Onderscheiden door koningin landbouw en Visserij Cultuur, Recreatie •^n Maatschappelijk werk -t Hfen Sociale Zaken en Volksgezondheid Verkeer en Waterstaat Economische Zaken Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening ck van Rijn, jder Oranje-Nassau Cas Oorthuys, ridder Oranje-Nassau Co Westerik, 1 ridder Oranje Nassau G. Werkman, officier Oranje-Nassau Ir. H. A, Ferguson, ridder Nederlandse Leeuw Prof. dr. C. A. van den Beid, ridder Nederlandse Leeuw Dr. F. J. Tolsma, officier Oranje-Nassau Jhr. H. A. C. van Riemsdijk, ridder Nederlandse Leeuw Ridder Nederlandse Leeuw: Mr. G. van Setten, secr.-gene- il landbouw en visserij. )fficier Oranje-Nassau: j. Baak, 's-Gravenhage, hoofd- rninistrateur landbouw en vis- ijdr. H. A. H. Boelmans anenburg, 's-Gravenhage, se- taris redersvereniging Ned. evisserijdr. O. Bosgra, Weesp, 1-microbioloog Philips Du- ar; ir. C. A. M. A. van Gils, ermond, hoofdingenieur-direc- bedrijfsontwikkeling in nburg; S. Homburg, Berg en I, voorzitter raad van bestuur eswarenfabriek; ir. L. H. Huis- n, Wageningen, directeur in- uut landbouwbedrijfsgebou- n; rpr. J. H. Koolschijn, Sravenhage, secretaris vlees- ttthandel; prof. drs. J. Mol, isterdam, secretaris het Land- ïwschap; H. Neleman, 's-Gra venhage, voorzitter organisaties granen, zaden en peulvruchten; R. Renkema, Valthermond, voor zitter landbouworganisatiesir. P. van der Schans, 's-Graven hage, directeur landbouwonder wijs; ir. Th. J. Tienstra. Noord- wijkerhout, directeur Visserijen; drs. N. A. Vaandrager, 's-Gra venhage, secretaris Landbouw Comité; drs. H. J. P. Verschaffel, Sas van Gent, voorzitter organi saties meelindustrie; P. Wierse- ma, Groningen, provinciaal voed- selcommissaris. Ridder Oranje-Nassau: W. N. Berends, 's-Gravenhage, hoofd afdeling post- en archief zaken landbouw en visserij; H. M. Boogaerdt, Utrecht, rentmees ter cultuurtechnische dienst; G. J. Buth, Middelharnis, vice- voorzitter Suiker-Unie; H. H. Copijn, Maartensdijk, voorzitter organisaties sierteelt; M. Crezée, Lage Zwaluwe, voorzitter land bouworganisaties; A. A. van Dam, Bleskensgraaf, voorzitter organisaties zuivel; J. Faber, Ureterp, bestuurslid landbouw- en veehouderijorganisaties; R. A. S. Hermus, Zevenbergen, be stuurslid landbouworganisaties; C. H. P. van Hoeckel, Rotterdam, voorzitter organisaties groenten- en fruithandel; D. H. M. Janse, Capelle a/d IJssel, plv. directeur Landbouw in- en verkoopver eniging; A. W. Kreulen, Zwolle, secretaris Overijsselse landbouw mij.; J. J. Rodenburg, Rijswijk (Z.-H.), bestuurslid landbouw organisaties; A. H. Verdel, Roe- lofarendsveen, voorzitter bouw en veilingorganisaties; J. Zuide- ma, Groningen, directeur meng voederfabrieken. Elly Ameling, zangeres, ridder Oranje-Nassau dr. W. van Zij 11, officier Oranje-Nassau Jfficier Oranje-Nassau, bij vordering T. G. J. Bosman, voorzitter jjfdbestuur Ned. Bioscoop nd, Aerdenhout; H. A. B. de luw, Zeddam. Üfficier Oranje-Nassau: W. Bruna, oud-directeur geversmaatschappij, Amster- m 3ri; mr. E. Cornelis, Amster- le Pfg' CH ajn; dr. mr. F. J. Duparc, raad- liseur CRM; Th. van Gulpen, )fd afdeling financiële en Knische omroepzaken CRM; IW. R. Juijnboll, Leiden; A. E. H. N. Koemans, directeur t Utrechts Nieuwsblad en de iersfoortse Courant/Veluws ^blad, Bilthoven; F. G. D. M. Leeuw, hoofd bureau lande- Contact Noord-Brabant M, Vught; drs. A. J. Meerding, >fd centr. afd. organisatie en Iciency CRM, Delft; ir. R. ïschke, hoofd afd. restauratie pumentenzorg, 's-Gravenha- van der Mey, hoofd ;dzaken en volksontwikke- CRM, Wassenaar; J. M. van :rvest. directeur Radiobedrijf O, Hilversum; Egbert van don, directeur Toneelgroep intrum", Amsterdam; H. W. imonsen, architect, Amster dam; mejuffrouw mr. J. M. A. J. Smits, administrateur CRM, Rijswijk (Z.-H.); mr. Th. Spreij, Amsterdam; dr. W. van Zijll, alg. secretaris Nederlandse Sport Federatie, 's-Gravenhage. Ridder Oranje-Nassau: A. Andreae, Diever; Elly Ame ling, zangeres, Zwijndrecht; C. Blekemolen, Loosdrecht; mejuf frouw M. H. P. den Boesterd, wetensch. ambtenaar Rijksmu seum; G. M. Kam, Nijmegen; Cees Buddingh', letterkundige, Dordrecht; mejuffrouw mr. A. A. van Dellen, hoofd maatschap pelijk werk Diaconale Raad, Utrecht; Rudolf Escher, compo- Algemene Zaken Ridder Nederlandse Leeuw: G. van der Wiel, hoofddirecteur v. Rijksvoorlichtingsdienst Officier Oranje-Nassau: K. Coté, administrateur Defensie Ridder Oranje-Nassau: H. A. M. Terstroet, hoofd bureau Tentoonstellingen Rijksvoorlich tingsdienst mfyderlandse Antillen Officier Oranje-Nassau, btf be- tellefdering: ïluid L J. van Hesteren, staffunc- [ET.haris kabinet gevolmachtigde rwaipister Antillen. fficler Oranje-Nassau: j. v. d. Heul, gepens. secreta- -'Bank Antillen; J. A. Hollan- wnd. voorzitter Alg. Re- Ikamer Antillen; V. C. Vinck, ecteur Sociale verzekerings- Ik; A. C. Wathey, lid Staten tidder Oranje-Nassau: 1l F. Booi, hoofdcommies be tingen; R. D. da Costa Gomez, \Dl-onderwijzer; M. J. Croes, Ifdcommies postkantoor Aru- 1 M. A. Hazel, hoteleigenaar; E. Kranwinkel, geestelijke; J. s, administrateur St. Eusta- A. J. Maduro, linguist- rijver; E. P. Monte, plv. hy- de f leekbewaarder Curasao; C. Mal Rusman, secretaris deviezen- de imissie; W. C. E. Schrils, so- e verdiensten in de gemeen- ap; M. A. F. Tjen-A-Kwoei, pi'.dcommies Belastingen. zhiejrza/e Zaken en ie\s.llksgezondheid en ïeioiderwijs en ytenschappen tidder Nederlandse Leeuw: frof. dr. A. C. Drogendijk, jstelveen, hoogleraar VU. _^i<jder Oranje-Nassau: pejuffrouw zr. C. A. M. Ver- Ik, Utrecht, verpleegkundig jecteur Hogere opleiding Ver senden. A. Kool officier Oranje-Nassau nist, Amsterdam; H. J. L. van Gennip, referendaris Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk, Voorburg; J. P. J, M. de Graauw, Bergen op Zoom; me juffrouw M. A. V. H. J. Heu- kensfeldt Jansen, wetensch. ambtenaar Rijksmuseum, Am sterdam; Eva Janssen, actrice, Hilversum; Albert de Klerk, or ganist, Haarlem; mejuffrouw mr. G. B. Leppink, adj.-directrice stichting Gelderland voor Maat schappelijk Werk, Arnhem; mr. P. A. Meerburg, theateronder nemer, Amsterdam; mevrouw A. M. C. Mulder-Müller, Leeu warden; Constant Nieuwenhuijs, beeldend kunstenaar, Amster dam; J. Noest, rentmeester Bra bants Landschap, Helvoirt; Cas Oorthuijs, fotograaf, Amsterdam; Dick van Rijn, radio- en tele visiereporter, Hilversum; Ferd Sterneberg, acteur, Amsterdam; Max Tailleur, kleinkunstenaar, Amsterdam; A. M. van Teese- ling, Utrecht; Aard Verstegen, danskunstenaar, 's-Gravenhage; Marinus Voorberg, dirigent, Hil versum; Th. J. H. Westen, musi cus, Groningen; Co Westerik, beeldend kunstenaar, 's-Gra venhage. Suriname Officier Oranje-Nassau, bü be vordering: J. Fernandes. oud-industrieel, oud-regeringscomm. Centr. Bank; J. F. D. Haenen, industrieel; J. S. Mungra, alg. secretaris ge meente Arya Pratinidhi Sabha Curiname; E. Wijngaarde, direc- i teur verzekeringsmij. en natio nale investerings- en financie ringsmij. Officier Oranje-Nassau: M. G. de Miranda, procureur- generaal, Hof van Justitie in Su riname. Ridder Oranje-Nassau: R. L. Burgos, directrice mulo kath. onderwijs; H. N. Dahlberg, directeur avondkweekschool; E. M. H. Doelwijt, adj. hoofdinspec teur onderwijs; G. J. van Dijk, kerkeraadslid Paramaribo; M. P. Hardenberg, def. mulolerares kath. onderwijs; A. R. Kamper veen, alg. sportman in Suriname; E. B. Rosenali, industrieel. Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk en Onderwijs en Wetenschappen Officier Oranje-Nassau: A. Koolhaas, letterkundige en directeur Nederlandse Filmaca demie, Amsterdam. Ridder Oranje-Nassau: Drs. W. H. Th. Knippenberg, archivaris bisschoppelijk mu seum, Sint Michielsgestel, A. J. M. Mosheuvel, Rotterdam, Ridder Oranje Nassau Marinus Voorberg, ridder Oranje-Nassau Ridder Nederlandse Leeuw: Ir. M. H. Steenbergen, Voor burg, plv. dir.-generaal Arbeid sociale zaken en volksgezondheid. Officier Oranje-Nassau: Ir. P. J. van der Zanden, Rijs wijk (Z.-H.), oud-ad j.-dir. KI WA; dr. B. G. J. M. Verbeeten, Til burg, geneesheer-directeur Ra dio-Therapeutisch Instituut; drs. P. G. Ridder, Voorburg, secreta ris SER; A. G. Mater, Broek in Waterland, directeur Gemeensch. medische dienst te Amsterdam; Chr. M. M. de Soet, Amsterdam, onder-directeur Gemeensch. ad ministratiekantoor; J. C. Visser, Dordrecht, voorzitter Raad van Arbeid; mr. T. Schuringa, Naar- den, directeur Sociaal fonds bouwnijverheid; dr. J. Goed- bloed, Wassenaar, oogarts; C. G. J. Mahler, tandarts; dr. F. J. Tolsma, Barendrecht, genees heer-directeur Delta-Ziekenhuis te Poortugaal; mr. M. Swenker, Malden; H. A. V. Giesberger, Zeist, arts; J. P. Verheul, Rijs wijk (Z.-H.), administrateur so ciale zaken en volksgezondheid; mr. A. J. Lankhuijzen, hoofdad ministrateur sociale zaken en volksgezondheid; J. C. Wijnmaa- len, Delft, hoofdadministrateur sociale zaken en volksgezond heid; J. Chr. M. van Nijnanten, administrateur sociale zaken en volksgezondheid; mr. J. de Vries, hoofdadministrateur sociale za ken en volksgezondheid; dr. H. J. Koster, 's-Gravenhage, arts; W. J. Roijaards, Leusden, genees heer-directeur ziekenhuis 'De Lichtenberg'. Ridder Oranje-Nassau: A. C. van Beers, Amsterdam, wnd. hoofd afdeling voorlich ting NW; P. Schippers, De Bilt, voorheen secretaris Agrarische en voedings bedrijfsbond NW; G. J. H. Kriek, Utrecht, alg. se cretaris Unie beambten en hoger personeel; J. Wennekes, 's-Gra venhage, secretaris NKV; J. de Graaf, Utrecht, alg. secretaris Bedrijfsbond metaalnijverheid en electrotechnische industrie; W. H. Hendriks, Utrecht, alg. secretaris Alg. chr. bond vervoerperso neel; J. C. Bredschneijder, Dui- vendrecht, referendaris Soc. Verzekeringsbank; mr. D. P. M. Gratama, Amsterdam, adj.-af delingschef GAK; G. Th. Hout man, Winschoten, directeur GAK; A. M. van Toor, Rotter dam; J. J. Veltkamp, Driehuis, chef sectie personeelsvoorziening Hoogovens; mejuffrouw zr. G. M. Scheepers, Rotterdam, direc trice bejaardentehuis; mej. Th. J. van Geldermalsen, Amstel veen, heilgymnaste-masseuse; dr. A. H. Bruinsma, Utrecht, arts; dr. D. Hoogendoorn, Wijhe (O.), arts; M. H. H. M. Hoijng, Geldrop, tandarts; drs. J. H. Versteeg. Bilthoven, apotheker; D. Faber, Noordwijk, econ. direc teur Willem van den Bergh- stichting; J. H J. M. ten Doe- schate, Zwolle, voorzitter stich ting r.k. Ziekenverpleging; J. van Dijk, Kampen; mevrouw M. J. van Gelder-Eelsingh, Rotter dam, vroedvrouw; mevrouw T. J. Wijnhold-Louwerse, 's-Gra venhage, vroedvrouw; P. H. J. Dogger, Velp, oud-directeur sportfondsenbaden te Arnhem, Nijmegen en Wageningen; me vrouw N. Noordervliet-Jol, 's-Gravenhage, hoofdcommies Loonbureau; G. van Pelt, Rijs wijk (Z.-H.), hoofdcommies so ciale zaken en volksgezondheid; W. de Groot, 's-Gravenhage, laboratorium hoofdassistent so ciale zaken en volksgezondheid; F. Slob, 's-Gravenhage, referen daris sociale zaken en volksge zondheid; P. Roodbeen, Apel doorn, directeur Centrum vakop leiding; J. Suurling, Assen, hoofdcommies district noord aanvullende civieltechnische werken. Ridder Nederlandse Leeuw: Ir. H. A. Ferguson, Voorburg (Z.-H.), hoofdingenieur-directeur rijkswaterstaat; mr. M. G. de Bruin, Zeist, president-directeur Ned. Spoorwegen; J. H. W. Meijer, Amstelveen, directeur postdistrict Amsterdam. Officier Oranje-Nassau: Mr. S. C. Korteweg, 's-Graven- hage, hoofdadministrateur ver keer en waterstaat; ir. L. A. Jon ker, Bilthoven, hoofdingenieur rijkswaterstaat; ir. C. van Leeu wen, Bloemendaal, ingenieur Van Hattum en Blankevoort; C. de Brey, Delfzijl, directeur haven schap Delfzijl; mr. N. Dijkhuis, 's-Gravenhage, algemeen secre taris Nederlandse vereniging wegenbouwers; H. F. J. J. M. Aghina, Doorwerth, rijkshoofd inspecteur verkeer; E. W. P. Verbeek, Rotterdam, directeur stichting Nederlandsche intern, wegvervoer organisatie; mr. F. Bakker, 's-Gravenhage, algemeen secretaris Kon. Ned. Ver. Trans port-Ondernemingen; ir. A. van der Toorn, Haarlem, directeur bij de Kon. Ned. Reedersvereeni- gihg; W. A. Rietbergen, Oegst- geest, hoofdinspecteur rijkslucht vaartdienst; W. M. A. van Ros- sum, Aerdenhout, inspecteur rijksluchtvaartdienst; drs. G. A. Lenstra, Zeist, adj.-directeur KNMI; B. A. M. Schreiner, Was senaar, directeur van een NV; P. Bruijn ing., Voorburg, inspec teur PTT/adj.-dir. rijksautomo- bielcentrale; mevrouw ir. E. Doelman, Rijswijk (Z.-H.), hoofd ingenieur PTT; J. Ferdinandus- se, 's-Gravenhage, inspecteur PTT; drs. H. R. Schols, Rotter dam, inspecteur PTT; L. J. E. Kolk ing., Rijswijk (Z.-H.), oud inspecteur PTT. Ridder Oranje-Nassau: J. Fransen, 's-Gravenhage, hoofdcommies verkeer en water staat; A. W. Hettema ing., Ter- neuzen, oud-waterbouwkundige rijkswaterstaat; A. van der Plank, 's-Gravenhage, technisch hoofdambtenaar Zuiderzeewer ken; A. J. Koop, Leidschendam, referendaris rijkswaterstaat; J. J. Numan ing., Aerdenhout, water bouwkundige rijkswaterstaat; P. Rosseel, Arnhem, technisch hoofdambtenaar rijkswaterstaat; D. L. Exalto ing.. Utrecht, wa terbouwkundige rijkswaterstaat; P. W. Postema ing.. Voorburg (Z.-H.), technisch hoofdambte naar rijkswaterstaat; A. J. M. Mosheuvel, Rotterdam, hoofdin specteur ANWB; A. M. van Beek, 's-Hertogenbosch, adj.-dir. we genbouwmaatschappij J. de Haan, Assen, hoofdwaterbouw- kundige provinciale waterstaat Drenthe; A. G. A. Reef, Olden- Ridder Nederlandse Leeuw: Prof. dr. C. A. van den Beid, directeur Centraal Planbureau economische zaken; mr. dr. K F. O. James, Amerongen, voor zitter SROG; ir. W. H. Schoen maker, lid raad van bestuur Hoogovens; ir. E. F. E. Bon- gaerts, voorzitter Federatie me taal en electrotechnische in dustrie, 's-Gravenhage; ir. H. F. A. Roodenburg, Wassenaar, oud voorzitter Electriciteitsraad; jhr. H. A. C. van Riemsdijk, Waalre, president N.V. Philips Gloeilam penfabrieken te Eindhoven. Officier Oranje-Nassau, by bevordering: M. van Velden, hoofdadmi nistrateur economische zaken; mr. dr. H. K. de Langen, voor heen secretaris Kv.K. voor Drenthe, Meppel. Officier Oranje-Nassau: M. A. J. Derksema, hoofd ingenieur Octrooiraad, 's-Gra venhage; A. L. Dirken, Leider- j dorp, administrateur economi sche zaken; W. Fokke, Leid- j schendam, administrateur eco nomische zaken; P. J. Houweling, I Voorschoten, hoofdadministra teur CBS; drs. W. K Moree, Rijswijk (Z.-H.), directeur bij economische zaken; ir. J. H. Chr. Schell, administrateur bij econo mische zaken; W. G. van de Siepkamp, hoofdaccountant bij economische zaken; drs. C. A. Verkade, directeur bij economi sche zaken; P. H. Witmus, admi nistrateur bij economische za ken; dr. F. B. Gribnau, Deven ter, directeur van een N.V.; ir. Y. Jorna, Apeldoorn, directeur Data Systems; mr. D. J. Rueb, Wassenaar, directeur Shell Ne derland Verkoopmij; K. Schou ten, adviseur aardolie economi sche zaken; drs. M. C. Verburg, directeur ETI, Middelburg; mr. K. A. M. Bastiaensen, secretaris K.v.K., Breda; ir. D. Noordhof, Nuenen, lid raad v. bestuur Phi lips; ir. J. Kets, Horn, voorheen directeur PLEM; B. van Slobbe, Heerlen. Ridder Oranje-Nassau: J. W. Buré, referendaris eco nomische zaken; D. H. Koning, referendaris economische zaken; C. R. W. van Ligten, referen daris economische zaken; E. G. Stada, hoofdcommies economi sche zaken; J. Niemeijer, Haren, voorheen directeur boekdruk kerij; S. van Gelder, Leeuwar den, bestuurslid stichting Vak opleiding meubileringsbedrijven; zaal, directeur van een NV; P. R. A. Jungschleger, Maastricht, referendaris provinciale water staat Limburg; J. H. Sprokke- reef, Holten, wnd. watergraaf te Markelo; O. Dijkstra, Breda, di recteur aannemingsbedrijf; ir. J. M. Hauer, Utrecht, ingenieur Ned. Spoorwegen; C. Deelstra, Utrecht, chef tekenkamer Ned. Spoorwegen; K. Lolkema, chef Ned. Spoorwegen; J. H. van der Stoep, Utrecht, stafmedewerker Ned. Spoorwegen; J. van den Berg ing., Utrecht, stafmedewer ker Ned. Spoorwegen; L. C. A. Verhoeven, Amersfoort, chef Van Gend en Loos; J. van den Brink, Enschede, districtsdirecteur Van Gend en Loos; Th. Th. van den Berg, Baarn, directeur vereni ging 'De Amsterdamse Haven'; H. D. F. Meijer, Leiderdorp, di recteur van een NV; W. P. Brandt, 's-Gravenhage, bureau chef PTT; J. A. Stroo, Zwolle, referendaris Rijksdienst IJssel- meerpolders; D. J. Lindenbergh, Kampen, hoofdassistent Rijks dienst IJsselmeerpolders; mr. J. S. Bijl, 's-Gravenhage, oud- directeur WmH Müller Co NV; A. J. J. de Feijter, Amsterdam, oud-chef nautische dienst van een rederijH. H. W. Groot, Bus- sum, oud-chef technische dienst van een rederij; L. Knegt, 's-Gra- venhage, hoofdambtenaar direc toraat-generaal v. scheepvaart; D. P. Schuilenga, directeur van een N.V., Surh ui sterveen; ir. H. G. van den Berg, Dalfsen, di recteur rijwielen- en bromfiet- senfabriek; J. van Houtum, Ug- chelen, technisch directeur pa pierfabriek; J. F. Mulder, Amersfoort, voorzitter „Prode- ha"; M. van Beem, accountant, Overveen; C. A. Heuft, Amster dam, voorzitter bedrijfschap detailhandel Zuivelproducten; F. A. Kleene, Amstelveen, direc teur AEG; J. H. W. Luhlf, Am stelveen, directeur decoratie- en reclame-atelier; A. Mookhoek, Beverwijk, chef financiële admi nistratie Hoogovens; ir. L. C. den Ouden, Santpoort, onder directeur Hoogovens; W. J. Bies- sels. Wassenaar, opticien; A. M. Domhof, firmant firma Dom- hoff, 's-Gravenhage; N. J. Rus ting, directeur Lissone-Linde- man, 's-Gravenhage; ir. G. Vcld- huijzen, directeur werf „De Bies- bosch", Dordrecht; drs. G. W. J. Vlek, Voorburg, secretaris On dernemersfederatie; P. J. Bas- tianen, directeur constructiefa- briek. Oosterhout; J. J. F. Ch. M. Janssen, directeur textielverve- rij, Tilburg; C. E. P. V. van den Berg, Geleen, wetenschappelijk medewerker Staatsmijnen; Th. P. Jansen, Geleen, chef admi nistratie Staatsmijnen; A. P. Landbouw en Visserij en Sociale Zaken en Volksgezondheid Officier Oranje-Nassau: K. Ton. 's-Gravenhage, secre taris produktschap groenten en fruit. Sociale Zaken en Volksgezondheid en Binnenlandse Zaken Ridder Oranje-Nassau: M. de Kroes, Berkel en Roden rijs, directeur „Gekro". Sociale Zaken en Volksgezondheid en Financiën Officier Oranje-Nassau: J. H. Schuller tot Peursum, 's-Gravenhage, lid Alg. bestuur Nationale bond voor redding- wezen en EHBO „Het Oranje Kruis". B. van Bon, Groningen, oud kapitein Shell Tankers; R. P. Rab, Arnhem, hoofdwerktuig kundige KNSM; H. H. Gombert, Amstelveen, gebiedsleider Schip hol KLM; H. Solinger, Amstel veen, hoofd vluchtregeling KLM; A. Ton, Laren (N.-H.), wnd. hoofd korps boordwerktuigkundigen KLM; C. L. Beydals, Voorburg, oud-referendaris PTT; mej. W. Huisman, 's-Gravenhage, bureau chef PTT; B. J. Kauderer, Rot terdam, bureauchef PTT; mej. H. M. Slikkerveer, 's-Graven hage, bureauchef PTT; J. H. Wienbelt, Zwolle, bureauchef PTT; K. Th. Boersma, 's-Gra venhage, bureauchef PTT; G. H. Helleman, Utrecht, bureauchef PTT; C. Bevoort, Voorburg, bu reauchef PTT; P. de Jong, Mid delharnis, oud-bouwkundige provinciale waterstaat Zuid- Holland. Verkeer en Waterstaat en Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Officier Oranje-Nassau: Mr. W. S. Wolff de Beer, Hui zen (N.-H.), bestuurslid stichting 'Het Nederlandsche Postmu- seum'. Lagas, Maastricht; drs. R. M. H. C. Nadaud, directeur pharma- ceutische fabriek, Maastricht; J. Th. Ruers, Elsloo, chef exploi tatie en havenexpeditie Staats mijnen; drs. J. L. Sturmans, Ge leen, chef soc. economische afd. Staatsmijnen. Economische Zaken en Onderwijs en Wetenschappen Officier Oranje-Nassau: Dr. J. P. W. A. van Braam Houckgeest, Bloemendaal, voor heen hoofd wetenschappelijke en technische publikaties Shell La boratorium. Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk Economische Zaken Ridder Oranje-Nassau: K. L. van der Meer, 's-Gra venhage; H. J. IJpenberg, Ge- mert Mr. W. A. Schouten, i ridder Nederlandse Leeuw Ridder Nederlandse Leeuw: Ir. Th. Quené, Voorschoten, directeur Rijksplanologische Dienst; mr. W. A. Schouten, 's-Gravenhage, directeur-gene raal volkshuisvesting en bouwr nijverheid. Officier Oranje-Nassau: Ir. G. S. Bos, Epse (gemeente Gorssel), directeur advies- en ingenieursbureau; ir. R. N. Hem mes, Leeuwarden, hoofdinge- nieur-directéur volkshuisvesting en bouwnijverheid. Friesland; L. A. Nelissen, Venray. presi dent-directeur van een NV; A. C. Nicolai, Emmen, architect BNA; ir. J. J. Sterenberg, Ter Apel, di recteur van een NV; D. Taal, 's-Gravenhage, accountant volks huisvesting en ruimtelijke orde ning; J, A. Wentink, Baarn, ar chitect BNA; -G. Werkman, Rot terdam, hoofdredacteur week blad Bouw. Ridder Oranje-Nassau: A. Brouwer, Groningen, hoofd commies volkshuisvesting en bouwnijverheid; T. Elsinga, Hil versum; ir. P. J. de Gruyter, Zwolle, raadgevend ingenieur en architect; C, Meerburg, Leider dorp, directeur aannemersbedrijf, J. J. van Putten, 's-Gravenhage, referendaris volkshuisvesting en ruimtelijke ordening; C. Stomps, Wageningen, bouwkundig hoofd ambtenaar rijksgebouwendienst; F. Stougie, 's-Gravenhage, bouw kundig hoofdambtenaar rijksge bouwendienst; L. Timmers, Heemstede, secretaris Neder landse Stukadoors-Patroonsbond.

Nieuwe Leidsche Courant | 1971 | | pagina 9