Wintermode nu al prijsprimeur Wintermode nu al prijsprimeur Wintermode nual prijsprimeur De krant kunt u niet missen, geen dag!! Kreymborgfa Kreymborgfo Kreymborgfa CITROËNADyane L Trend-afdeling Heren-afdeling Jóngens-afdeling Herenmodeafdeling secretaresse van de afdelings directeur adm. assistente (halve dagen) universitair medisch centrum leiden NIEUWE IEIDSE COURANT 10 DONDERDAG 25 NOVEAl Trendjas. Donkerbruin of zwart corduroy. Met extra brede revers en mouwriemen. Primeurprijs 90.- Trendjas. Zwart of bruin zuiver wol. Zeer grote zakken, riem, brede revers. Primeurprijs 90.- Prijsprimeur. Sportief thorn- proof tweedpak, opgestikte stolpzakken. Zuiver scheerwol. Normale prijs 199.-. Primeurprijs 149.. Prijsprimeur. Driedelig twisted kostuum.Tweeknoops, -ijsplit, bescheiden streep. Normale prijs 220.-. Primeurprijs 159.- Prijsprimeur. Driedelig origineel Engels kamgaren kostuum, kompleet met sportieve ruit. Normale prijs 325.-. Primeurprijs 260.- Prijsprimeur. Echte melton Ulster jongensjas in aubergine of donker blauw. Brede revers. 16 jaar.:Normale prijs - 108.50/Primeurprijs' g0.- Prijsprimeur. Tweerij zesknoops jongensjas in bruin, zwart of aubergine. 14 jaar. Normale prijs 99.50. Primeurprijs 70.- Prijsprimeur. Snelle jongenswinterjas met steekzakken. Bruin, olijf of zwart. 12 jaar. Normale prijs 101.-. Primeurprijs Prijsprimeur. Sportieve korte jongensjas met plaid ruitvoering. Beige, grijs of bruin. 10 jaar. Normale prijs 52.-. Primeurprijs 40.- Trendjas. Bruine tweerij winterjas met ceintuur, steek zakken en behaaglijke bont kraag. Primeurprijs no.- Trendjas.Tweerij Ulster van zuiver wol. Bruin of zwart, slank gesneden. Primeurprijs uo.- Leiden: donderdagavond-koopavond Prijsprimeur. Vlotte jas van imitatie-suède, bontgevoerd. In beige en bruin. Normale prijs 139.-. Primeurprijs 119.- Prijsprimeur. Geklede Shetland tweedjas, in blauw of grijs. Zuiver scheerwol. Normale prijs 169.-. Primeurprijs 135.- Prijsprimeur.Tweedelig kostuum van zuiver scheerwol in bescheiden schaduwruit. Normale prijs 350.-. Primeurprijs 270.- Prijsprimêur. Mohair autocoat. Bontgevoerd. Vele kleuren aanwezig. Normale prijs 89.- Primeurprijs 25.- Prijsprimeur. Sportieve lama-coat in beige en bruin. Normale prijs 298.-. Primeurprijs 250.- Prijsprimeur. Shetland coltrui, col 18 cm, 10 mode kleuren. Primeurprijs 18.. Prijsprimeur, Acryl coltrui, 10 modekleuren. Primeurprijs 14.- Prijsprimeur. Zuiver wollen coltrui, col 20 cm. 10 mode kleuren. Primeurprijs 22.- Prijsprimeur. Permanent press overhemd met slappe boord en dubbele manchetten. Borstzak. Primeurprijs per stuk 12.- per twee 20.- Het Universitair Medisch Centrum Leiden, samenwerkingsverband van Rijksuniversiteit, Academisch Ziekenhuis en Faculteit der Geneeskunde, centrum van geavanceerde patiëntenzorg, onderwijs en onderzoek, vraagt voor de hierna volgende afdeling: HOOFDAFDELING INWENDIGE GENEESKUNDE vac. nr. 71.279-RU Taak: het verzorgen van de correspondentie, het bijhouden van het archief, de örganlsatie en het notuleren van vergaderingen en de organisatie van congressen. Verlangd: middelbare school opleiding, diploma van erkende secretaresseopleiding, ervaring als directiesecretaresse en spreekvaardigheid in de moderne talen. De uitoefening van de functie vereist een grote mate van zelfstandigheid. Salaris max. 1233 per maand. Goede promotiemogelijkheid aanwezig. vac. nr. 71.276-RU Leeftijd circa 17 tot 20 jaar. Salaris voor 17-jarigen plm. ƒ235, 18-jarigen plm. 280,19-jarigen plm. ƒ315, 20-jarigen plm. 350 per maand; salaris max. 520 per maand. Telefonische inlichtingen over beide vacatures bij de heer J. H. Mendels, afdelings directeur, telefoon 01710-47222, toestel 2262 en 2263. Aanstelling vindt plaats bi] de Rijksuniversiteit of het Academisch Ziekenhuis Leiden. Salariëring tot de vermelde maxima is afhankelijk van leeftijd, opleiding en erva ring. Premie AOW/AWW voor rekening van het Rijk. Vakantietoeslag 6W/o per jaar. Goede studiekostenrege ling. Direct opneming in het Algemeen Burgerlijk Pen sioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan Hoofd Afd. Personeelszaken UMC, Academisch Ziekenhuis, Rijnsburgerweg 10, Leiden. onder vermelding van het vacaturenummer, voorafgegaan door de kenletters: Ni. N.V. AUTOMOBIELBEDRIJF VAN DER VELDE Zoeterwoudseweg 23 Leiden v. d. Valk Boumanweg 180 Leiderdorp BAKKER'S AUTOMOBIELBEDRIJF Herengracht 79 Leiden Hoofdstraat 133 Sassenheim Niet de auto voor indrukmakers en snelwegheersers. Wel de voiture voor prijsbewuste staddoorkruisers en ver-van-de-berm-genieters. Bescheidenheid siert de Dyane. In het benzineverbruik bijvoorbeeld. Efficiency kenmerkt hem. Een proefrit?

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 10