Maan zware beeft na inslag Vocale luchtigheid in opera von Suppé m Dikkers uit rode cijfers Opstand op Malagas ië bloedig onderdrukt cal. Statendam liep aan de grond Kind verdronken Lijk man gevonden Inbreker na lange speurtocht gepakt Teruggang in resultaten bij Van Berkel Scholten-Honig zag winst in jan./mrt met 17 pet stijgen Firato voortaan om de twee jaar TROUW/KWARTET MAANDAG 15 MEI 1972 T6/K HOUSTON (Reuter. UPI) Een drie meter dikke steenklomp is zaterdag met groot geweld op de maan te pletter geslagen. Het in slaan van de meteoriet werd ge registreerd door de seismomters die de Apollo's 12, 14, 15 en 16 daar op verschillende plaatsen hebben achtergelaten. De vaste staf van het Apollo-projekt is meer dan blij met deze gebeurtenis, waarop men eigenlijk al drie jaar heeft zitten wachten. De schok van de VoetbcUVBld inslag was honderd maal krachtiger dan de dreun die de uitgebrande derde trap van een lanceerraket op de maan veroorzaakt de zwaartste maanbeving die men op eigen gele genheid kan organiseren. En op dit punt geldt voor de onder zoekers nadrukkelijk 'hoe groter hoe mooier', want de trillingen die een inslag in de maanbndem veroorzaakt, dringen dieper door naarmate de klap groter is. En de manier waarop die trillingen onderwee o vormei afgebo gen en teruggekaatst worden ver schaft informatie over de eigenschap die de laatste maanwandelaars hier en daar aantroffen, wijzen er volgens veel deskundigen op dat de maan p toen hij nog jong was een gesmolten g| kern moet hebben gehad. Stromingen j- in die kern zouden toen een vrij sterk IS magneetveld hebben opgewekt (zoals ze dat in de aarde nog steeds doen) en de astronauten zouden de resten daarvan in de vorm van gemagneti seerd gesteente hebben aangetroffen. Als de maan een kern heeft, zullen we dat na onderzoek van de zaterdag geregistreerde trillingen weten. De meteoriet heeft volgens schatting van dr. Gary Latham van de Columbi- a-universiteit een krater ter grootte van een (Amerikaans) voetbalveld in de maanbodem geslagen. Het wegge slagen materiaal viel na de inslag op de maanbodem terug, en ook die steenregen is door de vier seismome ters geregistreerd. Op dat punt is men een beetje be zorgd in Houston. omdat de meteoriet onaangenaam dicht bij de seismome ter van Apollo 14 insloeg. De opge worpen stenen zouden de isolerende 'deken' van het instrument hebben kunnen beschadigen, die bescherming moet bieden tegen de felle zonnestra ling (de 'thermal shroud' in de teke ning). Of dat gebeurd is weet men pas over veertien dagen, wanneer ter plaatse de zon weer opkomt. Maar de waardevolle gegevens zijn in ieder geval binnen. ROME De Statendam (24.294 ton) is zaterdagmiddag voor de haven van het Italiaanse stadje Civitavecchia ten noorden van Rome aan de grond gelopen. Na enige uren slaagden sleepboten (zie foto) er in het schip weer vlot te trek ken. De Statendam maakte met 560, voornamelijk Amerikaanse toeristen een vakantiereis op de Middellandse Zee. Door een krachtige windstoot zou het schip vlak voor de haveningang uit de koers zijn gelopen en op een zandbank gestoten.'Of het schip schade heeft opgelopen is niet bekend. HENGELO De resultaten van alle divisies van de Dikkers groep (afslui ters, gietwerk) zijn in 1971 aanmerke lijk verbeterd. Leed het bedrijf in 1970 een verlies van ƒ1,6 min (na een winst van ƒ73.000 in 1969), het afge lopen jaar kon worden afgesloten mei een winst van ƒ348.000. Een dividend wordt nog niet uitgekeerd. De omzet was met 53 min nagenoeg gelijk aan die in 1970. De verbetering van het exploitatiesal do met ƒ2,28 min had Dikkers voor ƒ1,27 min te danken aan lagere ver liezen bij de'afsluiter- en gieterijdivi sie in Hengelo. De dochtermaatschap- Zo staat onder een beschermende laag een seismometer op de maanbodem. Vier van deze in strumenten hebben voor het eerst de inslag van een grote meteo riet geregistreerd. pen van het materiaal waar ze door heen gingen. Daarom waren de Apollo-mensen zo bedroefd toen bij de laatste expeditie noch de uitgebrande rakettrap noch de overbodig geworden maanlander naar het oppervlak van onze satelliet gestuurd konden worden. De inslag van zaterdag heeft dat dubbel en dwars goedgemaakt. Verwacht mag worden dat de daardoor veroorzaakte beving tot de kern van de maan is doorgedrongen als er een kern is. Men weet namelijk helemaal niet zo zeker of de maan een duidelijk onder scheidbare kern heeft, een binnenste bol van heel andere samenstelling net zoals de aarde die bezit. Het is, juist door de resultaten van Apollo 16, wel waarschijnlijk geworden. De onverwacht sterke magneetvelden LITH De 9-jarige Marius Schellen uit Oss is zaterdagavond in de Maas te Lith-Ooijen (gemeente Lith) ver dronken. .AMSTERDAM In de Prinsengracht in Amsterdam werd zaterdagmorgen het lichaam van de 66-jarige H. J. van der Meij uit de hoofdstad gevonden. Er waren volgens de politie geen sporen van misdrijf. Tientallen doden en gewonden TANARIVE (Reuter, AFP, UPI) Bij felle gevechten tussen politie en studenten in Tanarive, de hoofdstad van het eiland Malagasië voor de kust van Zuid-Afrika, zijn dit weekeinde zeker 15 mensen gedood en 150 gewond geraakt. Dit heeft de regering van Malagasië gisteren bekend gemaakt. Malagasië, het voormalige Madagaskar, is het op vier na grootste eiland ter wereld. Er leven echter slechts ongeveer 7 miljoen mensen. De regering van president Tsiranana heeft de noodtoestand afgekondigd. Er geldt een uitgaansverbod voor de avond. In een radiorede noemde Tsi ranana de opstandige studenten com munistische agitators. 'Als u wilt ster ven, moet u hen volgen', waarschuw de de president De studenten van de universiteit van Tanarive zijn sinds 23 april in sta king. Zij eisen een verschuiving van de examendata. Volgens de minister van binnenlandse zaken worden de studenten echter opgestookt door bui tenlandse communistische agenten, die de regering van president Tsirana na ten val zouden willen brengen. De gevechten braken zaterdag uit, toen groepen betogers openbare ge bouwen aanvielen en probeerden on brand te steken. De politie en gemo toriseerde legereenheden verdreven de betogers en openden het vuur. De studenten vielen gisteren het gemeen tehuis in de hoofdstad aan en zagen kans brand te stichten op de eerste verdieping, voor zij werden verdreven. Boven het gebouw cirkelde een heli kopter. Tegen de avond was de rust in het centrum van de stad weerge keerd, maar kon men nog wel hier en daar explosies horen. Volgens oogge tuigen zijn er veel meer doden en gewonden gevallen dan de regering opgeeft. De ziekenhuizen zouden over- door Adr. Hager SCHEVENINGEN Het was in maart 1970 dat de Nederlandse Opera Stichting de komische opera 'Boccaccio' van Franz von Suppé presenteerde. De bezetting en aankleding gaven reden te over om deze smaakvolle operette nogmaals op de planken te zetten. In het Scheveningse Circustheater begon men een serie voorstellingen. Van af de 18e mei gaan in Amsterdam zeven opvoeringen, in Rotterdam en Utrecht één, namelijk op respectievelijk 25 en 27 mei. Zijn deze ongelijke aantallen gebaseerd op ervaringscijfers, zo vraagt men zich af. Dc 14e eeuwse dichter Boccacio schreef als voornaamste werk de 'De- camerone', waarin zeven jonge vrou wen en drie jonge mannen die Flo rence vanwege de pest ontvlucht zijn, elkaar gedurende tien dagen telkens ieder één der verhalen vertellen Een Nederlandse vertaling van de 'Deca- merone' verscheen van de hand van J. A. Sandberg. Bij de voorstelling in 1970 regende het open doekjes. Zou men het succes van een voorstelling hieraan meten, dat moet deze heropvoering minder geslaagd heten. Waarschijnlijk werk ten ook de vele lege stoelen remmend op het publieke enthousiasme. Niettemin, een vrolijke en meeslepen de voorstelling voor Suppé-liefhebbers in een vlotte regie van Kurt Psche- rer, een prachtige aankleding van Max Bignens en fraaie kostuums van Sophia Schröck. Dirigent Franz Bau- er-Theussl wist een goede eenheid tussen de vocalisten en het Amster dams Philharmonisch Orkest tot stand te brengen. Die vocale prestaties schommelden rond de middelmaat met als gunstige uitschieter Claudio Nicolai in de titelrol. De overige bezetting week weinig af van de voor stelling van twee jaar geleden. Willy Caron en Erieh Winkelmann leken minder op dreef dan destijds. Mizzy van der Lans verloochende haar operette-afkomst niet en Nico Boer presenteerde een vlotte Pietro. Pieter van der Berg schijnt zich in zijn rol van hertog niet zo op zijn gemak te voelen. Ans Philippo was een lieftalli ge pleegdochter en ook de andere kleine rollen waren naar behoren be zet. Het Nationale Ballet deed uitbundig, maar de prestaties gaven daartoe wei nig reden. Olga de Haas en Ivan Kramer hielden de eer hoog. vol zijn en honderden mensen waren gearresteerd. Madagaskar was tot 1960 een Franse kolonie. Sinds de onafhankelijkheid is president Tsiranana aan de macht. Hij bleef goede betrekkingen onder houden met Frankrijk. De laatste ja ren zijn de betrekkingen tussen Mala gasië en Zuid-Afrika ook steeds beter geworden. Tsirinana is voorstander van een zogenaamde dialoog met de regering van premier John Vorster. Hij volgt daarmee de politiek van voormalige Frar.se koloniën als Ivoor kust en Senegal, die ook streven naar een dialoog met Z.-Afrika. Malagasië ontvangt de laatste tijd op grote schaal economische hulp van Zuid- Afrika. Linkse groeperingen op het reusachti ge eiland verzetten zich tegen de pro- Franse politiek van de regering-Tsiri- nana. In april vorig jaar probeerde de linkse MominaJbeweging een opstand te ontketenen, die bloedig werd on derdrukt. Er vielen toen zeker vijftig doden. Enkele maanden later werd toen de oud-minister van binnenland se zaken, Resampa, gearresteerd om dat hij betrokken zou zijn geweest bij een komplot tegen de president. Hij gold lange tijd als sterke man op het ieland en als waarschijnlijke opvolger van Tsiranana. In oktober vorig jaar werd een nieuw komplot opgerold. Dit keer zouden 'maoisten' hebben samengezworen. Volgens president Tsiranana waren de moeilijkheden te wijten aan zijn langdurige verblijf in Frankrijk waar hij een medische be handeling onderging. WEESP Dank zij de activiteit van een nachtveiligheidsdienst heeft de rijkspolitie van Weesp in de nacht van vrijdag op zaterdag een inbreker kunnen arresteren, die in actie was op het industrieterrein-noord in Weesp. De man heeft bekend 26 in braken te hebben gepleegd. Het is de 32-jarige Utrechter W. L. N. Overigens heeft de politie veel moeiti gehad met het vinden van deze man Hij werd om half drie 's nachts ont dekt door de nachtveiligheidsdienst maar ondanks dat men wist dat de man nog in het bedrijf moest zijn, kon men hem niet vinden. Ook een speur hond van de politie snuffelde ver geefs. Eerst om half zeven zaterdag morgen vond een wachtmeester var de rijkspolitie hem achter een paar dozen weggescholen. pijen verdienden 1,02 min. meer en de overige posten leverden 358.000 minder op. De verschillende divisies begonnen 1972 met een behoorlijke orderporte feuille, die qua omvang en samenstel ling beter was dan een jaar geleden, aldus de directie in het jaarverslag. Zij voegt er echter aan toe, dat ei belangrijke externe factoren zijn, die een negatieve invloed op het exploita tieresultaat kunnen uitoefenen. Door de daling van industriële activiteiten in de belangrijkste europese landen, die de voornaamste markten voor Dik kers omvatten, valt een vermindering van de vraag te constateren. Het is hierdoor onmogelijk gebleken de grote kostenstijgingen, waarmee Dikkers wordt geconfronteerd, door te berekenen in prijzen. Het tempo waar in het herstel zich kan voortzetten, wordt hierdoor vertraagd. Ondanks dit negatieve aspect verwacht de di rectie een verdere verbetering van het resultaat. ROTTERDAM De eerste maanden van 1972 vertonen in vergelijking met dezelfde periode van 1971 voor de maatschappij Van Berkel's Patent nv een zekere teruggang, die er op duidt dat in een aantal landen 1972 een moeilijker jaar kan worden dan 1971. Een verbetering van de resultaten van enkele werkmaatschappijen zal pas in de tweede helft van 1972 verwezenlijkt worden. Over het uit eindelijke resultaat is de raad van bestuur tot een 'bescheiden optimis me gestemd, zo staat in het jaarver slag over 1971. In dat jaar steeg de omzet met 9.1 pet tot 249.8 min en het eploxitatiere- sultaat nam met 9.1 pet tot tot 26.8 min. De netto winst groeide van 5.6 min tot 6.3 min. Voorgesteld wordt het dividend te verhogen van 14 tot 15 pet. Van de winst wordt 3.3 min in bedrijf gehouden. Ondanks enkele maatregelen verwacht Berkel niet dat al in 1972 het 'tij volledig zal zijn gekeerd. KOOG AAN DE ZAAN De netto winst van Kon. Scholten-Honig over de eerste helft van 1971-1972 is ten opzichte van dezelfde periode van 1970-1971 met ruim 17 pet. gestegen van 3,4 min tot 4,0 min. Voor de tweede helft van het boekjaar ver wacht het bestuur een voorgaand her stel van het resultaat, onverwachte ontwikkelingen voorbehouden. De omzet aan derden steeg in het eerste halfjaar van 229,3 min tot 240,4 min. De winst vóór belastin gen enz. kwam uit op ƒ8,0 (7,9). Belastingen en andere voorzieningen vergden 4,0 (4,5) min. AMSTERDAM De twee internatio nale tentoonstellingen van amuse- mentselektronika in Europa de Funkausstelling in West-Berlijn en de Firato in Amsterdam zullen, na overleg tussen de organisatoren, niet meer in het zelfde jaar en ongeveer tegelijkertijd worden gehouden. De Funkausstellung zal in de oneven ja ren worden gehouden, de Firato in de even jaren. De eerstvolgende Firato is van 1973 verschoven naar 1974. In september 1973 zal in de RAI een gespecialiseerde tentoonstelling van hi-fi apparatuur worden gehouden. Familieberichten Marian K»k David V. ills Duinlaan 15, Bennebroek Birmingham. Engeland Kampen. 13 mei 1972 IN PLAATS VAN KAARTEN L. Dening J. Dening-Lanning getrouwd ztjn. U kunt hen feliciteren dinsdag 23 mei van 2.30-5.00 uur in café restaurant Wielens te Noord Slecn. Dc kinderen Inplaats van kaarten. Zondag 28 mei 1972 hopen onze ouders J. van den Berg C. van den Berg-Doelnian 25 jaar getrouwd te zijn. Arie Jana - Gerhard Maarten Jan Conny Anne-marie MAASLAND, mei 1972. Commandeurskade 8. Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 27 mei 1972 vanaf 19.30 uur in het Trefpunt, Kerkplein te Maasland. Uit on re kring werd plotse ling van ons weggenomen onze lieve vriendin Bep van Dijk Haar leven was één getui- Jo en Truus van Beek Maai ep Ank Dijkstra Gre Kuperus Annie Rintjema Ge Rijpsma Siets Postma Nunspeet. 12 mei 1972. Voor het bewijs van medeleven ons betoond na het overlijden van mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Be huwd- en Grootvader. Broeder. Behuwdbroedcr en Oom Willem van Duijvenbode betuigen wij onze welgemeende dank. In het bijzonder een woord van dank aan de Heren Doktoren en Vcrp'.egend personeel van het Diaconesscnziekenhuis te Lelden. Uit aller naam: A. VAN DUIJVENBODE- van der Meij Het hart des overdenkt zijn weg, maar de Here stuurt zijn gang. Spr. 16 9 Plotseling werd uit ons mid den weggenomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Sjoerinus Koster op de leeftijd van 60 jaar. T. Koster-Oudman Dokkum: W. Koster H. C. A. Koster-Takkebos Anke Groningen: K. Patberg-Koster W. R. Patberg Delfzijl: J. Koster Nel Zijlsira Liever geen bezoek ENIGE KENNISGEVING Door een droevig ongeval werd plotseling van ons weggenomen onze lieve Zoon, Broer en Klein zoon Jan Peter van Strien Hij was 15 jaar oud. „Indien dan gij, hoewel gij slecht zijt, goede gaven weet te geven aan uw kinderen, hoeveel te meer zal uw Vader in de hemelen het goede geven aan hen, die Hem daarom bidden. Mattheüs 7 11 Dit is onze troost. B. van Strien E. van Strien-Borgstein Hans en Hanneke Ineke en Hans Arco Marian Tonnie Elbert A. Borgstein A. J. G. Borgstein-Meeder Rotterdam. 12 mei 1972. Buddenkamp 8. Gelegenheid voor condoleance- en rouwbezoek in de rouwkamer van O.R.V., Goereesestraat 10, Rotterdam-zuid, dinsdag van 19.30-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden woensdag 17 mei a.s. op de Zuiderbegraafplaats, Slinge 58, Rotterdam-zuid om ongeveer 14.45 uur. Vooraf wordt een dienst gehouden in de Credo- kerk, Slinge 150, welke begint om 14.00 uur. Vlaardingen, 11 mei 1972 Bejaardencentrum „De Wetering" Claudius Civilislaan 40 Heere, Gij zijt ons geweest een toevlucht van geslacht tot geslacht. Op Hemelsvaartsdag heeft onze Heere en Hei land in Zijn heerlijkheid opgenomen, nadat zij nog enkele blijde maanden mocht doorbrengen in het bejaardencentrum „De Wetering", onze lieve Moeder en Oma, Zuster en Schoonzuster Ingetje Nieuwstraten-Eigenraam sinds 1970 weduwe van Kornelis Nieuwstraten. Zij mocht 81 jaar worden. Alphen aan de Rijn N. J. Sneep-Nieuwstraten P. Sneep Vlaardingen: P. Nieuwstraten J. Nieuwstraten-Maat Naarden: M. G. Nieuwstraten-van der Does Vlaardingen: A. A. Nieuwstraten E. Nieuwstraten-Droppert W. M. S. van Keulen-Nieuwstraten J. van Keulen Werkendam: K. Nieuwstraten A. Nieuwstraten-Weerheim kleinikinderenachterkleinkind en verdere familie Condoleantiegelegenheid: zaterdagavond van 7- 8.30 uur in de aula van „De Wetering" en na afloop van de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. De rouwdienst zal worden gehouden, maandag 15 mei a.s. om 2.30 uur n.m. eveneens in „De Wetering" alwaar een ieder van harte welkom zal zijn. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Vlaardingen, aankomst aldaar om 3.15 uur. Correspondentie-adresi Kethelweg 87 b, Vlaardingen. Zalig zijn de doden, die in den Here sterven. Openbaringen 14 13b Het behaagde de Here, op zijn 79 ste verjaardag, tot Zich te nemen mijn lieve, dierbare Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Jan Bijl Namens de familie: C. M. Bijl-Anema Amsterdam, 13 mei 1972 De Boelelaan 395 Correspondentie-adres: Keizer Karelweg 86, Amstelveen GEEN BEZOEK Op verzoek van de overledene zal de begrafenis in stilte plaatsvinden. Heden is van ons heengegaan in haar Heer en Heiland mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moe der, Behuwd- en Grootmoeder Margrietha Brands geb. Scholtens in de ouderdom van 75 jaar. Haar getuigenis was: „De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Wallpack (New Jersey), R. K. Brands Greystone Park A. K. Brands (New Jersey), E. C. Brands-Zoet Sussex (New Jersey), E. P. Brands T. Brands-Speulstra Vergennes K. R. Brands Mont Vermon, K. Brands-Miedema Hardenberg, T. Koopmans-Scholing A. Koopmans Wallpack, New Jersey, 13 mei 1972. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 16 mei a.s. te Sussex, New Jersey. De Kerkeraad der Gereformeerde Kerk te E^. geeft met groot leedwezen kennis van het plot seling overlijdén van zijn medebroeder-ouderlinj B. Logtenberg op de leeftijd van 73 jaar. Moge God zijn vrouw kracht geven dit voor haar zo grote verlies te dragen. Namens de Kerkeraad: Ds. J. C. van Egmond (praese G. Witteveen (scriba) Epe, 12 mei 1972. Hiermede vervullen wij de droeve plicht, u meikiui te delen, dat God van ons onverwacht tot Zich («fl heeft genomen mijn innig geliefde Man, onze Va-ito der en Opa Reramelt Bossema op de leeftijd van 75 jaar. Wieringerwerf: Badhoevedorp: Nieuw Weerdinge: Wieringerwerf: G. Bossema-Nieboer G. Stevens-Bossema R. Stevens Bert. Margreet, Ankie en René E. Bossema A. D. Bossema-Laan Karei W. Bossema E. Bossema-Keizer Wieringerwerf, 12 mei 1972 Terpstraat 44 De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 16 mei 13.30 uur in de Geref. Kerk te Wii ringerwerf, waarna de teraardebestelling op Algemene begraafplaats te Middenmeer z plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de, begrafenis ij it „Ons Centrum" te Wieringerwerf. Heden overleed op de leeftijd van 87 jaar Hendrik van de Poll, Czn., sedert 14 december 1967 weduwnaar van Josina van Beekhuizen. Baak, 11 mei 1972. Dollemanstraat 15. ENIGE KENNISGEVING Op 9 mei 1972 overleed na een kortstondige ziekte, Mejuffrouw Corijna Maria van de Garde in de leeftijd van 50 jaar. Rotterdam, 13 mei 1972. Corresp.adres: Mathenesserlaan 332. De begrafenis in het familiegraf heeft heden in alle stilte plaatsgehad. Toch nog onverwacht ontvingen wij het berichl van het overlijden van onze oud-sekretaris ei ,-J' medebestuurder, de heer J. W. Menkveld Ten gevolge van zijn langdurige ziekte was hef hem de laatste tijd niet mogelijk aktief deel t# nemen aan het werk voor de stichting, die hif1 vanaf 1948 met zoveel liefde en toewijding heeft gediend. Commissie van Toezicht, ndi Bestuur en Direktie Monuta Stichting Apeldoorn, 12 mei 1972 Paslaan 28 „Zo ik niet had geloofd (Psalm 27 7) Voor ons nog onverwacht nam God tot Zich Zijn kind. onze lieve Man, Vader en Opa Jan Willem Menkveld op de leeftijd van 76 jaar. E. Menkveld-v. d. Zande Kinderen en kleinkinderen Apeldoorn, 12 mei 1972. Spinelstraat 5. De overledene is opgebaard in een der rouw-P: kamers van het Rouwcentrum, Loolaan 67 tg Apeldoorn, waar gelegenheid is voor condoleanT tie dinsdag a.s. van 19.00-19.45 uur. GEEN BEZOEK THUIS GEEN BLOEMEN De begrafenis zal plaatshebben woensdag 17 mei om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaat! „Heidehof" te Ugchelen. Vertrek van Loolain 67P om 11.30 uur. itel k3 Heden nam God plotseling uit ons midden wed" onze geliefde Oom Arie van den Brink echtgenoot van A. H. de Mooij op de leeftijd van 35 jaar. Tonnij en Joke Roel Wim Marlien Jeck Marriëtte Roeli Job Henk Theo Ronni Alice Ronald Liza Rijnburg, 15 mei 1972. Heden nam de Heere plotseling uit ons midden weg onze geliefde Kleinzoon en Neef Arie van den Brink echtgenoot van A. H. de Mooij op de leeftijd van 35 jaar. Rijnsburg: Vlissingen: Oegstgeest: Rijnsburg: C. van den Brink-Brussee J. van den Brink T. van den Brink-v. d. Lind G. Filippo-van den Brink J. Filippo N. Nooij-van den Brink T. Nooij Rijnsburg, 15 mei 1972. Noordeinde 47. Voor de talrijke en vaak treffende tekenen van li en medeleven en voor uw gebeden bij het ziekbei het heengaan van mijn lieve Vrouw, onze lieve M» Oma Hiske Wierda-van der Weij zeggen wij u langs deze weg heel hartelijk dank. Uit aller naam: H. W. Wierda Zaandam, mei 1972. Provincialeweg 66. Vanwege de overstelpende bewijzen van hartelijk en deelneming, ondervonden na het, voor mij en kinderen en kleinkinderen, zo grote verlies van Man, onze Vader en Grootvader, de heer Jan Tulp ben ik genoodzaakt u langs deze weg mijn opr« welgemeende dank te betuigen. mede namens kinderen en kleinkindf G. Tulp-Dijkstra Ede, mei 1972. stationsweg 26 E :r

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10