FAMILIEBERICHTEN ■r Ladyshirt van f gebloemde voile in romantische pastel kleuren. 38-48 8.- Dames die de Chanel lengte weten te waarderen worden attent gemaakt op deze Diolen loft piqué rok met wandelplooien. L O.a. in bruin en marine. a 42-52 22.- Zo'n gek f$L/ singlet-truitje met JKT ribbeltjes doet het P'goed op straat, op een terras en aan zee. In wit, aqua, marine, geel en rose van polyester. 40-4610.- Wie eens een heel andere V rok wil, kan zich hullen in een wikkelrokmet rondgesneden' kanten. Van scrubbed denim in marine, rood, wit, groen, CK bleu en oranje. jJL 34-44 25,-^-^H Aan het begin y van de lange, hete zomer is er weer keus genoeg in T-shirts.j Deze heeft sierstiksels en een kort mouwtje. In veel kleuren katoen. 38-426. Op een jeansrokje van gestreepte denim in vijf kleuren kun je natuurlijk alles dragen. 34-4214.- A Y Een polyester y katoenen ruitjesbloes, maten 38-48, mag u meenemen voor 7.. En het kan nog gekker want er hangen ook 2500 acryl pantalons in marine, zwart en bruin. l 40-50 voor 15.- Adri Jungerius en Lena Jungerius- van Tussenbroek hun «0-Jarige huwelijksfeest te herdenken. Hun dankbare kinderen, kleinkinderen Lenie. EUy. Ida en André. Rhoon, Dorpsdljk 41. Gelegenheid tot feliciteren vrij dag 19 mei van 7—S uur in de Maranathakerk te Rhoon Heden heeft de Here tot Zich genomen, na een langdurig geduldig gedragen lijden onze lieve Zuster, Tante Nicht Dirkje Neeltje van Twist op de leeftijd van 60 Jaar. Dordrecht. 2 mei 1972. Huize Avondzon. Talmaweg 2. De begrafenis zal plaatsheb ben vrijdag 2 mei a s. op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht om 13 uur. Heden nam de Here tot Zich, voor ons nog on verwacht, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, behuwd. Groot- en Overgroot vader, de heer Johannes Simon Breure echtgenoot van mevrouw Francina Clasina Burgers op de leeftijd van 86 jaar. Bergen op Zoom: Fr. Cl. Breure-Burgers Rilland-Bath: C. E. van Gorsel-Breure J. J. van Gorsel Wieringerwerf: E. C. Geluk-Breure Middenmeer: L. A. Breure M. Breure-le Comte Utrecht: H. J. Breure C. S. Breure-van Hal Nyemirdum (Fr.): P. C. van der Meer-Breure D. van der Meer kleinkinderen en achterkleinkinderen Bergen op Zoom, 3 mei 1972. Huize „Avondvrede". A.s. zaterdag 6 mei zal Ds. van der Stoel om 1 uur een rouwdienst houden, waarbij u wordt uit genodigd in de aula van Huize „Avondvrede", waarna de teraardebestelling op de Protestantse Begraafplaats te Bergen op Zoom zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in de aula op de begraafplaats. Heden nam God tot Zich in Zijn Heerlijkheid mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en O vergroot moed e r Jannigje Scliep echtgenote van Johannes Seton dn de leeftijd van 74 jaar. T)e Here is mijn helper en toeverlaat'. Schoonhoven: Joh. Seton J. Seton M. C. Seton-Pluut J. van Toor-Seton klein- en achterkleinkinderen. Schoonhoven, 1 mei 1972, Oranjeplaats 9a. Corresp.adres: Gildemeesterstraat 2. Geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vanuit het Her vormd Centrum, Kortedijk 12, op D.V. donderdag 4 mei 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Schoonhoven. De rouwdienst zal worden gehouden in het Her vormd Centrum, Kortedijk 12, om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het Hervormd Centrum. Enige algemene kennisgeving Nog treurende over het verlies van onze lieve Zuster, werd heden door de dood van ons weg genomen onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgrootmoeder Anna Margarcte Krüger wed. van Herman Rtlsch eerder wed. van Albin Hannuschke in de ouderdom van ruim 79 jaar. Rijnsburg: A. van Egmond-Hannuschke N. van Egmond Wassenaar: R. Wielders Rijnsburg: E. M. van Muijen-Hannuschke W. van Muijen kleinkinderen en achterkleinkinderen Rijnsburg, 3 mei 1972. Moeder zal in Dinslaken (Duitsland) ter aarde besteld worden. Correspondentie-adres: Noordeinde 32, Rijnsburg. ,,'k Zal dan gedurig bij U zijn" Psalm 73 12 (oude ber.) Na een bitter lijden heeft het God behaagd in Zijn Heerlijkheid op te nemen mijn lieve Vrouw, onze Zuster. Schoonzuster en Tante Dina Gilhuis-Aarnoudse op de leeftijd van 67 Jaar. Uit aller naam: J. Gilhuis Rotterdam, 29 april 1972. De Savornin Lohmanlaan 70 b. De begrafenis heeft woensdag 3 mei in stilte plaatsgehad op de begraafplaats „Oud-Kralin gen". Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder Aaltje Drentb-Mooibroek op de leeftijd van 80 jaar. Winschoten, 3 mei 1972, Langestraat 96. 'De Heer is mijn Herder'. Ps. 23. W. Drenth H. J. Drenth J. W. Drenth De begrafenis is bepaald op maandag 8 mei a.s. op de begraafplaats aan de Hofstraat. Zij, die haar de laatste eer willen bewijzen, worden om 13.15 uur in gebouw Irene, achter de Geref. Kerk, Venne, verwacht. Vertrek 14.00 uur. Het Bestuur van de vereniging het Burgerziekeii- huis te Amsterdam, vervult bij deze de droeve plicht kennis te geven van het verscheiden van de heer R. Buisman Met dankbaarheid gedenken wij het vele dat hij tijdens zijn jarenlange lidmaatschap van het college voor de ziekeninrichting heeft gedaan. Wij behouden de beste herinneringen aan zijn humane persoonlijkheid. Amsterdam, .3 mei 1972. In de gezegende ouderdom van 82 jaar nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Adriaan Boiten echtgenoot van Maria van den Berg, eerder van Fennie Meijer Het was zijn grote vreugde te mogen verkeren in 't Huis des Heren en het is onze troost te mogen geloven dat hij nu mag verkeren in het Hemels Vaderhuis. Groningen, 3 mei 1972. Peizerweg 42. M. Boiten-van den Berg Leerdam: W. A. Boiten L. S. Boiten-Grims Haren: T. Mulder-Boiten D. Mulder Groningen: J. Westra-Boiten G. Westra Haarlem: A. Boiten G. Boiten-Groen Hoogezand: L. J. Nieboer-Broekhuijsen B. Nieboer Groningen: J. Karssies-Broekhuijsen L. C. Karssies M. Bosch-Broekhuijsen E. M. Bosch Hoogeveen: D. Heemstra-Broekhuijsen H. Heemstra kleinkinderen en achterkleinkinderen De begrafenis zal plaatsvinden maandag 8 mei a.s. om 2 uur op de begraafplaats „Selwerder- hof". Vooraf zal een rouwdienst worden ge houden in de aula aldaar. Gelegenheid tot condoleren donderdag- en vrij dagavond van 78 uur n.m. in de Coendershof, Helperbrink 59. en na afloop van de begrafenis in de koffiekamer van de begraafplaats. Thuis liever geen bezoek - Geen bloemen Enige en algemene kennisgeving Op 28 april 1972 overleed mijn lieve Man, onze Vader, Zoon, Schoonzoon, Kleinzoon, Broer en Zwager Paulus Bouman op de leeftijd van 26 jaar. Uit aller naam: C. J. Bouman-Dammers i Families Bouman, Dammers en Eringa Amsterdam, 3 mei 1972, Stadhouderskade 145. De crematie heeft heden in stilte plaatsgevonden. Ontroerd delen wij u mede het overlijden van Paul Bouman Door vele vrienden wordt zijn heengaan be treurd. Namens hen: Joop Bernier, Frans Klaska, Lammert Bakker Amsterdam, mei 1972. Psalm 78 4 (onberijmd) Nog geheel onverwacht werd uit ons midden weggenomen mijn geliefde Man, mijn Zwager, onze Vader en Grootvader Pieter Noordmans op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: D. Noordmans-De Jong. Ede. 2 mei 1972, Albertine Agneslaan 37. Liever geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleance in het rouwcentrum van de Monuta Stichting, Maanderweg 17, Ede, vrijdag 5 mei a.s. van 19.0020.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats te Ede, zaterdag 6 mei a.s. om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleance in de aula van de begraafplaats. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is van ons heengegaan onze lieve Vrouw en Moeder Klaaske Bekius, geb. Vellenga op de leeftijd van 49 jaar. D. Bekius Janke en Broer Willem Margriet Saco Frank Kollum, 3 mei 1972. Van Eysingalaan 34. Rouwdienst op maandag 8 mei 1972, 's middags om half twee in de Maartenskerk te Kollum. Na de teraardebestelling wordt deze dienst in de kerk voortgezet Na beëindiging hiervan is er gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis Heden is in haar Heer en Heiland ontslapen mijn innig geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Petronella van der Kraan-Splinter in de ouderdom van 85 jaar. Psalm 73 12 (oude berijming) Aarlanderveen: C. van der Kraan G. B. de Boer- van der Kraan Amsterdam: J. van der Kraan C. van der Kraan van der Knijff Phelpston (Canada): A. Kapteijn-van der Kraan J. Kapteijn 's-Gravenhage: W. de Weerd-Haring J de Weerd kleinkinderen en achterkleinkinderen Aarlanderveen, 3 mei 1972. Zuideinde 25. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maan dag 8 mei a.s. in de Gereformeerde Kerk, aan vang 2 uur n.m., waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Aarlanderveen. Aankomst 3 uur. Gelegenheid tot condoleren alleen na de begra fenis in de Gemeentezaal van de Gereformeerde Kerk. Heden nam de Here tot Zich voor ons nog on verwacht mijn innig geliefde Man en onze lieve zorgzame Vader en Opa, de heer Adriaan Koets op de leeftijd van 72 jaar. Grijpskerke (Zld.): J. P. Koets-Poppe Grijpskerke: J. koets Grijpskerke: L. Koets Sliedrecht: D. Koets C. Koets-Dieleman Ad en Peter Vlissingen: A. Koets J. L. E. Koets-Bekkers Grijpskerke, 2 mei 1972. Noordstraat 17. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 6 mei 1972 om plm. 11.45 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Vooraf vindt een rouwdienst plaats voor de familie en belangstellenden in de ontmoetingsruimte van de Geref. Kerk te Grijps kerke, die aanvangt om 11.15 uur en geleid wordt door de Weleerwaarde heer Ds. J. P. Dondorp. Na afloop van de teraardebestelling gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde ruimte. Geen bloemen Na een ziekte van slechts enkele dagen heeft de Here in Zijn Heerlijkheid opgenomen onze lieve onvergetelijke zeer zorgzame Vader en Groot vader Pieter Cornelis van der Meer oud-hoofd der Chr. Nat. School sedert 31 maart 1971 weduwnaar van Hadewiena Vlielander in de gezegende ouderdom van bijna 87 jaren. Vlaardingen: P. C. Scholten-van der Meer H. Scholten Leiden: C. Vink-van der Meer C. H. Vink en kleinkinderen Culemborg, 29 april 1972. Stationssingel 5. Rouwdienst, geleid door Ds. J. G. Meynen, op 4 mei om 13.30 uur in de Geref. Kerk. Na de rouwdienst graflegging op dt Herv. Begraaf plaats. Gelegenheid tot condoleren na 'e 'egrafenis of na 19 uur thuis. TROUW/KWARTET DONDERDAG 4 MEI 1972!/JK18 Heden nam de Here tol Zich, na een droevig ongeval, onze Innig geliefde Zoon, Broeder. Zwager. Kleinzoon. Oom en Neef Jacob Willem Wegman ln de jeugdige leeftijd van 21 jaat. J. Wegman S. Wegman-van Schelt H. Bouman-Wegman R Bouman Marion Evelien Dordrecht, 3 mei 1972. Am. v. Solmsstraat 6. Geen bloemen De begrafenis zal D.V plaatshebben vrijdag 5 mei a.s. op de Algemene Be graafplaats te Dordrecht om 14.30 uur vanuit de aula. Vertrek vanaf het woonhuis om 14.15 uur. Heden overleed zacht en kalm. onze lieve Zwager en Justus Haasnoot sedert 7 juli 1969 weduwnaar van Maria van de Ven ln de ouderdom van 89 jaar. Uil aller naam: W. van de Ven Katwijk aan Zee. 2 mei 1972. Huize ..Salem". Duindoornlaan. Correspondentie-adres Katwijk a d. Rijn, Commartdeurslaian 20. De rouwdienst in Huize ..Salem" is bepaald op vrij dag 5 mei a s om 2 uur. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 2.45 uur op de begraafplaats te Kat wijk a.d. Rijn. Door hel gelool in haar Heer en Heiland bevorderd tol Heerlijkheid mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Oma Johanna Jacoba Verhoeff op de leeftijd van 70 Jaar. Dan ga ik op tot Uw altaren. Psalm 43 vers 3 en 4. Uit aller naam: H. J. Duurkoop. Vollenhove. 2 mei 1972. Aanzee 5C. De rouwdienst is bepaald op a.s. zaterdag 6 mei v.m. 11 uur in de Geref. Kerk in de Kerkstraat, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op dc Alg. Begraafplaats aldaar Ieder, die de overledene dc laatste eer wenst te bewij zen. wordt verzocht om 10.43 uur in de kerk aanwezig tc zijn. Geen bezoek - Geen bloemen. In zijn Heer en Heiland is ontslapen mijn innig geliefde Man. onze lieve Vader en Opa Leendert van Aalst op de leeftijd van 6S jaar. Uit aller naam: P. van Aalst-van Beek Hazerswoude. 2 met 1972. Ds. D. A. v.d. Boschstraat 33 Gelegenheid tot condoleren donderdag 4 mei van 1921 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 5 mei a.s. te ca. 13.30 uur op dc Algemene Begraafplaats tc Hazexswoude-dorp. Heden heeft de Here tot Zich geroepen onze geliefde Broe der. Zwager en Oom Leendert van Aalst echtgenoot van P. van Beek- in de leertijd van 69 jaar. Hij is verlost. God heeft hem wel gedaan. Hij sterke zijn vrouw en kinderen. Pam. van Aalst Fam. van Beek Ha2erswoude. 2 mei 1972. En welkom bij de broekenstand, want dit is nog niet F eerder vertoond. Een moderne en makkelijk wasbare zomerbroekvan Helanca/rayon. In 6 stralende j K kleuren. 42-52 voor ^houdt-u-vast 17.-^ i .te: In wit, geel, rood, f "rose en bleu een grofgebreid acryl vest zo rijk versierd met kabels. 38-48 en toch maar voor *|2.-

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 18