Griekenland itaat achter 'anathinaikos Kamaras plezier-voetballer ambtman er^denr' TV-commentaar Ajax ZATERDAG 29 MEi 1971 ATHENE Dank zij een sensationele (30) overwinning op tde Ster Belgrado verzekerde Panathinaikos zich op 28 april voor jt eerst in zijn roemruchte geschiedenis van een plaats in de finale (n het tornooi om de Europa Cup. Van de Acropolis tot de Olym- ,s denkt het grootste deel van de Griekse bevolking al wekenlang lotioneel aan één gevecht: de wedstrijd PanathinaikosAjax in jt Londense Wembley-stadion. Griekenlands nieuwe helden heten KamarasDomazos, Antonia- L Elefterakis. Sportmensen, die plotseling andere lichtbundels naar tn mooie land hebben gelokt. Niet-besmette ambassadeurs, willige knonetten van een kolonelsregime, dat met tomeloze energie rood en spelen" dicteert. )e sportbeoefening in het land is laatste vier jaar revolutionair snel ïbeterd. De nationale tot is een atsaangelegenheld geworden, ardoor de opbrengsten aanzienlijk l toegenomen. Geen drachma ver- Ijnt meer, zoals voorheen door >eierijen naar duistere particulie- let geld vloeit, voor een niet ge- g deel naar de sportverenigingen de bonden, die hun aftandse ac- pmodaties eindelijk op internatio- tl niveau kunnen brengen. anathinaikos, de rijkste en groot- I club van 't landC, is plotseling het radepaardje van sportminister nstantin Aslanidis geworden. De ^parachutisten-kolonel heeft er een pdvol weken geleden persoonlijk ir gezorgd, dat 't elftal van de tot injaard genaturaliseerde Hongaar- trainer Ferenc Puskas voorlopig m competitiewedstrijden behoeft te tfen om zodoende het risico van ssures tot een minimum terug te tren en een optimale voorbereiding J de ploeg voor het duel tegen lx te garanderen. anathinaikos oefende slechts, in t eigen, vervallen en groen geverf- weleer heeft het Griekse voetbal een nieuwe dimensie gegeven. Deson danks wil Tsipras niet alle eer van het succes aan de actieve oefenmee- ster .geven. Het succes van dit jaar is voor mij echt niet zo'n grote verras sing. Twaalf jaar geleden heeft Panathi naikos aarzelend het fundament voor internationaal voetbal gelegd. Daarop hebben we gebouwd. Ik héb heel wat fameuze buitenlandse ploegen zien. spelen. Daarom durf ik rustig te stel len, dat Panathinaikos niets minder dan andere elftallen heeft. Puskas heeft echter de sleutel tot de veran deringen aangedragen. Hij heeft van de individualisten een eenheid ge maakt. Hij heeft het minderwaardig heidscomplex bij de spelers wegge- praat." VORSTELIJK BETAALD Puskas heeft vooral in de eerste maanden van zijn Atheense „missie" "vorstelijk betaald (ruim 8500 gulden per maand) ontwikkelingswerk ge daan. De amateuristische aanpak van de gehele organisatie heeft hij voor- Een supporter op het veld van Panathinaikos kort na de sensationele wedstrijd tegen Rode Ster Belgrado in Athene. stadion; op het enige (kale en har- veld, dat de club bezit. De accom- datie van "PAO", roepnaam van iterrenequipe, kan nauwelijks een [elijking met Nederland door- in Maar ook dat zal veranderen, 'erenc Puskas heeft uitbreiding zijn mogelijkheden geëist. En Oiand zal de „wonderdokter" van Griekse voetbal tegen willen eken. Ook Aslanidis, de „popu- fste" kolonel niet. Want Puskas (■Hongaars international, ex-schut- van Real Madrid) is heilig ver- krd. De kleine dribbelaar geniet |t volle teugen van die aanbidding itijdens de dagelijkse trainingen feuimt hij niet zijn succes-formule Irukkelijk te gebruiken. |ls Puskas tegen een bal trapt, fcht de massa, die urenlang in de je zon de voetbalartiesten gade- at. Duizenden mensen klimmen pre dag op de tribunes van het O-stadion om de training te vol- Ze maken tijdens een onbedui- Id oefenpartijtje dikwijls meer ka li dan het publiek in Nederland bij l wedstrijd in de tweede divisie, jthene is bezeten van de Europa b-finale. De grenzeloze rivaliteit ten de drie grootste clubs in de Mderige hoofdstad is plotseling tgeëbd. Panathinaikos kn p ode in van de supporters van Olym- kos èn AEK rekenen. De finale pers is een nationale zaak gewor- j. Al weken geleden droeg de jekse jeugd truien, waarop met letters werd aangekondigd, dat |athinaikos de Europese beker ft veroverd. SUCCESVOL IDEE kO heeft meer dan 2500 actieve In, die binnen de vereniging ze- tien sporten kunnen beoefenen, paar jaar geleden bereikten maar zestien afdelingen het kam- tschap van Griekenland. Hercu- Tsipras, is de (trotse) voorzitter l de sectie voetbal. De 38-jarige Cnieur heeft het succesvolle idee fcneeerd Ferec Puskas naar Athene Uien. lij vertelt: „Negen maanden gele- l kort voor het begin van de com- kie stapte onze trainer, Petropou- plotseling op. Van de ene op de |ere dag trad hij in dienst bij de tbalbond. Het klikte niet meer »en hem, het bestuur en de spe- j. Twee seizoenen achtereen heeft ropoulos met PAO het landskam- Inschapb ehaald. na die prestaties pt hij, dat hij de allergrootste per in het land was. Daarom werd .bondscoach. Ik denk echter, dat zijn plotselinge vertrek nu wel |g zal betreuren." let bestuur heeft na zijn wat fcmde afscheid onmiddellijk oen jje met namen van kandidaten op leid. Bekende trainers uit binnen- Ibuitenland passeerden de revue, kas sprak ons het meest aan. We i op zijn faam als voetballer afge- M. In de periode, dat hij bij Real Brid voetbalde, heeft hij al bewe- i dat hij ook de goede mentaliteit r het trainerschap bezit. Daarom ben we hem gekozen", ie gigantische gok is een voltreffer leken. De balkunstenaar van zichtig met zijn aan topvoetbal aan gepaste zienswijze vermengd. Zo was het voor zijn entree bij PAO ondenkbaar, dat de club buiten de landsgrenzen oefenwedstrijden ging spelen, gerenommeerde Euro pese clubs werden naar Griekenland gehaald. Tottenham Hotspur, Parti- zan belgrado, Anderleoht, IFKA Go- tenburg, Honved, Cardiff City en Al- lemania Aachen gaven op het geteis terde veld van panathinaikos gave demonstraties. Maar niemand van de clubleiding wilde beseffen, dat het vergaren van internationale ervaring vooral buiten het eigen stadion moet gebeuren. Puskas wees de weg. Hij nam zijn team, ter voorbereiding van het nieu we seizoen, maar naar de trainings- grond van zijn oude club Real Ma drid. Dr legde hij, in alle rust en via eindeloze gesprekken, de basis voor het opmerkelijke Europa Cup optreden van zijn formatie. De eliminatie van het zwakke Luxemburgse Jeunesse d'Esch (50, 2i) wekte nauwelijks verbazing, de 3—0 en 1—2 tegen Slovan Bratislava deden de Grieken al opgewonden kleuren. Het feest barstte echter pas goed los toen de Engelse kampioen Everton (1—1 en 00) uit het Euro pese bekeravontuur werd gestoten. Panathinaikos vertrok gevolgd door een legioen van meer dan 30.000 supporters in een ontembare over winningsroes voor de halve finales naar Rode Ster Belgrado. De vier Joegoslavische doelpunten (tegen één Griekse) geselden de Hel lenen als zweepslagen. Alleen Puskas, de psycholoog, de bluffer, durfde voor de return het ongelooflijke te ver kondigen Hij slaagde. Dankzij de doldrieste 27.000 koppi ge massa op de tribunes. Dankzij de geluidsinstallatie, die gedurende de wedstrijd oorverdovende „oorlogsge luiden." uitbraakte. Dank,zij de inti mi datie van de Joegoslaven, die tijdens de warming up van het veld werden verdreven, omdat een helikopter met een aantal griekse schonen zonodig op het plekje geschroeide aarde moest landen. Dankzij, natuurlijk, de drie doel punten. die uit de even belachelijke als fanatieke situaties voortkwamen. Tsipras: Op dat moment heb ik ge wacht. Want ik wist, dat de kwalitei ten van panathinaikos op internatio naal niveau stonden. In voorgaande jaren hebben we alleen pech gehad. Steeds werden we met één doelpunt verschil uitgeschakeld. In uitwed strijden speelden we altijd goed. Maar in Athene namen de spelers, onder druk van het publiek, teveel risico. De mensen hebben jaren ach tereen alleen maar „show" geëist. Puskas heeft de spelers ervan over tuigd dat er andere wegen zijn om succes te bereiken. De supporters hebben de taktiek nu geaccepteerd. Omdat ze in Puskas geloven. Net zoals de jeugd in onze vereniging zijn in structies aanneemt, geen voorganger van hem is daar nog in geslaagd. TRANSFERSYSTEEM Het opmerkelijke optreden van Pa nathinaikos heeft binnen het Griekse voetbal een pleidooi tot organisatori sche maatregelen tot gevolg gehad. Het transfersysteem wordt door ken ners nu plotseling „onaanvaardbaar" genoemd. Kolonel Aslanidis heeft be paald, dat de clubs in de hoogste, landelijke afdeling geen spelers van elkaar mogen overnemen en dat de (maar liefst negen) in die divisie ver tegenwoordigde Atheense clubs geen talenten uit de provincie naar de hoofdstad mogen halen. De bedoeling van deze bepalingen is het „topvoetbal" in Athene dras tisch te saneren en een meer over het gehele land verspreide competitie te krijgen. Panathinaikos heeft, per gro te uitzondering, de boomlange spits Antoniadis van een provincieclub mogen contracteren. De bewegingsvrijheid op de trans fermarkt blijft echter ook voor PAO tot een minimum beperkt. Tsipras weer: „Deze regeling ös de enige zwakke plek in de organisatie van ons voetbal! We kunnen ons elftal niet via aankopen versterken. We hebben feitelijk geen echte vleugel speler. Filakouris is een middenvel der, die noodgedwongen op een bui tenplaats moet voetballen. We moeten nu gewoon wachten, totdat het jonge talent in onze eigen gelederen naar de top doorstoot. We bezitten een soort voetbalintemaat, waar ieder seizoen 35 jongens van tien tot veertien jaar opgeleid wor den. Talent hebben we voldoende. Er zijn echter te weinig mogelijkheden voor de begeleiding. Alles moet zich op één veld afspelen, het bereiken van de finale betekent voor PAO in de eerste plaats een stimulans om ng harder te werken. We willen professioneler worden. Over twee seizoenen willen we een elftal hebben, dat uit volledige be roepsspelers bestaat. Maar daarvoor Is weer hulp van de overheid nodig. Iedere club in Griekenland verkeert in financiële moeilijkheden. We beta len 35 procent vermakelijkheidsbelas ting. Geld voor verbeteringen ont breekt. Een geldelijke injectie Is dan ook nu hard noodzakelijk." De noodkreet van het PAO-bestuur zal bij Patakos c.s. ongetwijfeld niet vergeefs klinken. De militairen aan de top van Griekenland zijn bereid met kwistige hand de sport te steu nen. Het ambitieuze meerjarenplan, dat Constantijn Aslanidis heeft opge steld, moet straks met de organisatie van de Olympische Spelen worden verzilverd. De eerste opzet is, wat dat betreft, geslaagd. Op weg naar het Marinehospitaal in Overveen is vrijdagmorgen de twee en een half jarige Petrus C. L. Kle verlaan uit Aerdenhout overleden. Het kind werd omstreeks acht uur vlakbij de ouderlijke woning aan de Veldhof overreden door een achteruit rijdende vrachtauto. Het jongetje had op het trottori staan kijken en stak plotseling de weg over. Het was goed aangevoeld van Pos- tema om in deze dagen van cup-voet bal zijn ..Klein uur U" aan Ajax te wijden. Een belangrijke informatie was bijvoorbeeld dat verzorger Mul ler de kans dat Piet Keijzer woens dag meedoet, op 85 procent schatte. Voorzitter Van Praag had een aardige opmerking over het verschil tussen het publiek van Ajax en dat van Feijenoord. De Amsterdammers ko men wanneer ze goed voetbal ver wachten en de Rotterdammers komen wanneer Feijenoord speelt. De aller beste kwam echter van penningmee ster Timman. Die antwoordde op een tvraag uit het publiek waarom Ajax de koers van het Britse pond op een tientje zet bij de kaartverkoop, dat alle baten dienen om het publiek nog beter te kunnen dienen in de toe komst. Dus als we eerst allemaal on geveer f 1.50 teveel betalen voor een pond, dan zal Ajax naderhand bekij ken wat hij voor ons kan doen. Een dergelijk betoog hoorden we in Hier en Nu van een beheerder van woningen. Hij zei tegen Henk v. d. Berg, dat er geen rente wordt betaald aan huurders over de waarborgsom men die ze hebben gestort omdat die ondermeer ten goede komen aan b.v. pensioenen. Van de Berg vond dat terecht een drogreden. Het zomerseizoen begint toe te slaan. Het ene programma na het an dere beleeft haar laatste aflevering. Gisteravond de beurt aan Hadimassa, dat de beste nummers van het afgelo pen seizoen nog eens liet zien. Die herhaling 'had op ons het effect dat ook sommige Laurel en Hardy films die we al kenden, hebben. We lacht- ten zo mogelijk nog harder dan bij de eerste Ivertoning. Dat moet iets bete kenen. Verder niets te melden dan het feit dat de enzymen ons tot Zweden zijn genaderd. Een paar maanden geleden werd uit de VS gemeld dat de enzy men in biologisch-aktieve wasmidde len gevaarlijk kunnen zijn als je ze teveel inademt. Dat werd toen tegen gesproken maar dat maakte op ons weinig indruk omdat dat met cycla- maten in de zoetstof ook was ge beurd. Vandaag de dag wordt er in de STER geadverteerd met de toevoe ging „zonder cyclamaten". nog even en naast de textieldeodorant, de grauwsluier en de echte zeepstaafjes zal er ponder enzymen" op het nieu we gezinspak met wasmiddelen staan. Uhlmaim loopt punt in op Bent Larsen LAS PALMAS (AP) De Oost duitser Wolfgang Uhlman heeft in de kwartfinales van het kandidatentoer nooi zijn achterstand op de Deen bent Larson tot één punt verkleind. Uhl- mann won gisteren op Las Palmas de achtste partij uit de tweekamp tegen de Deen en de stand is hierdoor 4Vi3'/i in het voordeel van Larsen geworden. Uhlman, die met wit speelde, gebruikte de Engelse ope ning; Larsen hanteerde de Grünfeld- verdediging. Na vierenhalf uur en 41 zetten gaf Larsen op. In Vancouver in Brits Columbia is de vijfde partij van de tweekamp tussen de Amerikaan Bobby Fischer en de Rus Mark Taimanov na de 42ste zet afgebroken. Fischer, die al met 40 voorstaat, bezit opnieuw een betere stelling. Hij heeft een pion meer en is in de aanval. ROTTERDAM Rinus Michels, trainer van Ajax, ver baasde velen tijdens de uitwed strijd in de kwartfinales van het tornooi om de Europa Cup door Wim Suurbier op het midden veld te posteren. De Amsterdam se verdediger kreeg opdracht Tommy Gemmell, ster van het Schotse Celtic, uit te schakelen. Suurbier slaagde; grandioos zelfs. Ferenc Puskas, trainer van" Panathinaikos, verbaasde velen tijdens de uitwedstrijd in de achtste finales van het tornooi om de Europa Cup door Aresti- des Kamaras op het middenveld te posteren. De Atheense ver dediger kreeg opdracht Allan Ball, ster van het Engelse Ever- ton, uit te schakelen. Kamaras slaagde; grandioos zelfs. Wim Suurbier verlengt zijn con tract met Ajax aan het einde van een seizoen nooit langer dan met één jaar. De Amsterdammer wil zijn (ho ge) waarde steeds opnieuw vastge steld zien. De vleugel verdediger kwa lificeert zich als superprof, dus kei hard zakelijk. Arestides Kamaras daarentegen voetbalt voornamelijk voor zijn ple zier. En dan zijn de dit seizoen grote kapitalen, die langs sluikse we gen in zijn portefeuille vloeien, alleen maar aangename aanvullingen op de bedragen, die hij met zijn veelge vraagde advocatenkantoor in het hartje van Athene verdient. De verdediger van Panathinaikos bezit, als enige in de topformatie, geen spelerscontract bij de Griekse kampioen. „Omdat ik als advocaat officieel geen geld met voetballen mag verdienen. En omdat ik niet ver plicht ben aan iedere training deel te nemen. Want het is erg moeilijk bei de taken te combineren". VERBLUFFEND Kamaras komt tóch wel aan de verbluffende premies, die de voetbal lende halfgoden van Panathinaikos dit seizoen naar zich toehalen. De 32-jarige. 28-voudige international treedt voor PAO als advocaat op. Hij regelt onder meer de contracten voor zijn ploeggenoten. Dat werk wordt met klinkende munt betaald. „Het geld, dat ik met de sport ver dien, betekent niet zoveel voor me. De vreugde van het spel vind ik veel belangrijker. Ik houd van sport. Als ik door mijn leeftijd straks met voetballen moet stoppen, ga ik bij voorbeeld tennissen. Trainen is een hobby van me. De drie uren, die ik bijna dagelijks in het stadion door breng, zijn uren van recreatie Met het tenue verandert dan mijn karak ter. Ik heb dan het gevoel, dat ik al de beslommeringen rond mijn werk in de kleedkamer achterlaat". Door de prille successen van Pana thinaikos, en de daaruit vloeiende zwaardere trainingen en veeleisende concentratie, kan Kamaras zijn werk nauwelijks meer met zijn liefhebberij comMneren. Hij heeft dan ook een paar weken geleden voorzichtig aan gekondigd, dat hij binnen afzienbare tijd met profvoetbal wil stoppen. Die mededeling heeft de gemoederen in de Griekse sportwereld danig in be roering gebracht. Kamaras heeft, naar aanleiding van die verontwaardigde reacties, beloofd nog eens diep over de zaak na te denken". Puskas was de eerste, die bij me kwam. Hij heeft me gesmeekt nog minstens een sei zoen te blijven. Nu begin ik iedere morgen om half acht op kantoor. In de namiddag ga ik drie uur naar PAO en daarna werk ik weer tot 's avonds elf uur. Dit zijn natuurlijk weinig ideale omstandigheden om je voor te bereiden op een topprestatie" Panathinaikos' eliminatie van met name Everton en Rode Ster Belgrado hebben buiten Griekenland evenveel bewondering als verrassing losge weekt. Velen twijfelen aan de werke lijke kracht van de Atheense matado- ren en willen de finale voot Ajax ten onrechte tot een feestelijke formaliteit degraderen. Arestides Ka maras (zeer bedreven wat zowel de Franse als de Engelse taal) heeft de stijgende curve van het Griekse voet bal actief gevolgd. „Ook voor de komst van Puskas hebben we in de Europa Cup goede wedstrijden gepeeld. Tegen FC Köln en Ferencvaros bijvoorbeeld. Het fundament voor de finaleplaats heb ben we eigenlijk bij Slovan Bratisla va gelegd. Daar hebben we erg goed gespeeld, daar ook hebben we het zelfvertrouwen en de persoonlijkheid veroverd. Die eigenschappen hebben voor die tijd steeds ontbroken. We geloofden gewoon niet in onze werke lijke kracht". Everton volgde. De machtige. En gelse kampioen, opgebouwd rond fa meuze internationals werd het eerste slachtoffer van de hernieuwde Pana thinaikos. De ploeg dankte het ver bluffende gelijke spel (11) naast het doelpunt van topscorer Antoniadis vooral aan de bezetting van het mid denveld. Op die schakelposities ver vulden PAO-sterren Kamaras en aanvoerder Dimitri Domazos, een glansrol. Kamaras, sinds zijn komst van de Atheense eerste-divisie club Apollon (tien jaar geleden) een vrij eenzijdige centrale verdediger, werd in de Britse havenstad toen nadrukkelijk met het tactisch inzicht van Puskas gecon fronteerd. Puskas zette hem op het middenveld: om Allan Ball uit te schakelen en om de aanval te steu nen. Kamaras: Dat was de eerste keer, dat ik niet in de laatste linie stond opgesteld. In het begin heb ik er vre selijk tegenop gezien. Maar direct na de aftrap voelde ik al, dat dit een ideale plaats voor mij was. Eindelijk kreeg ik ruimte, eindelijk ook kon ik fantasie in mijn spel leggen. Toen de scheidsrechter floot, dacht ik dat er pas tien minuten gespeeld waren. Zo nerveus en geconcentreerd was ik. Ik niet alleen trouwens. Het gehele elf tal leek toen vleugels te bezitten" „Dat we tegen Rode Ster in de eer ste wedstrijd zo genadeloos zijn afge straft, kunnen we volledig aan ons zelf wijten. De Joegoslaven speelden zonder hun steraanvaller Dzajic. We dachten dat ze daardoor aanmerkelijk verzwakt zouden zijn. We hebben Ro de Ster dan ook vreselijk onderschat In de return in Athene speelden we weer met karakter. Dank zij Puskas, de geweldenaar. Hij heeft ons ge leerd, dat je voetbal met elf man moet spelen". „Domazos, voor mij de beste voet baller in Griekenland, was voor zijn komst bij PAO balverliefd. Alles wil de hij alleen doen. Nu beseft hij ook, dat de bal in de eerste plaats het werk moet doen. Domazos en ik kun nen ons op het middenveld nu erg goed in de combinaties uitleven. Het puMiek houdt van artistiek voetbal. De mensen hebben dit seizoen hun zin gekregen. Puskas heeft ons dat geleerd. Hij is net een schooljongen, ontwapenend, maar op het goede mo ment bloedserieus". Panathinaikos lijkt een uitschieter in het Griekse voetbal. Het nationale elftal heeft nog nooit voor opvallende resultaten gezorgd en ook de clubs hebben tot dit seizoen alleen maar over een klinkende prestatie in de Europa Cup mogen dromen. AEK Athene, ook in Nederland jarenlang de bekendste Griekse ploeg, heeft eens de achtste finales van het tornooi om de Europa Cup 2 bereikt. Kamaras meent, dat PAO dit sei zoen voor een onschatbare stimulans van het. topvoetbal in zijn land heeft gezorgd. „Maar", zegt hij, „vooral de invloed van de buitenlandse trainers is de laatste jaren sterk toegenomen. De komst van enkele Britse oefen- meesters, het werk van de Westduit ser Bobek (bij AEK en Panathinaikos) en Stankovis (AEK) hebben een men taliteitsverandering tot gevolg gehad. De Griekse spelers hebben meer dis cipline gekregen, ze zijn niet meer zo zelfzuchtig". „Daarnaast zijn de mogelijkheden van de clubs de laatste jaren aan zienlijk verbeterd. Over politiek wil ik liever niet praten. Maar een feit is, dat de sport sinds de „coup" veel meer aandacht krijgt Om wat voor reden dan ook. Ik blijf er bij, dat Griekenland nog nooit zulke goede ambassadeurs heeft gehad als de spe lers van PAO nu zijn. Wat het resul taat straks tegen Ajax ook zal zijn". Ajax, naam van een Griekse held. is in de ogen van de Helleense voetbal liefhebbers woensdag niet meer dan en laag hindemisje op weg naar de top van het Europese clubvoetbal. De voorbereidingen voor een grootse in tocht van Ferenc Puskas en zijn manschappen zijn al lang getroffen. GEVLUCHT Athene wacht, net zoals Amster dam trouwens, op de felbegeerde Europa Cup. Panathinaikos is vorige week al naar Londen gevlucht. Want temidden van de dagelijkse happc- ningen, die het supporterslegioen rond PAO-stadion organiseert, kon den de aanbeden sportmensen zich onmogelijk op de confrontatie met Ajax concentreren. Panathinaikos traint in Londen. Verbeten, onver moeibaar. Al weken achtereen heeft de groene brigade geen competitie wedstrijd meer gespeeld. Kamaras hierover: „Voor het gehe le team was het beter geweest, als we toch normaal hadden gespeeld. Voor het ritme is zo'n lange rustperiode fnuikend. Het gevaar van overcon- Aristides Kamaras: 'Voetbal is mijn hobby'. centratie is niet uitgesloten. Deson danks is het verzoek van Puskas be grijpelijk. Onze competitie is vaak bikkelhard. Op ons programma ston den onder meer drie wedstrijden te gen elftallen, die tegen degradatie vechten. Ploegen, die er met hun ac tie heus geen rekening mee houden, dat wij qog tegen Ajax moeten spe len. Integendeel 2elfs: ze zullen er nog fanatieker tegenaan gaan. PAO kan zich geen geblesseerde spelers veroorloven, omdat er geen goede vervangers beschikbaar zijn". De 21-jarige Elefterakis heeft vori ge week een middenhandsbeentje ge broken. Het is nog niet zeker of hij woensdag meespeelt.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 11