'Juf' Kleer rooide het in Rijnsburg WASAUTOMATEN WASDROGERS ELEKTR. DEKENS SCHAAR1 Pleidooi voor behoud van het oude Katwijk Snelle aanleg nieuwe weg Leiden-Alphen Warmond loopt spoedig financieel totaal vast L Verenigingsgebouw te Benthuizen geopend 15-30yo KORTING PHILIPS 5 JAAR GARANTI! 30<?ö KORTING 20<?ö KORTING j Evenementen in Hillegom De Nieuwe Leidse Courant EEN AGENT-BEZORGER Avanti wijst met Lange Vinger op recreatie WEEKREKLAMES van 18-25 FEBR Sluisweg 3-5 - Tel. 01718-12751 KATWIJK AAN ZEE NIEUWE LEIDSE COURANT DONDERDAG 17 FEBRUARI 1| (van een medewerker) RIJNSBURG Toen iDij de schei dende onderwijzeres mej. T. Kleer om een interview vroe gen, was haar reactie: „Wat valt er nu over mij te schrijven, ik héb toch niets bijzonders ge presteerd?" Dit antwoord tekent haar persoonlijkheid. Ik was 18 jaar toen ik bij het onderwijs kwam. Eerst invallen voor mannelijke collega's die in militaire dienst moesten, daarna een vaste aanstelling in Aarlanderveen. Ik ben er 18 jaar geweest. Toen ik daar kwam, vroegen de mensen na enige dagen waar m'n meubilair bleef, daar de enige bagage m'n koffer met eigendommen betrof. Ik had toen niet meer. Hierna ben ik naar Vlaar- dingen gegaan. Vanwege m'n gezond heid moest ik na 4 jaar daar vandaan en heb ik 8 jaar in Kkindert ge werkt. Als ik goed reken was u 52 jaar toen u naar Rijnsburg solliciteerde. Voelde u zich toen niet te oud voor verandering? Ik las in ons vakblad een adver tentie en piekerde destijds over ver andering. Mijn eerste impuls was schriftelijk naar Rijnsburg te sollici teren. maar gezien m'n leeftijd leek het me beter naar de school toe te gaan en het hoofd te spreken. Ik leek in die tijd nl. veel jonger dan ik in werkelijkheid was! De reden van m'n sollicitatie was wel dat ik niet vast wilde roesten in een gemeente. Er waren destijds bij mijn aanstelling aan de Wdlhelminaschool nóg twee collega's die van dezelfde leeftijd waren. De heer Jagersma, hoofd van deze school, vond het dan ook geen bezwaar een derde oudere kracht er bij te nemen. U komt uit Friesland. Do Friezen staan bekend om hun nuchterheid. Heeft u van deze eigenschap nooit hinder ondervonden in het wat emo tionelere „zuiden"? Ik geloof dat mijn jeugd heeft bijgedragen tot de persoon die ik nu ben. De tijd was anders. Jong m'n moeder verloren, vroeg naar de kweekschool, heel jong voor de klas. Je hardt jezelf tegen het leven. Deze GEMEENTE TER AAR De burgemeester van Ter Aar maakt bekend dat de gemeente raad in zijn vergadering van 14 februari 1972 heeft verklaard, dat een herziening van het bestem mingsplan Aardam wordt voorbe reid voor het op de bij dat besluit behorende kaart met een zwarte lijn aangegeven gebied. Het besluit ligt met de bijbehoren de kaart op de gemeentesecretarie ter inzage. Ter Aar, 17 februari 1972. De burgemeester voornoemd, H. A. EGBERTS, l.b. GEMEENTE HAZERSWOUDE OPENBARE KENNISGEVING Burgemeester en wethouders van Hazerswoude maken bekend, dat zij voornemens zijn met toepassing van artikel 19 van de wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50. lid 8, der Woningwet, bouwvergun ning te verlenen voor: a> het oprichten van zesendertig woningen met garages door Aannemingsbedrijf N. Tetteroo Sc Zn n.v. te Leidschendam, op een perceel, plaatselijk be kend Dorp-Zuid, kadastraal be kend gemeente Hazerswoude. sectie E, nrs. 404, 405. 406 en 411 (alle gedeeltelijk): b> het oprichten van dertien wo ningwetwoningen door de wo ningbouwvereniging „Volksbe lang" te Hazerswoude, op een perceel, plaatselijk bekend Dorp- Zuid, kadastraal bekend ge meente Hazerswoude, sectie E. nrs. 409 en 410 i beide gedeelte lijk); c) het oprichten van negen heren huizen door N.V. tBouwbedrijf W. A. Waayer te Leidschendam. op een perceel, plaatselijk be kend Dorp-Zuid. kadastraal be kend gemeente Hazerswoude, sectie E. nr. 405 (gedeeltelijk). De op deze bouwplannen betrek king hebbende bescheiden zullen met ingang van 18 februari 1972. gedurende 10 dagen ter visie lig- f;en ter gemeentesecretarie, afde- Ing Algemene Zaken. Frederik van Eedenplein 4 te Hazerswoude- Rijndijk. Gedurende bovengenoemde termijn kunnen de eigenaren van de om liggende terreinen tegen het voor nemen tot verlenen van de ver gunningen hun eventuele bezwa ren schriftelijk ter kennis van hun college brengen. Hazerswoude. 15 februari 1972. Burgemeester en wethouders voornoemd. De secretaris, J. M. VERLARE De burgemeester. J. TEN HEUVELHOF HILLEGOM Hedenavond half acht houden de vier fractievoorzitters de alge mene beschouwingen tijdens de openbare vergadering van de Hlllegomse raad. Speeltuinvereniging „Kindervreugd" houdt vandaag de jaarlijkse algemene le denvergadering in zaal „Flora". Er dienen vier bestuursleden te worden gekozen, waarvan er twee herkiesbaar zijn. Naast de gebruikelijke jaarverslagen Is er een bestuursvoorstel de contributie te verho gen tot f 1.50 per mnd. zondagavond 7 uur wordt in de plaat selijke geref. kerk een gecombineerde dienst van de Hervormde Gemeente en de Geref. kerk gehouden. Voorganger is dr. Geleense uit Leiderdorp, orgelist Cor Kool en vocale medwerking verlenen de Brada's (vocalgroup) uit Rotterdam. Na afloop discussie in „Het Haam." De afdeling Hlllegom van „Veilig Ver keer Nederland" geeft dinsdagavond 22 februari om 8 uur in de bovenzaal van huize „Weltevreden" een instructieavond, waar tevens door de adjudant der Rijks politie te Hillegom. de heer G. Temming, vragen van plaatselijke verkeers-briga- diers worden beantwoord. De Industriebond N.K.V., afdeling Hll legom, komt donderdag 21 februari om 8 uur bijeen in huize „Weltevreden". Oud- districtsbestuurder J. Smit spreekt over „De problematiek van onze tijd. De r.k. harmonie „Crescendo" geeft zaterdag 26 februari om 8 uur een concert in concertzaal „Flora", o.l.v. dirigent Al- bert Mev.... Woensdag 1 maart om 8 uur houdt de speeltuinvereniging „Jeugdland" de algemene jaarvergadering in gebouw „De Lantaarn". Haven 50. De Hillegomje Harmonie Kapel onder directie van de heer P. Drost uit Lisse geeft vrijdag 3 maart om 8 uur het jaar lijks zaalconcert ln concertzaal „Flora". Na afloop bal m.m.v. De Boranies uit Leiden. Dinsdag 7 maart houdt dr. J. A. Noordijk ln het Nutsgebouw een lezing over „De Himalaya. anders" en ver- Dinsdag 29 februari is er in Treslong Dinsdag 29 februari is er en Treslong het blijspel „Twee op de Wip". In de hoofdrollen Willeke Albertl en Jeroen Krabbé. Aanvang 20 uur. Afdeling Haarlem der Ver. van Ge luidsjagers is dinsdag 22 februari te gast bij „Amfl'66", filmclub voor B'streek; ln „Weltevreden". WARMOND B. en W. hebben de raad het volgende investerings programma voor 1972 en volgende jaren aangeboden: Aanschaf kraan voor vrachtauto; vervanging motormaalmachine; uit breiding Chr. kleuterschool en de Hummelburcht met één lokaal: uit breiding sportveldencomplex „Over- bos": bootjeshaven le fase: garage gemeentewerken en brandweer; ver vanging zandstrooier; vernieuwing riolering 3e t/m 6e fase; vernieuwing straatverlichting le fase; verbeteren Korenmolenbrug; de definitieve voor ziening raadhuis; vervanging ge meentelijke motorboot; bouw peuter speelzaal verbetering kruispunt Oosteinde/Wasbeeklaanasfaltering Oranje Nassaulaan'Herenweg Swei- landstraat en Oosteinde; restauratie Groot Leerust, restauratie Oude To ren; verbinding beide gedeelten Nor- remeerstraat. Tn hun toelichting zeggen B. en W. of, en zo ja wanneer deze plannen tot uitvoering kunnen komen, is mo menteel niet te zeggen. Hierbij speelt niet alleen het beschikbaar komen van financieringsmiddelen een be langrijke rol, maar zal ook het budget van de gemeente de nodige ruimte moeten bieden om de kapitaalslasten te kunnen dekken., Ten aanzien van dit laatste aspect zijn B. en W„ gelet op de uitkomsten van de begrotingen van de laatste jaren, weinig hoopvol gestemd. Als er in de financiële positie van de gemeente geen verbetering komt, zal de voortzetting van het riolerings plan by gebrek aan dekkingsmidde len in gevaar komen. Als enige op lossing voor dit probleem rest dan „jeugdtraining" als je het zo noemt, is mijn fundament geweest in mijn verdere loopbaan. U bent als „oudere" onderwijzeres in een gemeenschap terecht gekomen die bekend staat ais bijzonder werk zaam èn openhartig in het uiten van zijn mening. Hoe heeft u dit ervaren? Ik was pas enkele dagen onder- wijzere6 in Rijnsburg, toen ik komen de uit Leiden in de tram kennis maakte met enige Rijnsburgse vrou wen. Het ging zo ongecompliceerd mogelijk. Een van de moeders zei toen tegen mij: „O, bent u de nieuwe schooljuffrouw? Je rooit het wel in Rijnsburg, want u bent niet uit de hoogte". Dit is tekenend voor de dorpsmentaliteit. Ze mogen je óf mogen je niet. Het is zelfs zo dat de héél jonge jeugd dit ook in zdch heeft Kort geleden had ik mij nogal boos gemaakt op een jongen. Na een uur schoolblijven mocht hij naar huis. Rustig z'n spullen opruimend groette hij mij vriendelijk met: „Dag juffrouw, tot morgen". Een ander kind zou zwaar de pé in hebben. Rijnsburgers niet. Het is een gehard volk! Maar éérlijk, je weet wat je aan ze hebt. Ik citeer deze voorvallen om hierin juist mijn mening te ken nen te geven. Het is erg fijn in Rijnsburg. Ik blijf dan ook in Rijns- burg wonen Hoe ervaart u als oudere de ont wikkeling van deze tjjd, ln het bij zonder van het onderwijs? Eerlijk gezegd is het erg moeilijk. Je moet je aanpassen. Er wordt van je verwacht dat je bent als de pas afgestudeerde kwekelingen. Dit is onmogelijk! Mijn leeftijdgenoten zijn praktisch allemaal opa of oma. Bij voorbeeld als de kinderen van plan zijn een visite af te leggen bij hen, worden de kleinkinderen geïnstru eerd: „Rustig houden, want opa en oma kunnen de drukte niet meer verdragen". In het onderwijs wordt je dagelijks geconfronteerd met een dertigtal jongeren, die dergelijke in structies krijgen. Er wordt echter geen rekening gehouden met ónze leeftijd. Ondanks alles vind ik onder wijzeres zijn een fijn vak! De wijze waarop de jonge collega's mij accep teren is ronduit lovend. Ze kunnen veel meer dan ik op de kweekschool heb geleerd, doch daartegenover staat de „ouderwetse" degelijkheid van mij! BENTHUIZEN Gisteren werd het nieuwe verenigingsgebouw van de Hervormde gemeente officieel in gebruik genomen. Ds. J. den Dikken sprak de inleiding en zong samen met de genodigden psalm 38 vers 1. Daarna maakte hij de naam van het gebouw bekend. De naam is be- dacht door de vrouwenvereniging en luidt „De Bron". Ds. Den Dikken hoopte dat een ieder de weg naar „De Bron" zou vinden. De heer Lie- vaart, voorzitter van de bouwcom missie, dankte allen die aan de tot standkoming van het gebouw heb ben meegewerkt en gaf een globaal financieel overzicht van de vereni ging- Burgemeester I. J. P. de Keijzer wenste de vereniging veel geluk en overhandigde ds. Den Dikken een in houtsnijwerk uitgevoerd Hugenoten- kruis. Namens de aannemer werd. een natuurstenen plaat met de da tum van de eerste-steen-legging aan geboden. BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Katwijk maken bekend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de hiernagenoemde stedebouw- kundige regelingen en in samen hang met artikel 50. achtste lid. van de Woningwet bouwvergun ning te verlenen voor de daarbij genoemde bouwplannen: 1. van het „Plan Landelijke Ge bied der gemeente Katwijk" voor het bouwen van een houten evangelisatiegebouw op een ter rein gelegen aan het Kampeer terrein-Zuid te Katwijk aan Zee. op het perceel kadastraal bekend in sectie A. nr. 14799 (ged.) 2. van de „Regeling bebouwde kom van de gemeente Katwijk" voor het vernieuwen van een be staande woning gelegen aan de Annastraat nr. 3 te Katwijk aan Zee, op het perceel kadastraal bekend in sectie A, nr. 8811. De tekeningen behorende bij ge noemde bouwplannen liggen met ingang van 18 februari 1972 op de gemeentesecretarie (kamer 12» ge durende 14 dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld eventuele bezwaren tegen het ver lenen van de gewaagde vrijstel ling schriftelijk bij hen in te die nen. Katwijk. 17 februari 1972. Burgemeester en wethouders van Katwijk, de secretaris. G. FEENSTRA de burgemeester. C. VAN DER PLAS. lo. b. KATWIJK AAN ZEE Gister avond hield het genootschap „Oud Katwijk" een goed bezochte vergade ring ln het wykgebouw De Hoek steen. Wegens ziekte van voorzitter J. P. van Brakel sprak de heer P. Kuyt een kort openingswoord waar in hy meedeelde, dat de suggestie van enkele dagbladen om door mid del van renovatie de noordzijde van de Louwestraat voor het nageslacht te bewaren op een misverstand be rust. Het gemeentebestuur heeft hierover nog geen beslissing geno men. De aftredende kerkbestuursleden, mevrouw Muizelaar-van Beelen en de heer J. P. van Brakel werden her kozen. In het afgelopen jaar werden weer vtel schenkingen op allerlei ge bied door hei bestuur in dank aan vaard. Hierbij waren veel fofo's van vóór 1890 en een oude bakkerswagen van de firma Parlevliet. De penningmeesteresse mevrouw Muizelaar-Van Beelen kon een batig saldo van f 5873.36 vermelden. Aan de heren C. Schaap en C. Imthorn werd dank gebracht voor de sup poost^) onsten in de vuurtoren. Ir. C. J. Wagenaar. architect van het genootschap „Oud Zandvoort" sprak over „Signalement". Het is merkwaardig .dat in Katwijk de Oude Kerk en de vuurtoren als monumen ten bekend zijn, terwijl er n-og veel andere bouwsels aan dit lijstje kun nen worden toegevoegd. Er moet daarom een gemeentelijke monu mentenzorg komen, zonodig in sa menwerking met de andere Noord- zeedorpen. Op de vraag „wat is een monu ment? antwoordde ir. Wagenaar: iets dax biijft of blijft voortbestaan, en bekende straatjes uit 't verleden onaangetast moet blijven. Gelukkig zijn nog vele buurtjes beeknde straatjes uit het verleden van Katwijk door vele schilders vastgelegd. Het geeft toch wel te den ken dat jaarlijks 120.000 bezoekers het panorama en museum Mesdag in Den Haag bezochten! Wat er nog aan historische waarde is overgebleven, moet worden geres taureerd; de Louwestraat zou hier voor zeker ir. aanmerking kunnen komen. Aan de „breek maar af'-men taliteit moet een halt worden toege roepen. Hoog en laag water Katwijk aan Zee KATWIJK AAN ZEE Vrijdag 18 februari: hoog water 5.25 en 17.39 Uflir, laag water 1.21 en 13.44 uur. Eerste-Kamerlid Meester: vraagt voor begin april in Hazerswoude-Dorp voor de be zorging van haar ochtendblad Geen incasso. Voor nadere inlichtingen kunt U zich wenden tot de afdeling inspectie Nieuwe Leidse Courant. Steenstraat 37, Leiden. Telefoon 01710- 31441 na 7 uur 01710-49129. of de heer Kroon, Raadhuisplein 2, Hazerswoude. GEMEENTE LEIDERDORP VOORBEREIDINGSBESLUIT BESTEMMINGSPLAN De burgemeester der gemeente Leiderdorp maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Orde ning bekend dat de gemeenteraad bij zijn besluit.van 7 februari 1972, nr. 56, heeft verklaard dat een be stemmingsplan wordt voorbereid voor het gebied, gelegen tussen de Zijldijk, de Zijloordkade/Van der Marckstraat, de singel achter de bebouwing aan de Lijnbaan, de singel achter de hoogbouw langs de Engelendaal en de singel langs het terrein van de Leidsche On derwijsinstellingen tot het punt van samenkomst met de Zijldijk, welk gebied op de bij dit besluit behorende en als zodanig gewaar merkte situatie-tekening met een streeparcering is aangegeven. Genoemd besluit ligt vanaf heden ter gemeentesecretarie, afdeling Algemene Zaken, voor een ieder ter inzage. Leiderdorp, 17 februari 1972. De burgemeester van Leiderdorp, M. A VAN DER HAVE. KOUDEKERK Volgens Eerste- Kamerlid E. Meester, is het logisch, dat cr bij een ringvormig gebied als de Randstad, behoefte bestaat aan zo kort- en snel mogelijke verbindingen tussen de meest vitale delen Groot Amsterdam (IJmond) en Rotterdam (Rijnmond). Het blijft voor hem ech ter wel de vraag, of daaraan het groene hart van Holland (dat door de bouw van Zoetermeer en de daarvoor vereiste infrastructuur al ernstig is aangetast) moet worden opgeofferd. Het is bekend, dat van vele zijden protesten zijn gerezen tegen rijksweg 3, die dwars door het groene hart gaat lopen. Erger nog: een dergelijke autoweg met vier en later met mis schien zes rijstroken heeft een ver pestende invloed op het milieu. Daar komt dan nog bij, dat er sprake zal zijn van een versnelde sub-urbanise- ring (verstedelijking) van vele kleine landelijke kernen. De plannen zijn al oud, maar de roep om het groene hart is sterker geworden en de pla nologische eisen, die aan wegen wor den gesteld, zijn verzwaard. Volgens Meester is men nu op een punt gekomen, waarop alsnog moet worden beslist instandhouding van het groen hart te bevorderen en ter- wille van het behoud van het na tuurlijk milieu de weg eventueel van het programma te schrappen. Meester brengt de volgende alter natieven ter vervanging van rijks weg drie naar voren: a. een versnelde aanleg van de Schiphollijn van de NS, die voor een snelle verbinding tussen de drie zwaartepunten van de randstad (Amsterdam, Den Haag en Rotter dam) kan zorgen; b. het instellen van een ïinglijn van de NS met daarop aangepast materiaal, Amsterdam-Den Haag- Rotterdam-Utrecht-Amsterdam en wel met een hoge frequentie c. het aanleggen, verbeteren en verruimen van de stopplaatsen, de aansluitingen op en de parkeermoge- lijkheden nabij het NS vervoer in de genoemde agglomeraties. Volgens Meester ligt hier een kos telijk stuk werk voor een minister die het openbaar vervoer wil verbe teren. Brouwerij-misère Ook bestaat er volgens hem op de Hoge Rijndijk van Leiden naar Bo degraven een onhoudbare situatie, die nog eens wordt verergerd door een volstrekt ongecoördineerd vesti gingsbeleid. Meester: „Wij krijgen nu de mallotige situatie, dat de wegen naar N, O en Z (terecht) worden aangepakt en in de Randstad loopt de zaak vast o.m. op genoemde weg, terwijl aan deze weg, in Zoeterwou- de, zich een grote bierbrouwerij gaat vestigen die veel verkeer zal voort brengen en aantrekken. Waarom werd dit bedrijf niet verwezen naar nog de mogelykheid een verzoek om een aanvullende bijdrage uit het ge meentefonds te doen. B. en W. sluiten niet uit, dat een beslissing hierover al bij de vaststelling van de gemeentebegroting voor 1973 zal moe ten worden genomen. VOORSCHOTEN Ard Schei* op penning. Ter herinnering aan h* overweldigende schaatssucces vaf Ard Schenk in Sapporo slaat Kol J Begeer - Voorschoten een penniüj De voorzijde toont het portret Ard Schenk, met de tekst: A Schenk, veelvoudig schaatskampioe De keerzijde toont het stadion i Sapporo met de randtekst: overde olympisch goud op: 5000 en 10.000 meter". De penningi worden geslagen in goud, zilver brons. een ander landsdeel waar ook nog meer en beter water voor het brou wen beschikbaar is? Meester neemt aan dat er nu, om de toestand weer enigzins in de hand te krijgen een weg zal worden ge bouwd mede ten behoeve van de brouwerij.' Tot zover gaat Meester akkoord, maar hij wil dat de minis ter een deel van rijksweg 11 op het uitvoeringsprogramma 1973 gaat brengen en deze weg voorlopig met twee rijstroken gaat aanleggen vanaf rijksweg 4(Leiden) tot de provinciale weg 25 Alphen-Gouda (ca. 12/km). HAZERSWOUDE In „Lange Vinger", het orgaan van tafeltennis vereniging Avanti, wordt de teleur stelling uitgesproken, dat er in de gemeente Hazerswoude vor de jeugd de recreatieve mogelijkheden nog steeds niet of nauwelijks aanwezig zyn. Daarnaast wordt het twijfel achtig genoemd, of de belangen van de jongeren nu wel door een ge meenteraadslid worden behartigd. De (onbekende schrijver in het gisteren verschenen cluborgaan grijpt in eerste instantie terug naar een in 1968 gehouden enquête betreffende bestaande situaties ter plaatse. Daar uit bleek onder meer, dat de re creatieve voorzieningen kwalitatief van zeer laag gehalte zijn. De „Lange Vinger"-medewerker memoreert het ontstaan van de Stich ting Jeugdraad Hazerswoude, waar van enige activiteiten zijn beschreven in de gemeentearchieven (bijvoor beeld het voorstel tot de vestiging van een jeugdsoos in een houten gebouw aan de Sportlaan: het is inmiddels afgebrand). „Dat er na vier jaar in de praktijk weinig van activiteiten te merken is, is misschien te wijten aan de struc tuur van deze (Jeugd)raad", merkt schrijver op. Er wordt in het artikel nog aandacht besteed, dat sinds 1968 de gelegenheid tot dansen is ver minderd. Koordirigent gehuldigd NOORDWIJK De heer Johan Admiraal is 25 jaar dirigent van het Hervormd Kerkkoor in Noordwijk. Ter gelegenheid van dit jubileum werd hem een even verrassende als spontane hule bereid in de oude Wil- helminaschool, waar het koor pleegt te repeteren. Mevr. Kaptein-Wassenaar rele veerde in dichtvorm de wederwaar digheden van koor en dirigent in de afgelopen kwart eeuw. INDESIT EUROPA van 598,- voor 448,. INDESIT MONDIAL van 698,- voor 548,* INDESIT UNIVERSAL van 798,- voor 598,- ZANKER VA545 van 748,- voor 498,- ZANKER VA460 van 3388,- voor 1098,. ZANKER COMBI EZ5E van 1168,- voor 848,- PHILIPS HN3110 van 998,- voor 739,.; PHILIPS smal model van 999,- voor 699,: PHILIPS CC 1000 van 1598,- voor 999,. AEG LAVALUX FEvan 848,- voor 598,. AEG LAVAMAT van 1199,- voor 899,4 AEG TURNAMATS van 1148,- voor 798/ AEG TURNAMAT SL van 1198,- voor 859,. SIEMENS CONSTRUCTAvan 1235,- voor 749, PHILIPS van ZANKER THERMAT van EDY CENTRIFUGES 2800 toeren 449,- voor 250,- 527,- voor 398,- NU 139,- I een hoe bre nen I: p t r ALLE ELECTRISCHE ARTIKELEN VAN PHILIPS J r z PHILIPS RADIO-VERSTERKERS 22RH7Q2 van 729,- nu 589,- 22RH790 van 999,- nu 799,- 22RH701 boxen van 599,- voor 479,- RADIO-VERSTERKER CASS. REC. 22RH811 v. 799,- voor 639,- 22RH882 v. 699,- voor 449,- PHILIPS BOXEN 10 Watt 103,- per stuk NU 2 HALEN 1 BETALEN CASSETTES PHILIPS C 90 10.20 6.95 C 120 13.20 8.95 PHILIPS HiFi STEREO RECORDERS Lees Consumentengids jan. 1972. Daar staat TYPE 4407 AAN TOP Type 4407 van 928,- nu 598, 4404 4308 4307 van 728,- voor 498, van 495,- voor 368, van 459,- voor 278 rroje Dal «uk. lenn tij si indei lij he Ar ii,t i SONY TAPEDECKS van 595,- voor475) BASF BANDEN 15 cm 18 cm. 10.95 15.95 KOP SCHOTELS bloemdecor 6 stuks6.4 12 LITER EMMERS nu slechtsM TOM ADO DROOGREK 5 mtr6,50 vooi* 4.9 RVS LEPELREK17.95 voor 9.9 GEEF UW TOILET EEN OPKNAPBEURT Toiletzitting/deksel J WC rolhouder 4 rols WC Borstelhouder Roosmotief. Set compleet 19.9

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 4