduel met 30. Het zou tenslotte 31 worden. zij vastberaden ingrijpen en de onont beerlijke dosis geluk, kwam Noord wijk niet tot een tegentreffer. Albert Spaanderman knalde hoog over, zag een knappe 'kromme bal' goed ge keerd, Bröring zag een forse overtre ding door arbiter Bos niet met een strafschop gehonoreerd en Aad Ver min ramde in het zijnet. En terwijl Noordwijk nijver doende was te scoren, viel de treffer aan de andere kant. Joep den Hollander (goed) knalde een vrije trap in de richting van de Noordwijk-defensie. Hans Westgeest (na rust rechtsback, omdat Plaatzer eruit was en Viveen op het middenveld liep) aarzelde bij de volkomen ongevaarlijke situatie iets te lang en daarvan profiteerde Koos Klinkenberg uiterst koelbloedig en mikte de bal langs Smit. Noordwijk zou toch nog tot het ver diende tegenpunt komen. Joep den Hollander haalde Bröring onderuit en daarin zag de scheidsrechter gek ge- Zwart Wit bekert reeds morgenavond ROTTERDAM Zwart Wit '28, dat komende zaterdag op eigen terrein tegen Sparta '25 uitkomt, speelt mor genavond voor de KNVB-beker tegen DESTO (Utrecht). Hoewel DESTO, dat 'thuis' heeft geloot, pogif-geo in het werk stelt het duel te doen plaats vinden in het Sladion De Galgen waard. mag worden aangenomen, dat de ontmoeting op De Vaan worden noeg nu wel een strafschop en die werd door Albert Spaanderman ijzing wekkend hard langs Floor Schaap ge jaagd. Dat was 13 en daar bleef het zeer terecht bij. Rest ons nog te vermelden dat de weergoden deze streekderby verrassend goed gezind waren. NOORDWIJK: d: Smit; a: Plaatzer (Viveen), Marijt, C. Spaanderman en Van Kesteren; m: Westgeest, Duin dam, Van Hal (Dofferof); v: Vermin, Spaanderman en Bröring. QUICK BOYS: d: Schaap; a: Remmel- PERNIS Koos van Dijk, de talent volle 19-jarige voetballer van DOTO werd afgelopen zaterdagavond onder grote belangstelling van dc supporters en bestuur gehuldigd als 'voetballer van het jaar' van zijn vereniging. De jonge verdediger, die het afgelopen seizoen zijn debuut maakte in het eerste elftal, kreeg namens de suppor tersclub DOTO een horloge, vergezeld met een oorkonde, en een paar voet balschoenen aangeboden. Arbiter Van Merkesteijn reikte de prijzen uit. Commentaar van Vtl Dijk: 'Daar had ik nu helemaal niet on gerekend.' Na deze huldiging oT.tving de schei dende trainer Arie van Embden -an ex-voorzitter H. Bal (namens de sup portersclub) een tafelaansteker met inscriptie. zwaai, Haasnoot, Den Hollander en A. Verdoes; m: B. Verdoes, Verheul, Barnhoorn en Klinkenberg; v: Jan en Wim van der Plas. RENS KNEGT DEN HAAG De dames kunnen blijkbaar maar niet genoeg krijgen van het spelen van promotiewedstrij den. Lycurgus had de promotie kun nen bereiken als het maar van Athlon zou hebben gewonnen, in welk geval dan ook de strijd om de tweede be schikbare plaats zou zijn beslist als Energo Bouwlust-Orawi zou hebben geklopt. Het laatste gebeurde wel,- het eerste niet. Athlon, onder aanvoering van een weer grandioos spelende Marijke Bruggeman versloeg Lycurgus met groot verschil in drie sets. De vierde zege in successie van Athlon. Door deze resultaten eindigen Lycurgus. Athlon en Energo met een gelijk aantal punten op de eerste plaats en gedrieën zullen zij verder moeten vechten om bezetting van de twee promotieplaatsen. De heren zetten er wel een punt achter. Het Rotterdamse AMVJ-RLVC wist de uitwedstrijd tegen Dynamo-A te winnen en dit resultaat bracht de ploeg buiten bereik van WC-Excel- lent. Naast Sigi promoveert dus AMVJ-RLVC. De uitslagen waren: HEREN: Dynamo A—AMVJ-RLVC 1—3. WC- Excelleiit—Sigi 3—1. Eindstand: Sigi 6—S. AMVJ-RLVC 6—S, VVO- Excellent 6—6. Dynamo A 6—2. DAMES: LycurgusAthlon 03. Energo Bouwlust-Orawi 30. Eindstand: Lycurgus 6—8. Athlon 6—8, Ener go 68, Bouwlust-Orawi 6—0. ROTTERDAM Evenals vorig jaar om deze tijd hebben de laatste weken diverse voetballers zich aangemeld als lid van I-Iillegersberg, de club die komend seizoen in de vierde klas van de KNVB zal debuteren. De nieuwe vereniging van trainer Arie van der Giesen heeft voortaan de beschikking over ruim 25 nieuwe leden, waarvan er zo'n tien in aanmerking komen voor de selectie van het eerste elftal. Het zijn ondermeer: Duvalois (DO TO), Scheurwater (DOTO), Van Oos trum (Unicum), Van Doorn (ZW), Duyvestein (ZW), Nieuwhout (Sparta 3) en Kraan Excelsior B). RIJNSBURG Rijnsburgse Boys heeft na een 0—0 tegen Quick Boys er een beetje de smaak van te pakken gekregen om de eerste klassers een nederlaag toe te brengen of ze een gelijkspel af te dwingen. Afgelopen zaterdag was Ter Leede het slachtoffer. P. de Mooy (uit het tweede van Rijnsburgse Boys) heeft bij alle goals een belangrijke rol gespeeld. Een corner, een voorzet en als kroon op zijn werk een eigen doelpunt, welk laatste ook wel een zeer gave treffer was. Rijnsburgse Boys en Ter Leede heb-1| ben elkaar in de eerste helft een ■-* beetje afgetast. Ter Leede dat met de wind fel in het gezicht startte wist de kloeke aanvallers van Rijnsburgse Boys voorlopig nog van het snode, idee af te houden om het heiligdom van Harskamp te doorboren. De eerste helft was voor Ter Leede slechts een defensieve acte. Rijnsburg se Boys beukte op de benauwde veste van Ter Leede, maar Ligtenberg c.s. wisten van geen wijken, en anders stond achter hun het sluitstuk van Harskamp. Slechts éénmaal wisten de mannen uit Rijnsburg de veste te doorboren. Een corner genomen door Piet de Mooy. die met de wind een prachtige in swinger kon verkopen, verraste doel man Van Harskamp een beetje. Henk de Mooy behoefde slechts te knikken- svow—JODAN BOYS 3—G. Het pu bliek dat de gang naar het SVOW- terrein maakte, heeft daarvan geen spijt gehad. In welke wedstrijd zie je namelijk bijna tien doelpunten? Voor keeper De Hoop was de hoop om in het doel te staan snel verdwenen. De Goudse keeper kon het veld in Oude Wetering niet bijtijds vinden en Roe- lofs nam zijn plaats in. Binnen vijf minuten hadden de gast heren al een achterstand te pakken. Keeper Van Tol weifelde bij zijn stremmende actie en een J. B.-aanval ler buitte dat doeltreffend uit (01). Dit was tevens de ruststand hoewel de thuisclub er daarvoor alles aan deed om de situatie te veranderen. Zo schoot Korver na een hoekschop van Verhoeven enige centimeters over en stond ook de staander een keer de doortocht van de bal in de weg. Met de regen kwam ook veel doelpun ten binnengedruppeld na de hervat ting. Langereis. die zich onderscheid de bij verschillende solo's, schoot na zo'n eenmansactie naast doch kort daarop deed hij het beter door Van Keek de bal kundig toe te spelen en die forceerde een 21 voorsprong, nadat Langereis voordien zelf de ge lijkmaker had doen aantekenen. Jo- dan Boys vond dat te bar en door Heuzen werd het gelijk (22). ter wijl Van Hofwegen, in een produktie- ve bui twee keer achtereen raak schoot (24). Piet Pecht verkleinde de achterstand tot 3—4. Rijlaarsdam en Van Hofwegen bepaalden de 36 eindstand. Roelofs toonde zich een vakman bij Jodan Boys door een strafschop bekwaam te stoppen. 1—0. Na de rust kwam Ter Leede met de wind in de rug en trachtte een gelijk maker te forceren, maar Rijnsburgse Boys hield nu met wind tegen prach tig stand. Aanvoerder Van Egmond omzeilde met zijn mannen alle moei lijke klippen en wist een score van Ter Leede te voorkomen Erger voor de Sassen heimers was het. nog toen in een uitval van Rijnsburg se Boys Zwaan een prachtige diepte pass uitdeelde aan Piel de Mooy. maar bij zijn poging een lob over doelman Harskamp te deponeren zag hij de bal via de vingers van Van Harskamp net over de lat vertrekken Nauwelijks twee minuten late was het weer Piet de Mooy die gevaarlijk dooorbrak en de bal keurig op het hoofd van Star deponeerde en deze werkte de bal op een magnifieke wijze achter de vergeefs inspringende Harskamp. Groot was de vreugde bij de Rijns burgse Boys en groot de teneergesla- genheid bij Ter Leede. Ter Leede trachtte nu in ieder geval de eer te redden en bijna was ze dit nog gelukt ook ware het niet dal vrouwe Fortuna op de hand van doelman Kuyvenho- ven was. Een vrije trap. genomen door Noordermeer. werd door D. van Biezen tegen de binnenkant van dp staander gekogeld, maar ongelukkiger wijs voor hem kwam de bal terug. De stand bleef 20. Ter Leede gaf nu wel iets meer druk op de defensie van de Boys. maar echt gevaarlijk werd het beslist niet. Kuyvenhoven had een rustige dag in het doel en wist met het weinige werk beslist wel raad. Vlak voor tijd wist een dieptepass van de Rijnsburgse Boys de snelle Piet de Mooy weer te bereiken en een solo vanaf de middenlijn bracht hem tot TERSHOEK De vrouwelijke lemeester van het suikerdorp Put- loek loste het startschot onder (eljjke weersomstandigheden, optornen tegen regen en wind- ht 'negen' had zijn invloed op de llust want het was geen doen om lansacties uit te voeren Wél was pJen groot gedeelte van dc koers |S een andere koploper in de ste gelederen waarbij vooral Van uit Lage Zwaluwe actief was. swaar kon hij geen definitieve bewerkstelligen, doch zijn streven leverde wel de op. '"|en kilometer voor het einde ont- 1 er een koogroep bestaande uit achttal snelle mannen. Deze lei- Je formatie verstond elkaar uitste- i en weldra was er een groot gat X, gen tussen de weglopers en het kokkelde peloton dat veel uitval- lelde. annen voorin luisterden naar de n: De Hartigh, Smit, Ter Harm- Van 't Geloof, Meyer, Perfors, ser en de Werkendammer good Van Driel. Sitspon zich een felle strijd om de Idelijke macht, Elke wegloper echter danig bewaakt en fel op ielen gezeten. Hij die de eer behalen moest derhalve over felle eindspurt beschikken en ij was Herman Perfors de rap- pitslagen: iurs: 1. H. Perfors (Rotterdam) 90 km $.15: 2. N. Bakker (Wormerveer) 3. G. j Geloof (Lage Zwaluwe) 4. J. Meyer 3ht) 5. B. ter Harmsel (Lage Zwaluwe) 4 Smit (Haarlem) 7 L. de Hartigh Ssedljk) 8. J. van Driel (Werkendam) 'j Paul 'Den Haag) 10, B Hordijk Jrdam) 11. C. van der Mcljden (Put- lek) 12, R van Trlgt (HUlegom) 13 C. pagt (Lage Zwaluwe) 14. II. van Pierre lecht) 15. H. van Nlsterooy (Rosma- Herman Perfors is duidelijk de snelste in de Ronde van Puttershoek. Nanno Bakker (tweede van links) werd tweede. voorsprong te nemen dat niemand er meer in slaagde hem te achterhalen. Bellngen: T. ter Harmsel Tak (Oud Gastel) J (Lage Zwaluwe) 4. a. Hamers fut) 5. R. Zuklweg (Rotterdam). (tie won thuis ARTENSDIJK Het wleler- St. Maartensdijk zal na zater- met zoveel vuinigheid opge- Ijpluc rinanciële reserves moeten reken. Het weer bij de zevende Égrronde was zo bar en boos dat er -ïï toeschouwers kwamen opdagen Jsen betekende dat er weinig geld nkwam. len omgeving was de zege bij de i vanzelfsprekend weer voor Hage. Bij de amateurs zege- Stander die vijftien ronden de meet de moed had om weg te h en erin slaagde een dusdanige Stander pakte verdiend de bloemen voor do 90 km. HIJ had 2.22.30 minuten nodig; 2. II. van Dongen (Prinsenbeek), 3. P. Franken (Oudenbosch), 4. K. van der Knaap (De Kwakel). 5. A. Vasseur (Axel), 6. J Verbeke (IJzendijke), 7. J, van Dijk (Ulvenhout). 8. O. Stoutjesdljk (St, Maartensdijk), 9 J. Tolhoek (Yerseke), 10. W. Dieleman (Prin senbeek). Dames: 1. Keetle Hage (St. Maartensdijk) 55 km In 1.38.20; 2. W. Kwantes (Zaandam). 3. m. Binkhof (Niouwehomme), 4 G, Donker (Krommenie), 5. T. van der Plant (Gclder- malson), 6. E. Helder (Woude). 7. B. Ilaage (Den Haag), 8. N. Streef (Nieuw Lekkcr- land). 9. H. Lute (Castricum). 10. J. van Hoomoet (Albasserdam). Van Steenis: eindelijk ROTTERDAM De Ronde van Ka- tendrecht werd voor vele renners een afvalslag. Er moest gestreden worden tegen de keiharde wind en de bonkige kasseien. Dat was voor vele coureurs teveel. Niet voor Wim van Steenis uit Hoog Blokland, die voor het eerst na zijn sleulelbeenbreuk, die hij in Hon garije opliep, een zege boekte. De achtenwintigjarige laaie volhouder was weggesprongen uit een uit twaalf man bestaande kopgroep dat werd gestoffeerd door Boose, Breuer. Blijle- ven, Hendriks, Heyster, Perfors Van Rees, Zuydweg, Rietveld en de latere winnaar. Van Steenis, die later verklaarde dat hij zich onder de omstandigheden zo als die in Katendrecht uitstekend thuis voelt, liep enige collega's in en deed toen het nodige beulenwerk aan de kop. Hij zei terecht, na de triomf te hebben gepakt: 'Wat zal mijn vrouw blij zijn met al die bloemen die de gulle Katendrechlers hadden .geschon ken'. Van Steenis noteerde voor de 95 km 2.29.37: 2. B, Hordijk (Rotterdam); 3. C. Schuerlng (Amsterdam): 4. H. Perfors (Rotterdam): 5. J, Blijleven (Amsterdam): 6. L. Boose Brlel- le): 7. M. Rietveld (Rotterdam): 8. J- Laramers (Rotterdam): 9. S. Berkhout (Schi pluiden); P Heyster (Vlaardlngen)10. f. Ouwerkerk Rotterdam). Nieuwelingen: 1 J. Ruckert (Amsterdam) 60 km in 1.39.34: 2. W. Gommers A(msterdam): 3. R. Zieleman (Zoetermeer)4. G Mak (Vlaardlngen); 5. R. van der Ley (Rotter dam). Roy Schuiten: sterk LAGE ZWALUWE Halfkoers na men in Lage' Zwaluwe tijdens de jaar lijkse wielerkoers drie coureurs de benen. Dat was voordien niet gelukt Wel hadden velen het geprobeerd maar de stormachtige weersomstandig heden speelden in de kaart van het peloton, dat elke vermetele weer te rughaalde. Tot het reeds genoemde trio meer succes had. Schuiten won de eindspurt. De man uit Zandvoort had de 105 km in 2 uur 40 minuten overbrugd; 2. N. Bakker (Wieringerwerf); 3. H. Prin sen (Hank); 4. N. Rinkel (Amster dam); 5. H. Meijer (Utrecht). Nieuwelingen: 1. H. Prinsen (Hank) 60 km in 1.38.12. ROTTERDAM Terwijl de mu ziek het 'old soldiers never die' ten gehore bracht, nam Peter Post definitief afscheid van zijn pu bliek. Slechts 2.000 kijkers had den afgelopen weekend de moeite genomen de onbetwiste zesdaag- sekeizer 'uit te zwaaien'. Niettemin was de 3S-jarige Amstelve- ncr duidelijk ontroerd, toen hij zijn afscheidswoorden sprak. 'Ik dank u voor dit onvergetelijke afscheid. En ik dank iedereen, collega's, suppor ters, directies, journalisten en vrien den voor de steun, die ze mij al die jarsn hebben gegeven. Dank u', aldus de lange Post. die zijn zo succesvolle carrière abrupt afgebroken zag wor den na een ongelukkige val in de zesdaagss van Rotterdam. 'Ik zou best in de wielersport willen blijven. Ploegleider of zesdaagsen or ganiseren, dat lijkt me wel aardig', verklaarde hij de laatste tijd steeds weer. Wieler-insiders houden er zelfs reke ning mee, dat Peter Post binnenkort op free lanee-basis wordt aangesteld als opvolger van Charles Ruijs, die tot voor kort de wielerwedstrijden in Ahoy organiseerde. Peter Post in gezelschap van zijn vrouw Loekie kreeg tijdens de huldiging veie lovende woorden aan te horen. Van Amstelveens loco-burge meester Mater kreeg hij de erepen ning van zijn woonplaats en een oor konde uitgereikt. Andere sprekers waren dr. P. van Dijk (KNWU-ere-voorzitler), mr. J. G. Duehemin, hoofd van de Rotterdamse raad van lichamelijke opvoeding, Cees de Lange (namens een aantal vrien den). Olvmpia's voorzitter Henk Faan- hof en Gazelle-directeur de heer W. Breurink. Met Gerrit Schulte, met wie Post (nam deel aan 152 zesdaagsen, won er 62) zijn eerste zesdaagsen als koppel- eenoot reed. legde de voormalige derny-specialist zijn allerlaatste baan- rondje af. 1-Iet leverde hem een staan de ovatie van de kijkers op. Deze 'keizerlijke' huldiging was overi gens een onderdeel van een Topsport- festival. dat werd gesponsord door een verzekeringsmaatschappij. Vele takken van sport kwamen daarbij aan de beurt. Applaus oogstte onder meer Tom Okker. Met de Zuidslaaf Nilly Pilic klopte de beste Nederlandse ten nisser het Engelse tweetal Roger Tay lor-Mark Cox. Ook individueel was onze landgenoot de beste. Eerst klop te hij Cox in twee sets (65, 65), en vervolgens moest Pilic er aan geloven (46, 63. 10). Het zaalvoetbaltournooi kwam op naam van Go Ahead Eagles. De De- ventenaren waren evenals Sparta met een selectie van het eerste elftal present in Ahoy. Het doelge- middelde van de Eagles was juist iets beter dan van Sparta. Aan dit zaal voetbal-evenement waren een Eddv P.G.-team en een Engelse formatie de andere deelnemers. Bij de Britten was de alom bekende Nobby Stiles een van de aanwezige spelers. Jef Dorp mans en Lau van Rayens waren de scheidsrechters. Theo Verschuren was oppermachtig tijdens de derny-rit, De wereldkampi oen der stayers liet aanvankelijk het initiatief over aan Jaap Oudkerk. maar 'showde' in de laatste ronden naar de overwinning. Een 'belle' moest de beslissing brengen in het sprinttournooi voor beroepsrenners. Leijn Loevesijn werd daarin verslagen door Gordon Johnson. De pogingen van Ria Ahlers, Annemie- ke Bouma en Miep van Doorn het Ne derlands indoorrecord hoogspringen scherper te stellen mislukten. Ria Ah lers bleef op 2 centimeier van haar record (1.78 m) steken. Het Nederlandse basketball-team klop te als slot van het Festival West-Duitsiand. Na een aanvankelijk gelijkopgaande strijd zegevierde Oran je met 7261 (rust 3225). Dick van Biezen vlak voor doelman Van Harskamp, van wie hij een geslagen man maakte. De eindstand werd hierdoor op 30 beDaald. Over het geheel genomen een eerlijke en verdiende overwinning. RIJSBURGSE BOYS: d. J. Kuyvenho ven: a. A. Ouwersloot, Van der Berg, W. Kuyvenhoven, II. Zandbergen: m. G. Ouwersloot, Van Rijn. Van Eg- m,ond: v. Zwaan, Star en P. de Mooy. TER LEED: d. Harskamp; a. Ligten berg. Bakker. J. Schroom. De Zwart; m. Noordermeer. v.d. Heiden. Van Biezen: v. Boot. Sluymer en Knetsch. THEO KLEIN SPAKENBURG Twaalfhonderd toe schouwers heben FC Utrecht na rust over IJsselmeervogels zien lopen. Tot na de rust wist IJsselmeervogels de gasten nog aardig bij te houden. Hoe wel de eredivisionist a! na twintig minuten een 03 voorsprong kende door treffers van Leo van Veen (2x) en Karei Bonsinlc. Voor de thee scoor de Henk Koelewijr. uit een penalty echter tegen. De stand werd na de hervatting zelfs 23 door Jan Zwaan. Door de gestaag neervallende regen werd het duel vervolgens tien minu ten gestaakt en na dat intermezzo liep FC Utrecht door goals van Jan Groe nendijk (3x) en Leo van Veen (pe nalty) tot 27 uit. ROTTERDAM Lolke Lolkema, de 24-jarige goalie van de Haagse derde klasser JAC, heeft overschrijving aan gevraagd naar Zwart Wit'28. In zijn juniorentijd kwam Lolkema reeds uit in één der jeugdelftallen van de Vaan-club, die door zijn komst met een een opvolger heeft gevonden van Ger Reitsma, die vorige week een éénjarig contract bij Feyenoord on dertekende. De voormalige rechtsbuiten van Zwart Wit, Chris Moerkerken, zal volgend seizoen als betaald voetballer bij ere divisieclub Excelsior gaan voetballen. Het afgelopen jaar speelde hij als amateur voor Feyenoord B. De scheidende zesdaagse keizer Peter Post en zijn vrouw Loekie bekijken de gouden erepenning, welke door loco-burgemee*t«* NV»t°ir van Amstelveen werd aangeboden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 13