dorado voor makelaar; Eigen huis in Spanje: van „Spantour" aanvragen Advocaat wil faillissement Ant i-Progi l-Be doen mr. beroep oj Biesheuvel' Verongelukt op weg naar vakantie-adres graven in Oud-Heusden Koopman beroofd van 400 gulden DRIE DODEN Spanje gangers laten zich inenten Cholera-patiënten in Spanje genezen Amateur-archeologen Irudeau jr. op k<k^ Boerderij in as na blikseminslag Nog steeds vakantievluchten onder vlag reisbureau iwE 4 MAANDAG 26 JULI tus Van een correspondent HEUSDEN In het dorp Oud- Heusden (een onderdeel van het stadje Heusden) zijn amateur-ar cheologen begonnen de fundering van een kasteel op te graven. De opgra ving wordt belangrijk geacht in (ver band met het verband tussen de ge schiedenis van beide plaatsen De amateur-archeologen werken onder leiding van een deskundige. De rijksdienst van het oudheidkundig bodemonderzoek kon wegens geldge brek de opgraving niet zelf uitvoe ren. Op het terrein waar men restan ten van het kasteel hoopt te vinden worden straks zeventig woningen ge bouwd. W addenzee-mo&selen weer vrij voor handel DEN HAAG De kwaliteit van de mosselen uit de Waddenzee is weer goed; zij zijn de kwade werking van giftig plankton te boven gekomen en de handel erin kan worden vrijgege ven. Op verzoek van het bedrijfsleven gebeurt dit nog niet. omdat men lie ver de gehele Nederlandse mossel- handel weer vrij ziet komen. Maar dan zal het ook met de kwaliteit van de Oosterschelde-mosselen weer in orde moeten zijn. Daarnaar wordt vandaag een (nieuw) onderzoek ingesteld. Blijkt de uitslag goed te zijn zaterdag werd er overigens nog verkeerd plankton aangetroffen dan krijgt de handel zijn zin. Is de uitslag, die donderdag bekend zal zijn, negatief, dan zullen alleen certificaten voor verhandeling voor Waddenzee-mosselen worden af gegeven. Buitenlandse afnemers kopen hun mosselen nu in Duitsland en Dene marken. Maar prof. dr. P. Korringa, directeur van het rijksinstituut voor vlsserijonderzoek, heeft er alle ver trouwen in dat Nederland de markt spoedig zal heroveren. De kwaliteit van de Nederlandse mosselen is na melijk veel beter. Van een correspondent MAASTRICHT Bij een overval in Maastricht is de 79-jarige fruitte ler J. Thoma gewond. De overvaller maakte zich met 400 gulden uit de voeten. De heer Thoma verkocht op straat kersen, toen een man hem vastgreep en geld eiste. Er ontstond een worste ling, waarbij de heer Thoma met zijn hoofd tegen de grond sloeg. De overvaller (die ongeveer 35-40 jaar oud was, een fors postuur en blond haar heeft en een Limburgs dialect sprak) ging er met de beurs van de heer Thoma vandoor. Bemiddeling gevraagd in legen fabriek.sbouw Antwerp!^ Van een correspondent HOEVELAKEN Twee Am sterdamse echtparen, die op weg waren naar Rhenen waar zij een vakantiehuisje gehuurd hadden, zijn zaterdag verongelukt toen de personenauto waarin zij zaten op rijksweg 29 (Apeldoorn Hoevelaken) over de kop sloeg. De twee mannen en één van de beide vrouwen kwamen om het leven, één vrouw is gewond in een Amersfoorts ziekenhuis op genomen. De slachtoffers zijn de 70-jarige heer J. J. van Amstel en zijn 69-jari- UTRECHT De Utrechtse GG en GD heeft Utrechters, die naar Spanje gaan, geadviseerd zich tegen cholera te laten inenten, ook als ze niet m de buurt van het bedreigde gebied rond Zaragossa komen. Ruim honderd Spanjegangers heb ben intussen aan dit advies gehoor gegeven en zaterdag een choleraprik (tegen betaling van acht gulden) ge haald. De dienst had haar bureau speciaal hiervoor een uur geopend gehouden. Vandaag, woensdag en vrijdag kan men er eveneens terecht. De helft van de Utrechters, die de prik haalden, bestond zaterdag uit gastarbeiders uit de landen rond de Middellandse Zee. Deze krijgen trou wens altijd het advies zich tegen cho lera te laten inenten als ze met va kantie naar huis gaan. ZARAGOZA (AP) De .zeven mensen, die in de Spaanse provincie Zaragoza cholera hebben opgelopen, zijn nu allen weer uit het ziekenhuis ontslagen en naar huis teruggekeerd. Dit is zaterdag door de gouverneur van de provincie, Rafael Orbe, be kendgemaakt. Hij zei dat de cholera nu geheel voorbij was en dat er niet langer enige noodzaak was voor het vaccineren van de inwoners van de provincie. De zeven cholera-gevallen zijn twee dagen geleden officieel toe gegeven. Het toerisme aan de Costa del Sol, de Spaanse zuidkust, neemt steeds grotere vormen aan. Dat is op zich zelf wel begrijpelijk, want het is er warm. Wat nog belangrijker is, het 'blijft ook warm op de zuidelijke stranden van Spanje. Wanneer in Nederland gure winden weer dagelijks over de stranden gie ren en niet alleen de zee maar ook de regen de stranden overspoelt, dan kan iemand, die daar een paar uur vliegen voor over heeft, zich nog al tijd in de zon bruin laten bakken aan de Middellandse Zee. Het is nóg niet eens zo lang geleden dat Zuid-Spanje als vakantie-oord ontdekt werd. Het toerisme kwam in eens met grote snelheid op gang en op het ogenblik kennen veel Neder landers Torremolinos of Marbella beter dan Middelburg of Leeuwar den. De eenzame pionier, die in de vijftiger jaren 't Spaanse land door kruiste heeft in de zestiger jaren plaats moeten maken voor horden toeristen, die met goedkope charter vluchten de zon opzochten. In de zo mermaanden kon men aan de Costa del Sol soms al meer Nederlands dan Spaans horen spreken. WITTE VILLA'S Maar het bleef niet alleen druk tij dens de zomer. Ook in het voor- en najaar, wanneer de thermometer meestal meer dan twintig graden Cel sius aanwijst en ook in de uiterst milde winter krioelt het tussen Mala ga en Gibraltar van de buitenlanders en het zijn er elk jaar meer. Het is dan ook geen wonder dat hoge, moderne hotels, flats en bunga lows als paddestoelen uit de grond schieten. Kleine Spaanse vissers plaatsjes zijn veranderd in enorme toeristencentra en de hele kuststrook is gespikkeld door de talloze witte villa's, die soms alleen, maar meestal in grote groepen op bijna elke plaats te vinden zijn. De Costa del Sol is echter nog lang niet verzadigd. Op verschillende plaatsen wordt, ondanks de branden de zon, hard gebouwd. Grote en klei ne bedrijven maken langs de wegen met enorme borden reclame voor de door hen te bouwen flats en villa's. Het is duidelijk dat er een grote be hoefte aan bestaat: de woningen gaan grif van de hand voor naar Neder landse maatstaven niet eens zulke ge ringe bedragen. MILJOENENBEDRIJF Maar ook in Nederland ligt een grote markt open voor het tweede of eerste huis fn Spanje. Dit is althans de mening van de 25-jarige G. M. A. X. (Guy) Weijer, directeur van REAL International (Nederland), én van de onderneming die zich in ons land bezig houdt met de verkoop van huizen aan de Costa del Sol. Het be drijf is een dochteronderneming van REAL International, gevestigd te Marbella (Spanje). De moedermaat schappij heeft vestigingen in elf lan den en kwam in 1969 tot stand door door Marius van Deventer een combinatie van een Spaanse bouw- en exploitatiemaatschappij en een Zweedse organisatie, die zich be zighield met de verkoop van onroe rend goed, zowel in Spanje als in Zweden. De spil waar REAL om draait is de jonge zakenman Jean Paul Mialy, een in Spanje wonende Zwitser. De heer Mialy, die aan 't eind van de zestiger jaren het alleen- verkooprecht van een aantal stukken grond aan de Costa del Sol wist te verkrijgen, heeft in enkele jaren een miljoenenbedrijf opgebouwd. Opval lend aan deze onderneming is de zeer jonge directie. Behalve president-di recteur Mialy, d'ie 32 is, is geen van de directieleden de 30 gepasseerd. Volgens de heer Weijer, die niet al leen over de Nederlandse, maar ook over de Belgische dochter van REAL de scepter zwaait, en met wie wij een gesprek hadden, werkt het jeugdige bedrijf zeer flexibel. Alles wijst erop, dat de zaken krachtig en met groot enthousiasme worden aangepakt. VEEL GROND REAL heeft, evenals de meeste van haar concurrenten, de beschikking over diverse grote stukken grond en verkoopt de hierop te bouwen huisen op tekening. Er is keuze uit 'n groot aantal typen villa's en flats, die in prijs variëren van een dikke twintig duizend gulden tot drie ton. Bij de grondprijs is inbegrepen de aanleg van wegen, elektriciteit, riolering en straatverlichting, kortweg de urba- nisatiekosten genoemd. Soms helpt de Spaanse regering hierbij een handje Zo gaat REAL in de komende 10 jaar een nieuwe urba nisatie ontwikkelen op een terrein van 300 hectare, dat de naam Gibral tar Playa draagt. Er zullen op dit terrein dat eigendom is van REAL, 27.000 wooneenheden ontwikkeld- worden. De Spaanse regering zal gra tis zorg dragen voor de aanleg van wegen, scholen, sportvelden en 'n zie kenhuis. „We hébben", aldus de heer Weijer, „nooit moeilijkheden met de overheid. Ze proberen ons daarente gen juist zoveel mogelijk te stimule ren en ook de toerist zal nooit een strobreed in de weg worden gelegd. Dat is natuurlijk geen wonder, want het toerisme maakt een zeer groot deel uit van het Spaanse nationale inkomen en ze hebben ons, even goed als- de andere onroerend goed- maatschappijen, hard nodig". REAL maakt er geen geheim van dat er op het gebied van de huizen verkoop in Spanje 'n levendige con currentie is. De vraag naar huizen is echter zo groot, dat er van scherpe prijzen geen sprake is. Door een aan tal ondernemingen wordt „duur ge bouwd", en niet op de prijzen be knibbeld. Dit brengt met zich mee, dat er betere materialen kunnen wor den toegepast. Zo ,zal 'n appartement, dat bij REAL ongeveer ƒ30.000 kost, bij een concurrerende maatschappij mjsschien voor ƒ20.000' te krijgen zijn, maar „we maken echt geen 10.000 winst extra". Overigens merkt de heer Weijer hierbij op dat er firma's zijn. die nog wel duurder werken dan REAL. ,3uiten de bouwwijze zijn er ook nog andere factoren diie de prijs be palen. De grondprijs aan de Costa del Sol verschilt van plaats tot plaats, maar kan overal hoog genoemd wor den. Prijzen van vijftig tot honderd- gulden per vierkante meter zijn nor maal, maar dat is niet zo verwonder lijk. Voor bebouwing komt langs de kust slechts een strook van 1 kilometer in aanmerking. Als je verder het land ingaat kun je wel grond voor een paar gulden per vierkante meter krij gen, maar omdat de kust snel oploopt zit je direct in de bergen en daar is het droog en heet, kortom daar wil niemand wonen. Er blijft dus maar een beperkte hoeveelheid grond over die geschikt is voor bebouwing. En daar liggen nog steden tussen en stukken rotskust waar je nauwelijks kunt bouwen. Je kunt rustig zeggen dat het al vol is aan de Costa del Sol, waarmee ik bedoel dat een particulier er geen groot stuk grond meer kan kopen, omdat die grond al bijna hele maal in handen is van de onroerend goed-maatschappijen. De vraag blijft echter groot en het is duidelijk dat de grondprijzen nog steeds verder om hoog gaan. VRIJ UITZICHT De kostprijs van een flat z'al boven dien nog beïnvloed worden door het feit of al dan niet contractueel is vastgelegd of er in de nabije omge ving nog meer flats mogen verrijzen. Voor een vrij uitzicht moet nu een maal meer betaald worden dan voor een uitzicht op de huiskamer van je over-buurman". REAL heeft in Spanje nauwelijks te kampen met moeilijkheden met de aannemers. „In Nederland komt het nog wel eens voor dat een bouwwerk te laat wordt opgeleverd, maar in Spanje is men vaak te vroeg klaar. We hebben eigen architecten die op de bouw rondlopen, en er op toezien dat alles volgens de plannen en op de juiste wijze wordt uitgevoerd. Een klein verschil in opvatting kun je af en toe wel opmerken bijvoorbeeld bij ge echtgenote H. van Amstel-Rank en de 73-jarige B. Stodel, allen uit Am sterdam. De 62-jarige mevrouw Sto del werd gewond. De rijkspolitie tast over de oorzaak van het ongeluk nog in het duister en heeft mogelijke getuigen gevraagd inlichtingen te willen geven. Zij sloot gisteren de mogelijkheid niet uit dat de bestuurder (de heer Stodl) de macht over het stuur verloren heeft door een brute stuurcoirectie. In sloot gereden STAPHORST De 16-jarige Klaas Veijer heeft op de Gemeenteweg in Staphorst de macht over het stuur van zijn bromfiets verloren, is tegen een elektrieiteitsmast gebotst en is in een ziekenhuis in Meppel overleden. VLEUTEN De 24-jarige H. A. M. de Goey verloor in Vleuten de macht over het stuur van zijn auto toen hij in een bocht reed. Hij reed een sloot in en verdronk. Van dijk geraakt Van een onzer verslaggeefsters DEN HAAG/BRUSSEL Het Belgische anti-Progil-c heeft minister-president Biesheuvel gevraagd bij de Belgische jsoec ring tussenbeide te willen komen en al het nodige te doen ogke goedkeuring inzake de bouw van de Progil-fabriek in Kallo bij Fn> a werpen alsnog te laten intrekken. De griffier van de BestendiJmiw putatie (te vergelijken met gi teerde staten in Nederland) provincie Oost-Vlaanderen zei niets vernomen had over e ficieel bezwaarschrift van het |>8«n tegen het besluit van provincial ten. jort. Soe Groenstrook gj, De heer Biesheuvel, die de brief van de verontruste Belgen vrijdag ontving, verklaarde toen nog geen commentaar te willen geven op de vraag of hij genegen zou zijn een dergelijke bemiddelingspoging in een naburig land op zich te nemen. Beroep bij koning Het anti-Progil-comité heeft bij ko ning Boudewijn beroep aangetekend tegen de recente beslissing van pro vinciale staten van Oost-Vlaanderen om het Franse bedrijf Progil toestem ming te verlenen tot vestiging van een zwavelkoolstoffabriek in Kallo. Het heeft bovendien een brief ge stuurd aan alle politieke partijen in Nederland, waaraan ook wordt ge vraagd zo mogelijk invloed uit te oefenen bij de Belgische regering om de genomen beslissing alsnog onge daan te maken. In het Belgische anti- Progil-comité hebben onder meer 28 hoogleraren en wetenschapsmensen zitting. Potentieel gevaar Zij stellen zich op het standpunt dat een zwavelkoolstoffabriek in Kal lo, dicht in de buurt van Antwerpen, zelfs indien strenge veiligheidsmaat regelen zouden worden genomen, steeds een potentieel gevaar betekent „Wij zijn ons ervan bewust dat het verzoek aan de Nederlandse regering om te bemiddelen in deze zaak vrij ongebruikelijk is", aldus het comité dat wijst op de grote gevaren die de vestiging van Progil te Kallo met zich meebrengt voor de bevolking van Waasland, de Antwerpse agglomera tie eri Zeeuwsch-Vlaanderen en Bra bant. Bedreigd Het comité meent dat de bevolking in de buurt van Antwerpen vooral bedreigd zal worden door de brand baarheid, de explosiviteit, de giftig heid en de stankverwekkende eigen schappen van de fabriek. In de Belgische pers verschiji het ogenblik berichten dat heel belangrijke voorwaarde bouw van de Progil-vestiginj zou kunnen worden voldaan, verlenen van de goedkeuring h^ Bestendige Deputatie van Vlaanderen namelijk als vooi gesteld dat er een groenstrc tenminste 500 meter breed tus fabriek en de bewoonde wërel<( komen. Volgens deze berichten zou| gebleken zijn dat het boui zich niet leent tot de aanleg v| groenstrook, waardoor de ring van de bouw wel eens of- schroeven zou kunnen kor staan. De griffier van het provó stuur van Oost-Vlaanderen ze deze berichten dat hij ze wel vernomen heeft, maar dat er enkele manier bewezen is dat groenstrook zou kunnen wordei gelegd. „De Bestendige Deputatl toch geen voorwaarden stellen aan niet voldaan kan worden?" de griffier. rp J 1 J var OTTAWA (Reuter) Mof Trudeau, de 21-jarige echtgena. Canada's eerste minister Pierre? deau (51 jaar oud en in blaken zondheid) zal in december ua jaar indien alles goed verh een kind ter wereld brengen, deaus traden op 4 maart in n>wii welijk. De kleine Trudeau w eerste kind zijn van een reg*^1^ Canadese premier sinds 1869, de van het leiderschap lvan Sif h_ Macdonald. 11 na Van een onzer verslaggevers EINDHOVEN De affaire met het Eindhovense reisbureau Spantour, lijkt in gerechtelijke sferen te komen nu de Eindhovense advocaat mr. F. A. van Kemenade overweegt het faillissement aan te vragen van het bureau. Hij wil dit doen als curator in het faillis sement van de Coöperatieve Vereniging Australië Reizen UA, waar uit Spantour is voortgekomen. Het totaal aan vorderingen zou een kleine ton belopen. Tegen lichtmast NAMEN (BELGIë) De heer P. Boekestijn uit Rotterdam is bij het Belgische Wierde met zijn auto tegen een lichtmast gebotst. Met zijn echt genote werd hij naar een ziekenhuis in Namen gebracht, waar zijn vrouw kort na aankomst overleed. WARNWERD In het Friese dorpje Warnwerd is tijdens onweer in de nacht, van zaterdag op zondag als gevolg van blikseminslag de kapi tale boerderij van de heer P. de Boer tot de grond toe afgebrand. De bewo ners hebfcten zich ternauwernood in veiligheid kunnen stellen. Vierduizend pakken hooi, die in de schuur lagen opgeslagen, gingen door het vuur verloren, evenals een melk machine en een grote landbouwwa- gen. Even voordat de brand uitbrak had den voorbijgangers een vuurbol op de nok van het dak waargenomen. De schade wordt op bijna twee ton ge raamd. De gedupeerde eigenaar is verzekerd. Spantour kwam begin vorige maand in het nieuws toen het bureau zijn verplichtingen niet nakwam te genover enkele tientallen Ajax-sup- porters, die voor een reis naar Lon den hadden geboekt. Ongedekte cheques Op het laatste moment ging de reis niet door omdat de Belgische charter maatschappij Pomair erachter was gekomen, dat de chequues die Span tour voor de trip had aangeboden, ongedekt waren. De man op de achtergrond van Spantour is de reisorganisator G. Gelsing, die al eerder van zich deed spreken met zijn failliet gegane bu reaus Transmundo en World Air Ité. Ook van" de Vereniging Coöperatieve Australië-reizen was hij de initiatief nemer. Van België uit? De vreemde gang van zaken bij het reisbureau heeft er eind vorige week toe geleid, dat het kantoor aan de Eindhovense Leenderweg op gerech telijk bevel is ontruimd. Spantour schijnt zijn activiteiten nu vanuit België voort te zetten, maar waar het kantoor is gevestigd is onbekend. De officiële directeur, de 27-jarige Belg André Ecker, is al geruime tijd spoorloos, evenals de heer Gelsing en mede-directeur Van Dam. De laatste kwam vorig jaar in het nieuws toen zijn World Air Travel in Amersfoort ter ziele ging. Tegen hem loopt nog een gerechtelijke procedure. Costa Brava Intussen worden onder de vlag van Spantour nog steeds vakantievluchten naar de Costa Brava uitgevoerd. Het bureau werkt hiervoor samen met de Belgische chartermaatschappij Sobel Air. Of deze vluchten kunnen worden voortgezet, wordt door insiders in de reiswereld echter betwij'feld. Gezien de recente ontwikkelingen acht men het niet onmogelijk, dat ook deze rei zen, waarvoor enkele honderden va kantiegangers via wederverkopers hebben geboekt, gestopt moeten wor den. 'te p( Een villa aan de Costa del Sol: kostbaar onderkomen voor buitenlandse toeristen. de aanleg van terrasjes. Wij garande ren bij een bepaald soort woning, la ten we zeggen, twintig vierkante me ter terras. De Spanjaard meet dat niet zo nauwkeurig na en kijkt een beetje naar het natuurlijke verlóóp van het terrein. De ene keer komt er dan een terras van vierentwintig me ter uit, maar de andere keer wordt dat achttien meter. En daar nemen de Nederlandse kopers natuurlijk geen gerioegen mee, We hebben dus een aantal terrassen moeten veranderen en nu worden ze bij aanleg nauwkeu rig opgemeten. Het enige probleem dat de aannemers hebben is, en dat is eigenlijk wel merkwaardig, het per soneelsprobleem De Spaanse bouwvakkers verdienen op onze bouwwerken ongeveer 120 gul den per week, wat naar Nederlandse maatstaven misschien niet veel is, maar in Sanje ben je daar rijk mee. Daardoor ontstaat er echter een krankzinnig probleem. De bouwvak ker die uit een dorpje in de bergen komt (hij was eigenlijk geen bouw vakker. hij plukte olijven en zijn hele familie plukte olijven) zakt af naar Marbella en verdient daar opeens zo'n 120 gulden schoon per week. Hij brengt die 2.000 peseta's naar boven aan het eind van de week, maar het resultaat is niet wat je zou verwach ten, namelijk dat zijn broers en poms ook naar beneden zouden ko men om in Marbella te werken. Het gevolg is wel dat alle broers en ooms ophouden met olijven plukken en in de zon gaan zitten. Elk gezin daar heeft nu één kostwinner en daar leeft het hele gezin van. Voor ons bete kent dat soms stagnatie in de bouw door een doodgewoon tekort aan ar beidskrachten, terwijl een groot deel van de mannelijke bevolking zonder werk is en van een habbekrats leeft". Het grote probleem van de huizen verkoop in Spanje ligt op een heel ander vlak. Dat is namelijk het wan trouwen van de Nederlandse koper. De heer Weijer zegt hierbij dat dat wantrouwen ook niet helemaal mis plaatst is. Door een ongelukkige con structie van de Spaanse wet is het namelijk mogelijk om één huis tege lijkertijd aan verschillende mensen te verkopen en dat is dan ook al meer malen gebeurd. Bovendien is er no£ wel eens een terrein verkocht waar geen Water of electrictieit was. De heer Weijer legt er. daarom de na druk op dat een eventuele koper zich er goed van overtuigt van wie hij koopt: „Ga niet met zo maar iemand in zee en zorg er vooral voor dat je alle papieren gezien hebt en dat je weet van wie je koopt". REAL maakt zich er overigens geen zorgen over dat zij het wantrouwen bij de koper niet zou kunnen over winnen. „Een grote rol daarbij speelt dat wij een jonge onderneming zijn. Wanneer je bij een klant binnenkomt verwachten ze een man van 45 ter wijl de meeste verkopers van REAL HARLINGEN De 41-jarige K. de Boer uit Gaast is op de Afsluitdijk bij Kornwerderzand met zijn auto van de dijk geraakt Tijdens het transport naar het ziekenhuis in Har- lingen is hij overleden. BIDDINGHUIZEN De 54-jarige mevrouw S. IJzerman-Houlo uit Meppel is in een ziekenhuis in Zwolle overleden. Zij is het vijfde slachtoffer van het auto-ongeluk dat woensdag bij Biddinghuizen in Oost-Flevoland gebeurde. Haar echtgenoot kwam om het leven, haar zoon, die het busje bestuurde, werd licht gewond. Mannen stonden boven op een bran- St. Louis in een poging de inzitten- en haar 10-jarig zoontje kwamen om. dende auto in de Amerikaanse stad den te redden. Een 29-jarige vrouw Twee kinderen werden gered. I G omstreeks de 25 zijn en daarbij] nog dat de meesten betrekkelijj ^g haar hebben. Bij een gladde veUa^ ekt te fce Ti te velde g geld is met de donkerblauwe blazer, chet en de das in dezelfde kld kort geknipt haar denken de „Daar heb je een verkoper, uiwjmn geblazen". Komen wij binnenpetei met ons lange haar, dan denlf dat we of gek zijn of dat we z^ag lijk zijn dat we zo durven binps oi komen lopen als we zijn. Dol» SI jonge image maken we het i omdat we de mensen ervan overtuigen dat we volstrekt t trouw dingen proberen en dat alles goed geregeld REAL International (Nederland) mistisch is over de verkopen) uit het feit dat de directie velfuni in het komende jaar een omz^i g, 5 miljoen te behalen. smaj „MIDDELBAAR"»*»' I om Wie zich een villa aan de h." del Sol aanschaft moet overigsns f denken dat hij in een typisch 1 zou se omgeving terecht komt. Wal de wel staat te wachten beschrifen gi heer Weijer als „zonnig, rustig efcmer met alle mogelijkheden tot veprtoe in de buurt, maar vooral ook nprboi baar". Dat de omgeving middellPcrgi hoeft niemand te verwonderewi d: komt zelden voor dat er een hul kocht wordt aan iemand die joa dan vijftig jaar.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 4