Landbouwschap schadevergoeding landarbeiders MOSKOU TIKT GEVOELIG OP SOEDAN VINGERS Hof wijst Ky af kandidaat als Zachte vloerbedekking opmars in Nederland m TV-commeiitaar kontuur in ftlicfnon M MMplZh) „Minimum-ledental aspirant-omroep ligt te laag" Harold Wilson minder populair Minh dreigt met aftocht Luisteraars kunnen met VPRO meekoken het weer in Europa harde vloerbedekking, waren deze hoeveelheden in 1969 resp. 2,4 en U 0,5 meter. Een duidelijke verschuiving derhalve van 'hard' naar 'zacht'. \.^5T VRIJDAG 6 AUGUSTUS 1971 ïladó krimi :ls. '.'der <50 rkojx Van een verslaggever DEN HAAG Bij onteige ning van agrarische bedrijven is het billijk en rechtvaardig, dat aan op zulke bedrijven werkza me werknemers een recht op schadevergoeding verleend wordt. Het Landbouwschap verdedigt deze fï'> opvatting in een brief aan de Twee de Kamer, waarin voorts nog opmer kingen worden gemaakt over het wetsontwerp tot wijziging van de onteigeningsprocedure. Als argumenten voert het Land bouwschap aan dat werknemers van een onteigend bedrijf moeilijk ander werk in de landbouw kunnen vinden, doordat mechanisatie en beperkte groeimogelijkheden de arbeidsbehoef- te daar sterk doen afnemen. Er is onder de landarbeiders een sterke vergrijzing, hetgeen een ongunstige invloed heeft op omscholing voor een ander beroep. Voorts wordt aange- fk. nieui •d, aL ƒ13; <exb leurei p. sl :N v! laats beklf em d Haaj Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM De secretaris van de NCRV, de heer G. A. Kieft, heeft in „De Omroepgids" geschreven dat de wetgever zich heeft vergist toen hij het aanvangsgetal van adspirant- omroepen op 15.000 leden stelde. Vol gens de heer Kieft is dat aantal vooral ook te laag omdat het daarbij beho rende aantal zenduren „onevenredig hoog moet worden genoemd" (drie uur radio en één uur televisie per week). De heer Kieft meent, dat de mi nister tijdig gebruik dient te maken van zijn bevoegdheid dit wettelijk minimum te verhogen. „Het is ver standig een begane vergissing tijdig in te zien en maatregelen te treffen die een mogelijke chaos voorkomen", aldus de heer Kieft. Het in de wet genoemde aantal van 15.000 leden is volgens de NCRV-se- cretaris „betrekkelijk eenvoudig" te bereiken. Hij wijst op de versnippe ring van zendtijd die het gevolg is. Op het ogenblik zijn er een orthodoxe oa Jooms-katholieke groep, de NVSH, de T> dond zonder Naam en de Morele I Herbewapening die er over denken Festt zendtijd aan tc vragen als adspirant- s ai omroep Lei- voerd dat de arbeidsverhouding op landbouwbedrijven sterk wordt be paald door de persoonlijke verhou ding tussen werkgever en werkne mer die de arbeidsmobiliteit in de landbouw ongunstig beïnvloedt. Het Landbouwschap denkt aan een begeleidingsfonds, liefst landelijk werkend en door overheid en be drijfsleven samen te beheren. Harold Wilson, de leider van de Labour Partij en voormalig Brits pre mier, is aanzienlijk in populariteit gedaald. Dit blijkt uit de resultaten van een opinieonderzoek van het Op inion Research Centre. Wilson werd slechts door 39 procent van de onder vraagden als premier gewenst, tegen 45 procent afgelopen juni. De Labour Partij als geheel daalde zes procent in de gunst van de onder vraagden; van elf naar vijf procent voorspong op de Conservatieve Partij. Rick van der Linden, leider van de bekende popgroep "Ekseption" is gisteren getrouwd met (Top-pop)-beatdanseres Penny de Jager. Het "poppaar" had het tijdstip van de huwelijksvoltrekking zoveel moge lijk geheim gehouden. SUIKERFABRIEK Het was gisteren, bleek uit hel laatste journaal, een redelijk interes sante parlementaire dag. Emmer zei zelfs dat er vinnige debatten hadden plaatsgevonden en als deze koelkij- kende presentator dat zegt, dan moet het wel zo zijn. Wat deden de zend gemachtigden-van-dienst daaraan? Niets. De Tros kan je weinig kwalijk nemen. Die heeft zich bij monde ioan haar voorzitter al lang geleden van het politiek gebeuren gedistancieerd en is sindsdien een gestaag groeiende smkerwerkfabriek. Neem gisteravond. Direct na Conny Vink en haar vrolijke vakantietips was er een even uitgebreide als dille- tanterige „reportage" over een aan staand bloemencorso. De apothese be stond eruit dat een praalwagen van de Tros uitreed, ook al was het mid den in de nacht. Niet voor niets rede neert de Tros kennelijk. Ze is bereid helemaal naar Rijnsburg te reizen, maar dan moet ook duidelijk zijn aan wie de bloemenmannen dank ver schuldigd zijn. Je voelt je na zo'n avond alsof je een doos borstplaat hebt leeggegeten. Met een paar keer grondig tanden poetsen kom je er wel weer overheen. De VPRO kun je meer kwalijk ne men omdat die meer wil. Als er geen Campus is, herhaalt ze zo fanatiek programma's uit het afgelopen sei zoen dat er weinig ruimte voor een parlementair gebeuren is. Er was dan wel een debat tussen de parlementa riërs Stemerdink en Koudijs. maar dat ging over defensiebezuinigingen. Het speelde zich 'ver van de Haagse werkelijkheid van het ogenblik af. C.J.L. Vat id te KHARTOEM, CAIRO (UPI, Reuter, AP) Het gezagheb bende Egyptische dagblad Al Achram publiceert vandaag de boodschappen, die Soedan en de Sovvjet-Unie hebben uitgewis seld na de mislukte staatsgreep in Khartoem. Daaruit blijkt op nieuw dat de betrekkingen tus sen de twee landen uiterst slecht zijn geworden en dat de Sowjet- Unie een ultimatum van Soedan niet alleen heeft genegeerd, maar het regime in Soedan bo vendien gevoelig op de vingers heeft getikt. Het regime van el-Nimeiry van Soe dan had het Kremlin een ultimatum gestuurd, waarin geëist werd, dat er SAIGON (AP, Reuter, UPI) Het Zuidvietnamese hoogge rechtshof heeft de kandidatuur van vice-president Ngoejen Cao Ky verworpen. Ky, die wilde meedingen naar het president schap komt 37 handtekeningen tekort, en voldoet daarmee niet aan de wettelijke eisen voor kandidaatstelling, aldus het hooggerechtshof. In een communiqué zegt hei Hof dat 39 van de 102 door Ky ingediende handtekeningen afkomstig zijn van personen die eerder al voor de kan didatuur van president Thieu hebben getekend. Om mee te kunnen doen aan de presidentsverkiezingen, die op 3 oktober worden gehouden, heeft elke kandidaat minstens 100 hand tekeningen nodig van provinciale be stuurders of van 40 parlementsleden. De enige kandidaten dje aan deze voorwaarden voldoen zijn nu presi dent Ngoejen Van Thieu, die 452 pro vinciale bestuurders en 104 parle mentsleden achter zich heeft gekre gen, en generaal Doeong Van Minh (Grote Minh). Minh wordt gesteund door 44 parlementsleden. Een vierde kandidaat is evenals Ky afgewezen. Het is het voormalige provinciehoofd Ngoejen Tran. Hij zou geen enkele geldige handtekening hebben aangeboden. Ky en Tran kunnen tot 24 augus tus nog in beroep gaan tegen de be slissing van het hooggerechtshof. Maar aangenomen wordt dat een be roep van Ky of Tran weinig kans op succes zal hebben. binnen 24 uur geantwoord moest zijn op het verzoek onmiddellijk een eind te maken aan de anti-Soedanese campagne in de Sowjet-Unie. Als er geen antwoord kwam, behield Soe dan zich het recht voor, maatrege len te nemen om de waardigheid en eer van zijn land en volk te bescher men. Moskou liet weten, dat de bood schap bestudeerd zou worden, maar dat het niet meer gewend was dit soort boodschappen te ontvangen. Het ultimatum was provocerend wat in houd en toon betrof en Moskou ver wierp dat aspect dan ook met nadruk. „De Sowjet-Unie kan niemand toe staan zich in zulke termen tot haar te richten. Onze vijanden in het im perialistische kamp hebben dit lang geleden al begrepen en wij zijn ver baasd, dat de Soedanese leiders der gelijke methoden gebruiken." Daarna riep el-Nimeiry de Soedanesee am bassadeur terug uit Moskou. De hoofdredacteur van Al Achram Hassanan Heikal, schrijft vandaag in zijn wekelijkse commentaar, dat de Arabische wereld de Sowjet-Unie nodig heeft in de strijd tegen Israël en het tijd wordt voor degenen die hun verstand op vakantie hebben ge stuurd, een einde te maken aan dat verlof. Volgens diplomatieke bronnen in Caïro heeft Egypte vorige week ge weigerd te voldoen aan een verzoek van Moskou druk uit te oefenen op Soedan om een eind te maken aan de berechting van communisten in dat land. Egypte had laten weten dat het zich niet wenste te bemoeien met de binnenlandse aangelegenheden van Soedan. Egypte zou Moskou ook dui delijk hebben gemaakt, dat het dank baar is voor de hulp die het krijgt, maar dat het tegenstander blijft van de communistische ideologie op gods dienstige, sociale en andere gronden. Amerika Israël de komende drie of vier jaar meer dan honderd straal- gcvechtsvliegtuigen zou leveren, .ui termate speculatief' genoemd. Er was geen sprake van dat Sisco zo'n voor stel had gedaan tijdens zijn onder handelingen in Israël. Van onze radio- en tv-redactie HILVERSUM In het radio-pro gramma VPRO-Vrijdag zullen de luisteraars vanmiddag tussen vijf en zes uur (Hilversum 2) in staat worden gesteld een gerecht te bereiden onder leiding van Ans Wigman. Zij zal in de VPRO-kantine doende zijn en de luisteraars zullen thuis gelijk met haar kunnen opwerken. Tussen half zeven en zeven uur zullen de luiste raars in staat worden gesteld telefo nisch te melden hoe het heeft ge smaakt. Onder die luisteraars zal zich zeker Wina Born bevinden. Zij is een bekende publiciste op culinair gebied en zal de operatie niet alleen meema ken. maar die ook (na tafel) van com mentaar voorzien. Ans Wigman trad enige tijd gele den ook op in het VPRO-televisie- programma Zendtijd. Zij viel toen onder meer op door de volstrekt on bevangen wijze waarop ze haar acti viteiten van commentaar voorzag. Luisteraars die willen meekoken hebben het volgende nodig (voor vier personen): 4 varkenskoteletten van 100 tot 150 gram; 50 gram bloem; 50 gram boter; koffiemelk; peper; zout; maggi; selderijzout; vers gemalen pe per: grote ui; paprikapoeder; verse groene paprika; jonge jenever. zomeravond, zien NEDERLAND I NCRV 19.05 uur A present for Dickie, jeugd serie 19.30 uur Mijn idee, programma over uitvindingen 20.21 uur Arsène Lupin of de ware Victor 21.15 uur Lang leve de romantiek, operette- en operamuziek 22.05 uur De laatste uitvaart van het weerschip „Cirrus". NEDERLAND 11 NOS en VARA 19.05 uur Het grote evenwicht (4) do cumentaire 19.30 uur Netzilik Eskimo's, docu mentaire 20.21 uur Zomaar een gevarieerd programma 21.45 uur Corwin, film Vanavond te horen HILVERSUM 1 NCRV en TROS 19.30 uur Veel gevraagde gewijde muziek 20.00 uur Van Strauss tot Stolz 20.50 uur De Schotel der illusies, hoorspel 22.00 uur Metropole orkest 22.55 uur Tweehonderd voetsporen, hoorspel. HILVERSUM II VPRO en VARA 16.00-21.00 uur VPRO Vrijdag, actueel programma 21.00 uur Programma gewijd aan En rico Caruso 22.55 uur Internationaal Jazz Festival Loosdrecht 1971 MARY STEWART 14 "Weer aarzelde zij. en wierp mij een snelle blik toe. „Wij blijven hier niet lang - we zijn op doorreis naar Monte Carlo. We rusten onderweg een paar dagen uit in Avignon." „Juist, mag ik u bedanken voor de apéritief, mevrouw Bristol," zei ik en stond op. Ik had Louise ontdekt, die een hoektafeltje had genomen en die het menu voor de lunch bestudeerde. We mompelden nog enkele beleefdhe den en ik draaide me om en wilde weg gaan, maar het riempje van mijn tas bleef haken achter mijn stoelleu ning. en toen ik me snel weer omdraaide om dat los te maken, zag ik mevrouw Bristol naar mij staren, met haar mooie ogen half dichtgeknepen tegen de rook van haar sigaret, en in die ogen lag een blik van half tevre den, half angstige overpeinzingen, die voor mij een vol slagen raadsel was. Omdat Louise die avond nog evenmin geneigd was als' tevoren om een wandeling te maken, liet ik haar achter bij haar tekening in een café op het stadsplein, en ging alleen het duistere straatje in. dat voert naar het paleis van de Pausen en de tuinen tussen de pijnbomen, hoog op de Rocher des Doms. In tegenstelling tot het stadsplein was de Place du Pa lais bijna leeg. en de gebouwen aan drie kanten donker en doods, terwijl aan de rechterkant de grote voorgevel van het Paleis omhoog rees uit de rotsmuur zelf. scheme rig maar glanzend in het licht der sterren. Ik bleef er een tijdje naar opkijken, en ging toen langzaam het hel lende zigzagpaadje op tussen de pijnbomen naar de hooggelegen tuinen, die aan de uiterste rand van de stad liggen en omzoomd worden door de stadsmuur zelf. Heel .weinig mensen bleken die avond daarboven te zijn, en slechts af en toe, leek het, hoorde ik het mompelen van stemmen en het zachte knarsen van grint onder een voetstap. De lucht was stil, en! de krekels waren tijdelijk tot rust gekomen, maar de pijnbomen boven mijn hoofd fluister den zwak en aanhoudend, alsof zij in hun slaap toch nog het geluid weerkaatsten van de wind, die de hele winter over de rivier vaagt, en die 's zomers nog in hen blijft hangen. Ik klom langzaam omhoog langs de slingerende paden van altijdgroene bomen en kwam tenslotte bij het hoog ste punt van de tuinen, boven de Rhone, waar ik over de lage borstwering leunde om uit te rusten. Onder mij viel de muur loodrecht omlaag, en ging over in de massieve rots. die de rivier afbakende. De Rhone, daar beneden, gleed stil in het duister verder op zijn brede, glinsterende baan. Het was heel rustig. Toen klonk eensklaps, ergens achter mij. zachtjes een mannenstem, in het Frans. „Hier ben je dus!" Verschrikt draaide ik mijn hoofd om, maar achter mij was een dichte haag dennen, en ik kon niets zien. Ik was alleen in mijn hoge hoekje van de muur. Hij moest lager op het pad zijn en beschut door het struikgewas. Een vrouwenstem gaf hem antwoord. Ze zei: „Je bent laat. Ik ben hier al een hele tijd. Heb je een sigaret?" Ik hoorde een lucifer afstrijken en daarna zei hij, en zijn stem had een norse klank: „Je was niet hier. toen ik tien minuten geleden langs kwam." „Ik werd moe van het wachten en ging een eindje lo pen." Haar stem klonk onverschillig, en ik hoorde het grint knersen alsof hij een boze beweging maakte. (Wordt vervolgd) Impasse De Amerikaanse onderminister van buitenlandse zaken Joseph Sisco is er niet in geslaagd de impasse te door breken die bestaat over het Ameri kaanse plan het Suezkanaal te her openen als tussenstap yi een alge mene vredesregeling voor het Mid den-Oosten. Sisco zei gisteren, dat hij daar ook niet op gerekend had en dat in ieder geval een basis is blij ven bestaan voor een regeling. Hij zal vandaag terugkeren naar Wash ington. Het Amerikaanse ministerie van buitenlandse zaken heeft gisteren het bericht in de New York Times, dat AMSTERDAM Nederland is per hoofd der bevolking een groot verbruiker van zachte vloerbedekking geworden. Terwijl in 1963 II •F"' no£ maar aan vierkante meter tapijt werd verkocht tegen 1,2 meter max. min. neer- temp. temp. slag gist. gist. Amsterdam zw. bew. 23 15 1 Brussel zw. bew. 23 14 9 Frankfort h. bew. 28 13 0 Genève onbew. 26 12 0.3 Innsbruck zw. bew. 26 12 14 Kopenhagen onbew. 22 17 0 Locarno zw. bew. 26 18 0.1 Londen zw bew. 21 13 3 Madrid onbew. 37 25 0 Majorca h. bew. .28 19 0 Miinchen onbew. 27 10 0 Nice zw. bew 28 20 0 Parijs 1. bew. 23 13 2 Rome onbew. 30 20 0 Wenen onbew. 30 17 0 Zürleh mist 23 13 0.6 De totale verkoop van zachte vloer bedekking bedroeg in 1969 32 miljoen m2. Voor het lopende jaar wordt een omzet van ongeveer 35 miljoen m2 verwacht. Van dat tapijt werd in 1968 73 procent verkocht door woningin richters en meubelzaken. De toepassing van tapijt beperkt zich niet meer tot de woonkamer. Halls, trappen, slaapkamers, zelfs keukens en badkamers worden al met zacht tapijt belegd. Ook buiten de huiselijke omgeving groeit de laatste tijd echter de behoefte aan sfeer en gezelligheid. Meer en meer wordt het werk ge zien als een verlengstuk van het wo nen. Als gevolg hiervan is de zgn. „objektenmarkt" 'belangrijk voor de tapijtindustrie geworden. Sommigen denken zelfs nog ruimer en spreken van „projektenmarkt", in de trant van bouwondernemers, die winkel centra of hele stadsdelen uit de grond stampen. Met deze termen bedoelt de tapijtindustrie in feite niets anders dan zijn grote klanten, die het pro- dukt niet meer met enkele tientallen of honderden meters afnemen, maar met tien- of twintigduizend meter te gelijk. Hoewel er, naar het lijkt, een gul den toekomst gloort voor de toepas sing van tapijt in hotels, restaurants, kantoren e.d., moet dit verschijnsel toch ook weer niet worden overschat. Het is daarom niet verwonderlijk dat alweer wordt gezocht naar nieuwe mogelijkheden. Vloeren van sporthal len kunnen bijv. best met tapijt wor den belegd. Momenteel gaat 10 tot 15 procent van de 35 miljoen m2 omzet aan zacht tapijt naar de utiliteitsbouw jTELEVISIE' VANAVOND Nederland I: NOS Pip en Zip STER: 18.50 (K) Reclame NOS: 18 55 (K) Jour naal. STER: 19.00 (K) Reclame. NCRV: 19.05 (K) A present for Dickie. TV-serie Jeugd. 19.30 <K) Mijn spelprogramma. STER: (K) Reclame. NOS: 20.1 Journaal. STER: 20.15 (K) Re clame. NCRV: 20.21 (Ki Arsène Lupin, TV-serie 21.15 (K) lang leve de romantiek: Operamu ziek 22.05 (K) Station Kilo Stand by. filmreportage van de laatste uitvaart van het oude Nederlandse veerschip Cirrus 23.00 Nieuw uitgeko men klassieke- en religieuze muziek. NOS: 23 10-23.15 Jour naal. Nederland II NOS: 18 45 <K) Pip en Zip. STER: 18.50 (K> week 19 40 De Weerman. 19.44 Mededelingen. 19.45 Nieuws 2010 Kleur: Operettemuziek. 20.55 Hanuuen. Derde deel van eer. tv-spel over de helder ziende Hanussen. op wie Hit ler vaak een beroep deed. 22 05 Nieuws. 22.10 Koningin Elisa- 18 45 (K) bethwedstrljd voor viool 1971 GRAMMOFOONPLATENPRO- GRAMMA, DRAADOMROEP Vrijdag 6 augustus 1971 van voor de 18-20 uur Antorun Dvorak I. idee. Slavische Rhapsodle in g kl. t. 19.55 op 45 nr. 2 (14) II. Slavische Dans in Dgr. t. op 46 nr. 6 III. Drie Ouvertures In de Na tuur op 91 Carnaval op 92 Othello op 93 IV. „Rusalka" Hilversum II. 298 m. VARA: 7.00 Nieuws. 7.11 Ochtendgym nastiek Aansluitend: Postdul- venberichten. 7 20 (S) Z O ge varieerd programma, met om: 7 33 Van de voorpagina: 7 54 VPRO: Deze dag: 8 00 Nieuws: 8 11 Actualiteiten en 9 35 Wa- HILVERSUM I 402 m terstanden 10 30 (S) Zaterdag NCRV 7.00 Nieuws 7.11 Het informatie: VARA s muziek en levende woord. 7 16 <S) Op het informatieshow <11 oo Nieuws), eerste gehoor: klassieke mu- ï-V', VAvLviXc~ ziek (gr). <7.25 Horen en zien; 1 1313 Actualiteiten. 13.23 (S) 7 30 Nieuws; 7/32-7.50 Hier en ,r 2 Nu) 8.00 Nieuws 8.11 Tc Deum 14 ;,n (S> NOS-Jazz 15 00 Ge- laudamus: gewijde muziek. Nieuws. 8.32 Touringciub: informatief programma voor de vakantie. 9.00 (S) Licht klassieke muziek (gr). 9.20 Theologische etherleergang 9.35 Gymnastiek voor de huis vrouw 9.45 (S) Koorzang en harmonie orkest. 10.15 Ver- zoekprogramma van klassieke muziek. 11.00 Nieuws 11.03 ■olmachtigd: een koning 'ilc met l,w verzoekplaat. 16.00 voor Nieuws. 16 03 Hobbyscoop: po pulair programma over elec- Hllversum I 402 m NCRV (18 30-18 41 Nieuws;- 19 00-19.10 Reclame NOS: 18 55 (K) Jour- Wereldpanorama). 19.30 "aai STER: 19 oo (K) Reclame. NOS. 19.05 (K) Het grote even. wicht: De dierenwereld, docu mentaire VARA: 19 30 (K Netsillk Eskimo's, documentai- Opname. 5 tellen re STER: 19 55 (K) Reclame, tropole orkest e: NOS: 20 00 OO Journaal, amusementsmuziek gevraagde 20 00 (S) (opn). 20 50 De schotel der lllu- (K) sles. hoorspel. TROS: 22 00 (S) Mededelingen t b.v land- BB nul: Me- tuinbouw. 12 30 Nieuws. 12.41 solisten: Actualiteiten. 12 50 Buitenlands 9 OO Nieuws. 9 03 De Vincent cu~a llw van Engelen Show KRO: 10 00 schuivingen in het gebruik Nleuwa 10 K DJlnn: geva- woord Christelijk, ie- "c-rd Xuwsi n'prv- m m 5 Solarium- een hooe- L-00 Nieuws) NCR\ 13.00 Nieuws 13 03 Pop(pen) cast: nieuwe LP-pop. 14.00 Nieuws. 14 03 Nee. we noemen geen na men: licht platenprogramma met verzoeknummers (15.00 Nieuws) 16 oo Nieuws. 16.03-18 00 Sportshow: sport en muziek <17.00 Nieuws). zing. 11.15 Solarium- een hoog- tezonprogramma voor ieder- een 1155 Mededelingen KRO: veel i> oo (S) Pianomuziek. 12.10 gewijde muziek crammofoonmuzlek. 12.14 Amusementsmuziek Marktberichten. 12.16 Over- heidsvoorllchtlng: KRO: 12.26 cgW - - Koinmenraainvo; i RA- 20 2o'1K<K7. Rec ame' v Nieuws. s22A0 Den Haas van- zoekplatenprogramma meravond: gevarieerd sramma 21.45 (K) Corwin, TV- Nieuws. «erie. nieuws. NOS: Journaal Belgic-Nederlands: 22.30 kommentaar. NOS: 13.00 Ver ogramma voor de militairen KRO: 14 00 (Si P.M.- een weekblad met veel plaatjes (16.00-16.02 Nieuws). NOS: 16.30 Inzet: een program ma over amateuristische mu ziekbeoefening. HIRO: 17.00 Hli o-Magazlne Kro: 17.30 (S) Echolood: licht platenpro- gram- dc pro- naai Jazz Festival Loosdrecht ma 1819 Kanjer Koning Kom- Hilversum 11 298 m: VPRO (18 00 en 19.30 Nieuws) VARA: 2100 Programma gewijd aan 18.55 Enrico Caruso. 22.30 Nieuws. 'TELEvisni Kleur: De Fabcllieskrant. 19 00 22 40 Mededelingen. --u /i.-- vakantiequiz: Knokke-Heist. tuallteiten. 22 55 (S) Internatio- de volgende 1971 23 55-24.00 Nieuws. petitie 1IOR6FA I. NOS 16 00 jour- 3 16 02 Tekenfilm kinderprogramma.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 11