Jamin vraagt voor een héle liter vanille-ijs maar HH DE KLERK Echt is Echt, Coke is Coke HET ELASTISCH ZITTEN aardbeien jAMIlv Ch albert heijn H.H.DE KLERK presenteert: Gisteren geplukt, vannacht overgevlogen speciaal voor Albert Heijn, vandaag op tafel slof 500 gram De prijzen: o4Ur De beste dingen in je leven zijn de echte, de onvervangbare. Coca-Cola. Omdat Coke de smaak heeft die nooit verveelt. Hun niet, u niet en niemand niet. Coke. Martinair Zongerijpte Italiaanse dat proeft u HL IS Iém Dat kan alleen Jamin! En daar is Jamin ook een beetje trots op. Want waar anders vindt u zulk heerlijk ijs tegen zo'n lage prijs. Nergens toch? En zo'n geweldig gezinspak is ook werkelijk berekend op uw hele gezin. Lekker samen smullen van dat zalige Jamin-ijs. Dat kunt u nog 's vaker doen Speciale aanbieding voor het Pinkster-weekend: Op elk gezinspak van een hele liter krijgt u 10 cent korting! Prijzen van gezinspakken (1 liter) roomijs 225 vanille ijs 145 aardbei-vanille-ijs 165 vanille-chocolade-hazelnoot ijs 185 vanille-advokaat-caramel ijs Den Haag, Groenmarkt 29 (schuin t/o 't Gouds Hooft) geldig t/m zaterdag 20 mei In plaats van elastisch zitten kunnen we ook zeggen: het zitmeubel waar u alle kanten mee op kunt. We zullen u dat snel uitleggen. De bank (2-zits en 3-zits) die we hebben afgebeeld en de stoel zijn de basis elementen. Alle leverbaar mèt of zonder armleuningen. De keuze in soort en kleur bekleding is praktisch onbeperkt. En daarmee kunt u naar hartelust kom- bineren. Dat noemen wij nu elastisch zit ten. Omdat u kunt kiezen uit diverse soorten bekleding, zijn de prijzen van deze zitgroep ook elastisch. Om u een indruk te geven: één stoel, in de eenvoudigste uitvoering, bekleed met denim in de kleur naar uw keuze, komt op aja De 3-zits bank zonder armleu ningen, bekleed met ribcord in de kleur naar uw. keuze 2-zits bank in dezelfde uitvoe ring Een stoel bekleed met ribcord, zonder armleuningen Deze stoel, bekleed met leer in een kleur naar uw keuze en zonder armleuningen komt op Tot slot een ribcord poef In Nederland gebotteld met toestemming van de rechthebbende op de gedeponeerde handelsmerken „Coca-Cola" en „Coke", welke belde hetzelfde produkt aanduiden. Losse armleuningen per stuk

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18