C&A op z'n mooist V/M/z/z 'W///Z' J!3Êk 38-46 mwZAJim 36-44 FAMILIEBERICHTEN Vlinderlicht voile japonnetje met veelkleurige motieven. Het heeft een k brede strikkraag K en een waaierende WÊ plissé rok. H Dacron katoen, Kr geheel gevoerd. M 38-46 Overhemdjurk van glanspolyester, plooien rondom en aan de kraag v eenstrikdas. i Gevoerd. Doorknoopjurk van voile met ingeweven figuren. Polyester/katoen, geheel gevoerd. 38-46 70." Dartel deux pieces bestaande uit een btouson- jakje en een plissé rok van voile bedrukt met felgekleurd! ^^^|^^bloemmotieven Polyester/ katoen, KR gevoerd. en iedereen mag profiteren vande Capelle a/d IJssel: Beetgummerraolen: Psalm 68:10 ber. C. J. Knape-Statz J. J. Knape B. J. P. Statz A. Statz-van Vliet C. Statz C. Statz-Geleynse H. Noordraven-Statz J. Noordraven Klein- en achterkleinkinderen. Rotterdam, 13 mei 1972. Avenue Concordia 70. Corr.-adres: Zaagmolenstraat 108b. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer aan de Vooi schoterlaan 51. Gelegenheid tot bezoek al daar: dinsdagavond van 7-7.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 17 mei op de Ned. Herv. Begraafplaats „Oud-Kralingen", Kralingseweg 334, om 12 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer om 11.45 uur. Tot onze grote droefheid nam de Here zeer plotseling tot Zich mijn innig geliefde Man en onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Antonie Arie Vijfvinkel op de leeftijd van 60 jaar. „En zie ik zag een grote schare juichend voor Gods troon" 's-Gravendeel: J. Vijfvinkel-Bakker Zwijndrecht: M. E. Braanker-Vijfvinkei A. L. Braanker Jonneke, Mariëlle 's-Gravendeel: A. W. Vijfvinkel Zoetermeer: W. A. Vijfvinkel M. Vijfvinkel-de Jonge Erwin, Marcelle, Agnes 's-Gravendeel: J. B. Knot-Vijfvinkel H. Knot Monster: Tonnie, Marco, Johannetta 's-Gravendeel, 13 mei 1972. Molendijk 6. Correspondentie-adres: Fam. Braanker, Volgerland 14, Zwijndrecht. De overledene is opgebaard in de aula van het ziekenhuis Refaja te Dordrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar op dinsdagavond van 7.00 tot 7.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben op de Nieuwe Alg. Begraafplaats te 's-Gravendeel op woensdag 17 mei a.s. vanuit het bejaardenhuis Immanuël. Huisveltstraat 1 te 's-Gravendeel. Vertrek aldaar des namiddags 3.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van ImmanuëL Thuis liever geen bezoek Heden heeft de Heere uit ons midden wegge nomen door een droevig ongeval mijn lieve man onze zoon, schoonzoon, broer, zwager en oom Willem Vernooy op de leeftijd van 29 jaar Uit aller naam: A. C. Vernooy-van Anrooy Gorkum, 12 mei 1972. Condoleantie-adres: Langendijk 56. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 17 mei in de Ned. Herv. kerk te Aalst (Geld.) om 14.00 uur, waarna D.V. de begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats om 15.00 uur. Geen bloemen. De Here verloste uit haar lijden en nam tot Zich onze lieve Zuster, Behuwdzuster en Tante Ida den Boer weduwe van Joost Wildeman in de ouderdom van 78 jaar. Familie den Boer Familie Wildeman Ridderkerk, 12 mei 1972. Mr. van Houtenstraat 12. Geen bloemen De begrafenis heeft heden plaats 15.45 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Vredehof" te Ridderkerk. Met droefheid delen wij u mede, dat uit ons mid den is weggenomen, onze zorgzame moeder, be huwd-, groot- en overgrootmoeder, Neeltje Christina Verhagen weduwe van L. Bol, in de ouderdom van 86 jaar Dordrecht: A. Bol M. Bol-van Spijkeren Klein en achterkleinkinderen Alphen a/d Rijn, 12 mei 1972. Jongkind Coninckstraat 21. Postadres: Volkerakweg 24, Dordrecht. De begrafenis is vastgesteld op dinsdag 16 mei a.s. om 14 uur, vanuit de aula, op de Oosterbe graafplaats te AJphen a/d Rijn. Vertrek van het woonhuis om 13.45 uur. Met diepe droefheid geven wij u kennis dat na een korte ziekte zacht en kalm van ons is heen gegaan, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jan Neelis Kruithof in de ouderdom van 83 jaar. Mede namens verdere familie: M. A. Kruithof-van der Star C. Meyboom-Kruithof J, D. Meyboom Elina en Jan J. Kruithof A. W. Kruithof-Regeer Willie Rhoon: N. Groeneveld-Kruithof C. L. Groeneveld Floor en Jan Hoogvliet, 14 mei 1972. Beemd 5. Geen bloemen De overledene is thuis opgebaard. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren: dinsdag en woens dag van 19.3020.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag .s. op de Algemene Begraafplaats Oudeland. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.30 uur. Aankomst aan de begraafplaats te 14.50 uur. Psalm 25 vers 6 berijmd Heden nam de Here tot Zich, nog onverwacht na een geduldig gedragen lijden, onze lieve en zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broe der, Zwager en Oom Minnekus Plugge weduwnaar van Annetje Ros op de leeftijd van 70 jaar. Uit aller naam: A. de Graaf-Plugge Scheveningen, 14 mei 1972. Kotbootstraat 90. Liever geen bezoek aan huis De overledene is opgebaard in de rouwkamer, van Boetzelaerlaan 292. Bezoek aldaar van 56 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben donder dag 18 mei om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Tot onze grote droefheid heeft de Here geheel onverwacht tot Zich genomen in Zijn eeuwige heerlijkheid mij lieve man, onze lieve zorgzame papa Jan Bosscha op de leeftijd van 53 jaar. "De Heer is mijn herder, mij ontbreekt niets" W. A Bosscha-Hesse John Jahaga Bianca Vlaardingen, 14 mei 1972. Zuidbuurt 57. Geen bezoek Er zal een rouwdienst worden gehouden op don derdag 18 mei des namiddags om 2.30 uur in de Ger. Kerk te Maasland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Alg. Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de "Magneet". In Jezus ontslapen mijn lieve Man en onze zorg zame Vader, Groot- en Overgrootvader Arie Jacob den Hoed in de ouderdom van 76 jaar. Zalig zijn de zachtmoedigen want zij zullen het aardrijk beërven. (Matthëus 5 5 ov) Zwijndrecht: B. den Hoed-Euser B. den Hoed N. den Hoed- van Houwelingen Ant. den Hoed G. M. den Hoed van Manen kleinkinderen en achterkleinkind Zwijndrecht, 15 mei 1972- Burg. Jansenlaan 391. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 18 mei a.s. om 3.00 uur op de Alg. Begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht, waaraan vooraf zal gaan een dienst in Bethelkerk aan de Rotterdamseweg om 2.00 uur. DANKBETUIGING Voor de deelneming ons betoond na het heengaan van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, grootvader en overgrootvader Jan Koudstaal betuigen wij onze hartelijke dank. Uit aller naam: K. Koudstaal-Bovenschen Rotterdam, mei 1972. lieve moeder Heden nam God tot Zich grootmoeder Iminetje de Vink Weduwe van Gerard Gesman in de leeftijd van 77 jaar. Alphen aan den Rijn: L. Gesman G. Gesman-de Roos W. J. Gesman A. Gesman-Geerken Leiden: M. H. J. Hansen-Gesman J. H. Hansen Dordrecht: J. Pols-Gesman B. J. Pols en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 13 mei 1972 Huize „Overduin" Correspondentie-adres: Burg. Visserpark 12, Alphen aan den Rijn, Liever geen bezoek. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebbfj, woensdag 17 mei op de Oosterbegraafplaats Alphen aan den Rijn. Aankomst aula 15.00 ut (j Na de plechtigheid gelegenheid tot condoler in de aula. Algemene kennisgeving Heden overleed na een langdurige ziekte, on lieve Vader en Grootvader Rudolf Biekart weduwnaar van G. van Slooten in de ouderdom van 78 jaar. J. E. Biekart J. M. Biekart-Buurs R. Biekart M. J. Biekart-Eckhardt G. Biekart C. T. G. Biekart-Dijk en kleinkinderen Voorburg, 12 mei 1972. Corr.-adres: Lorentzplein 17, 's-Gravenhage. De overledene is opgebaard in de rouwks Burg. van Karnebeeklaan 13, 's-Gravenhage; 1 zoek van 1012 uur. De crematie zal plaatshebben woensdag 17 i om 3 uur in het Crematorium „Nieuw Eykeu duynen", Kamperfoeliestraat 2b, 's-Gravenhag Vertrek van de rouwkamer om 2.45 uur. Geldrop: Amersfoort: 's-Gravenhage: ijk lin RECTIFICATIE Psalm 69 vers 14, oude berijming God nam op Hemelvaartsdag uit ons midden weg onze lieve zorgzame Vader, Groot- en Over- grootvader Huibert van Duin weduwnaar van Willemijntje Verkaik in de ouderdom van 85 jaar 's-Gravenhage: H. van Duin C. van Duin-van Roon Rotterdam: A. van Duin N. van Duin-Volaart Rotterdam: J. Vink-van Duin H. Vink Rotterdam: M. Oosterwijk-van Duin C. Oosterwijk Barendrecht: W. Paans-van Duin P. Paans Rotterdam: P. J. M. Luyendijk- van Duin C. Luyendijk Zwijndrecht: T. Borst-van Duin D. D. Borst Rotterdam: H. van Duin G. P. van Duin-Meinster Zwijndrecht: W. van Duin W. M. van Duin-Kruys Kleinkinderen en achterkleinkinderen Rotterdam, 11 mei 1972. Meidoornsingel 181. Huize "Borgsate". Correspondentie-adres: H. van Duin, Vlasakkerstraat 21 's-Gravenhage Geen bloemen. De begrafenis heeft heden plaatsgehad op de Be graafplaats „Oud-Kralingen". Heden overleed nog geheel onverwacht, in de hope des eeuwigen levens, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader en Broer Johan Statz weduwnaar van Pieternella Adriana Hoekwater op de leeftijd van 88 jaar. „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken" Geheel onverwacht werd op de vroege zondag morgen van 14 mei mijn iimig geliefde Man en onze zorgzame Vader en Grootvader Nicolaas Adrianus Dijkshoorn op de leeftijd van 69 jaar, door de Here, op wien zijn verwachting gesteld was, van ons wegge nomen. Ere zij aan Hem, wienst liefde Ons bevrijd van elke smet Ere zij aan Hem, die zondaars in de rij van koningen zet Halleluja, Halleluja 't Lam dat vrijkocht en redt. A. Dijkshoorn-van der Ende M. A. van der Marei- Dijkshoorn A. van der Marei H. N. Dijkshoorn A. Dijkshoorn-Flinterman W. N. Dijkshoorn L. Dijkshoorn-Kromkamp A. M. Noordam-Dijkshoorn L. Noordam W. N. Dijkshoorn Sr. en kleinkinderen Zoetermeer, 14 mei 1972. Stationsstraat 234. De rouwdienst in de Morgensterkerk zal D.V. gehouden worden op donderdag 18 mei om 13 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden om 14 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Binnenweg te Zoetermeer. Geen bloemen Zoetermeer: Pijnacker: Zoetermeer: Hazerswoude: Zoetermeer: Gijsbertus Teunis de Graaff te Amsterdam. Directeur „VEGRA", echtgenoot van mevrouw W. A, Kropl. eerder weduwnaar van mevrouw J. 1. Heida ..Zijn ziel m't eeuwig leven verwacht de Jongste dag" Apeldoorn: E H. J. Heida Monster: H. G A. van Arkel-Hcida Chr. van Arkel Soest: S Jeusling E. Jeusting-de Baan Bunschoten: E H H M. Meima-Heid3 K. Meima Amsterdam Ev. J. Heida en kinderen Heden behaagde het de Hee re na een kortstondige ziek te uit ons midden weg te nemen onze lieve Vrouw, Moeder. Groot- en Over grootmoeder Maria Magdalena van Rijssel- van der Velden in de gezegende leeftijd van 79 jaar Hazerswoude: KI van Rijsse) Hoorn: D. van Rijssel J. P van Rijssel-de Gee Purmerend: M. W. Lommers-van Rijssel H Lommers klein- en achterkleinkinderen Hazerswoude. 14 mei 1972 Frans Halsstraat 9 De teraardebestelling is be paald op woensdag 17 mei algemene begraafplaats te Hazerswoudedorp. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na afloop van de begrafenis in het vereni gingsgebouw achter de Ned Herv. kerk. Voor de bewijzen van declne ming ontvangen tijdens de ziek te en na het overlijden van mijn Innig geliefde Vrouw en mijn lieve zorgzame Moeder onze beste Zuster. Schoonzuster en Tante Johanna N euteboom-Delfos betuigen wij onze welgemeende dank. Uit aller naam: W. P. Neuteboom Leiden, mei 1972 Resedastraat 1 DANKBETUIGING Voor de zeer vele blijken van belangstelling en medeleven, be toond tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn Man R. C. Verheij wil ik allen heel hartelijk danken. E. Verhelj-Bénard Maasdijk, mei 1972. i ROUW/KWARTET DINSDAG 16 MEI 1972 GETROUWD: Hendrik Juch jonkvrouwe Maria Antoinette van der Goes 's-Gravenhage. 9 mei 1972. Op zaterdag 13 mei 1972 ls geheel onverwacht van ons heengegaan onze geliefde Zwager en Oom

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 16