Controverse Happel - de Kromme jax drijft op de Grote Twee PSV verspeelt 2-0 voorsprong fc Onvergetelijk fc Zelfvertrouwen fc Gretig fc Makkelijker MAANDAG 15 NOVEM36R 1971 EINDHOVEN Nog steeds is PSV er niet in geslaagd om zich uit de onderste regionen van de ranglijst op te werken naar een meer veilige plaats. Tegen NAC moest PSV een 20 voor sprong uit handen geven en de Eindhovenaren moesten zelfs kort voor tijd toezien hoe Daan Schrijvers NAC naar een 22 gelijkspel schoot. Nadat de ploeg van Kurt Linder door doelpun ten van Strik en Gerrit van Tilburg een 20 voorsprong bij rust had opgebouwd, was het na rust eerst Van Dijk die de marge tot 21 verkleinde en enkele minuten voor het einde omzeilde Daan Schrijvers zelf de buitenspelval en scoorde beheerst het tweede Bredase doelpunt. Telstar—FC Den Boscli 1-0 Lange tijd behield de FC Den losch bij Telstar de hoop op een elijkspel. Acht minuten voor tijd ling deze hoop echter in rook op. oen Van Essen een strafschop, toe- jekend wegens hands van Enrico ran Rooij van FC Den Bosch, on- ïoudbaar achter doelman Spierings malde. Vooral na rust had Telstar aikele zeer goede kansen gekregen, naar de afwerking was beneden ille peil. FC Den Bosch dacht niet aan aanvallen, maar trachtte met nan en macht één punt uit het iruur te slepen, iets wat door het Joelpunt van Van Essen niet geluk- e. N'EC—FC Groningen 0—0 FC Groningen heeft in NijVnegen tegen NEC geen enkele moeite ge- ïad om die ene zeer belangrijke punt weg te halen. Gedurende bij- ia de gehele eerste helft hadden de Groningers het beste van het spel, maar van de kansen, die de aanval lers van Groningen kregen, schrok ten zij zodanig, dat afwerking ach terwege bleef. In de tweede fase cwam NEC zeer sterk opzetten, maar ook de afwerking van de Nij- megenaren was bijzonder matig. Na iet offenrief van NEC zagen de pu pillen van trainer Ron Groenewoud lekwaam kans om de bal in eigen ;elederen te houden», zodat met die ine kostbare punt de thuisreis kon worden aanvaard. Volendam—Vitesse 0—0 De zenuwen speelden de belang rijkste rol in de ontmoeting tussen Volendam en Vitesse, beiden verke- rend in de onderste regionen van |«de eredivisie. Vitesse was duidelijk Wiit op een doelpuntloos gelijkspel, «fwant 'de Arnhemmers opereerden Sinet twee ausputzers en verwaar loosden de aanval volkomen. Vo lendam van zijn kant verzuimde van de geboden ruimte gebruik te plaknaken, zodat doelman Bals van Vi- Eredivisie VolendamVitesse 00 TelstarFC Den Bosch 10 FC Utrecht—Ajax 2—3 FeijenoordFC Twente 01 MVV—FC Den Haag 2—0 Go Ahead EaglesSparta 11 DWSExcelsior 10 NECFC Groningen 00 PSV—NAC 2—2 De GraafschapHVC 51 Ajax 13 10 3 0 23 26— 6 Feijenoord FC Twente FC Den Haag Sparta FC Utrecht Telstar NAC MVV DWS NEC PSV Excelsior FC Groningen GA Eagles Volendam ia t e o—za Vitesse 13 l 2 10 4 5—30 FC Den Bosch 13 0 3 10 3 5—29 Eerste divisie De VolewijckersHaarlem 01 HeerenveenAZ'67 2-:-0 Roda JC—FC WV 2—1 WageningenSVV 10 HeraclesDFC 20 Willem II—Blauw Wit 0—0 VeendamSC Cambuur11 PEC Zwolle—Fortuna SC 2—0 Helmond SportEindhoven 31 Heerenveen 16 9" 5 2 23 20— 8 Wageningen 16 10 3 3 23 23—11 Haarlem 15 9 4 2 22 21—10 Eindhoven 16 7 6 3 20 17—11 Roda JC 16 8 3 5 19 16—17 Blauw Wit 15 7 3 5 17 15—13 AZ'67 15 5 6 4 16 14—11 Fortuna SC 16 6 4 6 16 22—19 FC VVV 15 5 5 5 15 19—14 Cambuur 15 6 3 6 15 21—17 Heracles 15 6 3 6 15 19—17 Veendam 15 4 7 4 15 20—21 SW 15 6 3 6 15 19—21 Willem 2 15 4 5 6 13 16—17 De Graafschap 15 5 3 7 13 16—18 Volewijckers 15 3 6 6 12 11—18 HVC 15 4 4 7 12 17—25 PEC Zwolle 15 3 6 6 12 18—21 Fortuna VL 15 2 5 8 9 10—19 DFC 15 2 5 8 9 9—21 Helmond Sport 15 2 5 8 9 12—26 iers, van de Volendammers in het -ge-r 14.50 llééi slechts af en toe bij acties» lendam. Ffefjerrot tveer behoefde te koftien. Kras van Volendam kreeg de beste kans van de wedstrijd, maar, alleen voor lals gekomen, schoot hij jammer lijk naast. Sporttoto De uitslagen van de voetbalwedstrij den. die voorkomen op totoformulier zeventien van'dit weekeinde zijn: Vo- .-Wltesse 00; Telstar - FC Den 1—0; Pc Utrecht - Ajax 2—3; il'jenoortf Fc Twente 0—1: MVV - FC Den Haag 2—0; Ga Eagles - Sparta 1—1; DWS - Excelsior 1—0: NEC - FC Gro ningen 0—0; De Graafschap - HVC 5—1; De Volewijckers - Haarlem 0—1; Roda JC - FC VVV 2—1; Wageningen - SVV 1—0; Veendam - SC Cambuur 1—1. ROTTERDAM Hoe diep Feijenoord op het ogenblik pre cies in de moeilijkheden zit, is uiterst moeilijk te peilen. Pro blemen zijn er echter zeker. Door twee oorzaken: een waarschijn lijke controverse tussen Ernst Happel, de trainer, en Wim van Hanegem, de waarnemend aan voerder, en door de necerlaag tegen de FC Twente (01), de eerste voor de competitie sinds een recordtijd. Vast staat echter wel dat de moeilijkheden op dit moment extra zwaar wegen. Opnieuw door twee oorzaken, aanstaande woensdag wacht de interland tegen Luxemburg, waarvoor onder anderen Wim van Hanegem is geselecteerd, en volgende week moet Feijen oord op bezoek bij de FC Den Haag, die als een soort „angst- gegner" geldt. De grootste raadsels bij Feijenoord spelen rond de persoon van Wim van Hanegem. De feiten: vorige week, in het topduel tegen Ajax, speelde Van Hanegem tegenover Arie Haan niet als vanouds. En afgelopen donderdag ging Van Hanegem op de training door zijn enkel. Volledig onverwacht werd Van Hanegem door Happel hierop niet opgesteld voor de wed strijd tegen Twente, algemeen be schouwd als een lastige maar toch wel te nemen barrière voor Feijen oord. Over de reden hiervan bestaan voorlopig slechts twijfels en gissin gen. Vooral omdat de versies vein bei de partijen elkaar tegenspreken. Happel: „Van Hanegem is donderdag geblesseerd geraakt. Daarop heb ik besloten om hem voor deze wedstrijd niet op te stellen. Dat is voor mij een moeilijke beslissing geweest. Hoe ernstig de blessure is, zullen we moe- Vreugde bij Twente. Op de voorgrond de dolblije Theo Pahlplatz; links Willy van de Kerkhof. Op de achtergrond wordt doelman Schrijvers omhelsd. dochter en echtgenote, op de tri bune van de Kuip. Hij speelde in de wedstrijd tegen de FC Twente niet mee. ten afwachten. Waarschijnlijk zal hij volgende week in Den Haag wel weer kunnen spelen, maar het is te vroeg om daarover een definitieve uit spraak te doen". Van Hanegem ech ter: „Inderdaad ben ik van de week op de training door mijn enkel ge gaan. Maar ik vind dat ik tegen Twente best had kunnen spelen. Wat deze wedstrijd betreft wil ik van die blessure niet weten. Toen mij werd verteld dat ik tegen Twente niet .zou meespelen, is als reden aangegeven dat ik. een gebrek aan conditie zou hebben". Als gevolg van het duel tegen Ajax mag op het eerste gezicht de gang van zaken bij Feijenoord niet worden gezien. Van Hanegem over de ge sprekken van de afgelopen week. al leen maar de uitspraken van Happel, van een week eerder bevestigend: „Over die wedstrijd tegen Ajax is van de week natuurlijk wel gepraat. En er is kritiek geleverd. Maar niet op mij, op een paar van de andere spelers. Er is gezegd dat stilstaand voetbal, zoals Feijenoord dat in de tweede helft tegen Ajax had laten zien, niet mocht voorkomen". En Happel: „Die wedstrijd tegen Ajax had met die van vandaag helemaal niets te maken. Dat was in het veld ook te merken. Feijenoord heeft van middag in de tweede helft de wed strijd helemaal in de hand gehad. En dat kan je toch niet verwachten van een ploeg die door een nederlaag te gen Ajax uit balans is gebracht?" Wat er dan wel speelt bij Feijen oord zal misschien in de loop van deze week duidelijk worden. In ieder geval ziet het er naar uit dat Van Hanegem aanstaande woensdag tegen Luxemburg van de partij zal zijn. Bondscoach Fadrhonc heeft hem zon der enige restrictie geselecteerd en Van Hanegem verwacht te zullen spelen. „Eigenlijk vind ik het wel fijn, die interland. Ik kan daarin weer in het ritme komen en mijn conditie zo op peil houden". Ander zijds heeft die interland ook nadelen. Een aantal Feijenoorders, waaronder dus Van Hanegem, is tot en met woensdag van huis. Van Hanegem: „Daardoor is er van de week maar weinig tijd om de problemen bij Feijenoord uit te praten. Terwijl we die tijd juist zo nodig hebben. Zo is het ook met de wedstrijden. Meestal krijg je na een zware wedstrijd een wat zwakkere tegenstander. Dan heb je wat meer gelegenheid om je te herstellen. Dat is er nu, met nog FC Den Haag en Sparta voor de boeg, niet bij". Feijenoord heeft inderdaad behoef te aan tijd. Tijd die op het ogenblik zo schaars is. Want Feijenoord ver keert in een moeilijke periode. In acht dagen zag het een voorsprong van twee punten op aartsrivaal Ajax verdwijnen en veranderen in een evengrote achterstand. In zekere zin is de crisisachtige situatie bij Feijen oord te vergelijken met die in de tweede helft van het vorig seizoen. Typeert Dick Schneider allen scherp: „Vorig seizoen speelden we enige we ken zonder meer slecht. Toch wonnen we steeds en konden we daardoor aan het slot van de competitie toch nog kampioen worden. Nu verliezen RECHT, 15 nov. „Ajax? g uijff en Keizer bedoel je'. Ber- do s Jacobs (30), de vurige trainer ^in FC Utrecht, kon de teleuï- Tei elling na de nederlaag van 23 vo aar heel moeilijk verkroppen. nie niet over Ajax. Praat rep leen maar over Cruijff en Kei ler. Als die andere spelers eer ie zijn, danken ze die twee op acht!ln knieën als ze hun geld ond men halen". va Het is al jaren een gegeven, dat Scb deren de kracht van Ajax voorna- I* ilijk toeschrijven aan het 'bezit' i het duo Cruijff-Keizer. Intern, Ajax zelf, heeft die lof nu en dan j aanzienlijke wrevel geleid, stilaan de suprematie van Cruijff en Kei- een aanvaarde zaak, waarover hal linig drukte wordt gemaakt. Cruijff ■asg Keizer hebben de rest nodig, de „TSt is bereid zich uit te sloven voor Grote Twee. Jacobs: „Denk die gtoo ee >ns uit de ploeg en je houdt een ut ddelmatig elftal over. FC Utrecht leen. eft vijf, zes spelers met grotere in- cg f' iduele kwaliteiten". )e g mei Toegegeven: Johan Cruijff groeide and t tot de beste speler van het veld nkzij een groot aantal nauwelijks Jrs völgen individuele acties, met als a" gatieve aantekening, dat hij in mmige situaties te weinig uit was het maken van doelpunten en Kei- boog in de tweede helft de ach- stand van 10 via twee knappe om in een voorsprong van 21. ïiten lvendien vormde alleen al hun piwezigheid een bedreiging voor de Iers van FC Utrecht. „Bij het eer- »ortédoelPunt'aldus Jacobs, „konSuur- ïer zo ongehinderd voorzetten omdat lereen als het ware gebiologeerd ■ergpfas door Cruijff en Keizer. Het is Jar: soms denk je wel 'ns, dat een oeg als FC Utrecht pas bij Ajax lllf in komen als de generatie van '"I 'uijff en Keizer uitgevoetbald is. Al :ht J e'8er ik er aan toe te geven. Anders 468-2 jrdt de competitie nooit aantrekke- Maar niet alleen door Cruijff en werd FC UtrechtAiax een 'ergetelijke wedstrijd. Méér nog l Ajax-Feijenoord was dit een |ektakel van de eerste orde. waar- i zich een bomvol Galgenwaard zitten verlekkeren. Misschien het tactisch niet allemaal even taakt, misschien reikten de indi- iele capaciteiten minder hoog, FC UtrechtAjax was een strijd in de Engelse stijl: snel, «ituurlijk, afwisselend en daardoor Semeen boeiend. De leiders van FC Jcht beseften, later dan ook, dat -X- Het tweede doelpunt van Ajax, door Piet Keizer gescoord uit een vrije trap. Links op de achtergrond Keizer, naar wiens schot doelman Henriksen tevergeefs springt. Van Huisstede (13) kon eveneens niet bij de bal. Adriaanse kijken toe. Rep, Cruyff en deze prestatie naar behoren gehono reerd moest worden. Terecht: te vaak gebeurt het, dat een club géén premie krijgt uitgekeerd als er niet tenmin ste een punt is behaald, hoe goed de prestatie ook was. Jacobs: „Onze spe lers krijgen een behoorlijk basissala ris. Maar daarenboven krijgen ze ook geld uitgekeerd voor deze nederlaag". Bovendien was er- een aantrekke lijk score verloop. Voor rust, toen A- jax iets sterker was kwam FC U- trecht, nogal verrassend met 1-0 voor toen Blankenburg een scherpe inzet van Olsen van richting veranderde. In de rust leek het erop, alsof Ajax het bijzonder moeilijk zou krijgen te gen FC Utrecht, dat twee maanden lang ongeslagen bleef en op eigen terrein ook Feijenoord bedwong (0—Maar het vreemde was, dat Ajax ogenschijnlijk niet in paniek raakte. Trainer Stefan Kovacs liet Johnny Rep opdraven voor de te leurstellende Swart en dat bleek ach teraf een gelukkige wijziging. Jacobs: „Van Huissteden draaide heel goed tegen Swart. Ik had voor hem en Ca- bo grote plannen voor de tweede helft, maar Ajax werd met Rep aan zienlijk sterker". Ajax bleef uiterlijk kalm, ten teken van het enorme zelfvertrouwen. Bar ry Hulshoff: „Wij voelen ons ver schrikkelijk sterk. Tegen Olympique Marseille kwamen we ook achter, maar het lijkt wel of ons dat niets doet*. In de rust wordt er gezegd: we moeten er gewoon een paar maken. En iedereen is er dan ook van over tuigd, dat ze gemaakt worden. Wat dat vertrouwen betreft hebben we nu een belangrijk punt bereikt. Want nog even en het wordt zelfoverschat ting". In ieder geval waren de talrij ke tempowisselingen van het veel be wegende Ajax te veel voor FC U- trecht Eerst schoot Keizer met de rechtervoet van dichtbij langs Hen riksen, toen Suurbier ook voorzette, vervolgens schoot Keizer een vrije trap hard in de verste bovenhoek, waarbij Cruijff en Rep onder de bal doorgingen. Henriksen: „Bij de vrije trap klopte de organisatie niet. Ten eerste was er niemand die probeerde Keizer te beletten die vrije trap in alle rust op doel te mikken en ten tweede kropen de verdedigers te dicht naar mij toe. We hadden verder van de goal moeten blijven, dan heb ik ook meer uitzicht". En weer later maakte Rep voor het eerst dit seizoen waar, waarom het duo Kovacs-Grijzenhout zo'n vertrou wen in hem heeft. Na een korte pass van Keizer kwam Rep in het centrum één tegen één te staan, omdat de op komende Suurbier zeer fraai A- driaanse met zich mee trok. Rep scoor de vervolgens knap. Maar nog gaf FC Utrecht, dat tegen dit Ajax nog wat te kort kwam, het niet op. Toen een verre pass van Cruijff mislukte, om dat de Ajacied uitgleed waren er promt drie opkomende verdedigers uitgespeeld. Kareltje Bonsink profi teerde zeer fraai van die vrijheid door een passje van de voortreffelijke Leo van Veen even mee te nemen en de bal vervolgens onbedaarlijk hard in te schieten, waardoor Ajax het, evenals tegen Feijenoord, tenslotte nog even moeilijk kreeg. „Ik ben blij, dat we goed zijn blij ven voetballen", vond Jacobs terecht. Toch was het niet zo vreemd, dat het gretige FC Utrecht tegen de ervaren eenheid Ajax te kort kwam. Neem als voorbeeld Marco Cabo, groot midden veldtalent. Tegen Arie Haan had Ca bo het niet gemakkelijk. In ieder ge val moest hij, nét als Van Hanegem vorige week, na rust voortdurend te rug, omdat Haan onvermoeibaar de diepte zocht. Cabo: „Ik ben niet tevre den over mezelf, omdat Haan mij dwong een ander spelletje te spelen, dan ik graag zou willen". En neem John Steen Olsen, ook al zo'n knappe voetballer. Olsen vond de bikkelharde vechtmachine Neeskens herhaaldelijk op zijn weg. En net als tegen Feijenr oord, toen Neeskens Hasil tegenover zich vond, kreeg Nees steeds meer vat op zijn klasserijke opponent. Het was dan ook niet vreemd dat Ajax vooral na rust steeds sterker werd. Ook al deed FC Utrecht de re putatie van een frisse, ongecompli ceerd de aanval goekende ploeg alle eer aan. Tegen Ajax spêelde het bo vendien wat pittiger dan destijds tegen Feijenoord. Geïrriteerd soms door de harde inzet van bij voorbeeld Nees kens en bovendien in verlegenheid gebracht door de onstuitbare acties van Cruijff greep FC Utrecht in de tweede helft naar hardere wapens dan het gewend is te hanteren. Scheidsrechter Arie van Gemert had daarvoor niet altijd het juiste oog. Voor eenvoudige overtredingen was hij strenger dan voor ontoelaatbare botsingen, die hij soms zelfs niet eens zag. Maar gelukkig bleef alles uitein delijk binnen de perken in dit bij vlagen adembenemende duel. MAARTEN DE VOS we echter tweemaal achter elkaar, terwijl we toch eigenlijk verhou dingsgewijs helemaal niet slecht voetballen". Juist omdat Feijenoord niet slecht voetbalde, zeker niet gezien de afwe zigheid van Van Hanegem en de ge schorste Theo Laseroms, trof het zo slecht dat Twente de tegenstander was. Twente dat dit seizoen in uit wedstrijden nog ongeslagen is en juist buiten Enschede tot zijn beste spel komt. Feijenoord was zich dat tevoren ook bewust. Schneider: „In uitwedstrijden speelt Twente zonder meer tactisch zeer sterk. En Twente had hier vorig seizoen ook al een goe de indruk achtergelaten. Toch waren we er voor de wedstrijd zonder uit zondering van overtuigd dat we zou den winnen". In die overtuiging kwam Feijen oord bedrogen uit. Hoewel het, zoals gezegd, niet slecht speelde. Alleen deed zich opnieuw het gemis aan een koele killer duidelijk gelden. Theo van Duivenbode: „Je moet goals ma ken in een wedstrijd als deze, zeker (vanneer je de kansen krijgt als wij vandaag. Wij hebben het gewoon niet gedaan. Daar is alles mee gezegd". Schneider: „Qua spel hadden we vol gens mij minimaal recht op een ge lijkspel". En Van Hanegem: „Feijen oord heeft de kansen om te scoren gehad. Een tijd lang zag het er naar uit, dat er elk moment een goal kon vallen. Maar het typische is eigenlijk dit seizoen dat juist wanneer je van Feijenoord een doelpunt verwacht, dan komt het niet". Hiermee is op nieuw Feijenoords speurtocht naar een specifieke spits actueel geworden. Zaterdag was Happel in Duitsland om de ex-Bayern Münchenspeler Mrosko te bekijken, maar mededeel zaam over zijn ervaringen was Hap pel niet. Feijenoord had dus problemen. Van Hanegem was geblesseerd of gepas seerd. Laseroms was geschorst en werd vervangen door Piet Romeijn (Happel: „Ik heb voor deze wedstrijd op deze positie in het centrum geko zen voor de routine"). En na rust moest Feijenoord het ook stellen zon der Henk Wery, die nadat hij in een kopduel met. Willem de Vries aan het hoofd geblesseerd raakte wel de eer ste helft uitspeelde, maar daarna naar bed werd gestuurd, wgllicht met een hersenschudding. Al deze factoren te zamen mogen echter niets afdoen aan de prestatie van Twente, dat qua spel alleen maar bevestigde en accen tueerde wat al weken in de lucht hing. En dat vooral op het midden veld voortreffelijk voetbalde en voor rust zelfs het spel dicteerde. Met een voortreffelijk duo Theo Pahlplatz-Re- né Notten en de ditmaal uiterst effec tieve Benno Huve. Opvallend genoeg echter werd de wedstrijd feitelijk beslist door het uitvallen aan iedere kant van een van de beste spelers. Want toen bij Feijenoord na rust Jan Boskamp We ry had vervangen, draaide Feijenoord opeens beter. René Notten verklaart: „Voor de rust kreeg ik van Wim Jan sen vrij veel ruimte. Daardoor kon den wij op het middenveld rust bren gen. Na rust kwam Boskamp bij mij met een dubbel gevolg. Ik had min der ruimte en anderzijds Jansen meer". Op dat middenveld profiteerde Twente trouwens goed van de afwe zigheid van Van Hanegem. Notten: „De kwaliteiten van Van Hanegem zijn bekend. Bij Feijenoord draait al les om hem. Nu kan je hem, zoals Haan vorige week wel proberen uit te schakelen, maar wij hadden het veel gemakkelijker. Wij hoefden hem helemaal niet uit te schakelen". De andere beslissende spelerswisse ling was die tussen Huve, die op het zware veld last kreeg van kramp, en Kick van der Vall. Want het was Van der Vall die, op een dieptepass van Pahlplatz, de basis legde voor het doelpunt. Van der Vall dirigeerde de bal naar het centrum, naar Willy van de Kerkhof (die meende: „In het cen trum, daar was Feijenoord het meest kwetsbaar"); Van de Kerkhof wipte de bal langs Romeijn en scoorde ver volgens beheerst. Dat doelpunt viel laat in de tweede helft. Een gunstige omstandigheid voor Twente. Al kreeg het het toch nog even moeilijk. Not ten: „De laatste minuten zijn we ook van zoneverdediging op mandekking overgeschakeld. Het werd even lastig, ook al omdat het legioen begon te schreeuwen. En ik geloof wel, dat de Feijenoorders de laatste minuten hard gelopen hebben". En Theo Pahl platz: „Vorig jaar hebben we hier ook in de laatste minuten een achterstand verloren zien gaan. Dat speelde na tuurlijk toch wel even door ons hoofd". Twente hield echter stand, hoe hard Feijenoord ook knokte. Schneider: „De laatste minuten heb ben we alles of niets gespeeld. Mis schien een beetje ongeorganiseerd, maar wat wil je. Het was als tegen Ajax: of je nu met 10 of met 30 verliest maakt geen verschil". Twen- te-doelman Piet Schrijvers: „Eigen lijk maar één keer was Feijenoord echt gevaarlijk. Dat was bij die hal ve omhaal van Rinus Israël". Die om haal werd door Schrijvers met beide vuisten over geslagen. Na het slotoffensief van Feijenoord (waarin het risico's nam, zodat Theo Pahlplatz zelfs nog een droomkans kreeg), kon de balans worden opge maakt. Die balans wees in de richting van een opnieuw opengegooide com petitie. Twentes trainer Kees Rijvers: „Nu wij hier zonder Jan Jeuring, die zelf liever niet wilde spelen gezien zijn blessure, gewonnen hebben, zijn er weer mogelijkheden. Eigenlijk is het jammer dat Utrecht en Den Haag het vandaag hebben, laten liggen. Dan waren er opeens weer zes clubs in de running geweest. Wij zijn er in ieder geval weer bij, zeker voor de vierde plaats". En Theo Pahlplatz: „We heb ben beslist gedacht dat we zouden kunnen winnen. We spelen eigenlijk precies hetzelfde als twee jaar gele den, toen we zo succesvol waren. Al leen was het toen allemaal enthou siast en is het nu rustig. Piet Schrij vers zelfs: Volgens mij heeft deze uitslag zijn weerslag op deze hele competitie". EDDY POELMANN FC Twèntes uitblinkende doelman Piet Schrijvers stompt de bal weg boven het hoofd van de weer herstelde Coen Moulijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 9