Ontwerp hoger Collegegeld nu )ij de Kamer Leerlingen een week lang 't bos in rond op de tong vierkant in de fles Koningin morgen 63 Randstad verwacht invasie toeristen BOKMA Een aangrijpend boek voor jong en oud! In Zijn arm de lammeren Twee kinderen verongelukt Het weer Er blijkt heel wat te 'dokteren' aan iragehouder op ije voeten mmissaris bespeurt nemend wantrouwen Vragen in Kamer over leveranties voor Vietnam-oorlog ouderdomskwaaltjes 'De Standaard' herdrukt Bonden boos om ontslagen bij bedrijf in Barneveld het allerbeste [ers komt Europa over ons reis inlichten Nauwelijks vier maanden na verschijning kunnen wij nu reeds de TWEEDE DRUK aankondigen van de veelgeprezen roman door Cornelius Lambregtse Omvang 350 pagina's. Formaat 13,5 x 21,5 cm. In fraaie gebonden uitvoering met geplastificeerd stofomslag in twee-kleu rendruk. Prijs 14.50. De schrijver is in 1916 tet Rilland-Bath geboren, maar sedert 1950 werkzaam bij een bekende christelijke uitgeversmaatschappij in Grand Rapids (V.S.). Zijn boek, waarvan de titel is ontleend aan Jesaja 40: 11, verplaatst ons naar Zuid-Beveland. De hoofdfiguur is Fransje Westrate, het jongste kind in een Zeeuws arbeidersgezin. Daarmee doelt de schrijver op zijn eigen zoontje, dat in 1952 overleed. Hij plaatst het kind evenwel in de omgeving waar hij zelf zijn jeugdjaren doorbracht. Het boek heeft bij verschijning sterk de aandacht getrokken en moest bin nen enkele maanden worden herdrukt. De volgende recensies geven een kor te typering van de inhoud en tevens een indruk van de grote waardering waarmee het werd ontvangen: "U mag wel weten: dit boek heeft me wat gedSén, en het heeft me aan het denken gezet. Om meer dan één reden. Mag ik er enkele noemen? Om de fijne, psychologische tekening van de leef- en gedachtenwereld van de vier jarige 'hoofdpersoon'. Fransje Westrate. Naast de Groningse 'Hielco van Oaltje' van Wolf Meesters en de Drentse 'Bartje' van Anne de Vries neemt de Zeeuwse Fransje Westrate van Lambregtse beslist een eigen plaats in'. Annie Verdelman in de ELISABETHBODE 'Fransje is een echte jongen van het Zweedse platteland, heel geen wonder kind. Maar wel een jongen waarin God al vroeg een diep besef van Zijn Woord en dienst heeft gelegd. Fransje is altijd bezig met de dingen die niet helemaal van deze aarde zijn. Zijn kinderfantasie neemt dan soms een brede vlucht en hij benauwt moeder bij herhaling met zijn diepzinnige vragen over dood en leven, zodat de eenvoudige vrouw verzucht: wat moet ik daarop nu antwoor den of hoe zal ik hem dat nu toch duidelijk maken... De auteur is er m.i. uit nemend is geslaagd af te dalen in het leven van een kind. Dat maakt dit boek zo boeiend en mooi. Kortom een pracht van een roman, die men niet zonder ontroering leest". W. C. F. Scheps in KERKNIEUWS "Wie menen zou dat hier een jongetje getekend wordt dat door het leven gaat als een onwezenlijke heilige, vergist zich. Fransje is bij al zijn bezig zijn met de Here Jezus toch een echt jongetje. En er staan prachtige verhalen over Fransje in dit boek Uit het voorgaande is wel duidelijk geworden, mijn grote waardering voor dit ontroerende boek. Ik ben de schrijver voor dit boek oprecht dankbaar". IJ. Jacobs voor de EVANGELISCHE OMROEP "De volle blijdschap van het Evangelie des Kruises voert de boventoon in dit boek. Behalve in mooie karakteristieke beschrijvingen van het Zeeuwse land, het Gereformeerde milieu... de huiselijke omgang en de fijne tekening van de ontwikkeling van een kind in de kleuterleeftijd, is het boek sterk en ontroerend door de beschrijving van Gods trouw in het kinderlijk geloof van een kleuter... IN ZIJN ARM DE LAMMEREN is geen boek met een christelijk tintje, maar een écht christelijk boek!" NEDERLANDS DAGBLAD "Fransje groeide op in een mystiek gezin, zoals er vele mystieke gezinnen in Zeeland wonen. Dat heeft zijn korte leventje bepaald en gestempeld. Het is een ontroerend boek geworden, dat ik met stille aandacht heb gelezen. Het is een geheel andere wereld dan bij voorbeeld die van Jan Wolkers. Het is een wereld van stille mensen die, soms in een ietwat zwaarmoedig ge loof, dicht bij de Here leven. Maar met hoeveel liefde en tederheid heeft Lam bregtse hen beschreven. Dit boek vindt zijn weg". Ds. L. H. Kwast in de FRIESE KERKBODE Recensies als deze laten er geen twijfel aan bestaan: Dit boek is het waard uw persoonlijk eigendom te zijn. De tweede druk verschijnt omstreeks 10 mei a.s., maar U kunt het nu reeds bestellen door gebruik le maken van de bestelbon. Zend deze zonder postzegel aan: Uitgeverij T. WEVER - Antwoorder. 5 Franeker Zend mij reohtstreeks/via boekhandel:*) BESTELBON I ex. C. Lambregtse, IN Zf JN ARM DE LAMMEREN. Prijs geb. 14.50. Naam: l Straat: Plaats: Datum Doorhalen wat u niet wenst. C.P. WW/KWARTET ZATERDAG 29 APRIL 1972 W Binnenland T3/K5 BENTHUIZEN —.Twee kinderen zijn gistermiddag in Benthuizen om het leven gekomen toen zij werden aan gereden door een auto. eHt waren Neeltje Kaashoek en Gert-Jan Laban. beiden zes jaar. uit Benthuizen. De kinderen liepen spelend op de Hogeveenseweg, toen zij werden aan gereden. ln mineur April laai zich in zijn nadagen niet van zijn beste kant zien. Terwijl i» het bergland van MiddenDuitsland vijf tot tien centimeter sneeuw ligt en het daar nu al voor'de vierde achte reenvolgende dag vriest, veroorzaakt een uitgediepte depressie uit IJsland in het Noordzeegebied uitgebreide re gen, begeleid door een krachtge tot harde zuidwest tot westenwind Achter een koufront verwachten wij morgende zon terug, maar rekenen dan nog wel op enkele buien. Ook maandag blijft de kwaliteit van hel ueer té wensen overlaten en zal er hier en daar een bui vallen met temperaturen helaas aan de lage kant Een sterk hogedrukgebied bijna 1030 millibar) ligt te ver af. namelijk ten noordwesten van de Azoren, om ons op korte termijn van de depressie af te helpen. Dit zal veranderen, wan neer het maximum eens wat meer interesse voor het Noordzeegebied en Scandinavië ging vertonen. De laatste tien jaar zijn meer dan eens in de eerste helft van mei zomer se temperaturen van 25 graden of hoger waargenomen, soms uitersten ran 27 a 29 graden. Tropische waar den ven 30 graden of hoger zijn meer geëigend in de laatste decade van mei, maar er gaan soms verscheidene jaren voorbij, zonder dat het kwik in de bloeimaand zo'n hoog niveau be reikt Na mei 1922 bijvoorbeeld verlie pen er 20 jaren, alvorens de Biltse thermometer opnieuw aan het streepje van 30 graden toekwam. De absoluut hoogste meitemperatuur van De Bilt over de laatste 120 jaar is 33.6 graden C. op 28 mei 1892 en 24 mei 1922. De gemiddelde maximumtemperatuu an de nu roorbije aprilmaand was in De Bilt lager dan die van maart (toen 11.8 graden CDeze eeuw is april maar drie keer eerder kouder geweest dan maart, te weten in 1902, 1936 en 1938. BOKMA D een onzer redacteuren N HAAG Gisteren is bij de Tweede Kamer ingediend het wets- lyerp dat beoogt het collegegeld tot duizend gulden te verhogen en inschrijfgeld tot honderd. Deze bedragen waren tot op heden ehonderd, resp. tien gulden. Bter De Brauw meent dat studen- die op grond van een individuele t een studie beginnen, hiervan rijsbaar profijt hebben en vindt laarom de onderwijskosten niet itend door de gemeenschap be- behoeven te worden. Overigens ria een toelagenregeling voor die- igedeelte van het collegegeld kunnen opbrengen, toch weer gedeelte van het collegegelden de gemeenschap betaald worden, ninister heeft het ontwerp onge- gd ingediend, ondanks het feit de Eerste Kamer op 11 april een e heeft aangenomen, waarin de ster werd uitgenodigd het colle- ld niet te verhogen, zonder tege- het stelsel van studiefinanciering amenteel te herzien. Bij de voor- jners van de PvdA-motie waren leden van de regeringspartijen en ARP. at de minister de nieuwe rege- al voor het komende studiejaar laten ingaan lijkt de herziening o korte termijn niet uitvoerbaar, neer de Eerste Kamer, nadat de ïde Kamer het ontwerp heeft aan- men, bij de stemming over het erp voet bij stuk zou houden, dat betekenen dat in eerste in- tie het wetsontwerp weer terug- naar de Kroon, wat tot aan- fjke vertraging kan leiden. De ster heeft na het aannemen van notie al verklaard dat hij het rerp op de door hem geplande zou indienen, omdat hij het van {rootste belang vindt dat de rege- nog het aanstaande studiejaar kracht wordt. Sinister heeft bij die gelegenheid jaard dat hij het aannemen van ïotie niet als een politieke neder- beschouwde, maar dat voor hem lindfasc alleen telt. Dit zou erop len wijzen dat hij erop vertrouwt, Je Eerste Kamer er geen halszaak zal maken. Dit lichaam kan een ontwerp namelijk alleen in zijn el verwerpen, of aannemen wetsontwerp bevat verder de inde punten: tudenten, die enkele losse col volgen, of een speciaal onder- irogramma, gaan 125 gulden per betalen. 'oor bepaalde groepen zal vrijstel- DVOORT De 34-jarige garage er J. uit Zandvoort, is gistermid- na een verhoor door de officier justitie te Haarlem, op vrije voe- jesteld. Hij werd dinsdagochtend de Zandvoortse politie gearres- d, verdacht van medeplichtigheid de moord op Henk Maerten, die zijn pistool door de 34-jarige terdammer J. J. vorige week vrij- in een strandstoel met twee scho- werd gedood. Het vuurwapen in de garage van R. J. gevon- Hij verklaarde tijdens het ver zijn pistool te hebben uitge- een verslaggever DLLE De commissaris van de ingin in Overijssel, jhr. dr. O F. H. van Nispen tot Pannerden, ft vrijdagmiddag afscheid genomen zijn provincie'. In zijn afscheids- praak tot de provinciale staten k de scheidende commissaris over toenemend wantrouwen, dat vol- hem onze samenleving 'vergif- en ondermijnt' elijke verschillen van mening den toegespitst op persoonlijke instelling, het kritisch beoordelen is iets onders dan het zich kri ll opstellen tegenover, zeker in de oonlijke sfeer, maar ook in de lijke, als men niet openstaat voor luisteren naar'. dagmorgen opende de commissaris de Koningin de nieuwe boogbrug het Zwartewater. De nieuwe heeft bijna veertien miljoen gul- gekost. Deze opening betekende natste oficiële daad in de provin- Overijssel voor jhr. Van Nispen 'annerden. ling of vermindering van het colle gegeld mogelijk zijn, zoals voor doc torandi, die zich laten inschrijven om een proefschrift te schrijven, of assis tent-artsen. Studenten, die midden in het collegejaar een afsluitend examen afleggen, krijgen een gedeelte van het collegegeld terug. De minister heeft wel een verdere herziening van het studietoelagenstel- sel in het vooruitzicht gesteld. Hij is van mening dat de verhoging van de collegegelden alleen een reële extra belasting vormt voor studenten, die dat kunnen opbrengen. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM De PSP-tweede-ka- merleden Wiebenga en Van der Spek hebben de minister van Economische zaken gevraagd of het juist is dat de Nederlandse wapen- en munitiefabriek 'De Kruithoorn' in Den Bosch in moeilijkheden verkeert en of die moeilijkheden ondermeer, te wijten zijn aan het terugtrekken van de Amerikaanse fronttroepen uit Viet nam. Berichten hierover werden giste ren in Trouw-Kwartet gemeld. De PSP-ers, die al een aantal malen eerder naar de (oorlogs)produktie van de 'Kruithoorn' vroegen, willen weten of de nieuwe berichten die in ons blad bevestigd werden door een woordvoerder van de directie, een lid van het middenkader van de fabriek en door de vakbond die op dit ogen blik met De Kruithoorn overlegt over de komende 'reorganisatie' niet aantonen dat eerdere mededelingen van bewindslieden hiermee in flagran te tegenspraak zijn. Zo heeft onder meer oud-minister De Block eens gezegd, dat 'wij geen mu nitie noch napalmbommen aan oorlog voerende partijen in Vietnam leve ren.' De PSP-kamerleden vragen of er misschien ook nog andere Nederland se fabrieken zijn die bruikbaar mate rieel leveren dat in Vietnam gebruikt wordt door de VS. De heren van der Spek en Wiebenga vragen of al de nieuw aan het licht gebrachte feiten niet in scherpe tegenstelling staan met eerdere uitspraken en of dit allemaal niet een bedreiging betekent van de geloofwaardigheid van officiële mededelingen. Een van de grootstse attracties voor Nederland en buitenlander is op het ogenblik de bloei van de bloembollen. Verder zijn natuurlijk in trek de Floriade en de Keukenhof. Een overzichtje van wr'; ons land op dit ogenblik aan natuurschoon te bi e- den heeft: Noord-Holland: bij Egmond bloeien narcissen, vroege tulpen, kroonlelies en blauwe druifjes. St. Maartenszee: volop narcissen en begin van de tul pen. De Streek: tulpen en sierheesters in bloei. Verder de 'bloemendagen van Limmen en Anna Paulowna', waar o.a. bloemen-mozaïken de voor tuinen sieren. Omgeving Haarlem: vroege tulpen en hyacinthen in bloei. Zeeland: hier staan de peren in bloei en er valt de laatste bloei te zien van de pruimen. Verder het begin van de appels. In Zeeuws-Vlaanderen de bloei van koolzaad. Utrecht: peren, pruimen en kersen dit weekeind voor het laatst. Appels ko men in bloei. Gelders rivierengebied: peren, kersen en pruimen in bloei. Vroege appels beginnen te ontluiken. Limburg: bloesem tiv heel Zuid-Lim burg. vooral peren en kersen. Op de Keukenhof zijn ontelbare bloei ende narcissen, hyacinthen en tulpen te zien. Steeds meer bomen en hees ters lopen uit: magnolia, ribes en Japanse kers. Floriade: vanwege het koele weer is de bloei van bollen verlengd. Alles bloeit nu tegelijkertijd. In het natuur- bos is de lentebloei in volle gang. Tol en met 7 mei is in de Amstelhal een grote bloemisterij-tentoonstelling. Van een onzer verslaggevers UTRECHT Zowel bij bejaarden zelf als bij huisartsen heerst nog vrij algemeen de opvatting, dat verschijn selen van 'aftakeling' niet afgeremd zouden kunnen worden of in ieder geval beter draaglijk gemaakt. Maar er is heel wat te 'dokteren' aan ouder domskwaaltjes, in die zin dat zij het leven niet in die mate hoeven te veronaangenamen als nu dikwijls het geval is. Dit staat in een studie over de medi sche verzorging van thuis wonende bejaarden, die werd verricht ln op dracht van de Maatschappij tot bevor dering der geneeskunst. Een huisarts heeft in zijn praktijk gemiddeld 270 bejaarden, van wie een keline twee honderd min of meer regelmatig zijn hulp inroept. De bejaardenzorg is tot enige tijd geleden vooral sociaal georiënteerd ge weest, aldus de studie. Aandacht voor de lichamelijke (en geestelijke) toe stand was bij velen niet aanwezig, hoewel die wel degelijk mede bepa lend is voor het algemeen welzijn van de bejaarden. De studiecommissie meent dat in de artsenopleiding vanaf het begin aan dacht moet worden besteed aan het verouderingsproces van de mens en de medische gevolgen daarvan. Als prioriteiten ziet men verder de vor ming van opnemingscommissies voor verzorgingstehuizen, en het uitoefe nen van druk op de overheid om een ruimer subsididiebeleid te voeren ten opzichte van dienstencentra. De eerste oplage van de herdruk van 'De Standaard' is uitverkocht De tweede is op komst. Alle binnengeko men bestellingen worden, zodra deze tweede druk gereed is, uitgevoerd. Directie Van een verslaggever BARNEVELD De sluiting van het damesoonfectiebedrijf Lady Lux in Barneveld heeft bij de vakbonden boosheid opgewekt. De heer J H. Veldhoven, secretaris van de Unie van beambten, leidinggevend en hoger personeel, sprak van een falend direc tiebeleid. Als vertegenwoordiger van de drie vakbonden zei hij: 'Het is angstwekkend dat er anno 1972 in ons landje nog werkgevers zijn die men sen als baaltjes meel aan de deur zetten. Na het spekken van de direc tieportemonnee worden ze zonder ver dere begeleiding aan de kant gezet'. De veertien medewerkers van het be drijf hebben ontslag aangezegd gekre gen. Volgens de vakbondsvertegen woordiger is dit gebeurd zonder over leg met de vakbond. Er is een brief onderweg naar de directeur van het Gewestelijk Arbeidsbureau, waarin wordt gevraagd geen ontslagen goed te keuren zonder de vakbonden ge hoord te hebben. (ADVERTENTIE) Hoofdstroom komt uit oosten Koningin Juliana wordt morgen 63 jaar. Max Koot maakte dezer da gen dit portret. AMSTERDAM De randstad wacht de komende dagen een ware invasie van toeristen. Nog nooit tevoren zijn zoveel hotels volgeboekt, meldt het nationaal bureau voor toerisme in Den Haag. De hotelruimte in de randstad is zeer goed bezet, dan wel volledig uitver kocht. Veel WV's hebben hun parti culiere adressen al moeten inschake len om liefhebbers aan een slaap plaats te helpen en komen nog plaatsrruimte tekort. De hoofdstroom komt uit het oosten. De traditionele vrije dag die Duits land, Frankrijk en België op 1 mei kennen, willen velen, vooral Duitsers, in Nederland doorbrengen. Aan de drukte op de wegen zullen ook veel Nederlanders bijdragen, nu velen vrij hebben omdat in veel plaatsen maan dag koninginnedag wordt gevierd. Of het bijzonder druk wordt op de wegen hangt vooral af van het weer. Is dat goed dan zullen veel kampeer ders in Duitsland in hun auto stappen en koers zetten naar ons land. Hun doel is vooral de kuststreek. De aandacht van de verkeerspolitie concentreert zich dit jaar op het ver keersplein Velperbroek bij Arnhem, dat als een van de voornaamste knel punten wordt gerekend. Andere pun ten waar stremmingen worden ver- Wacht zijn plaatsen waar oude brug gen liggen, zoals Deventer, Zutphen en Zaltbommel. sheuvel wenst lingin Juliana geluk onze radio- en t.v.redactie tERSUM Voorafgaande aan de dage van de bloemenhulde op 'dijk (maandag, 10.25 uur Ned. 1) amens regering en vlok koningin rm verschijnen. Mr. Biesheuvel de minister-president op het Uia gelukwensen met haar 63e ardag. >et t>p Y ke< IHINGTON (AP) Voordat pre nt Nixon in mei naar Moskou zal zijn minister van buitenland aken, William Rogers, een kort iek-vooraf aan Europa brengen, il hij op 3 mei in Londen zijn en enkele andere steden in West- •pa bezoeken, elke dag een. Hier- keert hij terug naar Washington. Werkgroep ziet experiment als begin ran landelijke actie OPKLARINGEN Van een onzer verslaggevers APELDOORN Binnenkort dwarrelt op de schrijftafel van CRM-staatssecretaris Vonhoff een nieuwe nota neer: een nota over de eerste experimentele natuurwerkweek die deze week in Apel doorn is gehouden voor 90 scholieren van de Amsterdamse Kinkerschool en Theo Thijssenschool en die als een groot succes wordt beschouwd. Het streven van de werkgroep, die zich ermee bezighoudt, is er een landelijke zaak van te maken. De heer D. Bouman, directeur van de dienst 'Lan delijke Eigendommen' in Apeldoorn, een van de initia tiefnemers: 'Het zou eigelijk helemaal niet gek zijn wan neer in de toekomst ieder schoolkind naast zijn zwemdi ploma een diploma natuur werkweek boven zijn bed had hangen'. Het waren geen 'bleekneusjes' (die zijn uit de tijd, zegt de heer Bouman) 'die uit Am sterdam naar Apeldoorn kwa men, maar gezonde, levenslus tige jongens en meisjes, die best weten wat een boom is en wat een bos, maar die het nu allemaal in een groter ver band hebben gezien, en die tegelijk meer oog gekregen hebben voor het detail in de natuur. En dat werd hun dan allemaal bijgebracht door 'Het 3roene Gilde'; veldbiologen, boswachters, houtvesters, bos- arbeiders en jachtopzieners. 's Nachts sliepen ze als ossen in de jeugdherberg 'De Grote Beer', maar overdag was het kijken, luisteren en wer ken geblazen. Ja, het laatste ook. Ze maakten paden, schil den, boomstammetjes, dunden larixbosjes uit, snoeiden doug- lasbomen op enz. In de mid dagpauze aten ze hun broodjes op bij een kampvuur. Ze ken nen nu minstens een dozijn vogels, werden geattendeerd op konijnenkeutels en moch ten ook onder het oppervlak van het bos kijken, waar ook zo veel interessants te zien is. Kortom, ze maakten kennis met een groot stuk van het milieu in het bos, waar bij het onderwijs op ingehaakt kan worden (en dat is de bedoeling van de nitiatiefne- mers). In het algemeen von den de kinderen het erg leuk; enkelen klaagden over moe heid. Wat de onderwijzers be treft, van wie sommigen niet dadelijk vatten waarom de in spectie hun school had uitge kozen; die werden plotsklaps op de derde dag enthousiast De initiatiefnemers hebben met deze experimentele na- tuur-werkweek (die zich ook in de polder of in het duin, of waar dan ook zou kunnen af spelen) een daad willen stel len, nadat nota's aan onder meer het ministerie van CRM tot nu toe geen weerklank vonden (wat ook een financië le kwestie is). Deze week was bedoeld als een testcase, 'een proeve voor een beleid', zoals de heer Bouman zegt. Alle mogelijke functionarissen zijn er geweest en ook was er bezoek uit het buitenland, on der meer uit Duitsland, waar de zogenaamde Schuldwaldhei- me, al 20 jaar bekend zijn. De Amsterdamse scholieren, die vandaag weer huiswaarts gaan, leggen van de natuurwerk- week plakboeken aan. En op CRM komt, als gezegd, een nieuwe nota terecht. Maar nu een ervaringsnota. Gehoopt wordt dat die een betere ont vangst zal krijgen dan de ui teraard meer speculatieve no ta's, die tot nu toe geschreven werden. WIST REGEN HAGEL <rf£2a» H BEWOLKING 10 MAX.TEMB. WINDRICHTING Wecrrapporlen van sisteravond 7 uur; maxi mum-temperaturen van gisteren en neerslag tussen 's morgens en 's avonds 7 uur. Amsterdam geh bew 10 0. De Bilt geh bew 11 0.2 Declcn geh bew 10 0.1. Eelde geh bew 10 0. Eindhoven geh bew 11 0. Den Helder geh bevr 10 0.3. Luchth R'dam geh bew 11 1 Twente rwaar bew 10 0. Vllsslngen geh bew 10 0. Zutd-Ltmburg regenbui 11 0.5 Aberdeen regen 12 0.1. Athene zwaar bew 20 0. Barcelona onbewolkt 16 0. Berlijn half bew 10 2 Bordeaux zwaar bew 16 0. Brussel zwaar bew 11 0.2. Frankfort half bew li 0.2. Genève licht bew 10 0. Helsinki zwaar bew 2 0.4. Innsbrück zwaar bew 9 0.5. Kopen hagen regenbui 9 0.1. Lissabon onbewolkt 24 0 Locarno onbewolkt 17 0. Londen regen 14 0.1 Luxemburg regenbul 9 1. Madrid on bewolkt 22 0. Malaga onbewolkt 21 0. Major ca licht bew 16 0 MUnchen zwaar bew 7 1 Nice licht bew 17 0. Oslo zwaar bew 11 0. Parijs zwaar bew o. Rome regen 14 11 Spilt zwaar bew 18 0. Stockholm licht bew 7 o. Wenen regenbul 10 0.2. ZUrlch zwaar bew 8 0.5. Casa Blaica onbcwlokt 20 0. Las Pal- mas onbewolkt lt 0. New York licht bew.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 5