Israël en Syrië bestoken elkaar In Noord-Ierland vijf moorden Zweed leeft onder constante druk Bezoek aan Pekings Verboden Stad België in last door 'petroleum-staking Michael X gearresteerd in verband met moorden Weer uitstel lancering België wenst geen mammoet tankers Taxi geëxplodeerd in Londonderry Strijd in Vietnam duurt voort Hitier weigerde krij gsge vangenen uit te wisselen OESO enthousiast over stadscentrum zonder auto's Chinezen kopen van Amerika kunstmaan-grondstation TROUW/KWARTET DONDERDAG 2 MAART 1972 BUITENLAND TEL AVIV, DAMASCUS, BEIROET (Reuter, AP, UPI) Het Arabisch-Israëlische strijd-toneel heeft zich gisteren naar Syrië verplaatst. Eerst stegen Israëlische bommenwerpers op en bombar deerden kampen van de Palestijnse commando's in de woestijn in het zuiden van Syrië, als vergel ding voor de commando-acties van de afgelopen dagen. Daarna bombardeerden Syrische vliegtuigen Israëlische stellingen in de Golan-hoogten. Volgens het Syrische leger werden bij de Israëlische luchtaanvallen drie commando's en een burger gedood, terwijl een vrouw verwondingen op liep. Israël meldt dat aan eigen kant geen verliezen aan mensen of mate rieel werden geleden. De Israëlische luchtactie volgde na 13 verschillende commando-aanvallen binnen vier da gen vanaf Syrisch gebied. De Syrische tegen-aanval werd in Damascus als een represaille tegen het Israëlische bombardement gekarakteriseerd. Aan de Israëlische vijand zouden zware verliezen zijn toegebracht. In Tel Aviv Werd ontkend, dat ook het zuiden van Libanon door Israëli sche vliegtuigen gebombardeerd was, zoals de Palestijnse commando's eer der hadden gemeld. Volgens een woordvoerder van de commando's heeft Israël bij de vier dagen durende aanvallen op Zuid-Li- banon een Skyhawk en twee Phantom- straaljagers verloren, terwijl elf Israë lische militaire voertuigen zouden zijn verwoest. Aan Israëlische kant zou het aantal doden en gewonden 130 hebben bedragen, terwijl aan Ara bische kant 47 doden en 64 gewonden waren te betreuren. Westerse corres pondenten, die naderhand het strijd toneel hebben bezocht, hebben geen wrakstukken van vliegtuigen of voer tuigen gezien. Volgens politie-kringen in Beiroet is de gewone en de veiligheidspolitie in Libanon in staat van paraatheid ge bracht, omdat men moeilijkheden met de Palestijnen verwacht, nu het Liba nese leger het zgn. 'Fatali-land' in de Arkoeb-streek in het zuiden hééft be zet, nadat- de Israëli's zich daaruit hadden teruggetrokken. Er zijn orders uitgevaardigd om de zes vluchtelin genkampen in en rond Beiroet te mijden. Premier Heath BELFAST (Reuter, UPI, AP, AFP) Vanochtend vroeg zijn bij een ziekenhuis in Belfast de lijken van twee jongens van 14 en 16 jaar oud aangetroffen. Een van de jongens was door het hoofd gescho ten, de ander had wonden aan het lichaam. De lichamen zijn van nacht door onbekenden yoor het Royal Victoriajziekenhuis in Belfast neergelegd. Een rode vrachtwagen waar de onbekenden gebruik van maakten werd later onbeheerd teruggevonden. Gisteravond werd een aanslag gepleegd in de protestantse wijk van Belfast op de 36-jarige Henry Hayes, die met zijn drie kinderen naar de televisie zat te kijken. Hayes werd aan het hoofld en de rug gewonid. Ook werden gisteren twee leden van de vrijwillige hulppolitie (Ulster De fence Regiment) vermoord. Een van de politiemannen werd in Garrison, vlak bij de grens met de Ierse repu bliek, voor zijn woniing doodgeschoten. Vier mannen vuurden zes sch'oten op hem af. Eerder was in Lurgan een ander lid van de hulppolitie in zijn woning ver moord. Zijn dochtertje van elf liep een schotwond aan het been op. Na de schietpartijen heeft premier Edward Heath in Noord-Ierland op dracht gegeven, de ondervraging van verdachte personen te intensiveren, ondanks de beschuldiging, dat Britse militairen bij ondervragingen wreed zouden zijn opgetreden. Britten arresteerden in Belfast een topfiguur van de 'provisionele vleugel' van het Ierse republikeinse leger (IRA). Eerder dit jaar ontsnap te de man (wiens identiteit niet be kend is gemaakt), toen Britse militai ren een inval deden in een huis in de Wijk Alderstown. Daar gaf hij les in hel; maken van bommen aan een aam tal IRA-leden. Zeven 'leerlingen' wer den bij die gelegenheid gearresteerd. Volgens AFP zal de Britse regering binnen enkele dagen de harde onder vragingsmethoden van de militairen in Noord-Ierland verbieden. Een groep deskundigen, die mishandelin gen hebben geconstateerd, heeft tot dit verbod geadviseerd. BRUSSEL (ANP) Het beleid van de Belgische regering is erop gericht de drie grote havens van België (Ant werpen, Zeebrugge en Gent) toegan kelijk te maken voor beladen schepen met een tonnenmaat van 125.000 dwt. 'We zijn er niet op uit schepen met meer laadvermogen te ontvangen en we zullen dus niet meedoen aan de wedloop om mammoettankers binnen onze havens te halen', aldus minister De Saeger van openbare werken in de Belgische kamer. De Belgische regering wil geen mam moetschepen omdat ze van mening is dat de kosten voor het ontvangen veel te hoog zullen oplopen en omdat de aanvoer zelf van ruwe petroleum geen element van arbeidsverschaffing in zich houdt. Ruwe petroleum, aange voerd door pijpleidingen vanuit bui tenlandse havens, is voor België en wellicht ook voor andere landen de beste en de goedkoopste oplossing, al dus de bewindsman. In politieke kringen verwacht men, dat premier Heath nu spoedig met zijn vredesplan zal komen, dat de roomskatholieke oppositie een grotpre stem moet geven in het bestuur van Ulster. Premier Faulkner van Noord- Ierland heeft echter laten weten, niet van plan te zijn mensen in zijn kabi net op te nemen, wier doel is, Ierland te herenigen. Ook binnen de oppositie is weinig animo voor bestuurshervor- mingen in het bestaande kader. Gisteren hebben meer dan 15.000 mensen, behorende tot alle linkse or ganisaties, een betoging gehouden, ten einde te protesteren tegen 'de on macht' van Libanon en 'de passiviteit' van de andere Arabische landen tegen over de Israëlische aanvallen in het zuiden van het land. De betogers betuigden voorts hun 'onbeperkte steun' aan de acties van de Palestijnse commando's. Op het terrein van de Amerikaanse universiteit van Beiroet is gisteren gevochten tussen twee groepen stu denten. Eén was voor de commando's, de andere ertegen. De strijd duurde een half uur, elf studenten werden gewond. President Sadat van Egypte heeft de Libanese regering opgeroepen zich niet te laten provoceren tot optreden tegen de commando's, als gevolg van de Israëlische militaire bezetting van delen van Zuid-Libanon. Sadat beloof de 'alles in het werk te stellen om de Libanese veiligheid te garanderen'. De Libanese regering heeft ontkend, dat zij Libanese of Lybische vliegtui gen, die met nieuwe commando's aan boord in Beiroet wilden landen, de landingsvergunning maandag heeft ge weigerd. De pers in Beiroet had zulks eerder gemeld. Irak heeft in totaal zes 'moordcom-, mando's' naar Egypte gestuurd om daar Iraakse politieke ballingen om het leven te brengen. De Egypt.enaren hebben zeventien Iraakse agenten ge arresteerd, één heeft zijn toevlucht gezocht op de ambassade van zijn land in Cairo. Scotland Yard heeft via Interpol inlichtingen gevraagd over de arrestanten, om na te gaan of één of meer van hen vorige maand in Londen betrokken zijn geweest bij de mislukte aanslag op de Iraakse ex- premier Rassak al-Najef. Dit is gisteren door Egyptische functio narissen onthuld. Do 'vernietigings campagne' kwam aan het licht na een aanslag, vorige week in een buiten wijk van Cairo, op de gewezen Iraakse legerofficier Erfan Wagdi, Deze werd door twee kogels getroffen, maar ver keert met in levensgevaar. Het doel van de actie was volgens de Egypti sche autoriteiten zoveel mogelijk vij anden van het bewind in Irak uit de weg te ruimen en het wantrouwen tegen de regering in Cairo te verster ken. LONDONDERRY (Reuter) Een ge kaapte taxi met meer dan twintig kilo explosieven is gisteren in een nauwe winkelstraat in liet Noordierse Lon donderry met een enorme klap in de lucht gevlogen. Drieënveertig mensen werden hierbij gewond. De materiële schade wordt geschat op ongeveer 850.000 gulden. De meeste gewonden veertig bur gers, twee politie-agenten en een mi litair kregen licht letsel. Eén man ligt met ernstige hoofdwonden in een ziekenhuis. STOCKHOLM REUTERDe Zweedse man staat onder constante druk om zijn maatschappelijke posi tie te handhaven en 'zijn plicht te doen', terwijl de Zweedse vrouw wanhopig poogt te voldoen aan de eisen, die zowel de emancipatie als de oude rol van huisvrouw aan haar stellen. Door de kille houding en de kritiek van de ouders wordt de prille levensvreugde en de nieuws gierigheid van de Zweedse kinderen snel de kop ingedrukt. Dit beeld schetst dr. Hans Lohman, die beschouwd wordt als de voor naamste Zweedse deskundige op het gebied van de psychiatrie en de sociale geneeskunde, in zijn rapport Geestelijke Gezondheid en Leefkli maat. Dit rapport heeft de nationale raad voor maatschappelijk werk in opdracht van het parlement laten opstellen. Het is' de'; eerste systematische po ging om de Zweedse welvaartsstaat te beoordelen volgens de maatstaven van de geestelijke volksgezondheid in plaats van naar economische maatstaven. Er komen meer rappor ten over deze zaak, die volgens dr. Lohman niet alleen in Zweden, maar overal in de westelijke wereld aan de orde is. Volgens het rapport is er sprake van een 'vicieuze cirkel', waarin een hoog economisch groeipercentage no dig is om de kosten te betalen voor de verzorging van hen, die niet mee kunnen komen. Aangezien dit aantal steeds toeneemt, moet ook het groei percentage toenemen, hetgeen weer tot gevolg heeft dat nog meer men sen het tempo niet meer kunnen bijhouden. Volgens de laatst bekende cijfers werden in 1970 83.000 mensen in psychiatrische inrichtingen ver pleegd. Dit was tienduizend meer dan het jaar daarvoor. Per patiënt bedroegen de kosten ongeveer 70 gulden per dag. Een veel groter aantal van de in tbtaal acht miljoen Zweden ontving, 'lichte psychiatri sche hulp', terwijl de mensen die hun toevlucht tot alcohol of verdo vende middelen namen, niet in de statistieken voorkomen. Volgens deskundigen zijn er veel e weinig geschoolde psychiaters. Dit zou het gevolg zijn van het feit, dat de psychiatrie tien jaar geleden nog in Zweden beschouwd werd als een wat dubieuze wetenschap. Dr. Lohman is van oordeel, dat de kern van het probleem is, dat de maatschappij steeds harder en mee dogenlozer wordt, waardoor de bur gers gedioongen worden tot elke prijs 'bij te blij ven', willen zij niet als nutteloos aan de kant worden gezet. Een eerste stap naar verbete ring zou zijn, dat de mensen zich meer bewust worden van wat er gaande is. 'Wij moeten de hele situ atie opnieuw kritisch bezien, met name de omstandigheden waaronder wij leven. Wij weten dat de manier van leven in de zogenoemde super- geïndustrialiseerde maatschappij er toe leidt, dat op reusachtige schaal mensen geestelijk worden verplet terd. Daarom moeten wij de grond oorzaken analyseren. Wïj moeten doorzaken analyseren. Wij moeten het gehele patroon van relaties be schouwen en dat is een geweldig vraagstukMaar het is beslissend voor de toekomst van het leven', voor de toekomst van het leven', aldus dr. Lohman. De strijd in Vietnam duurt onverminderd voort. Zuidvietnamese militairen opereren op de grond, terwijl de Amerikanen hun aanvalskracht in de lucht hebben opgevoerd. De tank op de foto ondersteunt Zuidvietuamezeu, die de weg tussen I'leikoe en Dak To vrij moeten maken. Tijdens zijn bezoek aan China heeft president Nixon een uitvoerig bezoek gebracht aan de Verboden Stad in het centrum van Peking. De Amerikaanse president kreeg de kans de oude Chinese kunst en cultuur van dichtbij te bewonderen, een gelegenheid die maar enkelen geboden werd in de nu afgesloten periode, waarin China zich angstvallig van de buitenwereld afsloot. Kort voor Nixon's bezoek aan Peking trok Victorio M. Copa, correspondent van het Latijnsamerikaanse persbureau Prensa Latina naar Peking om de Verboden Stad te zien. Hij maakte er het volgende verslag van. door Victorio M. Copa PEKING De Verboden Stad met zijn gele daken en rode muren en omsloten door zes meter hoge muren bevindt zich in de Changan Laan in het centrum van Peking. Het reusachtige gebouw, dat er uitziet als een gigantisch paleis, werd ge bouwd tussen 1406 en 1420, ongeveer 550 jaar geleden tijdens de Ming en Ching dynastieën. De stad beslaat een gebied van 72 hectare en bestaat uit ongeveer tienduizend gebouwen. Vo rig jaar mei werd de stad weer open gesteld voor diplomaten en buiten landse correspondenten, nadat zij vier jaar lang gesloten was geweest. De Hemelse Poort (Tien An-Men), die door sommigen beschreven wordt als het centrum van het oude Chinese keizerrijk, staat in het oostelijke deel. Het is de plaats vanwaar de leider van de partij, voorzitter Mao Tse- toeng, de traditionele parade van 1 oktober afneemt en de 1 mei-vierin gen leidt. Achter de hoge muren van de legen darische en verboden 'paarsen stad' staat het paleis van de Chinese kei zers in zijn oorspronkelijke staat bewaard. Het westelijke deel van de Verboden Stad, waarin de staatsorga nisaties van het oude China plachten te zetelen, bevat nu verschillende openbare parken. De stad bestaat uit een wirwar van doolhofjes die gevormd worden door straatjes en paleizen die in volkomen harmonie, zij het in verschillende af metingen, naast elkaar zijn opgetrok ken. De stijl van de architectuur van die tijd kwam tot uitdrukking in reusachtige pleinen, die omgeven zijn met bronzen watervaten, waarop gebeeldhouwde figuren, zoals kraanvo gels en duiven zijn aangebracht. Hier verbrandden de keizers wierookstokjes en volgens de gids voelden zij zich toen dichter bij de Hemel. In de doolhoven tussen de marmeren trappen, die uit blokken marmer van 250 ton per stuk zijn opgebouwd en Een van de poorten van een verblijf, dat destijds door keizerlijke concubines of hoge gasten werd gebruikt. gebeeldhouwd zijn met prehistorische en mythologische dieren, liggen de binnenplaatsen, grachten en de hoge muren met bruggen van brokken mar mer en kleine tuinen. De paleizen van Grote Harmonie, Hemelse Zuiverheid, Vrede en Lange Leven bevatten bin nen hun muren de oude bibliotheek, de keizerlijke drukkerij, de zaal waar de ministers werden ontvangen en de staatsambten werden verleend. Ook zijn er de verblijven van de functio narissen en de koninklijke concubi nes, van wie er heel wat stierven zonder de keizer ooit te hebben ge zien. In de tijd van de keizers had elk paleis een specifieke functie. In het Paleis van de Grote Harmonie ontvin gen de Chinese keizers temidden van grote luxe en comfort buitenlandse bezoekers. Het Paleis van de Hemelse Zuiverheid bevat reusachtige dozen waarin de keizerlijke zegels, het porcelein, het goud en de nefrieten vazen waren uitgestald om de buitenlandse bezoe ker de uitgelezenheid van de Chinese kunst bewust te maken. In alle gebouwen staan grote, aarde werken vaten die gebruikt werden om water te bewaren voor de consumptie en voor de brandbestrijding. Dit was zeer noodzakelijk in deze houten ge bouwen. De kamers van de keizerlijke familie lijken bescheiden in vergelijking met de rest van het paleis. Vooral de kamers van de keizerin, de weduwe van keizer Tsi-Hsi, die in 1908 als laatste van de Chinese vorstelijke fa milie overleed. De kunstvoorwerpen die hier werden verzameld zijn echter van onschatbare waarde. Volgens de geschriften van die tijd behoorde het"met de hand gesneden meubilair, dat versierd was met nefriet (een groenig gesteente), marmer en parels, tot de bezittingen van de keizerin. Buitenlanders, die in Peking wonen, zeggen dat de Verboden Stad tijdens de Culturele Revolutie vier jaar lang gesloten is geweest en later dicht bleef voor herstelwerkzaamheden. Maar nu kan vastgesteld worden dat de kunstwerken in tact gebleven zijn. Temidden van ijzeren en bamboe- bouwstellingen, en het binnenkomen en weggaan van arbeiders, verlaten wij de Verboden Stad van Peking, die bijna zijn oorspronkelijke kleuren heeft teruggekregen. Een bezoek van drie en een half uur toont maar een onbetekenend deel van deze schatten van het oude Chi na. Volgens deskundigen is zelfs een week niet voldoende om alles te zien. GEORGETOWN (Reuter, AP) De politie van Guyana heeft de voormalige leider van de Black Power-beweging in Engeland, Ab- doel Malik, bekend onder de naam Michael X, gearresteerd. Hij werd gezocht in verband met de moord in Trinidad op een blanke vrouw en een zwarte man. Malik hield zich schuil in een kolenmijn in Gold Hill, 145 km van George town. Hij had zijn baard afgescho ren en wilde naar Brazilië vluch ten. Vorige week werd Maliks woning in Arima, 30 km van Port of Spain op Trinidad, door brand verwoest. Vijf tien uur eerder was Malik met zijn gezin van Trinidad naar Guyana ver trokken om er de onafhankelijkheids feesten bij te wonen. Bij het doorzoe ken van de tuin na de brand, groef de politie de lijken op van de 27-jarige Gail Ann Benson, de dochter van een voormalig Engels parlementslid, en de 25-jarige kapper Joseph Skerritt uit Trinidad. In verband met deze zaak werden drie arrestaties verricht en arrestatiebeve len uitgevaardigd tegen, twee perso nen, die waarschijnlijk naar de VS zijn gegaan. Malik (38 jaar oud) wórdt ook in Engeland gezocht wegens gewapende roofoverval. Hij werd door de Ameri kaanse Black Powerleider Malcolm X. die later vermoord werd, tot de islam bekeerd. De vermoorde Gail Ann Ben son was een sympathisante van de Black Power-beweging. De lijkschou wing toonde aan dat zij een messteek in de hals had en levend begraven werd. Een krant in Trinidad kreeg een anoniem telefoontje van een vrouw, HAMBURG (DPA) Hitler was me de-verantwoordelijk voor het zware lot van de 3.5 miljoen Duitse krijgsge vangenen, die bij het einde van de oorlog in handen van de Sowjet-Unie waren. Hij had namelijk uitwisseling en behandeling van krijgsgevangenen in overeenstemming met de conventie van Geneve afgewezen. Ook wilde hij zelfs geen lijsten van krijgsgevange nen uitwisselen, omdat dan het zeer hoge sterftecijfer onder de Russische krijgsgevangenen bekend zou worden. Dit staat in het jongste nummer van het Westduitse weekblad 'Quick', dat deze informatie zegt te ontlenen aan documentatie, die in opdracht van de Westduitse regering is verzameld. Volgens officiële Duitse stukken zou den tot 1 mei 1944 meer dan twee miljoen van de ruim vijf miljoen Russische krijgsgevangenen in Duitse gevangenschap zijn gestorven. die beweerde dat Steve Yeates, een naaste vriend van Malik, eveneens door hem gedood zou zijn. Yeates zou namelijk diens plan hebben verraden om een landeigenaar en een andere man te vermoorden. Eerder deze maand werd bericht dat Yeates één van Maliks dochters het leven redde, maar verdronk bij een poging om een vriend van de familie Malik uit zee te redden. Volgens de anonieme vrouw zou zijn lijk eveneens in de tuin van Maliks huis aangetroffen kunnen wor den. De vrouw zei dat ze haar naam niet wilde noemen, omdat ze graag nog verder wilde leven. PARIJS (AP) De Organisatie voor Economische Samenwerking en Ont wikkeling (OESO) heeft in een rap port gezegd dat gebleken is dat ver keersverboden in stadscentra 'prak tisch uitvoerbaar en commercieel ge slaagd zijn'. 'De grootste verdienste van het ver keersverbod is wel de doeltreffend heid ervan voor de verbetering van de kwaliteit van de lucht en de vermindering van het lawaai', zegt het rapport. Een toenemend aantal steden is bij wijze van proef óp verkeersverboden in de centra overgegaan, alleen in West-Duit-sland al hebben 28 steden sinds 1967 zones ingesteld. In Enge land, Nederland en andere Westeuro- pese landen in hetzelfde gebeurd, al dus het rapport. •De overwegende motivering is de wens, de commerciële en esthetische aantrekkingskracht van het stadscen trum te verhogen en een leefbaarder omgeving te scheppen voor de mensen die daar wonen en werken', zo wordt vervolgd. 'Een gebied waar de auto geen toe gang heeft zal meer winkelende en wandelende mensen aantrekken, kan doeltreffender de concurrentie weerstaan van buiten de stad gelegen winkelcentra en draagt bij tot de totstandkoming van een gezondere, meer leefbare stadskern'. NEW YORK (UPI) De Chinese re gering neemt het Amerikaanse grond station voor kunstmaanverbindingen over, dat de Amerikanen, vóór het bezoek van president Nixon aan China, bij Sjanghai hebben neergezet. Het gaat ora een bedrag van 2,5 miljoen dollar en het is de eerste rechtstreekse handelstransactie tussen de twee lan den, sinds president Nixon negen maanden geleden de handelsbeperkin gen ver/achtte. De Chinezen nemen een soortgelijk grondstation bij Peking niet over, omdat zij het niet nodig hebben. BRUSSEL (ANP) De ongeveer 4000 beambten van de Belgische olieraffinaderijen, die gisteren de tweede stakingsweek zijn inge gaan, dreigen het leven in België ernstig te ontwrichten. De bevoorrading met benzine en olie is, ook al doordat er bij de opslag plaatsen zeer serieus door de stakers wordt gepost, zodat de tankwagens niet kunnen uitrijden, een hachelijke zaak geworden. Eind vorige week al waren er in en rond Antwerpen pompen waar geen benzine meer werd geleverd, en deze situatie doet zich nu ook voor in andere grote agglomeraties, overigens nog steeds voornamelijk in het Vlaamse land. Gisteren hebben de artsenorganisaties in de provincies Antwerpen, Limburg en Vlaams- Brabant erop gewezen d'at deze con flictsituatie de gezondheidszorg in het gedrang dreigt te brengen, ook al doordat de huisartsen straks geen benzine meer voor hun auto's meer zullen kunnen verkrijgen, Bij sommi ge opslagplaatsen, waar alleen tankwa gens uitrijden om bijvoorbeeld zieken huizen van brandstof te voorzien, hebben zich al kleine incidenten voor gedaan. Postende stakers gooiden gis teren met stenen naar uitrijdende tankwagens, hoewel ze weten dat zich op iedere tankauto een vakbondsafge vaardigde bevindt voor de controle. CAO Het conflict is uitgebroken doordat de werkgevers een tweejarige CAO wil len afsluiten (zoals gebruikelijk) en de beambten een éénjarige overeen komst eisen. Over de inhoud van de nieuwe CAO is zelfs nog niet eens gesproken. Slechts één bedrijf, 'Nafta- B' in Antwerpen, dat vanuit Rusland bevoorraad wordt, en dat geen lid is van de overkoepelende werkgeversor ganisaties, is op de eisen van de stakers ingegaan. Inmiddels vergaderen sinds dinsdag avond al de werkgevers- en werkne mersorganisaties in de petroleumsee- tor om een lijst op te stellen van wat genoemd wordt 'vitale activiteiten', waarvoor brandstof geleverd moet wordên. Zij zijn het nog steeds niet eens geworden. KAAP KENNEDY (Reuter) Door stormen in de hogere luchtlagen heeft de NASA zich in de afgelopen nacht opnieuw gedwongen gezien de laneering van de Pionier 10 naar Jupiter, nu voor de derde maal, uit te stellen. Het weer in het gebied was uitstekend, maar op grotere hoogte woedde een storm van 184 km. per uur. die een raket zoals de Atlas-Centaur doormidden kan breken. Voorlopig is de laneering nu vastgesteld op 02.25 uur Ned. tijd in de komende nacht, hoewel de weersverwachting niet gunstig is.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 9