Delfts Westerkwartier nu heel wat fleuriger Schilderij endie ven liepen tegen de lamp Aanbod perkplanten groter op CCWS Mr. J. H. Luijerink overleden Haags journalist voorlichter van Purmerend Vrouw verduisterde 17.000 gulden Eerste paal voor dienstencentrum Instuif jonge gezinnen in Zoetermeer Nieuw-Vennep wil trimbaan Het rampjaar 1672 in museum Swaensteijn Delftse beeldende kunstenaars voelen ■=t zich gedupeerd Groep op bres voor 20% hervormd budget voor ontwikkelingssamenwerking u hoeft er niet langer van wakker te liggen, (ËjÊjft neem'n PULLMAN Jaarverslag vrienden Wassenaar in boekvorm Oefenwedstrijd Corbulo Kamervragen over wegen in Zoetermeer Een beetje handel KUNSTAGENDA Poppentheater voor de kleuters Oprichting PCOB l Zoetermeer j Nagekomen familieberichten Stille tocht Raad voor middenstand in Haarlemmermeer TROUW/KWARTET WOENSDAG 26 APRIL 1972 Regio Van een onzer verslaggevers DELFT De gemeentelijke plantsoendienst heeft deze week bijna honderd bomen geplant in het Veaterkwartier. De bewoners van de straten konden de soorten uitzoeken, zoals populieren, lijster bessen en iepen. Reeds nu valt te constateren dat de oude stadswijk er met het nieuwe groen op vooruit is gegaan. Daar het plantseizoen deze week afloopt krijgen enkele straten nog volgend jaar een beurt De plantsoenendienst heeft voor zover dit mogelijk was op alle hoeken van de straten geplant. Teneinde het groen tegen beschadiging door auto's, fietsen en bromfietsen te beschermen zijn er door openbare werken witte strepen op het wegdek geverfd. Volgens de heer H. J. Bos, hoofd van de plantsoenendienst, zal het vier a vijf jaar duren eer de bomen een flinke bladertooi zullen hebben. De gemeente heeft in de loop van deze week twintig verzoeken gekregen om bomen te planten o.m. van bewoners van de Fransen v. d. Puttestraat en de Kuyperweg. In individuele gevallen wil de gemeente Delft dit zeker doen, mits daartoe mogelijkheden zijn. Enkele problemen moeten niet onder schat worden, zoals de kabels die overal in de grond liggen. Bewoners van een betrekkelijk kaal groengebied krijgen voorrang boven Delftenaren die reeds veel bomen in hun naaste omgeving hebben staan. Nu het plantseizoen afloopt wil de gemeente gaan bekijken in hoeverre voor volgend jaar een regeling te maken is, om aan de verzoeken voor het planten van boompjes tegemoet te komen. Een extra krediet voor dit gebaar jegens de bevolking zou de plantsoenendienst welkom zijn. Volgende week gaan tuinlieden van de gemeente beginnen met de aanleg van gazons en speelweiden in het recreatiegebied De Delftse Hout, waartoe velen de weg al hebben we ten te vinden. Erg druk heeft de plantsoenendienst het dn de afgelopen weken gehad met plantwerkzaamheden in de toekomsti ge stadswijk Tanthof. Om ervoor te zorgen dat er al wat groen is als de eerste bewoners naar dit gebied ko men zijn in de strook tussen de spoorbaan Den HaagSchiedam en het 'middengebied' met de boerderij en van Abtswoude zo'n twintigdui zend bomen en heesters geplant (4.5 ha). Het assortiment is erg uitge breid. De boompjes kunnen in een later stadium eventueel overgeplant worden. Op deze manier werkt de gemeente Delft duidelijk in het straatje van de Friese tuinman Le Roy die voor na tuur en natuurbehoud in onze woon omgeving pleit. In een TV-uitzending van de VARA deze week werd een opmerking aLs deze o.m. geïllus treerd met opnamen van Delftse wij ken, waar de bewoners bereid zijn ook zelf een handje te helpen bij de aanleg van groen. De plantsoenen dienst is bereid daarbij altijd met raad en daad te helpen. TN| Jt «w - fi -- - --- lil de Pootstraat in het Westerkwartier te Delft zijn jonge boompjes geplant die de omgeving wat prettiger maken. Het groen heeft te vens de funktie het verkeer 'af te remmen', waardoor de veiligheid is verbeterd. DEN HAAG Maandagavond is plot seling op 51-Jarige leeftijd overleden mr. Jan Hendrik Luijerink, plaatsver vangend algemeen secretaris van de Haagse Kamer van Koophandel. In mei 1948 trad de heer Luijerink in dienst van de Kamer van Koophandel. Hij was een bekwaam specialist op economisch-juridisch gebied. Met na me aan de wetgeving en uitvoering van regelingen op het terrein van het midden- en kleinbedrijf heeft hij een belangrijk aandeel gehad. Vooral de laatste tijd verdiepte hij zich grondig in het beroepsonderwijs en had hij aitting in tal van colleges en commis sies De heer Luijerink was lid van de CHU. Onder meer werkte hij mee aan het werk van de middenstandscommis sie van de Unie. DEN HAAG Ook de plm. 28.000 inwoners tellende gemeente Purmer end heeft nu een voorlichtingsambte naar. B. en W. hebben als zodanig benoemd de in Den Haag wonende journalist H. Houtman (27), raadsver- slaggever van de Nieuwe Haagse Cou rant De Purmerendse "oorlichter is sinds 1966 werkzaam geweest in de dagblad journalistiek. Hij werd gekozen uit 30-40 sollicitanten. De benoeming gaat op 1 juli in. DEN HAAG De 22-jarige mevrouw E. M. van L.-N. uit Den Haag heeft tegenover de politie bekend in de afgelopen negen maanden 17.000 gul den ten nadele van haar werkgever, een Haags diepvriesbedrijf, te hebben verduisterd. Het geld had de vrouw, die op de administratie werkte, uit de kas gehaald. Het werd, zo vertelde zij de politie, besteed aan de afbetaling van een dure auto en in het huishou den. De verduisteringen kwamen aan het licht bij een controle van de boeken. De directie lichtte vervolgens de politie in. HONSELERSDIJK De per half april gebruikelijke sterke toename van de perkplanten bleef ook dit jaar niet uit. Het noopte het veilingbe- stuur van de C.C.W.S. zelfs om voor het eerst in de geschiedenis met vier klokken tegelijk te gaan veilen. Nu zat dat niet alleen in de perkplanten, maar mede in de potplanten. Ook die LISSE Naar wij vernemen zal vrijdag 28 aprü om 4 uur de eerste paal de grond in gaan voor het te bouwen dienstverleninigscentrum aan de Stationweg/Westerdreef. Dit dienstverleningscentrum bevat ook de bouw van 184 bejaardenwoningen in verschillende typen. De bouw is opge dragen aan het Bouwbedrijf Luitgaar- den te Rotterdam. ZOETERMEER Vrijdag 28 april houdt de Jonge Gezinnen Beweging van de Hervormde Gemeente in Zoe termeer een icstuifavond in 'Kruis punt' aan de Osijlaan. De bedoeling van deze avond is een 'open huis' te houden om belangstel lenden kennis te laten maken met de activiteiten van deze groep. Deze be staan uit het organiseren van avonden waarop actuele problemen, die voor jonge gezinnen van belang kunnen zijn, besproken worden. In het verle den zijn bijv. het lezen in het gezin. NTEUW-VENNE PDe leden van de commissie van advies en bijstand voor recreatie, sport- en jeugdzaken, gin gen tijdens de openbare vergadering in het gemeentehuis te Hoofddorp akkoord met de aanleg van een trim baan in Nieuw-Vennep. De kosten worden geraamd op 5.500,De dorpsraad wil zelf zor gen voor het plaatsen van de attribu ten. Men hoopt ook een subsidie te krijgen uit de (trim)pot van de Neder landse Sport Federatie. De trimbaan komt te liggen tussen sporthal en zwembad. VOORBURG In het museum Swaensteijn, Herenstraat 101 te Voor burg, zal van 29 april tot en met 11 juni a.s. een tentoonstelling worden gehouden ter herdenking van het rampjaar 1672. Door middel van pren ten, o.a. van Romeyn de Hooghe, kaarten, archiefstukken en andere do cumenten zal een beeld worden gege ven van het voorspel, het voor de Republiek bijna fatale verloop van het jaar 1672, het tragische einde van de raadspensionaris Johan de Witt en diens broer Cornelis, het keren van de krijgskans in 1673 en volgende jaren en het herstel van Prins Wil lem m in de waardigheden van zijn geslacht. De tentoonstelling zal te bezichtigen zijn op dinsdag, donderdag, zaterdag en zondag van 14-17 uur. en op woensdagavond van 20-22 uur. Groe pen kunnen op aanvraag worden rondgeleid, ook buiten de openingsu ren. Donderdag 18 mei 20.15 uur houdt mr. J. Pruim, voorzitter Museum Swaensteijn, een lezing: 'Het rampjaar 1672'. leveren dit jaar heel wat meer en bij elkaar is het teveel om hiervoor slechts één klok in te schakelen. De koopman krijgt daardoor wat meer tijd ter verwerking van het gekochte en bovendien heeft het voordelen voor de organisatie van het veilingge- beuren. Op maandag, woensdag en vrijdag zullen dus nu een week of vijf, zes achtereen twee klokken draai en voor de snijbloemen (gebruikelijk) en voor de pot- en perkplanten elk één. Op de andere drie werkdagen worden (nog) geen pot- en perkplan ten aangevoerd, zodat dan volstaan kan worden met de twee klokken voor de snijbloemen. De perkplanten hadden deze week nog niet het juiste weer om tot een vlotte verkoop te geraken. De meeste men sen zijn nog wat huiverig om het tuintje of de bloembak te vullen en natuurlijk heeft deze aarzelende hou ding invloed op de perkgoed-koopman. Ook aan de veiling dus nog onvol doende graagte tot kopen. Voor de prijsvorming was dat natuurlijk niet goed. Het meeste bracht eigenlijk wel wat te weinig op. Wat weersverande ring kan dat snel verbeteren, als ten minste dan het aanbod niet te groot wordt. den haag Een groep Hervormde gemeenteleden uit de Haagse agglome ratie, die zich bezighoudt met de de muziek, de drugs en de schoolkeu- ontwikkelingssamenwerkingsproblema- ze onderwerp van gesprek gewest. Verder wordt wel eens een weekend met een groep gezinnen in een recrea tiecentrum doorgebracht De Jonge Gezinnen Beweging nodigt de ouders van jonge en opgroeiende kinderen uit deze gezellige instuif bij te wonen. Er zijn verschillende attrac ties. De zaal is van 20 uur af geopend. ADVERTENTIE de betere matras tiek heeft zich in een adres gericht tot de Centrale Kerkeraad van de Hervormde Gemeente te 's-Gravenha- ge, tot de ouderlingen, diakenen en allen die deel uitmaken van deze gemeente, om zijn diepe teleurstelling uit te spreken over de afwijzing door de Centrale Kerkeraad van het Syno- devoorstel om 2 pet van het kerkelijk budget af te staan voor de ontwikke lingssamenwerking. Men stelt voor dat degenen, die zich in de onderscheidene wijkgemeenten bezighouden met de ontwikkelingssa menwerking kernen gaan vormen om zich opnieuw te bezinnen op het be treffende Synodevoorstel en zich in te zetten voor de verdere bewustmaking van de gemeente. Zelf wil men als contactgroep ontre den om de plannen te concretiseren. Reacties wacht men ln vóór 15 mei bij Geertje en Sibbele Wittevecn, Hendrik Zwaardecroonstraat 15, tel. Petrus en Wilhelmus zaten 'krap in 't geld' DEN HAAG \oor een waarde van 70.000 aan schilderijen, benevens een groot aantal sieraq werd in de avond van 7 december gestolen uit een woning aan de Klein Persijnlaan te Wasseni- Eigenlijk helemaal bij toeval, want de dieven zeiden dinsdag bij de Haagse rechtbank, dat rij lij maal geen verstand van schilderijen hebben en 'die dingen' vermoedelijk ergens wel kwijt liadd gekund bij een opkoper of zo. Hun handelingen waren overigens wel met die verklaring in oi eenstemming, want drie van de dertien schilderijen hadden zij gewoon vergeten in de auto- laden en in dc tuin achtergelaten. Ook de manier waarop het transport van de schilderijen pla^ vond wees in die richting vanwege de soms ernstige beschadigingen. Er was een schilderij bij.^ DELFT De commissie complemen taire arbeidsvoorziening beeldende kunstenaars wil van het college van b. en w. vernemen of in Delft eventu eel kan worden gedacht aan aankoop, dan wel verstrekken van opdrachten, in het kader van de 1-1^ procent regeling ofwel in het kader van het Fonds voor Stadsverfraaiing. Dit verzoek behandelt de commissie voor sociale zaken tijdens een verga dering op donderdagavond 27 april om acht uur in het stadhuis. De BK '70 Delft heeft het college geschreven de nieuw ingevoerde Beeldende Kun stenaars Regeling af te wijzen. Er wordt aangedrongen zo spoedig moge lijk een nieuwe aankoopcommissie te benoemen en aankoop ofwel uitbeta ling normaal doorgang te laten vin den. Een ander punt op de agenda is een alternatief voorstel van de hand van mevrouw K. Schlotter inzake de ver ordening kinderdagverblijven. De Werkgroep voorbereiding verordening kinderdagverblijven heeft het college laten weten het 'alternatief' te waar deren. Een nader besluit over het aantal vierkante meters buitenruimte dient dan definitief te worden vastge steld. WASSENAAR - Het jaarverslag van de 'Vrienden van Wassenaar' is ver schenen in een aantrekkelijk boekje. Vanwege het eerste lustrum hebben verschillende bekende inwoners in een kort voorwoord de aandacht ge richt op deze vereniging. Veel wetens waardigheden worden de lezere aange boden als een terugblik op de kwestie 'Leidse Baan', verkeersvraagstukken. geluidshinder en het herstel van het oude dorp. VOORBURG In De Vliegermolen zal vanavond om half acht de volley- balverening Corbulo een oefenwed strijd spelen tegen Delta Lloyd. waarde van 30.000,— Het waren een 43-jarige granietbewer ker, Petrus, en de 44-jarige stucadoor Wilhelmus, die het karwei hadden opgeknapt. "We zaten krap in ons geld', zeiden ze. Petrus had ook nog ingebroken in de Chr. school aan de Bezuidenhoutseweg, waar 9,90 werd gestolen en voor 3000 schade werd aangericht, waarover de rechtbankpre sident zijn afschuw uitsprak. DEN HAAG Het Tweede Kamerlid mej. Van Leeuwen (ARP) heeft mi nister Udink (volkshuisvesting en ruimtelijke ordening) gevraagd wan neer een beslissing kan worden tege moet gezien over de noodzakelijke wegverbindingen voor de ontsluiting van Groot-Zoetermeer, met name wat de aanleg van Rijksweg 14 betreft Na zes jaar bouwaktiviteiten is met de aanleg van geen der noodzakelijke wegen een begin van uitvoering ge maakt, aldus het Kamerlid, zulks on danks de verschillende toezeggingen van de rijksoverheid. Zij vraagt, of voortzetting van het woningbouw-tem- po verantwoord is zonder spoedige realisering van althans enkele of op zijn minst een van de noodzakelijke wegverbindingen. In de vragen wijst mej. Van Leeuwen er op, dat gebruik making van de trein met de dag moeilijker wordt door een verkeers chaos aangezien Rijksweg 12 zijn op namecapaciteit langzamerhand heeft bereikt. WASSENAAR Vicaris Th. H. G. Hulst van de hervörmde wijkgemeen- te Den Deyl heeft een beroep aange nomen naar Westzaan. Vicaris Hulst zal daar tevens predikant van de gere formeerde kerk worden. In Westzaan zijn nl. beide kerken gecombineerd. KATWIJK Ter voorbereiding van de Oranjefeesten wordt op donderdag 27 april een zangavond gehouden in de Nieuwe Kerk. Ds. A. Vink en ds. G. van Halsema zullen de opening en sluiting verzorgen.- Voor "Wassenaar' hadden beiden die avond eerst de wijnfles aangesproken. Daarna werd in de auto van Petrus naar Wassenaar gereden en uitgeke ken naar een niet verlichte woning. De 65-jarige bewoonster van het pand was naar een toneelavond. Toen het tweetal gelijk maar even een bezoek bij de buren wilde gaan afleggen en daartoe eveneens een ruit ver nielde, alarmeerde een 72-jarige vrouw de politie, die de mannen in de kraag greep. Het strafblad van Petrus en Wilhel mus is beslist niet brandschoon, van Petrus het zwartst met straffen, varië rend van enkele maanden tot drie jaar. 'Eigenlijk bent u een beroepsin breker', constateerde de president van de rechtbank. Maar volgens Petrus zal .dat nu anders gaan worden. Wat Wilhelmus betreft, die is sinds jaren arbeidsongeschikt verklaard, doet weinig anders dan autorijden, t.v. kijken en slapen, zoals de rappor ten meedeelden en volgens verdachte zelf doet hij er een beetje handel bij. Voor de sociale werkplaats voelt hij niets. Hij zou bij een dergelijke afkeuring wel gek zijn als hij ging werken', zo stolde zijn verdediger de situatie, het geen de ergernis van de rechtbankpre sident opwekte. De verdediger, mr. H. WOENSDAG 26 APRIL Kon .Schouwburg: 20.15 uur Vroeger. Poppentheater Frank Kooman: 14.30 uur De Pantoffels van koning Kou kleum DONDERDAG 27 APRIL Kon. Schouwburg: 20.15 uur Maak mevrouw niet wakker. Petrakerk: Thorbeckelaan 20 uur Kon. Zangverg. Excelsior o.l.v. R. v. Ype- ren met solisten (Monteverdi, Buxte- hude, Britten). VOORSCHOTEN: Kasteel Duivenvoor de: 20.30 uur Ank Reinders sopraan, Chr. Verhoog bas-bariton, Wim Serlie piano (Brahms, Schuman, Wolf). DLEFT: Oude Kerk: 20 uur Met Hart en Stem en Pelgrims Mannenkoor o.l.v. Bernard Verboom, P. v. Amstel orgel. Zangavond. DELFT: Aula T.H.: 20 uur R'dams Philh. orkest. J. R. Reinders voerde bezwaren tegen het rapport van de psychii* dr. Havermans, die o.a. stelde, fl- Wilhelmus 'had weten te bereiij dat hij niet meer hoefde te werkeT De Officier van justitie, mr. E. Ilillen wond zich hevig op niet alk over de gepleegde vernielingen ia school, maar vooral vanwege heat mak waarmee kostbare schilderj die vaak onvervangbaar zijn, worn gestolen en beschadigd. |2: De eis tegen Petrus luidde 9 maaue gevangenisstraf waarvan 2 maaide voorwaardelijk en tegen Wilheljk met iets lichter strafblad. 8 maai» waarvan 3 voorwaardelijk met h proeftijd van 3 jaar en aftrek b voorarrest. D Vonnissen op 9 mei SASSENHEIM Programma ka ginnedag (1 mei): 8 uur klokgeluj uur optocht (Essenlaan, Rusthofloc Kerklaan, Parklaan, Molenst%e Hoofdstraat. Julianalaan, Emmaljp Wilhelminalaan, raadhuis); 9.30 ih aubade raadhuis; in 'Ontmoeting' 4 de kleuters het poppentheater 'Qh lie Remark' (9.30, 10.15 en 11.00 uk 12 uur: Korfbaldemonstratie; 13.3b] tekenwedstrijd jingens en meisjtj tot 10 jaar; 13.30 u ringsteken oJc fiets voor meisjes 12 tot 14 jaar; IJ u. idem jongens 12 tot 14 jaar; lib u. zaklopen jongens en meisjes lQd 12 jaar; 15 u. hardlopen met hini nissen en waterballet jongens jr meisjes van 14 tot 16 jaar; 19U korfbalwedstrijd om de Oranje-wi^i beker tussen TOP en VEO. Voorbil 20.30 u. lampionoptocht (Hoofdsti Zandslootkade, Hein Baderstraat, jtt rijkestraat, Julianalaan, Emmali Wilhenjinalaan). De spelen voor jeugd worden schoolsportveld. gehouden op h ZOETERMEER In het Centj. aan de Stationsstraat wordt op april 's middags om drie uur oprichtingsbijeenkomst gehouden de plaatselijke afdeling van de prr tants christelijHe ouderenbond. WASSENAAR Donderdagavond 4 mei zal vanaf de Nachtegaallaan tus sen half en kwart voor aioht 's avonds een stille tocht vertrekken naar de begraafplaats Het lange duin aan de Schouwweg. „God is het, die rechtvaardigt" Romeinen 8 vers 33 Heden behaagde het de Here onverwacht tot Zich te nemen mijn zeer geliefde Man, onze lieve Broer, Zwager en Oom Cornelis Bosman ridder in de orde van Oranje Nassau op de leeftijd van 65 jaar. Mede namens verdere familie: A. Bosman-Vos Rotterdam, 25 april 1972. 's Gravenweg 325. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Voorschoterlaan 51, gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar donderdag 'en vrijdag van 19.30—20.00 uur. Liever geen bezoek aan huis De teraardebestelling in het familiegraf op de Algemene Begraafplaats Crooswijk zal plaats vinden zaterdag 29 april a.s. Aankomst in de kapel om 13.00 uur. Vertrek van het woonhuis om 12.30 uur. Tevens is er gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel op Crooswijk. Met grote droefheid geven wij kennis van het plotselinge overlijden van onze beste vriend en commissaris van onze vennootschap, de heer C. Bosman Zijn heengaan betekent voor ons een groot ver lies en aan zijn energie, integriteit en menselijke persoonlijkheid, zullen wij steeds de beste her- rinneringen bewaren. Directie C. de Mooy Sc Zonen N.V. Rotterdam, 25 april 1972. 858975; en Anneke Scholte, Kraaien- iaan 26. tel. 230570. Het adres is ondertekend door Petra van Aurich. Maria de Groot, Henk Meijer, Anneke Scholte, Jan Verha gen, Geertje en Sibbele Witteveen. HAARLEMMERMEER De commis sie voor economische zaken en mid denstandszaken boog zich maandaga vond over de plannen om een mid- denstandsraad in het leven te roepen. De middenstanders willen deze raad direkt functioneel laten werken, wat evenwel niet terstond mogelijk is. Een commissie ad hac heeft de kwes tie nog in onderzoek. Voorzitter C. Avis vond het in ieder geval een hele verbetering dat de drie middenstands- verenigingen nu tot één geheel zijn samengevoegd. Hij twijfelt er niet aan of hieruit zal t.z.t. een middenstands- raad worden geboren. Met grote verslagenheid berichten wij u het plot selinge overlijden van onze hoofddirekteur, de Heer C. Bosman ridder in de orde van Oranje Nassau Wij verliezen in hem een vriend, collega en chef, die met zijn grote gaven vele jaren leiding aan onze onderneming heeft gegeven. Ook door zijn warme belangstelling voor ieder van ons per soonlijk zullen wij hem zeer missen en hem in dankbaarheid blijven gedenken. De begrafenis zal plaatshebben op zaterdag 29 april 1972 op de Algemene Begraafplaats Croos wijk, Kerkhoflaan 15 te Rotterdam. Aankomst in de kapel om 13.00-uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kapel van de begraafplaats. Direktie en personeel van de N.V. „Firma Bosman" Rotterdam, 25 april 1972. Coolhaven 126142. Met diepe droefheid en verslagenheid vernamen^' wij het plotselinge overlijden van onze onverge-^ telijke vriend, de heer u Cor Bosman r De vele jaren van oprechte vriendschap waarinï hij ons persoonlijk en zakelijk steeds een onver-| vangbaar raadsman is geweest, zullen voor on#f en onze kinderen een blijvende mooie herinne-L ring zijn. i C. de Mooy A. de Mooy-Van Egmond je Oegstgeest, 25 april 1972. to Psalm 40 5 i Wel zali'g de man, die de Here) tot zijn vertrouwe heeft gesteld; Zeer plotseling nam God tot Zich, mijn lieve Ma^ en onze zorgzame Vader Arend Verschoor op de leeftijd van 52 jaar. P. G. Verschoor-Vos Nel en Eimert Teuni en Bas Simone en Wim Lia Machiel Almkerk, 24 april 1972. Provincdaleweg N 18. Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 27 apri^ des n.m. 2.30 uur. En vooraf gaat een rouwdienst! in de Gereformeerde Kerk te Almkerk, die aan vangt om 1.30 uur. U wordt verzocht om 1.15 uuij aanwezig te zijn. Gelegenheid om de familie te condoleren wordt gegeven na afloop van de beJ grafenis in de consistorie van de Geref. Kerk. Geheel onverwacht ontsliep in volle vrede en overgave des geloofs mijn lieve Vrouw, onze' zorgzame Moeder, Schoonmoeder, Oma, ZusterJ Schoonzuster en Tante Maria Verkade-Mulder op de leeftijd van 74 jaar. T. J. Verkade Joke, Ben, Rob en verdere familie. Ij Zoetermeer, 23 april 1972, Van Aalstlaan 84. Corr.-adres: Frans Cobellaan 28, Voorburg. Aan huis geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de Diakonesseninrichting aan de Fonteijnen- burghlaan 5 te Voorburg, bezoek van 11 tot 12]C uur en van 2.30 tot 4 uur. I* De begrafenis is bepaald vrijdag 28 april om 15 uur op de begraafplaats Nieuw Eykenduynen aan de Kamperfoestraat te 's-Gravenhage.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 4