IRA doodt Britse soldaat in hinderlaag bij grens Vereniofiiissraad VARA staat achter herstructurering THIEU WIJKT NIET TV-commentaar Tsjaad breekt met Libië Details 6 MAANDAG 30 AUGUSTUS BELFAST (AP, AFP, Reuter, UPI) Bij de grens tussen Ulster en de Ierse Republiek is gisteren opnieuw een Britse sol daat gedood door leden van het verboden Ierse Republikeinse Leger (IRA)Een Britse militair is gewond. De dode viel toen twee Britse pant serwagens in een hinderlaag van de IRA vielen in Crossmaglen. Volgens zegslieden van het Britse leger waren de twee voeetuigen op patrouille per ongeluk aan de Ierse kant van de grens geraakt. Zij werden door zes gewapende mannen onder vuur geno men. De ene pantserwagen kon te rugkeren. Maar de andere werd klemgereden door een vrachtauto en in brand gestoken. In een buitenwijk van Belfast is gisteren op een andere Britse pa trouille geschoten, waarbij een mili tair aan het hoofd werd getroffen. Zijn toestand is kritiek. Dit weekein- YAOENDE (AFP, AP, Reuter. UPI) De Afrikaanse republiek Tsjaad heeft de diplomatieke betrekkingen verbroken met Lybië. Dit heeft de minister van buitenlandse zaken van Xajaad, Baba Hassan, meegedeeld. Aanvankelijk was door enkele persbureaus bekendgemaakt dat Tsjaad de banden met Egypte had verbroken. Later bleek dat niet Egypte maar Lybië was bedoeld. Mi nister Hassan heeft de Lybische zaakgelastigde in Tsjaad verzocht het land zo spoedig mogelijk te verlaten. Lybië wordt ervan beschuldigd be trokken te zijn bij de mislukte staatsgreep tegen president Frangois Tombalbaye. Lybië heeft de beschul diging echter met klem tegengespro ken. Uit Fort Lamy is vernomen dat de regering van Tsjaad de situatie vol komen meester is. Op verschillende plaatsen in de hoofdstad Fort Lamy stonden gisteren - tanks opgesteld op strategische punten. Het vliegveld van Fort Lamy is zaterdag heropend en ook de verbindingen met de bui tenwereld zijn hersteld. President Idi Amin van Oeganda heeft in een toespraak verklaard dat troepen van Tanzania Oegandèse grensstellingen hebben beschoten op 320 km. ten zuidwesten van de hoofd stad Kampala. Ook vrijdag hadden zij het vuur op deze stellingen ge opend. Amin heeft president Nyerere van Tanzania en ex-president Obote van Oeganda ervan beschuldigd het leger van Tanzania te gebruiken om Obote weer aan de macht te brengen. de zijn in Ulster zestien bommen ont ploft. In Londonderry deden zich in vijf minuten tijd vier explosies voor. Paus Paulus VI heeft gisteren in een verklaring over de situatie in Xoord-Ierland gezegd dat de toestand in Ulster is verslechterd „na het tref fen van buitengewone veiligheids maatregelen. die door de bevolking niet goed zijn ontvangen". De paus riep de rooms-katholieken op te bidden voor vrede in Noord- Ierland dat volgens hem wordt ge teisterd door „conflicten van haat en bloedvergieten". De paus wees erop dat de problemen in Ulster niet be schouwd kunnen worden als religieu ze kwesties maar problemen van een historisch, politiek en sociaal karak ter zijn. De verklaring van de paus volgt op de recente kritiek in Vatikaanse bla den op de interneringsmaatregel van de regering Brian Faulkner. Eerder deze maand is deze maatregel, waardoor verdachten in Ulster zonder vorm van proces kunnen worden op gepakt en geïnterneerd, vergeleken met de „grote terreur" van de Franse revolutie. Deze vergelijking werd gemaakt door professor Frederico Allessandri, een hoge funtcionaris van het Vati- kaan. Allessandri zei echter zijn per soonlijke mening weer te geven. De zaak voor de krijgsraad te gen kapitein Ernest Medina, die er van wordt beschuldigd verantwoorde lijk te zijn voor het bloedbad van My Lai in 1968, is verdaagd tot 8 septem ber. Senator Barry Goldwater met op de duo de actrice Dinah Shore, tijdens opnamen voor een televisieshow van Dinah. Het motorrijwiel is een stukje huisvlijt van de Amerikaanse senator. O O Van een onzer verslaggevers HILVERSUM De ver enigingsraad van de VARA heeft zich zaterdag unaniem achter een herstructureringsplan gesteld dat was gemaakt door het hoofdbestuur van deze zend gemachtigde. Het plan voorziet onder meer in het vormen van 15 gespreksgroepen (voor elk district een) naast de vijf experi mentele groepen die het afge lopen jaar al hebben gewerkt. De verenigingsraad sprak zich er- Zuidvietnamezen kozen parlement SAIGON (AP, Reuter, UPI) De Zuidvietnamese president Ngoejen Van Thieu is niet van plan te wijken voor de druk, die van diverse kanten op hem wordt uitgeoefend om zich niet als enige kandidaat op te stellen voor de presidentsverkiezingen van 3 oktober. Na het uitbrengen van zijn stem voor de parlementsverkiezingen, die gisteren in Zuid-Vietnam zijn gehou den, zei Thieu: „Ik zal niet aftreden. De verkiezingen zullen doorgaan. Ik zal hier in oktober weer zijn om mijn stem uit te brengen voor de presi dentsverkiezingen." In Zuid-Vietnam zijn gisteren in ruim 7000 stembureaus de deuren opengegaan om de ruim zeven mil joen stemgerechtigde kiezers een keus te laten maken uit 1242 kandidaten voor de 159 zetels in het Lagerhuis De officiële uitslag zal niet eerder dan vrijdag bekendgemaakt worden. Aangenomen wordt dat de uitslag van deze verkiezingen een belangrij ke aanwijzing zal geven voor de positie van Thieu. die tot dusver een meerderheid van de Lagerhuisleden op zijn hand had. De oppositie heeft in een krachtige verklaring de Zuidvietnamezen opge roepen de verkiezingen te boycotten. Amerikaanse en Zuidvietnamese troepen waren gisteren in staat van paraatheid gebracht om mogelijke moeilijkheden het hoofd te bieden. De Viet Cong heeft gisteren diverse aan vallen gedaan op verkiezingsbureaus, waarbij minstens zeven doden zijn gevallen. Ondanks de krachtige oppositie te gen de regering Thieu zijn toch nog heel wat Zuidvietnamezen gisteren naar de stembus getrokken. Het pers centrum in Saigon heeft in de hoofd stad een opkomst gemeld van slechts 56,9 procent. Maar in het gehele militaire gebied rond Saigon zou ruim 71 procent van de kiezers hun stem hebben uitge- bract In de centrale regio en het gebied van de Mekong Delta heeft meer dan 80 procent van de kiezers hun stem uitgebracht, zo is uit Saigon vernomen. De president van de Sowjet-Unie, Nikolaj Podgorny, zal binnenkort een bezoek brengen aan Noord-Vietnam. Dit is gisteren uit communistische bronnen in Moskou vernomen. Het zal het eerste bezoek aan Hanoi zijn van een Russische leider sinds het bezoek van premier Aleksej Kosygin van 1965 voor uit, dat het herstructurerings plan zal moeten worden verwezen lijkt volgens de inzichten van Relus ter Beek, sinds de jongste verkiezin gen kamerlid voor de Partij van de Arbeid en daarvoor een van de gang makers van de VARA-herstructure- ring. Ter Beek zei zaterdagavond over het plan, dat het beslissend zal zijn voor de toekomst van de VARA als vereniging. Hij constateerde dat het met de vereniging niet goed gaat. De VARA- leden hebben hun voor-oorlogse strijdpositie verloren en daarmee „het gevoel erbij te horen." De leden zul len zich alleen meer betrokken met de VARA gaan tonen als hun meer in vloed gegeven kan worden. De ver eniging zal een voedingsbodem moe ten worden voor programmamakers die zich van hun kant niet langer in de eerste plaats tot de kijkers in het algemeen zouden moeten richten, maar tot hun leden. De beraadslagingen over het pro grammabeleid, die vrijdagavond wer den gevoerd, bewezen dat de in spraak van de raad zich op het ogen blik nog richt op details. IHet punt dat de meeste aandacht kreeg, han delde dver een uur ernstige muziek op de zaterdagavond. Sommige leden wilden dat vervangen door lichte mu ziek. Uit het bestuur werd aan deze leden duidelijk gemaakt, dat dat niet alleen het evenwicht binnen het VA- RAprogramma zou verstoren, maar Marga van Praag. Koos Postema blijft met zijn Klein uur U", maar krijgt daarnaast eens in de maand een programma op zondagavond. In dit programma zullen twee of drie mensen over een onderwerp praten, ondervraagd door het publiek in de zaal en eventueel door kijkers per te lefoon. De serie Klatergoud, zal worden voortgezet en later in het seizoen worden gevolgd door een nieuwe se rie: „Mijn tante Victoria", geschreven door Berend Boudewljn en Jan Staal. Er zal in deze serie geacteerd worden door Mary Dresselhuys, Bob de Lan ge, Sylvia de Leur en vele anderen. Verder is er een nieuwe amuse mentsserie te verwachten die onder de titel „Wij en de wereld" zal wor den uitgezonden. Aan deze serie is gewerkt door een schrijverscollectief uit de amusements-sector. Enige na men: Tony van Verre, Hans Dorre- steyn, Gert Fokkens, Jan Pieter Vis ser en Letty Kosterman. Acteurs: Pleuni Touw, Wieteke van Dort, Fred Florusse, Paul Klare, Aart Staartjes, Luc Lutz en Rob van Reyn. Composi ties zijn van Harry Bannink. CB Het kan zijn dat we ons vergissen, maar het lijkt erop dat er een zeker zelfbewustzijn is gevaren in de NOS- ploeg in Indonesië. Dat valt af te lei den uit details, bijvoorbeeld uit de manier waarop de verslaggevers in het Journaal meldden dat ze fuoor het Journaal in Indonesië zijn en het op het moment van hun optreden och tend, middag of avond is, al naar ge lang. Het is een vorm die in de verte aan AVRO's Televizier doet denken, maar het is in ieder geval een vorm. Aan de andere kant moet gezegd worden dat de aard van de berichtge ving niet altijd met die vorm in over eenstemming is. We associëren, mis schien wel helemaal ten onrechte, dat zo'n presentatie met harde nieuwsfei ten te maken moet hebben en die zijn er toch nauwelijks te verwachten. Het moet blijven bij het bosje tijger orchideeën, dat de Koningin is aan geboden, of het bezoek aan een Ne derlandse school of een gesprek met minister Schmelzer die tegen zijn col lega Balik zei wat hij had voorgeno men te zullen zeggen. Met de intocht van het koninklijk paar in Bandoeng zat de NOS geluk kig goed, zodat de rechtstreekse uit zending daaitvan in ieder geval ge rechtvaardigd was. Er waren meer mensen zichtbaar en er werd zoveel werk van allerlei optochten gemaakt, dat niet alleen de NOS. maar ook prins Bernhard de camera hanteerde. C. J. L. Vanavond te zien NEDERLAND 1 NCRV en NOS 19.05 uur De Flaxton Boys, Jeugdse rie. 19.30 uur Netzilik, document 20.31 uur Hits voor tieners van toen 21.05 uur Arsène Lupin in arrest. 22.35 uur Journaal; aansluitend: Staatsbezoek aan Indonesië. 22.45 uur Wielrennen, reportage van de wereldkampioenschappen te Va- rese. NEDERLAND II NOS 19.30 uur Coronation Street. 20.31 uur Tokio, het aangeharkte oer woud, filmdocumentaire. 21.10 uur Geen tranen voor Joy, film. 22.40 uur Journaal, aansluitend: Staatsbezoek aan Indonesië. Vanavond te horen HILVERSUM I EO EN NRCV 19.00 uur Wij hebben een woord voor de wereld. 20.00 uur Utrechts Symfonie Orkest o.l.v. Paul Hupperts. 21.55 uur Jazz-time. 22.40 uur Radiokroniek over boeken, schrijver en toneel. 23.00 uur NCRV-Vocaal Ensemble o.l.v. Marinus Voorberg. 23.30 uur Klankjuwelen. HILVERUM II NOS 19.35 uur (RVU) Nederland gedurende de Patriottentijd. 20.15 uur Lichte grammofoonmuziek met reportages van de wereldkam pioenschappen wielrennen in Varese. 22.55 uur Metro's midnightmusic. MARY STEWART kontuur in non s RC ware (uite wach slow bal. 1 Zó g kunn Kova niet 1 warei 34 Het jonge Amerikaans stel, helemaal-in-elkaar-verdiept, zat met de hoofdei dicht bijegn in zijn hoekje. De Fransman, Paul Véry, wa nergens te bekennen. Maar Marsden zat aan zijn tafeltj naast het met wingerd begroeide traliehek, at onver stoorbaar en las ..Little Gidding". „Bij het ontbijt"! zei Louise op ontstelde toon. „Eei man die bij zijn ontbijt gedichten kan lezen, moet tot al les in staat zijn". Waarschijnlijk heb je daarmee gelijk dacht ik, en herinnerde me de besliste stem in het dui ster... „Ik heb je al eerder uit de rotzooi gehaald, waar o niet?... Ik heb de leiding, en mij vertrouw je toch, niet?!" „Ga je er vandaag weer op uit?;; klonk Louises sten Ik zette mijn gedachten met een ruk van me af, c schonk nog een kop koffie in. „Ik doe hetzelfde als jij", zei ik. „In de schaduw zitten en druivensap met ijs drinken? „Precies" „Moe?" „Een beetje. Je had gelijk. De hitte heeft me gistere wel een knauw gegeven. Ik zal vandaag thuis blijven e iets prettigs voor morgen verzinnen". Na een. tijdje kwamen de mensen in beweging, de va kantiegangers bespraken het programma voor die daj De Duitsers trokken af, druk redetwistend over een reis gids, en spoedig daarop slenterde het Amerikaanse paar tje arm in arm naar buiten, de rue de la République oj David kwam vervolgens overeind, en liep met' Rommt het hotel in; enkele ogenblikken later ging Marsde: eveneens naar binnen. Loraine Bristol stak nog een siga ret op en staarde voor zich uit. Ik verzon een uitvluch en verrees van mijn stoel. Misschien kon ik nu naar Da vids kamer -komen en hem naar Marsden vragen, waarom Loraine Bristol, als zij Marsden kende en als hi haar en met name David had geholpen, David niets ver teld had over die relatie. Misschien zou David zich veili ger voelen als hij wist dat er een man op wacht ston tussen hem en Richard Byron. Het was natuurlijk mogelijk, bedacht ik terwijl ik d trap opklom, dat David het wist, maar de vorige da toen wij Marsden in' de bus hadden gezien, had hij gee blijk gegeven van'die wetenschap, en evenmin was enig teken van herkenning gewisseld tussen Marsden e hemzelf, buiten de oppervlakkige herkenning van medf gasten in eenzelfde hotel. Marsden was op de bovengang, en dus ging ik, zondt in de buurt van Davids deur te komen, naar mijn eige kamer en verzamelde de dingen die ik nodig zou hebber zonnebril, een boek, reisgids. Vervolgens liep ik na een paar minuten weer de gan op om tot de ontdekking te komen dat mijn opzet oi even onder vier ogen met David te praten, zou moetf wachten, want hij en Rommel en Marsden waren same op weg naar de trap. „...Dus was ik van plan vanmorgen daarop te klin men", zei David, „inplaats van naar de rivier te gaan". „Ik wilde zelf ook die kant op gaan", zei Marsden. het bezwaarlijk, als ik met je mee ga?" ren v „Helemaal niet, meneer...." De stemmen stierven wei^3^ Ik ging terug naar mijn kamer, en overwoog dat het bikwan paald niet klonk alsof David wist van enige intieme reüaaöelpl tie tussen Marsden en zijn eigen aangelegenheden. Toé Hal hoorde ik hen naar buiten komen, de binnenplaats o]maak onder het balkon en ik ging naar het venster. „...De torende bij de noordelijke hoek", zei Marsden. „Hoewel ik ni(voor snap hoe hij daar ooit een muildier in omhoog heeft gininge kregen. Ben je er wel eens in geweest?" lerf 1 (Wórdt vervolg EI span van doel] wins boek van Pleu neen Schn kend wegj He strijc PSV gen over bescl achti na d L ni (zone ma i velde atten uitva Beidi helft manr Schn: In trech vrij van 1—0. moeil men. Een gen Smidje Verholen en de veedieven van Texas 143: Dat zag er dus op WSÊÊ PI-JUHHHP het oog niet zo best uit dat bij wijziging van dit nietige punt ook een lawine van veranderingen te verwachten zijn van andere omroep verenigingen met wie ingewikkelde afspraken zijn gemaakt. In het komende tv-seizoen zal de VARA op haar nieuwe vaste avond, de dinsdag eens per 14 dagen korte documentaires gaan brengen onder de titel „en een zoen van de juffrouw". had weliswaar drie schur ken onschadelijk gemaakt, maar die drie waren al weer vrij ook en samen met Jantje en Sjarl vormden ze een indrukwekkende en bloeddorstige slagorde van vijf man. Gelukkig maar, dat smidje Verholen zulke scherpe oren heeft. Daar- In deze serie wordt getracht aan om hoorde hij plotseling ouders van schoolgaande kinderen duidelijk tc maken hoe ze samen met leerkrachten kunnen meewerken. Ter ondersteuning van deze korte (15 mi nuten durende) documentaires zullen op een aantal vrijdagen sommigen aspecten van het onderwijs breder worden behandeld. Dit project wordt wetenschappelijk begeleidt door D. Kohnstamm. Het is gerealiseerd door Flory Anstadt. Frank Diamand, Jack Gadellaa en een onheilspellend ge rucht. Hij had net enkele van die zelf gemaakte soep blokjes in de zak gestoken, toen een schor geschreeuw hoorbaar werd. Voorzichtig gluurde hij de gang in en jade schaduwen van de aanvallers waren op de muur al zichtbaar. „Pofferdegunterdemolensteen!" kreunde hij. „Dat zijn ze! Ze zijn weer vrij gekomen! Hoe kan dat? Ma... maar ze mogen me hier niet vinden! Ze mogen niets merken! Vlug!" En snel als de weerlicht, ja zelfs bijna drie maal zo snel borg de smid het model van de soepblokjesmachine weer in de kist. Nog sneller schoof hij die kist weer op zijn plaats in de hoek en toen, het aller snelst, nam hij een geweldige sprong en verdween met een vaart in de kast. 22.40 (K) Wereldkampioen schappen wielrennen op de baan in Varese. NEDERLAND I. «OS: 1145 (K) Pip en Zip. STER: (K) Reclame. NOS: 1» 56 CK) Journaal. 19.00 STER: tK> I Reclame NCRV: 19.05 (K) De Flaxton Boys. TV-serle voor Jeugd. 19 30 <K) Netsillk: deel VI De Jacht op het lenteijs. documentaire film STER: 19.56 (K) Reclame NOS: I 20 00 (X) Journaal STER: 20.25 K) Reclame NCRV: 20.31 Hits voor tieners van toen. 21 05 (K) Arsène Lupln. polltle-serle. 22 oo Hier en Nu actualttei tenrubrlek 22 25 nieuws. NOS: 22.35 (K) Jour naal. Aansluitend: <K> Staats bezoek aan Indonesië. 22 55-23.05 CK) W K wielrennen op de baan te Varese (Italië). kest in b kl. t. op. 3 nr. 10: 2 Concerto grosso voor 2 solo violen, cello solo en strijkor kest in d kl.t. op. 3 nr 11 II Alessandro Marcello: Concerto NEDERLAND II. NOS: 18 45 (K) Pip en Zip STER: 18.50 (K) Reclame NOS: 18 55 (K) Journaal STER: 19.00 (K) Reclame NOS: 19.05 Inter- naUonaal agrarisch nieuws. VARA: 19 30 (K> Coronation Street. STER: 19.55 Reclame. NOS: 20 00 Journaal. STER: 20.25 Reclame VARA: 20.31 (K> Tokio, het aangeharkte oer- woud. filmdocumentaire. (Ki Geen tranen voor Joy. TV-film NOS: 22 40 iK) Jour naal. Aansluitend: (K) Staats bezoek aan Indonesië. Hilversum I 402 m. NCRV 18 30-18.41 Nieuws. EO: 19.00 Gewijde muziek. 19.25 Re formatie en reveil, gesprek 19.35 Intermezzo 19 40 Het Woord aan het woord, lezir.g 19.55 Mededelingen. NCRV: 20 00 (S) Utrechts Symfonie Orkest en soUst. 21.20 (S) Mo derne orkestmuziek tgr.) 21.35 Dc kerk vandaag 21.55 (Si Ander jazz-time 22 00 Avondoverden king. 22.30 Nieuws. 22 40 Lite- rama: over boeken, schrijvers en toneel 23.00 <S) NCRV-Vo caal ensemble met zangsolistc. 23.30 (S) Klankjuwelen (gr 23 55-24.00 Nieuws. Hilversum II 298 m. AVRO: 18.00 Nws. dlojournaal 18.25 Ik verbind doorpraatje. 18 30 (S) Der Oberstclger. operette van Carl Hilversum II 298 m AVRO: 9.00 Nieuws. 7.11 Och tendgymnastiek. 7210 (S) Dag met een plaatje <gr.). 8 00 Nieuws. 8.11 Radiojournaal, hobo. stTlJkers en basso 820 Dag m€t een plaatje TTT Fran' (vervolg). (8.30 - 8.33 De groen teman) 8 50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Staatsbezoek aan In donesië AVRO: 10.00 Voor de kleuters 10 10 Arbeidsvitami nen (11.00 Nieuws) 1130 voor de vrouw. (Om 11.35 Beursbe richten) 12.30 Verkccrsmagazi- ne. 13.00 Nieuws. 13.11 Radio- Journaal. NOS: 13 30 Staatsbe zoek aan Indonesië. 13.35 Spie gel van België: muziek en nieuws van onze zuiderburen. 14 09 NOS-Jazz: Bopthema's t Swlngsesslons 14 30 (S) prome nade orkest. 15.00 Muziekmld- dag. waarin om: 15.10 (S) Nieuwe grammofoonplaten, met toelichting: 16.00 Nieuws: 16.03 .Alert! Op het vlak van muziek en maatschappij: 16.25 (S) Kerkorgelconcert16.57 (S) Alt-mezzo en plano 17.30 Bra bant Journaal 17 55 Mededelin gen. continuo in d kl. t. in. FranZ Schubert: Rondo voor vlooi en strijkorkest in A gr. t. IV. Fe lix Mendelssohn Bartholdy: Symphonle voor strijkorkest nr. 9 in c k..t. V Béla Bar- tk: Divertimento voor strij- orkest VI Sergei Prokofiev: Visions fugitives op. 22 (ork. Barsjal). „Als ze me hier vinden, moet ik mijn huid zo duur mogelijk peinsde hij. En met een dreunende slag vloog hij tegen de achtenva de kast op. En het had ook geen seconde langer mogen duren, wallagen kwamen de stemmen en voetstappen van het aanrukkende leger al na ans^r het was een leger in looppas. Een leger, dat werd aangevoerd door ee nijdige generaal, genaamd David N. OlliewoodUst- an d >e Ai inval lechts i Be leef /Voor eofcpu Hilversum I 402 n NCRV: 7.00 Nieuws. 7.11 Het levende woord. 7.16 (S) Op het eerste gehoor: klassieke mu ziek (gr.) 0.25 Horen en zien: 18 11 Ra- 7.30 Nieuws: 7.32 - 7.50 Hier en Nu.) 8.00 Nieuws. 8.11 Te Deum laudamus (gr.). 8.30 Nieuws 8 32 (S) voor de huisvrouw Zeiler (uitvoering in verkorte (Om 9.00 Gymnastiek voor de Hilversum III 240 m VARA: 9.00 Nieuws. 9.02 Plaatjes voor de pep. 10 00 Nieuws. 10.03 Ekspres: Licht piatenprogramma huisvrouw9.35 Schoolradio Nieuws 11.03 Een opvallend 10< i De Bijbel in de kLnder- de de patriottentijd NOS bijbel, lezing. 10.15 Schoolra- BELGIë-Nederlands. 18.56 (K) Fabeltjeskrant 19 oo (K) Poly ln VeneUë. Jeugd- feullleton (10) 19 25 (K) De Toverbal (12>. 19.38 De Weer man. 19 42 Mededelingen 19.45 Nieuws. 20.10 Sporttrtbune 20 30 De man met de paraplu: detectives pel. 21.40 De school Vivaldi: van de anderen (2). 22.35 Nws. voor 4 solo violen en strijkor- geestelljke liederen. 10.20 (S) Italiaanse operafragmen ten. (gr.) 11 00 Nieuws. 11 03 (S) Opera-aria's (gr.). 11.15 Voor de zieken. 1155 Mededelingen KRO: 12.00 (s) Van twaalf tot twee (12.22 Wij van het land; 12.26 Mededelingen t.b.v. land en tuinbouw. 12.30 Nieuws; 12 41 Actualiteiten: 13.00 - 13.05 Raden maar....) 14.00 (S) Inter lokaal: muzikaal middagmaga zine. (16.00 Nieuws.) 17.00 Over heidsvoorlichting. 17.10 Voor 20 uur. I Antonio de kleuters. 17.15 voor de grosso jeugd. 18.19 Uitzending van de b'" CHU. 20 15 Lichte grammofoonmu- 21 10 ziek afgewisseld met reporta- ges van de wereldkampioen schappen wielrennen op de baan in Varese 22.30 Nieuws. 22.40 Mededelingen AVRO: 22 45 Radiojournaal NOS: 22 55 (S) Metro's Midnight Music. 23.55-24.00 Nieuws vrolijke gevarieerde visite. (12 00 Nieuws.) 13.00 Nieuws 13 03 De Eddy Becker Show (14.00 Nieuws15.00 Nieuws. 15 03 Drie-draal 16.00 Nieuws. 16.03-18 00 Mix: licht piatenpro gramma. GRAMMOFOONPLATEN- PROGR. DRAADOMROEP VANAVOND Concerto Nederland I: NOS/NOT 10.45-U.10 Schooltelevisie.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 6