ome-back van Vrancken Gratis reizen Nieuw beleid bij AZ levert rendement op Mulder vertrekt door vete met trainer Kessler J 2 dap in mei op uw 65+ kaart ees Swinkels wint étappe - Gerrie Knetemann blijft in oranje trui mg Oranje toch :er naar Sofia Ken Rosewall prolongeert wereldtitel Noordhollanders weer op drempel eredivisie MUI Andreiko ziek na 'affaire' i onze speciale verslaggever VERDAL Jo Vrancken hoefde niet eens te rekenen. De Lim- ger wist dat de voorsprong waarmee hij en zijn gezellen de Hol- >erg afraasden te gering was om Gerry Knetemann uit de trui rijden. Beneden in het dal immers wachtten nog drie omlopen zeven kilometer, een ideale gelegenheid voor de jagende meute een fiks stuk van de voorsprong af te knabbelen. Vrancken reed slechts voor de overwinning, een zege die hem echter door 'lin- jal' Cees Swinkels werd ontnomen. Maar met zijn tweede plaats gisteren, zijn etappezege van zondag en zijn tweede plaats de dag rvoor is Jo Vrancken tot op 43 seconden van leider Knetemann [erukt. jan val van Jo Vrancken kwam op moment dat de equipe van Her- Knott net aan het uitblazen was een woedende jacht op een groep achttien renners onder wie prak- de hele équipe van concurrent Ketting. Die massale ontsnapping de ploeg uit Didam kwam kort Enter, na ruim honderd kilome- koers. Frits Schür: 'Dat was een beitje op zijn kant voor de jon- van Kott. Alleen Kneteman zat Maar met zoveel mannen van hadden wij hem wed klein ge en'. Onder leiding van Arie Has- werd echter de tegenaanval in- Samen met Jan Bakker reed sink het gat dicht. Arie Hassink: waren net wat aan het herstel toen Piet van Katwijk sprong'. Katwijk kreeg Vrancken, Swin- Van den Bunder, Jans Vlot en Tsjech Vavra met zich mee. Het groeide snel aan. Van Katwijk, ïcken en Van den Bunder waren grote animatoren. De inspannin- van Van Katwijk die concurrent ïcken hielp de voorsprong te ver en op zijn ploegmakkers Schür, iuiper en Balk deden op het eer- ;ezicht was vreemd aan. klaarde ploegleider Ton Ketting: i Katwijk moest rijden voor de pezege en vooral voor het ploe- dassement. Vrancken is beslist waarlijk in de tijdrit. Dan maken lr en Kuiper die achterstand wel UW/KWARTET DINSDAG 16 MEI 1972 .Sport 'lil/Kil HAAG (ANP) De beslissings- strijd tusser Jong Oranje en de laarse jeugdploeg voor de kwart les van het Europese voetbaltoer- voor landenploegen van spelers sr 23 jaar zal op 24 mei tóch in a worden gespeeld. De Europese balunie had, nadat was komen te staan dal de ontmoeting niet Vest-Duitsland en Oostenrijk kon len gehouden, de Italiaanse voet- ond verzocht de wedstrijd te orga- xen. De Italianen zagen daar ech- geen kans toe. Daarna is besloten de ploegen elkaar in Sofia zullen noeten. Eerder had de KNVB be ar gemaakt tegen het spelen in de gaarse hoofdstad omdat de finan- vergoeding van de Bulgaarse aan de KNVB te laag werd ge- den. Bij die eerste doorkomst in Nijverdal bedroeg de voorsprong nog 1 minuut, en 12 seconden, maar daarna kwam de reactie van het peloton. Van voor namelijk Gerry Knetemann. Aan de streep bedroeg Vranckens winst nog 35 seconden. De winst die hij dank zij de 10 seconden bonificatie voor de tweede plaats nog vergrootte. Vrancken gelooft niet in zijn kansen op de eindzege. „Misschien kan ik de komende dagen nog wat van mijn voorsprong afknabbelen, maar dan rest mij nog de tijdrit, een speciali teit die mij niet zo geweldig ligt'. Niettemin is de come-back van Jo Vrancken, zowel In 1969 als in 1970 winnaar van de Ster van Zwolle, op merkelijk. De afgelopen jaren zakte hij steeds na een succesvolle seizoen start uitgeblust terug. Dit seizoen is daarin duidelijk verandering geko men. 'Omdat ik getrouwd ben', luid de ontnuchterende verklaring. 'Daar door heb ik een veel regelmatiger leven'. Jo Vrancken heeft dit seizoen al elf koersen gewonnen. Waaronder een zware wedstrijd in Frankrijk en de omloop van de twaalf kantons in Luxemburg. 'Vooral de laatste vijf weken voel ik me geweldig in vorm,' vertelde de bankwerker uit Linne. Vrancken, begenadigd met een vlijm scherp eindschot, werd in Nijverdal voorbijgeschoten door Swinkels. 'Hij deed te weinig kopwerk, vooral ook in de slotfase. Daardoor kon hij uitge rust aan die eindsprint beginnen.' Ploegleider Henk Stevens heeft nog een verklaring voor de opvallende prestaties van Jo Vrancken: 'Hij heeft dit jaar in het voorseizoen wat min der getraind. Daardoor heeft hij nu meer kracht dan voorheen het geval was. In de jaren dat hij de Ster van Jans Vlot, Francken, Van Katwijk, Swinkels, Van de Bunder en Vavra (v.l.n.r.) op weg naar de finish in Nijverdal. tonde v.Nedert 16MEI. 6eeM60km Zwolle won, reed hij gewoon veel te veel in de eerste maanden van het jaar.' In tegenstelling tot Vrancken blijkt Gerrie Knetemann in zijn mogelijkhe den geloven. 'Vandaag heeft de ploeg geweldig gewerkt. 'De meeste lof komt echter juist de oranje-truidrager toe. Hassink: 'Gerrie heeft verschrik kelijk veel werk opgeknapt.' De for matie van Krott heeft voor de komen de dagen in Jan Bakker een bracht van groot formaat. 'Ik heb me vandaag niet bijster hoeven in te spannen. Als het zo blijft is de verdediging van de trui niet zo erg moeilijk.' Gerrie Kamper en vooral Gerrit Möhlman hebben het niet bijster gemakkelijk gehad op de wegen tussen Didam en Nijverdal. De formatie van Ton Ket ting voert een slijtage-oorlog. Schür, Balk en Kuiper hopen dat de krach ten van de Krott-equipe door dat voortdurende gejaag worden gesloopt. Schür: 'Wij worden steeds terugge pakt. Iedereen rijdt op ons. Maar Knetemann heeft het erg zwaar. De trui verdedigen is een uiterst lastige zaak. De derde plaats van Piet van Katwijk heeft nog een Ketting-man dichter bij de trui gebracht. Van Katwijk: 'Ik hoopte in de eerste plaats op de etappezege, maar ik had onderweg teveel moeten doen. Swinkels kon uit gerust aan de sprint beginnen.' ACHTERGROND Voor Kees Swinkels (22) had deze overwinning een diepere achtergrond. Hij maakte aanvankelijk deel uit van de équipe van Sjefke Jansen. Maar Jansen had zoveel toppers in de ploeg dat hij mensen moest thuis laten voor Olympia's Ronde. Aanvankelijk werd Wil de Vlam uit de ploeg geweerd. Maar o£ aandringen van Jo van Pol ging De Vlam toch mee naar Olympi a's Ronde. Swinkels: 'Dat was een hele klap voor me. Toen ik de kans kreeg naar de équipe van Bert de Bruin toch mee te doen aan deze ronde heb ik dat onmiddellijk geac cepteerd. Dat ik hier in Nijverdal won onder de ogen van mijn vorige directeur Wim Breukink voel ik toch als een overwinning. VIJFDE ETAPPE: 1 Swinkels 3.30.34 (met bon 3.36.19); 2 Vrancken zt (met bon 3.36.24)3 Van Katwijk zl (mei bon 3.38.29); 4 Van den Bunder zt; S J Vlot zt; 6 Vavra (Tsjech) zt; 7 Van der Leeuw 3.37 09 8 Priem at; 9 Osinzew (Rus) zt; 10 Do Boer zt. 11. Smetanln (Rus) z.t.; 12. Jansen z.t.; 13. De Waal z.t.; 14. Schuitemaker z.t.; 15. Spetgcns z.t.; 16. Van Dongen z.t.; 17. Van Piere z.t.; 18. Van Helvolrt z.t.; 19. Koster z.t.; 20 v. d. Groezen z.t. ALGEMEEN KLASSEMENT: 1 Knetemann 15.56.03; 2 Vrancken 15.56.46: 3 Spetgcns 15.4S42: 4 Balk 15.58.58; 5 Priem 15.59.00; 6 Schür 15.59 08: 7 v d Leeuw 15.59.23; 3 Kuiper 16.00.00; 9 Van Katwijk 10.00.25; 10 Nanno Bakker 18.00.53; 11 Schuitemaker 16.01.08; 12 Skosarew (Rus) 10.21.12; 13 Jan Bakker 16.01.13; 14 Van Havolka (Tsj) 10.01.57; 15 v d Bunder 16.02.09; 16 Osinew (Rus) 18 02 14; 17 Jansen 16.02.18; 18 Sme tanln (Rus) 18.02.24; 19 Labgen 16.02.26; 20 Ian Hallam (GB) 18.02.28. PUNTENKLASSEMENT: 1 Theo v d Leeuw 61 punten; 2 Cees Priem 61; 3 Jo Vrancken Piel van Katwijk 54; 5 Gei Knete- 1 51 JOOP HOLTHAUSEN DALLAS De Australische tennisser Ken Rosewall heeft in Dallas zijn (officieuze) wereldtitel der profs ge prolongeerd. In de finale van het world-championshi p-tennis-toemooi versloeg hij zijn landgenoot, de als eerste geplaatste Rod Laver, in vijf sets: 4—6 6—0 6—3 6—7 en 7—6. Rosewall verdiende hiermee 50.000 dollar (160.000 gulden) Laver's 'troostprijs' bedroeg 20.000 dollar (64.000 gulden). Eerder had de Amerikaan Arthur As he in drie sets van zijn landgenoot Marty Riessen gewonnen en aldus de derde prijs in de wacht gesleept: 10.000 dollar (32.000 gulden). Vorig jaar had Rosewall slechts vier sets nodig om Laver in de finale te kloppen, maar dit keer werden dat er het maximaal aantal. De duur van de partij was 3 uur en 34 minuten. Rosewall was dit keer niet favoriet. Velen geloofden dat Laver de over winning niet zou kunnen ontgaan, nu Rosewall weer een jaartje ouder was geworden. Inderdaad was de kleine 'Kennie' in de laatste set op de grens van de absolute uitputting. 'We praten niet meer tegen elkaar Van onze speciale verslaggever BRUSSEL Zeer binnenkort hoopt Anderlechts Nederlandse ve dette, Jan Mulder (27), nieuws te vernemen uit de mond van zijn baas, Constant van der Stock, wel varend voorzitter van de Brusselse kampioensploeg-bij-verrassing. Die toezegging is het gevolg van een uitgebreid gesprek, dat Mulder af gelopen week met Van den Stock heeft gehad. Mulder: 'Ik geb toen één ding heel duidelijk gemaakt. Ik wil onder geen voorwaarde meer bij Anderlecht blijven, zo lang deze trainer er is.' Die trainer is Georg Kessler. Over enkele weken loopt het vijfjarig contract tussen Mulder en Anderlecht af. In dat contract staat een bepaling die het transfer bedrag (250.000 gulden) relatief aan de zeer lage kant houdt. Mede daarom is Mulder een gewild object voor diverse topclubs, ook al omdat hij dit seizoen topscorer van België is geworden met een totaal van 17 goals. Er Is een ingewikkelde toestand ontstaan. Tussen Mulder en Vanden Stock is de verhouding zonder meer uit stekend te noemen. Mulder zegt veel aan Van den Stock te danken te hebben en gelooft: 'Ik heb de indruk gekregen dat Vanden Stock met eigenlijk voor geen goud wil laten gaan.' Maar Vanden Stock, ex-coach van het Belgische nationale elftal, heeft aan het begin van dit seizoen een hele serie topspelers voor An- serlecht aangetrokken (Volendams doelman Jan Ruiter, Eddy Lievens van Sint Truiden, Jean Dockx van Racing White, Jan Verheyen van Beerschot en Ron Rensenbrink van Clux Brugge). Bovendien weekte hij bij Sparta na veel gehakketak de trainer Georg Kessler los. En juist tussen deze Kessler, die de verdienste toekomt Anderlecht al in het eerste jaar kampioen te maken, nadat op een beslissend moment in het seizoen de achter stand op Club Brugge toch nog tot zeven punten was opgelopen en niemand meer in de kansen van Anderlecht geloofde, en Mulder is een onmogelijke situatie gegroeid. Mulder zegt zelfs: 'We praten niet meer tegen elkaar. En ik erger me zelfs als ik de man ergens hoor praten of zie binnenkomen. Dat heb je als je iemand doorziet.' Afgezien van Kesslers kwaliteiten als trainer, die buiten kijf staan, heeft diens zeer discutabele manier van optreden nu dus ook bij An derlecht wrevel opgewekt. Eerder dit seizoen ontstond er aanzienlijke onenigheid tussen Kessler en An derlechts captain Pol van HLmst, waaruit Van Himst als grote over winnaar tevoorschijn is gekomen. Kessler heeft ook in Nederland veel vijanden achtergelaten door zijn leugenachtige houding tegeno ver spelers, collega-trainers en journalisten (tijdens de interland België-Italië was het opvallend te zien hoe koeltjes de confrontatie tussen veel Nederlandse journalis ten en Kessler verliep). Mulder: 'Er lig nu dus een probleem. Ik wil weg, Vanden Stock wil me houden, maar moet eigenlijk kie zen tussen Kessler en mij. Dus ik zal wel weggaan, hoewel mijn vrouw en ik het in Brussel erg naar de zin hebben.' Er zijn diverse candidaten, die Mulder willen contracteren. Vorig jaar sprongen op het nippertje de besprekingen tussen Mulder en Feyenoord af. dit jaar is behalve PSV (dat ook Wilfried van Moer wil, de toekomstige trainer Kees Rijvers was op Anderlecht) vooral Ajax een belangrijke gegadigde. De afgelopen weken zijn er bespre kingen geweest tussen Mulder en Ajax. Voor Mulder weegt zwaar, dat het belasting-klimaat in Neder land vele malen ongunstiger is dan in België, aan de andere kant trekt het hem aan te voetballen in een klasseploeg als die van Ajax. 'Ge loof me.' zegt Mulder, 'het is tus sen Ajax en mij nog niet rond. Echt niet, er zal nog wel wat moeten gebeuren. Dan moet ik af wachten wat Vanden Stock doet en pas daarna moet Ajax nog met An derlecht praten.' Afgelopen donderdag raakte Mulder, met Rensenbrink de laatste we ken in grote vorm, nogal ernstig aan de knie geblesseerd in een oefenwedstrijd tegen Eupen. Niet temin zal hij waarschijnlijk wel aantreden in de finale van het Belgisch bekertoernooi tussen An derlecht en Standard, op 28 mei. MAARTEN DE VOS (ADVERTENTIE) In mei kunt u met NS op uw 65+kaart weer 2 dagen gratis reizen. Kies uit elke dinsdag, woensdag, donderdag of zaterdag (behalve 20 en 23 mei). Laat aan 't loket uw 65+kaart afstempelen en stap in. Voor le klas betaalt u max. f 4.- bij. Buiten de gratis reisdagen reist u met uw 65+kaart voor de halve prijs van een enkele reis. De jaarkaart kost f 50.- p.p., voor 'n echtpaar f75.- Driemaandskaart f 20.- p.p., voor 'n echtpaar f30.- Elke 65-plusser kan er een kopen (uw vrouw mag jonger zijn). NS-legitimatiebewijs of pasfoto('s) èn een bewijs waaruit uw leeftijd blijkt (paspoort of trouwboekje) meebrengen. Vraag de folder aan 'fc loket. voordelig uit met NS Van onze speciale verslaggever ALKMAAR De zakelijke bemoeienissen van de welgestelde Zaanse zakenlieden Klaas en Kees Mole naar met de stichting AZ '67, die aan het begin van dit jaar regelrecht op een failissement dreigde af te stevenen, hebben hun uitwerking niet gemist, Vanuit een vrij hopeloze positie op de ranglijst nie mand die nog een cent gaf voor kansen op een mogelijke terugkeer naar de ere-divisie heeft de ploeg zich nu opgewerkt als de meest serieuze gegadigde om het goede voorbeeld van Haarlem te volgen. De Zaanstreek en Alkmaar houden de adem in en wachten in spanning af, wat de komende wedstrijd (te gen Heerenveen thuis) gaat brengen. Wat er zoal in een paar maanden tijd kan veranderen. Op 17 januari moest tijdens een stichtingsvergadering het hoge woord er uit: er was geen geld meer. Ruim twee maanden lang had den de contractspelers geen inkom sten meer ontvangen en het kostte de allergrootste moeite ook aan de ver plichtingen ten opzichte van trainer Cor van der Hart te voldoen. Een bijzonder slechte sfeer om daarin van spelers en trainer te verwachten dat zij zich voor de 'olie honderd procent inzetten om te trachten, het verloren terrein te herwinnen. Cor van der Hart: 'In die nare periode heb ik de spelers altijd voorgehouden dat alles in orde zou komen. Maar het was de goede geest te bewaren.' EIGEN TAAK Op die bewuste 17de januari namen de gebroeders Molenaar dan het be sluit, zich de financiële zorgen van AZ '67 aan te trekken. Klaas Molenaar hierover: 'In voorgaande besprekingen hadden mijn broer en ik gezegd, wel de helpende hand te willen toesteken, mits we inzage kregen van alle be scheiden. Verder stelden we als voor waarde dat er een vereenvoudigde vorm van beleid zou worden inge voerd. Geen leiding meer van een stel goedwillende mensen die eindeloos vergaderden en begrijpelijk over alles en nog wat van mening verschilden. Er is nu een commerciële directeur, de heer Hartland, die alle zaken behartigt, Wij blijven zoveel mogel op de achtergrond. Cor van der Hart moet alles met Hartland regelen. Ieder, ook mijn broer en ik, hebben een eigen taak.' Vult Cor van Jer Hart aan: 'De samenwerking met Hartland is zonder meer voortreffe lijk.' De opzet van de gebroeders Molenaar is, in de door hen opgerichte NV een kapitaal van vijf miljoen bijeen te krijgen. Tot nu toe is één miljoen volgestort. Wie aandeelhouder in deze NV wil worden moet voor een ton deelnemen, waardoor hij één stem krijgt. De Molenaars staan er voor garant dat elke deelnemer tien pro cent van zijn geld krijgt. Daarnaast bestaat de mogelijkheid aandelen van 50.000, 25.000, 10.000, 1.000 en 100 gulden te kopen. Stelt Klaas Mole naar: Voorts zijn we in april, tijdens de thuiswedstrijd tegen Blauw Wit, gestart met zogenaamde Gouden-Bal actie, de verkoop van een kleinood om ook via kleine bedragen geld bin nen te krijgen. Over de verkoop tot nu toe ben ik zeker niet ontevreden, want er zijn inmiddels zo'n 3000 van die balletjes gekocht. Hiermee is al duidelijk geworden dat AZ weer in de belangstelling van de bevolking staat. Mede door de successen van het eer ste draaien we nu met een gemiddeld aantal toeschouwers van 12.000 tot 13.000. Daarvóór kwamen we nooit hoger dan zes tot zevenduizend man. Een geweldige opleving dus.' Met uitzondering van de schulden aan de gemeente betaalden de gebroeders Molenaar alle crediteuren en spelers 'om met een schone lei te kunnen beginnen.' Dankzij hun bemoeienissen kon met de gemeente (Klaas Mole naar: 'We hebben een fantastische medewerking van die zijde gekregen') een soepele regeling worden getrof fen: een vijfjarige overeenkomst mét subsidie, waardoor de mogelijkheid voor het bedrijven van betaald voet bal gedurende die periode vast ligt, onvoorziene omstandigheden voorbe houden. Voorts zijn de gebroeders Molenaar druk bezig met het zoeken naar spon sors om verliezen en exploitatiekosten te dekken. Redenering van de zakelijk uitgekookte Molenaars: 'Het kapitaal moet het kapitaal blijven. In de hele opzet staat bij ons centraal dat er alles aan gedaan moet worden goede spelers te behouden en klasse te ko pen. Anders span je het paard achter de wagen. Het streven is om, als we mochten promoveren, voorlopig een goede middenmoter in de eredivisie te worden.' En dan even op een zijspoor: 'Kennelijk is de actie met die gouden balletjes goed aangeslagen, want andere clubs, zoals Blauw Wit. zijn ook met iets dergelijks begonnen. ONZEKERHEID Dit zakelijke project om AZ '67 naar een hoger niveau te tillen, heeft zijn uitwerking op de spelers niet gemist. Klaas Molenaar: 'Wat wil je? De spe lers stonden midden in een poel van onzekerheid en ook Van der Hart was hypernerveus. Zo gauw ze wisten dat er verbetering in de situatie zou ko men ging het stukken beter. Na de afgang tegen Heerenveen, in novem ber, bleven ze twaalf wedstrijden ach ter elkaar ongeslagen Toen volgde even een inzinking tegen Cambuur en Eindhoven, maar daarna ging het weer crescendo.' Een weer zelfverzekerde Cor van der Hart: 'Een week oi vijf geleden heb Cor van der Hartdicht bij eredivisie ik deze eindspurt voorspeld en de jongens voorgehouden dat de beslis sing pas in de eindfase zou vallen. De spelers knokken er voor om die twee de plaats te halen. Er valt weer geld te verdienen. Op het ogenblik heb ik de beschikking over zo'n 15, 16 spe lers die elkaar weinig in kracht ontlo pen. Iedereen weet dat er een concur rent achter hem staat. Voor De Jager heb ik bijvoorbeeld Vuil achter ie hand en Van Veen en Man weten dat ze zo door Van der Woude kunnen worden vervangen.' DOELBEWUST Over moeilijkheden die hij destijds met doelman Vooys heeftgehad: 'Die heb ik doelbewust gezocht, omdat zijn mentaliteit niet deugde. En Flip Stap per heb ik ook flink onder handen genomen. Het gevolg daarvan: al vier weken hoort hij tot de besten. Ver der kan ik het me permitteren een geroutineerde jongen als Twisk op de reservebank te zetten.' De ploeg is nu zo ver dat er als dat nodig is zonder aanwijzingen van mijn kant wordt overgeschakeld van 4-3-3 naar 3-3-4. Nauwelijks te geloven, maar de spe lers hebben al meer verdiend dan het vorig seizoen in de ere-divisie. Mijn uiteindelijke bedoeling is, terug te gaan naar een aantal van 18 contract spelers in plaats van 27 zoals we nu hebben. Maar zover is het nog niet. Eerst de eredivisie halen. Dan zien we wel verder.' JAN BLIJBOOM HENGELO De beschuldiging van de Nederlandse kampioen Ton Sij- brands, dat de Russen Koeperman en Andreiko zich in hun partij tijdens het wereldkampioenschap dammen aan combine hebben schuldig gemaakt, heeft in het Russische kamp grote ontstemming teweeg gebracht. De Sowjet-dammers hebben zelfs ge dreigd het toernooi te verlaten en hebben aangekondigd in elk geval de mogelijkheden te zullen onderzoeken om te voorkomen dat Sijbrands zich in de toekomst weer van 'laster' be dient. Wereldkampioen Andreiko is overi gens ziek. De voor gisteren vastgestel de partij tegen zijn landgenoot Anato li Gantwarg kon gen doorgang vin den. Een Nederlandse arts heeft An dreiko een dag bedrust voorgeschre ven. Indien Andreiko vandaag niet beter is worden zijn gemiste partijen verloren verklaard. Wiersma speelt nu morgen tegen hem. Door de ziekte van Andreiko kwamen Sijbrands en Wiersma op gelijke hoogte, zij het dat het Nederlandse duo één partij meer heeft gespeeld. Elfde ronde: AllarSijbrands 02. Jane- eekHlsard 02, DelhomAgliardl 20, KoepermanWiersma 11. AndreikoGant warg uitgesteld, Vcrpoest—Baba Sy 1—1, DeslaurlersKuyken 11, FanclliLaporta 2—0. Slnnd: 1. Andreiko 16 punten uit 9. 2. Wiersma en Sijbrands 1610, 4. Gantwarg 15—10, 5. Koeperman 14—11, 6. Smith en Kuyken 12—10, 8. Deslaurlers en Baba Sy 11—10. 10. Hlsard 10—10, 1. Fanclli 9—0, 12. Delhom 8—10, 13. Verpoest, Laporta en Allar 7—U. 16. Agliardl 310. 17. Janecek 0—11. Wit: Koepermau (Itusl) Zwart: Wiersma (Ncd) Elfde ronde 1 32-28 19-23. 2 28x19. 14x23. 3 33-28. 23x32, 4 37x28, 10-14. 5 35-30. 20-25. 6 30-24 18-31. 7 39-33 21-28. 8 44-39 26x37. 9 41x32. 17-21. 10 46-41 11-17. 11 41-37 6-11. 12 37-31 21-26, 13 50-44 20X37. 14 42x31 17-21. 15 31-20 11-10. 16 26X17 12x21. 17 47-42 7-12. 18 42-37 1-7, 19 37-31 12-17. 20 34-30 25x34. 21 40x29 7-12. 22 39-34 18-22. 23 39-34 18-22. 23 32-27 21x23. 24 29x27 14-20, 25 45-40 20x28, 20 34x23 5-10. 27 44-39 10-14, 28 39-34 15-20, 29 40-35 20-25, 30 49-44 13-18, 31 44-40 18x29, 32 34x23 9-13, 33 40-34 14-20. 34 33-29 20-24. 35 29x20 25x14, 36 34-29 17-21, 37 48-42 21x32, 38 38x27 12-17. 39 42-38 17-21. 40 35-30 21x32. 41 38x27 13-18, 42 23x12 8x17. 43 30-24 17-21, 44 27-22 21-26. 45 31-27 26-31. 40 29-23 3-8. 47 43-39 8-12, 48 39-34 4-10. 49 34-30 10-15. 50 30-25 13-17, 51 22x11 16x7. 52 25-20 14x25. 53 23-19 31x22. 54 19-13 22-28 53 13-9 28-33, 50 9 4 33-38. remise. VOETBAL De IJslandse voetbalbond heeft vijf spelers geroyeerd die deel uitmaakten van het nationale elftal, dat deze en volgen de week ln de voorronden van het toernooi om de wereldtitel tegen Belgl6 speelt. De vijf spelers komen uit voor Akraness. Er ls geen reden opgegeven voor de uitsluiting.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11