Als problemen niet worden opgelost moet kabinet aftreden ïfiE Bonden Geen losgeld voor bommen-maniak Queen Elizabeth Bom-aanslag op Springer-gebouw Nixon spreekt kwartier op Russische tv SESPREKKEN OVERI EREDIENST I oRir:N LITURGISCHE ORIËNT LIEFDE DO ■f JONGELUI TROUW/KWARTET ZATERDAG 20 MEI 1972 T18 Minister Nelissen vindt: Van onze parlementsredactie DEN HAAG Het kabinet-Biesheuvel zal moeten aftreden als het de financieel-economische problemen niet tot een oplossing kan bren gen. Minister Nelissen (financiën) heeft dit gisteren gezegd in een in terview in Het Parool, en dit later ook bevestigd na afloop van het wekelijkse kabinetsberaad. In het interview stelde mr. Nelissen het fout te vinden door te gaan met regeren door juist de moeilijkheden niet op te lossen 'en bepaalde rigou reuze maatregelen niet te nemen'. Deze maatregelen zullen dan, zo zei hij gisteren, 'betrekiing moeten heb ben op het begrotingstekort (forse bezuinigingen), het loon- en prijsbe leid en de belastingenn. Overigens di stand eerde minister Ne lissen zich van de condusie van de oppositieleider drs. Den Uyl 'met zo veel woorden gezegd te hebben dat het kabinet geen van de wezenlijke Vervolg van pagina 1 tarief met 1 punt (opbrengst enkele honderden miljoenen guldens). 3. Verhoging van verschillende accijn zen. 4. Omzetting vande wiebeltax in struc turele belastingverhoging (opbrengst 600 miljoen). 5. Geen faciliteiten voor zelfstandigen, zoals bepleit door de commissie Van Soest (opbrengst enkele honderden miljoenen). 6. Verhoging van de vermogensbelas ting en successierechten (opbrengst enkele honderden miljoenen). 7. Invoering van een vermogenswinst belasting, mede om speculatiewinsten tegen te gaan. 8. Beperking van enkeld overheidsuit gaven op grond van een nadere prio riteitenbepaling waarbij de materiële defensie-uitgaven in de beschouwin gen moeten worden betrokken. Voor komen moet worden dat de komende rijksbegroting sluitend wordt gemaakt door een nieuwe reeks forse bezuini gingen op overheidsinvesteringen, waardoor de ewrkgelegenheid teveel wordt aangetast. In het algemeen zgt de vakbeweging dat goederen en diensten, die in de particuliere sector worden geprodu ceerd, worden overgewaardeerd en collectieve voorzieningen (met name onderwijs) worden ondergewaardeerd en dat een herwaardering van de economische groei op grond van maat schappelijke ko n en bareb dringend noodzakelijk is. De vakcentrales be treuren het, dat hoewel een eens gezinde aanpak nodig is toch al diverse uitspraken en beslissingen wijzen op streven naar eenzijdig op treden (zoals bijv. de aangekondigde verlaging van de wiebeltax per 1 juli a.s. en de aandrang op een loonmaat regel). Werkgevers Van de werkgeversbonden verlangt de vakbeweging dat zij bereid zijn tot: 1. Het maken van beginsel-afspraken op centraal niveau, die onderhandelin gen 'zoals in een bedrijfstak of onder neming toevallig het beste uitkomt' onmogelijk maken. 2. Positieve opstelling tegenover de vakbewegingsvoorstellen aande over heid. 3. Bevordering van faciliteiten aan de vakbeweging voor haar werk binnen de ondernemingen. Voorts wordt gezegd dat het de taak der werkgevers is de prijsstijgingen in 1973 binnen de 5 procent te hou den. De vakbeweging is wel bereid een drempel in de prijsindexclausules te accepteren (teneinde verhoging van indirecte belastikngen en accijnzen niet af te wentelen, voorzover de bestemming hiervan met haar wensen overeenkomt), maar een gemaximeer de prijscompensatie acht zij onaan vaardbaar. Ook de prijspolitiek van de overheid zal met de beoogde doelstelling reke ning moeten worden gehouden, en zo niet. dan zal het vrijwel onmogelijk zijn de loonsomstijging per werkne mer tot 10 pet te beperken aldus de vakcentrales, die voorts menen dat extra produktiviteitsstijgingen ten goede moeten komen aan een sneller terugdringen van de prijsstijging. Hogere inkomens De vakbeweging acht het nodig dat de procentuele stijging van de hoge inko mens achterblijft bij die van de lage re inkomens. Eventueel onder contro le van de ondernemingsraad of aange toond via een accountantsrapport voor de vrije beroepen (zoals artsen), die hun inkomen gedeeltelijk verwerven op basis van een overeenkomst, zullen de cao-verbeteringen rriaatstaf moeten worden. Voorts wil de vakbeweging openbaar making van niet-cao-inkomens. De vakcentrales verlangen dat overheid en werkgevers 'tijdig tonen, dat zij daadwerkelijk op de door de vakbewe ging geformuleerde voorwaarden wen sen in te gaan, omdat anders de basis voor een cdntraal begeleid arbeids voorwaardenbeleid wegvalt'. De centrale organisaties in het mid den- en kleinbedrijf hebben gisteren in een brief aan de minister-president hun bereidheid uitgesproken mee te werken aan een beleid ter bestrijding van de inflatie, op voorwaarde even wel dat ernstig rekening wordt gehou den met de inkomenspositie van de zelfstandigen. Het reëel beschikbare inkomen van de zelfstandige ondernemers in het mid den- en kleinbedrijf is sinds 1967 in belangrijke mate achteruitgebleven bij de stijging van het reële besteed bare inkomen van de loontrekkenden, aldus de organisaties, die berekenen dat deze laatste stijging in de afgelo pen vijf jaren 18 procent bedroeg tegen die in het midden- en kleinbe drijf slechts 3 procent. 'De inkomens vorming bij de zelfstandigen draagt derhalve reeds het kenmerk van feite lijke matiging', aldus het midden- en kleinbedrijf. sociaal-economische problemen in ons land opgelost heeft'. Minister Nelissen: 'Ik verkondig in feite niets nieuws. Iedereen is het er toch over eens dat krachtige maatre gelen nodig zijn. De tijd is daar rijp voor. Het is dus begrijpelijk dat be slissingen nu nog niet zijn genomen'. Drs. Den Uyl meende echter dat het kabinet de ontwikkelingen op z'n be loop heeft gelaten. 'Een dergelijke erkenning van een van de meest ver antwoordelijke ministers is een poli tieke zelfmoord op klaarlichte dag', zo zei hij. Hoewel de minister zich daar gisteren niet over wilde uitlaten, wordt in Den Haag aangenomen dat hij de oplossing vooral zoekt in drastische bezuinigingen op de begroting en een verhoging van de belastingen. Het kabinet heeft al aangekondigd dat de BTW verder verhoogd zal worden. Zowel drs. Den Uyl als de vakbewe ging hebben gisteren stelling geno men tegen deze ontwikkeling. In een discussiestuk stellen de vakbonden dat een BTW-verhoging vooral de la gere inkomens treft en dat verdere bezuinigingen niet ten koste mogen gaan van het actieprogramma van de vakbonden. (Zie elders in deze krant). Minister Nelissen meent echter te Aveten 'dat de oppositie als die zou regeren, geen wezenlijke andere oplos singen zal kunnen bieden dan deze regering nu voorstelt'. Hij zou het daarom best vinden minister te zijn in een kabinet waarin ook de PvdA zal deelnemen. Wat de bezuinigingen betreft vindt de minister dat alle ministers daartoe hun steentje zullen moeten bijdragen'. NEW YORK (Reuter, UPI) Een woordvoerder van de Cunard scheep vaartmaatschappij in New York heeft ontkend dat losgeld is betaald aan een bommen-maniak die heeft gedreigd met het opblazen van de oceaanreus Queen Elizabeth, als men niet met 350.000 dollar over de brug zou kome- n. In een commentaar op een verklaring in Londen door de president-commis saris van Cunard, Victor Matthews, dat het los geldzeer wel' in New York zou kunnen zijn betaald, zei de woordvoerder: 'Wij ontkennen catego risch dat overdracht van geld heeft plaatsgehad, noch aan de FBI (do Amerikaanse recherche), noch aan de afperser'. Hij zei dat het geld nog steeds in biljetten van 10 en 20 dollar voor Cunard beschikbaar was in een bank niet ver van de New Yorkse kantoren van de maatschappij. De Queen Elizabeth wordt vanavond na tien uur in de Franse havenstad Cherbourg verwacht. Het 65.000 ton metende schip stoomt daar op vollek racht naar toe. nadat op de Atlantische Oceaan vergeefs naar de zes bommen is gezocht die geplaatst zouden zijn. Het zoeken werd gedaan door vier bomexperts die donderdag per parachute uit een Hercules-trans portvliegtuig langszij de Queen Eliza beth in het water sprongen. HAMBURG (UOI, AP. Reuter) Vijftien personen werden gewond, van wie vijf ernstig, toen gisteren twee zware bommen ontploften in het gebouw van de uitgeverij van Axel Springer, de zeer conservatieve West- duitse krantenkoning. De bommen waren in de toiletten op de eerste en vijfde etage van het 15 verdiepingen hoge gebouw in het centrum van Hamburg geplaatst. De kranten van het Springer-concern hebben onophoudelijk een scherper optreden van de overheid geëist tegen de activiteiten van linkse anarchisten in de Bondsrepubliek. Bij de studen ten-onlusten van 1968 waren de ge bouwen van het Springer-concern her haaldelijk het doelwit van demonstre rende studenten, die het oneens wa ren met de reactionaire sensatie-lj- richtgeving van Springer-bladen als Bild Zeitung en Bild am Sonntag. Springer geeft ook een serieus blad uit als Die Welt. Alle bladen van Springfer hebben zich fel geweerd te gen de verdragen met Rusland en Polen. Men heeft in het gebouw nog drie niet-ontplofte bommen gevonden. Op het moment van de explosie bevonden zich ongeveer drieduizend mensen in het gebouw. De politie deelde mee, dat voor de aanslag een golf van valse alarm-oproepen was geweest, kenne lijk om de politie en de brandweer zo veel mogelijk te hinderen. Die waren dan ook ten tijde van de explosie onderweg naar gefingeerde ongeluk ken en branden In de afgelopen dagen hebben zich in de Bondsrepubliek verscheidene bom aanslagen voorgedaan, op politiebu reaus in MUnchen en Augsburg en op het hoofdkwartier van het Amerikaan se leger in Frankfort, waarbij een Amerikaanse overste werd gedood. MOSKOU (Reuter) Volgens Sow- jetkringen in Moskou zal president Nixon op de avond van zondag 28 mei een toespraak van een kwartier op de Russische televisie houden. Familieberichten In plaats van kaarten Zo de Here wil en zij leven, hopen onze geliefde Ouders en Grootouders W. A. van Leeuwen P. M. van Leeuwen- Mourik op 1 Juni a.s. de dag te herden ken, dat zij voor 40 Jaar in hel huwelijk traden. Dat zij nog lang gespaard mo gen blijven, is de wens van hun dankbare kinderen en klein kinderen. D. C. i Leeuwen Corry, Marga. Willeke en Jappie M. C. Oskam-van Leeuwen A. Oskam Nelleke. Aat Willem en Willem w. van Leeuwen K van Leeuwen-van Zullen Hennie en Ard W A. van Leeuwen I. H. van Leeuwen-Dolders W. de Jong-van Leeuwen C. de Jong Theo Gelegenheid tot feliciteren: donderdag 1 juni a.s. van 17.Of tot IS.30 in de zaal van dc Triumfator Kerk. DANKBETUIGING Hiermede betuigen we onze hartelijke dank aan familie vrienden en kennissen voor dc belangstelling en cadeaus welkt wij bij ons 40-jarig huwelijk mochten ontvangen Ook aan alien die ons in deze dagen geholpen hebben. H. Schering M. Schering-van Leeuwen Huigsloterdijk 128. Abbenes. J. A. N. van der Mark S. van der Mark- de Wilde te gedenken, dat zij 25 Jaar ge leden in hel huwelijk zijn ge treden. Nlek v d. Mark Dick v. d. Mark Den Haag, Hulshorststrast 307 U kunt hen op 27 mei a.s. hier mee feliciteren van 4 uur tot 5 uur 30 in ..Ons Centrum", Thor- beckclaan 334. Op 31 mei a.s. is het 55 jaar geleden dat onze Ouders, Groot- en Overgrotouders P. Borst M. Borst-Haak in het huwelijk zijn getreden. Alphen a/d Rijn, t Herenweg 57. Voor de vele blijken van mede leven ons betoond na het over lijden van onze geliefde Zuster Schoonzuster en Tante Alida den Hollander- v d. Nagel wij onze oprechte In het bijzonder dank aan Ds G van den Bergh voor de gees telijke bijsnand. Dr. A. F. Beij denvellen en Dr. J. M. van Nes: het verplegend personeel var St. Bernardus en Zr. v d. Krui' en Zr. v.d. Jagt voor de me dische verzorging, alsmede be grafenisonderneming D. C. Vi: voor dc goede verzorging van dc begrafenis. Fam. den Hollander Fam. van der Nagel Katwijk aan Zee. mei 1972. Rijnmond 39. 1922 1972 Op 1 juni D.V. hopen wij met onze lieve Ouders, Groot ouders en Overgrootouders N. dc Haan en T. de Haan-Ackooij de dag te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat zij deze dag nog lang mogen gedenken. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Vinkeveen, mei 1972. Herenweg 166a. Gelegenheid tot feliciteren op 31 mei a.s. van 4.30 uur tot 6.30 uur in „Hotel Buitenlust" te Vinkeveen. Aan allen die bij de herdenking van ons 50-jari; huwelijk ons zo duidelijk blijk gaven van hun delen in onze vreugde brengen wij onze hartelijke dank. O. Mobach H. R. Mobach-Oudeman 's-Gravenhage, mei 1972. Met dank aan de Here die alle leven leidt, delen wij U mede dat onze Ouders en Grootouders F. J. Leloux J. Leloux-v. d. Kruk op 31 mei a.s. 50 jaar getrouwd zijn. Wij hopen deze dag in de familiekring te herdenken. De kinderen en kleinkinderen Lunteren, mei 1972. „de Honskamp" flat 336, Honskamperweg 2. Dankbaar en erkentelijk zijn wij voor de talrijke en treffende bewijzen van deelneming die wij ontvingen na het overlijden van onze innig geliefde Man en Vader Dr. Johannes Cornells Gerrits longarts Het heeft ons goed gedaan Uw aller medeleven te ge voelen. Aangezien het ons onmogelijk is U daarvan prsoonlijk blijk te geven, willen wij langs deze weg onze dank en waardering uiten. Namens de familie: C. M. Gerrits-Ernsting Amsterdam, mei 1972. Waldeck Pyrmontlaan 25. Psalm 103 8 Woensdag 24 mei hopen onze geliefde Ouders en Groot ouders G. Ven J. C. Ven-van der Oord hun 50-jarig huwelijk te vieren. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen in Broek op Langedijk, Heiloo en Baarn. Receptie: woensdagavond 24 mei van 7.008.30 uur in hotel Welgelegen. Stationsweg 3, Broek op Langedijk. Broek op Langedijk, Dorpsstraat 45. ALGEMENE KENNISGEVING Heden werd op Zijn tijd door de heer thuis gehaald, mijn geliefde man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Marten Busstra op de leeftijd van 78 jaar. De Heer is mij tot hulp en sterkte (Psalm 118 7, oude berijming) P. Busstra-Vos Blactown (Austr.): F. Reurich-Busstra L. H. Reurich Mosman (Austr.): P. Busstra J. Busstra-Wanders Utrecht: Tj. Busstra M. Busstra-van Dijk Assen: R. Busstra T. Busstra-van der Berg Hoogeveen: B. Busstra A. Busstra-Ebbens Emmen: M. Busstra A. Busstra-Lentz Klazienaveen: P. Groeneveld-Busstra G. Groeneveld klein- en achterkleinkinderen Emmen. 19 mei 1972 West enesserstraat 2 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'de Wolfsbergen', Weerdingerstraat 150. Bezoek van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 24 mei a.s. vanuit bovengenoemd centrum. Aanvang rouwdienst om 13.30 uur. Liever geen bloemen. Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven van het plotseling heengaan van de heer P. Schoo In de jaren dat hij bij ons werkzaam was heb ben wij hem leren kennen als een plichtsge trouw medewerker. Als zodanig zal hij in onze herinnering blijven voortleven. Direktie Nederlandse Rotogravure Maatschappij N.V. Heden bereikte ons het droeve bericht van het plotseling overlijden van onze oud-collega, de heer P. Schoo Aan zijn vriendschap en collegialiteit bewaren wij de beste herinneringen. Personeel Nederlandse Rotogravure Maatschappij N.V. Leiden, 19 mei 1972. „Zij is verlost, God heeft haar welgedaan" Voor ons nog onverwacht overleed in volle vrede op de hoge leeftijd van 88 jaar onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder Roelofje Kluit geboren Nottrot Blacktown (N.S.W. Australia): J. H. Kluit M. Kluit-de Boer Barendrecht: C. A. Kluit A. A. Kluit-Hordijk Voorburg: C. J. van Beusekom-Kluit P. C. van Beusekom kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, Huize Waelestein, Schulpplein 50. Correspondentie-adres: P. C. van Beusekom, Frederik van Eedenstraat 23, Voorburg. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zater dagmiddag van 4 uur tot 4.30 uur (Schulp plein 46). De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 23 mei op de Herv. Begraafplaats Charlois, Charl. Lagedijk 680. Vertrek vanaf de rouwkamer te 11.30 uur. Heden heeft de Here, voor ons nog onverwacht, tot Zich genomen, mijn lieve zorgzame Man, onze lieve Vader en Opa Jacob van der Vliet op de leeftijd van 74 jaar. Ik blijf den Heer verwachten Mijn ziel wacht ongestoord Psalm 130 3 „ber." J. van der Vliet-Blonk M. A. Nagel-van der Vliet H. Nagel Peter en Harry Hilversum, 19 mei 1972. Van Wassenaerlaan 43. De overledene is opgebaard in het Algemeen Uitvaartcentrum Huize „Den Huil", Utrechlse- weg 11 te Hilversum. Bezoek aldaar zaterdag, zondag en maandag van 16 tot 18 uur, op dins dag van 10 tot 12 uur en van 16 tot 20 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woensdag 24 mei om 12.30 uur op de Begraafplaats „Zui derhof" aan de Kolhornseweg te Hilversum. Vertrek van huis om 12.15 uur. Psalm 10317: „De goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen" Geheel onverwacht voor ons nam de Here tot Zich in Zijn heerlijkheid mijn lieve Man en onze Broer, Zwager en Oom Jacob Jan Kroon op de leeftijd van 64 jaar. Uit aller naam: P. Kroon-Verhorst Alphen aan den Rijn, 18 mei 1972. Ruisdaelstraat 1. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. dins dag 23 mei a.s. in de Goede Herderkerk, Ten Harmsenstraat te Alphen aan den Rijn, aanvang 1.00 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 2 uur. Heden is in volle zekerheid des geloofs in Christus overleden onze innig geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Grietje Hogendoorn in de ouderdom van 75 jaar. Bodegraven: P. Zaal Hogendoorn Katwijk aan Zee: T. van der Leden-Hogendoorn Castlegar (Canada): S. L. van der Leden C. Hogendoorn nichten en neven Katwijk aan Zee, 18 mei 1972. Boulevard 165. Corr.-adres: Emmaplein 7, Katwijk aan Zee. De rouwdienst zal gehouden worden op zaterdag 20 mei a.s. 1.00 uur n.m. in Rouwcentrum „Vliem", Jacoba van Beierenlaan 4, Sassenheim, waarna de teraardebestelling op de begraafplaats van de Hervormde Kerk te Sassenheim n.m. 1.45 uur. De overledenen is opgebaard is de rouwkamer van het Rouwcentrum. Plotseling is van ons heengegaan onze beste vriendin Mej. Gr. Hogendoorn Haar vriendschap en genegenheid zullen wij niet vergeten. Fam. Oudshoorn Psalm 73 23 en 24 Dan zal ik altijd bij U zijn, Gij hebt mijn rechterhand gevat Gij zult mij leiden door Uw raad, en daarna mij in heerlijkheid opnemen. Plotseling nam God uit dit leven weg onze lieve zorgzame Man en Vader Warmolt Laméris Hij werd 62 jaar. J. C. H. Laméris-Buijsmann Henk Bert Amsterdam, 18 mei 1972 Genhoes 17 Gelegenheid tot condoleantie-bezoek maandag avond 22 mei van 8.30-9.30 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisver eniging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 23 mei om 14.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de Vondelstraat ongeveer 13.45 uur. Op 17 mei ging in vrede van ons heen mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Jan Bovenberg Hij werd 75 jaar. A. Bovenberg-Tanis J. Bovenberg E. Bovenberg- van der Schatte Olivier In grid Gert T. M. Bovenberg C. Bovenberg Heemstede, 19 mei 1972. Binnenweg 65. Naar zijn wens heeft de begrafenis heden in alle stilte plaatsgehad. „Want wij weten dat, zo ons aardse huis dezes tabernakels gebroken wordt, wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, maar eeuwig, in de hemelen". (2 Cor. 5 1 o.v.) Heden is in volle vrede, zacht en kalm overleden mijn innig geliefde zorgzame Man, en onze lieve zorgzame Pleegvader Leendert de "Wit op de leeftijd van 57 jaar. O. H. DE WIT-Abdoelah Hans en Robbert Koudekerk aan de Rijn, 18 mei 1972 Prinses Wilhelminastraat 27. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren des avonds van 19.30 tot 20.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben dinsdag 23 mei. De rouwdienst zal worden geleid door Ds. Joh. Poort. Aankomst aula 11.30 uur. Heden heeft de Here voor ons onverwacht uit ons midden weggenomen onze lieve Moeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Hadewij Gerredina van der Linden weduwe van H. den Otter op de leeftijd van 74 jaar. Dinxperlo: J. Houwer-den Otter W. J. Houwer Ridderkerk: T. M. B. Biesbroek-den Otter J. M. Biesbroek Cora en Jeannette Barendrecht: G. den Otter C. den Otter-Schop Henk, Wim en Gerco en verdere familie Ridderkerk, 19 mei 1972. Kerkweg 261. Gelegenheid tot rouwbezoek zaterdag na 14.30 uur Kerkweg 261. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 23 mei a.s., 12.00 uur, op de Nieuwe Begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. In haar Heer en Heiland ontslapen onze lieve Dochter, Zuster en Schoonzuster Lutske Visscber in de ouderdom van 50 jaar Emmeioord. 18 mei 1972. Groningen: A. Vlsscher J. Visscher-Tjeerdsma Leidschendam J. Veerman-Visscher J Veerman Canada: P. Vlsscher W. Visscher-Oldenhuls Beetsterewaag: R. Terpstra P. Terpstra-van Hulsleijn Rotterdam: G. Pool-Terpstra A. Pool Joh. 3 vers 36 Uit lijden verlost en opge nomen in heerlijkheid mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Mama en Dochter Luurtscbe Steltman-Tuin8ina op de leeftijd van 42 jaar. P J. Steltman T. Tulnsma-Namminga Gelegenheid tot condoicantic lezoek maandagavond (Twee de Pinksterdag) van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereniging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. Dc begrafenis zal plaatsvin den dinsdag 23 mei om 12 uur op de Noorderbegraaf plaats. Buikslotenmeerdijk In heerlijkheid opgenomen onze lieve Schoondochter en Tante Lucie Tuinsma J. Steltman van den Heuvel J. S'sltman N. C. Steltman- van der Bunt D. Steltman M. Steltman-Sterenberg A. C. A. Kleine-Steltman H. Kleine neven en nichten Gemeente Leiden Op dinsdag 23 mei 1972 te 20.00 uur behandelt de Commissie Stadsontwikke ling de onderstaande agen- Inspraakprocedure plan da. (stadhuis, kamer 263) Stevenshof; ontbinding overeenkomst inzake ver koop en koop van industrie- grond in de Waard; verkoop grond voor school voor gezinsverzorgsters aan Turkooislaan; verhuur grond voor ben zinestation aan Oegstgees- terweg. Olt boek geeft een prai zicht in de belangrijks gl8che vragen. e Professor Jonker voi e weloverwogen pleldoi n vernieuwing en verlev van de protestantse c f 11.5 Verkrljgbérl ZOHER KEUNINB WA Dr. HELMUT THIEl De hoofdwearhe ■n het christelijk Uiteengezet san hand van de Apostolisch# Gel< belijdenis kiii sprankelend LSl f 18.90 Verkrijgbaarjg Ih de boekhandfj ZOMER KEUlj" WAGENINRE OKKE JAGEI s Boeiend# overdenkingen een televisiepref Over het evangell onze menselijï eigenschappen verlegenhedt gebonden f15 Verkrijgbaar In de boek ZOMER KEUI WAGENINGI ten voeten,, door Rik Valkei Een (een P( die Pl Vmkrijgbtr rr de troekhi* tSJO mld roer 17 loto s f 12.50 tussi ie k ZOMER KEUfe WAGENINGEN ™d Sie p ■■■■■■■■•rem! i me et. 1 ikeli

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18