Met Lampe naar buiten in noppen en ruiten. Lampe FAMILIEBERICHTEN 41.- 29.- in Trouw kraak 1 KOU W/KWARTET WOENSDAG 3 MEI 1972 DKL10 In hel hult mijns Vaders zijn vele woningen; anderszins zoo Ik hei u gezegd hebben. Joh. 1-1 vers 2a Heden ontsliep ln volle vre de. na een kortstondige ziek te onze Innig geliefde Moe der. Behuwd-, Groot-, Over groot- en Betovergrootmoeder Wimpje van der Plas geboren Vooljs weduwe van Klaas v.d. Plas ln de gezegende ouderdom van 89 Jaar. Katwijk: N. Meljvogel-v. d. Plas T. Meijvogel C. van der Plas C. van der Pias- Van dei Mark K. Knetsch-Van der Plas M. Knetsch Bljnsburg: A Heemskerk-v d. Plas W. Heemskerk Katwijk: D. van der Plas T. van der Pias-Mos W. Zuljderduljn-v.d. Plas M. Zuljderduljn klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 30 april '72 'Huize Salem', Oulndoomlaan 34. Rouwbezoek: woensdag en donderdag des avonds van 7 tot 9 uur. Chr. de Wetstr. 8. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 5 mei a.s. des nam. 1.45 uur ln hel Jeugdhuis, Voorstraat 72, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe be graafplaats 'Dulnrust' aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Graag willen wij langs deze weg namens allen onze dank betui- Cvoor het warmhartig mede- »n wat wij mochten ontvan gen bij het overlijden van onze Moeder, Oma en Overgrootmoe der mevrouw G. H. Goedhart- Salentijn Fam. Goedhart c.s. Algemene kennisgeving Heden ontsliep ln haar Heer en Heiland onze lieve zorg zame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Ingetje Knip-Lievaart weduwe van Pletei Knip In de ouderdom van bijna 87 Jaar. V. v.d. E Ij kei-Knip H. v.d. E IJ kei D. Knip H. Knlp-v.d. Tol I. v. Duljn-Knlp D. v. Duljn J. Broekman-Strooberg A, Broekman kleinkinderen en achterkleinkinderen Gelegenheid tot condoleren woensdag 3 mei des avonds van 7—9 uur en na de ter aardebestelling in gebouw „Irene". De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 4 mei des nam. 2.45 uur in gebouw „Irene", Voorstraat 35 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis ral plaatsvinden omstreeks 3.30 uur op de Nieuwe Begraafplaats „Duin- rust" te Katwijk aan Zee. Nog vrij plotseling nam de Here uit ons midden weg, onze geliefde Broedetr, Zwa ger en Oom Gerrit den Heijer oud 87 jaar. HIJ ruste in vrede. Rijnsburg. 29 april 1972. Uit aller naam: A. den Heijer. Abdijlaan 37, Rijnsburg. Plotseling nam de Heere van ons weg mijn ge liefde Man, onze zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader Pieter Eikelboom op de leeftijd van 69 jaar. Hoornaar: A. Eikelboom-Bikker G. M. Aanen-Eikelboom D. C. Aanen T. Eikelboom M. Eikelboom-Van den Dool Giessenburg: A. Bode-Eikelboom J. Bode Eefde: C. Eggink-Eikelboom W. J. Eggink en kleinkinderen Hoornaar, 1 mei 1972, Dorpsweg 139. Gelegenheid tot condoleren 3 en 4 mei 's avonds na 8 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 5 mei om 2.15 uur op de Begraafplaats te Hoornaar voorafgegaan door een rouwdienst in de Ned. Herv. Kerk die om 1.30 uur zal aanvangen. Geen bloemen. Bedroefd geven wij kermis, dat na een geduldig gedragen lijden is overleden onze geliefde Broe der, Zwager en Oom Jacob Pieter Moerman echtgenoot van D. P. K. Breemen weduwnaar van P. v. d. Kuil op de leeftijd van 75 jaar. Vlaardingen, 1 mei 1972, Markt 8. Familie Moerman Hiermede geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve Man, onze Papa en Opa Abraham Vonk op de leeftijd van 56 jaar. A. Vonk-Vulperhorst Riet en Bou Bouke, Bram Rinus en Dicky Femke Eli Ineke Caroline Arieda en Wim Suzanne Marjan Bernd Petra Joke en Nico Ellie Leiden, 2 mei 1972. De Goejestraat 9. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: donderdag a.s. van 7.308.30 uur. De crematie zal plaatevinden vrij dag 5 mei a^. te 14.00 uur in het Crematorium „Ockenburgh" te 's-Gravenhage (einde Laan van Meerdervoort). Vertrek vanaf de rouwkamer te plm. 13.00 uur. Thuis liever geen bezoek Onze oprechte gevoelens van medeleven gaan uit naar de Ouders, Broers en Zusjes van Nelleke Kaashoek nu zij zo plotseling uit het leven is weggenomen- Moge God de familie Zijn troost schenken. Psalm 3910 „Ik ben verstomd ik zal mijn mond niet opendoen want Gij hebt het gedaan" Bestuur, personeel en kinderen van „Een School met de Bijbel" Benthuizen, 28 april 1972. Voor de vele blijken van medeleven, ons betoond na hel overlijden van onze geliefde Broer, Zwager en Oom Pieter de Vreugd betuigen wij onze oprechte dank. In het bijzonder dank aan Ds. v.d. Bergh en Ds. J. Vroegindewey voor de geestelijke bijstand, Dr. Beyder- wellen en Dr. Dhont van het Academisch Ziekenhuis Leiden voor de geneeskundige behandeling en Begra fenis Onderneming C. v.d. Plas voor de goede verzorging van de begrafenis. Uit aller naam: Familie de Vreugd Katwijk aan Zee. mei 1972. W. Taatstraat 3. In je nopjes op de boerderij: 'n blazer en plooirok, witte bies langs kraag, zakken en mouwen. 100% Katoen. Mt 116 (41.-) t/m 167 (57.-). BB-bloes en denim overgooiertje met 'n plooi van voren. Opgezette zakjes en knoopjes in dezelfde ruit en 't stiksel in dezelfde kleuren. Mt. 92 (29.-) t/m 146 (42.-). 20- Meisje tussen de beesten, in een grappig doorknoopjurkje waar de echte boerenkiel méér van weet. De stof is denim, de garnering Brabants Bont. Mt. 128 (29.-) t/m 167 (39.-).OQ* v.a.fceJ" Ook al van de boer geleend: bloes in BB-ruit met pofmouwtjes, puur katoen. Mt. 128 (18.-) t/m 4 Q 167 (24.-). v.a.JÖ: Denim broek die erbij past, zoals je aan de omslag in BB-ruit ziet. Mt. 128 (23.-) t/m 167 (S^O^J Buiten in je battle dress pakje met plooirok. Kraag, mouwtjes en zoom hebben kontrasterende noppen. De stof is puur katoen. Mt. 116 (29.-) t/m 167 (45.-). zit ik ge rtri iet Heden heeft de Heer tot Zich genomen mijn lieve man, onze vader, grootvader, broer, zwager en oom Bernardus Antonius Albers in de ouderdom van 83 jaar. C. G. Albers-Doornberg 's-Gravenhage, 2 mei 1972. Haags Hervormd Rusthuis „Oostduin", Goetlijfstraat 5 (kamer 125). De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 5 mei om 14.00 uur in de aula van het Rusthuis, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de Algemene Begaafplaats aan de Sir Winston Churchill-laan te Rijswijk (Z.H.). Heden nam God tot Zich in Zijn Heerlijkheid mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jannigje Schep echtgenote van Johannes Schep in de leeftijd van 74 jaar. De Here is mijn helper en toeverlaat'. Schoonhoven: Joh. Seton J. Seton M. C. Seton-Pluut J. van Toor-Seton klein- en achterkleinkinderen. Schoonhoven, 1 mei 1972, Oranjeplaats 9a. Corresp.adres: Gildemeesterstraat 2. Geen bezoek. De begrafenis zal plaatsvinden vanuit het Her vormd Centrum, Kortedijk 12, op D.V. donderdag 4 mei 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Schoonhoven. De rouwdienst zal worden gehouden in het Her vormd Centrum, Kortedijk 12, om 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in het Hervormd Centrum. Met groot leedwezen geven wij kemiis van het plotselinge overlijden van onze werkgever, de heer G. H. van den Top Zijn vriendelijkheid en evenwichtige en prettige leiding zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Het gezamenlijk personeel te Hoofddorp en Badhoevedorp Van Den Top Drogisterijen Hoofddorp, 1 mei 1972. Heden nam God tot Zich onze lieve Moeder ®n Oma Fro uk je Knottnerus-Boersina in de ouderdom van 80 jaar. Sedert 5 november 1952 weduwe van Henderikus Knottnerus 'Jezus Uw verzoenend sterven, blijft het rustpunt van ons hart'. Zuidhorn, 'Zonnehuis', 30 april 1972. Grijpskerk: O. Knottnerus P. J. Knottnerus-Bleker Montana (USA): K. O. Knottnerus C. Knottnerus-Vlijm H. Knottnerus Oakville (Can.): D. Stadig-Knottnerus E. Stadig Veendam: H. J. Knottnerus-Schuringa en kleinkinderen De overledene is opgebaard in de rouwkamer van het bejaardencentrum 'De Wierde' te Grijpskerk. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden vrijdag 5 mei a.s. te Zuidbroek 's middags om plm. 4.15 uur. Zij die de overledene de laatste eer willen be wijzen worden dn de aula v.h. bejaardencentrum te Grijpskerk verwacht waar de rouwdienst om 2.30 uur aanvangt. Gelegenheid te condoleren donderdag 4 mei a.s. 's avonds van 8 tot 9 uur ln de aula bejaarden centrum te Grijpskerk, en na de begrafenis in de aula te Zuidbroek. In haar Heer en Heiland is na een langdurige, gelovig gedragen ziekte, ontslapen onze geliefde oudste Zuster Johanna Catharina Rietveld-Van Holten in de ouderdom van 81 jaar. Utrecht: M. H. Straat-Van Holten Arnhem: H. A. Mulder-Van Holten A. Mulder Eist (Gld.): D. W. Hofman-Van Holten J. J. D. Hofman Utrecht, 28 april 1972, Huize 'De Lichtkring', Eykmanlaan 72. Corr.adres: mevr. M. H. Straat-Van Holten, Gerard Doustraat 18, Utrecht. Geen bloemen. Woensdag 3 mei a.s. zal om 10.30 uur een korte rouwdienst worden gehouden in de aula van Huize 'De Lichtkring', waarna om 11.30 uur de teraardebestelling zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats 'Tolsteeg', ingang Opaalweg te Utrecht. Vertrek van Huize 'De Lichtkring' omstreeks 11.00 uur. Heden is door de Here weggenomen Froukje Knottnerus-Boersma 'Gij zult mij leiden door Uw raad, en daarna mij in Heerlijkheid opnemen'. 30 april 1972. Middenmeer: I. Boersma B. Boersma-Meindertsma Middelstum: P. H. Ubbens-Boersma M. Ubbens Haren: D. J. Hamster-Boersma II. A. Hamster Grijpskerk: D. ten Have neven en nichten. Heden nam de Here, voor ons nog onverwacht, tot Zich, onze lieve zorgzame Man, Vader en Grootvader August Carl Bensen Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de ouderdom van 66 jaar. Psalm 23: 'De Heer is mijn Herder'. Utrecht: M. Bensen-Schenk Brunei: A. C. Bensen J. C. A. M. Bensen-Lohman Guusje Marco Oosterhout: J. G. Schaap-Bensen J. J. Schaap Inge Remco Edwin Hengelo: A. H. Bensen A. M. Bensen-Van Dockum Myrna Zwitserland: C. P. Dreier-Bensen J. P. Dreier Nathalie Utrecht, 30 april 1972, Hasebroekstraat 42. De overledene is opgebaard in de aula van het Ouderijn ziekenhuis, v. Heuven Goedhartlaan 1. Bezoek van 19.00 tot 20.00 uur op dinsdag en woensdag a.s. Geen toespraken. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 4 mei a.s. om 13.00 uur op de algemene begraafplaats 'Daelwijck', Floridadreef (Overvecht) te Utrecht. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenisplechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Op de dag des Heren nam God tot Zich onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder Grietje Masseliiik sinds 3 februari 1960 weduwe van Klaas Hartman Geboren 30 augustus 1894. Psalm 123 (oude berijming) Hoogeveen: J. Hartman J. T. J. Hartman- De Vries W. Hartman W. T. Harbman-Beijes A. Eising-Hartman H. Eising R. Hartman T. G. Hartman- De Boer H. J. Hartman G. Hartman-Dekker J. F. Hartman J. Hartman- Schonewille kleinkinderen en achterkleinkind Hoogeveen, 30 april 1972. Corr.adres: De Kievit 14, Hoogeveen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 4 mei a.s. om 14.00 uur vanuit een zaal van de Zuider- kerk, Baarlelaan 3, Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleance van 13.0013.30 uur. Aanvang van de rouwdienst om 13.30 uur. kur, (e. Boel t 1 iat Inaa J'n elfs Bridgeport (Ont. Can.): Hoogeveen: Binnei esprel en H: Me]. H. van D. te A. "Als je eenmaal met het verzamelen van ansichtkaarten begint,ben Je verloren. Je wilt steed* r meer en beter. Wat heb Ik toen gedaan: in één krant een kleine rubriekadvertentie gezet Na verloop van tijd in een andere krant En ga zo maar door. Soms moet ik even stoppen omdat ik de kaarten niet opgeborgen kan krijgen. Want het is ongelooflijk hoe veel mensen je willen helpen. Ik korrespondeer veel. 't Is erg leuk werk." Het dagblad ia uw vlijtigste

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10