Va TV-commentaar - alles goed/ en uwer Opvoeding Vanavond te zien COLIN FORBES DE ROTSEN VAN ZERVOS o DONDERDAG 6 JANUARI 1972 Nooit meer doen (4) Ik ben het volkomen eens met D. L. Groeneweg over wat Seth Gaaikema ons op Oudejaarsavond geboden heeft Ik was niet bij mijzelf thuis anders had ik de knop omgedraaid. Nu heb ik mij vreselijk zitten erge ren. Hoe kan de zoon van een domi nee zo staan spotten over de Bijbel en de Tien Geboden. Hoe kunnen zo veel mensen daar zo om lachen en applaudisseren, is er dan helemaal geen eerbied meer en moesten wij zo het jaar eindigen. Er hadden .zoveel andere dingen gezegd kunnen worden waar wij allen in 1972 meer behoefte zullen hebben. Ik denk aan het prachtige lied Waarheen gezongen door Mieke Telkamp; dat zegt je ten minste iets. Rotterdam Mevrouw De Ridder- Nooit meer doen (5) Na de uitzending van de show van Beth Gaaikema was ik en met mij andere kijkers, die allen de knop om gedraaid wilden hebben, zeer be nieuwd naar het commentaar van uw, ongetwijfeld christelijke verslag gever. Echter in diens verslag geen woord van afkeuring over de alweei laag-bij de grondse spot van Gaaike ma, terwijl toch, zoals lezer Groene weg ook aangaf, op grove en pijnlijke wijze met Gods Woord werd gespot! Integendeeluw TV-commentator deed erg rijn best, de spotternij zo veel mogelijk te verdoezelen en goed te praten. Het zou mij erg spijten, als de Leger des Heils-officier ook geen afkeuring had laten blijken. Middelhamis G. Gebrijs-Bruggen- wirth. Nooit meer doen (6) Evenals de heer Groeneweg heb ook ik na enkele minuten Seth Gaai kema gehoord te hebben mijn TV toestel afgezet. Ik ben het volkomen eens met de inhoud van zijn ingezon den stuk. Niet met het TV-commen taar van uw verslaggever, die zich neutraal houdend, schrijft: „Het wa9 daar een demonstratie van oecumeni sche eenheid". Wij misten in een zich zo graag christelijk noemende krant een afkeuring over een dergelijke uitzending. Ook hadden velen ver wacht dat de in de zaal aanwezi ge oecumenische gemeenschap en bloc zou zijn opgestaan en weggegaan bij het brengen van zulke humor (spotternij) door Gaaikema. Zwijndrccht A. A. Plomp Nooit meer doen (7) Gaarne wilde ik reageren op het oudejaarsprogramma op de TV. Ik vond het schandalig. Ik had wel ver wacht dat er voor een echt gezellige familieavond wat beters op de televi sie zou komen. Nogmaals, ik heb er geen enkel goed woord voor over. 's-Gravendeel Mevr. Den Hartog. Nooit meer doen (8) Hoe het mogelijk is, dat iemand de euvele moed heeft gehad in ons land zo'n onderwerp als geestigheid voor het Nederlandse publiek te verkopen het was toch bedoeld voor heel ons volk met elkaar is mij een raadsel, evenals het voor mij onbegrijpelijk is, hoe de organisatoren van dit televi sieprogramma dit hebben durven presenteren. Het was een aanfluiting en aantasting van levenswaarden, die voor een zeer groot deel van ons volk heilig zijn. Het is bovendien onbe schaamd geweest om op deze wij,ze te trachten het levenspeil van onze sa menleving naar beneden te halen. Wij weten allen, dat het heilige en het profane vlak naast elkaar liggen. En menige moppentapper zal hier ge bruik van maken als hij eens „gees tig" wil zijn. Maar dat een cabaretier of conferencier voor het aanzien en aanhoren van het gehele volk zijn toevlucht tot het parodiëren van de Tien Geboden moet nemen om geestig te zijn, is een schande. Dit was een kwajongensachtig gedrag. Niet te vergelijken zijn deze g.g. geestighe den met de grote gezonde humor van een Wim Kan Toon Hermans en Wim Sonneveld. Scheveningen F. G. Schellenberg De Sjah van Perzië en zijn echtgenote, keizerin Farah Diba hebben een be zoek gebracht aan een vluchtelingenkamp aan de Iraakse grens, waar Perzen, die uit Irak zijn verdreven een miserabel onderkomen hebben gevonden. Het keizerlijk paar luistert hier naar de klachten van een oude man. Na een Weens operetteconcert zond de VARA gisteren op Nederland 2 twee praatprogramma's uit. Dat er dan ook heel goede televisie kan ont staan, bleek weer eens. Kees Degen- kamp praatte met een vader, moeder en hun zoons van vijftien en twaalf jaar. Vader en zoon beeldden het generatieconflict uit. Vaders gezicht sprak boekdelen toen hij verbaasd constateerde dat de jongeren van vandaag niet meer zo hijgerig uit zijn op een goede positie in de maatschap pij. Daar kon hij niet bij. We kunnen hier de uitgebreide discussie geen recht doen. maar constateerden na afloop: opvoeden is razend moeilijk. En die conclusie kwam bij ons op, toen we zoonlief van twaalf hadden horen zeggen: Waarom verbiedt u mij het roken omdat het slecht is voor mijn gezondheid en zegt u zelf zo vaak: Wat doen een paar jaar meer of minder er nu toe. In Achter het Nieuws een discussie over Brandt's oostpolitiek. Ge spreksleider Johan van Minnen had Haagse Post-hoofdredacteur Brug- sma. een Oostduitse, Poolse en West- duitse journalist om zich heen verza meld. De Oostduitser gaf grif toe, dat het klimaat in de DDR nogal ver zacht is en dat bleek wel uit zijn aanwezigheid in een televisieforum in de Bondsrepubliek. De koude oorlog is voorbij. Maar dat betekende niet dat de twee Duitsers elkaar gister avond verstonden. En dat lag niet al leen aan de man uit de DDR. De Westduitser, die zakeliik wel gelijk had, aedroea zich nogal arrogant en kon niet nalaten de Onstdvitser flinke steken onder water te geven. Dat die rich daartegen wapende en dat de DOR zich daartegen wapent, valt te beariinen. Veel minder beorip brach ten we op toen de Oostduitse journa list niet wilde ingaan op de indrin gende vragen van Brugsma over het schieten bij de Muur in Berlijn en nver Doebtsek. Ondanks het feit dat d" zaak Johan van Minnen een beetie vit d" hand liep. toch voortreffelijke televisie. De spanning in Midden- Enrona was in onze huiskamer te voelen Een wonder van techniek, die televisie. Kenmerk zond een gesprek uit met rnbbi Kahane van de Joodse Defensie I ioa die naar ons land wil komen cm d" Joodse Nederlandse jeugd te radi caliseren. De Joodse gemeenschap is niet zo gelukkia met zijn komst om dat ze inndt dat de rabbi wel wan heel dik hout planken wil zagen. En daarin heeft ze aelijk. zo bleek giste ren vit de militante uitspraken van de rabbi. H.L. NEDERLAND I NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal TROS 19.05 Calimero 19 10 Wat een familie! 19.35 Het Stokpaard NOS 20.00 Journaal TROS 20.21 De Onverschrokkenen 21.10 Op Safari met Prinses Anne, doe. 21 45 Tony Bennett in Londen: muz. show 22.15 Op uw gezondheid - Kleding in de winter IKOR CVK 22.40 Leerhuis: gespr. NOS 23 10 Journaal NEDERLAND II NOS 18.45 De Fabeltjeskrant 18.55 Journaal EO 19.05 De duivelsbocht NOS 20.00 Journaal VPRO 20.21 Berichten uit de samenleving 20.35 Habeas Corpus, Laurel en Har dy 21.00 Namens... Dick en Flip BELGIE - Nederlands 18.00 Kleur: Fabeltjeskrant. 18.05 Kleur: De perikelen van Pene lope Pitstop, tekenfilmserie 18.25 Tienerklanken. 19.20 Gastprogramma: De Katholieke gedachte. 19.40 Hier spreekt men Nederlands en Mededelingen. 19.45 Nieuws. 2010 Kleur: Et klop op de deur, feuilleton in 15 afleveringen van Jan Staal, naar de roman van Ina Bou- Hier-Bakker (1). 20.55 Verover de aarde, documentaire serie. 21.45 Kleur: Fragmenten uit nieuwe films. 22 25 Nieuws. 22 30 Biljarten - samenvattende re portage van de Belgische kampioen schappen driebanden in Hoboken. S?'bli°rn heorsnel Van onze radio- en t.v.-redactle HILVERSUM De hoorspelregis seur Dic'< van Putten is druk bezig een Engelse vertaling van Tolstoi's „Oorlog en vrede" te bewerken voor een monster-seriehoorspel, dat vol gend iaar in twintig afleveringen via de AVRO-radio wordt uitgezonden en waarin ongeveer vijfhonderd rollen zullen voorkomen. Deze Droduktie maakt deel uit van het jubileum-programma van de om roep. waarover de volgend jaar vijf tigjarige AVRO zich overigens nog in diepe stilzwijgen hult. 18 „Ik denk niet aan een speciale t^rpedobootjager ik ben bij de landmacht, niet bij de marine dat weet u. Maar er wordt in deze zeeën voortdurend gepatrouilleerd, dus is het een kwestie van geluk dat van u of dat van ons." Hij hield zijn mond en hoopte er het beste van, vastbesloten geen twee de keer te overdrijven. Zijn hemd plakte aan zijn bezwete rug en hij durfde niet naar Ford te kijken uit angst dat Hahne mann dat als een teken zou opvatten. „Draai u om en ga plat op de vloer liggen uw handen zo ver mogelijk naar voren." De onverwachte opdracht bracht Prentice van zijn stuk; het was onmogelijk de Duitser te volgen in diens snelle gemoeds bewegingen, maar er zouden nu tenminste niet meer van die „geladen" vragen volgen. Wetend wat er komen ging en niet in staat er iets aan te veranderen, voegde hij zich bij Ford op de vloer. Hahnemann zou hen tijdelijk buiten gevecht stellen, terwijl hij zich ging bezighouden met andere zaken. Tersluiks zag hij de loop van het machinepistool op Fords hoofd neer dalen en vervolgens verdween de sergeant in vergetelheid. Prentice draaide zijn hoofd. De loop was op zijn gezicht ge richt. „Plat op de vloer," commandeerde Hahnemann. Terwijl Prentice zijn hoofd wegdraaide daalde een gewicht van dui zend kilo op zijn gevoelige scalp neer. Een zee van schitterend wit licht flitste voor zijn ogen en ging vervolgens onder in de stroom van duisternis die hem overweldigde. 2. Zaterdag, 5 april De geweerloop, die onder Dietrichs neus werd gedrukt toen hij de hutdeur opende in antwoord op het dringende geklop, ging vergezeld van een verontschuldiging: „U moet tot nader order in uw hut blijven, Herr Dietrich. Het spijt me..." „Wiens order?" Dietrich had er gestaan met een hand ach ter zijn rug; zijn stem klonk scherp en hij was niet onder de indruk, ondanks het wapen, dat op hem gericht was. Een ogenblik zag het ernaar uit alsof hij Volber opzij zou duwen. De Duitser had gezwegen, niet zeker hoe te reageren op deze agressieve reactie, maar Hahnemann, die vlak achter hem stond met zijn machinepistool in zijn handen, was niet onder de indruk geweest. „Bevel van de Wehrmacht!" Dietrich had Volber genegeerd en staarde over het hoofd van de dikke man met een sombere blik naar Hahnemann. Weer leek het of hij de geweerloop opzij zou duwen en Hah nemann had instinctief zijn eigen wapen geheven, zich zelfs op dat ogenblik nog afvragend of hij geen grote fout beging. „Zo is het genoeg." had Dietrich gebulderd. „De naam van de officier, alstublieft." „Luitenant Hahnemann, Alpenkorps." De sergeant had automatisch geantwoord en daarbij de aandrang gevoéld zijn hielen tegen elkaar te slaan, maar daaraan had hij op tijd weerstand kunnen bieden. Nu was hij woedend over zijn eigen antwoord, maar er was iets over Dietrich dat hij ver warrend vond, bijna intimiderend. „U blijft in uw hut," blafte hij. „Begrepen? Iedereen die zonder toestemming buiten z'n hut wordt aangetroffen, wordt neergeschoten!" Direct nadat hij deze wóórden had uitgesproken voelde hij, dat hij daar Ia- ter misschien sjpijt van zou krijgen. Dietrich stond nog steeds in de deuropening. Volber bestond niet meer voor hem en de grote, bruine ogen ver van de Duitser keken met koude on verschilligheid naar de luitenant. „Luitenant Hahnemann?" herhaalde Dietrich langzaam en er lag een ironische, onaan genaam spottende klank in zijn stem. „Ik denk wel dat ik dat kan onthouden!" 19 Hahnemann hield voet bij stuk, maar hij was rustiger nu. Hij had zijn bevelen en die voerde hij uit, wie dit ook mocht zijn. „Geeft u mijn sergeant alstublieft de sleutel van uw hüt, zodat die van buiten gesloten kan worden." Dietrich bleef Hahnemann nog een ogenblik aandachtig aankijken en draaide zich vervolgens om, zodat de deur hem gedeeltelijk aan het oog onttrok, waarna hij de Luger, die hij voortdurend in z'n hand had gehouden, in zijn jas stak en. weer zijn hut in liep. Met een uitdrukking van ergernis liep Hahnemann naar voren, trok zelf de sleutel er uit, stak hem aan de buitenkant in het slot, sloot de deur en vergrendelde die. Hij had intussen een oogje gehouden op Dietrichs brede- rug, maar alles wat hij had gezien was een spiraal sigarerook die omhoog kringelde boven het grote hoofd, dat over enkele papieren op de tafel was gebogen. Met een vaag gevoel van onbehagen haastte hij zich weg om zijn aandacht te wijden aan het volgende stadium van de operatie. Toen de hutdeur gesloten en gegrendeld was, wachtte Die trich een ogenblik en richtte zich toen op, zijn hoofd opzij ge draaid. Ja, hij had het goed gehoord; de machines van de Hy dra begonnen langzamer te draaien. Voor het rendez-vous, na tuurlijk. Ze hadden de machinekamer al in een eerder sta dium bezet en inmiddels zouden ze wel de brug hebben ver overd. Een efficiënte operatie, voorbereid met de gebruikelij ke, nauwgezette zorg en met oog voor bijzonderheden, daarbij ingegrepen het aan boord brengen van Herr Schnell met zijn buitenmodel koffer, waarin de wapens zaten. Nadat hij de lamp gedoofd had liep hij, geholpen door het licht vari zijn zaklantaarn, door de hut en keek door de patrijspoort. De machines van de Hydra zwegen nu nagenoeg en de Rupescu was zo dichtbij gekomen dat een aanvaring onvermijdelijk leek, maar de afstand was misleidend op het water, vooral 's nachts. Staande bij de patrijspoort, de punt van zijn sigaar opgloeiend, keek hij naar het overbrengen van de Duitse sol daten van het Roemeense vaartuig naar de Griekse veerboot. De soldaten, gekleed in zwemvesten, hadden moeite met de zware deining, maar als ze later waren aangekomen, of wan neer de zee op een vroeger tijdsfip woeliger was geworden,' was de operatie misschien onuitvoerbaar geweest. Eens te meer geluk voor de Duitsers zoals het geluk van het prach tige weer in Frankrijk, in mei 1940, zoals het geluk van Hitier toen hij zonder op tegenstand te stuiten in 1936 het Rijnland, binnenmarcheerde. Zonder geluk breng je het niet ver in deze wereld, dacht Dietrich, terwijl hij toekeek hoe een boot werd gestreken, geladen met soldaten. Er waren wel twintig man .aan boord. De geüniformeerde soldaten hadden petten met lange kleppen op en waren zwaar bepakt met uitrustings stukken. Alpenkorps. Een eenheid van de uitgelezen Duitse bergtroepen, die Noorwegen hadden veroverd, soldaten, die erin geoefend waren te vechten op schrikbarend slecht ter rein, zoals het schiereiland Zervos. Hij bleef nog enige tijd staan. Zijn lichaam was nu volko men gewend geraakt aan het zwaaien van de vloer onder, zijn wijd uit elkaar geplante benen en terwijl hij daar stond was hij getuige van het. overstappen van meer dan tweehonderd soldaten naar de Griekse veerboot. Meer dan genoeg om Zer- •vos te nemen, mits ze in de nabije toekomst zware versterkin gen zouden krijgen. Tenslotte waren de enige mensen die hun in de weg stonden een handjevol monniken in het klooster en twee politiemannen in Katyra, tenzij de Britten erin geslaagd, waren hun eigen troepen op het schiereiland aan land te brengen en tijd hadden gehad om zich in te graven. De veerboot vervolgde zijn onderbroken reis en liet het Roemeense vaartuig als een leeg kadaver achter, toen Dietrich de patrijspoort opende en zijn hoofd naar buiten stak, zich niet bekommerend om de scherpe wind die in zijn gezicht blies. Wordt vervolgd VANAVOND TE HOREN HILVERSUM I NCRV 19.05 uur Kerkorgelconcert 19.35 uur Koorzang en Harmonie orkest 20.05 uur De kleine wereld, vervolg- hoorspel 20.30 uur Radio Actief, gevarieerd programma 23.10 uur Promenade Orkest en zangsolisten HILVERSUM II AVRO 19.00 uur Jeugd en ritme 19.30 uur (IKOR) Vragen rondom schrift en samenleving 20.05 uur Carmen, opera van Bizet 22.40 uur Roemeense Volksmuziek 23.20 uur Lichte platen Momma f iKMLmr NAMEN S/WIJN ZOON SPREKEN, HIJ IS RU(M VOL WASSEN EN KAN 8EST2IJ NEIGEN v BOONTJES V_£0PP6N. «radio 4 VANAVOND volksmuziek (gr22.55 Mede delingen. 23 00 Nieuws. 23.10 Radiojournaal. 23.20 Lichte - platen. 23 55-24.00 Nieuws. Hilversum I 402 m NCRV: 18.30 Nieuws 18.(1 Wereldpano rama. 18.50 (S) Leger des Hellskwartier. 19.05 Kerkorgel concert. 19.35 (S) Tijd vrij voor muziek In vrije tijd: Koorzang en Harmonie-orkest. 20 05 De kleine wereld, ver- volghoorspel. 20 30 <S) Radio Actief: gevarieerd programma. 22 20 Avondoverdenking. 22.30 Nieuws. 22.(0 Den Haag van daag. 22.50 Goethes Nieuw jaarspreek. lezing. 23.10 (S) Promenade-orkest met zangso- llsten. 23.55-24.00 Nieuws. Hilversum II 2M m AVRO: 18.00 Nieuws, om 18.11 Radiojournaal en om 18 20-18.30 Uitzending van D.S.'70 f9 00 (8) Jeugd en ritme 19.25 De gesproken blief. IKOR: 19 30 Kleur: vragen rondom schrift en samenleving. AVRO: 20.00 Nieuws 20 os (S) Carmen, ope ra van Bizet. door Nederlands Operakoor. omroeporkest en solisten. 22.40 (S) Roemeense KAIMO Hilversum I 402 m KRO: 7.00 Nieuws. 7 02 Het levende woord. 7.07 (Si Badtnerle: klassieke en semi-klassleke muziek (gr.) (7 30 Nieuws: 1.41-7.50 Actualiteiten) 8 21 Overweging. 8.30 Nieuws. 8 41 Voor de huisvrouw 9.40 Schoolradio 10 00 <S> De beste plaat voor Uw stereokop. (10.30-10.32 Nieuws). 11.00 voor de zieken. 11.55 Mededelingen. 12 00 (S) Van twaalf tot twee. (12.22 WIJ van het land; 12.28 Mededelingen t.b.v. land- en tuinbouw: 12.30 Nieuws: 12.41-12 50 Actualiteiten; 13.00-13 05 Raden maar14.05 Schoolradio. 14 30 (S) Interlo kaal op vrijdag: muzikaal middagmagazine. (15.30-15.32 Nieuws). 17.00 Zonder grenzen: over missie en zending. 17.10 (S) Metropole-orkest 17.25 Voor de kinderen. 17.30 Nieuws. 17.32 (S) Actualiteiten 18 00 (S) Licht ensemble met solisten. Hilversum II 298 m AVRO: 7 00 Nieuws en och tendgymnastiek. 7.20 Dag met een «aatje: lichte grammo- foonmuztek met reportages en interviews. met om 8.00 Nieuws, om l.ll Radiojournaal en om 8 30 De groenteman. 9 00 (S) Moderne orkestmuziek (gr 9.35 Waterstanden 9 40 Koorzang. 10.00 Voor de kleu ters. 10 10 Arbeidsvitaminen. (Om 1100 Nieuws.) 11.30 (S) Oor voor Azië (I): volksmuziek uit Ball. 11.55 Beursberichten. NOS: 12.00 Blik op de wereld: een Informatief programma. 12 30 Voor de landbouw. 12 40 (S) Lichte grammofoonmuziek. 12 50 Recht en slecht, praatje. 13 00 Nieuws. VARA: 13 11 Ac tualiteiten. NOS: 13.25 Toeristi sche informatie uit binnen- en buitenland. 13 50 <S> Lichte or kestmuziek 14.25 Spiegel van Duitsland: Informatie en mu ziek. EO: 14.55 Ruimte: radio magazine, met gewijde muziek en lezingen. VPRO: 16.00 VPRO-VrUdag: reportages, in terviews. commentaren. be richten. telefonische reacties en lichte muziek. <1600 Nieuws: 17.55 Mededelingen). Hilversum III 210 m NCRV: 7 00 Nieuws. 7.02 Lichte vocale muziek. (8.00 Nieuws.) NOS: 9 00 Nieuws. 9.03 Jan Corduwener Show. met o.m. Europees Popparlement. 10 00 'Nieuws 10 03 De Eddy Becker Show 11.00 Nieuws. 11.03 Vin cent van Engelen Show. VPRO: 12 00 Nieuws. 12.03 I*he Joe Blow Show 13.00 Nieuws. 13.03 Felix Meurders Show. NOS: 14 00 Nieuws. 14.03 De Herman Stok Show. met o a. Top Tien L.P.'s. 15 00 Nieuws. 15.03 De Hugo van Gelderen Show. 16 00 Nieuws. 16.03-18.00 Top-30. (17.00 Nieuws.) TELEVISIE WW—i >10R(,F\ Kareltje Knetter en de 40. Vrijwel onmiddellijk na het bellen kwam een iet wat uitgedroogde, maar keurige en onkreukbare heer de kamer binnen, die met zachte stem vroeg: „Mijnheer heeft gescheld?" „Inderdaad, goede Staf- felaar." antwoordde de bankdirecteur. „Ik wil je even aan mijn waarde gas ten 'voorstellen. Heren, dit is mijn procuratiehouder, de doctorandus Staffelaar. Hij geniet mijn volle ver trouwen. „Aangenaam, me neer van Schaffelaar." zei de smid. „Het doet mij ge noegen te merken dat U van Uw ivoren toren naar be neden wilt springen om U te bemoeien met gewone smidjes zoals ik." -= „De woordspeling zou geestig zijn als ik van Schaffelaar heette," zei de procuratiehouder droog. „Maar de naam is gewoon Staffelaar. Doctorandus Staffelaar." „Pak dit documentje eens aan. goede man," zei toen de bankdirecteur. „Lees het en geef ons je mehing." De droge doctorandus zette zich met het oude papier op een deftige zetel, voorzag zijn neus van een knijpbrilletje en begon vervolgens verschrikkelijk deskundig te doen. Hij las het oude document zeker wel tien keer langzaam en blauwgeruite kiel COPYRIGHT STUDIO AVAN nauwkeurig over en dacht zo tussen beide ernstig en ingespannen na. Hij ver geleek de ene zin met de andere, probeerde, interpreteerde en legde mumme lend uit en zo kon het al niet anders of hij moest wel een diepe indruk maken op de anderen, die op een afstandje nieuwsgierig stonden toe te kijken. En ein delijk was de doctorandus dan zover gevorderd, dat hij zijn mening kon geven. „Welzei hij toen met een knisterend droge zucht. „Dit document is niet compleet. Het bevat waarschijnlijk slechts de helft van een vermoedelijk zéér waardevolle boodschap FERDNAND MyAAkHET GAAT H£M U)£L GOÉD. AJIÊT ZEAJA ?£N DAT IS GÊWELDlG/ L SsriL' M MAMMA PfiPPf) PffoftT.I HERWENDE 06 JJIÊT, )l tW&f? DAT 15 MIET zo vceeMD. HCC 16 WEL WAT DlkkG£ DAN TG6N JULLIE. SAMÊtf SPEELDGM.. j O 3Al GEWÉLDIG' IK &EN GETROUWD MET6ÊM LGVENbe r ZTR/PPISUURIS ...k€NiSMR. <JX/ACA£/?S ?bAT j%D6N AANKOMST IN t>6Ti1- STUDIO (WTM06T MA»y pfcAKlNS OUDE B6K6JJD6M.. MARY PERKINS

Nieuwe Leidsche Courant | 1972 | | pagina 10