McGovern is grote winnaar Chinese rol in Midden-Oosten VS hebben 32.000 militaire functionarissen in Thailand Prijsstijging leidt tot onlusten in W.-Argentiniè Referendum in Ulster? Indonesië en Maleisië lijven Straat Malakka in Franse referendum wordt op 23 april gehouden Successen N.-Vietnam Erkenning VS levert Bangladesj voordeel op Castro kwaad over bomaanslag in Canada Rompkabinet voor Noord-Ierland ITROLTT/KTAKTET DONDERDAG 6 APRIL 1972 Verrassing bij voorverkiezing Wisconsin WASHINGTON (/.P. UPI, Reuter) Senator George McGovern is de grote overwinnaar gewor den in de voorverk>,zing van de Democratische partij in de Amerikaanse staat Wisconsin. Hij be schouwt zich sinds giiteren als één van de belangrijkste mededingers naar de kandidatuur van zijn partij bij de presidentsierkiezingen van november Toen bijna alle stemmen waren geteld, was de 6tand: McGovern 30, Gtorge Wallace 22, Hubert Humphrey 21, Edmund Muskie 10, Henry Jack son 8 en John V. Lindsa> 7 procent. BlITEVLAND K9 De enorme overwinning van de sena tor uit Zuid-Dakota heeft meteen een eind gemaakt aan de pogingen vm burgemeester Lindsay van New Yorr, de presidentskandidatuur te bemachti gen. Lindsay heeft zich uit de strijd teruggetrokken. Ook de kansen van Muskie zijn kleiner geworden nu hij opnieuw een grote nederlaag heeft ge leden. Gouverneur Wallace van Alabama kreeg meer stemmen dan de vroegere vice-president Humphrey. Dat was geen verrassing, omdat in Wisconsin republikeinse kiezers kunnen mee doen aan de democratische voorver kiezingen. Verwacht werd, dat talrijke republikeinen op Wallace zouden stem men om te voorkomen, dat een duide lijke winnaar uit de strijd tevoor schijn zou komen. Niettemin is het opvallend, dat McGo vern veel meer stemmen heeft vero verd dan Humphrey. Hij had tot dus ver betrekkelijk weinig succes ge boekt. Steeds hield hij echter vol, dat daar bx de voorverkiezing in Wiscon sin vera»dering in zou komen. McGovern heeft niet alleen 'n belang rijke psyciologische slag gewonnen; hij heeft oüc een belangrijke rivaal uitgeschakeld, want Lindsay mikte eveneens op de links-liberale stem men. De kansen van McGovern voor de voorverkiezingen ia Massachusetts en Pennsylvania op 25 aoril zijn enorm gestegen. Ook daar kont hij uit tegen Muskie en Humphrey. In zijn kamp gelooft men, dat hij in Massachusetts zal winnen en in Pennsylvania een goed figuur zal slaan. Wallace heeft zijn resultaat een 'over winning1 voor hemzelf genoemd, om dat 'dit resultaat zoveel beter was dan verwacht was'. Hij zei, hierdoor een serieus kandidat te zijn geworden. Humphrey Uitbreiding van het geweld gevreesd BUENOS AIRES (AP, Reuter) Soldaten hebben gisteren de hele dag gepatrouilleerd in de straten van de Westargentijnse steden Men- Humphrey had eigenlijk op overtui gende wijze moeten winnen om een eind te maken aan zijn image van verliezer en om zich definitief aan het hoofd van de democratische kandida ten te plaatsen. De mensen die de campagne van Humphrey leiden maken zich echter meer zorgen over Muskie dan over McGovern. En Humphrey heeft inder daad meer stemmen behaald dan Mus kie. De kandidatuur van Muskie heeft ernstig geleden, omdat hij in Wiscon sin als favoriet werd beschouwd. McGovern heeft verklaard, zich een kans van 50 procent op de kandida tuur van zijn partij te geven. CAIRO (Reuter, UPI, AP) Mahmoud Riad (de vroegere minister van buitenlandse zaken, die nu speciaal adviseur van president An war Sadat is) heeft bij zijn terugkeer uit China verklaard, dat dit land een belangrijke rol kan gaan spelen in het Midden-Oosten. Een zeer verheugde senator George McGovern met zijn vrouw Ellen. Hij had zijn tegenstanders in Wisconsin ver achter zich gelaten. Riad, die besprekingen heeft gevoerd met premier Tsjoe En-lai, zei dat China het Palestijnse volk zal steunen en de terugtrekking van alle Israëli sche troepen uit de bezette Arabische gebieden zal eisen. Hij gaf te verstaan dat geregeld overleg zal worden ge pleegd tussen beide landen. Aangenomen wordt dat het bezoek van Riad voornamelijk bedoeld was om de Sowjet-Unie duidelijk te ma ken. dat Egypte ook andere vrienden heeft. Riad gebruikte het woord 'self- dependence', toen hij het doel van zijn reis in één woord trachtte samen te vatten. Dit betekent zoveel als afhankelijk van zichzelf. Irak Riad deed een beroep op de Arabische landen, China te raadplegen bij het oplossen van hun problemen. Hiermee had hij misschien vooral het oog op Irak, dat vandaag bezoek krijgt van de Russische remier Aleksj Kosygin. Moskou is al enige tijd teleurgesteld over de houding van Egypte en pro beert in andere Arabische landen zijn positie te versterken. Tijdens een bezoek van hooggeplaatste Iraakse officieren heeft Kosygin op 10 februari in Moskou opgeroepen tot een 'solide strategisch bondgenoot schap'. Waarnemers achten het moge lijk, dat tijdens Kosygins bezoek Irak en de Sowjet-Unie een vriendschaps verdrag zullen sluiten. Een onbekend aantal Russische oor logsschepen is in verband met het bezoek van Kosygin op weg naar Iraakse havens aan de Perzische GolL Mogelijk houdt dit vlagvertoon ver band met het slepende conflict tussen Irak en Perzië. De Egyptische strijdkrachten zijn nu gereed voor een totale oorlog tegen Israël. Zij zullen dc volgende ronde van het conflict tot het bittere einde voortzetten. Aldus generaal Mohamed Achmed Sadek, de Egyptische minis ter van oorlog. De beslissing om ten strijde te trekken zal echter van poli tieke aard zijn, zo deelde hij mee op een bijeenkomst van de Arabische Socialistische Unie (de enige toegesta ne politieke partij in Egypte). In Libië zal een nieuw kabinet wor den gevormd. Alle zittende ministers hebben hun ontslag aangeboden aan de Libische leider, kolonel Chaddaffi. VN-steun aan Indonesië voor geboortebeperking doza en San Juan, waar dinsdagavond de staat van beleg is afgekon- Djakarta (Antara) De 'intema- digd, nadat protesten tegen de verhoging van de elektriciteitstarie- tional Development Association', een .x instelling van de Wereldbank, en het ven in bloedige rellen waren uitgelopen. *u. n. Fund for Population Activities' j t zullen elk 13.2 miljoen dollar bijdra- Mendoza werd het zwaarst getroffen optreden in westelijk Argentinië een gen aan een project van de Indonesi- algemene staking af, waaraan op rui- sche regering om de voorlichting over me schaal gehoor werd gegeven. Gou-* geboortebeperking te verbeteren, verneur Gabrielli van de provincie Het aantal deskundigen in Oost-Java, Mendoza heeft uit protest tegen het Djakarta en Bali zal worden vertien- politieoptreden zijn ontslag ingediend, voudigd en er zullen tien scholen voor Hij werd vervangen door generaal adviseurs, vroedvrouwen en verpleeg- Luis Centurion. sters worden gebouwd. toen een algemene staking van twee uur dinsdag uitmondde in een golf van gewelddadigheid. Achtduizend de monstranten probeerden delen van de 6tad in brand te steken. Een arbeider werd door een kogel van de politie gedood en 70 betogers raakten ge wond. Dinsdagavond breidden de on lusten zich uit tot San Juan, een provinciestad op 193 kilometer af stand van Mendoza. Demonstranten, die ondanks het poli- tieverbod een demonstratie wilden houden werden door de politie uiteen gedreven. De politie maakte gebruik van traangas. Het vliegveld van Mendoza was voor al het commerciële verkeer gesloten. Uitbreiding Men vreest dat de protesten, die voor namelijk zijn gedoeld als protest te gen de stijging van de elektriciteitsta rieven met 110 procent, maar ook zijn gericht tegen de andere prijsstijgin gen, zicih zullen uitbreiden tot andere steden. President Alejandro Lanusse, die voor de grootste moeilijkheden staat, sinds hij een jaar geleden aan de macht kwam, heeft de militaire junta in een spoedzitting bijeen geroepen. In de industriestad Corboda zijn de veiligheidstroepen in staat van paraat heid gebracht. Generaal Alcides Lopez Aufranc, com mandant van het militaire hoofdkwar tier in Cordoba, heeft een verklaring afgelegd, waarin staat dat de oproeren in Mendoza en San Juan een onder deel zijn van 'opeenvolgende stappen' van de extreem linkse beweging om de algemene verkiezingen, die in maart 1973 zullen worden gehouden, jte saboteren, rd, De algemene vakbond CGT kondigde gisteren uit protest tegen het politie- LONDEN (Reuter, UPI, AFP) Sean Rory O'Brady, voorzitter van de politieke afdeling van de 'Voorlopige vleugel' van het illegale Ierse republi keinse leger (IRA), heeft ontkend dat hij de organisatie heeft aangekon digd van een referendum onder de rooms-katholieken van Noord-Ierland. 'Ik heb nooit van een dergelijk refe rendum horen spreken,' zei hij, 'ons j standpunt is erg duidelijk. Wij zijn gescheiden van de militante vleugel (de IRA), maar als die besloten zou hebben iets dergelijks te ondernemen dan zouden wij zeker op de hoogte zijn gebracht' aldus O'Brady. Desondanks is er in Ulster een cam pagne op gang gekomen voor beëindi- Iging van de gewelddadige acties van het IRA. In Londonderry gaven IRA- kringen te verstaan dat leden van dc j 'provisionals' bezig zijn met informele opinie-onderzoeken in de rooms-katho- lieke wijken Bogside, Creggan en Brandywell. In Belfast keerden IRA-officieren, die eerder asiel hadden gezocht in de Ierse republiek, terug in de rooms- katholieke wijk Andersonstown om de kracht te meten van een vredescam pagne die is ontketend door vrouwen en priesters. j WASHINGTON (AP) De erken ning van Bangladesj door de Verenig de Staten zal, naar wordt verwacht, Bangladesj belangrijke economische voordelen opleveren, maar zal tcch I een aantal diplomatieke problemen on- opgelost laten. DJAKARTA (Reuter) Elk buitenlands oorlogsschip dat van de Straat van IVIalakka gebruik wil maken, dient tevoren Indonesië of Maleisië op de hoogte te stellen. Deze nieuwe maatregel, die door de stafchef van de Indonesische marine, ad miraal R. Soedomo, bekend is gemaakt, betekent een volgende stap in de sinds enige tijd door Indonesië en Maleisië gevolgde strategie om de belangrijke tussen Sumatra en Maleisië gelegen vaarroute te annexeren. Beide landen heb ben hun territoriale zeegrenzen zodanig opgeschoven, dat de Straat nagenoeg geheel binnen hun gebied kwam. De Sowjet-Unie wil de aanspraken van Indonesië en Maleisië op de Straat van Malakka, één van de voornaamste zeeverbindingen tussen de Indische en de Stille Oceaan, niet erkennen. Omdat de Russische vloot in de Indische Oceaan steeds omvangrijker wordt hecht de Sowjet-Unie grote waarde aan een onbe lemmerde vaart door de Straat van Malakka. Die moet volgens Moskou een in ternationale waterweg blijven. Onlangs heeft Indonesië een vaarverbod door de Straat uitgevaardigd voor schepen met een tonnage van meer dan 200.000. Het bood daarvoor Straat Lom bok of Straat Makassar als alternatieve vaarroutes aan. PARUS (AFP, UPI) Tijdens het referendum dat op 23 april zal plaatsvinden mogen de Fransen de volgende vraag met ja of nee be antwoorden: 'Keurt u, in het Ucht van de nieuwe perspectieven die zich voor Europa openen, het door de president van de republiek aan het Franse volk voorgelegde wetsvoorstel goed dat de ratifice ring regelt van het verdrag inzake de toetreding van Groot-Brittan- nië, Denemarken, Ierland en Noorwegen tot de Europese Gemeen schap?' De datum waarop het referendum zal worden gehouden werd gisteren op een ongewoon korte kabinetsvergade ring vastgesteld. De bijeenkomst stond onder leiding van president Ge orges Pompidou, de man die vorige maand besloot het volk over de toe treding van Engeland te raadplegen. Uit eerste opiniepeilingen is gebleken dat een grote meerderheid van de 28 miljoen stemgerechtigden zich voor uitbreiding van de EEG zal uitspre ken. Dat zou een motie van vertrouwen betekenen voor de president, die zelf voor toelating van genoemde landen Politieke waarnemers zien het refe rendum dan ook voornamelijk als een door Pompidou op touw gezette poli tieke test, waarmee hij de anti-EE- G'ers in zijn land de wind uit de zeilen wil nemen. Daarbij komt nog dat koningin Elizabeth op 15 mei voor een officieel bezoek in Frankrijk aankomt. 'Een massale goedkeuring van Engelands toetreding door de Fransen zou het beste cadeau zijn dat Frankrijk de koningin van Engeland zou kunen geven', zo luidde de me ning van een hoge functionaris van het presidentiële paleis. PEILING Uit een opiniepeiling van het Franse opinie-instituut IFOP is gebleken dat 65 procent van de ondervraagden van plan was naai- de stembus te gaan. Van hen was 80 procent van plan 'ja' te stemmen tegen 20 procent 'neen'. De Franse communistische partij heeft geadviseerd 'neen' te stemmen. De socialisten zullen zich gemotiveerd van stemming onthouden. De Radicale Partij van Jean-Jacques Servan-Schrei- ber is voor het uitspreken van een 'ja'. HAVANNA (Reuter) Premier Fi del Castro is gisteren bitter uitgeva ren tegen de politie van Montreal, die hij beschuldigde van 'wreed fascis tisch' optreden na een bomaanslag op de Cubaanse handelsmissie, waarbij dinsdag een 35-jarige Cubaanse bewa- gebouw waren twee bommen ontploft, ker werd gedood. Op het dak van het waardoor het ernstig werd bescha digd. De politie van Montreal zei dinsdag, dat zij zeven Cubaanse functionaris sen had gearresteerd, die geweigerd hadden hen voor onderzoek toe te la ten. Zij werden later vrijgelaten. Castro zei gisteren in een toespraak, dat Cuba bij de Canadese regering te gen het optreden van de politie heeft geprotesteerd. De gearresteerde Cu banen zouden volgens hem op het po litiebureau zijn mishandeld. Alitalia wil sluiten rome (AP) De Italiaanse lucht vaartmaatschappij Alitalia, die door een reeks ernstige stakingen is ge troffen, overweegt het bedrijf te slui ten tot de arbeidsproblemen geheel zijn opgelost De luchtvaartmaatschappij zei niet wanneer de eventuele sluiting plaats zou vinden, maar verklaarde dat het steeds moeilijker werd om de eenvou dige dienst, die het bedrijf sinds vier weken onderhoudt voort te laten du ren. Nu de strijd in Vietnam op nieuw in volle hevigheid is ont brand wordt de Amerikaanse luchtmacht op grote schaal inge zet om de door Nixon gepropa geerde 'vietnamiseringspolitiek' nog enigszins geloofwaardig te maken. De Amerikaanse lucht macht is uiterst belangrijk als steun voor de Zuidvietnamese militairen. Veel Amerikaanse vliegtuigen stijgen op van vlieg velden in Thailand. Over de rol van de Amerikaanse militairen in dit Zuidoostaziatische land schreef Leon Daniël, de corres pondent in Bangkok van het Amerikaanse persbureau UPI het volgende artikel. Uit Amerikaanse bronnen is kortge leden iets van de geheimzinnigheid weggenomen over de rol die Ameri kaanse militaire adviseurs en oplei- dingsfunctionarissen spelen. in Thailand door Leon Daniel Er zijn in Thailand 245 adviseurs van de Amerikaanse luchtmacht, het leger en de marine, aldus de zegslie den. Er zijn bovendien ongeveer 280 leden van de Amerikaanse 'special forces' (groene baretten), zeggen zij. In totaal zijn er thans ongeveer 32.000 Amerikaanse functionarissen in Thailand. Ongeveer 26.000 ervan zijn luchtmacht-functionarissen, die hun bijdrage leveren aan de lucht oorlog in Indo-China. Deze is met een geheimhouding omkleed, die nog groter is dan het stilzwijgen over de rol van Amerikaanse advi seurs en opleidingspersoneel in Vietnam. Adviseurs vechten niet in Thailand, zeggen de zegslieden. Zij voegen er aan toe dat nog nooit een Ameri kaan gedood is bij anti-oproer opera ties In Thailand. Groene baretten De zegslieden bevestigen de aanwe zigheid van personeel van de Ameri kaanse groene baretten in het kamp Sarit Sena. Dit Is. een geheime Thai se basis in het noorden van het land, waar Thaise vrijwilligers wor den opgeleid voor het gevecht in Thailand. De regering van Thailand wil niet toegeven dat zij ook solda ten in Laos heeft. Maar het is bekend dat er minstens 5000 Thaise militairen in het buurland vechten. Het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken zegt dat deze Thaise militairen, die door sommi gen huurlingen worden genoemd, beschouwd worden als plaatselijke troepen in Laos 'die hen geschikt maken voor wettelijk gerechtvaar digde Amerikaanse steun'. Het kamp Sarit Sena ligt ongeveer 32 km ten oosten van Phitsanoeloke en ongeveer op dezelfde afstand ten zuiden van de grens met Laos. Een Amerikaanse journalist die zich een paar dagen geleden buiten de poort waagde werd gevraagd of hij maar Al in mei 1962 vertrokken Amerikaanse mariniers met een geheime bestem ming naar het noorden van Thailand om het land, zo werd toen gezegd, te verdedigen tegen de 'communistische' agressie uit Laos. Toen op 20 januari de operatie Phoe Kwang begon zaten 16 Amerikaanse adviseurs samen met Ray onder één dak, op een afstand van drie km. van het naar voren geschoven opera tieterrein Phoe Kwang. Deze opera tie was de grootste militaire actie die de afgelopen jaren op Thaise bodem is uitgevoerd. Elke adviseur is expert op zijn ei gen gebied, dat kan infanterie, artil lerie of de verbindingsdienst zijn. Eén van de leden van het team van adviseurs is luitenant-kolonel Willi am R. Cox, die 45 jaar piloot bij de Amerikaanse luchtmacht Is. Ongeveer de helft van de adviseurs spreekt de Thaise taal. Maar zij zijn er niet zo bedreven in als kolonel Ray, die de taal ook kan lezen en schrijven. Ray legt zijn rol als adviseur scherp aan grenzen. Want zo wil de Amerikaanse ambassadeur in Thai land, Leonard Unger, het. *Wlj zijn niet betrokken bij het kiezen van doelen', zo vertelde Ray ons in Lon Sak. "Wij hebben ook geen functie als verzamelaars van inlichtingen. Alles wordt door de Thais zelf ge daan. Zij doen hef. Ray zegt niet veel over de gevechts operaties. 'Wij zijn waarnemers en adviseurs', legde hij uit. Wij zijn hier om te assisteren en te beoorde len te bepalen welke training en welke uitrusting wel eens nodig zou kunnen zijn'. wilde vertrekken. En dat deed hij. Ongeveer 64 km verderop, ten oos ten van kamp Sarit Sena, ligt de stad Lom Sak, waar 10 Amerikaanse militaire adviseurs in een gerieflijk, uit bruine planken opgetrokken huis wonen. De man, die daar de leiding heeft is kolonel Charles G. Ray, die vloeiend Thais en Engels spreekt. Ray. die 52 jaar oud is, is al 34 jaar bij hert Amerikaanse leger. Hij doet periode dienst in 'Advies' voor de derde Thailand. Expert Ray voldoet volkomen aan de eisen die de Amerikaanse missie hier aan een ervaren adviseur in Thailand stelt. Dat betekent dat hij een ex pert is op het gebied van wapens en dat hij niet te veel praat. Advies is de naam van het spel. Geen kouwe drukte als burgerlijke actie. 'Wij zijn niet betrokken bij binnenlandse operaties hier', zegt Ray. 'JLk zou zo'n knaap die daar mee bezig is een stuk kauwgum kunnen geven, maar me er verder niet mee bemoeien. Maar dat is mijn werk niet'. Vervolg van pagina 1. stellen een politieke oplossing voor geheel Zuid-Vietnam op te leggen..- Dit is de beslissende veldslag van de oorlog, waarvan de nederlaag of de overwinning van het Zuidvietnamese volk afhangt', aldus de president. Hij drong er bij de pers op aan de overwinningen van de regeringstroe pen toe te juichen en do tegenslagen te verzwijgen. Voor de eerste keer in de Vietnamese oorlog zijn twee Noond Vietnamese straaljagers de gedemilitariseerde zo ne overgevlogen. De toestellen, van het type Mig-19, scheerden laag over Zuidvietnamese frontsteüingen bij Dong Ha. President Nixon heeft opdracht gege ven bommenwerpers van het type B- 52 ter versterking naar Zuidoost^Azië te zenden om het Noordvietnameso offensief in noordelijk Zuid-Vletnam tot staan te brengen. De toestellen zijn van drie bases in de VS vertrok ken. Daardoor zullen er de komende dagen zeker honderd van deze reus achtige bommenwerpers, die elk der tig ton aan bommen kunnen vervoe ren, boven Vietnam opereren. De Speciale Aktiegroep een aantal hoge functionarissen, die in Washing ton in spannende situaties bijeenko men heeft gisteren voor de derde keer in drie dagen vergaderd. Volgens woordvoerder Warren, is de Ameri kaanse president niet van plan op korte termijn verklaringen over Viet nam af te leggen. Noord-Vietnam heeft gisteren ver klaard, dat het bereid is de nodige 'strafacties' te ondernemen tegen eventuele Amerikaanse luchtaanvallen op Noord-Vietnam als vergelding voor het offensief in Zuid-Vietnam. Het officiële orgaan van Hanoi, het blad Nhan Dan, schreef: "De regering- Nixon koestert nog de illusie haar luchtmacht als troef te kunnen ge« bruiken. Om het heilig verzet van het Vietna mese volk te breken, haar trawanten te sussen en haar misdadige vietnami- seringsplan uit te voeren. Maar geen oorlogsdaden zullen de Amerikanen kunnen redden uit hun kritieke situar tie in Zuid-Vietnam. In het verleden hebben de Ameri kaanse agressors met een expeditionai re macht van meer dan een half miljoen man en een complete ont wrichtingsoorlog tegen het noorden, smadelijke verliezen geleden. Hoe kan Nixon, nu het machtsevenwicht duide lijk in ons voordeel is gewijzigd, zijn duistere plannen uitvoeren? De reali teit van de strijd en de overwinnin gen van ons volk in het gehele land bewijzen, dat aan alle Amerikaanse kuiperijen een verpletterende slag zal worden toegebracht' aldus het Noord- vietnamese partijblad. STERKTE De Vietnamese legers, die tegenover elkaar staan in de gevechten vlak onder de gedemilitariseerde zone in Zuid-Vietnam, schijnen numeriek aan elkaar gewaagd te zijn. Het Zuidvietnamese leger heeft echter steun uit de lucht van de Amerikanen en de hulp van de Amerikaanse Ze vende Vloot in de Golf van Tonkin. Officiële regeringskringen in Saigon en andere, onafhankelijke kringen, schatten het aantal Noordvietnamese troepen op ongeveer 50.000 man. Hier bij zijn begrepen drie Viet Cong regh menten en vier geniebataljons. De Zuidvietnamese strijdkrachten be staan uit 30.000 man geregeld troepen en een even groot aantal ongeregelde. BELFAST (AFP) William White- law, de staatssecretaris voor Noord- Ierland, heeft de samenstelling be kendgemaakt van een rompkabinet, dat onder zijn leiding gedurende een Jaar Noord-Ierland zal besturen. Het be staat uit: 1) Lord Windelesham, oud-onder staatssecretaris bij het ministerie van binnenlandse zaken. Hij is belast met de betrekkingen tussen de protestantse en katholieke bevolkingsgroepen; 2) Paul Channon, oud-onder-staatsse cretaris bij het ministerie van huisves ting in Londen. Hij heeft de porte feuilles van volksgezondheid en econo mische en sociale zaken; 3) David Howell, oud-onder-staatsse- cretaris bij het ministerie van binnen landse zaken in Londen. Hij is verant woordelijk voor financiën, handel en landbouw. De drie leden van het kabinet van Whitelaw zullen niet permanent in Noord-Ierland aanwezig zijn. Bij toer beurt zal echter steeds één van hen in Belfast verblijven.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 9