Evangelische Omroep beschikt nog niet over voldoende leden De rotsen van Zervos Personalia TROUW/KWARTET DONDERDAG 2 MAART 1972 IlIWEM ANI» KADIO-TY 6 MARY PERKINS Binnenkort C-omroep; Van onze radio en tv-redactie HILVERSUM Het zijn spannende dagen voor de EO, want deze aspirant-omroep heeft nog maar een week of vier om zich als C-ge- rechtigde te manifesteren door het onaanvechtbare bezit van 100.000 leden-abonnees of begunstigers. INDE GOUDE GAPER door W. G. VAN DE HULST; plaatjes van W. G. VAN DE HULST Ir. 66. 't Is avond. De donkere markt ligt verlaten. Alleen het lantaarntje bij de put geeft een zwakke gele schijn in het duister. De markt wacht op de drukte van morgen. 't Wordt laat. Maar de juffers van de Goude Gaper zijn nog niet naar bed. Veel te drukZe zitten samen in de achterkamer, bij kaarslicht, nog 'slaapkussentjes' te naaien. Ja, daar aan is goed geld te verdienen. De mensen kopen ze graag. Als ze niet slapen kunnen, binden ze zich zo'n klein linnen zakje, gevuld met bilzenzaad en nachtschade en nog an dere kruiden, voor het voorhoofd. Dat helpt. En als ze dan het hol van hun voet inwrijven met wat wezeltjesvet, helpt het nog beterAnne Marie zit te knikkebollen. Ze denkt, dat 't van al die slaapkussentjes komt, maar juffer Ursel, die telkens wegwipt om iets anders te doen, die de meeste praatjes heeft en het minste uitvoert, juffer Ursel bromt: 'Jij, slaapkop, jij luilak. Je laat mij maar alleen werken. Ga maar naar bed, hoor! Anne Marie sloft weg. 'Ja, ja, morgen komt er weer een dag! Welterusten!' KARELTJE KNETTER EN DE BLAUWGERUITE KIEL 12-88 Terneergeslagen klom 'Bramah' Verholen weer op zijn oude paard en keek enigszins geprikkeld naar Ouwe Murk, die bovenaan het aarden trapje stond. En als Murk nu nog gezwegen had, maar dat deed Murk niet. Hij riep: 'Viezerik! Ouwe mannetjes voor de gek houden, hè? Bah. wat een kunst!' Daarom reed de smid schouderophalend weg, gereed om te rug te gaan naar de kermiswagen van Lothar. 'Wat jammer, wat jammer', zuchtte hij. 'Daar heeft Ouwe Murk de boodschap in stukken gehakt. En wie weet hoeveel die boodschap wel waard was.Hij keek nog eens naar het stuk hout, dat-ie toevalliger wijze nog in de hand had en vervolg de: 'En de eigenwijze stokoude licht matroos wilde nog niet eens geloven, dat het wéér was ook! Nou goed, dan niet! Voor mijn part kan-ie naar de maan lopen met de hele goudschat erbij!' Gramstorig slingerde hij het stuk hout weg en dat kwam terecht tussen 't struikgewas waarmee de dui nen overvloedig begroeid waren. Maar het kwam blijkbaar ook nog ergens anders terecht, want plotseling klonk er een pijnlijke kreet. Toer. kraakten de takken en daar stak een allerake ligst klein ventje zijn kale kopje on der het lover uit. Boosaardigheid glom in zijn stekende oogjes en hij krijste van woede. 'Asmar...!' zei de smid geschrokken. 'Asmar!? Wat Asmar!? Hoe weet jij dat ik Asmar heet?' brieste het dwergje. 'En waarom smijt jij mij een stuk hout op mijn kop? Lelijke baardaap!' Toen werd de smid nijdig. 'Zwijg, ongelukkige!' brulde hij zijn kleine tegenstander toe. 'Dat ik U trof. was slechts een ongelukkig toeval! Scheld mij daarom niet uit. wat dat doe ik U ook niet, hoewel Uw slechte manier en Uw lelijk kopje er waarlijk reden genoeg voor geven!' NCRV met nieuwe talentenjacht Van onze radio- en tv redactie HILVERSUM Geen Rodeo meer met wegdraaiend podium en honend paardengehinnik, maar een heel nieuw soort elementaire talentenjacht waaraan uitsluitend amateurs mogen meedoen. Dat wordt het nieuwe serie programma 'Haal het doek maar op' waarmee de NCRV morgenavond voor het eerst op het scherm komt. Louis Neefs is presentator en de NCRV blijft zichzelf trouw in het ingewik keld doen met jury's, want het wor den er maar liefst drie, die de presta ties van de optredenden moeten be oordelen. Een zgn. 'deskundige' jury, een persjury en dan nog een welke even uit het publiek wordt gekozen: deze mogen allemaal kritiek oefenen. De amateurartiesten zijn van te voren gekozen in voorronden, die overal in het land werden gehouden. Solisten, popgroepen, blaaskapellen, duo's, tri o's enz. hebben meegedaan en wat er aan talent is uitgezeefd zal de NCRV in deze serie nader onder de loep nemen. Britse politieserie wordt opgenomen in Amsterdam Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM Een televisieteam van de Britse productiemaatschappij Thames Television die in en rondom London beperkte zendtijd heeft, komt in mei naar Nederland voor het ma ken van opnamen voor een politiese rie. De hoofdrol is nl. die van Am sterdamse inspecteur Van der Valk, bekend uit de boeken van de in Straatsburg wonende Engelse auteur Nicolas Freeling. De maatschappij heeft alleen deze hoofdfiguur 'ge kocht' van de schrijver, want de in specteur gaat in Amsterdam splinter nieuwe avonturen beleven. Hiervoor zorgt een ploeg van acht scenario schrijvers. Freeling creëerde de Am sterdamse politiefiguur omdat zijn vrouw een Nederlandse is. Oorspron kelijk wilde Thames Television de serie samen met de VARA maken, maar de onderhandelingen duurden te lang. Toen het tv-team het met de Amsterdamse politie eens was over de plaatsen voor de buitenscenés, stelde men de opname-tijden in mei vast en wachtte niet langer op de VARA. De befaamde Nederlandse politie-in- specteur wordt gespeeld door de Brit se acteur Nigel Davenport. Voor de overige rolbezetting zoekt Thames Te levision nog Engelse en Nederlandse spelers. In eerste instantie zal de serie 13 afleveringen krijgen. De maatschappij hoopt dat één van de Nederlandse omroepen de reeks zal aankopen. Wel telde de EO op 21 december j.l. volgens inboekingen zelf ruim 135.000 leden, maar de steekproef naar geldig heid van het lidmaatschap bracht bij CRM slechts een aantal van ruim 118.000 inschrijvingen op. Aangezien ongeveer 20.000 nieuwe leden hun con tributie nog niet hadden betaald wer den ook zij voorlopig geschrapt, zo daalde het officieel-aanvaarde cijfer tot onder de felbegeerde 100.000. Nieuwe aanvraag Thans wegen voor de EO de laatste lootjes het zwaarst met bijvoeging van een nieuwe accountantsverklaring door Colin Forbes De lamp zwaaide weer en Hahnemann slaakte een gil. Hij tuimelde voorover toen de grond onder zijn voeten weg zakte. Hij redde zich bijna door zich om te draaien. Ook de achterste sol daat had nu zijn lantaarn ontstoken Hij stond nog met een voet op de rand van de afgrond toen zijn hand uitschoot en naar de schouder van de man achter hem graaide. Bij het licht van de tweede lamp zag Macomber een wirwar van ledematen en een warreling van schaduwen op de wand, terwijl de twee Duitsers worstelden om hun evenwicht te hervinden. Een van hen schreeuwde toen ze voorover tuimelden en de schreeuw werd door de afgrond verzwolgen toen ze uit het gezicht verdwenen. De overlevende Duitser stond volkomen roerloos vlak bij de plek waar de rand van de sneeuw afgebrokkeld was. Hij stond daar nog als versteend, dc lamp naar beneden gericht en 'Hans!' schreeu wend op een toon die duidelijk te kennen gaf dat hij geen antwoord meer verwachtte, toen Grapos zich uit de trechter liet vallen. Hij kwam overeind, met zijn geweer als een lans voor zich uit gestrekt, toen de Duitser zich begon om te draaien en hij het wapen venijnig naar voren stootte. De loop trof de Duitser met volle kracht in de zij. De Duitser uitte een ge smoorde kreet, gleed uit in de sneeuw en vloog achter zijn lamp aan de afgrond in. Waarom dwarrelde er geen sneeuw meer omlaag door de trechter? Deze vraag liet Macomber, die begonnen was aan de verraderlijke beklimming door het eerste gedeelte van de met ijs bedekte tunnel, niet met rust. Bij het betreden van de grot hadden ze uit de mond van de schoorsteen sneeuwvlokken zien dwarrelen, maar hij kon zich niet herinneren dat hij daarna nog iets had gezien dat erop wees dat het in de wereld boven hen sneeuwde. De voor de hand liggende verklaring was dat het sneeuwen had opgehouden, maar Macomber was minder dan ooit geneigd een eenvou dige verklaring te accepteren. Sinds hun ontsnapping uit Katyra waren ze voortdurend achtervolgd door moei lijkheden: ze waren op een Duitse partouille gestuit: hun voertuig had het begeven op het ogenblik waarop ze dat het dringendst nodig hadden en Hahnemann had de toegang tot de berg ontdekt. Macomber zag geen re den waarom hun pech ten einde zou zijn integendeel, hij kon het ge voel niet van zich afzetten dat de moeilijkheden nog groter zouden wor den. 'Alles in orde daarboven?' riep Pren tice vanuit de ingewanden der aarde, zo leek het althans toen zijn stem met een spookachtig geluid door de schoorsteen naar boven steeg. 'Nog maar een paar mijl', riep Ma comber terug. 'Is er nog geen daglicht te zien?' riep Prentice naar boven. Hij klom achter Grapos aan, die. toen Macomber ge weigerd had hem voorop te laten gaan. in een somber stilzwijgen was verval len. De Griek kende de weg, maar hij was te ontstuimig. 'Nog te vroeg. Houd jullie hoofden omlaag!' Macomber deed een aanval op het ijs boven zijn hoofd. Hij was Filmportret van andere samenleving Van onze radio- en tv redactie HILVERSUM IKOR/CVK vragen zondagavond om 7 uur via Ned. I aandacht voor een nieuwe filmportret onder de titel Gordium. Dit program ma toont mensen die op weer even andere manier zoeken naar een betere samenleving. Een groot deel van hun vrije tijd geven zij aan de verwezelij- king van hun ideaal om mensen, die in hun maatschappij welke steeds meer gemeenschapsverarming en ver vreemding ondergaat het niet kunnen vinden, elkaar weer te laten ontmoe ten, leren kennen en aanvaarden, om zodoende nieuwe samenlevingsvormen op te bouwen. Onderscheidingen De directeur van de sector milieuhygiëne van het rqks- instituut voor de volksgezondheid in Bilthoven, dr. P. Spaander, is bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd benoemd tot officier in de orde van Oranje-Nassau. Prof. dr. P. Kuin te Wassenaar is benoemd tot 'honorary research fel low' van de Harvard Universiteit in Cambridge, Massachusetts. Deze be noeming houdt ondermeer in dat hij zal optreden als adviseur van het researchcentrum van de business- school van deze universiteit. Prof. Kuin is kortgeleden teruggekeerd van een verblijf in Amerika. Onderscheiding De Paul Nijgh- penning, de hoogste onderscheiding van Rotterdam voor verdiensten op sociaal-cultureel terrein is door de gelijknamige stichting toegekend aan mr. A. Blusse van Oud-Alblas. De heer Blusse, die oud-voorzitter is van de stichting havenbelangen, krijgt de penning op 14 maart uitgereikt. Benoeming De Boerhaavestoel aan de rijksuniversiteit te Leiden zal dit jaar bezet worden door dr. Norman R. Zinner (37) van de universiteit van Washington in Seattle. Hij zal onder wijs geven in de urologie. Promotie Aan de TH in Eindhoven is tot doctot in de technische weten schappen gepromoveerd H. Duifhuis. voorzichtig geweest met zijn ant woord, want het had geen zin het moreel te verslappen, totdat hij het ergste wist. Het was zijn grootste vrees dat de opening kort geleden was geblokkeerd, wat het ontbreken van vallende sneeuw zou kunnen verkla ren; misschien een aardverschuiving die over de ingang was geschoven. 'Alles in orde. Mac?' riep Prentice bezorgd naar boven. 'Een ogenblik nog', gromde Macom ber. 'Ik ben nog heel', waarna hij weer met de tromp van het pistool in het ijs boven zich begon te kappen. Nu viel hij verwoeder op het ijs aan en hij sloeg, alvorens hij zich verder naar boven waagde grote stukken weg. Het gevaar om uit te güjden werd daardoor minder, hoewel door deze handelwijze een regen van ijs splinters neerdaalde op de mannen die geduldig onder hem wachtten. Er was niets aan te doen; dit was de enige manier waarop hij kon hopen te slagen. Zijn volgende vrees werd te weeggebracht door het nauwer wor den van de schoorsteen. De trechter werd weer recht en zijn lantaarn onthulde een klein stenen patform toen hij voelde hoe de wand aan beide kanten tegen zijn schouders drukte. (wordt vervolgd) heeft de EO onlangs het ministerie laten weten, dat nu 116.000 personen hun lidmaatschap hebben betaald en tegelijkertijd werd een nieuwe steek proef aangevraagd. Wettelijk moet de EO op 31 maart a.s. (men is dan twee jaren in de ether) de vereiste 100.000 geldige leden hebben. Zo niet, dan zal de aspirantomroep op 1 oktober a.s. uit de ether moeten verdwijnen. Zo ver zal het echter in de praktijk nooit komen want bij een eventueel derge lijk besluit zal de EO njrfuurlijk on middellijk opnieuw voor twee jaren een aanvrage om aspirant-omroep te mogen worden kunnen indienen. De daartoe benodigde 15.000 leden heeft de EO immers dubbel en dwars voor radig. Moeizaam Intussen is de EO begonnen zijn zeer vele 5-gulden-leden die geen recht hebben op het ontvangen van het programmablad Visie, een gedrukte kwartaal-brief toe te zenden, waarin het belangrijkste nieuws over de orga nisatie staat te lezen. In de benarring van 'de laatste weken' waarin het de EO 'groeizaam maar toch ook moei zaam' (aldus de brief) vergaat, waarin tijd en geld kostbaar en gewenst zijn, is deze eerste brief welke tevens een ernstige kreet om steun inhoudt, ook aan de abonnees toegezonden. De kwartaalbrief heet EO-POST en is ondertekend door 'Het bestuur van de EO'. VPRO wil COC bij programma's betrekken Van onze radio- en tv redactie HILVERSUM In de jongste verga dering van het VPRO-bestuur is beslo ten dat de programmastaven van ra dio en televisie binnenkort een ge sprek zullen voeren over de wijze waarop de vereniging voor homofielen het COC langs deskundige weg in de programmaproblemen kan worden be trokken. Dit besluit is voortgevloeid uit gehouden overleg tussen delega ties van het VPRO- en het COC- bestuur. Dagje ouder ln de reeks 'Dagje ouder' bracht de Vara woensdagavond een voorbeeldig programma, waarin de bekende joodse arts en oud-raadslid van Amsterdam, Dr. B. H. Sajet, vertelde over zijn leven en idealen. De 85-jarige kwam naar voren als de pure socialist, die zijn sociale bewo genheid telkens weer probeert te re aliseren in projekten, waarin minder bedeelden een beetje geluk en mede menselijkheid kunnen vinden. Dr. Sajet, die al vele jaren geleden maatschappelijk werkzaam was. toen het begrip kritische arts nog nietbe stond. denkt eveneens al heel lang progressief over actuele problemen als euthanasie en abortus. 'Maar', zei hij 'ik beschouw het als een enorme misdaad, mensen, die men minderwaar dig vindt, dood te maken'. En: 'We mo gen niet ie licht denken over abortus. Het is niet buitengesloten, dat een vrouw daar later heel veel spijt van- krijgt.' Professor Dr. I. A. Diepenhorst gaf in Hier en Nu als zijn mening, dat de regering na het bekendmaken van haar stündpunt de vrijlating van de drie oor logsmisdadigers zal moeten doorzetten, ondanks het kamervotum en eventuele konsekwenties. Drs. H. Gruyters daar entegen stelde, dat de regering, nu de Kamer eenmaal vooraf is gehoord, de motie niet naast zich neer mag leggen. Als het kabinet doorzet en er in de Ticeede Kamer een motie van wantrou wen wordt gelanceerd, gelooft de heer Gruyters overigens niet dat deze motie een meerderheid haalt. Omdat de re geringsgetrouwe tegenstanders van vrijlating geen kabinetscrisis zullen willen riskeren voor de drie oorlogs misdadigers. Gelukkig, dat de Russische film over kinderen door de verschuiving van het NCRV-programma niet is gesneuveld. Want deze documentaire met verbete rende. maar ook met onthullende beel den, is ivaardevol. Al was het alleen maar om eruit te leren hoe van een aangeboren gewoonte van het kind, na melijk zijn ouders en zijn omgeving te imiteren, gevaarlijke systemen mis bruik kunnen maken. Radio vandaag Radio morgen 18.00 <S) Licht ensemble. 18.24 Op de man af. praatje. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpanoia- ma. 18.50 <S) Muz. van Het Leger des Heils. 19.05 (S) Kerkorgelconc.mod. en klass.muz. 19.35 (S) Tijd vrij voor muz. in vrije tijd: koorzang en harraonie-ork. 20.05 Pleister plaats: inf. over toerisme en recreatie. 20.30 (S) Radio Actief gevar.progr 22.20 Avond overdenking. 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 Het wezen der kerk, lezing.' 23 10 (S) Promcnade-ork.: Klein Radiokoor en solisten: amusementsmuz. 23.55-24.00 Nws. HILVERSUM II 18.00 Nws, om 18.11 Radiojournaal en om 18.20 Uitz. van D.S.'70. 19.00 IS) Jeugd en ritme. 19.25 De gesproken brief. IKOR: 19.30 Kleur: vragen rondom schrift en samenl. AVRO: 20.00 Nws. 20.05 (S) Residentie ork. en zangsolist: klasstmuz. In de pauze: gespr. 22.00 (S) Licht ensemble met zangsollst. 22.30 Hoe verander Ik de wereld in 25 minuten: licht progr. 23.00 Nws. 23.10 Radio- Journaal. 23.20 <S) Muz. zonder podium: uitz. over elektronische muz. 23.55-24 00 Nws. BELGIË 324 m fNederlands) 12.00 Nws., med. en SOS-ber. 12.08 Lichte muz. 12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. weerber. en toneelagenda. 13.20 Lichte muz. 13.50 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 115.00 Nws.) 15 25 Lifchte vokale muz. 18.00 Nws en beursber. 16.10 Promenadeconc. 17 00 Nws en mod 17.10 Voor oudere luisteraars. 17.50 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 Voor de soldaten. 18.28 Paardensportuitsl. 18.30 Verkeerstips. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 Jode Felicia- nn. 19.00 Nws en act. Aansl.: lichte muz. 19.45 Politieke uitz. 20.00 Operetteconc. 22.00 Nws. en De zeven kunsten. 22.20 Jazz. 23.00 Gevar. muz.progr. 23.40-23.45 Nws. HILVERSUM I KRO. 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 IS) Badinerie; klass. muz. (7.30 Nws; 7.41-7.50 Echo). 8.25 Overweging. 8.30 Nws. S.41 V.d. huisvrouw. 9.40 Schoolradio. 10.00 (S) Dc beste plaat voor uw stereokop. (10.30-10.32 Nws.) 11.00 V.d, zieken. 11.55 Med. 12.00 (S) Van twaalf tot twee: gev. progr. (12 22 Wij v.h. land; 12.26 Med. t.b.v. land- en tuinb.; 12.30 Nws: 12.41-12.50 Echo; 13.00-13.05 Raden maar 14.05 Schoolradi- o. 14.30 Interlokaal op vrijdag: muzikaal middagmagazine. <15.30-15.32 Nws.) 17.00 Zonder grenzen: rubriek over missie en zending. 17.10 (S) Metropole ork.: amuse mentsmuz. 17.25 V.d. kinderen. 17.30 Nws. 17.32 (S) Echo. TV vandaag HILVERSUM II AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Dag met een gaatje: lichte gramni'muz. met rep. en interviews en om 8.00 Nws, 8.11 Radiojournaal en om 8.30 De groenteman. 9.00 (S) Klass. balletmuz. 9.35 Waterst. 9.40 Koorzang. 10.00 V.d. kleuters. 10.10 Arbeids vitaminen. <11.00 Nws.) 11.30 Oor voor Azie: reisindrukken uit Nepal. 11.55 Beursber. NOS: 12.00 Blik op de wereld: informatief progr. 12.30 Overheidsvoorl.Uitz. v.d. landb. 12.40 <S) Lichte gramm.muz. 12.50 Recht en slecht, praatje. 13.00 Nws. VARA- 13.11 Act. NOS: 13.25 Toerismo: toeristische inf. uit binnen- en buitenl. 13.50 (S) Prome nade Matinee. 14.25 Spiegel van Duitsland: inf. en muz. uit de Bondsrepubliek. EO: 14.55 Ruimte: radiomagazine met gewijde muz lezingen en een korte overdenking. VPRO: 18-00 VPRO-Vrljdag. lichte muz.. rep., interviews, comm. ber. en telef. reacties. (16.00 Nws; 17.55 Med. NOS '22.20 Ter Visie 22.45 Journaal Drs. D. Roemers Burgemeesters De burgemeester van Vlissingen, drs. D. Roemers, heeft per 1 maart eervol ontslag gekregen. Drs. Roemers is sinds 1 november 1967 burgemeester van Vlissingen; daarvóór was hij onder meer voorzit ter van het NVV en Tweede Kamerlid voor de PvdA. In oktober vorig jaar vroeg hij in verband met zijn slechte gezondheidstoestand invaliditeitspens,- oen aan. Vanaf die tijd trad een van de wethouders op als waarnemend burgemeester. Wat de opvolging van drs. Roemers betreft: de sollicitatie termijn is afgesloten en de commissi- ris van de Koningin, mr. J. van Aartsen, heeft de fractieleiders van dz Vlissingse raad ontvargen. Er is een profielschets opgesteld met acht eisen waaraan de opvolger van drs. Roe mers zal moeten voldoen. Ook burgemeester mr. F. J. W. A. Albers Pistorius van Houten (in Utrecht) heeft (per 1 mei) vervroegd ontslag aangevraagd. Hij doet dit op grond van een recente medische keuring; hij is tien jaar eerste burger van Houten geweest. NEDERLAND I NOS NOT 10.45-12.00 Schoolteleisie 14.00-14.50 Schooltelevisie NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero, tekenfilm 19.10 Wat een familie 19.35 't Stokpaard, progr. over hobbies 20.00 Journaal 20.21 De Onverschrokkenen 21.15 De mens en de zee: De haaienvissers van Yucatan, doc. film 21.25 Marty Feléman en The Golddiggers, show 22.15 Op uw gezondheid: Aardappelen, doe. film IKOR CVK 22.40 Oordeel, vooroordeel veroordelen'; serie over een aantal etnische minderheden in Nederland NOS 23.10 Journaal TV morgen NEDERLAND II NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal EO 19.05 Zolder 9: kinderpro gr. (dl. 2) 19.20 Koorzang 19.45 Gesprek 20.00 Journaal VPRO 20.21 Berichten uit de Samenleving 20.35 Bacon Grabbers, film met Laurel en Hardy 20.55 Namens documentair progr. 21.30 Didi Cavett-show NEDERLAND I NOS NOT 10.45-12.00 Schooltelevisie NOS DUITSLAND I 10.00 Nws. 10 05 Journaal van gisteravond. 10.30 Department S. 11.20 Actueel progr. 12.05 Showprogr. 12.25 Königlich Bayeri- sches Amtsgericht. TV-serie. 12.50 Intern, persoverz. 13.00-13.20 Journaal. 16.15 Nws. 16.20 Voor de kinderen. 16.45 Voor de kinderen. 17.10 Filmrep. 17.55-18.00 Nws. (Reg progr.NDR: 18.00 Filmrep. 18.30 Act. 18.45 Zandmannetje. 18.55 Nordschau-magazi- nc. 19.26 Hamburg Transit. 19.59 Progr. overz. WDR: 18.00 Reg. nws. 18,10 Voor de kleuters. 1S.15 Dr. med. Marcus Welby. 18.40 Act. 19.20 Dr. med. Marcus Welby.) 20.00 Journaal en weeroverz. 20.15 Topkapi. ame- rikaanse speelfilm. 22.10 Pioniere und Aben- teuer. 22.55 Journaal, comm. en weer ber. DUITSLAND II 17.00 Voor de kleuters. 17.25 Weerber. voor de wintersport. 17.30 Nws en weerber. 17.35 Sportprogr. 18.05 Act. en muz. IS.40 Funf Tage hat die Woche. 19.10 Das FotoportrSt, kort TV- spel. 19.45 Nws., act. en weerber. 20.15 Show en spelprogr. 21.45 Aktion Sorgenkind. Aansl.: kort nws. 22.00 Econ. kroniek. 22.45 Nws, weerber. en comm. 23.00 Weerber. voor de wintersport. DUITSLAND III NDR 19.00 Netzplantechnlk, TV-cursus. 19.30 Spaanse les. 20.00 Journaal en weeroverz. 20.15 Informatief progr. 21.00 Popmuz. uit Engeland. 21.50-22.35 Disc. DUITSLAND III WDR 8.20. 10.05 en 12.00 Schooltelevisie. 18.00 Schooltelelvisie. 18.30 Discussion statt Disziplin?. TV-cursus. 19.00 Zandmannetje. 19.05 Voor Turkse arbeiders. 19.15 Act. 19.45 Reg. nws. 19.55 Comm. 20.00 Journaal en weeroverz. 20.15 Disc, progr. 21.00 Actueel progr. 21.30 Samson und Dalilah. BELGlk (Nederlands) 14.00-16.00 en 17.00 Schooltelevisie. 18.00 Fabeltjeskrant. 18.05 Pebbles en Bam- bam. 18.25 Tienerklanken. 19.10 Gastprogr.: de Katholieke gedachten. 19.40 Hier spreekt men Nederlands en med. 19.45 Nws. 20.10 De klop op de deur. 20.55 Wetenschappelijk progr. 21.45 Première: fragmenten uit nieu we films. 22.25 Nws.

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 6