JONGELING technisch corrcspondei Plaats een Pijltje» TROUW/KWARTET VRIJDAG 28 APRIL 1972 T20/K26 Familieberichten Otto Rogier Amsterdam. 26 april 1972. Rijnstraat 177 111. Tijd. Aoad. Ziekenhuis V.U Met dank aan de Here, die aller leven leidt, delen wij u mee da.! onze Ouders en Grootouders E. de Vries D. W. de Vries-Winter 23 april 35 Jaar getrouwd zijn 1947 1972 D V. hopen onze geliefde Ouders W. van Egraond A. van Egmond- Van den Eijkel op 13 mei hun 25-Jarlg huwelijk te gedenken. Om hen hiermee te feliciteren bent u van harte welkom op dinsdag 9 mei a s van 18.30 uur tot 20.00 uur ln Restaurant De Zwaan. Boulevard. Katwijk aan Zee Bert en Joke Martie en Wim en Jannet Rijnsburg. opril 1972. Oegstgeestorweg 118. Psalm 6.3 10 toude berijming) Geloofd zij God met diepst ontzag. Nog geheel onverwachts heeft God op Zijn tijd van ons weggenomen onze innig geliefde Man. Vader en Opa Klaas Mulder echtgenoot van Jantiena Janssens op de leeftijd van 63 Jaar. Dwingelo: J. Mulder-Janssens Willem en Marijke Janna en Piet Wim. Anita, Karin, Luciënne Ermelo: Aly Barneveld. Roeli en Henk Hoogeveen: Jenny Dwingelo. 25 april 1972. Geeuwenbrug 28. De rouwdienst zal gehouden worden In do Gereformeerde kerk te Dwingelo op sater dag 20 april a s. om 13 30 uur (gelieve aanwezig te zijn om 13.15 uur), waarna de teraardebestelling zal plaats vindon op de begraafplaats te Dwingelo. Gelegenheid tot condolerer na afloop van de teraarde bestelling in het Jeugdge- bouw 'De Vogelsangh'. Met droefheid geven wij ken nis van het plotseling oyer- lijtlcn van onze lieve zorg zame Man en Vader Nicolaas Jan Sibie op de leeftijd van 51 jaar. M. Sibie-Onos Jan Sibie Katwijk a d Rijn, 26 april '72 Moleittulnwcg 24. Gelegenheid tot condoleren vrijdag 28 april des avonds van 7—9 uur en na de ter aardebestelling in het zaal tje bij de Ned. Herv. Kerk Geen bloemen De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 29 april des namiddags 3 uur in de Ned. Herv Kerk. Kerklaan. te Katwijk a d Rijn. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden omstreeks 2.45 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk a d. Rijn. Psalm 63 10 oude berijming Na een korstondlge ziekte is van ons heengegaan, ln de volle zekerheid des geloofs. onze lieve Vader. Groot- en Overgrootvader Gcrardus Luijt weduwnaar van Jantje Toblj ln de ouderdom van 65 Jaar Blocmendaal: L. Slegera-Luijt L. Siegers Berkcl en Rodenrijs: L M. Luijt N Lutjt-Hensen kleinkinderen en achterkleinkind Hoofddorp. 26 april 1972. Huize ..Eykenhove". Van den Berghlaan 120 Corr -adres: Wcsterslngel 29 Berkel en Rodenrijs De rouwdienst zal gehouden worden raterdag 29 april a s des namiddags om 3 00 uur ln de aula van Huize „Eykcn- hovc". waarna de teraarde bestelling om 3.45 uur zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats aan cle Hoofdweg bij de Vijfhui- zerweg te Hoofddorp. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag 23 april des avonds van 7.30 tot 8 30 uur In de aula van Huize ..Eyken- hove" en zaterdag 29 april na de teraardebestelling ln de aula van de begraaf plaats Geen bloemen Voor de vele hartelijke en wel gemeende blijken van belang stelling na het overlijden var onze lieve Moeder. Groot- er Overgrootmoeder Wilhehnina Jacoba van der Vliet- Sclierer betuigen wij onze zeer hartelijke dank Uw brief of uw bezoek hebber ons bijzonder getroffen Zeist: Chr van der Vliet Huis ter Helde G. J. van der Vliet M C van der Vliet- Van den Bosch klein- en achterkleinkinderen Zeist, april 1972. Waterlgeweg 9 I Voor uw meeleven en bewijzen van deelneming ons betoond tijdens de zlckie en na het over lijden van mijn lieve Vrouw er onze zorgzame Moeder Levina Jacoba Elizabeth Maris geb De Bakker betuigen wij u langs dcis weg onze hartelijke dank M Marls en kinderen Plotseling nam de Here tot Zich onze geliefde Vader, Behuwd- en Grootvader Gerrit Willem van der Woerd weduwnaar van Dirkje Roskam >n de ouderdom van 80 jaar. 'Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus onzen Here'. Rom. 838/39 Voorthuizen: W. Hooghordel- Van der Woerd G. Hooghordel D. Ofman- Van der Woerd G. van der Woerd I F. L. van der Woerd- Van der Veen Nunspeet: G. Smith- Van der Woerd H. J. Smith H. Goor-Van der Woerd B. Goor J. van der Woerd W. van der Woerd L. M. van der Woerd- Romeyn Waalre: G. van der Ster- Van der Woerd J. van der Ster en kleinkinderen Barneveld, 26 april 1972, Verlooplaan 5. Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren 28 april 1972 van 19.00 tot 21.00 uur, Veriooplaan 5, en na de ter aardebestelling in de zaal van de Gereformeerde Kerk, Groen van Prinstererlaan 2, Barneveld. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op zaterdag 29 april a.s. 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Barneveld Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Gereformeerde Kerk. Deze dienst vangt aan om 13.00 uur en zal worden geleid door de weleer waarde neer ds. P. J. Westerning. Naarden: Barneveld: St.-Catharines (Can.) Hamilton (Can.): Barneveld: Nu doe ik Heer in vrede Mijn oude ogen dicht Ik heb reeds hier beneden Gezien Uw Zalig licht Gezang 51 Hedenmiddag is na een kortstondige ziekte zacht en kalm ingeslapen onze beminde Zuster, Schoon zuster, ons aller lieve Tante Maria Elisabeth Pauptit-Knoester weduwe van A. C. G. Pauptit Zij mocht 87 jaar worden. Mede namens de verdere familie: D. Knoester 's-Gravenhage, 25 april 1972, Goetlijfstraat 5. C orrespo nde ntie-adres De Sayornin Lohmanlaan 50. Liever geen bloemen De dienst van woord en gebed zal gehouden worden zaterdag 29 april te 11 uur in de aula van het Haags Hervormd Rusthuis, Goetlijfstraat 5, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben in het familiegraf op de algemene begraafplaats aan de Kerkhof laan. Aankomst aldaar te 12 uur. Bezoek rouwkamer rusthuis, vrijdagmiddag van 34 uur. Met droefheid geven wij kennis dat hn het ver pleeghuis 'Huize op de Laan' te 's-Gravenhage is overleden onze geliefde Zuster, Tante en Nicht Maaike van Bochove weduwe van J. A. Bos in de ouderdom van bijna 95 jaar. Fam. Van Bochove neven en nichten. 's-Gravenhage, 26 april 1972. Corr.-adres: Damsteeg 14, Nieuw-Beijerland. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 79 uur. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. op zaterdag 29 april op de Algemene Begraafplaats te Nieuw- Beijerland. Vertrek van het woonhuis van L Kraak, Dam steeg 14, 's namiddags 1 uur. tot God. mijn God, de bron van vreugd. Dan ga ik op tot Gods altaren, Psalm 43 4. ln Jezus ontslapen na een kortstondige ziekte onze lieve Man, Vader, Broer, Zwager en Oom Leendert Adrianus Hanemaaijer op de leeftijd van 62 jaar. M. P. H. Hanemaaijer-Van Harten Frank en Rini. Piet Scheveningen, 26 april 1972, Dirk Hoogenraadstraat 49. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 6.307.30 uur in de rouwkamer Van Boetzelaer- laan 292. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 29 april te 1 uur in de Bethelkerk, Jurriaan Kok straat 175, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 2.15 uur. Dankbetuiging Voor uw hartelijk medeleven, ons betoond na het plot seling overlijden van onze lieve zorgzame Pappa en Mamma, onze Kinderen, Broer en Zuster Leendert Willem Hoogmoed en Maria Pieternella Hoogmoed-Jansen beluigen wij u onze oprechte dank. familie Hoogmoed familie Jansen Maasdijk, april 1972 Nollaantje 16 Voor de vele blijken van medeleven, betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Zoon, Broer en Zwager Jan Zemel betuigen we u onze oprechte dank. Wij hebben in de moeilijke tijd die achter ons ligt, sterk gevoeld dat we niet alleen staan. C. Zemel A. Zemel-De Vos en kinderen Leimuiden. april 1972 Dr. Stapenséastraat 45 Kortjasje. Bij P&C Neeltje Overwater in de ouderdom van ruim 82 jaar. Psalm 84 6 (berijmd) Uit aller naam: C. Overwater-Van Sprang 's-Gravendeel, 26 april 1972, Rusthuis Immanuël, Hiesveltstraat 1. Correspondentieadres: mevr. C. Overwater-Van Sprang, Amstelwijkweg 38, Dordrecht De teraardebestelling zal plaatshebben op de Nieuwe Algemene Begraafplaats te 's-Gravendeel op zaterdag 29 april a.s. Vertrek vanuit de aula van Immanuël des namiddags 2.45 uur. Gelegen heid tot condoleren na de begrafenis in de aula van Immanuë'l. Voor de vele blijken van medeleven betoond na het overlijden van onze geliefde Moeder en Oma Dirkje Vooijs-Van Duijn betuigen wij allen onze oprechte dank. In het bijzonder dank aan Dr. Louwerse voor de me dische hulp, Ds. C. van der Bergh voor de geestelijke bijstand en begrafenisonderneming D. C. Vis voor de correcte uitvoering van de begrafenis. Uit aller naam: C. Noort-Vooijs. Katwijk aan Zee, april 1972, Saksenstraat 10. Bedroefd geven wij u kennis dat het de Here behaagde uit ons midden weg te nemen onze geliefde Man, Vader en Grootvader Marinus van der Wekke op de leeftijd van 71 jaar. Dirksland: W. van der Wekke-van Dijke Breda: J. B. Tanis-van der Wekke J. Tanis Ouddorp: M. P. de Bakker van der Wekke H. de Bakker Pijnacker: L. van Atten-van der Wekke P. vaii Atten Vlaardingen: J. van der Wekke N. T. van der Wekke- van den Houten Middelharnis: D. van der Wekke G. van der Wekke-Roozemond Dirksland: W. Jelier-van der Wekke A. Jelier Stellendam: M. Brinkman-van der Wekke P. Brinkman en kleinkinderen Dirksland, 27 april 1972 Burg. C. Zaayerlaan 48. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 1 mei as. des namiddags 1 uur in de vergader zaal van het kerkgebouw der Gereformeerde Gemeente te Dirksland, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. ten voeten uit door Rik Valkenburg ten geschreven portre' van P. Jongeling Tweede Kamerlid en rractieleider van he' GPV Wie is hij? Wal is zijn koers? Wet heeft hij m de mare War •s zijn achterland? Wai drijft hem? -U ziet Jongeling m dit boeiende boek ren voeten urtl rw 17 toto s t 12.50 Verkrifgba» et de boekhand» ZOMER KEUNING WAGENINGEN Beheersstichting Patrimonii te Amsterdam vraagi een naast een goede administratieve ondergc dient hij te beschikken over bouwtechnische leg en zo mogelijk ervaring in bof genoemde werkzaamheden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan ons f toor: Vondelstraat 38, Amsterdam-W. Inkoop van boeken °i J. DE SLEGTE N.V.& tU BOEKHANDEL [F Kalverstraat 11-13, telef. 020-23254<iaar 1 ai gen Speciale afdeling in prijs verlaagde boeken S

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 26