Het zeegat uit... joho, joho, joho! Peek &Cloppenburg zomer op zicht)P&C. t/m donderdag 6. Dit shirt met korte mouw is er eentje uit ons formidabele shirt-assortiment. Deze is van 100% katoen of acryl. In fijne kleuren. Maar ze zijn er ook in tricot, met of zonder borstzak, button down, bedrukt en uni. 12.- 7. Op de vissejacht in dit soepele safari jasje van Jacques Esterel. U draagt hem 'natuurlijk zonder iets d'r onder net als de jagers op groot wild. 198.- Trek er wel even een gemakkelijke zomerpantalon bij aan. De stof is heerlijk licht katoen, in 'n diagonale structuur. En de kroko riem hoort er bij. 29,75 Nog zo'n button down sportshirt waarin u deze zomer een graag gezien figuur zult zijn. Lekker-zittende polyester/katoen, dus zelfstrijkend. Kies uit marine, rood, blauw en cognac. Geruit dessin. 22,75 8. Vier de opening van het visseizoen in dit sterke tinneroy western pak. De kleuren zijn RAF, aubergine, roest en pink. 69,75 9. Na 't vissen is het goed flaneren in dit safari-jasje van vistram velours. Met 4 opgestikte zakken. Kies uit 2 kleuren. 98.- 1Als de zee een beetje hoog gaat, is zo'n behaaglijke ribpullover een beste vriend. Goeie kleuren, zoals geel, rose, steenrood, bleu en groen. Met vetersluiting. 24,75 2. Op 'n feestje vertel je 't mooiste visserslatijn-verhaal in dit met fraai applikee versierde T-shirt. De kleuren zijn geel, oranje, zwart en bruin. Natuurlijk is de stof 100 6/o katoen. 13,90 3. Jacket met tricotkraag, om zelfverzekerd het ruime sop mee te kiezen. Half gevoerd. Van katoen/diolen.ln beige en marine. 39,75 In zo'n kortmouwig button down sportshirt valt er nog best een visje te verschalken. De stof is polyester/katoen, dus zelfstrijkend. De kleuren zijn rood, zwart en bleu. Met borstzak. 19,90 4. Een tricotshirt met korte mouw, voor een dagje spelevaren. 100 katoen. In 5 kleuren. 19,90 Bij het shirt past een short. In een klassiek of modern model. Van Terlenka 14,90 5. Fleurig sportshirt voor jongens met zeebenen. Zelfstrijkend. Mt 30. 13,75 In deze stoere spijkerpantalon kun je je fijn botvieren. De denimstof is er voor gemaakt. Mt 116. 15.- 6. EenTankTop met goede snit. Gemaakt van 100% acryl. In uni- en streepdessin. Kies uit de tinten roest, bruin, paars, RAF, steenrood, etc., etc. 15,90 'kleine stijging per maat.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 18