Staf Dennendal wil Scll0ten blJ' niet samenwerken met nieuwe leiding [an (29) bekent [aarlemse moord Aktie- Pakistan Ouders en zoon kwamen om in brandende auto Twaalf badgasten op Texel aangereden: dode en 9 gewonden Chroestsjow eventjes in Moskou Gerzon Eindhoven zal niet sluiten Bisschop Möller uit ziekenhuis nachtelijke wild-westrit Vliegtuigkaper in VS gepakt na schietpartij Demonstratie tegen overlevering van Ralph Waver Vragen in senaat over Waver Rellen in iW-Mexico Vat valt om bij Cindu, veel stank MAAN&AjG 14 JUiM! 1971 zjDe vroegere vice-president en •.de-oprichter van de Indone- che republiek, dr. Mohammed u tta, is gistermorgen uit New l rk op Schiphol aangekomen, heer Hatta (links) werd af- iaald door de Indonesische ibassadeur in Nederland. Hij kende dat zijn vertrek naar buitenland verband houdt met de komende algemene ver kiezingen in Indonesië. „Ik ben", zei dr. Hatta, „uitsluitend naar Nederland gekomen om een me dische behandeling te onder gaan." Over drie weken hoopt hij naar Wenen te gaan, waarna hij eind augustus weer in In donesië denkt terug te zijn. 8 zii een onzer verslaggevers jaaU.RLEM De 29-jarige H. m k Ambt-Delden heeft tegen- de Haarlemse politie be- edeijvorige week donderdag- 'e* ^n de 26-jarige mevrouw Univf Visser in de Ierlandstraat iet sarlem te hebben vermoord. iez die pns de politie houdt de onge- itwoiman, met wie bijzonder moei- ?niss( gesprek te voeren valt, ander- pn lezing vol volgens welke hij ;e vrouw niet heeft vermoord, le vrouw haar verwondingen lerlei samenlopen van omstan- heeft opgelopen, werd vorige week vrijdag- or de Haarlemse politie in ie de Waag in Haarlem gear ed. Hij had al een straflijst met ■dacï veroordelingen wegens vermo- shou lieten. Vorig jaar werd H. M. jaar en drie maanden gevan- af veroordeeld wegens een tot verkrachting van een op de Nieuwe Groenmarkt in zou zijn en een gat in haar hoofd zou hebben gekregen. Worsteling l a de ,in V 2spee firi an re et sn< t ning. ikt. d gev» zal il m maal maar nog oorwaardelijk vrij e week dinsdag werd hij, na maanden van zijn straf uitge- .m?je hebben, voorwaardelijk in gesteld. Woensdag bezocht de Haarlemse rechercheur die d de zaak van de verkrachting ihandeld en zei hem dat hij lig was veroordeeld, ertelde verder onder meer dat en pension in de Wilhelmina- l Haarlem zou gaan wonen, een buurtonderzoek in de wijk Schalkwijk vertelde in de Schotlandstraat dat die aan het signalement van voldeed bij als als enquêteur Veest. Wit shirt 'joeg een wit shirt. Zij herken foto van M. uit dertig andere ook het shirt dat de politie d noord op mevrouw Visser on- bed had gevonden. Daar de 1st, dat M., die een zwervend leidt, in het pension in de inastraat verbleef, werd vrij- deze buurt afgezet. Voordat echter thuis kwam, trof de em al in de taveerne aan. De vrouw zou bijna zijn gestikt door een koordje dat zij om de nek droeg en daarom zou H. met een aardappelmesje het koordje hebben doorgesneden, waar door de vrouw de verwondingen in de nek zou hebben opgelopen, en haar daarna op bed hebben neerge legd. De politie geloofde evenwel niets van dit verhaal en M. heeft later in andere verhoren toegegeven de vrouw te hebben vennoord. Het gat in het hoofd van de vrouw komt vol gens de politie van een klap die M. haar met een radio op het hoofd heeft gegeven. Tijdens een medisch onder zoek zijn op de boret van M. recente krabben gevonden die waarschijnlijk van een worsteling afkomstig zijn. Kostuum De man heeft, voordat hij bij me vrouw Visser wegging, een kostuum van haar echtgenoot aangetrokken en zijn eigen bebloede kleren in een weekendtas gedaan die hij later heeft weggegooid. De politie heeft deze tas nog niet gevonden. De gele map die M. als zogenaamde enquêteur bij zich droeg, heeft de politie met bloedvlek ken in het pension in de Wilhelmina- straat aangetroffen. De man heeft verklaard het kos tuum van de echtgenoot van me vrouw Visser donderdagavond in een vuilniszak voor de deur van het pen sion te hebben gestopt. Toen hij later 's avonds, weer thuis kwam, zou deze vuilniszak die de volgende morgen pas opgehaald zou worden, verdwe nen zijn. In veihand hiermee zoekt de Haar lemse politie op het ogenblik degene die deze vuilniszak vorige week don derdag heeft weggehaald. De politie hecht nogal waarde aan het terugvin den van het kostuum, omdat het een belangrijk bewijs kan zijn tegen de zichzelf nogal eens tegensprekende M. m rif Wraak i hel aze a die versps de zeer moeizaa mverlo- 'erhoren heeft de man verteld wraak had willen nemen te- veroordeling wegens een po- verkrachting, waaraan hij luldig zou zijn geweest. Hij it het meisje dat hem inder- deze poging had beschuldigd, buurt van de Ierlandstraat 'onen. Zich als enquêteur "1, ging hij langs de huizen ;isje te vinden, bij mevrouw Visser geko- s, zou deze hem uitgenodigd binnen te komen. Hij zou zijn verhaal over de veroor- erteld hebben en zij zou me inet hem hebben opgevat. De ou daarna een vrijage hebben t, maar door zijn weigerende zouden zij samen op de jn gerold, waarbij de vrouw e tafelpoot terecht gekomen ,k h« MOSKOU (Reuter, UPI) De voormalige leider van de Sowjet- Unie, Nikita Chroestsjow, is zon dag weer eventjes in Moskou in het openbaar verschenen. Dat was twee jaar niet gebeurd. Sa men met zijn vrouw Nina kwam Chroestsjow zijn stem uitbrengen in de verkiezingen voor de Op perste Sowjet, het parlement van de Sowjet-Unie. „Ik maak het goed", zei de 77-jarige Chroestsjow, die zijn hoed afnam voor de mensen, die hem begroetten. Hij was echter niet erg spraakzaam Op de vraag wat hij tegenwoordig deed, ant woordde hij: „Ik ben gepensio neerd. Wat doen gepensioneer den?" Dat was alles. Van een onzer verslaggevers DEN DOLDER De eerste moeilijkheden tussen de voorlo pige nieuwe leiding en de staf van Dennendal in Den Dolder hebben zich in het afgelopen weekeinde al aangediend. Ver wacht wordt dat vandaag het conflict ernstiger zal worden, als verpleegkundig directeur W. An- dré zijn werkzaamheden voor halve dagen zal hervatten. Eind vorige week hebben de stafle den in een telegram aan de zenuw arts S. Pruyt, diie als medisch direc teur belast is met de verantwoorde lijkheid voor alle medische en ver pleegkundige zaken op Dennendal, laten weten dat de heer André voor hen niet acceptabel is en dat zij zul len weigeren met hem samen te wer ken. De heer Pruyt wenste toen een in dividueel gesprek met ieder lid van de staf voor zaterdagavond vijf uur, maar dit werd unaniem geweigerd. Daarop eiste de medische directeur een persoonlijke verklaring van de stafleden, die eveneens geweigerd werd. GESPREK Ten slotte heeft de heer Pruyt een gesprek met de personeelschef gehad en de opdracht gegeven dat de staf in zijn geheel vanmorgen om negen uur voor hem beschikbaar zou zijn. De staf heeft daarop laten weten dat dit onmogelijk is in verband met de dagelijkse werkzaamheden. Maar van drie tot vijf uur, aldus het ant woord van de staf, is dr. Pruyt van harte welkom in de wekelijkse verga dering. De heer André werd enige maan den geleden met ziekteverlof gezon den, omdat er spanningen waren tus sen hem en enkele mede-directeuren en de staf. Volgens stafleden is de heer André een van de mensen die de „moeilijkheden" op Dennendal in de wereld hebben gebracht. Hij zou dit hebben gedaan uit vrees dat zijn eigen positie in gevaar zou komen, doordat de nu op nonactief gestelde directeur-manager drs. J. C. Muller van het hiërarchische systeem afwij- de en de twee directeuren en de staf leden evenveel verantwoordelijkheid en inspraak in het beleid wilde ge ven. De heer André eiste op bepaalde punten evenwel het vetorecht. ALLEEN 'S OCHTENDS Volgens mededirecteur Pruyt zal de heer André op medisch advies voorlo- (Vervolg van pag. 1) De PTT had eerder op de avond alle brievenbussen laten lichten om te voorkomen dat de bussen 's avonds laat te vol zouden komen. Om elf uur werden de bussen, waarin de envelop pen met geld, opnieuw geleegd. Deze enveloppen werden naar de grote PTT-kantoren gebracht waar zij zijn opgeslagen in kluizen. Vandaag zal de inhoud van de enveloppen worden ge teld, waarna de opbrengst op giro 999 zal worden overgemaakt. De PTT heeft de mededeling dat er enveloppen met geld in de brieven bussen konden worden gedeponeerd, uit veiligheidsoverwegingen met opzet later op de avond gedaan, hierdoor het risico van eventuele overvallen op brievenbussen zo klein mogelijk ma kend. Ook over hulp aan de Oostpakistaan- se vluchtelingen in India heeft de In diase minister voor industriële ont wikkeling Moinul Harque Choudhury vrijdag gesproken met premier De Jong. Hij is van mening dat de wa penleveranties aan Pakistan zouden moeten worden stopgezet en dat de ontwikkelingshulp moet worden opge schort, totdat de militaire regering van Pakistan met de bevolking tot po litieke overeenstetnming zal zijn ge komen. Pas dan is het mogelijk dat de Oostpakistaanse vluchtelingen In dia zullen verlaten en naar hun eigen land terugkeren, aldus de Indiase mi nister. De minister, verklaarde verder dat voor hulp aan de 5,7 miljoen vluchtelingen de eerstkomende zes maanden twee miljard gulden nodig is. Van een verslaggever EINDHOVEN De vestiging van Gerzon in Eindhoven zal niet worden gesloten. Dit is het gevolg van de gunstige resultaten van de afgelopen maanden. Commissarissen en directie zijn te ruggekomen op hun besluit de Eind- hovense vestiging te sluiten. Dit bete kent dat het voltallige personeel, dat uit 45 personen bestaat, in dienst zal blijven. De liquidatie-uitverkoop is inmiddels stopgezet. GRONINGEN Bisschop J. B. W. M. Möller van Groningen is zaterdag ochtend uit het ziekenhuis ontslagen, waar hij op 21 april opgenomen was. Voor een volledig herstel zal hij nog een tijdlang rust moeten houden voordat hij zijn werkzaamheden als bisschop kan hervatten. pig alleen 's ochtends werken. Hij zegt dat de heer André binnen het raam van zijn opdracht, volledig ge dekt woifat door het dagelijks bestuur van de Willem Arntsz-stichting. Als er vandaag een conflictsituatie zou ontstaan op Dennendal is dat een kwestie tussen bestuur en werkne mers. De collectieve arbeidsovereen komst voorziet in zoiets, zo zegt hij. De staf vreest dat dr. Pniyt als me dicus drs. Muller is psycholoog zijn stempel op Dennendal zal gaan drukken, terwijl het juist in het hui dige beleid de opzet is te zoeken naar de volledige integratie van de ver schillende disciplines bij de zwakzin nigenzorg. OUDERCOMMISSIE iHet bestuur van de commissie van ouders van patiënten van Dennendal is in het afgelopen weekeinde bijeen geweest om de situatie onder ogen te zien. Het bestuur wil in het conflict niet achter een bepaalde persoon gaan staan; wat dat betreft wekte een bericht in Trouw van zaterdag, waarin stond dat de commissie achter de heer Muller zou staan, een ver keerde indruk. Wel is het zo dat de commissie ach ter het grootste deel van de vernieu wingen staat die onder het beleid van drs. Muller tot stand zijn gekomen. De oudercommdssie hoopt dat bij de reorganisatiemaatregelen de vernieu wingen op Dennendal niet worden teniet gedaan. (Van een onzer verslaggevers) ROTTERDAM Een wilde achtervolging dwars door Rot terdam en drie waarschuwings schoten waren ervoor nodig om de 19-jarige schipper J. V. in de nacht van zaterdag op zondag met zijn auto tot staan te bren gen. Aan de Maashaven zag de beman ning van een patrouillewagen van de Rotterdamse politie een witte perso nenauto met vijf inzittenden, die met de achterzijde nagenoeg over de grond sleepte. Een van de agenten liep naar de auto toe, en pakte de portierkruk vast om de chauffeur te vragen uit te stappen. Op dat moment gaf de chauffeur vol gas, en ging er met hoge snelheid vandoor- Dwars door de nauwe straatjes - van Rotterdam-Zuid werd toen een wilde achtervolgingsrit inge zet, die eindigde op de Putselaan, echter pas nadat de politiemannen drie waarschuwingsschoten hadden gelost om de vluchteling tot staan te dwingen. De vijf inzittenden van de auto werden naar het politiebureau over gebracht, waar bleek dat vier van hen onmiddellijk weer vrijgelaten konden worden omdat zij slechts pas sagiers waren, die gedwongen de ach tervolgingsrit hadden meegemaakt. De chauffeur werd ter nadere onder vraging vasthouden. Na black-out 70-jarige chauffeur Van een verslaggever DE KOOG Een 70-jarige automobilist heeft zaterdag avond in de Dorpstraat in De Koog (Texel) een voor alle verkeer afgesloten winkelstraat met zijn auto een groot aan tal voetgangers aangereden. Tien personen moesten met een ex tra veerpont naar een zieken huis in Den Helder vervoerd worden. Eén van hen, de heer A. Stein uit Hillscheid in West- Duitsland, overleed zondagmor gen. Van de overige gewonden verkeerde zondagavond niemand meer in levensgevaar. De automobilist, de heer S. L. reed na het gebeuren door en kon pas in De Cocksdorp door een politieman worden aangehouden. Volgens de po litie verkeerde hij niet onder invloed van sterke drank, maar moet hij een black-out hebben gehad. Hij kon zich later niets meer van 't ongeluk her inneren. PANIEK „L. liet een spoor van vernielingen achter", vertelde de rijkspolitie zater dagavond. Links en rechts werden voetgangers aangereden. Er ontstond Ongeveer duizend betogers namen zaterdag in Den Haag deel aan de demonstratie voor de vrijlating van Rinus Wehrmann, de 20-jarige militair die tot twee jaar ge vangenisstraf is veroordeeld wegens het niet-opvolgen van een dienstbevel: het laten knippen van zijn haar. Dit vonnis zal over tien jaar misschien als een grap in de geschiedenisboekjes voorkomen", zei het Tweede- Kamerlid mr. H. Vrolijk (PvdA) na afloop van de demonstratie. Bij de woning van minister Den Toom defensie) werd een petitie in de bus gegooid de mi nister vas niet thuis waarin vrijlating binnen 48 uur van Rinus Wehrmann werd geëist. Een zak met 2500 adhesiebetuigingen werd in het portiek van het flatge bouw achtergelaten. Mr. Vrolijk: „We hebben in elk ge val met onze acties bereikt dat de zaak-Wehrmann een paar maanden eerder voor het Hoog Militair Gerechts hof komt" (op 23 juni, red.). Dinsdag zal de kamer commissie voor defensie zich met de zaak bezighouden. Van een verslaggever DRIEMOND Bij een ernstig verkeersongeluk op de provin ciale weg van Diemen naar Hil versum onder Driemond zijn za terdagmiddag de 62-jarige H. H. Bruens uit Amstelveen, zijn 58- jarige echtgenote A. C. M. Bru- ens-Faas en hun 21-jarige zoon H. A. M. Bruens om net leven gekomen. De auto waarin zij zaten vloog in brand na een frontale botsing met een wagen, bestuurd door de 24-jari- ge A.J.D. uit Amsterdam. Deze wagen was door nog onbekende oorzaak gaan slingeren en op de verkeerde weghelft geraakt. De vierde inzittende van de Am- stelveense auto, de 16-jarige Eddie Bruens, kon uit de vlammenzee ont snappen. De jongen sprong brandend in de Weespertrekvaart en werd met ernstige brandwonden in een Amster- NEW YORK (AP, UPI) Een straalvliegtuig van Trans World Air lines is vrijdagavond na een vuurge vecht op het vliegveld van Chicago gekaapt door een man. die 75.000 dol lar losgeld en een vlucht naar Viet nam eiste. Bij deze schietpartij werd een passagier gedood. De overige passagiers mochten uit stappen. Later landde het toestel op Kennedy-Airport bij New York, waar dc politie de door kogelschoten ge wonde man na enkele uren wist te overmeesteren. Eerder hadden de vijf bemanningsleden het toestel al heel huids weten te verlaten. dams ziekenhuis opgenomen, evenals A.J.D., die minder ernstig gewond raakte. De wagen van de Amsterdammer sloeg na de botsing over de kop en kwam in een greppel terecht. GILZE-RIJEN Zaterdagmorgen is de 3-jarige Johanna C. E. van Gestel aangereden door een perso nenauto, nadat zij onverwacht de weg overstak. Zij was op slag dood. GEEN VOORRANG HOOFDDORP De 28-jarige J. van der Zaag uit Hoofddorp is in de nacht van vrijdag op zaterdag om het leven gekomen na een autobotsing op de kruising IJ-weg - Vijfhuizerweg in Haarlemmermeer. Hij reed op het kruispunt tegen een auto die geen voorrang verleende. De heer Van der Zaag en zijn vrouw moesten in een Haarlems ziekenhuis worden opgeno men, waar de man aan zijn verwon dingen overleed. LAREN De 65-jarige heer J. Gravendijk en zijn echtgenote W. Gravendijk-Tolk (57) uit Amsterdam zijn zaterdagmiddag overleden, nadat hun auto 's morgens bij Laren een klapband kreeg en tegen een licht mast botste. Hun 21-jarige zoon A. J. Gravendijk werd zwaar gewond. De drie inzittenden werden uit de auto, die door midden brak, geslingerd en ernstig gewond naar een ziekenhuis in Laren gebracht. GLADDE WEG BLADEL - De 22-jarige wachtmees ter van de rijkspolitie G. H. A. van Bers uit St. Oedenrode is bij een ver keersongeluk om het leven gekomen. Door de gladheid van een natte weg slipte hij met zijn auto in een flauwe bocht en botste tegen een boom. Hij overleed ter plaatse. NIJVERDAL De 8-jarige Jan Roelofs uit Nijverdal Is bij een ver keersongeluk om het leven gekomen. Met zijn fietsje botste de jongen te gen een vrachtauto, die rechtsaf wil de slaan om een inrit in te rijden. SITTARD De 3-jarige Lilian Limpers uit Limbricht is zaterdag avond bij een botsing gedood. Het kind werd uit de auto van haar ouders geslingerd toen deze op een kruispunt in Sittard aangereden werd door een andere auto. De moeder van het meisje moest ernstig gewond in het ziekenhuis worden opgenomen. OVER DE KOP HARDERWIJK De 20-jarige W. v. d. Heide uit Apeldoorn is zater dagnacht om het leven gekomen toen de auto waarin hij meereed, slipte en enkele malen over de kop sloeg. De bestuurder liep geen letsel op. DEN HAAG Jacqueline Brokke (9 jaar) uit Voorburg werd op dc autosnelweg Den Haag - Utrecht uit de auto van haar ouders geslingerd toen die na een inhaalmanoeuvre over de kop was geslagen. Het meisje overleed later in een ziekenhuis in Woerden. WINTERSWIJK De heer H. van der Veen (23) uit Winterswijk is in de nacht van zaterdag op zondag in volle vaart met zijn auto achter op een andere wagen gereden, die voorgesor teerd stond. Hij kwam om het leven. Bij dit ongeluk werden zes mensen dusdanig gewond, dat zij in een zie kenhuis moesten worden opgenomen. NIET GEZIEN LANGERAK Op de Lekdijk in Langerak werd zaterdagnacht de 35-jarige wielrijder A. Tukker door een achteropkomende auto aangere den. De fietser, afkomstig uit Nieuw- poort, werd daarbij zo ernstig gewond dat hij kort na het ongeval overleed. Dc autobestuurder verklaarde later dat hij de wielrijder niet had gezien. WIERINGERMEER De 69-jarige P. Hoek uit Medemblik is zondagmid dag bij een verkeersongeluk in Wie- ringermeer om het leven gekomen. Hij reed óp zijn fiets plotseling linksaf en werd aangereden door een achteropkomende auto. grote paniek toen op veel plaatsen mensen gewond op straat bleven lig gen. Nadat alarm was geslagen en het hulpverleningswerk van de Texelse artsen en veel toeristen op gang was gekomen, bleek dat tien personen, on der wie vier kinderen, er zeer ernstig aan toe waren. GEWONDEN Drie ziekenwagens en enkele parti culiere wagens brachten de gewonden naar Den Hoorn, waar een extra boot naar Den Helder vertrok. De gewon den zijn allen badgasten. Zaterdag avond werd, behalve voor het leven van de Duitser, ook nog gevreesd voor het leven van een vierjarig kind. L., die afkomstig is uit Den Burg (Texel) werd ingesloten. Bij de on dervraging bleek dat de man niet wist dat hij in De Koog was geweest. Ook bleek dat hij wel vaker last had van black-outs en dat hij hiervoor onder doktersbehandeling is en medi cijnen gebruikt. De heer L. is niet gearresteerd, maar aan een medisch onderzoek onderworpen. Van een onzer verslaggevers DEN HAAG Tien minuten na de ontbinding van de demonstratie voor Rinus Wehrmann startte in Den Haag de betoging voor de Amerikaanse deserteur Ralph Waver. Voor de de monstranten was de omschakeling niet zo moeilijk: het „Wehrmann vrij" veranderde in „Waver Vrij". Begin deze week wordt uitspraak gedaan in het kort geding dat Waver heeft aangespannen tegen de Staat der Nederlanden. Daar valt de beslis sing of de deserteur aan de Ameri kaanse autoriteiten zal worden over geleverd of niet. Van een onzer verslaggeefsters AMSTERDAM Het Eerste-Ka- merlid voor de PSP, mr. J. H. van Wiik, zal in de Eerste Kamer vragen stellen over de eventuele uitlevering van de Amerikaan Ralph Waver. De heer Van Wijk wil in zijn vragen de aandacht vestigen op de strijdigheid van een eventuele uitlevering met het Verdrag van Rome en de algemene regels die gelden voor uitlevering. Hij wil daarbij een beroep doen op artikel 3 van de Europese Conventie, waarin gesteld wordt dat niemand mag worden blootgesteld aan verne derende of onwaardige straffen of maatregelen. Volgens de heer Van Wijk is de kans zeer groot, dat Ralph Waver een dergelijke straf te wach ten zal staan, wanneer hij eenmaal in de Verenigde Staten is. ALBUQUERQUE (Reuter, AFP) In de stad Albuquerque in de Ameri kaanse staat Nieuw-Mexico is van daag dc burgerlijke noodtoestand af gekondigd na rellen, waarbij zeker 24 mensen werden gewond. De politie heeft urenlang met traangas en re volvers gevochten tegen 500 jongelui, die met stenen en flessen gooiden. Minstens negen jonge mensen liepen schotwonden op. Twee van hen zijn er ernstig aan toe. Ook twee politie mannen liepen letsel op. De moeilijkheden begonnen toen de politie een groepje jongeren wilde arresteren omdat zij verdovende mid delen gebruikten. Daarop verzamel den zich rond 500 mensen in het park, die de politie met stenen begonnen tee bekogelen. Volgens een woord voerder van de „zwarte baretten" een militaente organisatie van Ame rikanen van Mexicaanse afkomst, had de politie dae jongelui lastig geval len. De jongeren lieten blijken dat ze er genoeg van kregen, waaropde po litie begon te schieten, aldus deze woordvoerder. KRIMPEN A. D. IJSSEL Het Krirnpense bedrijf EMK (de vroegere Cindu) heeft vrijdagavond en zater dag de wijde omgeving in de creo- solstank gezet. Vrijdagavond viel een vat creosol om, dat barstte en zijn chloorachtige. ziekenhuisachtige lucht tot ver in de omgeving verspreidde. De Centrale Meld- en Regel kamer van Rijnmond kreeg veertig telefoon tjes over de stank, vooral uit Rotter dam-Zuid. Het is niet de eerste keer dat de EMK stank verspreidt Vanuit de Krirnpense bevolking wordt er al geruime tijd op aangedrongen het be drijf te sluiten. Er zou veel te slordig en te nonchalant worden omgespron gen met de vaten chemicaliën.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 5