Ontzield PSV 'bevecht' punt bij Volendam Sparta opnieuw kwetsbaar Castenmiller 'netjes' boos op arbiter Hagan wacht vergeefs op zijn elftal Grieken verrassend langs Italië: 2-0 Kernploeg volledig achter Pfrommer Rotterdammers kunnen ook tegen FC Den Haag voorsprong niet vasthouden: Eredivisie Eerste divisie Sporttoto Lotto Topscores zelfklevende dierenfoto's bij Esso - TKOIJW/KWARTET MAANDAG 6 MAART 1972 SPORT DEN HAAG Op het moment dat Sparta de beloning leek op te eisen voor een uiterst creatieve tweede helft, was daar ineens Joop Korevaar die de kwetsbaarheid van Schwartz' ploeg blootlegde. De treffer van Korevaar, die de FC Den Haag vijf minuten vóór het einde van het attractieve duel naast Sparta bracht, leverde het bewijs dat Sparta tegen een sterke tegenstander geen voorsprong kan vast houden. In één maand tijd verspeelde Sparta daarmee drie over winningen: in de bekerstrijd tegen Feyenoord, in het duel met FC Twente en gisteren dan tegen Den Haag. Misschien had Janusz Kowalik, toch weer voor een belangrijk deel verant woordelijk voor het Spartadoelpunt, wel gelijk toen hij opmerkte: 'Sparta kan alleen voetballen als het niet voor komt. Als het 1-0 wordt, dan holt iedereen naar achteren, dan verliest iedereen z'n kop. We krijgen een heleboel kansen, maar iedereen is bang om de bal erin te schoppen. Ik word er zo langzamerhand misselijk van'. In de bij vlagen voortreffelijke twee de helft had Sparta al na een half uur voldoende afstand moeten nemen; maar Heijerman, Klijnjan en Kristen- sen misten enkele schitterende kan sen. Alleen Kowalik slaagde erin de uitstekende Ton Thie te passeren. Ko- v/aliks schot beukte de onderkant van de lat. maar via Mansveld sprong de bal alsnog in het doel: 0-1. Meende Den Haag-trainer Jezck later: 'Op dat moment dacht ik dat we verloren waren. Sparta heeft meer routine, vooral op het middenveld'. Oo dat middenveld was- Charley Bos veld de grote man bij Sparta. Voor de zoveelste keer al dit seizoen. In de tweede helft kreeg Bosveld zelfs Dick Advocaat. Den Haags terrier, naast zich; Kila verhuisde naar Klijnjan. Een compliment aan Bosveld dus, maar in feite ook een bewijs dat Klijnjan opnieuw kan imponeren. Klijnjan werkte hard, maar was wei nig gelukkig met zijn passes. Boven dien miste hij twee fraaig kansen. Niettemin meende Schwartz, die Klijnjan deze maal prefereerde boven Walbeek: 'Klijnjan is me niet te gengevallen. Het is alleen nog zaak dat hij zijn zelfvertrouwen terug krijgt'. En Klijnjan zelf: 'Ik ben wel tevreden. Ik dacht zo dat ik wel genoeg gedaan had'. Had Sparta het duel na rust kunnen beslissen, in de eerste helft had Den Haag de meeste mogelijkhelen om definitief afstand te nemen. Vooral via Harald Berg die tot driemaal toe de Spartaanse buitenspelval openruk te. was Den Haag gevaarlijk. Maar Doesburg was attent, terwijl Berg eenmaal juist voorlangs knalde. Na rust viel Berg terug, maar die tweede helft kon niet verdoezelen dat juist Harald Berg op het ogenblik de man is waarop Den Haag voor een belang rijk deel drijft. En juist nu dreigt Den Haag de Noor te gaan verliezen. Manager Eddy Hartman: 'Ik zou Berg erg graag willen houden, maar door dat z'n vrouw heimwee heeft, zullen we hem hoogstwaarschijnlijk kwijt ra ken'. En Berg zelf: 'Ik heb het be stuur beloofd te wachten met een uitspraak toit na' 15 maart tot na de bekerwedstrijd tegen Sparta. Ik wil geen onrust in de ploeg veroorzaken'. KRACHT Na rust leek Berg de kracht niet Twee van Benfica's ster spelers op weg naar het hotel: Simoes (links) en Eusebio. ROTTERDAM Op het mo ment dat de spelers van Benfica die woensdagavond in de eerste kwartfinalewedstrijd van het toernooi om de Europese beker voor landsleampioenen tegen Feyenoord spelen, gistermiddag het Rotterdamse Rijnhotel bin nenstapten, stond Benfica's En gelse coach Jimmy Hagan op Schiphol vergeefs op hun aan komst te wachten. De 52-jarige Hagan, die al enkele dagen in Rotterdam verblijft, was verteld dat zijn ploeg op Schiphol zou aankomen. De zwijgzame Brit trok naar de nationale vliegba nen en merkte daar snel dat zijn spelers in elk geval niet op Schiphol zouden landen. Vooraf gegaan door een char- tervliegiuig vol supporters arri veerden de zestien spelers, uit wie Hagan woensdagavond zijn elftal zal samenstellen, aan het begin van de middag met een speciale vlucht uit Lissabon op Zestienhoven, Het deed mana ger Guus Brox van Feyenoord kennelijk goed dat de enthousi aste supporters en de spelers vrijwel allen een rood-witte das droegen. 'Het is allemaal rood wit. Ze behoeven woensdaga vond in elk geval hun dassen niet te verbergen', was het com mentaar van Brox. De grootste belangstelling op de Rotterdamse luchthaven gold uiteraard sterspeler Eusebio. Daags tevoren had Eusebio overigens niet meegespeeld in de bekerwedstrijd van Benfica tegen Unia Coimbra, die door de Portugese kampioen dankzij een doelpunt van Jordao met 1- 0 was gewonnen. Simoes, Ben- finca's briljante middenvelder over deze wedstrijd: 'Het was een zeer matige ontmoeting. Maar wij speelden met een b- selectie. Wij wilden in verband met de wedstrijd tegen Feyen oord geen risico's lopen en daarom hadden nogal wat top- spelers een vrije dag gekregen'. ian moore lan Moore, de 27-jarige Engelse international van Nottingham Forest, heeft een contract voor Derby County geteknd. Zijn transferbedrag bedroeg 200.000 pond. Het record staat op naam van Alan Ball die van Everton naar Arsenal overging voor 220.000 pond, lan Moore heeft tot nu toe slechts een wedstrijd in het Engelse elftal gespeeld, vorig jaar januari tegen Neder land. kreeg hij in die periode: Doesburg redde. Couperus: 'Ik heb eigenlijk nauwelijks kans om terug te komen. Als ik zeker wist dat ik vier, vijf wedstrijden achter elkaar mocht spe len, dan zou ik er keihard tegenaan gaan. Dan heb je tenminste een be paalde zekerheid. Maar tien minuten is te weinig. Ik weet dat ik niet best draai, maar op deze manier krijg ik niet de kans om weer in vorm te komen. Ik begrijp het ergens wel, er wordt op dit moment van Den Haag alleen maar puur resultaat-voetbal ge vraagd. En dan kun je weinig experi menteren'. FC Den Haag-Sparta 1-1 (0-0). 69: Kowa lik via Mansveld 0-1. 84. Korevaar 1-1. Scheidsrechter: Keizer. Toeschouwers 16.000. FC Den Haag: Thie: Wljngaarde (Couperus). De Zoete, Mansveld. Korevaar: Advocaat. Berg, Kila: Hestad (Van Eeden), Roggeveen. Roodnat. Sparta: Doesburg: Venneker. Ter Horst, Eij- kenbroek. Walbeek; Van der Veen, Klijnjan, Bosveld; Heijerman, Kowalik, Kristensen. BERT NEDERLOF Tussen Sparta verdediger Gerrie ter Horst en doelman Pim Doesburg door richt Joop Koorevaar op het Rotterdamse doel. Het betekende de gelijkmaker voor FC Den Haag. liggen echter vooral in de aanval. Wytse Couperus en Hans van Eeden zijn uit vorm al mochten zij in de tweede helft alsnog opdraven ook Harry Hestad haalt slechts zelden zijn niveau van vorig seizoen en Sjaak Roggeveen lijkt nog altijd niet de aangewezen spits voor Den Haag. Het is misschien wel typerend voor de krachteloosheid van de Haagse aanval dat juist Korevaar de gelijkmaker achter Doesburg joeg, nadat Doesburg een vrije trap van Van Eeden had gemist: 1-1. Bosveld: 'Niet te geloven, die bal viel precies dood voor de voeten van Korevaar. Een kans van één op duizend'. En Schwartz: 'Op het moment dat die goal viel was Sparta in alle opzichten beter'. Hetgeen ook Berg wel wilde toegeven: 'Ik had nooit meer op die gelijkmaker gere kend. Sparta beheerste in de tweede helft de wedstrijd'. Ook Wytse Coupe rus kon zich niet waarmaken in de laatste tien minuten waarin hij Wijn- gaarde mocht vervangen. Eén kansje meer te kunnen opbrengen om te demarreren. Berg: 'Ik kon bijna niet meer in de diepte sprinten. Maar ik had in de eerste helft dan ook wel het een en ander moeten doen'. Bo vendien pakte Jan van der Veen Berg in de tweede helft aanzienlijk beter aan. Van der Veen: 'In de eerste tien minuten heb ik consequent op Berg gestaan, maar daarna liet ik hem lopen wanneer hij zich terugtrok. Dat leek me beter omdat Kila en Advo caat steeds kruisten achter Bosveld en Klijnjan. Maar in de rust heb ik gezegd: jullie zien maar, maar ik laat Berg niet meer los. In de tweede helft is ie dan ook amper aan de bal gekomen'. Niettemin is het duidelijk dat Den Haag Berg op dit moment zeker niet kan missen. Aadje Kila (18) heeft ongetwijfeld grote mogelijkheden, maar hij is nog te speels, hi] dolt nog te graag een tegenstander. Jezek: 'Te gen Bosveld zag je toch nog dat Kila routine tekort komt'. De persoonlijk heid die Kila nog mist, straalt wél van Berg af. Berg: 'Ik draai misschien goed op het moment, maar dat kan mijn besluit niet veranderen. De voet ballerij staat hier helemaal buiten'. De problemen van de FC den Haag Onmacht uit zich in agressie Van onze speciale verslaggever VOLENDAM indien de strijd tegen Volendam kenmerkend is voor de staat van ontluistering waarin de Philips SV, nog niet zo lang geleden met 'top-club' aangeduid, momenteel verkeert, wacht Kees Rijvers een zware taak. Want het elftal, dat gisteren in Volendam een gelijk spel 'bevocht' en daarmee nog gelukkig mocht zijn ook want datzelfde Volendam was immers verantwoordelijk voor het einde van PSV's weg in de bekerstrijd; dat elftal is in de eerste plaats 'ontzield'. Teleurstelling en vreugde enkele meters uit elkaar. Terwijl FC Den Haag doelman Ton Thie met de handen voor het gezicht de tocht naar het doel maakt, huldigen de Sparta-spelers Janusz Kowalik voor de openingstreffer. In vrijwel niets meer deed PSV giste ren herinneren aan het elftal dat enkele seizoenen lang in Europese beker-toernooien opmerkelijke presta ties leverde. Het PSV van nu mist die fantasie, die verrassende combinaties van toen, het mist een inspirator, een speler die stimuleert PSV is een elftal zonder hart. Zonder de geblesseerde Peter Kemper en Jos Dijkstra en met Johan De- vrinidt vijfentwintig minuten lang op de reserve-bank trad PSV liet verre van briljante Volendam initiatiefloos tegemoet. PSV wist vaak geen raad met de bal; vanuit overzichtelijke si tuaties werd bij herhaling de bal naar de tegenstander afgespeeld en uit de persoonlijke duels kwamen te vaak Volendammers als overwinnaars naar voren. Volendam kon dan ook in de eerste periode een licht overwicht opbouwen, hoewel gevaar voor Jan van Beveren uitbleef. Kort voor rust leek PSV zelfs ten onde rte gaan zoals ook in het beker duel, toen Ferreira met een kopbal op fraaie wijze een hoekschop van Kras tot doelpunt omboog. In de tweede helft leek het voor de hand te liggen Verzet van Excelsior tegen FC Twente gebroken door dubieuze treffer ATHENE Het Griekse voetbalelftal heeft zaterdag in Athene Italië, dat tijdens het toernooi om het wereld kampioenschap in Mexico als tweede eindigde en de Europese titel voert, met 2-1 verslagen. Enkele weken gele den werd het Griekse elftal door Nederland totaal overspeeld: 0-5. Voor 25.000 toeschouwers namen de Grieken in het Olympisch stadion na 12 minuten de leiding door Antonia- des, die een fout van Fachetti afstraf te, 1-0. De koningsschutter van Inter- nazionale, Boninsegna, kon acht minu ten later de gelijkmaker laten aante kenen, 1-1. Maar na 11 minuten in de tweede helft kopte Antoniades de Hel lenen naar een verdiende 2-1 overwin ning. De zege had nog groter kunnen zijn, want de Italiaanse defensie maakte een verre van zekere indruk. Vooral recordinternational Facchetti (62 interlands) bleef ver beneden zijn normale vorm. Van onze sportcorrespondent ENSCHEDE Het doelpunt, waarmee Theo Pahlplatz Excel sior in de 25ste minuut van de tweede helft op een onoverbrug bare achterstand van 20 zette, was er een met een luchtje. Pahl platz liep buitenspel toen Achter berg hem met een diepte-pass aanspeelde. Scheidsrechter Boos- ten keurde de treffer echter goed en voor Excelsiors trainer Joop Castenmiller was dat aanleiding zich na afloop niets aan te trek ken van de waarschuwing van de tuchtcommissie geen kritiek meer te uiten aan het adres van de ar bitrage. Castenmiller: 'Ik vind, dat je op een nette manier best iets mag zeggen. Die tweede goal heeft ons genekt. We hadden bepaald nog mogelijkheden met 1-0. Dan krijg je zo'n doelpunt tegen en dan is het gebeurd. De samenwerking tussen scheidsrechter en grensrechter liet nogal eens iets te wensen over'. Castenmiller had in zoverre gelijk, dat het doelpunt van Pahlplatz Excelsior definitief velde. Hij vergat er echter bij te vertellen, dat zijn ploeg ondanks een wat meer offensieve instelling na rust niet ge vaarlijk was geworden tegen een Twente-defensie waarin Drost, Hove en Oranen wegens blessures ontbra ken en doelman Schrijvers verre van fit was. En de Excelsior-coach vestigde er evenmin de aandacht op, dat Boosten vijf minuten na Pahlplatz' treffer een zuiver doelpunt van René van der Kerkhof had geannuleerd wegens ver meend buitenspel van Pahlplatz. Dit ten onrechte toegekende doelpunt en de tenonrechte afgekeurde treffer vormden de enige onderwerpen van gesprek na het kleurloze duel, dat de 8.500 toeschouwers in het zwak bezet te Diekmanstadion zelden kon boeien. FC-Twente speelde vrijwel steeds op de Rotterdamse spelhelft, maar leek lange tijd weer geen raad te weten met een defensief ingestelde tegen stander. Doordat Van Ierssel in plaats van Drost vrije verdediger speelde, Ach terberg als voorstopper fungeerde en Willy van der Kerkhof en Notten als vleugelverdedigers waren opgesteld, kon De Vries zich volop met aanval len bezig houden. Door een gebrek aan wendbaarheid kwam de bonkige Enschedeër er echter zelden aan te pas tegen de numeriek altijd sterkere Excelsior-defensie, die ook niet teveel problemen ondervond van de nog steeds niet in vorm zijnde Jeuring. Dreiging was er alleen wanneer de sterke middenvelder Wildbret en Pahlplatz aan het werk werden gezet. Wildbret scoorde drie minuten voor rust met een fraai schot het eerste doelpunt. Na rust probeerde Excelsior aanvan kelijk iets terug te doen, maar ook met Libregts in vooruitgeschoven po sitie sorteerden de aanvalsacties geen effect, waardoor de moeilijk- lopende Schrijvers nauwelijks op de proef werd gesteld. Castenmiller daarover: 'Onbegrijpelijk dat er niet meer is geschoten. Maar ja, we hebben niet voor niets erg weinig doelpunten ge maakt'. En Kees Rijvers: 'Tegen een ploeg waarvan meer aanvallend spel was te verwachten zou Schrijvers waarschijnlijk niet hebben gespeeld; omdat wel zo ongeveer kon worden nagegaan hoe Excelsior het zou doen, was er dit keer geen echt risico'. Uiteindelijk won FC-Twente toch nog vrij royaal. Pahlplatz en René van de Kerkhof na een knappe combinatie met Pahlplatz zorgden ervoor, dat de overigens goede doelman Van der Roer in de laatste twintig minuten nog twee keer werd gepasseerd: 3-0. Kees Rijvers: 'Als je in aanmerking neemt, dat het hele elftal door die blessures door elkaar moest worden gegooid, moet je toch wel tevreden zijn. Bovendien speelde vrijwel de gehele wedstrijd zich af op een strook van dertig meter. Als je dan drie doelpunten maakt is het nog zo gek niet'. Excelsiors aanvoerder Tettero kreeg halverwege de tweede helft een waarschuwing wegens het maken van aanmerkingen op de leiding. FC Twente-Exeelslor. 3-0 (1-0). 42. Wild bret 1-0. 71. Pahlplatz 2 0. 00. René van der Kerhof 3-0. Scheidsrechter Boosten, Toeschou wers 8500. FC Twente: Schrijvers: Willy van de Kerk hof. Vanlersel. Achterberg en Notten: Wild bret, Van der Vall. Vries: René van de Kerkhof. Jeuring. Pahlplatz. Excelsior: Van do Roer; G den Butter. Tettero. Van Nierop, v. d. Heide: v. d. Heijden. A. den Butter, v. d. Vaart; Meutste- ge (Cocnen), Libregts, Bassant. dat het verzet feller en geïnspireerder zou worden. Maar uit de wijze waarop PSV voetbalde bleek nauwe lijks de wil die achterstand weg te werken. De enige verandering bestond uit een toenemende mate van geïrri teerdheid bij de Eiudhovenaren, waar door het aantal handtastelijkheden toenam. In de reeks incidenten mis droegen Van Stippent en Radovic zich het meest in het oog lopend en scheidsrechter Van Gemert noteerde Jacques van Stippent toen deze moei lijkheden met Pelk had, omdat Van Stippent een trappende beweging naar de tegenstander maakte. Die uit onmacht voortkomende agres siviteit verdween echter snel. omdat Van Gemert direct strenger floot en omdat PSV toch nog snel gelijkmaak te. Johan De-vrindt leidde het doel punt in: hij bediende vanaf de achter lijn Eef Mulders, die vanuit vrije positie kon inkoppen. En daarmee kon PSV nog steeds met een score van minder dan vijftig procent, zon der meer tevreden zijn. Volendam - PSV 1-1 (1-0): 44 Ferreira 1-0; 77 Mulders 1-1. Scheidsrechter: Van Gemert. Toeschouwers 4.000. Volendam: Van Straaten. De Boer, Jack Jonk. Hans Jonk, Jan Jonk, Hoogland, Pelk, Miihrne. Kras, Ferreira, Bond. PSV: Van Beveren. Van den Dungen, Rado vic, Strik, Jensen. Van der Kuylen, Van Stippent, Van Kraay: Mulders, Hoekema (De Vrindt), Schmidt Hansen. INZELL Geschillen in de kern ploeg, die zich tijdens het Europees kampioenschap in Davos tussen enke le rijders en coach Leen Pfrommer manifesteerden, zijn dit weekeinde in Inzeil uit de weg geruimd. Tijdens een gesprek met de leiders is bij alle partijen de wens naar voren gekomen om ook het komende seizoen weer met elkaar door te gaan. Pfrommer, die de verlenging van zijn binnenkort aflopend contract mede had laten af hangen van de bereidheid van alle rijders hem als coach te willen acti veren, zal nu met de technische com missie van de schaatsenrijdersbond over de zakelijke punten van zijn contract moeten gaan praten. Pfrommer: 'Ik zelf wilde graag als schaatstrainer blijven werken, maar alleen dan met een ploeg, die ook voor honderd procent mee wil wer ken. Tijdens ons gesprek, waarin echt niet zo grote problemen zijn uitge sproken. kwam naar voren dat dit goed kan. Ik vind dat Je als kernploeg best wel eens een verschil van me ning mag hebben, dat je elkaar echt alles moet kunnen zeggen, maar dat je de ruzietjes die er zijn ook weer bij moet kunnen leggen. Ik hfb het wel eens vergeleken met een huwe lijk. Ook daarin komt dit voor. Ik geloof ook dat het nodig is'. ut- Van onze speciale verslaggever Vitesse—MW FC Utrecht—DWS TelstarNEC V olendamPSV FC Den BoschNAC FC TwenteExcelsior FC Den HaagSparta Ajax Feyenoord FC Twente Sparta FC Utrecht FC Den Haag NEC Go Ahead MW Telstar PSV NAC FC Groningen Excelsior DWS Volendam FC Den Bosch Vitesse 23 20 23 19 23 12 23 11 23 12 23 11 23 10 23 8 23 9 23 7 23 7 23 6 23 5 23 4 23 5 23 2 23 2 23 2 3 0 43 1 3 39 8 3 32 9 3 31 5 6 29 7 5 29 5 8 25 7 8 23 5 9 23 8 8 22 7 9 21 8 9 20 9 9 19 7 12 15 4 14 14 6 15 10 6 15 10 5 16 9 1—1 1—0 2—2 1—1 3—2 3—0 1—1 61—13 49—11 28—8 48—24 41—26 29—30 34—32 23—25 27—35 31—22 33—41 27—36 12—34 17—36 9—38 12—44 13—52 Zondag: Vltesse-Feyenoord, FC Utrecht-MW, Telstar-Go Ahead, Volendam-DWS, FC Den Bosch-NEC, Ajax-PSV, FC Twonte-NAC. FC Den Haag-FC GRoningcn, Sparta-Excelsior. Heraclesde Volewijckers 1—1 Willem IIHeerenveen 22 VeendamRoda JC 21 PECWageningen 31 Helmond SportSVV 00 Fortuna VI—FC VW 1-4 EindhovenAZ '67 43 Fortuna SCHaarlem 01 SC CambuurHVC 11 Blauw Wit—DFC 1—0 Haarlem 26 18 6 2 Heerenveen 25 13 8 4 Roda JC 26 15 4 7 AZ'67 26 12 9 5 Eindhoven 26 12 9 5 Wageningen 25 13 3 9 Veendam 26 10 9 7 Blauw Wit 25 11 5 9 HVC 26 10 7 9 PEC 26 9 7 19 FC VW 26 8 7 11 Willem H 26 7 9 10 Fortuna SC 26 8 7 11 Heracles 26 8 6 12 SW 26 8 6 12 Cambuur 26 8 5 12 De Graaf schap 25 7 6 12 Fortuna VI. 26 6 8 12 Volewijckers 25 4 11 10 DFC 26 5 6 14 Helmond Sport 25 4 8 13 ondag: Willem li-de Graafschap. Veendam-de Volewijckers, PEC Zwolle-Heerenveen, Hel mond Sport-Roda JC, Fortuna VI.-Wagenin gen, Eindhoven-SW, Fortuna SC-FC VVV, SC Cambuur-AZ'57-Blauw Wit-Haarlem, DFC- HVC. Een juist ingevulde kolom van toto 33 ziet er als volgt uit: 1—3_1 2—3—1 Bij het kantoor van dc nationale sporttotali- sator had zich gisteravond een deelnemer aangemeld met dertien Juiste voorspellingen in toto 33 van het afgelopen weekeinde. De cijfers van toto 33 zijn: aantal deelnemers 621.299. De inleg was 1 367.166 gulden, voor de prijzen is beschikbaar 578.312 gulden. De eerste, tweede cn derde prijs en de extra premie zijn elk 144.578 gulden De winnende getallen in de Duitse Lotto zijn: 20 23 27 33 36 41 Reservegetal: 15 Olympianummer 6511 Joham Cruijff Is door zijn drie doelpunten in de wedstrijd tegen FC Groningen Ruud Geels op de topscorerslijst tot op een treffer genaderd. Het totaal van de Ajacied be draagt nu 15 doelpunten. De topscorerslijst ziet er als volgt uit: 1. Geels (Go Ahead Eagles) 16, 2 Cruijff (Ajax) 15. 3/4 Schoen maker (Feyenoord) en Kowalik (Sparta) 12, 5. Groenendijk (FC Utrecht) 11. 6/7 Devrlndt (PSV) en Van Veen (FC Utrecht) 10, 8/12 Bosveld (Spairta), Van Dijk (Ajax), Bish (NAC), Keizer (Ajax) en Brokamp (MW) allen 9, 13/16 Koudljzer (Sparta), Berg. Rog geveen (belden FC Den Haag), Wery (Feyen oord) allen 8, 17/22 Coenen (Excelsior), Cou perus (FC Den Haag), Jensen (FC Gronin gen). Klijnjan (Sparta), Swant (Ajax) en Janssens (NEC) allen 7 23/24 Hasil (Feyen oord) en Schrijvers (NAC) 6. 25/36 Steen Olsen (FC Utrecht), Vrauwdeunt (DWS). De Jong (NEC). Ter Mors (Go Ahead Eagles). Gerritsen (Vitesse), Mnaz (MW), De Winkel (Go Ahead Eagles). Mansveld (FC Den Haag), Oldenburger (FC Groningen). WUly en René van de Kerkhof (FC Twente), G. Mühnen (Ajax), allen 5. (ADVERTENTIE) Prachtige kleurenfoto's van wilde dieren in de vrije natuur. Bij de meeste Esso dealers. Gratis bij tenminste 20 liter benzine of 2 liter Esso Mix. Voor deze leerzame serie heeft Esso ook een prachtig album. Slechts 2,95.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 11