Gandhi: India wil geen oorlog met Pakistan kontuur in Tfoiqnol Jordanië en Syrië sturen troepen naar grensgebied TV-commentaar Helder Camara: R.K. kerk is geen museum Bescherming voetgangers wil per se verder gaan Vanavond te zien Dick Verel (NCRV) overleden Vanavond te horen MAANDAG 16 AUGUSTUSES AMMAN (Reuter, UPI, AP) Aan de grens tussen Jordanië en Syrië is de spanning te snijden, maar het is er na de gevechten van vorige week het afgelopen weekeinde rustig gebleven. Volgens Jordanië heeft Syrië verster kingen naar de grens gebracht en Jordanië heeft hetzelfde gedaan. FORTALEZA (AP) Ter gelegen heid van de viering van zijn 40-jarige priesterschap heeft de internationaal befaamde Braziliaanse aartsbisschop Dom Helder Camara gisteren ge zegd, dat diegenen, die hun wil met geweld aan anderen proberen op te leggen .slechts huichelaars en rebel len creëren". In een ongewoon krachtige predi katie zei de prelaat verder, dat de 20ste eeuw slechts ruimte biedt voor „gezagsdragers, die bereid zijn' een tweegesprek te aanvaarden". „Iedereen, in de regering, op school of thuis, die probeert een absoluut gezag te handhaven, kan zich maar het beste op een mislukking voorbe reiden", zei Dom Helder Camara tijdens een mis, die hij met acht an dere seminaristen van zijn jaarklasse 1931 opdroeg in de stad Forta- leza, in het noord-oosten van Brazilië. Aartsbisschop Camara, die bekend staat als een woordvoerder voor de zich ontwikkelende derde wereld, stelde de R. K. kerk voor zich meer te interesseren in de menselijke pro blemen. „Wij zijn geen museum, dat her inneringen aan het verleden bewaart", zei hij. Volgens hem dient de R. K. kerk in het bijzonder in Latijns-Amerika een grotere rol te gaan spelen op politiek gebied. HONGKONG (Reuter) Een Chi nese militaire delegatie is uit Peking naar Europa vertrokken voor bezoe ken aan Albanië en Roemenië. Dit heeft het persbureau Nieuw-China maandag meegedeeld. De delegatie, die onder leiding staat van Li Teh-Sjeng, directeur van de politieke afdeling van het Chinese volksleger, werd zaterdag op het vliegveld van Peking onder meer uit geleide gedaan door generaal Hoeang Inmiddels heeft Israël Syrië ge waarschuwd. dat „elke poging om de bestaande toestand in het noorden van Jordanië te wijzigen" door Israël niet geduld zal worden. Jordanië en Syrië hebben vorige week hun diplomatieke betrekkingen verbroken. Egypte behartigt nu hun belangen, De Egyptische regering probeert momenteel de twee partijen weer met elkaar te verzoenen en in ieder geval een veldslag te voorko men. In verband met de crisis heeft de Middle East Airlines alle vluchten naar Amman in Jordanië afgelast. De Israëlische autoriteiten hebben zaterdag in de strook van Gaza een eind gemaakt aan een algemene sta king, die de Arabische guerilla-orga- nisaties hadden uitgeroepen. De sta king was zaterdagmorgen vrijwel al gemeen en zou een week moeten du ren. Alle winkels waren dicht. Daarop trokken Israëlische militai ren door de straten en begonnen met lasapparaten winkelduren en rollui ken te verzegelen. Het vervoerperso neel kreeg te horen, dat er straffen zouden vallen als de bussen niet snel weer reden. De meeste winkels gin gen toen weer open en de bussen re den, maar gistermorgen gingen maar 200 van de 20.000 Arabieren naar hun werk in Israël. Arabische terroristen hebben giste ren in Gaza een handgranaat op een marktplein gegooid. Een 8-jarig meis je werd gewond. Twee Jordaanse soldaten, die voor Israël zouden hebben gespioneerd, zijn gisteren in Amman door vuurpe lotons terechtgesteld. Dit heeft een woordvoerder van de Jordaanse rege ring gezegd. De soldaten waren broers. Zij waren in 1969 gearres teerd. Prinses Anne, de eniae dochter van de Britse koningin en prins Philip, is gis teren 21 jaar geworden. NEW DELHI (UPI, Reuter, AP) Premier Indira Gandhi \an India heeft gisteren ver klaard, dat India geen oorlog met Pakistan wil. „Wij wensen met niemand in oorlog te zijn", aldus de premier in een rede DEN HAAG De ledenvergadering van de Nederlandse Vereniging Be scherming Voetgangers heeft het hoofdbestuur verzocht naar wegen en middelen te zoeken, die het mogelijk maken dat de vereniging haar activi teiten kan voortzetten ondanks het besluit van de vorige minister van verkeer en waterstaat om de vereni ging voor 1972 geen subsidie te verle nen. NEDERLAND 1 NCRV 19.05 u De Flaxlon Boys, jeugdserie 19.30 u Netsilik, documentaire 20.21 u Doek Green, film 21.G5 u Met liedjes het land in NEDERLAND 2 NOS en VARA 19.05 u 19.30 u 20.21 u 21.00 u Kunstsignalering Coronation Street. IJsselmeervisserij. Dante's Inferno, film. Een desbetreffende motie werd za terdag in Den Haag door de algemene ledenvergadering van de vereniging aangenomen. De motie wordt ter ken nis gebracht van de huidige minister van verkeer en waterstaat en de vas te commissie voor verkeer en water staat in de Tweede Kamer. De vereniging meent dat de veilig heid van de voetgangers door de toe neming van het gemotoriseerde ver keer in steeds ernstiger mate in ge vaar gebracht wordt. Volgens haar bestaat er dringend aanleiding om de belangen van de voetgangers met zo veel mogelijk waarborgen te omkle den. Op voetgangersgebied, aldus een verklaring van de leden, heeft de vereniging al goede resultaten be reikt. Men vindt het bedenkelijk dat men nu in zijn activiteiten wordt ge remd door het intrekken van de rijkssubsidie. ter gelegenheid van de 24ste verjaardag van India's onafhan kelijkheid. Dat India een politiek van vrede nastreefde, betekende echter niet, dat het niet op alles was voorbereid. „Wij zijn niet bang voor dreigementen van welke kant die ook komen en wij kunnen elke uitdaging opvangen en elke last dragen", meende mevrouw Gandhi. Zij onderstreepte het recht van de bevolking van Oost-Pakistan op zelf beschikking. Volgens haar heeft het Pakistaanse leger de mensen in Bangla Desj beroofd van hun demo cratische rechten. VLUCHTELINGEN De Indiase minister van defensie, Jagjivan Ram, heeft in het Indiase parlement verklaard, dat er alleen een oplossing is voor het gigantische vluchtelingenprobleem, dat ontstaan is nu bijna acht miljoen mensen uit Oost-Pakistan naar India zijn getrok ken, als er een onafhankelijke staat Bangla Desj komt. De Indiase minister van buiten landse zaken, Swaran Singh, zei za terdag dat zijn land geen territoriale aanspraken heeft op gebieden in Oost-Pakistan. Het enige dat India wil, is de. terugkeer van de miljoenen vluchtelingen naar hun eigen land en huizen, aldus de minister. Er bestond echter geen reden waarom dat tot oorlog zou moeten leiden. PROTEST Pakistan heeft zaterdag bij de se cretaris-generaal van de VN, Oe Thant, geprotesteerd tegen zijn uitla tingen over het proces tegen Moedji- boer Rachman. Thant heeft vorige week gezegd, dat het lot van Rach man zijn weerslag zal hebben buiten Pakistan. Thant heeft, volgens Pakis tan, „de grenzen van de menslievende bezorgdheid en de competentie van de VN overschreden". Een woordvoerder van de Pakis taanse regering heeft ontkend, dat Pakistan een geheim verdrag heeft gesloten met China. Berichten die hierover in kranten waren versche nen, waren onjuist. Vertekeningen Het Westduitse filmportret van de Indonesische president Soeharto dat1 ons vorige week als „kritisch" toas aangekondigd, bleek toen het gister avond werd uitgezonden, eerder af standelijk dan kritisch te zijn. Al kijkend realiseerden we ons steeds meer, dat het eigenlijk te gek is dat dit portret uit Duitsland werd be trokken. Want je kunt het de Duitsers niet kwalijk nemen dat ze Indonesië bekijken zoals wij hier Thailand, Birma of Nepal. De Neder landse tekst was dan wel bijgewerkt (er was een slotzin over het komende bezoek en het „groeiende, weder zijds respect") maar toch waren er rare vertekeningen te zien. Meteen in het begin bijvoorbeeld was er een kort fragment over Soeharto's be zoek aan de Bondsrepubliek. Op dezelfde reis is hij ook in ons land geweest en dat moest toen worden bekort in verband met de bezetting in Wassenaar. We bedoelen maar: het bleek af en toe zeer duidelijk dat de Duitse werkelijkheid over Indonesië anders is dan de Nederlandse. Daar mee hangt samen, dat de Nederlandse televisie de afgelopen tijd heel wat grondiger heeft geïnformeerd over Indonesië. De Nederlandse televisie, dat wil zeggen, de KRO en de VARA met name. De NOS zal binnenkort laten zien wat ze kan. Het film portret van gisteravond moest in Duitsland de verkiezingen in Indo nesië begeleiden. We hebben ruim een week geleden een Brandpunt reportage gezien over de situatie na de verkiezingen. In het portret van gisteren zei Soeharto geen woord. Het kan waar zijn dat het moeilijk is hem aan de praat te krijgen, maar ook dat is Brandpunt in het ver leden al een keer gelukt. De NOS- operaties in en om Indnesië zijn met dit filmportret niet al te vlot van start gegaan. Zaterdagavond presenteerde Joop van Tijn het VARA-programma „Zo maar een zomeravond". Hij deed dit in een tempo alsof de drommel hem op de hielen zat, nogal eens klok- kijkend en rap sprekend. Het leek er een beetje op of we bij Studio Sport terecht waren gekomen. Daarnaast moet worden opgemerkt dat eigenlijk voor het eerst het actualiteiten aandeel in het programma goed in de toon lag. Er was een snel gesprekje met Rinus Wehrmanner was een gesprek (op film) met oud-minister Witteveen en zelfs een rechtstreeks gesprek met de Noordierse minister van sociale zaken. Bij de EO zagen we een film over een disc-jockey die aan het slot van de uitzending een nieuwe programmaformule had be dacht. Het was nogal flauw dat in houd en opzet van formule werden achtergehouden, want als ive ons niet vergissen, dan ts dat nu juist het probleem waarmee meer dan cén zendgemachtigde van protestants- christelijke huize worstelt. Je kunt zeggen, dat alleen al het feit dat zo een platendraaier zijn invloed (wat werd die trouwens verschrikkelijk overschat!) anders wil gaan aanwen den, de clou van de flim is geweest. Dat neemt niet weg, dat we hoogst benieuwd waren naar bijvoorbeeld de reacties van de programmaleider in de film, want die begon al te schreeuwen toen zijn ondergeschikte in zijn programma alleen maar een paar maal het woord „huiswerk" had laten vallen. C.J.L. MARY STEWAR: 22 Ik volgde, en ontdekte dat hij de richting insloeg we gekomen waren. „Maar David, wil je verder niets zien. Zo gaan we Hij bleef even staan terwijl wij de hoek omgingen, 'stak opnieuw aarzelend een hand uit. Ik - ik voel me niet erg lekker, mevrouw Selborne denk dat het de warmte is. Vindt u het erg als ik de dere dingen niet samen met u ga bekijken. Ik - ik wel ergens op u wachten." Ik greep hem bij de arm. „Ik vind het helemaal erg. Natuurlijk niet. Maar het spijt me dat je je fik goed voelt. Zullen we teruggaan naar de auto?" We keerden op onze schreden terug, tot op het pli daar bleef hij staan" en keek me weer aan. Hij zag er beter uit; hij[ was nog erg bleek, maar hij beefde (Den meer, en zelfs glimlachte hij tegen me. «-■ „Het gaat nu best, mevrouw Selborne. Ik ga in de fc due zitten tot u terugkomt. Het is daarbinnen heerlijk konj( Maakt u zich over mij alstublieft geen zorgen." seiz „Wat zou je ervan denken, iets te gaan drinken? jooi menthe met ijs? Hier is een café." gf Maar hij schudde zijn hoofd. „Ik wil alleen maar ru^ in de kerk zitten." „Hoe moet het met de hond?" „O hij wierp een onzekere blik op de kerkdeur, Ik denk dat het wel zal gaan. Ik ga achterin zitten iet het is niet de tijd voor een kerkdienst. Bovendien zov gar in het portaal kunnen blijven..." Tenslotte kreeg hij zijn zin. Ik keek, hoe hij verdu V1J in de koele schaduw van de kerkdeur die op het we lag, en draaide me toen om teneinde de tempel en de nen te gaan bezichtigen. Het leek of niemand Ron had verboden binnen te komen, en de kerk was de .1 plaats die David bij deze hitte kon uitzoeken» Ik o^ woog, dat hij erg verlegen zou worden als hij dacht eee zijn onwelworden mijn dag had bedorven, en dus bei ;jCh ik Nfmes verder ie gaan bezichtigen, maar dat- zo mogelijk af te handelen. Ik bekeek het Maison Carrée met zijn prachtige j ren, en vervolgde mijn weg door de stinkende stri langs het kanaal naar Nfmes verrukkelijk gestileü tuinen, die de trots van Nimes uitmaken. De hitte J ontzettend, en tegen de tijd dat ik de tuinen zo bij ip der fraai aangelegd om hun stilstaande en stinkende vers heen - had bereikt, begon zelfs mijn geestdrift bouwvallen te tanen. Ik stond een ogenblik omhocr kijken naar de rijen pijnbomen op de steile helling naar de Romeinse Toren leidt. Die was heel erg stei rel krekels sjirpten als gekken in de takken; de hitte bij golven uit de grond op. „Nee", zei ik beslist. leidi len Ik keerde de toren de rug toe, en ging recht als ee eiij op weg naar haar korf, naar de ruine van het Tem] van Diana - met vlak daarnaast een café, waar je cfe g de citroenbomen grote glazen met ijs gekoeld vocht sati drinken. Na twee heel grote, heel koude glazen, voelde aanzienlijk opgeknapt. Ik had nog steeds niet de voor de Grote Toren, maar voor mijn zelfrespect als rist moet ik wel dat deel van mijn kaartje gebruikeffl toegang gaf tot de Tempel van Diana. Ik stond op e® door de verbrokkelde bogen naar het kleine tempel^ (Wordt ver van jun Smidje Verholen en de veedieven van Texas ISTANBOEL, (AP) De openbare aanklager heeft vandaag de dood straf geëist tegen een jongeman, die ervan verdacht wordt de Israëlische consul-generaal Aphralm Elrom ge dood te hebben. Tegen 13 andere le den van het „Turkse volksbevrijdings leger". eiste hij in deze zaak dezelfde straf. HILVERSUM Op 79-jarige leef tijd is zaterdag in Hilversum over leden de heer Dirk Verel, oud-regis seur en dramaturg van de NCRV. De heer Verel was ook geruimte tijd le raar aan de christelijke kweekschool in Groningen. Hij wordt woensdag middag in Utrecht gecremeerd. t HILVERSUM I EO en NCRV 19.00 u Wij hebben een woord voor de wereld 20.00 u Limburgs Symfonie Orkest o.l.v. André Rieu 21.55 u Jazz-time 22.40 u Literama, radiokroniek over o.a. boeken 23.30 u Klankjuwelen HILVERSUM II NOS 19.35 u (RVU) Is wereldvrede be reikbaar? 20.15 u Flitsen uit de Europa-Cup wedstrijd Ajax—Panathinai- kos 20.45 u Minder bekend buitenlands repertoire 21.40 u Gamma van Alpha en Beta 22.55 u Metro's midnight music 131: De "koe" Verholen keek zijn ogen uit en dacht: "Dat hebben de heren wer kelijk bijzonder listig op geknapt. Geen wonder, dat Andy en de andere vee houders bij hoog en bij laag volhielden, dat de koei en onmogelijk over de rot sen weggevoerd konden zijn. En wat zei ik? Ik zei: zijn ze niet op, dan zyn ze in de rotsen! En ik had nog gelijk ook!" Intus sen stopte de lift voor een grote opening in de rotsen. Een soort loopplank werd neergelegd en "koe" Ver holen werd de lift uitge dreven. Over een paar sta len balken werd de lift toen ook naar binnen gereden, de rotswand klapte dicht en van de toegang naar de rotsen was geen spoor meer te zienKoeien, dieven, kortom al les was voor goed aan het oog onttrokken! Een bijzonder geraffineerde manier van doen dus! Sugarface, die een groot slagersmes in de hand had geno men, stelde zich nu op temidden van een tweetal gangetjes. Elke koe werd onderzocht of hij vet of mager was en vervolgens afgevoerd door het vette of magere gangetje. Jantje en Sjarl moesten dat werk opknappen, waarbij Sugarface deskundige aanwijzingen gaf. Elke koe werd dus even in de zij ge kieteld om te voelen of daar vet zat en de smid vroeg zich ontredderd af of men hem ook zo zou betasten. Als dat gebeurde zouden ze gauw iienv ten hebben dat hij meer mens dan koe was! Verbouwereerd ging-hijiac' achterpoten staan, wat koeien natuurlijk niet zo vaak doen en Fran ant die dat zag, vond dat maar een rare vertoning. "Vwaajee zet koe de stBnv mompelde hij en slager Sugarface keek Verholen's kant op. Even keellmr derzoekend naar die vreemde "koe" en toen grijnsde hij vals. "Ik geloof1" dat beessie zelluf maar eevun moet ondurzoekun," lachte hij en de smid af (MAANDAG 1C/S) Hilversum I. 402 m. NCRV (10.» - 18.41 Nieuws). EO.: 19.00 WIJ hebben een woord "voor de wereld: gewij de muziek 10 26 Reformatie en reveil, reportage van de toog dag. 19.35 Vioolrecital. 19 40 Het Woord aan het woord, le zing. 19.55 Mededelingen. NCRV: 20 00 (S) Limburgs Symfonie Orkest en solist: klassieke en moderne muziek. 21.35 De kerk vandaag, docu mentair programma. 21.55 Jazz-Tlme. 22.20 Avondover- denklng. 22.30 Nieuws. 22.40 Li terama: radiokroniek over boeken, schrijver» en toneel. 23.00 (S) Vocaal Ensemble: mo derne muziek (opn 23 20 (S) Klankjuwelenklassieke mu ziek (gr.). 22 X - 24.00 Nieuws Hilversum ii. 290 m. AVRO: 16.00 Nieuws. 18.11 Radiojournaal. 18 25 Ik verbind U door praatje. 18 30 <S) Hoogtepunten uit musical en operette. 19 30 Nieuws. RVU: 19 35 Is wereldvrede bereik baar? Sprekers: dr. S. W Couwenberg. mr. Ph. P. X- verts, directeur Instituut voor internationale Studiën en prof. dr B. Landheer NOS: 20.15 Kontakt met de bal. klankbeeld 20.45 (S> Minder bekend buitenland# repertoire. 21.40 Programma over recente vorderingen ln de wetenschap. 22.10 (S) Licht orkest: Jazzmu ziek. 22 30 Nieuws. 22.40 Mede delingen. 22.45 AVRO: Radio journaal NOS: 22.55 (S) Licht muziekprogramma. 32.55 - 24 00 Nieuws. gkammofoonplatenpro- gra.mma draadomroep 18-20 uur I. Franttsek Xaver Brixl: Con cert voor orgel en orkest nr. 2 In D gr t. ii Jan Hugo Vorlsek: Symphonie In d gr.t. III Antonin Dvorak: Heilige Ludmllla. Dirigent: Vaclav Smetacek. f TELE VISIE 1 - VAiVAVOiyp NEDERLAND I NOS: 18.45 (K) Pip en Zip. STER: 18 50 (K) Reclame. NOS: 18 55 (K) Journaal. STER: 19 00 (K) Reclame. NCRV: 19.05 <K) De rlaxton Boys. TV-serie voor de Jeugd. 19.» (K) Netsi lik (V): Het besluipen van de prooi, documentaire film. STER: 19.56 (K) Reclame NOS: 30.00 (K) Journaal. STER: 20.15 (K) Reclame. NCRV: 20.21 Doek Green, politie-TV-film. 21.06 Met liedjes het land in: licht gevarieerd muziekpro gramma 22 45 Ander Nieuws. NOS: 22.55 - 23 oo (K) Journaal. NEDERLAND U NOS: 18.45 fK) Pip en Zip. STER: 10.» (K) Reclame. NOS: 18.55 (K) Journaal STER: 19 00 (K) Reclame. NOS: 19.05 Kunstsignalering. VARA: 19 30 (K) Coronation Street, Tv- feullleton STER: 19.55 (K) Re clame NOS: 20.00 (K) Jour naal. STER: 20.15 «O Reclame. VARA: 20.20 (K) IJsselmeervis serij, documentaire film. ?i 00 Dante's Inferno, documentaire film over de Engelse dlchter- schilder Dante Gabrlël Rosset- tl. NOS: 22.» - 22.35 (K) Jour naal. belgie - nederlands 18.55 Kleur: Fabeltjeskrant. 19 00 Kleur: Poly ln Venetië - jeugdfeullleton (8). 19.25 Kleur: De toverbal - tekenfilmreeks (10) 19.38 De Weerman 19-12 Mededelingen. 19.45 Nieuws. 20.10 Sporttribune. 20.30 Van muizen en mensen, toneelspel van John Steinbeck. 22.00 Ster- rekunde (12). 22.» Nieuws. It 11114) MORGEN Hilversum I. 402 m. NCRV: 7.00 Nieuws. 7.U Het levende woord. 7.16 (S) Op het eerste gehoor: klassieke muziek (gr). (7 15 Horen en zien; 7.» Nieuws; 7.32 - 7» Hier en Nu 8.00 Nieuws. 8.11 Te Deum Laudamus. 8 Nieuws. 8.32 <S> Voor de huisvrouw. <9 00 - 9 10 Gymnastiek voor de huls vrouw). 9.40 Lichte orkestmu ziek (gr). 10.00 Bijbelse ver kenningen 10.15 Geestelijke liederen. 10.20 Hoogtepunten uit Porgy and Bess. v. George Gershwin (gr.). (11.00 - 11.33 Nieuws) 11.15 Voor de zieken 11 55 Mededelingen. KRO: 12.00 (S) Van twaalf tot twee: geva rieerd programma. (12.32 WIJ van het land; 12.26 Mededelin gen t.b.v. land- en tuinbouw, 12.» Nieuws; 12.41 Actualitei ten; 13.00 - 13.05 Raden maar...). 14.» (S) Interlokaal: muzikaal middagmagazine. (16 00 - 16.02 Nieuws). 17.» 17.10 Voor de kleuters. 17.15 Hall: Jeugdprogramma Hilversum II. 2S8 ra. AVRO: 7.» Nieuws. 7.11 Ochtendgym nastiek. 7.» (S) Dag met een plaatje (gr.). 9.M Nieuws. 8.11 Radiojournaal 8.20 (S) Dag met een plaatje (vervolg). (8» - 8 33 De groenteman 8,50 Morgenwijding. NOS: 9.00 Uit gebreide reportage. 9.35 Water standen. 9.40 Muziek uit de Middeleeuwen en Renaissance. AVRO: 10.» Voor de kleuters. 1010 Arbeidsvitaminen. (ll.M Nieuws.) 11.» Rondom 12: pro gramma voor de vrouw (Om 11.55 Beursberichten.) 12.30 We kelijks radio verkeersmagazl- ne. 13.» Nieuws. 13.11 Radio- Journaal. NOS: 13.30 Spiegel van België: muziek en nieuws van onze zuiderburen. 14.» NOS-Jazz: Bopthema's en swingsessions: jazz uit de ja ren 1935 - 1955. 14.» (S) Keuls muziek 15.» Van ta-ta tot to tale taal: een rubriek over het leven in de taal AVRO: 15.10 Muzlekmiddag, waarin om 15.10 (S) Nieuwe grammofoon platen met toelichting; om 16» Nieuws; om 16 03 Alert: op het vlak van muziek en maatschappij (VIII): 16.25 (S> Kerkorgelconcert: klassieke en moderne muziek: 16 52 inter nationaal beiaardconcours 1971: 17.» (S) Viool en piano: klassieke en moderne muziek. 17 30 Brabant Journaal. 17.55 Mededelingen. Hilversum III. 246 m. VARA: 9.» Nieuws. 9.03 Plaatjes voor de pep. 10.» Nieuws. 10.03 Eks- pres: licht platenprogramma. 11.» Nieuws. 11.03 Een opval lend vrolijke gevarieerde visi te. (12.» Nieuws.) 13.» Nieuws. 13.03 De Eddy Becker Show. (14.W Nieuws.) 15.» Nieuws. 15.» Drie-draal 16.» Nteuws. 16.08 - 18.00 Mix: 120 minuten rijp en groen op alle toeren. (17.W Nieuws.)

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 6